>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2017

Status
Zamknięty.
guernica 584

guernica

Użytkownik
To co? Ferdek ma tytuł. W 1/2 spacer z obesranym Berdychem a potem wyrok na Cilicu/Querreyu. Może dla publiki Roger puści seta w finale i to by było na tyle. Koniec emocji w tegorocznym Wimbledonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mektic/Skugor-Marach/Pavic
Over 39.5 gema 1.78 Unibet✅✅✅ IZZI

Z perspektywy 1.58 na powyżej 3.5 seta właśnie w Uni i tego, że po podobnym kursie np. u ruskiego możemy zagrać linię o 4 oczka wyższą jest to spora promocja, a do tego za samym typem nie przemawia tylko błędnie wystawiony kurs. Chorwaci są z pewnością rewelacją tegorocznej edycji. Mektic praktycznie od początku roku prezentuje się w ATP bardzo dobrze. W parze z Bakerem potrafili grać naprawdę dobrze. Skugor zawsze był solidnym deblistą, ale też ze względu na swoje singlowe występy najczęściej pogrywał w challkach. Tutaj dobrze ułożyła im się drabinka plus świetnie trzymali serwis i w nagrodę mają półfinał. Na pewno nie uznają tego za sukces i położą się na korcie, bo stać ich na równorzędną walkę ze swoim rodakiem Paviciem oraz o wiele starszym Marachem. Oli z partnerem zdecydowanie ograli Matkę z Maxem, ale same statystyki już nie były takie powalające. Ten wynik to bardziej zasługa słabszej dyspozycji Polaka oraz Białorusina. Jeżeli Chorwaci nie zaliczą podobnej zapaści, to stać ich na walkę. Widzę przynajmniej jednego taja, a może i znacznie więcej. Tak samo nie widzę wyniku w jedną stronę w postaci jakiegoś 3-0. Przy minimum 3-1 ta linia powinna zostać spokojnie już pokryta, więc kurs 1.78 wygląda tutaj atrakcyjnie i na półfinały jest to jedna z najlepszych opcji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Federer - Berdych Dw3:0 @1,9
-7,5@3,2
-6,52@2,2
STS
Niby półfinał WS i takie mecze powinno się oglądać a nie obstawiać to jednak nie można przejść obojętnie obok takiego kursu. Roger mega forma. W tym sezonie wychodzi jego wieloletnie doświadczenie i mądrość. Od początku skrupulatnie wybierał starty. Zakładał sobie cele i je realizował. Tutaj gra bardzo zachowawcza. W momentach kiedy trzeba przyciska rywala i wygrywa najważniejsze piłki. Dla Berdycha ten półfinał to bardzo dobry wynik w odniesieniu do przeciętnego sezonu. Jedynie na serwisie Czech może się równać z Federerem. Jednak Roger juz w turnieju grał z takimi graczami jak choćby Raonic który pod względem serwisu jest w topie a mimo to był kilka razy złamany. W wymiarach przewaga Szwajcara jest miażdżaca.Większych szans Tomasowi nie daje i liczę na pewną wygrana Rogera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 66

mac-iek

Użytkownik
Rzeczywiście trudno w tym drugim półfinale przewidywać jakiejś niespodzianki, prędzej w tym pierwszym pojedynku pomiędzy Cilicem a Queereyem, choć dla mnie od dłuższego czasu zapowiada się finał Chorwacko-Szwajcarski. Berdych moim zdaniem i tak zrobił w tym turnieju więcej niż się spodziewał, miał sporo przy tym szczęścia, bo jednak tak trzeba nazwać krecz Novaka. Ostatni pojedynek pomiędzy Federerem a Berdychem w Miami był wyrównany, Czech pierwszy raz od kilku lat urwał seta Rogerowi, miał nawet dwie piłki meczowe.
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Uważałbym jutro z graniem na Cilica, który wg bukmacherów jest sporym faworytem, choć nie zachęcam specjalnie do gry na Sama Q. Chorwat tak naprawdę nie miał w tym sezonie na trawie wielkiego testu. Przegrał zacięty mecz z Lopezem i dwa razy wymęczył wygrane z Mullerem (Queen&#39;s i Wimbledon). Jedyny jego plus to lekki 3-0 z Bautistą-Agutem, bo tutaj spodziewałem się większych problemów - Hiszpan wcześniej wyglądał bardzo solidnie. Bardzo duże problemy Cilicowi sprawił Muller i gdyby nie wyciągnięty drugi set, bardzo możliwe, że nie byłoby go w półfinale. Cilic do pewnego momentu nie miał pomysłu na podania przeciwnika i łatwo dawał się zepchnąć do defensywy.
Sam też przy dobrym dniu serwisowym, może zepchnąć go do defensywy. Świetnie czuje trawę, często odgrywa piłki bardzo szybko po koźle, nie ma za wiele czasu na przygotowanie do uderzenia, więc szanse się wyrównują.
Do tego Amerykanin ma za sobą cięższą drabinkę, bo poza połamanym Murrayem, w 5ciu setach walnął też Tsongę i Andersona (dobry mecz). Także z Cilicem wszystko możliwe, a panowie mieli już ze sobą w przeszłości dwie pięciosetówki na Wimbledonie.
Drugi mecz wiadomo, Federer poza zasięgiem, jeśli nic złego się nie stanie. Wątpię, że Berdych będzie w stanie złapać coś więcej niż utrzymanie się w secie do tie-breaka...
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Drugi mecz wiadomo, Federer poza zasięgiem, jeśli nic złego się nie stanie. Wątpię, że Berdych będzie w stanie złapać coś więcej niż utrzymanie się w secie do tie-breaka...
No i czy w ogóle da radę wygrać 1 seta ?
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Federer - Berdych under 6,5 DF w meczu @1,72 ✅
W meczu Muguruzy z Rybarikovą typ wszedł, tutaj także wygląda bardzo dobrze. Berdych do tej pory 8 df (3,1,1,2,1). W długim meczu z Thiemem tylko 2 podwójne. Federer 6 df (1,2,1,0,2). Szwajcar serwuje bardzo regularnie, z Raoniciem miał malutki przestój, ale 2 podwójne błędy w meczu to dobry rezultat. Linia 6,5, Fed pewnie maks. 2 df, więc 4 może zostają dla Czecha. Szwajcar może pyknąć Berdycha 3-0, całkiem możliwe, a więc sprzyja to underowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Brawo dla Venus ze ograla Konte, szkoda ze Halep nie wyrzucila brytyjki, bo Simona bardziej by sie postawila Venus.
Zmieniam typ iz rzeczywiscie kursy sa jednak wystawione prawidlowo. Cilic z Mullerem 3:2 , jednak dzis na pewno nie pozwoli sobie na kolejna pieciosetowke. NA poczatku byl zamysl Querrey win. Ale musi odczuc amerykanin tyle godzin na korcie, do tego Cilic mimo,ze mnie nie przekonuje, wg mnie dzis bedzie solidniejszy na serwie i na returnie. Przegral tylko z Lopezem ,gdzie Lopez trafil z forma a z Mullrem tyle setow bo jednak Muller swietnie rozrzucal po korcie chorwata. Dzis w tych TIe breakach bedzie gorowal pewnie Cilic. No i Querrey pokonal faworyta, a gdy ktos pokonuje faworyta, pozniej gladko odpada. Do tego dzis jest piatek a w piatek zawsze faworyci wygrywaja i to z przewaga. Co piatek to faworyt górą wiec biorę Cilic win 1.3 Fortuna. Cilic 3:1 1.6 Fortuna.
DLa odwazniejszych Roger 3:0 1.85 lub Federer wygra max 3:1 1.3. Tutaj zdania nie zmieniam Rog wezmie tez mecz w podobnym stosunku co Cilic a w finale warto bedzie wziac CIlic wygra seta z Rogiem.PZDR
 
M 75

marmas

Użytkownik
Co się dzieje w tym sezonie. Federer powrócił w wielkim stylu. Nie dawno oglądaliśmy siostrzany finał. W sobote znów Jedna z sióstr w finale. 36 37 letni zawodnicy, zawodniczki rządzą. Widać posuchę w tenisie jesli idzie o młode pokolenie
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Widzę, że większość widzi gładkie zwycięstwo Rogera. Widzę, w sumie podobnie i idąc tym tokiem zaciekawił mnie zakład na under 19.5 gema Rogera po 2.2 w Fortunie. Myślicie, że warto czy jednak Tomas powalczy coś?
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Widzę, że większość widzi gładkie zwycięstwo Rogera. Widzę, w sumie podobnie i idąc tym tokiem zaciekawił mnie zakład na under 19.5 gema Rogera po 2.2 w Fortunie. Myślicie, że warto czy jednak Tomas powalczy coś?
Patrzac na gre ROga to 3:0.
Jednak Tomas trzyma serwis i calkiem niezle wyglada wiec Tie mozliwy juz w 1 secie.
3:0 3:1 Rog.
 
M 75

marmas

Użytkownik
Czuje że Czech coś ugra. Rogerowi nie zdarzył się jeszcze nawet jeden słabszy nie co mecz. To jest aż nie możliwe w wieku 36 lat przejść tak ten turniej. Ależ to jest klasa.
To że Szwajcar wygra turniej nie ma wątpliwości on wie o co walczy 8 wygrana w Wimbledonie da mu samodzielne prowadzenie w klasyfikacji wszechczasów.
Berdych powalczy Roger będzie miał słabszy dzień i jeden set możliwy do ugrania. Ale nic więcej..
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
R.Fderer-T.Berdych
Federer więcej asów @ 1.90 Unibet 13-9 ✅ ✅ ✅

Nie będę się powtarzał,tylko konkretne argumenty co do typu:
Staty Rogera w tym Wimbledonie to 0.76asa/mecz,Berdych 0.53/mecz.W &quot;otrzymanych&quot; asach lekka przewaga również na korzyść Szwajcara.I najważniejsze-Berdych teoretycznie nie grał z wybitnymi serwisantami(Chardy,Harrison,Thiem,Djoker wiadomo co bylo) Podczas gdy Fedex a i owszem,miał Zvereva,Raonica,Dimitrova. . . .)Ostatnie H2H z Miami na na korzyść . .. uwaga. .. Tak!!! Rogera ???? 11-9
Stawka 5/10
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
don-dolene 5

don-dolene

Użytkownik
Osobiście Cilicia nigdy nie darzyłem wielką sympatią ale to tylko prywatne spostrzeżenie. Sama znam tyle samo co i Marina, jednak mimo wszystko w tym turnieju to Querrey dużo bardziej imponował pokonując jako ostatniego nie dawnego lidera rankingu Murraya z którym wiadomo nie gra się łatwo szczególnie na trawie. Ktoś już wczesniej pisał, że Cilic łatwo się podpala i traci nerwy a Querrey to przeciwieństwo - niby to zawsze jakiś argument ale wydaje mi się że tutaj większą role będą grały umiejętności i &quot;skill&quot; które ma po swojej stronie Chorwat, w świetle czego kurs 1,35 do jakiegoś AKO nie jest najgorszy, jednak w tej fazie turnieju wszystko może się zdarzyć. Amerykanin z pewnością ma chrapke na finał i nie będzie tutaj (raczej) łatwej przeprawy miał z nim. Najlepszym typem na spotkanie wydaje się powyżej 3,5 seta po kursie 1,55. Jeśli chodzi natomiast o drugie spotkanie... Myślę, że szanse na urwanie seta Rogerowi pepik ma, ale jak będzie wyglądało spotkanie na początku chyba każdy wie. Nie ma mowy tutaj o utracie serwisu Rogera, wiadomo że wjedzie na pełnej. Wszystko zależy od Berdycha, a ten nerwów ze stali wiadomo - tak jak chorwat ????
Reasumując, w 99% popieram typy kolegi rare. Myślę że tutaj nie ma co doszukiwać się nie wiadomo jakich kursów bo okazje na to były już wcześniej, a mam tu na myśli oczywiście 5 setowe spotkania pełne overów i innych statystyk które można było pograć. Oczywiście nie mówię, że nie warto spróbować, no bo chyba nikt nie miałby nic przeciwko 5 setom w meczu Rogera z Tomasem? :grin: Czy np. jakiegoś fenomenalnego meczu w wykonaniu Chorwata/Amerykanina gdzie przeciwnik nie miał by nic do gadania ????
 
adi26 20

adi26

Użytkownik
Witam rozumiem że dużo osób będzie grać na Roger Federer ale ja myślę kto inny wygra WIMBLEDON . Roger Federer zapewne dojdzie do finału ale Cilic M
albo Querrey M wygra WIMBLEDON . Cilic M rok temu przegrał Ćwierćfinał 3-2 z Roger Federer gdzie Cilic M prowadził juz 2-0 w setach . I nie sądzę by Roger Federer nie miał słabszego dnia na tym WIMBLEDONIE i wygrywał ze wszystkimi do zera !! ja Stawiam że Cilic M wygra WIMBLEDON kurs 4.50 Totomix a że Querrey M jest nieobliczalny to na niego też za drobne . kurs 18 w Totomix gram za 100 Złoty by ewentualna wygrana była równa mniej więcej to na Cilic M 76zł przewidywana wygrana 300.96 zł a na Querrey M 24zł przewidywana wygrana 380.16 zł albo (100zł) w plecy ⛔ albo (200zł) min na plus ✅
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Moi drodzy. Nie ma obecnie człowieka na ziemi, który zdołałby wygrać z Fedexem teraz na trawie. Nie ma. Chłop gra na 100% możliwości i sądzę, że nie straci aż do finału seta. Wszystko po 3:0. Roger ma niesamowity return. Raonić grał serwy po 140mph a ten to na sztywnej ręce jeszcze ze spinem odbierał. Niesamowity gość ten Roger. Dzisiaj znów wyjdzie skoncentrowany na 100% od początku i zacznie koncert gry. Sądzę, że tutaj może nie być nawet ani jednego taja w meczu. 3:0 wydaje się chyba najlepszym rozwiązaniem. Federer wie, że ma swoje lala i po co ma się bawić w 4 sety, jak może spokojnie skończyć w trzech?
W drugim meczu w życiu po takim kursie nie szedł bym w stronę Marina. Sam potrafi grać na trawie i to pokazuje w każdym Wimbledonskim meczu. Kusi mnie zagrać jakieś handi w stronę Amerykanina. Może +1.5seta lub +4.5 gema? Zobaczymy jeszcze do meczu daleka droga....
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
No dobrze, a macie jakieś propozycje na kontry?
Mam obstawiony triumf Federera po kursie 3,5 za 500
I Cilica za 75 po kursie 8, bukmacher sts.

Jakieś handi na gemy w obu pojedynkach w stronę rywali, albo poczekać aż obaj dotrą do finału i pozamykać zakłady? Teraz mogę Cilica zamknąć praktycznie za taką samą kwotę co postawiłem, za Federera dają 1060, a do wygrania 1540.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ja nie wiem dla mnie scenariusz ze Roger wygra łatwo z Berdychem a mecz Cilica bedzie zaciety i długi tak ze mozna grac i duzo ludzi gra w strone Querreya jest zbyt oczywiste i boje sie zeby nie było odwrotnie tzn 3:0 łatwe dla Cilica i Federer 5 setów albo nawet porazka Feda. Jest warty odnotowania Fakt ze Sam Querrey zagrał trzy 5 setówki pod rzad Tsonga , Anderson , Murray.. on moze i ma prawo byc zmeczony
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom