>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '14 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Ana Ivanovic - Sabine Lisicki 2:0 @ 2,1

Proponuje się przygladnąć rynkom na ten dzisiejszy pojedynek. Przyznam się szczerze że ani jednej ani drugiej nie oglądałem na tym Wimbledonie ale sądząc po statystykach obu zawodniczek podejrzewam że dla Any, Sabina będzie kolejnym łatwym kąskiem. Kurs bardzo zachęcający. Na koniec dodam że Serbka na 10 ostatnich meczy wszystkie rozegrała dwusetowe, jeden raz przegrała, dziewięciokrotnie pokonywała rywalki.

Jestem tolerancyjny ale no bez przesady, dobrze że chociaż przyznałeś się że nie oglądałeś żadnej z Pań.
Sabin czuje się na Wimbledonie jak ryba w wodzie i to co grała np z Pliskova to kapitalny tenis. Bardzo mocny pierwszy serwis, często kończący, świetna gra przy siatce i w obronie. To turniej Lisicki, dzisiejszy mecz według mnie nie będzie miał nic wspólnego z ich bezpośrednim pojedynkiem którry odbył się dwa miesiące temu w Stutrgarcie.
Ana będzie miała problem przeciwstawić się tak mocno grajacej ku końcowej linie Sabinie.
Licze na świetne widowisko i zdecywanie idę w stronę Niemki ;)

Sabina Lisicki
@2,65✅✅ Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
Zvonareva 2.56 6/10

A czemu nie? Jasne, rozumiem, Vera gra z młodym wilkiem młodego pokolenia, ale cóż, to doświadczona zawodniczka, wie jak z takimi sobie radzić. W drugiej rundzie gładko wygrała 2:0, może zaczyna powoli się ogrywać? Jestem w stanie postawić na nią pieniądze wierząc w jej doświadczenie i ogranie.

Bencic 5.10 2/10

Ot, duże ryzyko, ale możliwe. Bencic gra tutaj naprawde, naprawde fajnie, a ktoś kiedyś w końcu musi Halep zatrzymać. Nie mówię, że pewne, ba, oczywiście, że nie jest to pewny typ, ale sądzę, że taki mający szanse wejścia. Jak Halep będzie miała choć trochę gorszy dzień to może akurat.
Zgadzam się z graniem w stronę Bencic wg. mnie Halep pod formą i gdyby Tsurenko miała ciut większe umiejętności i koncentrację Rumunki nie byłoby już w turnieju. Jak na Halep dużo błędów własnych, przebijanie Bencic może przynieść zamierzony efekt.
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


3:6, 4:6 ⛔
Spotkanie: Andrea Petkovic - Eugenie Bouchard
Typ: 1
Kurs: 3,20
Data i godzina: 28.06.2014 12:30
Bukmacher: bet365
Analiza:​

Zapraszam na spotkanie 1/16 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Andreą Petkovic a Eugenie Bouchard. Eugenie Bouchard (WTA 13) w tym sezonie grała w półfinale Australian Open i Rolanda Garrosa. W Wimbledonie Kanadyjka na początek bez straty seta pokonała Danielę Hantuchovą i Silvię Soler-Espinosę, ale nie były to dla niej łatwe mecze (trzy sety rozstrzygnięte wynikiem 7:5). Andrea Petković (WTA 20) w I rundzie wyeliminowała Katarzynę Piter, a w II rozegrała trzy sety z Iriną-Camelią Begu. Niemka w tegorocznym Rolandzie Garrosie doszła do półfinału i jest to jej życiowy wynik w wielkoszlemowej imprezie. Teraz powalczy o to, by po raz pierwszy awansować do IV rundy Wimbledonu i według mnie wcale nie stoi na straconej pozycji. Petković jest zawodniczką wszechstronną i radzi sobie na wszystkich nawierzchniach. Bouchard poczyniła znaczące postępy od początku roku, ale Niemka potrafi walczyć o swoje i nigdy się nie poddaje, nawet gdy mecze układają się dla niej niekorzystnie (w Paryżu rozegrała trzy trzysetowe mecze). Petković wygrała wszystkie trzy dotychczasowe mecze z Bouchard, w tym w kwietniu tego roku w półfinale w Charleston i moim zdaniem również tym razem może okaże się lepsza od Kanadyjki. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 12:30.
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


6:7, 6:3, 3:6 (31 gemów) ✅ ✅ ✅
Spotkanie: Vera Zvonareva - Zarina Diyas
Typ: over 21.5 gema
Kurs: 1,93
Data i godzina: 28.06.2014 12:30
Bukmacher: unibet
Analiza:​

Zapraszam na spotkanie 1/16 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Verą Zvonarevą a Zariną Diyas. Vera Zwonariowa (WTA 566) w 2010 roku doszła w Londynie do finału. W tym sezonie wróciła po długiej przerwie spowodowanej kontuzją barku (w 2013 roku w ogóle nie grała) i w Wimbledonie występuje dzięki dzikiej karcie. Już można powiedzieć, że wykorzystała swoją szansę, bo po trzysetowej bitwie z Tarą Moore, w II rundzie bez straty seta odprawiła utalentowaną Donnę Vekić. O awans do IV rundy Rosjanka spotka się z Zariną Dijas (WTA 72), która po raz drugi zagra w III rundzie wielkoszlemowego turnieju (w styczniu w Australian Open). Reprezentantka Kazachstanu w tym tygodniu pokonała Kristinę Mladenović oraz wyeliminowała po trzysetowej batalii Carlę Suarez Navarro. Teraz zmierzy się ze Zwonariową, którą ciągle stać na pokazanie dobrego tenisa. Dijas jest jednak zawodniczką grającą równiej niż Vekić i dla Rosjanki, która w Londynie rozegrała dopiero szósty i siódmy mecz w sezonie, może się to okazać bardzo trudna rywalka. Moim zdaniem reprezentantka Kazachstanu będzie się cieszyć z pierwszego w karierze awansu do IV rundy wielkoszlemowego turnieju, ale po dosyć ciężkim meczu i myślę, że over gemowy jest tu niemal pewny. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 12:30.
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


3:6, 6:3, 6:2 ⛔
Spotkanie: Angelique Kerber - Kirsten Flipkens
Typ: 2
Kurs: 3,40
Data i godzina: 28.06.2014 14:00
Bukmacher: bet365
Analiza:​

Zapraszam na spotkanie 1/16 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Angelique Kerber a Kirsten Flipkens. Angelique Kerber (WTA 7) przed Wimbledonem zaliczyła finał w Eastbourne, w którym uległa Madison Keys. W Londynie leworęczna Niemka najpierw wyeliminowała Urszulę Radwańską, a następnie w trzech setach pokonała bardzo dobrze dysponowaną Heather Watson. Teraz dojdzie do starcia dwóch półfinalistek imprezy - Kerber osiągnęła taki wynik w All England Club w 2012 roku, a Kirsten Flipkens (WTA 26) w ubiegłym sezonie. Belgijka do tej pory w tym roku nie błyszczała, ale na trawie jest lepszą specjalistką od Niemki. Kerber dwa lata temu była w świetnej dyspozycji i doszła do półfinału głównie dzięki grze z głębi kortu, wspaniałej pracy w defensywie i wyprowadzaniu zabójczych kontr. Flipkens jednak gra bardzo różnorodny tenis - ma świetny forhend, woleja, gra szybkie i kąśliwe piłki, znakomicie operuje slajsem i drop szotem. Moim zdaniem na trawie Belgijka powinna sobie poradzić z Kerber. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 14:00.
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


mecz będzie dokończony w poniedziałek ale mój typ już wszedł 6:7, 6:6 (25 gemów) ✅ ✅ ✅
Spotkanie: Madison Keys - Yaroslava Shvedova
Typ: over 20.5 gema
Kurs: 1,87
Data i godzina: 28.06.2014 14:30
Bukmacher: unibet
Analiza:​

Zapraszam na spotkanie 1/16 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Madison Keys a Yaroslavą Shvedovą. 19-letnia Madison Keys (WTA 30) przed Wimbledonem zdobyła tytuł w Eastbourne. W Londynie wyeliminowała Monicę Puig oraz stoczyła trzysetową bitwę z Klarą Koukalovą, po której wyglądała na mocno zmęczoną. Teraz zmierzy się z nieobliczalną Yaroslavą Szwiedową (WTA 65), która poza tym, że dwa razy grała w ćwierćfinale Rolanda Garrosa to w 2012 roku osiągnęła również IV rundę Wimbledonu. W ubiegłym tygodniu reprezentantka Kazachstanu błysnęła w Den Bosch, gdzie w drodze do ćwierćfinału wyeliminowała Dominikę Cibulkovą. Keys dysponuje lepszym serwisem, ale jak to często bywa u młodych zawodniczek popełnia taktyczne błędy i gra jeszcze nierówno, choć jest to ogromny talent. Amerykanka to najmłodsza tenisistka w Top 50 rankingu. Keys w najważniejszych momentach powinna zrobić serwisem różnicę, ale moim zdaniem będzie to zacięty pojedynek, który mimo wszystko wygra młoda Amerykanka. Radzę stawiać na over gemowy. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 14:30.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Anna Ivanovic - Sabine Lisicki
Sabine Lisicki 2.50 bet365 stawka 7/10 ✅✅✅
wkoncu skonczyly dziewczyny,powiem tak Lisicki nie blyszczy jak rok temu,wygrala dzieki kontuzji mozgu Ivanovic ktora w 3 secie psula co druga pilke ,mozna grac przeciwko Lisicki w nastepnych rundach bedzie spore value.

Deszczyk nam troche opozni mecze ale jakis plusik jest mam czas jeszcze na napisanie analizy.:razz:
Dzisiaj moze byc fajny dzien jesli chodzi o lapanke wysokich kursow to ostatni dzwonek pozniej zostana same najlepsze i ciezko bedzie cos trafic ,moze wyjde na szalenca ale dzisiaj nie ma pewniakow moi drodzy
kazda z faworytek moze przegrac ,Williams nie jest jeszcze w swojej szczytowej formie przegrala z Francuzke ostatnio wiec nie wykluczam 3 setow,Bencic przypadkowo nie znalazla sie w 3 rundzie a Halep na trawie nie jest tak grozna i nigdy nie odnosila wielkich sukcesow na tej nawierzchni,Petkovic Bouchard dla mnie 50/50 wszystko moze sie wydarzyc, Petkovic jestem sercem z toba.Riske takze siwetnie gra od poczatku turnieju jest w gazie moze troche napsuc krwi Rosjance jesli tylko sie nie przestraszy...najciekawsze spotkanie dnia wg mnie kursy powinny byc wyrownane ,Lisicki idzie jak burza od pierwszej rundy oddajac seta po drodze Pliskovej co mnie specjalnie nie dziwi, Plsikova znakomity sezon ,idealne warunki do gry na trawie wiec miala jak najbardziej prawo wygrac seta nawet z Lisicki.Musze zaufac Lisicki i uwierzyc ze to jest naprawde jej turniej i moze pokonac kazda naprawde kazda tenisistke jesli tylko nie zacznie miec problemow z glowa a w tej kwesti jest specjalistka wiele razy pisalem ze nie ma w tourze Tenisistki z czolowki z gorsza psychika od Niemki ,nawet Serbka poprawila ten element i widac ze z glowka jest juz duzo lepiej,Sabine przez glowe przegrala zeszloroczny Wimbledon powinna rozniesc w pyl Bartoli ale tak sie nie stalo ,az zal bylo patrzec co grala w finale ,hehe paradoksalnie final byl jej najgorszym wystepem w calym turnieju.Nie wydaje mi sie aby Serbka zaistaniala jakos specjalnie w tym spotkaniu ,widac ze jest zdeterminowana aby jak najdalej zajsc w Wimbledonie i poprawic bilan w turnieju w ktorym nigdy nic wielkiego nie osiagnela ale pech chcial ze w 3 rundzie trafia na specjalistke od tej nawierzchni i bedzie bardzo ciezko ,pozwole sobie stwierdzic ze to wlasnie Serbke pieerwsza spala nerwy i poplynie a Sabine bedzie gryzla trawe i wygra wkoncu broni od groma punktow i w tym roku powalczy z Kvitova o tytul .
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pierwsza większa niespodzianka na Wimbledonie?

Najwyżej rozstawiona Amerykanka Serena Williams odpadła z wielkoszlemowego turnieju tenisowego w Wimbledonie po porażce w trzeciej rundzie z Francuzką Alize Cornet (nr 25) 6:1, 3:6, 4:6.
Był to piąty pojedynek tych zawodniczek i druga wygrana Cornet nad pięciokrotną triumfatorką londyńskiego turnieju.
Z poprzednim wielkim szlemem, na kortach Rolanda Garrosa, pierwsza w rankingu WTA Amerykanka również pożegnała się niespodziewanie szybko, bo już w drugiej rundzie.
Dzień wcześniej z rywalizacją w Londynie pożegnała się także druga z sióstr Williams - Venus. Przegrała z Czeszką Petrą Kvitovą.
Źródło: http://sport.wp.pl/kat,1841,title,Wimbledon-Serena-Williams-pozegnala-sie-z-turniejem,wid,16718307,wiadomosc.html?
na moje to wczorajsze odpadnięcie Liny było pierwszą niespodzianką.
O kurcze! Rzeczywiście masz rację, dopiero teraz się dowiedziałem, że odpadła. Coś ten top WTA szwankuje ostatnio. Ciekawe czy kiedyś wykorzysta to Agnieszka Radwańska ???? .
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Jeszcze Azarenka odpadła, ale to akurat niespodzianką nie można nazwać, bo biorąc pod uwagę jej obecną formę, to nie była liczącą się zawodniczką w tym turnieju. Co do Agi to po raz kolejny ma wyczyszczoną drabinkę, praktycznie do półfinału. Najpierw Makarova, potem Smitkova/Safarova czyli prawdopodobnie starsza Czeszka. Jeśli ogra obydwie to teoretycznie Kvitova, ale myślę że Zahlavova też może powalczyć z Wozniacką. Szczerze mówiąc to najlepiej dla Agi byłoby zagrać z Karoliną, Petry się trochę obawiam. W każdym razie droga do finału jest otwarta, oby w końcu Agnieszka to wykorzystała, bo już było kilka WS na których wydawało się, że finał jest na lajcie do osiągnięcia, a potem zbierała baty.
Gołym okiem widać teraz przetasowania w WTA, Serena w tym roku osiągnęła maksymalnie 4 rundę, na AO. Li Na po dobrym początku sezonu też trochę słabsza. Aza wykluczona po kontuzji. To wszystko spowodowało, że Halep z hukiem osiągnęła najpierw TOP10, a potem po dobrej grze na ziemii TOP3. Do tego kolejny wielki talent, Bouchard, która spełnia pokładane w niej przed paru lat nadzieje. Także spory skok w tym sezonie.
Wydaje się, że następuje taka mała wymiana pokoleń. Keys, Svitolina, Bencic, Diyas, Robson (choć ten sezon słabszy), Muguruza, Stephens, Davis. Te nazwiska już sporo znaczą choć jeszcze niedawno grały w turniejach juniorskich. Radwańska wprawdzie nie jest zawodniczką starą, ale za parę lat pewnie będzie musiała ustąpić pola młodszym i takie sytuacje jakie mają miejsce na ostatnich WS trzeba wykorzystywać. W tamtym roku świetny &quot;polski Wimbledon&quot;, ale w tym roku wystarczającą satysfakcję dałby mi przynajmniej finał osiągnięty przez Polkę.
Jak już się tak rozpisałem to podam przynajmniej jakiś typ ????
Wimbledon 2014 - Wygra
A. Radwańska @7.00 Bet365
 
leebo 236

leebo

Użytkownik
@kasztanowy
Wg mnie Radwanska nigdy nie wygra zadnego turnieju Wielkiego Szlema. Ona poprostu nie potrafi wykorzystywac sytuacji, mam wrazenie, ze gdyby grala w finale z Domachowska (nie obrazajac Marty) to dostalaby lomot, droga do polfinalu to autostrada, ale Aga potrafi sie solidnie wykopyrtnąć. Makarowa to nie byle kto, potem ewentualnie bedzie czekala Safarowa, czy Smitkowa. Przypomnijmy, ze Radwanska potrafi przegrywac z zawodnikami teoretycznie od niej slabszymi. W zeszlym roku po odpadnieciu Sereny, Maszy i Azarenki powinna w cuglach wygrac caly turniej, a wygrala ta najbrzydziej grajaca Bartoli. Moja faworytka pozostaje Szarapowa, ewentualnie Wozniacka, czy pogromczyni Radwanskiej z zeszlego roku - Lisicka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Bardzo bym chial aby Wimbledon wygrala moja ulubiona tenisistka ktora jest i zawsze bedzie Maria Sharapova ale niestety to wydaje mi sie malo realne ,wczoraj to potwierdzila w meczu z Riske ze jeszcze nie czuje sie tak pewnie i skok z wolnej nawierzchni na szybka jest bardzo trudny,Wydaje mi sie ze nawet w meczu z Bouchard moze polegnac i zobaczymy kolejna niespodzianke ale nie bede krakal i zycze jej oczywiscie aby doszla do finalu bo zasluguje na to jak nikt inny ,wiele tenisitek mogloby sie uczyc od Marysi,bardzo ciekzo pracuje na korcie ,nigdy nie grymasi ,nie strzela focha tylko walczy o kazdy punkt nawet jak nic nie wychodzi.Wedlug mnie Radwanska nie ma najmniejszych szans na wygranie Wimbledonu hehe predzej mi kaktus na glowie wyrosnie niz Polka siegnie po tytul wielkeigo szlema kiedykolwiek ,Polka miala ogromna szanse na wygranie Wimbledonu w ubieglym roku i taka szansa moze sie juz nigdy nie powtorzyc,prowadzila juz 3;0 w polfinale z lisica a w finale czekala Bartoli z ktora mialaby duzo latwiej niz z Sabine ,Bartoli nie umiala nigdy grac z Radwanska malo tego miala tragiczny bilans z Radwanska,kurcze taka szansa zmarnowana tytul przelecial kolo nosa no ale coz bylo minelo.. .Radwanska moze miec ogromne problemy juz m meczu z Makarova potem z Safarova noi jesli jakims cudem przejdzie 2 leworeczne tenisitki to czeka najlepsza 3 lewroczna Kvitova....wymieniac dalej??? Halep,Wozniacki, no i Sharapova ktorej nie przejdzie z swoim przebijactwem i slabym serwisem.Mysle ze najwieksze obecnie szanse na wygranie Wimbledonu w tym roku ma Petra Kvitova ,ktora co prawda miala spore problemy w meczu z Venus Williams no ale Venus na trawie zawsze jest grozna ,calkiem dobrze serwuje Czeszka w kazdym spotkaniu kilka asow,nie ma tensisitki obecnie w rozgrywkach z ktora Czeszka mialaby wieksze problemy jedynie Sharapova wiec czekam na final Sharapova Kvitova ????

Wimbledon 2014 wygra Petra Kvitova 5.00 bet365
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Sharapova - Kerber
Widzę w tym meczu pojedynek na 3 sety. Obie zawodniczki będą wypoczęte i obie będą maksymalnie skoncentrowane. Sharapova do tej pory wszystkie przeciwniczki gromiła 2:0, no ale powiedzmy sobie szczerze nie miała silnych rywalek. Kerber ostatnie dwa mecze zakończyła rezultatem 2:1 (trudno mi uwierzyć, że z Watson przegrała seta). Na trawie obie zawodniczki jeszcze nie grały ze sobą, będzie to ich pierwsze spotkanie. Uważam, że żadna z nich tanio skory nie sprzeda !!!
(Kerber +1,5 seta) ✅
Kurs: 2,12
// pierwszy set dla Kerber 7:6(4)✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Od razu zaznaczę - nie jestem przekonany, nie jestem pewien co do zawodniczek/zawodników grających długo na Roland Garros - a co za tym idzie - przedłużanie okresu mączki do maksimum. Powoduje to oczywiście minimalizację przygotowań do sezonu na trawie. Dobitnym przykładem jest Rafa Nadal, który dwa razy z rzędu kończył przygodę z Wimbledonem na pierwszej rundzie... ale nie o tym mowa.
Maria Szarapowa bilans na trawie ma świetny, 77 zwycięstw i zaledwie 16 porażek mówi samo za siebie. Dodatkowo - wygrywała Wimbledon już w 2004 roku (17 lat), w 2011 dotarła do finału a w 2005 i 2006 kończyła swoją przygodę na półfinale. Czy w takim razie coś przemawia za porażką Maszy w dzisiejszym meczu? Otóż tak. I sądzę, że prawdopodobieństwo jej porażki jest dość spore. Jak już wspomniałem - zupełny brak przygotowań do grassu, wszak Szarapowa wygrała nie tak dawno Roland Garros. Okej, z pewnością pojawiła się w Wielkiej Brytanii dosyć wcześniej, aczkolwiek nie na tyle, aby mówić o dobrym przygotowaniu i &quot;czuciu&quot; tej nawierzchni. Dobrym przykładem jest rok 2013, gdzie w Paryżu dotarła do finału - ulegając Serenie Williams, z kolei z Wimbledonem pożegnała się już w drugiej rundzie - z groźną Michelle Larcher de Brito. Bądźmy szczerzy - w tym roku, do tej pory, nie miał kto jej sprawdzić, a na poważną rywalkę trafia dopiero w czwartej rundzie.
Kerber w tym roku na trawie ma już za sobą aż siedem spotkań. Przygodę rozpoczęła w Eastbourne, gdzie dotarła do finału - ulegając jedynie Madison Keys, która przez cały turniej spisywała się wyśmienicie. Można więc powiedzieć, iż Angelique jest zaprzyjaźniona już zarówno z brytyjską aurą jak i brytyjską trawą, jakkolwiek to brzmi. Ma mocny serwis i bardzo dobry return, którymi może ruszyć Rosjankę. Uderza wystarczająco mocno i precyzyjnie. Co prawda straciła seta zarówno z Watson jak i z Flipkens, lecz nie jest to dla mnie żadnym zaskoczeniem, gdyż Heather to Brytyjka, która na trawie radzi sobie całkiem nieźle (półfinał w Eastbourne) a Kirsten to zawodniczka groźna, nawet pomimo dość przeciętnego sezonu, która na trawie wygląda bardzo dobrze (m.in półfinał na Wimbledonie rok temu).
Uważam, iż w tym spotkaniu Kerber ma duże szanse na odniesienie końcowego triumfu. Moim zdaniem kursy wystawione są nieprawidłowo i analizując formę Kerber oraz okoliczności związane z sezonem na trawie oczekiwałem co najwyżej kursu 3,00. Bukmacherzy pozytywnie mnie zaskoczyli, ślepo wierząc w Marię Sharapovą i jej dziesięciomeczową passę zwycięstw. Kerber ma atuty, którymi może postraszyć Rosjankę i jeśli wytrzyma to spotkanie psychicznie to spokojnie może wyeliminować starszą o rok Marię. Popieram każdy handicap gemowy, setowy, lecz ja uderzam w czyste zwycięstwo, gdyż widzę w kursie ogromne value.
Angelique Kerber - Maria Sharapova 1 @ 4,5 (Bet365) 2:1 ✅. Brawo Angie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 56

daymon23996

Użytkownik
Taaa jasne. Kerber pokona Sharapową a Jerzy double foult Jajanowicz wygra Us Open. Widziałeś mecz finałowy w Eastbourne z Madison Keys? to co robiła tam Kerber woła o pomstę do Nieba. Dla mnie to taka troche lepsza wersja jajanowicza czyli mega fochy mega obrazy majestatu. Takie zawodniczki jak Kerber mogą maksymalnie czyścić buty takim mistrzyniom jak Sharapowa nie przepadam za nią, ale to wielka zawodniczka. Niech najpierw Kerber wygra 5x wielkich szlemów i przyjdzie grać z Sharapową. Widziałem kerber wiele razy w akcji i ona nie ma startu do czołowki po prostu to nie ta liga, to tak samo jak ferrer do czołowki. Może urwać max seta i to wszystko. Zresztą zacznijmy od tego, że ona jest w średniej formie, jej występy na cegle to poziom drugiej setki rankingu. Podaj mi argumenty, że ona pokona Sharapową. Wg mnie to że wygra Sharpowa oscyluje w okolicach 99%
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Stosur/Pennetta - Pavluchenkova/Safarova 1 @ 1,75 [Unibet]
Przede wszystkim umiejętności deblowe po stronie Australijki i Włoszki. W przeszłości odnosiły bardzo dobre wyniki w grze deblowej. Może nie są zespołem, który gra często ze sobą, ale bogate doświadczenie deblowe, powinno im pomóc stworzyć dobry team.
Rosjanka i Czeszka to także dobre zawodniczki, ale przy ich dzisiejszych rywalkach wypadają słabo.
Kolejnym ważnym argumentem jest to, że Stosur i Pennetta odpadły już w singlu. Wydaje mi się, że będą chciały odbić sobie to w deblu. Natomiast u rywalek Safarova przed tym spotkaniem będzie grała singla. Nie sądzę, aby była fizycznie po nim zmęczona, ale w głowie ma przede wszystkim mecz, który rozegra w singlu.
Kurs naprawdę zachęcający do grania i spodziewam się spadków na ten typ.
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


0:6, 2:6 ⛔
Spotkanie: Tereza Smitkova - Lucie Safarova
Typ: over 2.5 seta
Kurs: 3,00
Data i godzina: 30.06.2014 12:30
Bukmacher: bet365
Analiza:​

Zapraszam na spotkanie 1/8 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Terezą Smitkovą a Lucie Safarovą. Lucie Safarova (WTA 23) w poprzednich rundach bez straty seta wyeliminowała Julię Goerges, Polonę Hercog i Dominikę Cibulkovą. Czeszka po raz pierwszy w karierze zagra w IV rundzie Wimbledonu i ma duże szanse na drugi wielkoszlemowy ćwierćfinał (po Australian Open 2007). W poniedziałek zmierzy się z rodaczką, debiutantką w imprezie tej rangi Terezą Smitkovą (WTA 175). 19-letnia tenisistka w ubiegłym sezonie wystąpiła w swoich pierwszych turniejach w głównym cyklu (I runda w Norymberdze, II runda w Luksemburgu), a teraz jest w IV rundzie Wimbledonu. Pokonała kolejno Su-Wei Hsieh, Coco Vandeweghe oraz po trzysetowej batalii Bojanę Jovanovski (10:8 w III secie). Wydaje się, że co za dużo to nie zdrowo i Safarova powinna zakończyć ten piękny sen młodszej rodaczki. W tenisie jednak nie ma nic pewnego, a trawa w All England Club kocha zaskakiwać. Safarova nie jest oazą spokoju i walcząc o pierwszy od siedmiu lat wielkoszlemowy ćwierćfinał może się u niej pojawić trochę nerwów, szczególnie że jest zdecydowaną faworytką, a to w jej przypadku w IV rundzie imprezy tej rangi. A to przecież będzie dopiero jej czwarty występ w IV rundzie wielkoszlemowego turnieju i drugi w sezonie (po Rolandzie Garrosie). Moim zdaniem nie zmarnuje ona takiej szansy na ćwierćfinał, ale spodziewam się wyrównanego meczu i radzę stawiać na over. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 12:30.
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


6:3, 6:0 ⛔
Spotkanie: Ekaterina Makarova - Agnieszka Radwańska
Typ: over 2.5 seta
Kurs: 2,86
Data i godzina: 30.06.2014 14:30
Bukmacher: comeon
Analiza:​

Zapraszam na spotkanie 1/8 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Ekateriną Makarovą a Agnieszką Radwańską. Agnieszka Radwańska (WTA 4) w poprzednich rundach oddała łącznie dziewięć gemów Andreei Mitu, Casey Dellacqua i Michelle Larcher de Brito. Ekaterina Makarowa (WTA 22) po trzysetowej bitwie z Kimiko Date-Krumm, bez straty seta odprawiła Misaki Doi i Caroline Garcię. Rosjanka w swojej karierze trzy razy grała w wielkoszlemowym ćwierćfinale, ale w Wimbledonie po raz pierwszy awansowała do IV rundy. Radwańska w dwóch poprzednich sezonach zaliczyła w Londynie finał i półfinał, a w poniedziałek powalczy o piąty ćwierćfinał w dziewiątym starcie w tej lewie Wielkiego Szlema. Krakowianka w All England Club czyje się niezwykle pewnie i powinna wziąć na Makarowej rewanż za porażkę poniesioną w IV rundzie US Open 2013. W Nowym Jorku zawsze grała się jej ciężko, ale z Rosjanką prowadziła 4:0 w I secie, a potem miała serię ośmiu z rzędu przegranych gemów. Przez pierwsze trzy rundy w Londynie Radwańska przeszła jak burza, a to tylko powinno wzmocnić jej pewność siebie. Makarowa lubi grać na trawie, ale jest zawodniczką zbyt nieregularną, by pokonać Radwańską, która świetnie się po trawie porusza i wybiera rozsądne rozwiązania, nawet gdy jest pod olbrzymią presją ze strony rywalek. Bolączką Rosjanki jest praca stóp, a to w starciu z tak solidną i sprytną zawodniczką, jak Radwańska na trawie niczego dobrego jej nie wróży. Moim zdaniem Polka podwyższy na 4-1 bilans meczów z Makarovą. Powinien to być jednak być dla Polki pierwszy trudniejszy mecz, więc radzę stawiać na over. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 14:30.
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


6:7, 5:7 ⛔
Spotkanie: Alize Cornet - Eugenie Bouchard
Typ: 1
Kurs: 3,00
Data i godzina: 30.06.2014 14:30
Bukmacher: bet365
Analiza:​

Zapraszam na spotkanie 1/8 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Alize Cornet a Eugenie Bouchard. Alize Cornet (WTA 24) do meczu z Bouchard przystąpi wzmocniona wyeliminowaniem Sereny Williams. Był to dla Francuzki trzeci trzysetowy mecz w tegorocznym Wimbledonie - wcześniej walczyła na pełnym dystansie z Anną Schmiedlovą i Petrą Cetkovską. Jednak po każdym meczu miała czas na odpoczynek, więc do meczu z Eugenie Bouchard (WTA 13) powinna przystąpić w dobrej dyspozycji, szczególnie, że w tym sezonie w w Paryżu (hala) potrafiła dzień po dniu wygrać trzy trzysetowe mecze, a w Katowicach odniosła cztery trzysetowe zwycięstwa w ciągu tygodnia. Bouchard po osiągnięciu półfinałów Australian Open i Rolanda Garrosa teraz powalczy o ćwierćfinał Wimbledonu. W poprzednich rundach Kanadyjka bez straty seta wyeliminowała Danielę Hantuchovą, Silvię Soler-Espinosę oraz Andreę Petković, ale nie były to dla niej łatwe mecze (trzy sety rozstrzygnięte wynikiem 7:5). W ubiegłym sezonie Cornet pokonała Bouchard na korcie ziemnym w Strasburgu. Od tamtej pory Kanadyjka poczyniła ogromne postępy, ale i Francuzka gra bardzo dobrze. Zawodniczka z Nicei pokonała Serenę już po raz drugi w sezonie. Moim zdaniem górą w tym spotkaniu będzie Cornet, która ma więcej opcji rozegrania punktu, co powinno okazać się kluczowe w najważniejszych momentach. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 14:00.
 
K 0

kulczyk_reakt.

Użytkownik
Ekaterina Makarova - Agnieszka Radwańska
Typ: Radwańska @1,28 (WilliamHill) ⛔
Typ dla odważnych: Radwańska i obie zdobędą seta @4,20 (WilliamHill) ⛔ /bye bye Radwanska... dałaś ciała

Kurczę na WH nie można już obstawić która wygra kobiecy Wimbledon. Może rozkminili, że zestawienie Sharapova 3,50 / Kvitova 4,50 / Radwańska 7,00 daje wygraną przy obstawieniu ich wszystkich trzech jako single za taką samą kwotę. Ewentualnie na Naszą rodaczkę można było dać trochę mniej.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Barty/Dellacqua 1.42 8/10

Barty i Dellacqua to jest niewątpliwie fenomen kobiecych debli na trawie od jakiegoś czasu. W tym roku wzięły udział tylko w turnieju w Birmingham i wygrały go bez straty seta, po drodze eliminując między innymi Huber/Raymond. Rok temu znowuż dotarły do finału Wimbledonu i ponownie wygrały turniej w Birmingham. Widać, że na trawie czują się wręcz wyśmienicie, chociaż i to wydaje się być lekkim niedopowiedzeniem.
Date Krum i Zahlavova to nie jest zbyt mocna para, ogólnie rzecz biorąc średni składak, zdecydoowanie bez większych sukcesów na trawie.
Spodziewam się szybkiej wygranej Barty/Dellacqua, 2:0 zupełnie mnie nie zdziwi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
X 357

xxxl

Użytkownik
Barty/Dellacqua 1.42 8/10
Barty i Dellacqua to jest niewątpliwie fenomen kobiecych debli na trawie od jakiegoś czasu. W tym roku wzięły udział tylko w turnieju w Birmingham i wygrały go bez straty seta, po drodze eliminując między innymi Huber/Raymond. Rok temu znowuż dotarły do finału Wimbledonu i ponownie wygrały turniej w Birmingham. Widać, że na trawie czują się wręcz wyśmienicie, chociaż i to wydaje się być lekkim niedopowiedzeniem.
Date Krum i Zahlavova to nie jest zbyt mocna para, ogólnie rzecz biorąc średni składak, zdecydoowanie bez większych sukcesów na trawie.
Spodziewam się szybkiej wygranej Barty/Dellacqua, 2:0 zupełnie mnie nie zdziwi.
1 krótka analiza i aż 2 kłamstwa ???? to po to zeby naciagnąć analize do typu - czy zwyczajnie nie umiesz czytać wyników??
Edgbaston Priory Club, Birmingham, Great Britain09 Jun - 15 Jun 2014
Main Draw Doubles Main Draw Premier Entry: DA Surface: Grass (O)
16 W Partnering DELLACQUA, C (AUS) vs BABOS, T (HUN) /MLADENOVIC, K (FRA) 5-7 7-6(3) [12-10]
QF W Partnering DELLACQUA, C (AUS) vs HUBER, L (USA) /RAYMOND, L (USA) 6-4 6-4
SF W Partnering DELLACQUA, C (AUS) vs GARCIA, C (FRA) /ZHANG, S (CHN) 6-4 6-2
FR L Partnering DELLACQUA, C (AUS) vs KOPS-JONES, R (USA) /SPEARS, A (USA) 6-7(1) 1-6
strata seta już w 1 rundzie i porażka w finale - to nie jest wygrana turnieju bez straty seta ????
aaa i jeszcze ta bzdura o tym , że to ich jedyny turniej w tym roku ......(chyba, że miałes na mysli same tylko turnieje na trawie - ale tych jest raptem 2 poważne przed Wimbledonem - więc 75% powaznych debli bierze udział tylko w jednym , zeby się przygotowac do 2-tygodniowego turnieju )
a fed cup, miami, indian welss, AO, strasburg...
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
1 krótka analiza i aż 2 kłamstwa ???? to po to zeby naciagnąć analize do typu - czy zwyczajnie nie umiesz czytać wyników??

Edgbaston Priory Club, Birmingham, Great Britain09 Jun - 15 Jun 2014

Main Draw Doubles Main Draw Premier Entry: DA Surface: Grass (O)
16 W Partnering DELLACQUA, C (AUS) vs BABOS, T (HUN) /MLADENOVIC, K (FRA) 5-7 7-6(3) [12-10]
QF W Partnering DELLACQUA, C (AUS) vs HUBER, L (USA) /RAYMOND, L (USA) 6-4 6-4
SF W Partnering DELLACQUA, C (AUS) vs GARCIA, C (FRA) /ZHANG, S (CHN) 6-4 6-2
FR L Partnering DELLACQUA, C (AUS) vs KOPS-JONES, R (USA) /SPEARS, A (USA) 6-7(1) 1-6

strata seta już w 1 rundzie i porażka w finale - to nie jest wygrana turnieju bez straty seta ????

aaa i jeszcze ta bzdura o tym , że to ich jedyny turniej w tym roku ......(chyba, że miałes na mysli same tylko turnieje na trawie - ale tych jest raptem 2 poważne przed Wimbledonem - więc 75% powaznych debli bierze udział tylko w jednym , zeby się przygotowac do 2-tygodniowego turnieju )

a fed cup, miami, indian welss, AO, strasburg...
Turnieje miałem na myśli na trawie oczywiście - mój błąd, przepraszam i chylę czoła.

Co do błędów merytorycznych tyczących się Birmingham - rzeczywiście, moje niedopatrzenie, ciężka noc wczoraj - dziękuję za zwrócenie uwagi, nie zmienia to faktu, że typ dalej popieram w pełni i się pod nim podpisuję.

Btw następnym razem zwróć proszę uwagę na rozróżnienie pomyłki i kłamstwa - oskarżenia rzucać łatwo, chamskie docinki też - ale po co?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maite-radar 25,1K

maite-radar

Użytkownik
Angelique Kerber - Maria Sharapova
Kerber (+3,5 g) @ 2,88 BetVictor
DW: 1-2 @ 4,50 Sportingbet

Wiele o tym spotkaniu już napisaliście, więc nie będę się zbytnio rozwodził. Sądzę, że kurs pokroju 1,2 na Sharapovą to wielkie nieporozumienie, dlatego wchodzę w handicap z gemami. W ostatnim spotkaniu dnia dzisiejszego raczej nie zobaczymy gładkiej wygranej 27-latki, o czym zresztą świadczą posty użytkowników powyżej (wykluczając oczywiście daymon23996), widzących spore szanse w leworęcznej tenisistce z Niemiec. Wielu wróżyło jej odpadnięcie już w poprzedniej rundzie, jednak ona przebyła drogę z piekła do nieba, i po przegraniu pierwszego seta w dwóch kolejnych była nie do ogrania. Anderson Silva zresztą napisał wiele o jej aktualnej formie, więc nie będę Was zanudzał. Nie będzie to jednak łatwy mecz i wróżę trzysetówkę zakończoną zwycięstwem Sharapovej.
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


7:6 4:6 6:4 ✅ ✅ ✅
Spotkanie: Angelique Kerber - Maria Sharapova
Typ: 1
Kurs: 4,67
Data i godzina: 1.07.2014 14:00
Bukmacher: comeon
Analiza:​

Zapraszam na spotkanie 1/8 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Angelique Kerber a Marią Sharapovą. Angelique Kerber (WTA 7) turniej rozpoczęła od odprawienia Urszuli Radwańskiej, a w kolejnych dwóch rundach rozegrała trzysetowe mecze z Heather Watson i Kirsten Flipkens. Niemka przed Wimbledonem osiągnęła finał w Eastbourne i w Londynie co tylko potwierdza, że jej forma na trawie jest wysoka. Teraz czeka ją wyzwanie w postaci konfrontacji z Marią Szarapową (WTA 5), która oddała łącznie siedem gemów Samancie Murray, Timei Bacsinszky i Alison Riske. Rosjanka to mistrzyni Wimbledonu z 2004 roku, ale jej dwa ostatnie wyniki to IV runda (2012) i II runda (2013). Od 2007 roku tylko raz doszła w Londynie dalej niż do IV rundy (finał 2011). Teraz dodatkowo musi się zmierzyć z pewną klątwą. Ostatnią mistrzynią Rolanda Garrosa, która później osiągnęła ćwierćfinał Wimbledonu jest Justine Henin (2007). Kerber na trawie grać potrafi - dwa lata temu doszła w Londynie do półfinału, eliminując m.in. Kim Clijsters i Sabine Lisicki, a przegrywając dopiero z Agnieszką Radwańską. Znana ze świetnej pracy w defensywie i zabójczych kontrataków Niemka potrafi walczyć z tenisistkami agresywnie usposobionymi. Z Szarapową gładko przegrała tylko raz, a ich ostatni mecz to trzysetowa batalia w półfinale w Stuttgarcie sprzed roku zakończona zwycięstwem Rosjanki. W grze Kerber jest więcej mocy niż w 2012 roku, a przy tym nie straciła regularności. Moim zdaniem Niemka może pokonać Szarapową po raz drugi w karierze (dwa lata temu w halowym turnieju w Paryżu). Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 14:00.
 
kretos 7,3K

kretos

Użytkownik
Lisicki - Shvedova - +4.5 Shvedova 1.8✅

Oglądałem mecze jednej i drugiej zawodniczki. Hmmm Sabina nic nie zmieniła w swojej grze. Nadal serwis nieregularny i na returnie byle mocniej i na linie co nie zawsze dobrze się kończy. Fakt wygrała z Ivanovic ale nie ukrywajmy trawa to nienajlepsza nawierzchnia dla Serbki.

Po stronie Shvedowej upatruje więcej atutów dobry serwis, regularniejsza ( mecz z Madison na równym poziomie ) oraz dobra gra przy siatce.

Dziewczyny grały ze sobą 4 razy. H2H 2-2 na trawie spotkały się raz w 2012 podczas olimpiady i wygrała Sabina 4-6 6-3 7-5.

Pomogłem? Proszę plusik ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom