>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wimbledon 2017

Status
Zamknięty.
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Jakie opinie o deblu Kubot/Melo?
1.18 płaci sts na powyższą parę. Jest to nie warte gry jak dla mnie.
Ja standardowo jeśli miałbym grać to over 3.5 seta (1.8 sts). Nie widzę tutaj 3:0 lub 0:3. Uważam, że jak to często bywa na tym turnieju w deblu panów po pierwszych dwóch setach jest wynik 1:1. Co więcej dotyczy to gier, gdzie jest jeden zdecydowany faworyt.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Wimbledon
Godzina: 15:30
Spotkanie: Berdych - Djokovic :;/: krecz przy stanie 7-6 2-0
Typ: Berdych
Kurs: 4.50
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dzisiaj kolejny raz próbuje zagrać na Tomasza, który regularnie zawodzi w ważnych meczach o stawkę szczególnie z zawodnikami pokroju Djokovica czy Federera. Szczerze mówiąc w tym roku bardzo mało oglądałem tenisa w Wimbledonie z racji innych obowiązków. Dlatego swój typ opieram na relacjach prasowych oraz na wyraźnym dołku formy w tym roku u Novaka dużo zaskakujących porażek ostatnio wygrana na trawie w Eastbourne jednak przeciwnicy marni. Ważnym argumentem za Berdychem miejsce. Trawiaste korty w Wimbledonie to jego ulubiony turniej wielkoszlemowy. Największy sukces finał 2010 i porażka z Nadalem. Bilans bezpośrednich meczów druzgocący 25-2 jednak w Wimbledonie na trawie 1-1. Serb w Wimbledonie na razie idzie spacerkiem, ale przeciwnicy Pavlasek, Gulbis, Klizan, Mannarino i wszystko jasne. Berdych miał dużo trudniejszych przeciwników Chardy, Harrison i Thiem bardzo groźny zawodnik. Oczywiście zagadką pozostaje psychika Berdycha może nie udźwignie kolejny raz szansy na wygranie Wielkiego Szlema a moze to być jego jedna z ostatnich szans na sukces do tej pory nieosiągalny chociaż umiejętności są tylko głowa nie wytrzymuje.
 
mateo239 102

mateo239

Użytkownik
Może ktoś podać stronę ze szczegółowymi statystykami z Wimbledonu?
Interesowalaby mnie prędkość serwisu, średnia drugiego i najszybszy serwis danego tenisisty w tegorocznym Wimbledonie.
Co myślicie o takich typach :
Over 157,5 średnia drugiego serwisu Federera i Over 195.5 najszybszego serwisu djokovica? Oba typy 1,85 w lvbet

Zmiana u djokovica na 1,75

http://www.wimbledon.com/en_GB/players/overview/atpf324.html

Tutaj masz np. Federera, a jeśli chodzi o statsy serwisowe to już każdy mecz osobno sprawdzasz http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/stats/1406ms.html klikając później serve stats / Pezio
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
G.Muller vs M.Cilic
Total Aces: Powyżej 44.5 @ 1.85 ✅ 50 (17-33)
Marathon

Chyba trochę zaniżona linia, u konkurencji na poziomie 50-51, a tu wyraźnie niżej. Jakby buk spodziewał się gładkiej wygranej Cilicia, a to raczej wątpliwe biorąc pod uwagę i historię wcześniejszych pojedynków bezpośrednich, ale przede wszystkim formę Luksemburczyka w tym turnieju. W poniedziałek po długiej batalii ograł Nadala i pewnie przez mniejszy przebieg Cilicia (bez straty seta w turnieju), bo Muller ma w nogach jeszcze drugą 5-setówkę z Rosolem. Ale moim zdaniem czynnik zmęczenia będzie marginalny, trawa to nie mączka gdzie wymiany trwają po 15-20 uderzeń. Zwłaszcza w starci takich serwerów jak ta dwójka. Cilic do tej pory w turnieju 72 asy w 12 setach (6 asów na set), Muller aż 102 asy w 16 setach i częściej je posyłał od Chorwata (6,37/set). Dość powiedzieć, że dzisiejszą linię potrafił sam przekroczyć w jednym meczu, wprawdzie 5setówce (z Rosolem), ale zawsze. Myślę, że forma Muller w tym roku gwarantuje, że Cilic już dalej nie pójdzie na czysto i panowie się podzielą setami, a to powinno już dać wystarczająco czasu do przekroczenia linii 45 asów w meczu. Obaj spotkali się parę tygodni temu w Queens i tam po wyrównanym meczu na pełnym dystansie obaj w sumie zasadzili 42 asy, teraz setów powinno być jeszcze więcej więc nie powinno być problemu z przekroczeniem linii. Tiebreaki też powinny się zdarzyć i to pewnie nie jeden, przy takiej mocy serwisu obu.

Total Tie-Breaks: Over 1.5 @ 2.34 ⛔ 1 (obaj po razie mieli serw na tb i się łamali prawie do zera)
1xbet
 
M 15

maciek9988

Użytkownik
Gilles Muller jest niesamowity. Oglądam każdy jego mecz od RG i jestem pod wielkim wrażeniem jego gry. Psychika i dupa twarde do granic możliwości. Wszyscy typowali Cilica, przyznam ze po ich ostatniej potyczce tez skłaniałem się ku temu ale co ten Muller gra, jestem fanem ???? Mam nadzieje, ze przejdzie Marina i przegra z Fedexem po wielkim boju w finale ????
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Panicz już symuluje kontuzje, zawsze tak robił i jest żałosny. Bardzo dobrze że odpadł
Oczywiście. Gość przegina. Przecież jakby mu coś było, to by zszedł z kortu (nie ryzykował kontuzji). Niech przegra z klasą (patrz zachowanie Nadala z poniedziałku). Gość mnie irytuje od zawsze, nie samą grą, ale zachowaniem.
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Naprawdę uważasz, że jeżeli ktoś zostaje przełamany w QF Szlema (w dodatku Szlema, którego ten ktoś broni) to udaje kontuzję po to, żeby przegrać jeszcze łatwiej i móc się kontuzją w mediach wymigać? To tak nie działa. Murray miał spore problemy zdrowotne w tym roku (zwłaszcza z biodrem) i musiało to wrócić, co widać było dzisiaj w końcówce, gdyż nie był przez to w stanie serwować w pełni poprawnie.
Jednak tak, czy siak to, jak on przegrał drugiego seta, pozostaje poza granicami mojej percepcji...
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Szacunek dla Mullera, ale Cilic to jest naprawdę kawał frajera. Muller ewidentnie już podmęczony turniejem, serwis już dużo gorszy, a Chorwat nie dość, że nie potrafił go przełamać przy kilku BP, to jeszcze w decydującym momencie traci podanie do 0. Koleś to ewidentna miękka faja, kiedy mu nie idzie, to ma nogi z waty. Raz już wygrał Szlema, kiedy faworyci się wykosili. Mam nadzieję, że Muller jakoś ostatkami sil ugra tego 5 seta, bo Chorwat za chwilę może się znaleźć w finale, znów mając łatwą drabinkę. Cilic to jest totalny kołek, ale ma furę szczęścia. Zaraz znów dostanie gościa, który zagrał trzy 5-setówki.
e: i pozamiatane, Cilic znów więcej szczęścia niż rozumu, w normalnych warunkach QF to szczyt jego marzeń
Myślę, że w półfinale jakiś set dla Querreya spokojnie do gry, ale z biegiem czasu pewnie zacznie odczuwać te 5-setowki, podobnie jak Muller. Over 3,5 seta chyba jest w miarę bezpiecznym typem.
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
Szacunek dla Mullera, ale Cilic to jest naprawdę kawał frajera. Muller ewidentnie już podmęczony turniejem, serwis już dużo gorszy, a Chorwat nie dość, że nie potrafił go przełamać przy kilku BP, to jeszcze w decydującym momencie traci podanie do 0. Koleś to ewidentna miękka faja, kiedy mu nie idzie, to ma nogi z waty. Raz już wygrał Szlema, kiedy faworyci się wykosili. Mam nadzieję, że Muller jakoś ostatkami sil ugra tego 5 seta, bo Chorwat za chwilę może się znaleźć w finale, znów mając łatwą drabinkę. Cilic to jest totalny kołek, ale ma furę szczęścia. Zaraz znów dostanie gościa, który zagrał trzy 5-setówki.

e: i pozamiatane, Cilic znów więcej szczęścia niż rozumu, w normalnych warunkach QF to szczyt jego marzeń
Ale dlaczego ty taki agresywny? To normalnie, że każdy zawodnik ma inną psychike, jak nie idzie to nie idzie, ile było przypadków, że ktoś grał padakę, a potem włączył się.
Nadal pierwsze 2 sety odpuścił, jak to się oglądało, a potem 2 sety normalny poziom i ugrał to samo z clicem.
2-1 potem przegrał 5 set koniec zabawy włączamy normalny poziom i jedziemy, do tego Muller już bez sił, więc może clic na to liczył ? Kto wie ????

Każdemu się wydaje, że to tak łatwo, ale nikt nie jest tutaj zawodnikiem w żadnej dziedzinie na wysokim poziomie ????
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Specjalnie oddał podanie do 0, żeby grac jeszcze 5 seta? ;) Ciekawe. Nie wiem, czy oglądałeś mecz, ale w 2 secie Cilic znów bronił BP, w TB Muller miał już 5-3 i serwis, później zrobił podwójny błąd na 6-7, co zdarza mu się rzadko i Chorwat to wziął. W 3 secie przy przełamaniu na 7-5 Muller trafił wolejem z metra w siatkę, gdzie normalnie kończy to 10 na 10. To nie jest tak, że Cilic po przegranym secie włączył 5 bieg i bez problemu wygrał 2 sety. Miał sporo szczęścia i Muller sporo pomógł. Równie dobrze mógł przegrywać już 0-2. Tak więc nie wyglądał wcale tak dobrze, ale znów dostaje gracza w całym bagażem minut w nogach. Szczęście jest po stronie Chorwata w tym turnieju.
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
Nawet jeśli na szczęściu przechodzi mecze i wygrywa to kto ma co do tego ?
Nie rozumiem troszkę twojej agresji w kierunku jego, że postawiłeś na Mullera albo Clica 3:0 i Ci nie siadło to to nie jest powód do wyżalania się i pisania na jakim farcie zawodnik wygrał.To chyba logiczne, że Muller po 5h grze z Nadalem nie wejdzie na następny mecz wypoczęty i będzie grał na swoim poziomie.No błagam cię -_- .....
Każdy zna zawodników i opinie na temat tego zawodnika były poruszane parę postów do tyłu, że nie raz mu psychika odbija, a tak na poziomie dobrym jest w Tenisie.Spójrz to samo na Kyrgiosa dobry zawodnik, ale psycha słaba i non stop kontuzje.
Nadal miał wygrać gładko 3:0 3:1 i co niespodzianka, to samo dzisiaj Querry wygrał niby dlatego, że Murray miał kontuzje, której tak na prawdę nikt nie oceni czy była prawdziwa czy też nie, ale widzę, że parę postów dalej już o tym dyskusja się ciągnie.To, że takie zachowanie robi, to też jest trochę śmieszne, ale co zrobisz ????
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Cóż, tym razem Murray okazał się c.i.p.ą. Zastanawiam się po co gość wychodził na kort skoro coś go rzekomo bolało. Myślał, że Jankes się położy przed nim czy jak? Murray krzywił się i chodził jakby go dorwało stado murzynów. Trochę lipa.
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Naprawdę uważasz, że jeżeli ktoś zostaje przełamany w QF Szlema (w dodatku Szlema, którego ten ktoś broni) to udaje kontuzję po to, żeby przegrać jeszcze łatwiej i móc się kontuzją w mediach wymigać? To tak nie działa.
Nie o to chodzi. On tego nie robi po coś. On ma taki styl bycia. Ma do tego pełne prawo. Tak sobie radzi z porażką po prostu wg mnie. Ja chciałem tylko napisać, że takie zachowanie mnie się nie podoba. Jakby chciał się sam przed sobą usprawiedliwić. A jak dla mnie był gorszym tenisistą i tyle. Może też jestem stronniczy, tak nie przepadam za nim. Jestem zwolennikiem zawodników takich jak Nadal i Wawrinka ????
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
No bo po tym jak Nadal prawdopodobnie zawalił mu kupon to napisał &quot; Cilic spokojnie -1.5 do wzięcia&quot; Więc pewnie to postawił i teraz lipa. Trzeba umieć pogodzić się z porażką.
No i żeby Cilic nie był miękką rurą, to by było 3-1, a tak oddal seta Mullerowi, który jechał na oparach, co pokazał następny set, gdzie w kilka minut było 5-0. Ogólnie to Cilic w tym meczu bronił break pointów jak amator, bodajże uratował tylko 1 takiego gema. Muller z 2 strony w 4 setach dał się przełamać tylko raz, a w kilku gemach się wybronił. Dlatego napisałem, że Cilic w trudnych momentach sobie nie radzi i dziś znów to pokazał. Jak na razie w tym turnieju wszystko szło mu gładko, a dziś już pojawiły się pierwsze poważne kłopoty i już 2 sety w plecy. Przypominam, że Muller był dziś po niezłej dawce tenisa a młodzieniaszkiem już nie jest.
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Alex.bp widziałem wiele męczy Cilica i to zawodnik który broni bp na bardzo dużym procencie. Poszukaj sobie takie statystyki.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Co jak co, ale w tej sytuacji wygranie turnieju przez Federera bez straty seta, robi się co raz bardziej realne. Byłoby niezłe podsumowanie jego kariery.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wlaczcie sobie Tie break 3 set Raonic vs Federer !!! i tam dowiecie sie dlaczego Roger wygra Wimbledon !!! dwa mega passing shoty !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom