>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2015 - turniej główny

Status
Zamknięty.
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Doszedłem do wniosku, że siłą, która wzmocni Murray&#39;a i będzie dodatkowym motywatorem, czynnikiem, który może go podnieść na duchu jeśli zacząłby przegrywać, będą kibice.


Ja tam mam wątpliwości, oczywiście Murray będzie miał wsparcie z trybun, ale nie tak duże jak Ci się wydaje. Andy jest Szkotem, zawody odbywają się w Anglii, to pierwsza sprawa. A druga to to, że Federer jest wszędzie lubiany, na Wimbledonie szczególnie, bo to przecież jego królestwo. Jeśli trybuny okażą się być za Murrayem to na pewno nie będzie to duża dysproporcja.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie bierze pod uwagę towarzyskiego turnieju w tym roku, gdzie Djoko potrafił przegrać ze Zverevem ????
Mecz to mecz. To kazdy moze sobie wybrac mecze ze te licze bo mi pasuje a tamtych nie licze bo coś...Ogarnij się troszkę. Tym bardziej ze turniej z tego roku więc świeżynka.
Edit: no z takim kims jak Pioteer nawet nie mam ochoty dyskutowac szkoda czasu na ciebie.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Ogolnie wszystko zostalo powiedziane, nic madrzejszego nie dodam, powiem tylko, ze ja osobiscie gram dubla.
over 31,5 Rys z Nole + Murray, kurs w okolicach 3,5 ????
 
P 26

pioteer

Użytkownik
Mecz to mecz. To kazdy moze sobie wybrac mecze ze te licze bo mi pasuje a tamtych nie licze bo coś...Ogarnij się troszkę. Tym bardziej ze turniej z tego roku więc świeżynka.
&quot;mecz to mecz&quot; - powiedzonko z gatunku &quot;mecz można wygrać, przegrać lub zremisować&quot; :?. przecież ten pokazowy turniej nie jest nawet liczony do oficjalnych statystyk, równie dobrze można napisać ALL IN przeciwko zwyciestwu Djokovicia w całym turnieju bo przecież jest bez formy, dwa tygodnie temu ograł go 4:6 3:6 osiemnastolatek z Niemiec...

Djoko rozwali Gasqueta równie mocno jak na French Open, drugi mecz wygląda jak no bet i pewna wydaje się wyłącznie duża liczba gemów
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Murray - Federer over 3,5 seta @ 1,40 STS
Za dobrze obaj grają, żeby którykolwiek miał wygrać ten mecz gładko do 0. Murray świetnie returnuje i gra w obronie, a przy ultraofensywnym tenisie Federera nie da się w nieskończoność ponawiać ataków, w końcu muszą przyjść gorsze zagrania, których margines błędu przy takim stylu gry jak u Federera jest niewielki.
Z kolei Murray znany jest ze swoich przesrojów, dekoncentracji i utraty w konsekwencji seta.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Zwycięzca pierwszego seta w meczu Murray - Federer: Murray @ 2,10 (Pinakiel)

Struktura kursów na cały mecz jest dobrze znana: równo lub z drobnym wskazaniem na Szkota. Nieco inaczej sprawa wygląda z kursami na wygraną w I secie: szanse oceniane są równo lub z lekkim faworyzowaniem Federera... i tylko jeden z bukmacherów wyskoczył z wartością 2,10, co jest oczywistym walju. Nie trzeba robić analiz i szukać uzasadnień w historii, czysta matematyczna kalkulacja wskazuje, że warto zagrać ten zakład.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ale dzis Roger pozamiatal Murraya ???? Jestem ciekaw czy powtorzy to z Nole. Kursy 1.7 do 2.1 w strone serba. Osobiscie bede gral over gemowy. Pewnie cos powyzej 40 gemow bedzie ale to nic. Roger swietnie serwuje, Nole tez dzis pokazal ze ciezko go przelamac. Jesli chodzi o gre to u Rogera wszystko dobrze funkcjonuje, jakby zagral tak jak dzis tytul ma w kieszeni. Ale pamietajmy, ze Nole to Nole, jak dla mnie wygrac moze kazdy, lecz jesli mialbym obstawiac zwyciezce to Roger jak dla mnie lekki faworyt.
https://youtu.be/QnCZjXaIl1s
 
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
To, że dzisiaj Federer był dominą nie usprawiedliwia Panicza, który z uśmiechem na ustach przerżnął ten mecz. Duże rozczarowanie, bo zapowiadało się arcyciekawie, a Szkot był po prostu bezsilny. Dla mnie Federer to faworyt finału. Pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Djokovic 1.84 6/10

Szok te kursy. Roger zagral znakomity mecz, najlepeszy chyba w tym sezonie no ale trzeba przyznac, ze Szkot przeszedl obok, nie celowo po prostu byl beznadziejny, pasywny i rozdawal prezenty. Federer agresja ataki i to prynioslo fajny wynik tylko, ze taka zabawa z Djokiem nie jest realna. Skoro trudniejsze warunki postawic Rogerowi Samuel Groth czy w Halle Kohi a nawet Florek Mayer no to to mowi samo za siebie. To byl cien Murreya. Moim zdaniem Szwajcar juz Szlema w zyciu nie wygra. Djokovic mial kryzys z Andersonem ale to juz minelo i nie bedzie mialo zadnego wplywu w finale. Z Cilicem i Gasquetem bardzo dobre spotkania. Dobry balans miedzy atakiem a obrona, agresywnie returnuje i wyrzuca rywala dalej tego wlasnie dzis brakowalo w pussiakowej grze Szkota. Federer jak dostaje tyle prezentow i pilek w pol kortu to czuje sie jak ryba w wodzie, z Serbem wszystko powinno wygladac inaczej i bedzie sie musial Fed mocno nameczyc zeby z nim wygrac. Djokovic jest obecnie najlepszym graczem na swiecie i mysle, ze udowodni to w finale Wimbledonu 2015 ogrywajac dziadka Rogera. Wiem, ze znow bedziecie hejtowac, z gory pisze, ze nie bede na te zaczepki odpowiadac tak jak w przypadku typu powyzej.
 
R 0

rcezarm

Użytkownik
Wow, nie spodziewałem się tak bardzo wyrównanych kursów, spodziewałem się trochę większej dysproporcji. Jak widać buki obawiają się Rogera i moim zdaniem słusznie ! Zacznijmy od Novaka, który dzisiaj ograł 3:0 Rysia. Niby pewnie, ale... Moim zdaniem nie było aż takiej dysproporcji między nimi i Gasquet zasłużył przynajmniej na seta. Jego jednoreczny backhand niszczył Djoka. Serb często nie wytrzymywal juz tego i krzyczał na siebie. Gdyby grał ze Stasiem to wątpię, że dałby rade wygrać. Miał duży problem z returnem przy drugim serwisie, bardzo dużo piłek leciało w siatkę. Roger dzisiaj pokazał za to, że król powrócił ! Tylko backhand funkcjonował słabo, dużo piłek lądowało na outcie, ale wszystko co się dało obiegał i uderzał z forhandu, a ten stoi na poziomie nieosiagalnym dla nikogo po za Nadalem w najwyższej formie. Największym problemem Rogera jest return. Z Andrzejem jak juz udało mu się przebić piłkę przy serwisie to przejmował inicjatywę zdecydowanie. Dla mnie faworyt jest jeden, najlepsze tenisista w historii - Roger Federer.
 
L 0

lolnylol

Użytkownik
Djokovic 1.84 6/10
Szok te kursy. Roger zagral znakomity mecz, najlepeszy chyba w tym sezonie no ale trzeba przyznac, ze Szkot przeszedl obok, nie celowo po prostu byl beznadziejny, pasywny i rozdawal prezenty. Federer agresja ataki i to prynioslo fajny wynik tylko, ze taka zabawa z Djokiem nie jest realna. Skoro trudniejsze warunki postawic Rogerowi Samuel Groth czy w Halle Kohi a nawet Florek Mayer no to to mowi samo za siebie. To byl cien Murreya. Moim zdaniem Szwajcar juz Szlema w zyciu nie wygra. Djokovic mial kryzys z Andersonem ale to juz minelo i nie bedzie mialo zadnego wplywu w finale. Z Cilicem i Gasquetem bardzo dobre spotkania. Dobry balans miedzy atakiem a obrona, agresywnie returnuje i wyrzuca rywala dalej tego wlasnie dzis brakowalo w pussiakowej grze Szkota. Federer jak dostaje tyle prezentow i pilek w pol kortu to czuje sie jak ryba w wodzie, z Serbem wszystko powinno wygladac inaczej i bedzie sie musial Fed mocno nameczyc zeby z nim wygrac. Djokovic jest obecnie najlepszym graczem na swiecie i mysle, ze udowodni to w finale Wimbledonu 2015 ogrywajac dziadka Rogera. Wiem, ze znow bedziecie hejtowac, z gory pisze, ze nie bede na te zaczepki odpowiadac tak jak w przypadku typu powyzej.
Oczywiście może tak być jak piszesz, ale trzeba wspomnieć o tym że:
- dzisiaj właśnie Novak mial tych błędów troche, szczególnie jego gra przy siatce, moge powiedziec ze było to troche bez pomysłu, czasami dziwne wybory przy kończeniu akcji gdzie Francuz się dobrze wyratował choć wydawał się łatwy punkt dla Djoko
- serwis Federera będzie dobrym atutem (Murray go dzisiaj nie przełamał), tutaj bym dawal 60/40 tak w zestawieniu procentowym skuteczności podania dla Rogera
- Szwajcar wydaję się mieć chłodniejszą głowę, chociaż sportowa złość jak widać pomaga Serbowi bo zaczyna grać lepiej po ruzganiu siebie :) (lepiej siebie niż podających piłki)
- Kwestia kto bardziej ograny i doświadczony? W tym meczu to odpada
- Atutem dla Serba może być serwowanie na bh return Federera, tutaj to słabiej u Szwajcara funkcjonuje
Nie wiem, może być 2:0 dla Federera i Novak się weźmie do roboty, być może w meczu 5 setowym okazać się lepszym od Szwajcara, tu ciężko coś pisać, bardzo ciężki mecz do wytypowania, choć ja lekko bym sie przechylał w strone Federera, może to być jego ostatnie zwycięstwo w turnieju tej rangi, kto wie. Tutaj dobrą opcją chyba będzie granie na over gemowy / setowy. Pozdrawiam
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Co do samego typu powyżej to moim zdaniem kursy nie są szokujące, a przynajmniej po tym co widziałem dziś (i nie tylko) w wykonaniu Rogera. Piszesz, że Szkot był pasywny??? To chyba inny mecz oglądaliśmy, bo w mojej opinii Andy robił co mógł i kiedy był cień szansy na przejęcie inicjatywy to ją przejmował. Roger po prostu dziś zagrał mecz na takim poziomie, że był poza zasięgiem Szkota, mimo że ten walczył i starał się jak tylko potrafił... Czy Groth tym, że wygrał seta z Federerem oznacza, że postawił cięższe warunki Rogerowi niż Szkot dziś??? No proszę Cię ???? Groth ugrał seta, bo przecież jak on wpadnie w trans serwisowy, to jest nie do przełamania przez kogokolwiek, a w tie breaku to bardzo często wiele zależy od szczęścia i jedna piłka może zdecydować o tym kto wygra w tej krótkiej rozgrywce. Nie uważam też, że dziś Andy był cieniem samego siebie. Miał sporo uderzeń kończących, stosunkowo mało własnych błędów, sporo piłek wygrywał po pierwszym serwisie - ogólnie wg mnie zagrał na dobrym wysokim poziomie, ale Roger był dziś po prostu znacznie lepszy, grając chyba najlepszy mecz w tym sezonie! Tak nie boję się tego napisać, bo kto ten mecz oglądał raczej się ze mną zgodzi. Nie wiem też skąd stwierdzenie, że &quot;Szwajcar juz Szlema w zyciu nie wygra&quot;??? Dżizas! Przecież jest w finale, więc pragnę zauważyć, że szanse ma na to ogromne :p Czy Djoko zagrał super z Cilicem? Nie, to Cilic zagrał tragicznie słabo i ratował się w zasadzie tylko serwisem, no chyba że oglądaliśmy inne spotkanie? Z Gasquetem meczu Djokovica nie oglądałem, bo człowiek też musi pracować czasem ( ???? ), ale czytając opis spotkania mecz był bardzo &quot;na styku&quot;. Oczywiście mecz finałowy też będzie zacięty i mogą decydować pojedyncze piłki, ale tak rozpędzonego Federera będzie Serbowi baaardzo ciężko zatrzymać. Szwajcar przecież na trawie czuje się najlepiej, to jego &quot;królestwo&quot; i jestem przekonany, że zrobi wszystko, aby zrewanżować się Serbowi za finał z zeszłego roku. Jest bardzo zdeterminowany, jest w super formie i na pewno zdaje sobie sprawę, że to może być ostatnia szansa na wygranie Wielkiego Szlema, więc gdzie jak nie tutaj??? Jeżeli nic się nie zmieni w dyspozycji Federera to wg mnie on sięgnie tutaj po ten kolejny upragniony tytuł.
Novak Djokovic v Roger Federer dla Mecz. WYNIK 76 67 64 63 ⛔⛔⛔
KURS: 2,220
PinnacleSports
rama, rama, siata, rama... Zbyt dużo błędów Federera ???? Sił też starczyło na dwa sety tylko ????
@edit
Pani mod ROX usunęła z oryginalnego postu to, co było dla niej niewygodne... Śmieszne to się trochę robi, ale nie zamierzam się przepychać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
C 581

czajnol

Użytkownik
Wg mnie final wygra Novak Djokovic ogladalem oba mecze Andy naprawde gral slabo owszem serw Rogera imponuje ale popelnia on duzo bledow na wymianach Nole to mega dobrze returnujacy zawodnicy rowniez bardzo ciezki do zlamania ale na wymianach powinnien przewazac. Kurs 1.80 na Novaka to naprawde promocja I gram to dosc grubo. Typ Novak Djokovic 1.80 Will3
 
frem 59

frem

Użytkownik
Oj fatum wielkich szlemów zawisł nad Djokovicem. Najpierw Wawrinka, a teraz Federer. To co pokazał Djoko w grze z Andersonem, pokazuje, że z lepszą wersją tamtego zawodnika nie ma szans, a właśnie nim jest Federer. Djoko tego nie wygra. Nie jest w bajecznej formie. A Federer pokazał, że gra jak cyborg. Przez cały Wimbledon stracił 1 seta! Z tak zdeterminowanym Federem przegra 3:2. Pozostaje tylko jedna mała wątpliwość, czy psychika Federera nie zostanie zachwiana przed meczem. Jeśli ten człowiek wyjdzie identycznie na ten mecz jak przez cały Wimbledon to zobaczymy wielki wysiłek, dużo starań ale i przegraną Djokovica.

Federer WIN 2.10 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Wg mnie final wygra Novak Djokovic ogladalem oba mecze Andy naprawde gral slabo owszem serw Rogera imponuje ale popelnia on duzo bledow na wymianach Nole to mega dobrze returnujacy zawodnicy rowniez bardzo ciezki do zlamania ale na wymianach powinnien przewazac. Kurs 1.80 na Novaka to naprawde promocja I gram to dosc grubo. Typ Novak Djokovic 1.80 Will3
56 winnerów do 11 niewymuszonych błędów w dzisiejszym meczu z Murrayem. wcześniej oczywiście było nieco gorzej, ale i tak ofensywa dobrze funkcjonowała.
Roger zagrał po prostu kapitalne spotkanie, dawno ktoś w męskim Tourze nie zagrał 3 setów na takim równym poziomie. Ludzie piszący o słabej i pasywnej grze Murraya niech się mocno pukną w głowę, bo albo meczu nie oglądali, albo są mocno zawzięci i co by się nie zdarzyło na korcie, to oni już swoją wersję &quot;analizy&quot; i tak mieli. To był dobry mecz Szkota, ale co zrobić, kiedy Federer, diament na trawie, zagrał na swoim poziomie sprzed ładnych paru lat i totalnie uniemożliwił Murrayowi regularne zdobywanie punktów poprzez wielkie wywieranie presji szalenie dokładnymi uderzeniami z fh i bh. Na returnie oczywiście też pokazał klasę, żadnej dziury ofc na bh nie było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
A może i ja coś nabazgram pierwszy raz na tym forum.
Federer jest od 1/16 według mnie głównym pretendentem do wygrania Wimbledonu. Pograłem go po kursie @7.00, jak do tej pory nie żałuję.
Ferdek w meczu z Murrayem grał bardzo ekonomicznie przez cały czas. W przeciwieństwie do Szkota, biegał po korcie bardzo mało, wręcz leniwie, a mimo to wygrał z nim 3-0. Jedynie na samym początku meczu Roger nie miał ustawionego celownika i wyrzucał piłki na aut. No ale z pomocą przyszedł fenomenalny serwis. RF miał pod kontrolą całe spotkanie, grał ekonomicznie jakby szykował się już od początku na finał z Novakiem. Z drugiej strony Djoko nie rozgrywa swojego najlepszego turnieju. Dużo błędów z Gasquetem(Z Gasquetem!), który według mnie wybitnie mimo wszystko nie grał(dużo gorzej niż ze Stanem). Według mnie Federer odegra się za poprzedni finał i pokona Djokovica 3-2. Duże znaczenie będzie miał serwis Szwajcara. Jak będzie miał taki % jak z Murrayem to RF powinien go ograć.

Roger Federer wygra Wimbledon @2.10 bet365
56 winnerów do 11 niewymuszonych błędów w dzisiejszym meczu z Murrayem. wcześniej oczywiście było nieco gorzej, ale i tak ofensywa dobrze funkcjonowała.
Roger zagrał po prostu kapitalne spotkanie, dawno ktoś w męskim Tourze nie zagrał 3 setów na takim równym poziomie. Ludzie piszący o słabej i pasywnej grze Murraya niech się mocno pukną w głowę, bo albo meczu nie oglądali, albo są mocno zawzięci i co by się nie zdarzyło na korcie, to oni już swoją wersję &quot;analizy&quot; i tak mieli. To był dobry mecz Szkota, ale co zrobić, kiedy Federer, diament na trawie, zagrał na swoim poziomie sprzed ładnych paru lat i totalnie uniemożliwił Murrayowi regularne zdobywanie punktów poprzez wielkie wywieranie presji szalenie dokładnymi uderzeniami z fh i bh. Na returnie oczywiście też pokazał klasę, żadnej dziury ofc na bh nie było.
Zgadzam się, tylko chciałem dodać, że jedynym jak dla mnie minusem w tym meczu była gra pod siatką Szwajcara. Mizernie wyglądał przy fruwającym po całym korcie Murray&#39;u. Za to na pogrubiony plus zdecydowanie return + serwis.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Rojer J-J. / Tecau H. - Murray J. / Peers J. Typ: Murray Peers kurs 2.51
⛔⛔⛔
Szanse obu zespołów deblowych oceniam po 50%. Gram na Murray Peers ze względu że na nich jest wyższy kurs. Kursy na Murray Peers u większości buków od rana spadają co świadczy o tym że wiele osób stawia w ich stronę. H2H pomiędzy oboma deblami nie ma sensu porównywać ponieważ jeszcze nigdy oba zespoły nie grały ze sobą na wielkim szlemie tylko w sezonowych rozgrywkach ATP. H2H wynosi 2-1 w dla Rojer Tecau z czego obie wygrane debel odniósł po super tiebreaku w którym to różnie bywa.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Co do kontuzji Nole. Mial tylko lekkie problemy z ramieniem, ale mu to w grze nie przeszkadzalo. Nole nie zagral na 100% swoich mozliwosci z Richardem, gdyz Rysiu byl zmeczony po meczu z Wawrinka i nie musial grac na maksa. Jesli ktos sie spodziewa, ze Roger wygra gladko tak jak z Murrayem to sie grubo myli. Djoko to nie Murray, ktoremu jak nie idzie to zaczyna przebijac. Djoko z Andersonem pokazal wielka klase( kazdy by sie meczyl a moze nawet przegral z tak dysponowanym Kevinem, ale Novak sie wzial do roboty). Nole sam mowil na konferencji, ze na niedziele bedzie gotowy. Mecz do meczu nie podobny i watpie, zeby Roger zagral 3 bezbledne sety. Tak jak wspominalem Roger lekkim faworytem, ale nie przesadzajmy, serb jest strasznie silnym psychicznie i fizycznie graczem i w tym meczu moze pasc wynik 3:1 dla Nole jak zagra swoj najlepszy tenis a jest w stanie to zrobic. Nie doceniacie widze wszyscy Novaka ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Na mecz Djoka z Federerem pewny jak śmierć over setowy moim zdaniem.
Tak jak w meczu Andego z Rogerem liczyłem na under tak tutaj moim zdaniem over jak nic.Po tych wszystkich 3:0 w końcu będzie mecz godnych siebie rywali i moim zdaniem pęknie 5 setówka.
Kurs pyszny więc wchodzę:
Djokovic-Federer over 4.5 seta
3.15
Unibet
Idzie masówka na under bo kursy na over wzrastają po tych meczach półfinałowych gdzie było 3:0.Tam była masówka na over szczególnie w meczu Rogera z Andym.Publika popłynęła i teraz ładuje w under i znowu popłynie bo będzie over.Moim zdaniem 5 setów wielkie show i płacz tracących kasę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
???? ATP Wimbledon
Djokovic vs Federer

Na świecie jest miliard znawców bukmacherki tenisowej.Mówi się że ścisła czołówka to Nadal, Murray, Federer i Djokovic. Ja bym tego tak nie ujął. Nadal obecnie to cień zawodnika który kiedyś Nam imponował swoją grą. Murraya osobiście nigdy nie zaliczałem jako równego pozostałej trójki, a Federer to co by nie mówić nie ten sam gość co kilka lat temu, wiek robi swoje. Zostaje Djokovic!! Kto myslal ze Gasquet czy Cilic namieszają w meczach z Serbem się rozczarował. Zdaje sobie sprawę ze Szwajcar gra świetny turniej ale taki kurs dla zdecydowanego numeru 1 na świecie to przesada!!! Gdyby Djoko nie przegrał finału z Wawrinką we French Open to bym się zastanawiał, ale nie wierze że najlepszy obecnie zawodnik świata przegra dwa finały Wielkiego Szlema z rzędu!!
Osobiście zagrałem &#39;pewniaka&#39;

Djoko +2,5set 1,16 Pinnacle ✅ ✅
oraz
Djoko 1,86 Pinnacle ✅ ✅

Heksan, mądralo policzyles hajsy?? Ile w plecy ???? ???? Hehe
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom