>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Stepanek - Stakhovsky @ 1.38 Unibet ✅
Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest Czech. Jego ogólny bilans na grassie bardzo dobry (39-21). W tym roku grał na tej nawierzchni w Halle, gdzie ograł Seppiego i Stebe. Przegrał w ćwierćfinale z Youzhnym po trzech zaciętych setach, gdzie decydowało jedno przełamanie. Wydaje się, że lubi Wimbledon (2008 - 3 runda, 2009 -4 runda). Powinien chcieć zatrzeć negatywne wrażenie z zeszłego roku, gdzie odpadł już w 1 rundzie, choć po pięciosetowym boju i to nie z byle kim, bo z Verdasco.
Ukrainiec dużo młodszy i raczej to jeszcze nie jego czas. W Wimbledonie najdalej 2 runda. W tym roku dwa pojedynki na grassie - zwycięstwo z przeciętnym na tej nawierzchni Cipollą i porażka z Andersonem w 3 setach.
Obaj spotkali się dotąd 1x, na hardzie w USA. 2-0 wygrał Stepanek.

Petzschner - Kavcic @ 1.18 Unibet ✅
Philipp uwielbia tę nawierzchnię, Kavcic omija szerokim łukiem. Niemiec w zeszłym tygodniu finał w Holandii przegrany z Ferrerem. Pokonał Malisse&#39;a i Rogera-Vasselina. Nie wiem jak, musiałby się starać, żeby to przegrał.

Reszta jak dla mnie ryzykowna, ale można lekko próbować Harrisona✅, który dopiero co ograł Lu , kurs 1.6, a także Troickiego✅ h2h bilans 4-1, więszkszość zwycięstw na clayu, a to ulubiona nawierzchnia Hiszpana.
 
adammac 0

adammac

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję Chardy&#39;ego (-8) @1,61 bet365 - spore spadki,a Volandri specjalistą od trawy nie jest - 2/9 w meczach, co przy baaardzo średnim 12/13 Chardy&#39;ego i tak wygląda gorzej.
Volandri w 2011 roku wygrał tylko z Mello na trawie, a Chardy i powalczył z Roddickiem, do tego ograł wracającego Mathieu.
 
R 12

remady74

Użytkownik
Nalbandian - Tipsarević 1set-2 @ 1,80
Najlepszy chyba pojednek dzisiejszego dnia już tuż tuż i tak sobie pogram, że Tipsa wygra 1 seta. Wgl, jak dla mnie serb jest faworytem, powinien wygrać ten mecz może oddając 1 seta, ale na pewno nie bd to pierwszy set, dlatego też warto zaryzykować według mnie, bo kurs mnie kusi ;)
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Również skłaniałbym się na wygraną Tipsy w pojedynku z Nalbandianem. Zastanawia mnie skąd tak wysoki kurs, nie chce mi się wierzyć, że został podyktowany wydarzeniami na kortach w Eastbourne gdzie Tipsa poległ w pojedynku ze swoim sparingpartnerem Tajwańczykiem Lu. To było do przewidzenia, że Lu który tak dobrze zna się z Serbem będzie chciał wykorzystać okres przed Wimbledonem aby ograć partnera ze sparingów i spróbować czegoś na trawce w Eastbourne. Co tutaj pisać poniższa grafika mówi sama za siebie.

Tipsa @ 1.649 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Denis Istomin - Andreas Seppi 1,50

Bet dnia, krótko i na temat. Seppi forma życia, pokazał to na RG, jak i na grassie. Gdzie nie dał nikomu szans, niszczył swoich rywali. W takiej dyspozycji Denis może pomarzyć o wygraniu seta nic wiecej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nole 6,1K

nole

Forum VIP
A dla mnie granie tego nawet po kursie 15 to strata pieniedzy.
Berdych moze i ma ciezkie poczatki w szlemach, ale mysle, ze dzis tylko Czech moze wyjsc z tego pojedynku zwyciesko.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pierwsze typy słabe ale spotkania z ~14 szły już nieco lepiej.
Co teraz? Moim zdaniem warto...

Janowicza! Mogę śmiało powiedzieć, że jeszcze nigdy nie byłem tak przekonany do tego chłopaka. Fantastyczne kwalifikacje, sporo gry na trawie w ostatnich dniach i w miarę łatwy rywal jak na pierwszy start w Wimbledonie.
Czego można sobie jeszcze życzyć?
Panowie spotkają się po raz pierwszy i mimo, że Włoch przyzwoicie sobie radził w kwalifikacjach i nie stracił żadnego seta... to rywale prezentowali inny poziom (szczególnie przy swoim serwisie) niż Janowicz. Jerzy w ostatnich 5 setach stracił 6 gemów. Na trawie zaczął grać jak maszyna i jeśli nie będzie popełniam głupich błędów jak z Beckiem w Nottingham powinien pewnie awansować do kolejnej rundy.
Simone Bolelli - Jerzy Janowicz
Janowicz

7/10 @ 2,0
Bet365

Lu! Sparingpartner Tipsy spotyka się z Harrisonem. Będzie to okazja za niedawny rewanż w Eastbourne. Moim zdaniem tenisista z Tajwanu może napsuć wiele krwi nawet najlepszym graczom na trawie... a przecież Ryan do takich nie należy.

Ryan Harrison - Yen-Hsun Lu
Lu

5/10 @ 2,25
Bet365


Do tego polecam Seppiego, któy nie powinien mieć kłopotów z Isotminem.
Denis Istomin - Andreas Seppi
Seppi -2,5 (s)

2/10 @ 3,85
Pinnacle
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
To nie był słaby mecz Czecha. Gulbis zagrał fenomenalne zawody skutecznie uniemożliwiając rozwinąć skrzydła Berdychowi. Dzieciak z Łotwy po raz kolejny udowodnił, że ma wielkie papiery na granie. To ogromny talent, gdy mu się chce, jak ktoś powyżej słusznie zauważył, może ograć każdego. Przecież dwa sezony temu toczył wyrównane boje z Nadalem na clayu i to kiedy Rafa był w mega formie. Gdyby nie ten jego mały móżdżek, miliony rodziców i rozrywkowy tryb życia to bez problemu byłby w pierwszej 10. No właśnie, tylko, że mu się częściej nie chce niż chce. Czasami wychodzi na kort, walnie parę razy w siatkę i koniec, nie ma Gulbisa. Nie tak dawno przegrał przecież z Janowiczem. To temat na jakiś większy elaborat. Gulbis grać potrafi, gdyby nie ta głowa...
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
To nie był słaby mecz Czecha. Gulbis zagrał fenomenalne zawody skutecznie uniemożliwiając rozwinąć skrzydła Berdychowi. Dzieciak z Łotwy po raz kolejny udowodnił, że ma wielkie papiery na granie. To ogromny talent, gdy mu się chce, jak ktoś powyżej słusznie zauważył, może ograć każdego. Przecież dwa sezony temu toczył wyrównane boje z Nadalem na clayu i to kiedy Rafa był w mega formie. Gdyby nie ten jego mały móżdżek, miliony rodziców i rozrywkowy tryb życia to bez problemu byłby w pierwszej 10. No właśnie, tylko, że mu się częściej nie chce niż chce. Czasami wychodzi na kort, walnie parę razy w siatkę i koniec, nie ma Gulbisa. Nie tak dawno przegrał przecież z Janowiczem. To temat na jakiś większy elaborat. Gulbis grać potrafi, gdyby nie ta głowa...
Jestem bardzo szczęśliwy, że zarozumiały, arogancki Czech odpadł.
Jego zachowanie z AO tegorocznego jest nie do zapomnienia. Może ta porażka nauczy go trochę pokory i szacunku dla rywali i nauczy się, że w tenisie nikt nie celuje specjalnie mu w jądra...
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Uwaga, uwaga!
Orientuje się ktoś dlaczego bwin wystawiło kurs 3.10 na Pablo Andujara (36. w rankingu), dosyć rozpoznawalny grajek, który wdarł się niedawno do top50. Jego rywal to nijaki James Ward. Anglik jest 173. w rankingu. Od nie dawna jest w ogóle w top200, od kilku lat pyka w challengerach i itf-ach, a wystawili na niego kurs tylko 1.33.
Podejrzewam, że coś za tym stoi. Może kontuzja Hiszpana? Nigdzie nie znalazłem info, jakby ktoś wiedział może napisać na priv, tylko szybko ????
Z góry dziękuję!!!
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Grają na trawie, specyficznej nawierzchni. Bilans Andujara, typowego ziemniaka 0-7. Ward rozegrał ponad 30 spotkań na grassie. Resztę dopowiedz sobie sam.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Tsonga - Hewitt @ 7,71

Może naiwnie wierzę w Lleytona, zwycięzcę Wimbledonu 2002, ale kurs @ 7,71 przeciw Tsondze? Jo słabo wyglądał na kortach Queens Clubu, gdzie przegrał po kiepskiej grze z Ivanem Dodigiem. Oczywiście, Australijczyk to cień samego siebie sprzed lat, no ale jednak potrafił podczas AO2012 ograć Stebe, Roddicka i Raonicia, ugrać seta z Djokoviciem. Być może był to ostatni zryw tego wielkiego gracza, a może jeszcze raz wzniesie się na wyżyny. Po cichu na to liczę. Stawka bardzo umiarkowana, bo jest to typ z tych życzeniowych.
 
black-mamba 7

black-mamba

Użytkownik
Zgadzam się z opinią o Gulbisie. Dziś zagrał fenomenalny mecz, serwis funkcjonował bez zarzutu, Berdych kompletnie nie umiał sobie z nim poradzić. Ogólnie panowie dosyć solidnie bombardowali się podaniami, jednak więcej zimnej krwi we wszystkich trzech (!) tie-breakach zachował...tak, Gulbis! ???? Ten sam Gulbis, który potrafi odpuścić sobie granie po kilku pierwszych piłkach. Nie patrzyłem jeszcze na drabinke z kim Łotysz gra w następnej rundzie, ale jeśli nadal będzie mu się &quot;chciało&quot;, to może osiągnąć tu niezły wynik. Styl gry idealny na grass. Co ciekawe, Berdych nie zagrał moim zdaniem źle, walczył dzielnie, ale był bezradny wobec potężnych zagrań rywala. Kolejna niespodzianka (choć czy aby na pewno, pamiętając mecz Falli z Fedkiem chyba 2 lata temu) to odpadnięcie Isnera, który swoim serwisem powinien miażdżyć tu przeciwników, szczególnie w 1.rundzie. Dla mnie największym zaskoczeniem dnia jest jednak męczarnia Mahuta z Lorenzim, Francuz wyciągnął na 2-2 w setach, piąty zostanie rozegrany jutro. Szczerze mówiąc spodziewałem się gładkiego zwycięstwa Mahuta, który na trawie czuje się jak ryba w wodzie. Oby jutro nie dał ciała. Na koniec brawa dla Janowicza za pierwszy wygrany mecz w Wielkim Szlemie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
z Janowiczem.
potem ewentualnie Mayer bądź Petzschner, więc lepiej jakby mu się zachciało a można wróżyć mały sukces.
 
typpero 71

typpero

Użytkownik
Panowie, chciałbym teraz tutaj porozmawiać na temat typu na ...

Dustina Browna - 17.5 w chwili obecnej na pinnacle :grin:

Uważacie, że ma on jakiekolwiek szanse na pokonanie Ferrera? Jak wiadomo, różnica klas obu tenisistów jest, o tym nawet nie trzeba pisać. Ja generalnie widzę porównanie 2 serwisów - Browna, który napiernicza coróż asy i serwisy wygrywające kontra niemrawy serwis Ferrera, który nie preferuje &quot;szybkiej&quot; gry (mam tutaj na myśli przebijanie, a nie szybkie kończenie piłek przy własnym podaniu). Myślicie, że to wystarczy? W sumie wahałem się co w tym meczu wybrać i jak narazie - zagrałem win Browna za piątkę. Może lepszym rozwiązaniem byłoby poszukać jakiś handicapów gemowych ? ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
myślisz, że serwisem wygrywa się z czołowym tenisista świata? Widziałeś co zrobił Ferrer ze świetnie serwującym również Peztschnerem, który do tego gra fajnie przy siatce? Ferrer to najwyższa półka, ustępuje tylko wielkiej trójce i choć trawa to nie jego ulubiona nawierzchnia, to takich rywali w 1r odprawia on z kwitkiem, dlatego polecam nie szukanie żadnych niespodzianek, tam gdzie nie mają szans się zdarzyć.
Z hc też uważać, bo w pierwszych dwóch powalczy, przegra Brown po tb, to 3 już odpuści i do 0 odda.
 
typpero 71

typpero

Użytkownik
Dzięki za opinię. Jakby ktoś jeszcze chciał coś dodać na temat tego typu - proszę pisać.

Jeszcze w oczy rzucił mi się typ na Fyrstenberga i Matkowskiego. Kurs około 1.50. Grają z totalnie anonimową jak dla mnie parą. Nie sądzę, by Polacy odpadli już w pierwszej rundzie Wielkiego Szlema...
 
R 28

roki1

Użytkownik
Ebden - Paire
Ja mysle ze mozna sprobowac na Paire.W turnieju przed Wimbledon wygral z Ito z Kubotem i Gofinem.Ci panowie w tenisa cos grac umieja.Nie sa anonimowi.W finale Paire urwal seta Fererowi to juz cos.Kubot ,Gofin i Ito sa miedzy 50 a 70 miejscu w rankingu,wiem ze ranking nie gra.Ale zmierzam do tego ze Ebden grajacy rowniez w turnieju przed Wimbledon gral z kolesiami z rankingu 501 miejsc 215 miejsca i 159 miejsca.Akurat z tymi kolesiami wygral,ale jak przyszedl tenisista Darcis bardziej rozpoznawalne nazwisko ranking 63 to juz bylo 2 -0 dla Darcis. Ja tak sobie kminie ze na ta chwile w lepszej formie jest Paire.Wygral z lepszymy zawodnikami powalczyl w finale z
Fererem, Kurs 1.57 Unibet.
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Nie znam się zbyt dobrze na tenisie ale w oko rzucił mi się następujący zakład:
M. Ebden - B. Paire 2 1.50
Co o tym myślicie?
 
B 30

boher

Użytkownik
Argumentów za Brownem nie ma żadnych.
Po pierwsze, Ferrer nie przegrywa w szlemach z ogórkami.
Po drugie, różnica między challengerowcami takimi jak Brown a czołówką ATP, czyli właśnie Ferrerem jest ogromna.
Po trzecie, ciekawostka. W 2007 r. w kwalach do s-Hertogenbosch Brown potrafił przegrać z... Marcinem Matkowskim ????
A poważnie, już samo przejście kwali jest dla Dustina sukcesem, z Ferrerem nie ma najmniejszych szans, bo to inna liga. Brown nie jest Isnerem czy Berdychem, zresztą sam serwis to nie wszystko na trawie, co pokazuje porażka właśnie Big Johnny&#39;ego. A Ferrer popełnia mało błędów, także w wymianach będzie Brownowi ciężko. Na Pinnacle mamy 1.43 na +9,5 dla Browna, co może być niezłym typem. Wystarczy 9 gemów ugranych przez czarnoskórego Niemca i typ wchodzi.http://www.atpworldtour.com/Tennis/Tournaments/s-Hertogenbosch.aspx
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom