>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
K 0

kaziu23

Użytkownik
Witam ponownie Panowie tym razem pokazuje swoje analizy przed czasem;)
zaczynamy od młodego goffina chłopak naprawde zaimponował mi w garrosie , teraz w 1 rundzie pokonał tomica , wydaje mi się , że powinien rozprawic się z levinem choc za tym drugim przemawia fakt gry w kwalilifkacjach goffin - levine typ 1 , 1.6
malisse - simon typ 1 1.89 belg na trawie jest naprawde niesamowity ma za sobą dobre turnieje w holandii i anglii .simon nie przekonuje mnie do konca szczegolnie ta porazka w londynie z bollelli , wydaje mi się ze bedzie to wyrownany mecz , z ktorego zwyciesko wyjdzie malisse
paire - dolgopolov typ 1 - 2,5
tutaj moze wieksze ryzyko ale sadze ze francuz da rade.dobry turniej w holandii gdzie urwal seta nawet ferrerowi , ktoremu rzadko zdarza się tracic cokolwiek jezeli oczywiscie wygrywa .natomiast dolgopolov porazka w halle i zwyciestwo nad ciagle bez formy bogomolovem do niczego mnie wiekszego nie przekonuje
dimitrov - baghdatis - typ 1 1.5
obydwoje juz troche na trawce pograli przed wimbledonem , dla mnie jednak bulgar nie pozostawi zludzen cypryjczykowi .Po 1 jest zdecydowanie bardziej opanowany , a cypryjczyk przy dluzszym meczu albo znowu polamie rakiety a tak naprawde nie wytrzyma emocji poza tym te 2 porazki z darcisem i rosolem niczego dla niego dobrego nie wroza .zdecydowanie mlody dimitrov!
na sam koniec gratki dla tych , co grali janowicza kurs 2.37 pokazal ze lotysz zdecydowanie nie wytrzymal , a janowicz mimo ze to rocznik 90 pokazal jaja w ostatnim secie , ciesze sie bo podobnie jak stephens 2 underdogi znalazly sie na moich kuponach
zycze powodzenia i mam nadzieje ze deszcz dzisiaj nie zepsuje nam nastrojow
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
David Goffine-Jesse Levine
Czy David Goffin (BEL) wygra więcej niż jednego seta?
28.06.2012 12:30
Typ: Nie
Kurs 3.50
Bukmacher: Bwin

Minimalnym faworytem tego spotkania jest Belg , znajduje się wyżej w rankingu atp niż jego dzisiejszy przeciwnik Jesse Levine. Goffin jest 70 , Levine 106. Levine to kwalifikant , musiał przeprawiać się przez kwalifikacje do wimbledonu i wyszło mu to znakomicie w ostatniej rundzie pokonał 3-0 Odesnika i tak łatwe zwycięstwo dobrze o nim świadczy. W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej i drugiej pokonał rywali po 2-1 Mannarino i Morya. W Hertogenbosch Goffin odpadł w pierwszej rundzie z Paire 0-2. Tutaj na wimbledonie w pierwszej rundzie sprawił nie małą sensację pokonując Tomica 3-1 , który nie jest w wysokiej formie. Levine rozprawił się w pierwszej rundzie z Karolem Beckiem także 3-1 i nie miał większych problemów. Dziś typuję ,że Goffin nie ugra więcej niż jednego seta ,a więc Amerykanin wygra 3-1 bądź 3-0. Obaj panowie jeszcze nie grali ze sobą ,ale myślę ,że wygrana z Tomicem w pierwszej rundzie to nie było nic nadzwyczajnego , spodziewałem się takiego rezultatu. Dziś jednak nie będzie miał większych szans z kwalifikantem, który odprawi z kwitkiem Davida 3-0 bądź 3-1.

Stawka 4/10
 
gju 134

gju

Użytkownik
Del Potro - Soeda +8.5

JDP trochę nie w sosie. Każdy kto oglądał jego mecz z Robinem może być lekko zaniepokojony o Argentyńczyka. Dziś na jego drodze staje Soeda, który rozbił w pył Kunitsyna w pierwszej rundzie. Soeda lubi szybsze nawierzchnie, jest w dobrej formie. Gość należy do tych, którzy mają pojęcie o trzymaniu własnego serwisu. Kurs bardzo atrakcyjny. Jakoś sobie nie wyobrażam Juana, który rozbije tu Go.
 
R 12

remady74

Użytkownik
Cilić(-2,5s) - Kubot 2 @ 1,64
Na dziś typek, mianowicie stawiam na Łukasza, że wygra chociaż jednego seta, choć głęboko chcę żeby jednak wygrał cały mecz. Polak nie jest bez szans na zwycięstwo, a na seta ma spore szanse, więc według mnie warto pograć taki zakład. Obaj dobrze serwują, Kubot wg mnie lepszy przy siatce, Cilić lepszy w wymianach. Faworytem według bukmacherów jest Cilić i to zdecydowanie, ale nie będzie miał łatwo. Serce za Kubotem, mózg za Ciliciem ????

Dimitrov - Baghdatis 1 @ 1,74
Kolejny typ do dubla to pojedynek młodego Bułgara z doświadczonym Marcosem. Faworytem na takiej nawierzchni zdecydowanie Dimitrov, dobry serwis przede wszystkim, a także nie takie złe poruszanie się po korcie. Pokonał w pierwszej rundzie Andersona i to nie przypadek, uczynił to też wcześniej w Londynie, pokonał też Mahuta czy Mullera czyli zawodników, którzy na trawie są groźni. Marcos znalazł się w 2 rundzie po wygranej nad Montanesem, ale żaden to wyczyn, gdyż wiemy, że Hiszpan to typowy &quot;ziemniak&quot;. Z resztą Bagieta też, więc powinno być ok!

Kubot +2,5 @ 1,64
Dimitrov @ 1,76
@@@ 2,88 - 4/10
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Bjorn Phau - Andy Roddick [Total Games Played] Typ: under 31.5 games @ 1.95 Betsson
Roddick bez wątpienia daleki jest od swojej najlepszej dyspozycji. Lata gry na najwyższym poziomie mocno wyczerpały organizm Amerykanina, który obecnie raz po raz boryka się z kolejnymi kontuzjami. Nie oznacza to jednak, że A-Rod jest bezbronny jak owieczka. Wciąż bowiem potrafi kąsać swoim serwisem, a na szybszych nawierzchniach osiągać dobre wyniki. Wimbledon to jedna z ulubionych imprez Amerykanina. Dlatego też spodziewam się, że Roddick pokrzepiony zwycięstwem w Eastbourne (również na nawierzchni trawiastej) w obecnych rozgrywkach nawiąże do swoich najlepszych występów. Z dzisiejszym rywalem Bjornem Phau Andy nie powinien mieć żadnych problemów. Dość powiedzieć, że bilans Niemca na trawie to 5-8 podczas, gdy Amerykanina 28-9. Co więcej bilans h2h zdecydowanie przemawia na korzyść Roddicka. Dlatego też spodziewam się pewnego i szybkiego zwycięstwa Amerykanina, któremu powinno zależeć by zbytnio nie przeciążać swojego organizmu i jak najmniejszym nakładem sił awansować do następnej rundy.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Serce za Kubotem, mózg za Ciliciem
Czyli podsumowales swoja analize tak &quot;nie jestem przekonany ale Polak gra to trzeba coś postawic w jego kierunku&quot;. Bardzo mnie to irytuje jak posrod pieknych analiz ktos takie cos wypisuje. Spada jakos forum. Jestes sercem za Polakiem to NIE GRAJ tego meczu. Poogladaj sobie, pokibicuj i tyle. Nie podawaj typu na chama. Trzymamy kciuki za Kubotem. Cilic jest dobry i po takim kursie bym tego nie gral. Oby weszlo!
 
bartezz 33

bartezz

Użytkownik
Jestem troche innego zdania niż kolega kilka postów wyżej. Cermak/Polasek formą nie zachwycają, w tym sezonie poza pojedynczymi wypadami nie trzymaja regularniej formy jednak wciaz należa do deblowej czołówki. Wiadomo ze Marach nie osiągnie tego co kiedys,grajac z Kubotem ale wciąż trzyma pewien poziom i nawet z zawodnikami z &quot;przypadku&quot; potrafi osiagnac dobry wynik, niedawny final na clayu w parze z Polaskiem czy porażka w ćwiercfinale RG w parze z Zeballosem. To że nie może znaleźć sobie miejsca w hierarchi deblowej nie znaczy ze ma tu od razu przegrać. Brown to &#39;przyzwoity&#39; tenisista co udowodnił na tegorocznym Wimbledonie. Może i Cermak z Polaskiem sa faworytami tego spotkania ale Fleming/Hutchins tez wczoraj byli faworytami i nie musze chyba mówic jak sie skończyło. Grali ze sobą wspólnie z Brownem jeden mecz na trawie wiec jakieś przetarcie obu panów można odnotować. Marach to dobry deblista i w parze z Brownem który przecież tez jakieś pojecie i umiejętności ma mogą stworzyć ciekawą parę która zaskoczy rywali. Zgranie i doświadczenie to nie wszystko w deblu o czym mieliśmy okazje się ostatnio przekonać.

Brown D./Marach O. - Cermak F./Polasek F. 1 @ 2.05 Unibet
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Czy tylko ja mam wrażenie, że kurs na Floriana Mayer&#39;a 1,40 w pojedynku z Janowiczem jest całkiem zachęcający? Mayer to chyba za wysoka półka już dla Janowicza (nie byłem w grupie zwolenników jednoznacznego grania na Gulbisa ostatnio) ale tym razem już mam wrażenie, ze Polak nie da rady 29 w rankingu Mayerowi (fakt, ranking nie gra but still spora przepaść już między nimi jest). Poza tym już takie czynniki jak ogranie w wielkich turniejach, doświadczenie itp. może pomóc Mayerowi ???? Co sądzicie? Kurs pewnie spadnie jeszcze.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Fernando Verdasco - Xavier Malisse
Typ: 2
Kurs: 2,04
Bukmacher: Pinnacle
Widziałem jednego i drugiego w tym turnieju, Malisse mnie przekonuje o wiele bardziej. Pewniej sobie radzi, łatwiej trzyma podanie i jest lepszy w wymianach. W dwóch meczach nie stracił jeszcze seta, a miał trudniejszych rywali, a Fernando stracił z Zemlją i ogólnie aż 3 sety wygrał dopiero po tb.
X-Man wychował się na trawie, był kiedyś w półfinale Wimbledonu, a w najlepszych czasach urwał nawet 2 sety Federerowi (w 2001 roku); Hiszpan za to - jak to Hiszpan, stworzony jest do kortów ziemnych, ogarnia też hard, ale grass nie jest dla niego, to już czas, 3 runda to i tak daleko
Gram naprawdę za kupę kasy, czuję że to lokata. Nie wiem skąd buki ustalili takie kursy, ale jutro mam nadzieję im podziękować, bo po ~1,40 bym pewnie nie zagrał albo bawił się w handicap -1,5 seta czy coś w tym stylu. Grajcie szybko, bo kurs spadnie na bank.
Wynik: ✅ 2-3 (6-1, 6-7, 2-6, 6-4, 3-6)
Dużo ciężej niż przypuszczałem, ale najważniejsze, że plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Napiszcie co się stało z Dimitrovem? Prowadził z przełamaniem a potem szybki rebreak i jeszcze jedno przełamanie i 5-7, w drugim secie dwa przełamania i krecz. Coś sobie Bułgar podkręcił w czasie meczu że tak przestał grać czy jak?
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Oglądał ktoś może mecz Querrey - Raonic? Został przełożony na jutro, a widze, że jest 1-1 w setach i to po tie-breakach i 3-3 w 3. secie więc wyglada to na wyrównany bój, a ten mecz został mi ostatni na kuponie i nie wiem czy kontrować, żeby mieć pewny choć okrojony zysk czy czekać spokojnie do zakończenia meczu. Będę bardzo wdzięczny za radę czy zostawić czy coś postawić jeszcze ;)
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Sport jest piękny, sport jest nieprzewidywalny. Nie przypominam sobie większej niespodzianki w ostatnich latach w tej dyscyplinie (chociaż zwycięstwo Soderlinga z 2009 na RG z Rafą także wywołało u mnie wielki szok). Mecz życia Rosola, prawdopodobnie nigdy więcej na podobnym poziomie nie zagra, ba uważam, że z Kohlschreiberem polegnie, sam jestem ciekaw jakie kursy wystawią buki. Coś niesamowitego. Nadal nie miał nic do powiedzenia, serwis, potężne forhendy nie do obrony. Skoro mistrz defensywy nie dobiegał do co drugiej piłki to trudno o końcowy sukces, nie to dzisiaj było niemożliwe. Przecierałem oczy ze zdumienia. Rosol, zawodnik na początku setki w rankingu, dla fanów tenisa nie jest to gracz anonimowy, ale żaden normalny człowiek nigdy, przenigdy nie pomyślałby, że Rafa ten mecz może przegrać. Albo inaczej, że Rosol może grać tak jak dzisiaj. Przecież w taki sposób to wygrywa się największe turnieje...Nie powtórzy tej gry, nie ma szans. Brawo, szacunek dla niego co dzisiaj pokazał, bez wątpienia jego sukces życiowy. Szkoda mi Rafy, ale co on biedny mógł zrobić jak nawet przy serwisie Czecha nie był w stanie powąchać piłki. Parę lat temu Falla w pierwszej rundzie o mały włos a nie wywalił Rogera Federera. Także Kolumbijczyk grał nieziemsko, kosmiczny tenis, ale mimo wszystko wielki mistrz się uratował. Tutaj Nadal nie był w stanie nic zrobić, mógł tylko bezradnie rozkładać ręce. Epicki mecz. Co dalej ? Tak jak pisałem. Rosol dzisiaj wytoczył największe możliwe działa. Grał jak w transie, sprostał ogromnej presji, nie przestraszył się wygranej. Pokona Niemca ? Porażka wydawałaby się nie na miejscu, po tak bombowym występie przegrana w 3 rundzie byłaby zbyt banalna. Mimo wszystko nic dwa razy się nie zdarza, nie wierzę, że zagra tak ponownie. Kohli go wyrzuci, tak to widzę, chociaż nie ruszę tego spotkania, mam nadzieję, że zagrają na korcie z kamerami, zobaczymy jak Czech się zaprezentuje po &quot;życiówce&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kamilegia

Użytkownik
Oglądał ktoś może mecz Querrey - Raonic? Został przełożony na jutro, a widze, że jest 1-1 w setach i to po tie-breakach i 3-3 w 3. secie więc wyglada to na wyrównany bój, a ten mecz został mi ostatni na kuponie i nie wiem czy kontrować, żeby mieć pewny choć okrojony zysk czy czekać spokojnie do zakończenia meczu. Będę bardzo wdzięczny za radę czy zostawić czy coś postawić jeszcze ;)
Oglądałem mecz z przerwami i powiem, że Raonic swoją grą nie powala. Bardzo dużo błedów niewymuszonych. Miał na tacy 2 seta w tie breaku, chociaż wyratował się wcześniej rebreakiem.
Mecz jest wyrównany, Querrey złamać się nie chce, sam postawiłem na Raonica, ale nie chcę czekać na kolejne 3 tie breaki, więc kontruje ;)
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Napiszcie co się stało z Dimitrovem? Prowadził z przełamaniem a potem szybki rebreak i jeszcze jedno przełamanie i 5-7, w drugim secie dwa przełamania i krecz. Coś sobie Bułgar podkręcił w czasie meczu że tak przestał grać czy jak?
ja oglądąłem i nic nie podkręcił od poczatku grał słabo jak udało mu się złamac nie potrafił wygrac seta ze swojego podania. Na początku 2 seta został odrazu złamany i poprosił medical bolała Go głowa i się źle czuł po kolejnym breaku skreczował
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Oglądał ktoś może mecz Querrey - Raonic? Został przełożony na jutro, a widze, że jest 1-1 w setach i to po tie-breakach i 3-3 w 3. secie więc wyglada to na wyrównany bój, a ten mecz został mi ostatni na kuponie i nie wiem czy kontrować, żeby mieć pewny choć okrojony zysk czy czekać spokojnie do zakończenia meczu. Będę bardzo wdzięczny za radę czy zostawić czy coś postawić jeszcze ;)
Oglądałem, 2 tie-breaki, 2 loterie, Raonic miał prawie wygrany tie-break w drugim secie, a jednak Querrey go dogonił i w końcu to wygrał 2 seta. W drugim secie Amerykanin przełamał Raonica - była równowaga, a potem nastąpiło przełamanie powrotne też po równowadze. Bardzo wyrównane spotkanie. Kursy powinny być 1.90 - 1.85.
Mam nadzieję, jak i pewnie jak większość, że jutro Querreyowi trochę siądzie dyspozycja serwisowa.
Statystycznie lepszy Raonic, ale nieznacznie. Querrey postawił wysoko poprzeczkę niestety...
Staty:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 27

ljuboja

Użytkownik
Troicki V.-Monaco J. Typ 2
Analiza:
Wg mnie to nie będzie zbyt ciężki mecz dla Monaco jest w pełnej dyspozycji i nie powinno być problemu.
Zaś Troicki 3 niezbyt dobrej formie 2 mecze z 5 setowymi pojedynkami,tu może odegrać ważną rolę zmęczenie.
Youzhny M.-Tipsarevic J. Typ Over Gemowy 39,5
Analiza.
Od samego początku kiedy zobaczyłem tą parę i kursy zdziwiłem sie trochę,może i Rosjanin nie jest mistrzem na Kortach trawiastych ale jak na razie radzi sobie nie zle co prawda w pierwszych dwóch runadch miał słabych grajków to nie wierze by Janko wygrał w 3 setach.

Mayer F. -Janowicz J. Typ 1
Po długim zastanowieniu jednak typ na Niemca.
Wg mnie Janek i tak już daleko zaszedł jak na debiutanta , dziś Mayer powienien sobie poradzić.Choć Polak pokazał że jest w formie z bardzo mocnym serwisem,ale jak na pierwszy taki turniej obawiam się że jankowi kiedyś skończy się to szczęscie i serwis tak nie będzie pomagał i duże prawdopodobieństwo iż nastąpi to dziś.
Reasumując jeśli Polak wygra nie będzie żle jeśli Mayer to także bo wtedy fajka na kuponie.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Mecz: Troicki V. - Monaco J.
Data: 29.06.2012 12:30
Typ: Troicki
Kurs: 2.94
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Najwcześniejszą porą dzisiaj na Wimbledonie zagrają ze sobą Viktor Troicki oraz Juan Monaco. Faworytem bukmacherów jest Argentyńczyk, jednak ja upatruję tutaj niespodziankę i stawiam na Serba. Kurs bardzo przyzwoity. Troicki na tej imprezie wygrywał dwukrotnie w 5 setach. W pierwszej rundzie przyszło mu grać z bardzo dobrze dysponowanym Marcelem Granollersem i o dziwo Serb wygrał dwa pierwsze sety mimo, że zawsze w nich przegrywał i Granollers już naprawdę był blisko wygrania tych setów. Troicki pokazał charakter w tych chwilach, tak samo grając do końca chociażby z Klizanem, który do najłatwiejszych rywali nie należy. Myślę, że to się bardzo przyda Troickiemu, który na trawie prezentuje się bardzo dobrze. Jak wiadomo Serb jest dobry na szybkich nawierzchniach. Poprzednio w tym roku na trawie, wygrał z Beckerem Benjaminem, przegrał z Berdychem i Malissem w kuriozalnych okolicznościach. Monaco w tym roku na trawie oprócz Wimbledonu nie grał nigdzie, nie jest to zawodnik dobry na trawie, a przynajmniej Monaco zalicza się do tych grających wyśmienicie na ziemi, a te nawierzchnie znacznie się różnią, więc Monaco nie będzie mieć łatwo. W poprzednich rundach wygrał 3:0 z Mayerem (6:4, 7:6, 7:6) oraz 3:1 z Jeremym Chardym (6:2, 3:6, 6:3, 7:6). Jak dla mnie, Viktor Troicki powinien spokojnie wygrać, o ile będzie grał &quot;z głową&quot; i będzie powtarzalny. O ile będzie się &quot;trzymać&quot; w długich wymianach, to reszta już jest po jego stronie i to on wygra!
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Troicki przyzwyczaił mnie już, że po nim można się spodziewać chyba wszystkiego. Jego postawy na korcie zmieniają się z minuty na minutę i po tych dwóch 5-setówkach, które do tej pory zaliczył na pewno będą odczuwalne w nogach, tym bardziej że dziś zmierzy się z gościem, który może nie jest w swoim żywiole na tego typu nawierzchniach, tak jest bardzo regularny i powinno to zdecydowanie wystarczyć, by ograć tenisiste pokroju Troickiego.

Dokładam do Monaco zwycięstwo Mayera. Gratulacje dla Janowicza, bo zrobił na prawdę spore postępy, jednak tym razem trafił na gościa z nieco wyższej półki, który w dodatku nie tak dawno już go pokonal w jakimś challengerze. Mayer pokazał się ze znakomitej strony wychodząc ze stanu 2:0 po meczu z Petzschnerem. Ponadto posiada styl, który powinien tutaj bez problemu zaobsorbować wszystkie atuty Janowicza i wymanewrować go z każdej strony.

Monaco &amp; Mayer @ 2,16 Pinnacle ⛔

Kurs na zwycięstwo Belga już dość znacznie opadł w dół, dlatego wybrałem delikatną podpórkę -1,5 gema. Różnica klas obu graczy na pewno nie jest aż tak widoczna, jednak różnica ich wyczucia na tych kortach znacznie większa. Malisse uwielbia trawnik, a sądząc po Verdasco i jego męczarniach z przeciętniakami po tych dwóch rundach - myślę ,że nie bardzo gustuje w tego typu nawierzchniach i będzie musiał na prawdę pomyśleć nad ulepszeniem swojej gry by coś tutaj zdziałać, ponieważ X-man to spore wyzwanie i uważam, że jest tutaj zdecydowanym faworytem.

Fernando Verdasco - Xavier Malisse -1,5 gema @ 1,89 Pinnacle ✅

Kolejny ciekawy kurs jaki wystawili na Rosjanina. Obaj posiadają narzędzia do gry na tej nawierzchni poprzez chociażby dobre podanie. Youzhny ponadto potrafi urozmaicić swoją grę niezłym backhandem, slajsami czy dropszotami i na pewno ma w planach napsuć trochę krwi Serbowi. W H2H 2:2, wszystkie mecze na hardzie - dwa ostatnie wygrane przez Mikahila. Dla mnie szanse wyrównane i choć Jużny zaliczył lekki falstart ze słabym Youngiem w I rundzie, tak szybko się zrehabilitował nie pozostawiając żadnych złudzeń i podobnie w II rundzie łatwo uporał się z przeciwnikiem. Stawiam na Rosyjską maszyne.

Mikhail Youzhny - Janko Tipsarevic @ 2,64 Pinnacle ✅

W H2H Almagro prowadzi 3:0 i być może grass nie jest jego ulubioną nawierzchnią, tak widać że powoli się tutaj rozkręca i ta linia jak na mój gust trochę za bardzo faworyzuje Francuza. Nico w ciągu tych dwóch meczów ustrzelił aż 68 asów, tak więc serwis będzie tutaj na pewno jego domeną. W przeszłości Gasquet osiągał lepsze rezultaty; 4 runda rok temu ,czy półfinał w 2007, jednak Almagro który w tym sezonie na prawde robi wielkie postępy - postawi dziś opór i może ten mecz nawet wygrać. Value spore i ja w to wchodzę.

Nicolas Almagro - Richard Gasquet @ 2,79 Pinnacle ⛔
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Fernando Verdasco - Xavier Malisse 2
kurs 1,66
Wedlug mnie warto dzis zagrac na swietnie dysponowanego Belga.
Gra bardzo ciekawy tenis, ktory w szczegolnosci jest mega skuteczny na kortach trawiastych. Niedawno ogladalem mecz Malisse z Isnerem na maczce gdzie nie bylo przelamania przez 2,5 seta chyba.
Belg bardzo konsekwentny i swietny serwis. Verdasco bardzo nierowny tenisista, ktory potrafi zagrac swietnie, ale rowniez odpasc z przecietniakami.
Wedlug mnie zdecydowany faworyt to Belg.
Wimbledon 2012 Finalisci Murray - Djokovic
kurs 2.90
Postanowilem dzis zagrac rowniez na to, ze w finale tegorocznego Wimbledonu zobaczymy Djokovicia z Andy&#39;m. Moim zdaniem jedna sensacja pt brak Nadala to juz wszystko co Nas czeka w tym turnieju.
Patrzac na drabinke otworzyla sie swietna droga dla Murraya do finalu. Po pierwsze gra u siebie. Po drugie odpadl mu najtrudniejszy rywal. Po trzecie to swietny moment dla Murraya na to, aby pokazac, ze stac go na to, zeby jednak wejsc do pierwszej 3 w najblizszych latach.
Mysle, ze szansa przed Nim niepowtarzalna.
Z drugiej strony wszystko poukladane..Wydaje mi sie, ze mimo swietnej postawy na tym turnieju Federer nie bedzie w stanie sprostac Djkoviciowi, ktory rowniez czuje, ze po odpadniecu Nadala ma wielka szanse na wygranie turnieju. Roger swietny, ale wedlug mnie Novak jest obecnie poprostu mocniejszy.
Kurs zacheca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom