>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
renegat 24

renegat

Użytkownik
Witam znajde gdzieś dokładne statystyki z meczów na tegorocznym Wimbledonie chodzi mi dokładnie o wszystkie mecze Roanica i ilość jego podwójnych błędów w meczach ?
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Pouille ugra seta? Jak na razie tylko Becker nie ugrał seta Berdychowi,Berdych gorąca głowa,w jakimś tie-breaku może polec.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Federer -5,5
Murray -6,5
AKO: 5,5 marathon
⛔⛔
Masakra jakaś, zarówno Tsonga jak i Cilić przed dwa sety mecz życia. Typy nie były złe, Fedex dwa sety potem ugrał 6-3, Murray&#39;owi gema zabrakło, a powinien to skończyć w 3 setach.
I to grane grubo. Śmieszą mnie tu jakieś typy na Cilicia. Chłop nie ma pojęcia o grze na trawie, tu pokonał jakichś ogórków i rozbił kontuzjowanego Japońca. Kei spiął się na jeden gem i od razu połamał Chorwata, więc nie wiem, o czym w ogóle tu rozmawiamy. Fedex motywacja na najwyższym poziomie, wiadomo z jakiego powodu. Tu nie będzie odpuszczania, wie, że jeżeli chce ograć Murray&#39;a, to musi grać swoje mecze jak najkrócej, żeby niepotrzebnie tracić sił. Cilić co prawda często się nie łamie, ale raz - tak jak mówiłem, z nikim specjalnym nie grał, a dwa - wygrywa mało piłek po drugim serwisie, w czym upatruję szansy Federera. Johnson, tenisista nieco lepszy, ale o podobnym stylu został zjedzony, tutaj będzie podobnie.
Murray zaimponował mi swoją grą w meczu z Kyrgiosem. Oczywiście Australijczyk zdecydowanie nie pokazał swojego najlepszego tenisa, ale też Panicz mu na to po prostu nie pozwolił. Serio, momentami grał wręcz kosmicznie. Forma niesamowita, Djoko poza turniejem i Rudy o tym wie, więc podobnie jak Fedex - szybka wygrana i zbieranie sił na półfinał, bo tam może mieć nieco ciężej. Za Tsongą przemawia jedynie to, że odpoczywał, ale również Murray dużo się nie namęczył, a przecież to jest absolutny top, jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne. Handicap dość wysoki, ale w dobrym układzie wystarczy po przełamaniu w każdym secie.
Polecam też granie na zwycięstwa 3:0 obu tenisistów.
Bez konkretnego typu: Wydaje mi się, że Raonić w meczu z Goffinem wszedł na wyższe obroty i jeśli to utrzyma, to nie pozostawi złudzeń rywalowi. Berdych to dla mnie od dawna patologia. Takich jak Poullie to on zwykle ogrywa na luzie, ale jak dla mnie można szukać seta Francuza.
 
J 146

jazdazbukami

Użytkownik
Querrey vs Raonic
Typ: Querrey
Kurs: 4.0 Pinnacle
⛔ przepraszam za typ, Sama dzisiaj nie ma na korcie, 8 ugranych pkt przez 2 sety przy serwisie Rao to dużo świadczy
czekałem sobie, aż kurs ładnie wzrośnie i oto mamy okrągłe 4.0 na Sama, czyli największe zaskoczenie tegorocznego Wimbledonu. Kurs oczywiście podyktowany tylko i wyłącznie miejscem w rankingu. Z przebiegu spotkań, które oglądałem u obu Panów Sam Querrey niczym nie odbiega od Kanadyjczyka, a wręcz bym powiedział, że ma kluczową przewagę - psychiki i opanowania w kluczowych momentach (oczywiście te poważne miny Raonica, brak okazywania emocji na korcie to tylko podpucha dla rywala, bo po tylu meczach, które widziałem tego zawodnika, on jak coś nie idzie to się gotuje w sobie, traci podania, serwis padaka, a mina zawsze grobowa, wystarczy obejrzeć 2 ostatnie sety ostatniego meczu z Murrayem). Po drugiej stronie mamy Sama &quot;Stalowe Jaja&quot; Querreya, który jak wywali prostą piłkę na 30:40 w siatę to się tylko uśmiecha po czym wali 2 asy ???? Już nawet nie wspominając o sytuacji, gdzie jest się przełamanym przez samego Djokovica na 5:4, a potem odrabia się przełamanie i wygrywa seta i mecz, szczerze nie pamiętam żadnego zawodnika, który w spotkaniu z nr1 wykazywałby się taką zawziętością przez cały mecz i pewnością siebie.
Jak dla mnie mecz bierze Sam, a mecz rozstrzygnie się w TB.
 
rasiak221 68

rasiak221

Użytkownik
wchodzisz na livesports - szukasz zakładki tenis - klikasz na mecz raonicia i tam masz wszystkie mecze i podwójne błędy w meczu w statystykach.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Śmieszą mnie tu jakieś typy na Cilicia. Chłop nie ma pojęcia o grze na trawie
Bilans 58-22
Wygrany turniej w Queen&#39;s Club oraz finalista.
Dwa razy ćwierćfinał Wimbledonu i 5 setówka z Djokovicem 2 lata temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Ludzie jednak patrza, ze ktos ogral Djokovica czy Nadala i glupieja. Co tam ze Djokovic zagral najslabszy mecz sezonu prawdopodobnie z Querreyem i te porazki wielkich podyktowane sa slaba gra, ale i tak na wierzchu trzeba dac argument &quot;bo ogral Djokovica czy Nadala&quot;. Biedny Raonic meczyl sie 5 setow z Goffenm, ale grali swietnie i ten biedy Raonic wygral dzis bez wikeszych problemow. Przypadek?
Z gory przepraszam za prowokujace wpisy. Napialem na forum 1712 postow i mysle, ze jakies moze 30-40 ze wszystkich bylo nie na temat i bez typu, ale ostatnio jest moda na komentarze i &quot;madrosci&quot; zamiast typow, wiec tez moze sobie pouzywam skoro do tej pory pisalem same typy, bo zaczynam dostrzegac, ze ta te &quot;madrosci&quot; to chyba cenia bardziej niz za typy.
P.S. Federer szacun, chociaz Cilic tego meczu juz nie powinien byl przegrac... Szkoda, ze te &quot;januszowe&quot; wpisy po 2-ech setach powykasowywali zbyt wczesnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Witam. Mam nadzieje że ktoś mi pomoże. Fortuna źle rozliczyła mi ilość hawk eye 1,5 miałem pograne under w drugim secie w meczu Berdych, gdzie moge znaleźć oficjalny wyniki itp. ? Musze pisac i tak reklamacje, a widze ze ostatnio wiele reklamacji pojawia sie apropos fortuny...
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Ludzie jednak patrza, ze ktos ogral Djokovica czy Nadala i glupieja. Co tam ze Djokovic zagral najslabszy mecz sezonu prawdopodobnie z Querreyem i te porazki wielkich podyktowane sa slaba gra, ale i tak na wierzchu trzeba dac argument &quot;bo ogral Djokovica czy Nadala&quot;. Biedny Raonic meczyl sie 5 setow z Goffenm, ale grali swietnie i ten biedy Raonic wygral dzis bez wikeszych problemow. Przypadek?
Z gory przepraszam za prowokujace wpisy. Napialem na forum 1712 postow i mysle, ze jakies moze 30-40 ze wszystkich bylo nie na temat i bez typu, ale ostatnio jest moda na komentarze i &quot;madrosci&quot; zamiast typow, wiec tez moze sobie pouzywam skoro do tej pory pisalem same typy, bo zaczynam dostrzegac, ze ta te &quot;madrosci&quot; to chyba cenia bardziej niz za typy.
P.S. Federer szacun, chociaz Cilic tego meczu juz nie powinien byl przegrac... Szkoda, ze te &quot;januszowe&quot; wpisy po 2-ech setach powykasowywali zbyt wczesnie.
Generalnie rzadko sie udzielam na forum gdyż poziom w dziale tenisowym jest napprawde ,,średni&quot; i czasem ręce opadają co się tutaj wyczytuje. Jednak nie moge przejść obojętniee obok ostatnich wypocin użytkownika dx2 min w dziale WTA. Użytkownik ten w swoim mniemaniu pozjadał wszystkie rozumy, wszystko wie najlepiej , nikt inny sie nie zna . Pomijam już fakt notorycznego łamania regulaminu i braku podawania bukmachera pod typem, nie rozumie dlaczego to jest ciągle tolerowane ale ok nie moja sprawa. Osobiście wiem że jakaś tam wiedze posiadasz jednak w moich oczach a wiem dobrze że nie tylko w moich jesteś osobnikiem doszczętnie skompromitowanym. Do dziś pamiętam jak przekonywałeś mnie że nawierzchnia nie ma znaczenia że każdy potrafi grać na każdej nawierzchni itd . Ja ci podawałem staty że Lisicka nie ma pojęcia o grze na ziemi a ty mi piszesz że ma bo wygrała 100 lat temu jeden turniej na Clayu a tak same porażki w 1 rundach . Do dziś mam dodaną w zakładkach twoją ,,analize&quot; na mecz S.Giraldo i zdania które nawet chciałem zgłosić do forumowego łapu-capu ale mówie nie ma sensu. Popepłniasz nieprawdopodobne gafy w swoich analizach a uważasz sie za Boga tego forum. Pierwsze z brzegu piszesz że Bastad zdegradowali z 250 do rangi challenger a od poniedziałku rusza tam 250 .... generalnie mam gdzieś twoją radosną twórczość na tym forum ale jestes tak nieprawdopodobnie irytującym w tym swoim przeświadczeniu o swojej wielkości że aż głowa mała. Modów prosze o nie usuwanie tego wpisu gdyż może kogoś uchroni on przed graniem typów forumowego Nikosia Dyzmy. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Raonic vs Federer Raonic 2.3 Sportingbet
Raonic lepszy na serwisie, na returnie z Querreyem tez niezle wygladal.. Roger ledwo dzis z Cilicem wygral.. Jezeli Raonic zagra z Rogiem tak jak dzis Z Querreyem powinien awansowac do finalu .. w nim Murray i czy bedziemy mieli nowego mistrza ?? Raonic Murray, bedzie sie dzialo i w finale kanadyjczyk ma szanse na wygrana jak bedzie 3 mal serwis..
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Generalnie rzadko sie udzielam na forum gdyż poziom w dziale tenisowym jest napprawde ,,średni&quot; i czasem ręce opadają co się tutaj wyczytuje.
Coz zapraszamy. Na pewno go podwyzszysz, chociaz zdanie samo w sobie pokazuje jak sie asekurujesz, obawiajac konfrontacji z rzeczywistoscia.
Ogolnie to zabawni sa ludzie, ktorzy boja sie typowac i pisac regularnie analizy, po czym wychodza z przyslowiowych krzakow i udaja wieszczy, takze jeszcze raz zapraszam do analiz.
Popepłniasz nieprawdopodobne gafy w swoich analizach a uważasz sie za Boga tego forum. Pierwsze z brzegu piszesz że Bastad zdegradowali z 250 do rangi challenger a od poniedziałku rusza tam 250 ....
Jak sam widzisz tez jestem nieomylny, co zmiania faktu ze w tamtym, sezonie challengera w Bastad nie bylo, a teraz jest przetarciem przed turniejm glownym.
Nie uwazam sie za alfe i omege. Szanuje kazdy typ, co powtarzam. Czym innym jednak jest typ z analiza, a czym innym zwykle &quot;madrosci&quot; bez typu. Prosze pokaz mi gdzee kogokolwiek skrytykowalem za sam typ...
generalnie mam gdzieś twoją radosną twórczość na tym forum ale jestes tak nieprawdopodobnie irytującym w tym swoim przeświadczeniu o swojej wielkości że aż głowa mała.
Skoro masz gdzies to po co piszesz we wywody? Powtorze raz jeszcze. Nie mam nic do typow, nawet jezeli sie z nim nie zgadzam, bo kazdy moze zagrac wedle wlasnego uznania. Moje opinie sa ewentualnie riposta na wpisy bez typow, jezeli z czyms sie nie zgadzam.
Modów prosze o nie usuwanie tego wpisu gdyż może kogoś uchroni on przed graniem typów forumowego Nikosia Dyzmy. Pozdrawiam
Pisalem milion razy pewnie od dwoch lat, ze kazdy typuje wedlug siebie. Ogolnie wyglaszam ta opinie od srednio 2 lat, ale Ty tu chyba goscisz tylko od czasu, zeby przypomniec o swoim istnieniu na forum.
Piszesz o zjadaniu rozumow. To ja Cie odsylam do tego dzialu &quot;typy na zywo&quot; to zobaczysz kto zjadl rozumu. Nie jestem w stanie powiedziec czy Ty sie tam udzielasz, bo mi sie nigdy w zyciu nie zdarzylo tam czy s.p. &quot;Hyde parku&quot; cokolwiek wpisac. ALe odsylam tam to bedziesz miec porownanie.
Na koniec to ja tam zawsze powtarzam, ze nie ma ludzi nieomylnych, nie da sie wszytskiego trafic, wszyskkiego przewidziec. Tez tak od dwoch lat gdzies. Nigdy nie pisalem dla jakis reputacji, ale zdarzylo sie ze ktos tam czasem podziekowal za typ, albo za turniej przy typie lub w prywatnej wiadomosci. Byly takie serie 22 trafionych analiz z rzedu, na French Open bylp 14 na 15 trafionych typow, tylko nie obwieszczam tego swiatu , bo nie czuje zeby mi to bylo potrzebne.
Do dziś mam dodaną w zakładkach twoją ,,analize&quot; na mecz S.Giraldo i zdania które nawet chciałem zgłosić do forumowego łapu-capu ale mówie nie ma sensu.
Rozumiem, ze Ty trafiles wsyzstkie analizy i typ, ktore podales, tylko ze jeszcze nikt tego nie dostrzegl. Jestes idelanym przykladem tez tego o czym dzis pisalem, ze osobiscie napisalem ponad 1700 postow i mysle ze spokojnie jakies conajmniej 1650 byly analizami z typami, niestety ostatnio jest &quot;boom na madrosci&quot;, a nie na typy.
Co moge powiedziec. Od zawsze tez powatrzam. Ja nigdy nie mam problemu wziac dajmy 20-30 ostanich typow z porownac z kimkolwiek bo wtedy bez dyskusji i obiektywnie wychodzi kto jak typuje. Moim zdaniem napisanie, ze kiedys taki czy siaki typ byl do bani jest po prostu slabe. Poszukamy Twoich typow?
P.S. A jak nie bedziesz grac moich typow to przystawie Ci pistolet do głowy ! &lt;dopisze ze to sarkazm na wszelki wypadek&gt;. Zachecam do pisania analiz i pokazania klasy.
Pozdrawiam Nikos Dyzma tego forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
To jest niesamowite na jakie obroty wszedł Tsonga grając z Murrayem. Coś pięknego. Wimbledon obfituje w super mecze, Fedex, Tsonga, Vesnina, Radwańska nierealne mecze tych zawodników/zawodniczek. Ale jak dla mnie Murray-Tsonga jak narazie nr1 mecz całego Wimbledonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie co myślicie o Raonicu chce wejść w handicap +2 gemy.
Chyba Federer padnie troche go kosztował mecz z Marinem a tu będzie pewnie kolejna 5 setowka?
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Na dziś po głębszym przemyśleniu gram takiego dubla i jednego po prostu czuja ( mecz na który mam jakieś przeczucie) pierwszy typ grubiej ,drugi zaś troszkę lżej .
Wklejam go tu do tematu bo również dotyczy meczu tenisa wraz z dzisiejszym półfinałem ME.​
Dubel
Herbert P.H./Mahut N. - Huey T. C./Mirnyi M ✅✅✅
Francja (AWANS) - Niemcy ✅✅✅
ako: 2,43 STS

Pierwsze typ to mecz półfinałowy w deblu Wimbledonu.W tym spotkaniu widzę górą parę Francuską która według mnie jest na ten jedną z najlepszych w tourze.Forma w tym roku jaką prezentują jest świetna , mają za sobą wygranę w ATP 500 Indian Wells,Miami,Monte Carlo,Londynie (trzeba zwrócić uwagę żę potrafią grać na różnych nawierzchniach) , tylko brakuje im właśnie triumfu w wielkim szlemie tego roku.W Australli odpadli szybko bo niespodziewanie w 2 rundzie , na French Open w 3 z póżniejszymi zwysiescami, ale teraz mamy turniej na trawie i tu upatruje właśnie ich największą szanse !! Bo właśnie na tej nawierzchni czują się najlepiej. Obaj posiadają dobry serwis , potrafią grać z lini końcowej bo rownież radzą sobie dobrze w singlu , return też u nich nie kuleje wręcz odwrotnie , posyłają winnery bezpośrednio po kogoś serwisie nie raz , i na dodatek volley jest na świetnym poziomie a to na grassie klucz do sukcesu. Jednym jeszcze plusem tej o to pary to zgranie , są dobrymi kumplami , obaj Francuzi , Młodość + Doświadczenie - świetne połączenie. Widać w meczach że gdy młodemu nie idzie Mahut go mobilizuje i to mu pomaga i lecą z rywalami po koleji.
Ich dzisiejsi rywale to para Huey/Mirnyi , juz wiekowi zawodnicy , bo Max 37 letni zas Treat 30 , jest to para moim zdaniem przeciętna , miejsce w półfinale zawdzieczaja dosyć łatwą drabinką , jakieś solidnej pary z topu nie pokonali może jedynie Marach/Martina któzy potrafią nieraz zabłysnąć. Nie ukrywam nie widziałem zadnego ich meczy na Wimbledonie ale wiem jak gra Bośniak i wiem ze to juz nie ten gracz co pare lat temu , wysoki opiera gre na podaniu i nic wiecej uważam ze gdy tylko przytrafi sie gorszy gem serwisowy to Francuzi to beda wykorzystywac , dobre returny z ich strony załatwią sprawe.
Ciężko mi jest wgl wyobraźić że Herbert i Mahut stracą dziś swoje podanie !
Dlatego stawiam zdecydowanie na nich !



TYP NA CZUJA TO :
Benneteau J./Roger-Vasselin E. - Klaasen R./Ram R. ✅✅✅✅ moje przeczucie nie zawodzi ! :cool:
2,25 STS

Tu Króciutko H2H 1-0 Dla Francuzów , wygrywają po meczarniach jak dotąd , wrecz odwrotnie do ich przeciwników którzy grają świetnie nie stracili seta , chyba nawet podania , pokonali Klonów same za , lecz dziś mam przeczucie że wkońcu zagrają słabiej i dlatego ide w Benka i Wazeline.
Gdy miewam takie przeczucia rzadko się myle i dlatego nie mogę przejśc obok tego dlaego to gram.

Oczywiście podkreślam ze to są moje typy, jeśli z nich korzystasz grasz na własną odowiedzialnośc!


Wszystko wlazlo ! Zarobiony ! Dziekuje dobranoc!


W dziale tenisowym piszemy tylko analizy z tej dyscypliny./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
S 22

siudinho

Użytkownik
Benneteau J./Roger-Vasselin E. - Klaasen R./Ram R.
kurs: 1,44 ( będzie spadać)
Bet365

Tak jak wczoraj value turnieju był mecz Klassenów z brayanami tak dzisiaj jest to niewątpliwie value dnia. Klasseny od początku turnieju nie stracili seta a co istotniejsze nie stracili nawet swojego podania. Dla mnie jest to para która ma dużą szanse na wygranie tego turnieju. Bardzo dobrze wyglądają przy swoim podaniu , przy siatce niemal bezbłędnie. Rywale już wiekowi, na pewno zmęczeni rozgrywaniem 5- setówek. Nie ma dziisaj innej opcji jak meldunek klassenów w finale.
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Jakieś szanse dajecie Berdychowi? Wczoraj łatwo z Pouille,Murray ciężki mecz z Tsongą,chociaż Andy się szybko regeneruje.
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Jakieś szanse dajecie Berdychowi? Wczoraj łatwo z Pouille,Murray ciężki mecz z Tsongą,chociaż Andy się szybko regeneruje.
Berdych jest mentalnym zerem, Murray jutro bierze bez najmniejszego problemu, można dorzucać na każdy kupon :razz:
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Benneteau J./Roger-Vasselin E. - Klaasen R./Ram R.
kurs: 1,44 ( będzie spadać)
Bet365

Tak jak wczoraj value turnieju był mecz Klassenów z brayanami tak dzisiaj jest to niewątpliwie value dnia. Klasseny od początku turnieju nie stracili seta a co istotniejsze nie stracili nawet swojego podania. Dla mnie jest to para która ma dużą szanse na wygranie tego turnieju. Bardzo dobrze wyglądają przy swoim podaniu , przy siatce niemal bezbłędnie. Rywale już wiekowi, na pewno zmęczeni rozgrywaniem 5- setówek. Nie ma dziisaj innej opcji jak meldunek klassenów w finale.
taaa... value w kursie 1,44 w deblu w 1/2 Wimbledonu :zoltakartka: nie ma tam ani krzty value, chociaż typ prawdopodobny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom