>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Dokładnie o tym mówię. Jak ktoś twierdzi, że Serena to tylko siła i inteligencja gry będzie w tym meczu po stronie Radwańskiej, to jest po prostu ******. A jak ktoś jeszcze pierniczy głupoty o jakimś słabym przygotowaniu kondycyjnym Williams, to już na prawdę zał mi się robi takiego człowieka.
W damskim tenisie każdy może pokonać każdego. Serena Williams wszystko już wygrała w życiu i może być u niej ciężko z nastawieniem. Na pewno będzie jej mniej zależeć niż Radwańskiej, która zagra o fotel lidera - i to zdobyty w sposób prawdziwy, nie tak jak Janković czy Wozniacka, które to nie wygrały nigdy szlema a ze względu na słabość rywalek były jedynkami przez dłuższy czas.
Serenę bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi i coraz częściej ma słabe dni. Kto się spodziewał, że przegra z Razzano we French Open? A tam akurat nie mogła odpuścić bo by się skompromitowała, bardzo chciała wygrać a nie wygrała.
Nie można powiedzieć, że Agnieszka na pewno przegra - jeżeli wyjdzie na kort na prawdę zdeterminowana, pewna siebie i pobudzona wizją nr 1 na liście rankingowej to może zdziałać naprawdę sporo.
 
H 32

hardrigar

Użytkownik
Oczywiście granie Sereny po tak śmiesznym kursie odpada, ale szczerze mówiąc nie upatrywałbym tutaj niespodzianki. Rozpisywanie się o tym komu będzie bardziej zależeć nie ma sensu, bo obie będą w 100% zmotywowane, o stylu gry obu zawodniczek wiadomo wszystko. Moje zdanie się nie zmieniło, dopóki Agnieszka nie poprawi drugiego serwisu nie wygra Szlema. Pierwszy serwis zdecydowanie lepszy niż jeszcze rok temu, silniejszy, bardziej precyzyjny, bardziej urozmajcony - pora zrobić to samo z drugim serwisem. Nie daje AGnieszcze szansy na ani jedno przełamanie w całym meczu, nawet gdyby Serena serwowała 50% tego co dzisiaj przeciwko Azarence, Aga nie lubi siłowego, agresywnego tenisa bo sama nie dysponuje taką siłą aby go odeprzeć. Wydaje się, że Serena jest najgorszą zawodniczką dla Isi, bo świetnie serwuje, uderza mocno, potrafi rozrzucać bombami po korcie. Z kolei jeden gorszy gem serwisowy Radwańskiej i mamy seta z głowy, gdyby jakimś cudem doprowadziła do tie-breaka to też nie widzę szansy. Dla mnie gładkie zwycięstwo Williams, obstawiam 18-19 gemów. Tak jak mówiłem kurs na Serene śmieszny, także &#39;for fun&#39; biorę 5,9 Isię za drobne ;)
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
ja proponuje zagrac ponizej 19.5 gema za 1.83 ;), a do tego dorzucic, ze serena wygra 1 seta, a potem przegra mecz za 15.00 ;) jak nie wygra w 2 setach szybciutko to przegra caly mecz, ale to juz wszyscy inni o tym mowili ????

edit. ewentualnie Isie +5.5 za 1.80 ;)
 
B 30

boher

Użytkownik
Agnieszka ma szansę tylko wtedy gdy Serena będzie miała słabszy dzień. Wszystko przemawia za Williams. Siła, doświadczenie, umiejętności. Jednak Isia chyba w życiowej formie, także gdyby było 1.30 na Amerykankę byłoby do wzięcia. 80%-20% dla Sereny, ale jak wiemy to WTA, tutaj wszystko jest możliwe. Gdybym miał na siłę obstawiać, stawiam na 2-0 dla Sereny.
Tak słabej drabinki w szlemie Aga nie miała nigdy (Rybarikova, Vesnina, Watson, Giorgi, Kirilenko, Kerber). Przyfarciło, także jest finał. Niestety taka Kvitova, Azarenka czy Serena są poza zasięgiem naszego rodzynka z prostej przyczyny - mniejsza siła. Dobrze, że Szarapowa miała słabszy dzień, bo na Wimbledonie Maria mega rzadko tak daje ciała (tylko 2 razy na 9 poprzednich startów). Jak odpadała to jednak głównie ze ścisłą czołówką.
W górnej połówce poza Marią kto był jeszcze naprawdę mocny? Jedynie Andżelika, którą Radwańska pokonała w świetnym stylu. Serena walnęła Kvitovą i Azarenkę i wg mnie zdecydowanie tymi wygranymi zasłużyła i udowodniła, że stara dobra Serena jest tak naprawdę najlepsza w WTA. Niestety męczą ją kontuzje, ale gdy jest w optymalnej formie jest zdecydowanie the best.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Ja proponuje niczego nie ruszać przed spotkaniem i zobaczyć po paru gemach jak wygląda nastawienie psychiczne obu zawodniczek. Mam tutaj głównie na uwadze Agnieszkę ponieważ Serena na pewno zacznie sapać ale dopiero w drugim secie jak parę razy się przebiegnie np. do dropshotów Agi (oby tylko miała sposobność je zagrania skutecznie). Żadne under 19,5 nie brałbym w tym spotkaniu. To finał a finały rządzą się swoimi prawami. Azarenka pomimo dwóch setów na pewno wymęczyła trochę Serene jeżeli tak to można ująć. Aga nic do stracenia nie ma, jest zwycięska i tak już. Numer dwa i finał Wimbledonu to chyba więcej niż można byłoby się spodziewać. Proponuje jednak powstrzymać się przed obstawianiem przed spotkaniem. Agnieszka zdaje sobie sprawę że numer jeden jest na wyciągniecie ręki.. która niestety jest dość krótka ale szansa jest. Wiktorowski na pewno wymyśli jakąś strategie na Amerykankę. Agnieszka nie powinna się spalić psychicznie pytanie czy będzie jej bardzo zależeć na zwycięstwie czy potraktuje to lżej niż spotkanie z A. Kerber i zagra na luzie. (ponieważ stwierdzi że i tak nic nie ugra).
 
T 6

tolkien78

Użytkownik
Moze dorzuce to swoje dwa grosze,sledze kazdy mecz tenisa moim skromnym zdaniem Radwanska jest przeszacowana tak jak kiedys Wozniacka,Kerber wczoraj nie miala tyle sil po bardzo ciezkim meczu z S lisicki-to byl dla niej prawdziwie koszmarny mecz w ktorym udowodnila ze to ona jednak jest juz ta lepsza.zycze jutro Agnieszce dobrego meczu,jesli wygra to super-znajdzie s dzieki temu wiecej hurra-optymistow ktorzy widza w niej jzu numer jeden.Zycie a przede wszystkim przeciwniczki w rankingu dlugo nie beda czekaly z odpowiedzia na zamiane rankingu przez Radwanska.panowie ona poprostu jest tylko top 10 nic wiecej i trzeba z tego zdac sobie sprawe.numer jeden to jedynie wakacje na tydzien lub miesiac jesli wogole to kiedys osiagnie.jednak przy jej fochach i himerach nie sadze by to s ziscilo.mnie jakos nie porwaly jej dokonania to poprostu przeciwniczki maja slaby okres.Kibicujmy Polce ale stawiajmy rozsadnie.to moja przestroga dla tych ktorzy widzieli juz Agnieszke w finale minionego RG w ktorym to Aga s nie popisala.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Moze dorzuce to swoje dwa grosze,sledze kazdy mecz tenisa moim skromnym zdaniem Radwanska jest przeszacowana tak jak kiedys Wozniacka,Kerber wczoraj nie miala tyle sil po bardzo ciezkim meczu z S lisicki-to byl dla niej prawdziwie koszmarny mecz w ktorym udowodnila ze to ona jednak jest juz ta lepsza.zycze jutro Agnieszce dobrego meczu,jesli wygra to super-znajdzie s dzieki temu wiecej hurra-optymistow ktorzy widza w niej jzu numer jeden.Zycie a przede wszystkim przeciwniczki w rankingu dlugo nie beda czekaly z odpowiedzia na zamiane rankingu przez Radwanska.panowie ona poprostu jest tylko top 10 nic wiecej i trzeba z tego zdac sobie sprawe.numer jeden to jedynie wakacje na tydzien lub miesiac jesli wogole to kiedys osiagnie.jednak przy jej fochach i himerach nie sadze by to s ziscilo.mnie jakos nie porwaly jej dokonania to poprostu przeciwniczki maja slaby okres.Kibicujmy Polce ale stawiajmy rozsadnie.to moja przestroga dla tych ktorzy widzieli juz Agnieszke w finale minionego RG w ktorym to Aga s nie popisala.

Pytanie - kiedy ludzie w koncu przestana mowic, ze jej pozycja i osiagniecia sa skutkami slabej dyspozycji przeciwniczek? Bo szczerze mowiac zaczyna mnie to juz irytowac. Ciekawe co musialaby zrobic zeby w koncu zostala doceniona? Wygrac grajac single przeciwko deblowi Djoko/Federer z jedna reka za plecami i slepa na jedno oko?
 
P 991

parodia

Użytkownik
Jaki finał? Turniej się już skończył. Wygrała go Serena - stwierdził Richard Williams, ojciec amerykańskiej tenisistki, z którą Agnieszka Radwańska zmierzy się w sobotnim finale wielkoszlemowego turnieju na trawie w Wimbledonie (pula nagród 16,1 mln funtów).



- O jaki finał mnie pytacie? Wimbledonu? Przecież Wimbledon się już dzisiaj skończył, a wygrała go Serena. Pokonała tu Petrę Kvitovą i Wiktorię Azarenkę, więc jest tu najlepsza. Świetnie serwuje, biega po korcie, najmocniej uderza piłki. No dobrze, skoro już chcecie wiedzieć, to Radwańska jest bardzo miłą dziewczyną, dobrze gra w tenisa, ale gdyby miała półtorej stopy więcej wzrostu, to może mogłaby powalczyć w finale z moją córką. A tak, nie sądzę - powiedział Richard Williams.
- Na pewno Radwańska gra ciekawy tenis, jest szybka, odważna, mocno uderza piłki, ale jednak uważam, że nie ma szans na wygranie finału. Wiem, że jesteście Polakami i wierzycie, ale nie rozmawiajmy o wierze. Ja wam mówię, że ona nie ma żadnych szans z Sereną, musicie mi uwierzyć. Słyszałem, że Radwańska ma szanse być numerem jeden. Może jej się to uda niedługo, ale jeszcze nie tutaj i nie wiem na jak długo. Moim zdaniem numerem jeden w kobiecym tenisie jest Serena. Ona już wygrała największa walkę, walkę o swoje życie, a teraz wraca na korty, żeby wrócić na prowadzenie w rankingu. Już jest numerem sześć, a to nie koniec - dodał.

Radwańska może objąć prowadzenie w rankingu WTA Tour, jeśli w sobotę pokona Amerykankę Serenę Williams, byłą liderkę i czterokrotną zwyciężczynię Wimbledonu (2002-03 i 2009-10). Spotkały się tylko dwa razy, w 2008 roku, na ziemnej nawierzchni w Berlinie Polka przegrała 3:6, 1:6, a następnie w ćwierćfinale Wimbledonu 4:6, 0:6. Czwartkowy awans do finału dał jej już drugą pozycję.
- Przecież dobrze wiecie jak gra Serena, jaka jest siła jej uderzeń, jak dobrze biega, no i jak serwuje. Jedyna szansa dla Radwańskiej to byłby słabszy dzień serwisowy Sereny, ale na to się nie zapowiada. Widzieliście dzisiaj jak zagrała 24 asy Azarence? Azarenka jest wyższa, a jednak nie potrafiła sięgnąć piłki - podkreślił Williams.
- Ale nie wiem czy pamiętasz, że Agnieszka wygrała w marcu w Miami z Szarapową. Maria świetnie wtedy serwowała, ale jednak przegrała z Radwańską - włączył się do wywodów amerykańskiego ojca i trenera Wojciech Fibak.
- Niewiele jest zawodniczek w Tourze, które potrafią grać przeciwko Serenie. Nawet Szarapowa pokonała ją chyba tylko dwa czy trzy razy. Wygrać z Sereną grającą tak jak dzisiaj, to chyba nikt nie potrafi, dlatego powtarzam, że Serena wygrała już Wimbledon dzisiaj. Moim zdaniem ona jest niepokonana, bo pokonała już raz śmierć, więc nie ma już z kim przegrać - stwierdził Williams.
Młodsza z sióstr Williams wiosną 2011 roku trafiła nieoczekiwanie na oddział intensywnej terapii w wyniku zapaści kadriologicznej i niewydolności układu oddechowego. Lekarze określali jej stan jako bardzo ciężki, ale wyszła z tego i wróciła do tenisa. Obecnie jest szósta w rankingu WTA Tour.
- Williams ma taki sposób bycia. On tak mówi specjalnie, żeby wytworzyć atmosferę, że wszystko jest już rozstrzygnięte. Moja interpretacja jego słów jest taka, że jednak trochę się obawiają tego finału. Gdyby było inaczej, to by powiedział parę miłych słów o Agnieszce. Tym bardziej, że jak dziś rozmawiałem z nim przed meczem, to mówił o niej pozytywnie i miło. Wtedy jednak jeszcze nie wiedział, czy będzie w finale Radwańska, czy Kerber, no i czy jego córka wygra z Azarenką - uważa Fibak.
- Serena jest zdecydowaną faworytką, jest królową Wimbledonu, razem z Venus. Jeśli nie da rytmu Agnieszce i będzie atakować jej drugi serwis, to pewnie zwycięży. Ale jeśli się zacznie wdawać w wymiany różne, to wyjdzie spryt Agnieszki, więc wtedy Serena się może pogubić. Na pewno niszczy rywalki serwisem, ale wydaje mi się, że sam serwis na Agnieszkę nie wystarczy - dodał.
źródło: onet.pl
No to Agnieszka ma dodatkową motywację. Swoją drogą pewien użytkownik z tego forum dał bardzo podobny wpis. Nie wiem czy widział tą wypowiedź wcześniej czy była to jego inwencja twórcza.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Po takich ch.u.j.owych kursach jakie wystawiły buki to nie ma sensu grać.
Pinnacle 1,18. Trzeba włożyć nie wiadomo ile, żeby coś zarobić, a ryzyko jest zawsze, bo np. w tym buku krecz=brak zwrotu, a jak Serena dajmy na to się poślizgnie i coś złamie...
oczywiście że po 1.18 teraz jest nie do grania, warto było zaraz po meczu z Kvitovą gdy pokazała siłę, kurs na wygraną w Wimbledonie był 2.30 i taki też zagrałem, wiedząc że na finał będą takie a nie inne kursy...
widzieliście wszyscy co pokazuje Serena a tylko ze względu na wysokie kursy, bez jakichkolwiek argumentów będziecie grać na Agnieszke, chcecie grać kursy 6 i wyższe to poszukajcie sobie w poniedziałek w kolejnych turniejach jakiejś niespodzianki w pierwszej rundzie, a to komuś się nie będzie chciało, ktoś odpuści bo jest zmęczony poprzednim turniejem, tu nie ma co kombinować, Serena jest zdeterminowana do tego by sięgnąć po tytuł, wyjdzie zagra swoje i skończy w dwóch setach, Aga nie ma argumentów na taką przeciwniczkę, nie kombinujcie.
 
typpero 71

typpero

Użytkownik
Panowie i Panie,

co sądzicie o typie na Huber/Raymond dzisiaj po pięknym kursiku?

Serena wytrzyma taką &quot;nawałnicę&quot; meczów singlowych i deblowych w tak krótkim odstępie czasowym? Może odpuścić, czy poprostu myślami być gdzieś indziej? Albo zmęczenie się przyczyni do porażki?

Jak myślicie?
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Panowie i Panie,

co sądzicie o typie na Huber/Raymond dzisiaj po pięknym kursiku?

Serena wytrzyma taką &quot;nawałnicę&quot; meczów singlowych i deblowych w tak krótkim odstępie czasowym? Może odpuścić, czy poprostu myślami być gdzieś indziej? Albo zmęczenie się przyczyni do porażki?

Jak myślicie?
Mysle, ze Serena raczej podola. Ale jej siostra, która została w cieniu nie da rady.
Huber/Raymond od lat graja ze sobą. Serena bardziej sie skupi na finale singla, ale swoj serwis bedzie trzymac pewnie. Jednak Venus swojego serwisu tak pewnie nie bedzie trzymała i tutaj moga byc jakies przełamania. Ja po takim kursie probuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 1

token1

Użytkownik
Panowie i Panie,

co sądzicie o typie na Huber/Raymond dzisiaj po pięknym kursiku?

Serena wytrzyma taką &quot;nawałnicę&quot; meczów singlowych i deblowych w tak krótkim odstępie czasowym? Może odpuścić, czy poprostu myślami być gdzieś indziej? Albo zmęczenie się przyczyni do porażki?

Jak myślicie?
Jak dla mnie to Huber/Raymond są faworytkami tego meczu i nie za bardzo boję się użyć pojęcia zdecydowanymi faworytkami. Złożyło się akurat tak, że Serena jest w sztosie więc kursy są jakie są. Wiadomo, jak to w sporcie - różnie może być. Po takim kursie jednak grzechem byłoby nie spróbować. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Jak dla mnie to Huber/Raymond są faworytkami tego meczu i nie za bardzo boję się użyć pojęcia zdecydowanymi faworytkami. Złożyło się akurat tak, że Serena jest w sztosie więc kursy są jakie są. Wiadomo, jak to w sporcie - różnie może być. Po takim kursie jednak grzechem byłoby nie spróbować. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Ty chyba nie wiesz co to faworyt jest...

A co do meczu to Serena tez wczoraj miala byc jakos super zmeczona po mecuz z Azarenka?? A jak sie skonczylo 6:1, 6:1.

jasne, huberki sa lepsze niz Kops/Spears, co nie zmienia faktu, ze outcome moze byc tylko jeden. Venus juz zadnego takiego turnieju raczej nigdy nie wygra, tylko w debla ma z siostra szanse, wiec mozecie sie domyslic, jaka bedzie miala motywacje. Ja tu zagralem grubo na W/W
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
Serena jest zdeterminowana do tego by sięgnąć po tytuł, wyjdzie zagra swoje i skończy w dwóch setach, Aga nie ma argumentów na taką przeciwniczkę, nie kombinujcie.
Jestem niemal pewny że o zwycięstwie zadecyduje dyspozycja dnia, wątpie że zakończy sie to w stylu 6:2 6:1 dla Sereny, Radwańska jest w stanie wygrać ten turniej szykuje się dobry mecz
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Przecież w deblu nic praktycznie nie robisz. Serwujesz, odbierasz, dwa odbicia, kolejna akcja, i tak w kółko. Biegania praktycznie zero, nie ma szans na zmęczenie, chyba, że jest +30 to od samego stania robi się niedobrze. Williamsówny nie raz udowodniły, że poważnie traktują debla. Ciekawy mecz się szykuje, o ile oczywiście Serena nie jest &quot;przeziębiona&quot; i do meczu przystąpi ;)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Takze sie wypowiem, bo ogladalem w TV oba semifinaly kobiet i prawde mowiac obie Panie graja znakomicie, jesli chodzi o WS i imponuje sila... szczegolnie zapadl mi w pamiec mecz z Shvedova... obie zawodniczki &quot;nawalaly&quot; z taka para, ze szok. W meczu z Azarenka WS miala power ale juz mniejszy, pozatym rywalka popelniala sporo bledow... Do tego nalezy dodac, ze WS &quot;przeciagana&quot; po korcie z lewej na prawa i vice versa traci punkty. Natomiast jesli ktos jak Shvedova przebija prosta w nia z nie wiem jaka sila to WS jest poprostu nie do przejscia...
Jesli chodzi o Radwanska to bardzo ladnie trzyma pilke w korcie, w meczu z Kerber naprawde wyciagala takie pilki, ze czapki z glow... Jesli chodzi o technike to jak dla mnie jest lepsza od WS, pozatym po spotkaniu z Kerber nie wygladala na specjalnie zmeczona. Radwanska nie popelnia unforced errors do tego ladny serwis, brakuje sily, ale jak dla mnie zapowiada sie ciekawy pojedynek. Jesli Radwanska zagra tak jak z Kerber, czyli zmusi WS do poruszania sie po korcie from side to side to jak dla mnie smialo moze myslec o wygraniu turnieju. Zobaczymy jak poradzi sobie z atomowym serwem WS.
jak dla mnie delikatnie 5.5 bet365 na Age ????
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Nie ma co ukrywać, Aga miała najłatwiejszą drabinkę świata. Styl Agi leży Syrenie. Amerykanka z początku grała naprawdę przeciętnie, bez błysku, traciła sety. Mimo to, mecze z Kvitova i Viką w jej wykonaniu bardzo dobre. Sporo osób stwierdza &#39;rozum mówi Serena, ale serce Aga więc idzie na Polkę&#39; - kompletnie bez sensu. Ale wasze pieniążki więc wasza sprawa. Tak patrząc jednak na chłodno, naprawdę nie ma argumentów przemawiających za Radwańską. Williams świetnie podaje. 2nd serve Agnieszki każdy zna. Do tego Polka nie jest w swojej najwyższej dyspozycji. Gra słabiej aniżeli w Dubaju czy Miami. Serena to Serena, zawsze w przypadku jakiegoś gorszego okresu ma w zanadrzu serwis. Wytrzymuje wymiany, nie popełnia prostych błędów. Zgodzę się, że @1,2 to mało , jednak handicap -4,5 gemy @1,56 w 5Dimes wygląda już okazale. Jak dla mnie Syrenka w przynajmniej jednym secie zniszczy Polkę 6/1 bądź 6/2 i nawet w przypadku 3 setów typ ma szansę powodzenia, dlatego odpuszczam 2-0.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Coś czuję, że Aga powalczy. Teoretycznie wszystko przemawia za Williams, ale we wcześniejszych rundach nie raz się solidnie męczyła, o mało nie odpadając z turnieju.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
NIkt nie rozpatruje meczu pod kątem ewentualnej choroby Agnieszki, czy uważacie, że to absolutnie nie będzie miało wpływu na wynik ?? Ja uważam, że tak. Jeżeli dostanie kilka pierwszych gemów w łeb, to motywacja, dodatkowo spotęgowana przeziębieniem poleci na pysk. I wtedy może być rzeczywiście under 19,5...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom