>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '14 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Anika Beck 3.00 bet365 ⛔ badz tu madry przed wimbledonem Kanepi odpadala gdzie sie dalo i jak side dalo a tu z Jankovic sobie zagrala jakby w zyciowej formie byla

Tarki16 to ma nosa naprawde do typow ,przylaczam sie do typu na Anike Beck mysle ze jest w stanie sprawic &#39;niespodzianke&#39; i pokonac Chinke ktora jest jak najbardziej do ogrania, doszla do finalu Hartegonbosh udalo sie ale jedna jaskolka wiosny nie czyni , jesli Niemka zagra jedno z swoich lepszych spotkan nie zdziwie sie jak pokona Chinke w 2 setach umiejetnosciami wcale nie ustepuje Chince a wiec probujemy po kursie 3.00 w tym momencie jest.#

Od siebie dorzucam typ na Done Vekic 2.20 ✅jakims cudem weszlo toz to tok szok

Vinci gra fatlnie ostatnio , slabe wyniki ,trawa to nie jej bajka zupelnie w przeciwienstwie do Vekic ktora powoli wchodzi na salony i jak ryba w wodzie czuje sie na szybkich kortach pragne zauwazyc ze od 2 dni kurs Na Vekic spadl z 3 na 2.20
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
&quot;lukas1958&quot; moim zdaniem przesadzasz trochę podając co chwilę typy, które mają małe szanse powodzenia, w dodatku nie popierając tego rzeczowymi argumentami. Schmiedlova może i miała epizod w Paryżu i dobre wyniki w ITFach, ale nic więcej, teraz zmieniliśmy nawierzchnię, i tam Słowaczka ma bardzo marne wyniki. Cornet dobry sezon, słabo to wyglądało na mączce, ale Francuska preferuje szybsze nawierzchnie i moim zdaniem na trawie się obudzi. Grała w Eastbourne, a nie jak napisałeś, że ostatni mecz rozegrała w Paryżu i opadła po dobrym spotkaniu z Kerber. Dzisiaj nie widzę szans dla Słowaczki, moim zdaniem szkoda pieniędzy na szukanie tutaj niespodzianki.
Drugi typ to samo, może i Petkovic ma słabe wyniki na trawie, no ale co mamy powiedzieć o Kasi Piter, która ostatnio rozegrała swój pierwszy mecz na trawie w cyklu WTA i go przegrała. Zresztą Polka ostatnio przegrywa co się da i to z zawodniczkami gorszymi od Petkovic. Po dobrym wyniku w Paryżu, pora na dobre zawody w Londynie, i nawet będąc w słabszej formie Niemka spokojnie poradzi sobie z Piter, którą stać na ugranie maks 6 gemów.
Z Vekic bym zupełnie nie ryzykował. Włoszka to typowa przebijaczka, a Chorwatka ma strasznie gorącą głowę i potrafi często psuć co się da, popełniając przy tym masę prostych błędów i dużo podwójnych błędów serwisowych, które przekraczają czasem w meczu liczbę 20. Obie ostatnio w słabej formie, ale doświadczenie po stronie Vinci, może być różnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 110

ericsson18xp

Użytkownik
Spotkanie: Errani vs Garcia typ 1 1.50 kurs

Co tu dużo pisać Errani tylko przez przypadek nie wygrała tego 2 seta,żenujący mecz garcii ponad 27 niewymuszonych błędów przy 5 errani nie widze w niej nic co mogło by pójść na jej konto,bardzo słaby serwis słaby return meczarnie i jeszcz e raz meczarnie CG.

Polecam..!
 
truskaweczka 3

truskaweczka

Użytkownik
Cześć mam do zamknięcia zakład za dobre pieniązki (jak dla mnie).

Został mi mecz:

Kuzniecowa-De Brito. Postawiłem na Rosjankę.

Teraz kurs wynosi 1,53.

Co sądzicie o tym meczu? Ja po obejrzeniu 3 gemów zaczynam powątpiewać.

Co myślicie?
No kolego to skontruj kupon jak masz niezle jak dla Ciebie pieniazki ,ja sie nauczylem ze lepiej miec cos niz nic ???? a zreszta ja postawilem na portugalke na czysty win juz wczoraj ????
 
maite-radar 25,1K

maite-radar

Użytkownik
Belinda BENCIC - Magdalena RYBARIKOVA
DW 2-0 @ 2,37 Bet365

&quot;Idzie młode!&quot; zakrzyknąłem przeglądając dzisiejszą ofertę bukmacherów na drugi dzień Wimbledonu. Słusznie w pierwszy dzień odpuściłem polecanie czegokolwiek bo skończyło to się na niemałym minusie, w dużej mierze przez panów, chociaż i niektóre kobietki (tak jest, panie Niculescu i Stephens ...) dały wielkie rozczarowanie i stratę. O tym spotkaniu także nie mam zamiaru się rozpisywać zbyt szeroko, wszak tenisowym ekspertem pokroju tych piszących w dziale na pewno nie jestem. W każdym razie po jednej stronie siatki mamy naprawdę szybko rozwijającą się szwajcarkę, z drugiej natomiast uznaną słowaczkę, która też przecież stara jeszcze nie jest. Wykluczam w tej konfrontacji trzy sety, wszystko zależy od tego jak w mecz wejdzie nieokiełznana Bencic. Oczywiście jeżeli ktoś spodziewa się krótkiego pojedynku to warto rozpatrzeć opcję dwóch setów (kurs 1,57). Ja liczę jednak na całkowitą dominację ze strony siedemnastolatki, która powinna wyjść bardzo zmotywowana na Rybarikovą. A czym może odpowiedzieć tenisistka ze Słowacji? Jeżeli zagra podobnie jak z Zheng to nie powinno być żadnych wątpliwości komu należała się wygrana. Młodzi, gniewni, niepokorni, to do nich będzie należał tegoroczny Wimbledon!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Zvonareva 1.48 6/10

Forma Very jest zagadką, ale podejrzewam, że nie po to wzięła sobie 3 miesiące spokoju od tenisa, żeby teraz odpaść w pierwszej rundzie. Finalistka Wimbledonu z 2010 ma sobie i fanom coś do udowodnienia. O tyle o ile nie sądzę, że zajdzie jakoś niesamowicie daleko, o tyle podejrzewam, że co jak co, ale z Tara Moore, sobie raczej spokojnie poradzi, zwłaszcza że ta na trawie nigdy nie odnosiła większych zwycięstw. Vera powinna zjeść ją samym doświadczeniem.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Jesli mamy szukac niespodzianki w dzisiejszym dniu ktora mialaby REALNE szanse powodzenia lukas1958 ???? To radze sie przyjrzec doglebnie dwom spotkaniom,WATSON TOMJANOVIC I KEYS PUIG ,jestem prawie pewny ze w ktoryms z tych spotkan dojdzie do malej niespodzainki jak nie w obu ???? ,wszytkie 4 zawodniczki na trawie umia i lubia grac ,wszytkie 4 sa mega zdolne i maja swietlana przyszlosc w swiecie tenisowym ,Keys ma niby duza pzewage bo wygrala turniej ,jest ograna,swietne ma warunki do grania na trawie ,mocny bity plaski forehand i potezny serwis ale wygrala turniej ,moze troszke odzczuwac w nogach i moze troszke sie rozleniwila ,ten syndrom jest doskonale znany szczegolnie wsrod pan ,spoczywanie na laurach po wielkim sukcesie w jednym turnieju a potem dlugo dlugo nic.Heather Watson szczerze powiem nie zrobila na mnie wielkiego wrazenia w turnieju w EAstbourne slizgala sie z rundu do rundy jak tylko mogla ,Pironkova wykonczyla sie samymi bledami zero walki ,caly mecz naburmuszona chodzila po korcie bedac myslami zapewne w Wimbledonie,Penetta moze lepiej zostawie to bez komentarza co ta kobieta zagrala,a Kvitova wiadomo jak to na nia przystalo wyjebka totalna na podrzedny turniej wiec uwazam ze gdyby nie fartowany polfianl w ktorym itak nie miala zbyt wiele argumentow w starciu z Keys kursy nie bylyby az tak zawyzony na Chorwatke.
GOOD LUCK ????
H. WATSON -A.TOMJANOVI 2 2,75⛔ no coz jutro moze bedzie lepiej ,licze na Kirilenko pewniak dnia.

M.KEYS-M.PUIG 2 3.50⛔idzie jak po grudzie narazie
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Radwanska &amp; Azarenka &amp; Kubot/Lindstedt 1.89 10/10
Składak na jutro.
Radwańska gra z Dellacqua, już widzę jak ludzie rzucą się na dodatnie handicapy na tą drugą. Radwańska może nie jest w formie życia, ale nie zwykła przegrywać z takimi zawodniczkami jak Dellacqua, zwłaszcza nie na trawie.
Azarenka po powrocie, forma niewiadoma, ale pierwszy mecz wygrała, z dnia na dzień powinno być coraz lepiej, no a jednak umiejętnościami bije Jovanovski na głowę.
Kubot/Lindstedt - ha, nie mogę się doczekać co Panowie na tym turnieju pokażą. Trawa jest chyba nawierzchnią najlepiej dopasowaną do ich stylu gry, zarówno Kubot jak i Lindstedt powinni na Wimbledonie grać świetnie, a jeszcze w deblu razem - super. Grają przeciwko Giraldo i Gonzalezowi - pozostawię to bez komentarza nawet, szybki składak na potrzeby turnieju, szybko powinien odpaść.
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Jutro liczę na udane zamknięcie dnia (wszystkie poniższe mecze planowo o 18).
Smitkova - Vandeweghe (-1,5 seta) @ 1,595 ⛔ ????
Amerykanka o wspaniałym imieniu COCO idzie przez trawę jak kosiarka o mocy 2000W. Wygrała w &#39;s-Hertogenbosch, a w poprzedniej rundzie powiedziała adiós jednej z rewelacji RG Muguruzie (którą ograłą też w Holandii). Nie widzę szans kwalifikantki z Czech.

Cibulkova (-1,5 seta) - Van Uytvanck @ 1,54 ⛔ Przełamała na 3:2 i na tym się licznik w pierwszym secie zatrzymał ???? Kabaret godny WTA.
Czyżby Domi otrzepała się się z czerownego brudu i pprzypomniała sobie piorunujący początek sezonu na hardzie? Zaledwie trzy gemy oddane Oli Woźniak robią wrażenie! Nie sądzę, żeby Belgijka była groźniejszą przeciwniczką.

Woźniacka (-5 gemów AH) - Broady @ 1,434 ✅ Jedyna porządna w tym cyrku! Przesyłam gorące buziole :*
Uregulowanie spraw sercowych i zmiana nawierzchni na zieleńszą stały się bodźcem &quot;Karolajny&quot; do powrotu do czołówki WTA. Miała wspaniałe przetarcie w Eastbourne: Stosur, Stephens, Giorgi, nawet przegrana wojna z Kerber wyglądała w jej wyglądaniu imponująco. Wczoraj/dzisiaj Peer zostałą tak zwyobracana, że nic tylko czekać na oskarżenia o antysemityzm;) Broady sporo nagrała się w tym roku na trawie, ale szanse z będącą w formie blondi są marne.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
+ Kvitova mamy @ 2.27
tak tak jasne Kvitova pewniak zawsze i wszedzie hehe radze dorzucic jeszcze jednego jezdzca bez glowy z Czech Republic...Lucie Safarova(AO z Na Li never forgot!} a na deser jeszcze Klara Zakopalova zip sklad jesli mowimy o pewniakach:grin::grin::grin::grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Ja polecam przyjrzeć się meczowi Doi-Makarova.Rosjanka niezła patola w meczu z Date Krumm.Mnóstwo błędów,autów po prostych piłkach.Uratowało ją to,że Krumm zaczęła puchnąć w 3 secie.Gdyby Japonka była z 2-3 lata młodsza to by to skończyła w 2 setach.
Doi w 1 meczu 6-4,6-1 z mocno faworyzowaną Svitoliną.Spotkania nie widziałem,więc jeśli ktoś przypadkiem oglądał to prośba o napisanie kilku słów jak wyglądało.
Kurs świetny na Japonkę i według mnie trzeba skorzystać.

Doi
[email protected] b365 ⛔ 5-7,4-6
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Kvitovej po takim kursie nie ma sensu ruszać. Ona potrafi robić cuda w swoich meczach, a Barthel w kaszę nie da sobie dmuchać. Jasne, powinna wygrać, ale osobiście tego nie ruszam.

Co do Safarovej - podobny mecz, teoretycznie powinna wygrać, ale trzeba przypomnieć, że Herxog w tym roku, w kwietniu, już raz z nią wygrała, patrząc na ich grę sądzę, że i tym razem jest to możliwe.
 
J 23

jro

Użytkownik
Ja polecam przyjrzeć się meczowi Doi-Makarova.Rosjanka niezła patola w meczu z Date Krumm.Mnóstwo błędów,autów po prostych piłkach.Uratowało ją to,że Krumm zaczęła puchnąć w 3 secie.Gdyby Japonka była z 2-3 lata młodsza to by to skończyła w 2 setach.
Doi w 1 meczu 6-4,6-1 z mocno faworyzowaną Svitoliną.Spotkania nie widziałem,więc jeśli ktoś przypadkiem oglądał to prośba o napisanie kilku słów jak wyglądało.
Kurs świetny na Japonkę i według mnie trzeba skorzystać.

Doi
[email protected] b365
J widziałem mecz doi - svitolina i w skróce powiem svitolina próbowała w 2 secie grać ale doi ją zmiazdzyłą w kazdym aspekcie gry, myśle ze jeżeli makarova popełaniałą tyle błedów to doi wygra albo over bedzie gemowy
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Zahlavova-Strycova 2.40 2/10

Dlaczego nie? Kurs przeszacowany, póki co na trawie obie nie pokazują niczego wyśmienitego, a powiedziałbym, że to Zahlavova zdecydowanie pozostawia po sobie lepsze wrażenie, zwłaszcza biorąc pod uwagę finał turnieju w Brmingham, gdzie odprawiła między innymi Dellacque, Flipkens czy Safarovą. Tutaj w pierwszej rundzie odprawiła Kudryavtseva 2:0 ( 6:2, 6:2 )
Vesnina jasne, nie gra złego tenisa, trawa w miarę do Niej pasuje, ale póki co nie zrobiła nic, co by mnie miało do Niej przekonać. Jasne 6:4, 6:0 w pierwszej rundzie z Mayr może robić wrażenie, ale Mayr i trawa, hmmm....nie do końca udane połączenie.
Warto dodać, jako ciekawostkę, że w 2010 roku Panie też spotkały się na trawie i górą była właśnie Barbora Zahlavova-Strycova.
Lepchenko 2.08 2/10
Ja wiem, że Garcia to jedna z nadziei młodego pokolenia, wiem, że się rozwija gra świetnie itd itp...ale po pierwsze jej mecz z Errani zupełnie mnie nie przekonał, w dużym stopniu to Włoszka ( która za trawą naprawdę nie przepada ) przegrała ten mecz na własne życzenie.
Po drugie Garcia póki co w tym roku oprócz tego meczu na trawie nie wygrała nic więcej, a dostała w troki od Stephens i Duval.
Po trzecie jednak Lepchenko ma większe obycie na trawie niż Garcia i pokazała to w pierwszej rundzie, eliminując zawsze groźną na trawie Pironkova - szacunek za to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Ludzie co stawiają jakimś cudem WTA. Co sądzicie o meczu Wozniacki Carolin-Broady Naomi 2 handi +6.5 gemów....Brytyjka,także organie na trawie ma...189cm wzrostu. Kurs 1.80,warto chyba,nie? ????
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


Spotkanie: Casey Dellacqua - Agnieszka Radwańska
Typ: under 19.5 gema
Kurs: 2,00
Data i godzina: 25.06.2014 14:00
Bukmacher: unibet
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/32 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Casey Dellacqua a Agnieszką Radwańską. Agnieszka Radwańska (WTA 4) na początek łatwo uporała się z rumuńską kwalifikantką Andreeą Mitu. Casey Dellacqua (WTA 36) stoczyła trzysetową batalię z Anett Kontaveit. Australijka przed Wimbledonem osiągnęła półfinał w Birmingham. Radwańska tradycyjnie odpadła w I rundzie w Eastbourne, ale tak samo było w 2012 i 2013 roku, a później w Londynie osiągnęła finał i półfinał. Dellacqua w Wimbledonie gra dopiero po raz piąty. Raz udało się jej osiągnąć III rundę (2008). Tym razem będzie jej ciężko o powtórkę. Australijka potrafi grać zarówno z głębi kortu, jak i przy siatce, ale jest szalenie nieregularna i to Radwańska powinna w pełni wykorzystać. Radzę więc stawiać na under gemowy. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 14:00.
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


Spotkanie: Misaki Doi - Ekaterina Makarova
Typ: 1
Kurs: 4,50
Data i godzina: 25.06.2014 14:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:​

Zapraszam na spotkanie 1/32 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Misaki Doi a Ekateriną Makarovą. Ekaterina Makarowa (WTA 22) w I rundzie stoczyła bardzo wyrównaną trzysetową batalię z Kimiko Date-Krumm, o mały włos nie przegrywając. Teraz zmierzy się z inną Japonką Misaki Doi (WTA 95), która turniej rozpoczęła od zwycięstwa w dwóch setach nad utalentowaną Ukrainką Eliną Switoliną. Makarowej w Wimbledonie nigdy się dobrze nie grało - to jedyny wielkoszlemowy turniej, w którym nie grała w IV rundzie. Doi za to na londyńskiej trawie zanotowała swój najlepszy występ w imprezie tej rangi (III runda w 2011). Dwa lata temu Japonka osiągnęła ćwierćfinał w Birmingham. Trawa to nawierzchnia, na której czuje się dobrze i moim zdaniem może sprawić Makarowej zimny prysznic. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 14:30.
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


Spotkanie: Petra Kvitova - Mona Barthel
Typ: over 20.5 gema
Kurs: 1,90
Data i godzina: 25.06.2014 16:00
Bukmacher: bet365
Analiza:​

Zapraszam na spotkanie 1/32 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Petrą Kvitovą a Moną Barthel. Petra Kvitova (WTA 6) na początek łatwo rozprawiła się z Andreą Hlavackovą, jednak przed Wimbledonem miała problemy z prawą nogą. Mona Barthel (WTA 59) to jest już zawodniczka, która może jej zawiesić poprzeczkę wysoko. Niemka w I rundzie wyeliminowała Rominę Oprandi. Jest ona tenisistką szalenie nieobliczalną, może zaskoczyć na każdej nawierzchni. Kvitova nie jest też oazą stabilności. Od początku roku rozegrała 12 trzysetowych meczów. Często zdarza się jej jednego seta wygrać wysoko, a i tak nie jest w stanie zwyciężyć w dwóch setach. Dwa lata temu w Cincinnati Kvitova pokonała Barthel po trzysetowej batalii. Moim zdaniem także tym razem zacięta konfrontacja nie jest wykluczona i proponuję stawiać na over gemowy. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 16:00.
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


Spotkanie: Lucie Safarova - Polona Hercog
Typ: over 20.5 gema
Kurs: 1,98
Data i godzina: 25.06.2014 16:30
Bukmacher: unibet
Analiza:​

Zapraszam na spotkanie 1/32 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Lucie Safarovą a Poloną Hercog. Lucie Safarova (WTA 23) w I rundzie wyeliminowała w dwóch zaciętych setach Julię Goerges. Polona Hercog (WTA 63) również bez straty seta rozprawiła się z Paulą Ormaecheą. Obie te tenisistki w przeszłości toczyły zażarte boje - bilans to 4-2 dla Czeszki, ale w tym roku w Oeiras lepsza była Słowenka. Aż cztery ich pojedynki były trzysetowymi bataliami. Teraz również należy się takiej spodziewać. Obie zawodniczki za grą na trawie nie przepadają, więc ta nawierzchnia żadnej z nich przewagi nie daje. Lepszym serwisem dysponuje Safarova, ale to co sobie wypracuje podaniem potrafi zniweczyć nieregularnością w wymianach z głębi kortu. Hercog ma więcej możliwości rozegrania punktu, bo potrafi zaatakować przy siatce. Moim zdaniem śmiało można tutaj typować over gemowy. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 16:30.
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


Spotkanie: Maria Kirilenko - Shuai Peng
Typ: 1
Kurs: 1,70
Data i godzina: 25.06.2014 18:00
Bukmacher: betclic
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/32 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Marią Kirilenko a Shuai Peng. Maria Kirilenko (WTA 109) długo była nieobecna w kobiecym cyklu z powodu kontuzji lewego kolana, ale w Londynie pokazała, że ciągle może być groźna. W I rundzie wyeliminowała ćwierćfinalistkę imprezy sprzed roku Sloane Stephens. Teraz jej rywalką będzie Shuai Peng (WTA 61), którą dwa lata temu pokonała w IV rundzie Wimbledonu. Chinka turniej rozpoczęła od wyeliminowania w trzech setach reprezentantki gospodarzy Johanny Konty. Peng nie imponuje formą - po raz ostatni dwa mecze z rzędu wygrała w kwietniu. Moim zdaniem Kirilenko pójdzie za ciosem i awansuje do III rundy. Rosjanka wygrała trzy z czterech dotychczasowych meczów z Chinką. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 18:00.
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Radwańska - Dellacqua 2 - 4.35
Ostatnio też wytypowałem Agi z Ajla Tomljanović, gdzie kurs był od 8.00 do 6.00 i to nie był fuks. Agnieszka nie lubi grać z tz. &quot;fizolkami&quot; o czym już poprzednio pisałem, A PODZIĘKOWAŃ &quot;0&quot; :;/:
Wróćmy do analizy Australijki bo Agnieszką to się każdy interesuje jej styl jest znany na wskroś.
Mecz będzie rozgrywany na centralnym i jest jakimś wyróżnieniem dla naszej klasowej zawodniczki a tym bardziej dla Australijki.
Dellacqua ran.36 leworęczna zawodnicza o oburęcznym mocny backhand jest w stanie pokonać dzisiaj Agę czego bym sobie nie życzył. Casey jest nie wysoka ale ruchliwą zawodniczką która biega do każdej piłki, naprawdę moz ebyć dobry mecz. Agnieszka z tą swoja techniczną piękną grą może powtarzam może nie dać rady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
J widziałem mecz doi - svitolina i w skróce powiem svitolina próbowała w 2 secie grać ale doi ją zmiazdzyłą w kazdym aspekcie gry, myśle ze jeżeli makarova popełaniałą tyle błedów to doi wygra albo over bedzie gemowy
Widze ze sporo osob porywa sie na to spotkanie i ja takze zaczalem rozwazac opcje gry w strone Japonki kurs 5,00 to niezla promocja, tylko troche mam cykora i pewne obawy,Doi musialaby lepiej zagrac od swojej starszej kolezanki a ogladalem Kimiko i wcale nie grala zle w 3 secie wytrzymywala sporo dlugich wymian, umiala zaatakowac dobrze sie bronila,dodam jeszcze ze Krumm doskonale czuje sie na trawie,Doi pokonala Svitoline w 1 rundzie ale za bardzo bym sie tym nie podniecal widzialem Svitoline w meczu w Hartegonbosh i zagrala totalne dno nie wiem naprawde nie wiem ale z adrobne sprobuje :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wytrawny 29

wytrawny

Użytkownik
Widze ze sporo osob porywa sie na to spotkanie i ja takze zaczalem rozwazac opcje gry w strone Japonki kurs 5,00 to niezla promocja, tylko troche mam cykora i pewne obawy,Doi musialaby lepiej zagrac od swojej starszej kolezanki a ogladalem Kimiko i wcale nie grala zle w 3 secie wytrzymywala sporo dlugich wymian, umiala zaatakowac dobrze sie bronila,dodam jeszcze ze Krumm doskonale czuje sie na trawie,Doi pokonala Svitoline w 1 rundzie ale za bardzo bym sie tym nie podniecal widzialem Svitoline w meczu w Hartegonbosh i zagrala totalne dno nie wiem naprawde nie wiem ale z adrobne sprobuje :]
Doi lepiej nie zagra niż ze Svitoliną. Makarova za to miała bardzo wymagającą Kimiko Date, z którą nie jedna z &quot;gwiazd&quot; WTA głupieje na korcie. Jak dla mnie mecz Doi-Makarova jest typowym no bet. Może z przebiegu dopiero będzie można wyciągnąć ciekawy bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom