>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
juras420 126

juras420

Użytkownik
T. Berdych - J. Vesely ----&gt; Berdych win @1,50 bet365 +++++++++
Mecz jest w trakcie, wynik 2:2. Moim zdaniem Berdych bierze ten mecz, dla mnie może nawet być w finale ale to inna sprawa. 9 rakieta świata napewno nie odpuści takiego turnieju, co prawda ostatniego seta przegral w tie break, jednak czuję, że podczas tej przerwy ochłonie i pokona swojego rodaka, nie widze tu innej opcji jak wygrana jeszcze teraz przy przyjemnym kursie 1.5 według mnie zakład warty postawienia.
JEŻELI TYP WSZEDŁ I POMOGŁEM, MOŻESZ MI SIĘ ODWDZIĘCZYĆ DAJĄC REPUTKE ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
H 902

hank

Użytkownik
Stepanek/Zimonjic-Bryan/Bryan
Typ: Bryan/Bryan
Kurs:1.36


Bracia Bryan to jedna z czołowych par w całym tourze. Jedna z najbardziej utytuowanych i zgranych par w męskim deblu.
Jest to para doświadczona i zgrana. W tym sezonie udało im się wygrać jeden turniej w Houston, a także osiągnęli finał French Open,
gdzie przegrali dość nieoczekiwanie z hiszpańską parą Lopez/Lopez. Jednak te turnieje były rozgrywane na nawierzchni ziemnej.
Przed Wimbledonem grali w dwóch turniejach w Stuttgarcie i w Halle. W obu turniejach odpadali w 3 rundzie, ale nie ma co się tym sugerować, ponieważ traktowali te turnieje jako sprawdzian przed
Wimbledonem. Tutaj w Londynie w pierwszej rundzie nieoczekiwanie stracili seta z typową sklejką Cervantes/Lorenzi i wygrali 2:1, w drugiej rundzie już bez straty seta pokonali parę Rosol/Jaziri
i pewnie zakwalifikowali się do 3 rundy. Tu przyjdzie im się mierzyć doświadczoną parą Stepanek/Zimonjic. Są to zawodnicy w wieku odpowiednio 37 i 40 lat. W tym turnieju pokonali w 1 rundzie
amerykańską parę Johnson/Querrey a w drugiej męczyli się z parą Lajovic/Troicki, w tym meczu obronili dwie piłki meczowe i masę break-pointów. Myślę, że nie są w najlepszej dyspozycji i para
amerykańska wygra z nimi dość spokojnie w dwóch setach.

Herbert/Mahut-Groth/Lindstedt
Typ:Herbert/Mahut
Kurs:1.25


Drugim spotkaniem jest mecz francuskich liderów touru z parą australijsko-szwedzką. Faworytami w tym meczu oczywiście będą francuzi. Spisują się oni w tym sezonie bardzo dobrze, wygrali turniej
w Londynie na trawie tracąc jedynie jednego seta. W tym turnieju w pierwszje rundzie pokonali parę Mannarino/Pouille, jednak rywale po przegranym pierwszym secie skreczowali, w drugiej rundzie
grali z parą Sela/Robert, którą pokonali gładko w godzinę z małym hakiem. Ich rywale w tym turnieju pokonali w 1 rundzie parę Mayer/Sousa jednak po pierwszym secie przeciwnicy również skreczowali.
W drugiej rundzie nieoczekiwanie pokonali parę Cabal/Farah, która na tej nawierzchni nie jest już tak groźna jak na ziemi. Największą zaletą Grotha jest mocny serwis i na tym bazuje głównie jego
gra. Lindstedt to doświadczony deblista, wygrał już wiele turniejów, ale mam wrażenie, że jego gra nie jest już taka jak jeszcze parę sezonów temu. Skłaniam się ku wygranej pary francuskiej, myślę,
że to oni zakwalifikują się do następnej rundy.

AKO 1.70 WilliamHill
Widzę, że na forum nic się nie zmienić, gość bredzi i nie na żadnej reakcji. Za to niech tylko ktoś zapomni podać kursu albo buka...
Przede wszystkim panowie grają Bo5, poza tym stawienie na braci mija się z celem. Ten mecz to typowe 50/50 i Jeśli ktoś daje kurs over3 to trzeba brać. Bracia od pewnego czasu to jest zjazd, przegrywają mecze, tracą sety z byle kim, A dziś naprzeciwko staną goście którzy trawę czują świetnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Widzę, że na forum nic się nie zmienić, gość bredzi i nie na żadnej reakcji. Za to niech tylko ktoś zapomni podać kursu albo buka...
Przede wszystkim panowie grają Bo5, poza tym stawienie na braci mija się z celem. Ten mecz to typowe 50/50 i Jeśli ktoś daje kurs over3 to trzeba brać. Bracia od pewnego czasu to jest zjazd, przegrywają mecze, tracą sety z byle kim, A dziś naprzeciwko staną goście którzy trawę czują świetnie.
Dla mnie kurs na Bryanów odpowiedni, wczoraj dziadki cudem awansowały z deblowymi klaunami Lajovicem i Troickim, na returnie wyglądali tragicznie, a ich serwis też nie powala.

Bryan/Bryan @1,33 Bet365 ✅
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Widzę, że na forum nic się nie zmienić, gość bredzi i nie na żadnej reakcji. Za to niech tylko ktoś zapomni podać kursu albo buka...
Przede wszystkim panowie grają Bo5, poza tym stawienie na braci mija się z celem. Ten mecz to typowe 50/50 i Jeśli ktoś daje kurs over3 to trzeba brać. Bracia od pewnego czasu to jest zjazd, przegrywają mecze, tracą sety z byle kim, A dziś naprzeciwko staną goście którzy trawę czują świetnie.
Wielki znawca sie odezwał widze ...
Bryan/Bryan biorą to dzis 3-0 max 3-1 , Klony mimo lat faktycznie nie graja tego co kiedy lecz nadal to czołówka i głowny faworyt do wygrania Wimbledonu obok Herberta/Mahuta. Serwis posiadaja , return , gra przy siatce i to na trawe im starcza a dzis ich rywale Stepanek/Zimonjic to dziadki , Radek jeszcze cos tam gra a chyba Zimonjica nie widziałes juz chyba dobre 2 lata , gośc zrobił sie słaby ... słaby serwis w wymianach nie istnieje jedynie co mu moze jeszcze zostalo to volley ale refleks juz nie ten .. Bracia bd go łamać przynajmiej raz w kazdym secie . Jak Ty tu widzisz 50/50 to pozdro ! ja probuje :
Singiel
Bryan/Bryan 3-0 2,37 bet365 ⛔ jednak postawili sie Zimonjic/Stepanek
Dubel
Bryan/Bryan + Mahut/Herbert to grubo daje ✅✅✅ tu gruby plus choc było nerwowo
ako : 1,6 bet365
 
juras420 126

juras420

Użytkownik
Pospisil/Sock - Benneteau/Roger-Vasselin ------&gt; Win Pospisil/Sock @2.00 bet365
Moim zdaniem Pospisil/Sock powinni sobie poradzić z tym duetem bez jakiś większych problemów. Nie będe tutaj się rozpisywał nie wiadomo ile, po prostu kto ogląda i trochę się zna pewnie da tak samo jak ja ????
JEŻELI TYP WSZEDŁ TO PODZIĘKUJ W FORMIE REPUTKA
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Przepraszam że się wp.........lam między wódkę a zakąskę ale jak można stawiać na Brayanów po kursie około 1.3 może i wygrają ale po 1.3. Kto oglądał ich w tym roku może się przekonać że nie są ci sami bracia co kiedyś choćby z zeszłego sezonu. Stepanek i Zimonić niby emeryci ale mają większą szanse niż to się wydaje bukmacherów. Popieram użytkownika HANK-a w całej rozciągłości. A stawianie na jednojajowców po takim kursie równa się z lekkim niedorozwojem umysłowym. Ps. co złego to nie ja . pozdrawiam
 
T 14

themaciek

Użytkownik
Wielki znawca sie odezwał widze ...
Bryan/Bryan biorą to dzis 3-0 max 3-1 , Klony mimo lat faktycznie nie graja tego co kiedy lecz nadal to czołówka i głowny faworyt do wygrania Wimbledonu obok Herberta/Mahuta. Serwis posiadaja , return , gra przy siatce i to na trawe im starcza a dzis ich rywale Stepanek/Zimonjic to dziadki , Radek jeszcze cos tam gra a chyba Zimonjica nie widziałes juz chyba dobre 2 lata , gośc zrobił sie słaby ... słaby serwis w wymianach nie istnieje jedynie co mu moze jeszcze zostalo to volley ale refleks juz nie ten .. Bracia bd go łamać przynajmiej raz w kazdym secie . Jak Ty tu widzisz 50/50 to pozdro ! ja probuje :
Singiel
Bryan/Bryan 3-0 2,37 bet365
Dubel
Bryan/Bryan + Mahut/Herbert to grubo co daje
ako : 1,6 bet365


Mogę prosić o wyjaśnienie jak to jest z tym 3-0 w deblu?
Dlaczego wyniki poprzednich meczów kończą się na 2-0 a teraz miałoby być 3-0?
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Bo w wimbledonie zawsze gra sie do 3 setow wygranych ,lecz w tym roku ze wzgledu na deszcze organizatorzy zadecydowali ze bodajze pierwsze 2 rundy bd do 2 wygranych setow natomiast od 3 rundy juz do 3 wygranych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Querrey - Raonic
Raonic - 1,5 seta 1.72 Unibet

Gdyby nie ogranie Djokovicia i pięciosetówka Raonicia wczoraj nie byłoby kursy na Raonicia w granicach 1,3-1,4 a tam mamy i należy go pobrać bo Raonić lubi grać z graczami dobrze serwującymi, jest wtedy bardzo skupiony i czeka na okazje do przełamań. Milos ma tutaj szanse na swój drugi półfinał Wimbledonu i moim zdaniem go osiągnie lekko, Querrey dostanie do zera albo ugra seta, na wiecej nie ma szans.
Przecie Querrey jest na fali.. zniszczyl Mahuta.. Raonic nic nie pokazal jeszcze.. Kogo ogral z czolowki?? Goffina, ktory jak serwis nie siedzi łapie zawieche?? Jutro bedziemy swiadkami Kilku Tie breakow a w nich Querrey pokazal, ze nawet z Nole potrafi wytrzymac psychicznie, jak Raonic zacznie z Querreyem tak jak z Goffinem to nie skonczy sie 3:2 a 0:3..
Querrey w formie i ide w jego strone 3.4 Sportingbet
Jednak Raonic 3:1 ⛔⛔
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Ten Stepanek i Zimoinic już by nie grali w tym turnieju gdyby wczoraj Lajovic nie wyłączył mózgu przy swoim podaniu i prowadzeniu w 3 secie 5:4 40:15. Oglądałem wczoraj ten mecz i dziadki nie zasłużyły na wygraną, każdy inny ogarnięty debel by ich poskładał w dwóch setach. Tyle błędów ile popełnili to rzadko się zdarza, nie mówiąc już o słabości ich podania przy którym męczyli się strasznie (szczególnie im mecz trwał dłużej). Z Bryanami mają szanse jedynie na początku coś powalczyć. Jak nie wygrają pierwszego seta nie widzę tu dla nich szansy na cokolwiek. Bryany 3:0 @ 2,37 Bet 365 najpewniejsza opcja.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Jutro zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Samem, a Rao. Querrey wywalił z turnieju Djoko i nieźle pograł z Mahutem, jest w mocnym gazie, myślałem, że po wygranej z Nole się spali, ale miło mnie zaskoczył. Jeden i drugi bardzo ciekawy serwis, mieli tu wyrównane spotkania, bardzo ładnie grają na Wimbledonie. Rao piękny comeback z Goffinem z 0-2 potem pojechał bardzo ładnie i 3x 6-4
over mamy bardzo wysoki, bo linia 43.5 ale jak na wimbledon to jednak standardowa linia jeszcze na taki mecz, pobieram bez problemu po 1.85 w uni ✅
może nie łatwo, ale stabilnie
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Za nami mecz Bryanów którzy zmiażdżyli emerytów. Swoją grą przewyższyli ich o dwie klasy adekwatnie do wystawionego na nich kursu 1.3. Gratulacje dla grających na ich pewne zwycięstwo:) Powoli pojawiają się kursy na mecz B/B z Klaasen/Ram i wydaje mi się że jest to typ tego Wimbledonu. Kurs na Klasen/Ram jest OGROMNYM value.Nie wiem czym sugerują się wystawiając kurs około 2.6. na Klaasenów. Widziałem tą parę w ostatnich tygodniach parę razy i powiem jestem pod wrażeniem. Nie będę wklejał H2H i innych ładnych zdjęć zawodników no bo poco. Średnio inteligentny szympans porażony prądem może to sobie zobaczyć. Nie wiem czy Klaseny wygrają wiem na pewno że na tym meczu da się zarobić. Jutro zobaczymy film pt. Zmierzch a w roli głównej będą bracia. Pisze już teraz te moje anty analizy bo jutro będę zajęty. A czasem wydaje mi się że 91% użytkowników tego forum ma jutro wakacje. pozdrawiam. KLAASEN/RAM typ tego turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 14

themaciek

Użytkownik
Co byście powiedzieli o meczu Querreya? Trzeba przyznać, że trochę namieszał jak do tej pory. Nie widziałem meczu z Djoko, dlatego chętnie poczytam opinie.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Raven Klaasen/Rajeev Ram 2,50 Bet365✅✅✅
Czas aby bracia pakowali walizki, męki z dziadem Zimonjicem i stracone 2 sety to duży wyznacznik co mogło się dziać w tym meczu, Klaasen i Ram to specjaliści od gry na trawie i w tym sezonie mają wielkie szanse na wygranie swojego pierwszego w życiu Szlema (Klaasen zaliczył pamiętny finał z Butorackiem podczas AO gdzie pokonał ich duet Kubot/Linstedt) wygrany turniej w Halle bez straty seta, tam pokonanie właśnie braci Bryan, pokonanie bardzo groznej pary jaką jest para Dodig/Melo bez straty seta, wszystkie zwycięstwa bardzo szybkie a to daje sporą pewność siebie, jak widać po bilansie braciom nie leży para Klaasen/Ram i jeśli im ktoś nie leży i nie mają na niego tzw patentu to często z takimi parami przegrywają patrz para Cabal/Farah i myślę że czas braci dobiegł już końca i takie 1,50 to nie do gry na nich. Dziękuje i pozdrawiam życzę owocnych wygranych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
a ja na dziś proponuje mimo wszystko :
Raonic - Querrey ✅
Berdych - 4,5 - Pouille ✅ mega lekko
ako: 2,00 STS
Pierwszy pojedynek to mecz miedzy Milosem a Samem.Grali ze sobą dotychczas 4 razy , prowadzi 3-1 Querrey lecz nie ma co tego porównywać bo te mecze dosyć dawno plus jeszcze w jednym spotkaniu kreczował Kanadyjczyk.Jak każdemu wiadomo obaj gracze bazują tutaj na serwisie , grze ofensywnej , podobny styl : silny,precyzyjny serwis i piekelnie mocny forhend.Ale dla mnie większe umiejetności posiada młodszy ciągle rozwijający sie Kanadyjczyk.Do tej pory pierwsze 3 rundy po szybkim 3-0 , w ostatniej wielki comback z Goffinem z 0-2 .I te spotkanie da mu pewnie powera ze jest w stanie osiągnać tu dobry wynik.Do tego dochodzi fakt iż Sam nie jest geniuszem wymian jak Goffin, brak mu takiej soidności wiec widze właśnie tu duzego plusa po stronie Kanadyjczyka.Tak każdy tu pisze Amerykanin wygrał z Novakiem , że świetna forma , owszem zgadza sie ale to nie jest gracz z top 5 by w każdym spotkaniu tak grał , i dlatego uważam ze dzis ten mecz przegra. Trzeba tez zuważyć ze Raonićw tym roku przegrywa tylko z czołówką tzn. 2x Djokovic 2x Murray 2x Kyrgios jedynie raz z Ramosem są to świetnie wyniki , i ja dziś jestem pewnien że nie przegra tego meczu.
Drugie spotkanie to mecz Czecha z Francuzem mała rewelacją.Lecz dziś idę znów w strone Tomasa , ponieważ jak dotąd nie zawiódł mnie w tym turnieju ani z Zverevem ani z Vesely ani Dodigiem. Czecha oglądałem w 2 ostatnich spotkaniach podoba mi się jego gra solidny w wymianach , serwis może nie siedzi rewelacyjne ale gdy go potrzebuje to mu pomaga w trudnych momentach , oczywiście nie gra wspaniale bo miewa przestoje w grze przykład 3 set z Niemce oraz 3 set z Jirim.Ale dziś gra z graczem słabszym niż dotychczas według mnie.Młody Francuz fakt udaje mu się pokonywać kolejne rundy ale to moim zdaniem zasługa jego rywali którzy odwalają niż jego zasługa.Dziś gra z Berdychem i tu jego piękna droga dobiegnie końca.Tomas to gracz o nie przecietnych umiejetnościach który przewyższa swojego rywala co najmiej o 1 klase oraz na takich zawodników poza top 3 pokazuje swoją wyższość. Stawiam tu Berdycha -4,5 bo zwykłe zwyciestwo mnie nie rajcuje.Pouille nie posiada takiego serwisu jak Jiri wiec łatwiej bd mu go złamać i nie ma takiego wachlarzu zagran jak młody Alexander. Myśle ze mecz zakończy sie w 3 ewentualnie 4 setach i w każdym z nich Francuz zostanie połamany.
Come on Rao i Tomas !
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Roger vs Marin
Roger (-1.5s) |1,62| Sportingbet ⛔

W końcu jest spotkanie, w które wjeżdżam bardzo mocno. Dziś ładuję do oporu na Szwajcara. Roger chodź tego nie pokazuje i nie będzie co jest oczywiste to w środku skacze z radości, że Novaka nie ma już w turnieju, bo prawda jest taka, że to jest jego ostatnia szansa na wygranie Szlema w swojej karierze a szczególnie jego Wimbledonu.
Jest jeszcze Murray, ale zdecydowanie z nim może powalczyć i ma większe szanse niż było by to z Serbem. 2012 wygrana tutaj, 2013 wiadomo co się stało, 2014 porażka w finale po przepięknym spotkaniu z Novakiem 3:2 i 2015 znów porażka w finale z Djoko. Roger w tych turniejach &quot;przygotowawczych&quot; do Wimble nie grał na pełnym gazie i na pewno nie dawał z siebie wszystkiego, ale jak widać tutaj wszystko idzie zgodnie z planem, chodź można powiedzieć że nie miał zbyt dobrych przeciwników. Pelle 3:0 na początek, następnie &quot;wielkiego&quot; Willisa 3:0. Małego króla trawy Evansa 3:0 i ostatniego zwycięzce w Nothingham również pewnie 3:0. Jeśli chodzi o Chorwata to również borykał się ostatnimi czasy z kontuzjami, ale oczywiście po kontuzji ani śladu. Wiadomo Chorwat na trawie gra dość przyzwoicie, ale jego nawierzchnia to oczywiście hardzik, pamiętamy zwycięstwo w US Open, ale ten zawodnik z 2014 a ten teraz to jednak nie ta sama dyspozycja. Na Wimbledonie pokonał pewnie 3:0 Bakera, 3:1 Stakhovskiego, 3:0 Lacko i oczywiście krecz Nishikoriego. Chorwat oczywiście będzie się ratował serwisem, ale Rogera nic nie zaskoczy, jestem przekonany. Swoim mistrzowskim bh będzie rozciągał Marina aż miło. W wymianach nie daję mu żadnych szans. Roger zdecydowanie zasłużonym faworytem i poszedł bym mocno w 3:0, ale wolę się &quot;zabezpieczyć&quot;, że tak powiem. Roger dziś wygrywa, jestem pewien. ✅
 
U 7

ushat

Użytkownik
Querrey - Raonić
Liczba Tie-Breaków over 1.5 @1.60 Unibet

Mój wybór na to spotkanie wiąże się nieodłącznie z faktem, że spotkają się dziś dwaj wysokiej klasy specjaliści jeśli chodzi o serwis. Obaj zawodnicy rzadko tracą swoje podanie i moim zdaniem możemy nawet zobaczyć tutaj trzy sety które rozstrzygnięte zostaną w TB. Querrey w tegorocznym turnieju ośmiokrotnie tracił podanie, z czego po 3 przegrane gemy serwisowe miały miejsce w słabym meczu z Rosolem oraz sensacyjnym zwycięstwie nad Djoko. Raonić jest w tym elemencie rzecz jasna lepszy, jak do tej pory stracił podanie trzykrotnie, wszystkie przypadki miały miejsce w ostatnim spotkaniu z Goffinem. Przewiduję, że zarówno Sam jak i Milos będą w tym meczu mocno skoncentrowani na wygrywaniu swoich serwisów, więc 2 sety rozegrane w TB powinny być formalnością.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Federer Roger - Cilic Marin 2, Pinnacle Sports 4.26 3/10⛔
2 handicap +2.5 setów, Pinnacle Sports 1.50 10/10 ✅
2 handicap +1.5 setów, Unibet 2.65 5/10 ✅
Cilic wygra pierwszy set i wygra mecz, Bet365 5.50 ⛔2/10

I set over 12.5 gemów serwisowych, Bet365 2.62 3/10 ✅
I set wynik 6:7, Bet365 6.00 1/10 ✅


3:2 (6:7,4:6,6:3,7:6,6:3)
Szkoda Cilica, bo miał ogromne szanse na wygrane. W pewnym momencie powietrze uszło i Roger nawet w asach go wyprzedził, życie...Mimo wszystko odrobiłem straty z Wimbledonu i to jeszcze jakim plusem ???? ???? ????

Ja również w końcu wjeżdżam w typ konkretnie, ponieważ tegoroczna edycja Wimbledonu mi nie wychodzi w typowaniu. Kolejny raz stawiam przeciwko Federerowi, lecz teraz jego przeciwnikiem będzie Cilic, czyli mimo wszystko półka wyżej jak nie więcej, jeśli chodzi o umiejętności i doświadczenie. Panowie grali ze sobą aż sześć razy, z czego aż pięć wygrywał Szwajcar. Ich ostatnie spotkanie miało miejsce podczas US Open 2014 gdzie Chorwat wygrał w imponującym stylu 6:3, 6:4, 6:4 to właśnie tam Cilic wygrał swój pierwszy wielkoszlemowy tytuł. Na pewno trzeba zaznaczyć, że nigdy się nie spotkali na nawierzchni trawiastej. O Federerze pisałem kilka dni wcześniej więc przypomnę na szybkiego.
Oczywiście, że w tym meczu faworytem jest Szwajcar, na którego bukmacherzy wystawili 1.15 a kilka sezonów wstecz byłoby to pewnie 1.01. Roger swoje lata ma i rozegra jeszcze mnóstwo wspaniałych meczu, ale też będzie pojawiać się coraz więcej wtop. Rok temu i dwa zaliczył tutaj finał, a trzy lata temu odpadł ze Stakhowskim w 2 rundzie. Roger w tym roku dużo nie grał, skupił się na najważniejszych turniejach dla niego, odpuścił French Open. Idzie już na jakość, a nie na ilość i nie ma się co dziwić, bo sezon jest długi. W tym roku na trawie wiele nie ugrał. W Stuttgarcie poleciał Thiemem gdzie wygrywał 1:0, w swoim królestwie Halle gdzie wygrywał raz za razem odpadł sensacyjnie z młodym Zverevem. W tegorocznej edycji Wimbledonu nie stracił jeszcze seta. Ale z kim on grał? Same ogórki, czyli pokonanie Pelli,Willsa i Evansa. Oczywiście, że Roger jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym tenisista na świecie grającym na trawie. Nie będę pisać o jego umiejętnościach, bo to jest zbędne.
Po tym wszystkim pokonał Johsona 3:0 gdzie w trzecim secie Amerykanin miał przewagę przełamania, aby później ją oddać i raz jeszcze stracił serwis, aby przegrać mecz bez zdobycia żadnego seta. W tamtym meczu Jankesowi zabrakło serwisu pierwszego, drugi był na katastrofalnym poziomie i bardzo duża liczba niewymuszonych błędów. Roger to wykorzystał bezwzględnie. Różnica wieku między Rogerem, a Marinem to 7 lat gdzie tak naprawdę Szwajcar z tyłu głowy ma gdzieś emeryturę, a Chorwat nawet o tym nie myśli. Nie ma się co oszukiwać, ale Cilic w tym turnieju miał bardzo wiele szczęścia, jeśli chodzi o drabinkę turniejową. Tak naprawdę nie pokonał on w tym turnieju nikogo groźnego, nie liczę kreczu w meczu z Nishikorim przy stanie 6:1, 5:1. Baker, Stakhovsky czy Lacko? Czym Ci tenisiści mogli zagrozić Cilicowi? Jedynie mogli mieć jakiś dzień konia i jedynie Stachu urwał seta w taju gdzie na trawie potrafi grać.

Cilic pod opieką Ivanisevica zrobił ogromne postępy. Goran udoskonalił jego agresywny tenis i dzięki temu Cilic wskoczył poziom wyżej. Chorwat ma prawie 2 metry wzrostu i na serwisie zawsze może polegać. Nie jest on kłodą, jeśli chodzi o poruszanie, z wad można wypomnieć mu bekhend, który odstaje znacznie od forhendu. Na pewno ważną kwestią jest to, że odpadł taki gracz jak Djokovic i Federerowi zapaliła się lampka, że może kolejny raz dotrzeć do finału a może i w nim wygrać? (gdzie ja takiej opcji nie przewiduję). Po odpadnięciu takiego tenisisty jak Novak teraz każdy zaciera ręce na dojście do coraz wyższej drabinki w turnieju. Moim zdaniem set dla Cilica w tym meczu powinien być oczywisty i tak też stawiam, kurs nie powala, ale tak jak wspomniałem wcześniej, wchodzę tutaj 10/10 ze stawką. W dodatkowe handicapy typu 1.5 też wchodzę ale za mniejsze kwoty. Powodzenia! ;)

P.S Dodam jeszcze, że Cilic jest na pierwszym miejscu pod względem statystyk serwisowych. Wygrane piłki po pierwszym serwisie 169 of 188 = 90 %, Federer na 12, 169 of 205 = 82 %.Asy serwisowe Cilic 76,5 miejsce, Federer 17 miejsce 38 asów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Federer z Cilicem bez wątpienia najciekawsze spotkanie.
Berdych T. - Pouille L.
Tsonga J-W. - Murray A.
Pouille L. +2,5 seta, Murray A. ::: 1,76 ::: 1/3 Pinek ⛔
Pokonanie leworęcznego Younga 3:0, JMDP w 4 setach i Tomica po morderczej 5-setówce (ostatni set 10-8) to robi wrażenie. Francuz ma dopiero 22 lata na karku, w tym roku odpalił z formą, gra tutaj turniej życia. Kto by się spodziewał, że ten młody chłopak otrze się o półfinał Wimbledonu! Gra bez kompleksów i wie na co go stać.
Berdych pomimo, że to jeden z najsolidniejszych zawodników w tourze grający niezwykle równo na wysokim poziomie, to jednak w tym roku nie da się tego zauważyć, że gra troszeczkę słabiej niż w ubiegłych latach, choć nadal mało kto może mu zagrozić. Jedynie niski Becker nie zdołał urwać mu seta, za to zrobił to Dodig Ivan, młody Zverev A., a z Veselyem zagrał 5 setówkę. Znając gorącą głowę Czecha na pewno stać go na stratę jednego seta. Nie zdziwiłaby mnie tutaj nawet &quot;niespodzianka&quot;.
H2H 3-12 z lat 2004-2015, pierwsze starcie wygrał Francuz, w 2008 Australian Open również (później pamiętny finał z Novakiem), trzeci raz to było rok temu w Kanadzie gdzie Tsonga odpalił i wygrał cały turniej. Jak sami widzicie potrzeba &quot;mistrzowskiej&quot; formy Francuza, aby pokonał Murraya, pozostałe mecze wygrał Szkot bez większych problemów, grali nawet 2 razy na Wimbledonie padło 3:1. Tsonga miał tu niezłego farta z Isnerem z którym co prawda powinien odpaść, później mu &quot;Riszard Gaske&quot; oddał mecz walkowerem i jest teraz Jo w ćwierćfinale. Murray idzie jak burza, bez straty seta, wcześniej wygrany turniej, max moim zdaniem w tym meczu to będzie set dla Francuza, nic więcej.
Wynik I: 7:6(4) 6:3 6:2
Wynik II: (10)6:7 1:6 6:3 6:4 1:6
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom