>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
S.Williams - V.Azarenka
Typ: Over 13 Asów
Kurs. 1.85
Stawka 4/10
Analiza: Serena na Wimbledonie serwuje wyśmienicie, trochę ze statystyk (Czink 10 asów, Zheng 23:cool:, Shvedova 12, Kvitova 13). Viktoria w ćwierćfinale z Paszek też udowodniła, że potrafi serwować (7 asów). Myślę, że granica 14 asów jest spokojnie do pokrycia, Serena dzisiaj głównie będzie liczyła na swoje podanie, nastawiam się tutaj na 3 setowy pojedynek więc szansa na pokrycie jest większa (teoretycznie). Ogólnie to liczę głównie na serwis Amerykanki, Wiktoria też coś powinna dorzucić ;) tyle bo to raczej typ opierany na statystykach;)
wydaje mi się że lepiej już zagrać w takim razie na trzy sety w tym spotkaniu po dużo wyższym kursie, bo w dwóch bardzo mało prawdopodobne by tyle asów zaserwowały.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Tyle asów to bedzie musiała nabić sama Williams. Co z tego, ze z Paszek miala 7 asow, Serena ma wiekszy zasieg i latwiej jej bedzie odbierac trudne serwisy. Tak samo ja to bylo w meczu Williams z Zheng, gdzie chinka mierzy 164cm. Stad tyle asow, bo wystarczyl lekki rotowny serwis w bok. 3 setów nie bedzie, bo Azarenka zostanie szybko spakowana w dwoch.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
No to mamy co najmniej nowy numer 2 rankingu WTA - Agnieszka Radwańska - w takich chwilach jak te lubię się zdziwić nawet jeżeli leci typ. Brawo Agnieszka. A. Kerber nie wytrzymała psychicznie długi wymian które są specjalnością Polki. Polka zagrała najlepszy mecz w tym turnieju jak dla mnie. Można powiedzieć że zagrała jak Hiszpania w finale. Przez cały turniej przeciętnie a w półfinale błyskotliwie. A. Kerber niewiele mogła zrobić w trakcie meczu. Najbardziej zdziwił mnie fakt że poddała się mając pierwsze przełamanie w pierwszym secie. Widać że Niemka nie poradziła sobie mentalnie i być może fizycznie. Wcześniej panowała dyskusja czy Polka zrobiła dobrze odpuszczając debel. Teraz wiadomo że tak. W finale może być różnie. Jestem prawie przekonany że gdyby Serena nie wyciągnęła tego drugiego seta przegrałaby mecz. V. Azarenka im dłużej mecz trwał tym serwowała co raz lepiej a Serena co raz wolniej poruszała się po korcie. W drugim secie serwis po raz kolejny uratował Amerykankę która dzisiaj widać była już zmęczona. Kto wie.. czy jeżeli Agnieszka przetrzyma pierwszy set z Serena Williams to nie osiągnie przewagi nad Amerykanką zwłaszcza podczas długich wymian. Amerykanka w finale może nie wytrzymać 3 setów a i serwis jej nie będzie wiecznie chodził jak w zegarku. Szanse Polki nie są beznadziejne ale serwis Polki musi funkcjonować i swoimi technicznymi zagraniami powinna zmuszać Amerykankę jak najwięcej do biegania.
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Serena była wymęczone wczorajszymi 2 spotkaniami deblowymi... Ciekawe czy dziś też postanowi zagrać w debla czy jednak odpuści (w co wątpie).
Pojawiły się już pierwsze kursy:
Bwin: Williams - Radwańska: 1.15 - 4.75
Za drobne napewno zagram na Iśke ????
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
5.9 na Radwańską , nic tylko brać,,a dlaczego, bo bedzie to inny mecz niż 2 ostatnie Sereny , bardziej podobny do tego z Zheng , z tym że Aga jest lepsza od Chinki...
Uważam , że jezeli sie nie spali ,a już widać że z psychiką ok to będzie miała szanse.
Serena jest świetna ale podejrzewam że bedzie miała ze względu na różnice stylu gry ,cięższy mecz niż z Azarenką.
Radwańska 5.9 Betfair , za mniejszą sumę
P.S. Idąc z większością , skończysz jak większość..
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
wielkie brawa dla Agnieszki za wielki sukces ????
co do finału...
pamiętajcie jeszcze o czymś takim jak doświadczenie w finałach wielkich imprez, to że na czołowe tenisistki Serena koncentruje się na 100%.
Powiedzmy sobie szczerze, przy takiej formie serwisowej ciężko będzie Agnieszce choć o jedno przełamanie, w tie-breaku też jej nie widzę, dla mnie Amerykanka wygra to w dwóch setach i nie ma nawet co kombinować inaczej, nie ma ku temu podstaw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gruba-ryba 3

gruba-ryba

Użytkownik
Ogromne brawa dla Radwańskiej ! Wspaniała gra, spokojny mecz. Agnieszka kontrolowała cały mecz, może bez pierwszych czterech gemów gdzie została raz przełana i przegrywała 1-3, ale to co potem się działo to było niesamowite. Wygrane pięć kolejnych gemów. Dobre returny i koncertowa gra. Isia wiedziała kiedy atakować, a kiedy przejść do defensywy. Jeszcze raz BRAWO !
Niestety, znalazłem kiepską informację. Finał może być ciężkim meczem. Zdrowie Agnieszki nie jest w dobrym stanie. Niestety, nie mogę wstawić linku do strony, ale na stronie Eurosportu można o tym poczytać.( eurosport.pl)
Myślę, że jednak na sobotni finał będzie wszystko w porządku i Radwanska powalczy, i może pokusi się o zwycięstwo.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
wielkie brawa dla Agnieszki za wielki sukces ????
co do finału...
pamiętajcie jeszcze o czymś takim jak doświadczenie w finałach wielkich imprez, to że na czołowe tenisistki Serena koncentruje się na 100%.
Powiedzmy sobie szczerze, przy takiej formie serwisowej ciężko będzie Agnieszce choć o jedno przełamanie, w tie-breaku też jej nie widzę, dla mnie Amerykanka wygra to w dwóch setach i nie ma nawet co kombinować inaczej, nie ma ku temu podstaw.
Po takich ch.u.j.owych kursach jakie wystawiły buki to nie ma sensu grać.
Pinnacle 1,18. Trzeba włożyć nie wiadomo ile, żeby coś zarobić, a ryzyko jest zawsze, bo np. w tym buku krecz=brak zwrotu, a jak Serena dajmy na to się poślizgnie i coś złamie...
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Po takich ch.u.j.owych kursach jakie wystawiły buki to nie ma sensu grać.

Pinnacle 1,18. Trzeba włożyć nie wiadomo ile, żeby coś zarobić, a ryzyko jest zawsze, bo np. w tym buku krecz=brak zwrotu, a jak Serena dajmy na to się poślizgnie i coś złamie...
Przy takim myśleniu to trzeba by grać dwucyfrowe kursy tylko...

PS Jest zwrot, przed końcem pierwszego seta.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Moim zdaniem kurs na Agnieszkę jest atrakcyjny. Spójrzmy tylko na US Open 2011. Serena grała świetnie, niszczyła każdą rywalkę a w finale Stosur ją zaskoczyła i wygrała 2:0. Oczywiście biorąc pod uwagę logikę - nie ma opcji by Agnieszka ten mecz wygrała, jest dużo słabsza od Amerykanki, ale zadecyduje nastawienie Sereny. Jeżeli zignoruje Isię, to się na tym przejedzie, jeżeli wyjdzie zmotywowana i skoncentrowana to wygra.
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
Myśle że warto zagrać na wygraną Sereny w 1 secie i że przegra mecz, nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak wygrana Radwańskiej właśnie poprzez zameczenie rywalki i długie wymiany a kurs też atrakcyjny - 13.00 na bet365 za drobne można zaryzykować
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Myśle że warto zagrać na wygraną Sereny w 1 secie i że przegra mecz, nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak wygrana Radwańskiej właśnie poprzez zameczenie rywalki i długie wymiany a kurs też atrakcyjny - 13.00 na bet365 za drobne można zaryzykować
Myślę że to jest dobra opcja jak ktoś chce grać w kierunku Isi. Jak dziś też spróbowałem takiego manewru w meczu wiliams i azarenki(1/2 kurs6 był) i tak myślę że gdyby azarenka wygrała tiebreka to i 3seta też by pociągnęła. To chyba jedyna szansa dla Agnieszki: zmęczyć Serene i najbardziej wydłużać mecz
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Serce mówi Isia, ale rozum podpowiada, że niespodzianki nie będzie. Wszyscy wiemy na co stać Agę, znamy jej styl, ale dla mnie Serena to za wysokie progi. Długie wymiany ? Jak będzie trzeba to Williamsowa będzie biegać od lewej do prawej, a na koniec da radę jeszcze sieknąć bombę nie do odbioru...Serwis, od niego będzie dużo zależeć. Serena pośle z kilkanaście asów, jeszcze więcej piłek nie zostanie przebitych, a sporo spadnie na drugi metr na dodatek z kozłem 2 metrowym...Co ma do zaoferowania Iśka ? O ile pierwszy serwis funkcjonuje już na naprawdę przyzwoitym poziomie, o tyle z drugim będą problemy. Znowu będziemy świadkami starcia tenisa siłowego z technicznym, urozmaiconym, na dodatek reprezentanci tych stylów są z najwyższej wręcz półki. Każda ma swoje argumenty, ale bądźmy szczerzy, więcej ma ich Amerykanka i mnie naprawdę nie dziwi taki kurs. Niespodzianki się zdarzają, owszem, sam gorącą będę zaciskał kciuki za naszą rodaczkę i za tych co postawią pieniądze na Radwańską. Dzielimy się tutaj jednak opiniami, spostrzeżeniami i naprawdę nie widzę Agi wygrywającej Wimbledon. Może z Szarapową, Kvitovą, może nawet z Azarenką dałaby radę, ale z młodszą z sióstr Williams ? Serena to klasa sama w sobie, niezwykle inteligentna zawodniczka, doświadczenie także odegra tutaj kluczową rolę. Aga nie ma nic do stracenia, fakt, ale wygrywanie Szlemów jest wielką sztuką, a ta została przez Serenę opanowana do perfekcji, i ta perfekcja w mojej opinii zadecyduje o losach sobotniego spotkania.
 
T 53

tennispro

Użytkownik
Wie ktoś po co zorganizowali tą śmieszną pokazówkę na sobotę? Dzisiaj obejrzeliśmy genialny finał. Jeden z lepszych pojedynków pań w ostatnim czasie. Serena i Azarenka zagrał świetne spotkanie godne finału. Mało błędów, dużo winnersów, walka o każdą piłkę. Świetne spotkanie. Nie wiem po co przed tym finałem dali jakiś mecz pokazowy, gdzie jedna z zawodniczek w ogóle nie był zainteresowana grą w tenisa, olała ten mecz kompletnie. Coś ci organizatorzy wimbledonu przekombinowali, z tym, żeby rozegrać finał w czwartek, a na sobotę zaplanować jakiś mecz pokazowy i to jeszcze zawodniczek o a nieporównywalnym poziomie, gdzie mecz może się skończyć tylko jednym wynikiem - pogromem. Serena w fenomenalnej formie, gra niesamowicie pewnie, może nie gra tego co jeszcze kilka lat temu, ale w mistrzowi sposób wykorzystuje swoje doświadczenie. Popełnia mało błędów, nie próbuje kończyć na siłę, czasem nawet gra zbyt pasywnie, ale w ważnych monetach, potrafi z ogromną łatwością przyspieszyć i zmieść rywalkę z kortu. Z wielką przyjemnością ogląda się jej tenis. Serwis to mistrzostwo świata, i będzie miał on też znaczenie psychologiczne, bo Radwańska, nie będą w stanie nic ugrać przy serwisie Williams, załamie się i popłacze, bo ma psychikę małej dziewczynki. Także, mimo, że to tylko mecz pokazowy, Williams powinna od początku zagrać na 100% i szybko to wygrać, 6:1 6:1, bo Radwańska nie posiada w tym pojedynku ani jednego atutu. Także wrzucamy alliny na Williams po 1.2 i na 2:0 po 1.53


christopher48 // Twój post jest PROWOKACYJNY i gdyby nie to, że zawarłeś w nim jakieś tam merytoryczne uwagi, to dostałbyś KARTKĘ. Na przyszłość proszę jednak się powstrzymać od prowokacji, chociaż wątpię, że jesteś do tego zdolny.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Mnie akurat tenis Sereny, sorry Serwisu Williams w ogóle nie przekonuje. Ona biega jak czołg i choć czasem coś jej wyjdzie, to ten napakowany kolos wygląda komicznie. Dziś przyniosła wiadro asów serwisowych, na więcej niż 1 set???? Szkoda, że w tie-braku ta piłka musnęła linię i jej przyfarciło, bo 3 set raczej by był dla Victorii. Choć Jankesi chyba czymś swój Serwis naszprycowali, bo była zdumiewająco szybka i nie widać było po nie zmęczenia. Do bani taki &quot;tenis&quot;. Co nie zmienia faktu, że Isia szans wielkich nie ma
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Agnieszka to wygra, jest po prostu lepsza, nic więcej nie będę pisał, Serena to tylko siła, oby tylko u Agi funkcjonowal return, o resztę się nie boje... Shvedova pokazała jak grać z Williams, a Aga jak będzie trzymać piłkę w korcie, Amerykanka nie będzie miała wielu opcji oprócz ładowania po autach.
Brawo Aga, na przekór wszystkim hejterom ;)
Jak nie teraz to kiedy.
edit: szkoda czasu na komentowaniu głupot tennispro, żebyś sam się nie popłakał
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Wie ktoś po co zorganizowali tą śmieszną pokazówkę na sobotę? Dzisiaj obejrzeliśmy genialny finał. Jeden z lepszych pojedynków pań w ostatnim czasie. Serena i Azarenka zagrał świetne spotkanie godne finału. Mało błędów, dużo winnersów, walka o każdą piłkę. Świetne spotkanie. Nie wiem po co przed tym finałem dali jakiś mecz pokazowy, gdzie jedna z zawodniczek w ogóle nie był zainteresowana grą w tenisa, olała ten mecz kompletnie. Coś ci organizatorzy wimbledonu przekombinowali, z tym, żeby rozegrać finał w czwartek, a na sobotę zaplanować jakiś mecz pokazowy i to jeszcze zawodniczek o a nieporównywalnym poziomie, gdzie mecz może się skończyć tylko jednym wynikiem - pogromem. Serena w fenomenalnej formie, gra niesamowicie pewnie, może nie gra tego co jeszcze kilka lat temu, ale w mistrzowi sposób wykorzystuje swoje doświadczenie. Popełnia mało błędów, nie próbuje kończyć na siłę, czasem nawet gra zbyt pasywnie, ale w ważnych monetach, potrafi z ogromną łatwością przyspieszyć i zmieść rywalkę z kortu. Z wielką przyjemnością ogląda się jej tenis. Serwis to mistrzostwo świata, i będzie miał on też znaczenie psychologiczne, bo Radwańska, nie będą w stanie nic ugrać przy serwisie Williams, załamie się i popłacze, bo ma psychikę małej dziewczynki. Także, mimo, że to tylko mecz pokazowy, Williams powinna od początku zagrać na 100% i szybko to wygrać, 6:1 6:1, bo Radwańska nie posiada w tym pojedynku ani jednego atutu. Także wrzucamy alliny na Williams po 1.2 i na 2:0 po 1.53
O kolego, polaczkowatosc to bije od Ciebie na kilometr. Pewnie jestes jednym z tych ktorzy uwazaja, ze Aga cudem tylko jest w finale?

Żal mi czytać takie rzeczy i żal komentować, ale jednak trzeba. Primo, psychika małej dziewczynki zaczęła odchodzić w las odkąd papa nie jeździ z Agą na turnieje, ale to wiesz, trzeba oglądać mecze, żeby to wiedzieć, rozumiem więc Twoje podejście.

Secundo wytrzymałość kondycyjna. Jak koledzy u góry słusznie zauważyli - Serena mistrzynią w tym elemencie nie jest. Dla Niej liczy się serwis i tyle. Technika, inteligencja gry, to wszystko jest po stronie Radwańskiej. Przynajmniej teraz, u schyłku ery Williamsek.

Nie mówię, że Aga wygra finał, choć pewnie postawię mniejszą kwotę na to. Twierdzę za to, że opis jaki wychodzi z twoich stwierdzeń jest bardzo oddalony od rzeczywistości.
 
T 53

tennispro

Użytkownik
Dokładnie o tym mówię. Jak ktoś twierdzi, że Serena to tylko siła i inteligencja gry będzie w tym meczu po stronie Radwańskiej, to jest po prostu ******. A jak ktoś jeszcze pierniczy głupoty o jakimś słabym przygotowaniu kondycyjnym Williams, to już na prawdę zał mi się robi takiego człowieka.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Panowie bez przesady ale Agnieszka nie jest tutaj outsiderem. Wydaje się że Agnieszka przegra bo Serena ma większą siłę i lepszy serwis, nic bardziej mylnego. Wszyscy widzimy że Polka gra lekko, a jednak rozwala wszystkich po kolei z Sharapova na czele. Polka gra niewygodny tenis, taka jest prawda. Przypomina mi trochę dawną C. Wozniacką która przebija każdą piłkę czekając na błąd przeciwniki. Tak gra Radwańska tylko używa mniej siły i gra bardziej kombinacyjnie. C. Wozniacka jak wiadomo gra schematycznie do bólu. Chociaż ostatnio już coś drgnęło nawet. Polka jest inteligentną zawodniczką. Jeżeli dobrze dobierze repertuar zagrań zajedzie S. Williams ponieważ Amerykanka nie będzie cały mecz serwować asów. Pierwszy set na pewno będzie należeć do Amerykanki, ale należy dążyć aby wymęczyć ją, zajechać po tym korcie, niech Polka robi długie wymiany a jak kolega @JRQ wyżej zauważył Amerykanka będzie waliła po autach. Przypomina mi się finał z M. Sharapova. Agnieszka robiła to samo. Długie wymiany. Rosjanka nie wytrzymała ich. Naprawdę na palach można policzyć tenisistki które są w stanie wytrzymać długie wymiany. C. Wozniacka na pewno do nich też się zalicza. S. Williams w drugim secie już prawie padała. Gdyby Victoria mniej psuła własnego serwisu kto wie jakby się mecz skończył. Shvedova czy Jie Zheng też były rzucone na pożarcie i każdy kto oglądał widział co się stało. Nie wierze aby Amerykanka wytrzymała 2 sety grając na najwyższym poziomie. Dzisiaj w drugim secie już opadała. We wcześniejszych spotkaniach traciła całego seta. Szanse Polki na pewno są. To nie ta Serena co z turnieju w Madrycie. Proponuje oglądanie live i obserwowanie Sereny i wtedy granie na Polkę. Granie na Williams po takim kursie jest śmiechem na sali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Dokładnie o tym mówię. Jak ktoś twierdzi, że Serena to tylko siła i inteligencja gry będzie w tym meczu po stronie Radwańskiej, to jest po prostu ******. A jak ktoś jeszcze pierniczy głupoty o jakimś słabym przygotowaniu kondycyjnym Williams, to już na prawdę zał mi się robi takiego człowieka.
Porównaj inteligencję na korcie i kondycję obu zawodniczek i proszę, powiedz mi która według Ciebie wypada lepiej?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom