>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
S 47

szymonex0

Użytkownik
Ciekawi mnie typ po nawet wysokim kursie jak na taki mecz. Djoković poniżej 18,5 gema.Powinien rozłożyć tu Warda szybkie 3:0,raczej bez żadnego tie-breaka.Kurs na to zdarzenie wynosi 1,53.Co myślicie??
 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Borna Coric - Ivo Karlovic 2 @ 1.38 Marathonbet

Dr. Ivo w świetnej formie, trawa to jego żywioł. Rodak nie powinien mu tu zagrozić.

Damir Dzumhur - Denis Kudla 2 @ 1,26 Marathonbet

Damir słabiutki na trawie, woli zdecydowanie szybsze nawierzchnie. Kudla odwrotnie - im szybciej tym lepiej. Złapał fajną formę, na Bośniaka wystarczy

Philipp Kohlschreiber - Pierre Hugues-Herbert 1 @ 1.21 Marathonbet

Spotkali się w tym roku w Stuttgarcie i Kohli wygrał łatwo w dwóch setach. Oglądałem ten mecz, i było widać że trawa mu jakoś nie leży (o dziwo). Prawdopodobnie łatwe 3:0

Paolo Lorenzi - Lukas Lacko 2 @ 1.20

Tutaj kieruję się tym, że Lacko złapał fajną formę, pograł już trochę na trawie, a gra z typowym &quot;cegłotłukiem&quot;. DW bym tutaj nie ryzykował

Malek Jaziri - Steve Johnson 2 @ 1.18


Steve pierwszy wygrany finał w karierze, i to w dodatku na trawie. Jaziri też fajnie ostatnio pogrywał, ale to jednak poziom niżej, i w dodatku strasznie nierówny.

Giraldo Santiago - Gilles Muller 2 @ 1.11

Giraldo i trawa :cool: poza tym nawet na swojej koronnej mączce dostaje ostatnio baty jak leci. Gilles za to forma życia. Powinien spokojnie zameldować się w kolejnej rundzie.

Daje nam to fajne AKO 3.30
⛔⛔⛔ :;/:

Z wyższych kursów polecam:

- Kyle Edmund @ 2.46 ⛔
- Pablo Cuevas @ 1.83
- Jan-Lennard Struff @ 2.28
- Julien Benneteau @ 2.05 ✅

NIE POLECAM:
- Stakhovsky,
- Haase
- Querrey
- Berankis

Proszę dopisać bukmachera./Macko18

Wszędzie Marathonbet
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
To, że ktoś nie gra na danej nawierzchni, nie oznacza, że nie umie na niej grać - pamiętajcie o tym i nie rzucajcie się na te małe kursy nawet, jak któryś z zawodników jest w takim położeniu.
 
deepred 698,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Damir Dzumhur - Denis Kudla 2 @ 1,26 Marathonbet

Damir słabiutki na trawie, woli zdecydowanie szybsze nawierzchnie. Kudla odwrotnie - im szybciej tym lepiej. Złapał fajną formę, na Bośniaka wystarczy
Że co?
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
[B
Stakhovsky-Nishioka
Stakhovsky&#39;emu nie ufam juz od jakiegos dluzszego czasu. Nie jest to juz ten sam tenisista, a w starciu z kwalifikantem moze byc roznie.
serio? ja tam na tenisie sie znam srednio ale pare dni temu w Halle poskladal go bardzo szybko, Nisioka w kwalach dal sie polamac gosciom z trzeciej setki rankingu?
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Nareszcie! Najpiękniejszy okres w sezonie świata tenisowego.

Na dziś mam trzy propozycję i nie są to kursy 1,05 bo ja się w coś takiego nie bawię.

Sela vs Ferrer
over 33.5 |1,80| betsson ⛔

Over. Innego wyjścia nie ma. Kurs na Izraelczyka to ja nie wiem kto wystawiał, ale niech się stuknie porządnie w głowę. Sela spokojnie może odprawić dziś Ferrera, ale ja się tego nie ruszam, idę jak widać w over. Izraelczyk na trawie radzi sobie na prawdę fajnie. W Nottingham pokonał Henrycha 2:1 co oczywiście było do przewidzenia, następnie pewnie z Sousą 2:0 i Beckerem 2:1. Ostatecznie poleciał z Seppim bo na prawdę dobrym spotkaniu z jego strony. Co możemy powiedzieć o Izraelczyku, na pewno bardzo dobry serwis a to na trawie jest kluczowe i nie sądzę, aby każda piłka kończyła się długą wymianą. Sela doskonale wie, że z nałogowcem nie ma co się w wymiany wdawać bo może się to skończyć dla niego źle i dlatego będzie szukał szybkiego zakończenia akcji. Swoje gemy myślę, że bez większego problemu będzie brał. Ferrer wiadomo, na trawie żadnym geniuszem nie jest chodź przebłyski ma jak choć by 4 lata temu, ale nie o tym.W tym sezonie pokazał nam się cztery razy i z nie najlepszej strony. W Holandii pokonał właśnie Selę 6:4 6:4 a następnie poleciał z Mullerem. W Niemczech dostał Sepiego i poleciał przegrywając 2:1. Grał ostatnio towarzysko z Bautistą gdzie też przegrał 2:1. Dla mnie tutaj over jest najlepszym i najbardziej prawdopodobnym scenariuszem a patrząc już na linię to spokojnie można się w to ładować moim zdaniem.

Fratangelo vs Dimitrov
Dimi (-1.5s) |1,55| Unibet ✅

Kolejną propozycją z mojej strony jest handi setowe na Bułgara. No tak... przepraszam, na &quot;Federera&quot; bo przecież takowym miał być, ale nie zbyt to wyszło. Dimitrov na trawie czuje się bardzo dobrze i swoim stylem na pewno ma przewagę nad innymi. Bardzo dobry serwis co jak wspominałem na trawie ma ogromne znaczenie, ten jego bh, który był tak porównywany do Rogera wcale nie jest taki zły i na Amerykaniana dziś spokojnie wystarczy. Na pewno wyróżnił się dwa lata temu tutaj na Wimbledonie odpadając dopiero w pół finale z Djokovicem chodź i tak urywając mu seta. W tamtym roku poleciał w 3 spotkaniu z Ryśkiem. W tym sezonie pokazał nam się w meczu z Del Potro i to było jego takie małe wejście w ten sezon, przegrał 2:0. Przegrał 2:1 z Tipsarevicem (przed którym ostrzegam! bo widzę że ludzie na Simona wjeżdżają z jakimiś handi, ale chyba nie wiedzą kto to Tipsa). Towarzysko wygrał z Goffinem 2:1. Jeśli chodzi o Amerykanina to wiadomo, chłopak grywa sobie w Challengerach, w których i tak często odpada. Na trawie w tamtym sezonie grał dwa razy, dopiero w tym rozegrał więcej spotkań i się trochę zapoznał z nią. Chodź nie w turniejach ATP. Po za kwalami do Wimble. Bułgar jest o klasę lepszym zawodnikiem i jak pierwszy serwis będzie działał na poziomie 70% to Frata nie ma czego szukać chodź i bez tego Dima ogarnie.

Almagro vs Dutra
over 33.5 |1,83| bet365 ✅


Linia jak najbardziej do gry. Almagro wiadomo typowy gość na cegłe zresztą tak jak jego przeciwnik. Dutra na trawie nie rozegrał zbyt dużo spotkań i nie ma dużego doświadczenia, ale spokojnie powinien trzymać swoje podanie na trawie, szczególnie z Almagro, który jeśli wygrywał na trawie to z zawodnikami z niższej półki a gdy dochodziło do starcia z kimś lepszym lub równym sobie to zwyczajnie dostawał lanie.Silva nie pokazał się na trawie od dwóch lat, ale to nie znaczy, że nie miał z nią kontaktu i dziś dostanie trzy razy do 3 i do widzenia. Myślę, że wyższa linia również jest do gry, bo wyczuwam na prawdę długie sety. Hiszpan może to zamknąć w 3 setach i spokojnie pokrywając over, chodź Brazylijczyk seta może ugrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Almagro vs Dutra
over 33.5 |1,83| Bet365

Linia jak najbardziej do gry. Almagro wiadomo typowy gość na cegłe zresztą tak jak jego przeciwnik. Dutra na trawie nie rozegrał zbyt dużo spotkań i nie ma dużego doświadczenia, ale spokojnie powinien trzymać swoje podanie na trawie, szczególnie z Almagro, który jeśli wygrywał na trawie to z zawodnikami z niższej półki a gdy dochodziło do starcia z kimś lepszym lub równym sobie to zwyczajnie dostawał lanie.Silva nie pokazał się na trawie od dwóch lat, ale to nie znaczy, że nie miał z nią kontaktu i dziś dostanie trzy razy do 3 i do widzenia. Myślę, że wyższa linia również jest do gry, bo wyczuwam na prawdę długie sety. Hiszpan może to zamknąć w 3 setach i spokojnie pokrywając over, chodź Brazylijczyk seta może ugrać.
Almagro to ceglak? Od kiedy się interesujesz tenisem? Od roku, czy jak? Hiszpan potrafi grać też na szybszych nawierzchniach, może na trawie mu jakoś świetnie nie idzie, ale ma bardzo dobre pierwsze podanie, lubi grać w ofensywie i takiego Dutrę Silvę pewnie poskłada w trzech setach. Może i Nico gra dużo na mączce, ale mówienie, że to typowy ceglak to niezła obraza w jego stronę. To nie zawodnik typu Schwartzman, Lorenzi, Clezar, którzy łupią turnieje tylko na clayu, a raczej bardziej uniwersalny gracz. Kontuzje go zniszczyły, kiedyś TOP10, teraz powoli wraca gdzie jego miejsce.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Gościu pogrążasz się Sela ma jeden z najgorszych serwisów w top 100. Nie zamierzam Cię uświadamiać bo jesteś dla mnie zajebistym laikiem. Może moderator przeprowadzi ankiete i zobaczymy kto ma rację.
Widziałeś jak grał z Seppim ? gładko swoje gemy do zera brał, i sporo kończąc serwisem. Mówiąc że ma dobry serwis nie patrzy się tylko na siłę uderzenia...pomyśl. EOT E: trochę za małe te litery, proszę o większe. Na przyszłość spokojnie bo ci żyłka pęknie chłopcze. Pooglądaj trochę tenisa i wróć.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Bjorn Fratangelo +5,5 Sts 1,80 ⛔
Po tym co przeczytałem w analizie psuedo znaffcy, nadrzędnego laika na forum czyli vel Magika , jestem coraz bardziej przekonany o trafności tego typu, Dimitrov jest bez formy od 4 miesięcy i wątpię że na tym turnieju zacznie grać na miarę swoich oczekiwać, Fratangelo jedynie serwisowo powinien odstawać od Bułgara, kurs 1,25 to wielka przesada i w życiu nie grałbym handicapu na Dimitrova jak gra ten laik Magik , Fratangelo w wymianach nie będzie odstawał od Dimitrova, 2bh na bardzo dobrym poziomie, wybiegany zawodnik bazujący na regularności na korcie, handicap jak najbardziej do gry bo jakoś nie widzi mi się aby Dimitrow zamknął ten mecz w 3 setach w takiej formie w jakiej jest czyli żadnej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Borna Coric vs Ivo Karlovic 2 1.36 @b365

Nie bede pisal o kursach typu 1.076, natomiast widze fajny kurs na dr Ivo.
Chorwaci znaja sie jak lyse konie. Starszy z nich dysponuje swietnym serwisem i na trawie czuje sie najlepiej dlatego mysle ze zmiecie mlodwgo Corica z kortu.
Patrzac w przyszlosc to Borna dobrze rokuje i jak Djoko sie zatnie to mlodzian bedzie rywalizowal o top1 ze Zverevem Thiemem itd. Natomiast to jeszcze nie ten czas.
Coric ogolnie na trawie gra slabiutko i raczej omija te korty.
Dr Ivo je kocha i dodatkowo broni pkt za tamten rok gdzie dotarl do 1/8 i odpadl z Murrayem.
Mysle ze warto dorzucic Johnsona ktory ost jest w mega formie na tej nawierzchni.
Zycze wysokich wygranych i oby angielska pogoda nie mrozila nam kasy!
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Marcus Willis 3.4 bet365✅✅✅✅
Marcus Willis to jest gość! Roger bój się haha ???? ???? Jeśli ktoś oglądał i pograł to myśle, że świetnie się bawił!
Ten mecz śmierdzi na kilometr. Z racji tego, że Willis jest Brytyjczykiem to spotkanie nabiera dla mnie zainteresowania. Czy słyszałem wcześniej o tym graczu? NIE.
Ale poszperałem w necie i znalazłem taki oto artykuł.
http://marekfurjan.blox.pl/2016/06/Marcus-Willis-trener-ktory-zagra-w-Wimbledonie.html
Gość walczy z przeciwnosciami losu , z kontuzjami, gra o marzenia. Brytyjczycy uwielbiają takie historie ( ala Jaimie Vardy). Ja nie mówie, że ten Wimbledon wygra lecz ta 1 runda jest spokojnie do zrobienia. Przebrnął kwalfikacje gdzie też tam pokonał kilku znanych zawodników z niższej ligi tenisa. Dziś przeciwko niemu Berankis, który zdecydowanie jest do ogrania. Chłopak niższy od Willisa o 15 cm. Podejrzewam, że słabszy fizycznie ale przede wszystkim bez formy. Sorry jak sie dostaje od Lajovicia na trawie nawet w pokazówce 2:0 to nie świadczy najlepiej. Berankis od Lutego tego roku zniknął z ATP i pogrywał w Challengerach gdzie golił leszczy w turniejach rozgrywanych na kontynencie Azjatyckim. Mam wrażenie, że troszke zboczył z właściwej ścieżki kariery. Na pewno dziś jest do ogrania. Spróbować zawsze warto i wole zaryzykować w jednym podejrzanym meczu niż zebrać z 10 spotkań czy więcej na taśmie i liczyć, że faworytom nie powinie się noga w najbardziej nieprzewidywalnym turnieju sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
R 125

roger12

Użytkownik
Damir Dzumhur - Denis Kudla 2 @ 1,26 Marathonbet
Damir słabiutki na trawie, woli zdecydowanie szybsze nawierzchnie. Kudla odwrotnie - im szybciej tym lepiej. Złapał fajną formę, na Bośniaka wystarczy
że co ??? co to chłopcze gadasz mi teraz powiedz?? Popieram w zupełności ten typ na Bośniaka w kursie jest ogromne value tu powinno być max 2,5.
Ciekawe czym się buki sugerowali stawiając Denisa aż za takiego faworyta. On przecie nie jest w formie już takiej jak rok temu. Damir może i nie jest zwolennikiem trawki ale przecie ogórem nie jest mało tego jest w dużo lepszej formie niż Denis. Value na Bośniaka w uj
 
ludy 59

ludy

Użytkownik
Co myslicie o graniu na Edmunda dzisiaj? Urwał seta Murrayowi, pokonał Simonowi i bez straty seta Rosolowi.
Leworęczny Francuz to niewygodny gracz. Najbezpieczniejsza opcją na ten mecz to over 3,5 seta @ Betano @ 1,55
 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
że co ??? co to chłopcze gadasz mi teraz powiedz?? Popieram w zupełności ten typ na Bośniaka w kursie jest ogromne value tu powinno być max 2,5.
Ciekawe czym się buki sugerowali stawiając Denisa aż za takiego faworyta. On przecie nie jest w formie już takiej jak rok temu. Damir może i nie jest zwolennikiem trawki ale przecie ogórem nie jest mało tego jest w dużo lepszej formie niż Denis. Value na Bośniaka w uj
Właśnie obawiam się, że jest ogórem.
Faktycznie, forma genialna w uj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom