>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wimbledon - kwalifikacje i dyskusja ogólna

Status
Zamknięty.
F 0

filweb

Forum VIP
Nadal, jeśli w końcu przystąpi do Wimbledonu w pełni zdrowy to powinien odpaść najpóźniej w półfinale bo z Andy Murrayem nie ma najmniejszych szans w pojedynku na trawie. Federer może się cieszyć, bo w swojej połówce mając Djokera, to analizując aktualną formę Serba naprawdę nie ma się czego bać. Stawiam zdecydowanie na finał Murray - Federer, zapewne obaj panowie spotkają się również w finale US Open.

Do najgroźniejszych zawodników należy zaliczyć w pierwszej kolejności Tommy Haasa, 1/4 finału jest spokojnie w jego zasięgu, Niemiec przeżywa drugą młodość i pewnie szybko wróci do top 20 rankingu.

Sezon na trawie kiepsko zapoczątkował Verdasco, ale on, w poprzednich latach, będąc dużo słabszym i mniej pewnym siebie zawodnikiem, osiągał na trawie bardzo zadowalające wyniki, więc pewnie zrehabilituje się teraz w Holandii (myślę, że wygra) i też sporo namiesza podczas Wimbledonu. Jeśli będzie w optymalnej formie to również wg mnie stanowi zaporę nie do przejścia dla Nadala.

Dobrego wyniku upatrywałbym również w występie Tsongi i Marina Cilica, którzy są zawodnikami stworzonymi do gry na takiej nawierzchni jak trawa, jestem również zdania, że na niewielką niespodziankę stać Hewitta, z jeszcze niżej notowanych zawodników należy pochwalić Rochusa, który grał świetny tenis w Halle.

Z mojej strony finał dla Federera, 3-1 w finale z Murrayem i co najważniejsze powrót na miejsce, które się Szwajcarowi należy z urzędu - nr 1 w rankingu ATP, wybiegając trochę dalej w przyszłość widzę 5-setową walkę Fedexa z Murrayem o tytuł Pana na Flushing Meadows ( nie mam pojęcia, przez kogo wygraną) i zakończenie kariery przez Rogera i kilkuletnią hegemonię właśnie Szkota ( ostatnie uświadomiłem sobie, że będę zmuszony go polubić:p)
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Na dziś jest mnóstwo spotkań kwalifikacyjnych,lecz najbardziej w oczy rzuciły mi się poniższe spotkania... ????


???? Udomchoke D. - Nielsen F. ????
Typ: Udomchoke D.
Kurs: 1,35

W 100% polecam dziś typ właśnie na dysponującego dośc dobrą formą Tajlandczyka.Świetnie radzi sobie praktycznie na każdej nawierzchni,co skutkuje dobrą pozycją w rankingu,mianowicie 123.W 2009 roku przegrał zaledwie 4 razy,wygrywając przy tym aż 20,w większości dwusetowych pojedynków.Nic dobrego nie można powiedzieć o Nielsenie,który w tym roku jeszcze nie wygrał żadnego z meczów,pomimo że miał rywali o wiele słabszych od siebie.Na 5 meczy rozegranych w tym roku zdołał ugrać zaledwie 2 sety-śmiech na sali.Dziś przyjdzie mu stoczyć pojedynek z silnym z Tajlandczykiem,z którym nie wróżę mu nawet ugrania choćby jednego seta.Kurs według mnie prezentem od bukmacherów,a mecz warty zamieszczenia na kuponie. ;)


???? Delic A. - Willis M. ????
Typ: Delic A.
Kurs: 1,15

Kurs nie za wysoki,ale warty grania nawet za grubsze pieniążki.Nieźle grający Amer Delic będzie podejmował mającego trzyletnią przerwę w grze brytyjczyka Willis&#39;a.Do postawienia tak małego kursu skłonił mnie fakt,iż nie wierzę w to,że wracający po 3 latach ,,leniuchowania&quot; Brytyjczyk będzie zdolny do wywalczenia czegokolwiek z ogranym Delic&#39;em.Delic nieźle sobie radzi,co pokazał wygrywając chociażby z Hrbatym czy przegrywając po bardzo dobrym pojedynku z Selą.Poza tym przepaśc rankingowa (prawie 700 miejsc) również mówi za siebie.Polecam ;)


???? Luczak P. - Pospisil J. ????
Typ: Luczak P.
Kurs: 1,40

Co do tego typu nie mam najmniejszych wątpliwości-pewna wygrana Luczaka.Typ sam rzuca sie w oczy po tym,jak w ostatnich dwóch miesiącach spisuje sie Australijczyk.Kolejne wygrane z Fallą,Bellucc&#39;im czy Gabashvillim z każdym w dwóch setach nie są zbiegiem okoliczności.Widać,że chłopak nabrał wiatru w żagle,co napewno zaowocuje w dzisiejszym spotkaniu.Zaimponował mi również tym,iż o mały włos a wygrałby w ostatnim pojedynku z samym Wawrinką,z którym uległ niestety w 3 setach.Pospisil nie wygrał w tym roku ani jednego ze swoich pojedynków i dziś przy obecnej formie jaką prezentuje również na to się nie zanosi.Poza tym obaj tenisiści spotkali się już w karierze,w której to góra był Luczak.Typ równiez polecam po dobrym kursie ;)


Obstawiając te typy otrzymasz łączne AKO 2,09 ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Co za koles ???? Nadal nie ma szans z Murrayem na trawie? tak? spoko ???? )) ja myslalem, ze to Rafał po fanasycznje grze broni tytułu z przed roku i to On jest zdecydowanym liderem no ale chyba sie pomyliłem:-? Hiszpan miał ponad 2 tygodnie na odpoczynek i na pewno nie bede mi przeskadzac podobna sytuacja była przeciez z Monfilsem a wiiemy jak zagrał... nie wiem czym tak Murraya faworyzujesz? w zeszłym tygodniu nic wielkiego w Londynie nie pokazał, wygrał bo nie miał godnych rywali Blake? no ja Cie prosze, przegrał po swoich glupich błedach a wiadomo jedno przelamanie i po secie,meczu...
co do Haasa to mas pewnie racje no ale ostatnio strasznie duzo gra a mlody juz nie jest nie wiem jak wytrzyma max 3,4 runda. Ciekawy jestem co pokaze Djokovic
ale beda sie i tak liczyc Federer,Nadal, Murray moze Roddick nie wiem jak tam ze zdrowiem i ciekawe jak Soderling lubi grac na trawie bardzo.... ciekawy tutniej naprawde ????
a ten Kubot nie gra dzisiaj w kwalach? czemu? wiecie cos na ten temat?
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Co za koles ???? Nadal nie ma szans z Murrayem na trawie? tak? spoko ???? )) ja myslalem, ze to Rafał po fanasycznje grze broni tytułu z przed roku i to On jest zdecydowanym liderem no ale chyba sie pomyliłem:-? Hiszpan miał ponad 2 tygodnie na odpoczynek i na pewno nie bede mi przeskadzac podobna sytuacja była przeciez z Monfilsem a wiiemy jak zagrał... nie wiem czym tak Murraya faworyzujesz? w zeszłym tygodniu nic wielkiego w Londynie nie pokazał, wygrał bo nie miał godnych rywali Blake? no ja Cie prosze, przegrał po swoich glupich błedach a wiadomo jedno przelamanie i po secie,meczu...
co do Haasa to mas pewnie racje no ale ostatnio strasznie duzo gra a mlody juz nie jest nie wiem jak wytrzyma max 3,4 runda. Ciekawy jestem co pokaze Djokovic
ale beda sie i tak liczyc Federer,Nadal, Murray moze Roddick nie wiem jak tam ze zdrowiem i ciekawe jak Soderling lubi grac na trawie bardzo.... ciekawy tutniej naprawde ????
a ten Kubot nie gra dzisiaj w kwalach? czemu? wiecie cos na ten temat?
Gra, trwa trzeci set.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
nom własnie chciałem napisac wynik ale mnie kolga upszedził ???? Nie znam tego Japonczyka, no ale trudno Lukasz podobno lubi szybkie nawieszchnie no ale ostatnio grał dobrze na ziemi wiec nie przestawił sie bo przeciwnik nie był z pierwszych stron gazet kurcze szkoda;/;/ znowu wb bez polaka;/
 
F 0

filweb

Forum VIP
Co za koles ???? Nadal nie ma szans z Murrayem na trawie? tak? spoko ???? )) ja myslalem, ze to Rafał po fanasycznje grze broni tytułu z przed roku i to On jest zdecydowanym liderem no ale chyba sie pomyliłem:-? Hiszpan miał ponad 2 tygodnie na odpoczynek i na pewno nie bede mi przeskadzac podobna sytuacja była przeciez z Monfilsem a wiiemy jak zagrał... nie wiem czym tak Murraya faworyzujesz? w zeszłym tygodniu nic wielkiego w Londynie nie pokazał, wygrał bo nie miał godnych rywali Blake? no ja Cie prosze, przegrał po swoich glupich błedach a wiadomo jedno przelamanie i po secie,meczu...
co do Haasa to mas pewnie racje no ale ostatnio strasznie duzo gra a mlody juz nie jest nie wiem jak wytrzyma max 3,4 runda. Ciekawy jestem co pokaze Djokovic
ale beda sie i tak liczyc Federer,Nadal, Murray moze Roddick nie wiem jak tam ze zdrowiem i ciekawe jak Soderling lubi grac na trawie bardzo.... ciekawy tutniej naprawde ????
a ten Kubot nie gra dzisiaj w kwalach? czemu? wiecie cos na ten temat?
Widzu :
1. Jestem ciekaw, kiedy Nadal pozbiera się psychicznie po porażce na French Open - nie zagrał nigdzie po meczu z Soderlingiem i nie zdziwi mnie, jak Hiszpan dostanie jakiś &quot; tough draw&quot;, jakiegoś dobrze serwującego zawodnika i odpadnie w 1 rundzie po 2 - setowym kreczu. Ja od dłuższego czasu podkreślałem, że forma Nadala systematycznie spada i potwierdziło się to najpierw w Madrycie, potem w Paryżu. Hiszpan najlepsze już ma za sobą, a był to okres RG 2008 - Pekin 2008, potem miał dobre turnieje i występy, ale zwłaszcza jego serwis był coraz słabszy i z takim podaniem go na trawie nie widzę.
2. Murray nie pokazał nic w Londynie? Dobre ???? Ja widziałem wszystkie jego spotkania i dla mnie granie każdego seta do spokojnego 4-4 lub 5-5 i potem przełamanie na życzenie z obojętnie kim to jest coś. Zwłaszcza jeśli swoje gemy wygrywał w jakieś 5 minut, serwując dwa asy i dwa serwisy wygrywające. O passingshotach i lobach nie wspomnę.
3. Roddick z tego co pamiętam kreczował z Blake&#39;em i nie mam pojęcia o dalszym info na jego temat, natomiast kursy na niego na Betfair poszły w górę, więc oficjalnie jeszcze chyba swojego występu nie potwierdził ani nie odwołał. Roddick jak dla mnie nic w Londynie ciekawego nie pokazał, widziałem wszystkie mecze i przełamał tylko Vliegena, Tie - breaki przegrywali z nim na własne życzenie Hewitt i Karlovic, warto wspomnieć, że w meczu z Australijczykiem to Kangur lepiej prezentował się w odbiorze.
4. Ja nie pisałem o Blake&#39;u jako o kandydacie, on dla mnie jest co najwyżej kandydatem na 2 - rundowy exit ????
5. Novak w Halle grał baaaaaaaaaaaaaardzo przeciętnie, niskie statystki serwisu i multum niewymuszonych, Serb niestety najlepsze momenty tego sezonu ma już za sobą, może odrodzi się na hardzie, ale nie jest dla mnie nawet takim &quot;pewniakiem&quot; na półfinał jak Murray czy Federer.
6. Warto byłoby jeszcze podyskutować o Del Potro - ja go nie lubię, ale trzeba przyznać, że jest szalenie systematyczną maszynką do wygrywania spotkań, która zacina się tylko o wyłącznie w momencie, kiedy gra z Fedexem. Chociaż to właśnie mecz na RG ze Szwajcarem jest dowodem jak ogromny postęp poczynił Argentyńczyk nie tylko na przestrzeni roku/ dwóch, ale doraźnie, od Australian Open. Wielu mówi, że to nie nawierzchnia dla Juana Martina ale jak dla mnie to nie zrobi mu ona żadnej różnicy. Trzeba jednak odnotować, że Del Potro robi potężny błąd nie grając w żadnym turnieju na trawie - ma na tej nawierzchni najmniej ogrania z czołówki i właśnie ten czynnik trochę psuje mi jego obraz jako kandydata na półfinał.
7. Aha - Soderlinga podejrzewam, że zobaczymy takiego jak przed Roland Garros. Zagrał turniej życia, tak jak pisałem, w meczu z Davydenką wchodziło mu dosłownie WSZYSTKO, miał też sporo szczęścia, jeśli chodziło o dyspozycję psychiczną i fizyczną kolejnych przeciwników, cały czas praktycznie doskonale serwował co w dłuższym czasie jest niemożliwe, a Soda bez serwisu - to nie Fed albo Nadal żeby w takich kryzysowych sytuacjach dalej ogrywać słabszych graczy.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Widzu nie rozumiem Twojego oburzenia co do szans Rafy w wimb....z taką forma jak obecnie nie ma raczej szans na wygranie z Andy&#39;m. Racja, że Murray w Queens nie miał godnego rywala (liczyłem na finał dwóch Andrzejów ale jeden zrezygnował z powodu kontuzji) lecz widziałem kilka lub kilkanaście naprawdę genialnych zagrań Murraya w tym turnieju po których sama gęba otwierała sie ze zdumienia na geniuszem owych zagrań (oglądalem wszystkie jego mecze). Rafa był kompletnie bez sił na RG, te jego balony które gdy są posyłane nie tylko z normalna dla niego rotacja lecz takze duza siłą tym razem na nikim nie robiły wrazenia, ewidentnie był przetrenowany za duzo turnieji przed RG. Na jego stronie mozna przeczytac ze pojedzie do Londynu ale nie wiadomo czy bedzie gotowy na 100%(kolana jakby ktos nie wiedzial). Ja stawiam Murray&#39;a na outright bet, Roger przysporzy mu problemów ale z nim akurat Murray sobie radzi jak mało kto dodajac ze najwczesniej sotakaja sie w polfinale typ na Murray po kursie okolo 5.5 wydaje sie najrozsadniejszy...
 
F 0

filweb

Forum VIP
Murray wygrywał ze Szwajcarem w jego najgorszym okresie w całej karierze - dobrze dysponowany Roger pokazał mu na US Open co potrafi. Szkot powalczy, ale tytuł odzyska Federer.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
filweb szacun dla ciebie jestes dobrym znawoca tenisa itp nie bede sie z toba kłocić;p Nadal to mistrz ma metnalność zwyciescy pokazal to wiele razy i teraz to udowodni ponownie wiesz jaki On bedzie zmotywowany itp mam nadzieje, tylko ze mu zrowie dopomorze bo bez tego wiele traci musi duzo biegac silnie odbijac to podstawa jego gry jak z tym bedzie OK mysle ze bedzie dobrze, no ale moze byc tak jak mowisz ze w 1 r jakis dobrze serwujacy go pozbwi marzen mam nadzieje ze nie...
Murray po US OPEN wszedl do grona tych TOP 4,5 tenisa i pozniej pokonal Federera tutaj na bank nie bedzie bez szans, Roger i Murray daje 50 na 50 ????
Ja mysle, ze Soda pokaze dobry tenis przeciez jak zaczynał kariere to jako kwalifikant zaliczył 3 r teraz moze jakis polfinal? ciekawy jestem ????
Ale na pewno najwieksza niespodzianka jest dyspozycja Rafy kazdy chyba czeka na jego pierwszy mecz, ciekawe jakie bedzie mial losowanie.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Vice Versa Widzu, szacunek i pozdrawiam ????

Ale co do Sody będę nieugięty - mogę się oczywiście mylić, ale Szwed nie ma dla mnie kompletnie &quot;tego czegoś&quot;, takiej naturalnej zdolności do wychodzenia z opresji i wygrywania przegranych spotkań, nigdy nie zaliczę go do najwyższej półki zawodników, gdzie swoje miejsce mają oczywiście Fed, Rafa, Novak, Murray, Del Potro, ale też Tsonga, Roddick, Gonzalez. Soda zawsze będzie co najwyżej wyróżniającym się średniakiem. Żebym został lepiej zrozumiany - Szwed nawet jak będzie teraz systematycznie wygrał i wdrapie się do top 10 to nigdy nie będzie dobrym &quot;szotem&quot; z nikim, ponieważ zawsze będzie dla mnie możliwość, że na kort wyjdzie &quot;stary Soda&quot;. Ja nie wierzę w nagłe olśnienia i metamorfozy na stałe.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tsonga to tez przecietniak tzw nie zaliczam go do tego grona wielkich co maja naprawde talent, np nienawidze Djokovica ale koles sie poprostu urodzil do gry w tenisa i wygrana mu przychodzą latwo wygrywa z Federerem...
no wiadomo, ze nie zaliczamy Sody to tych najwiekszych tenisa ale koles zawsze mial talent ale nie umial sie przelamac w tych duzych turniejach bo w 3r(3runda) trafial na takiego Ferrera jak w tym roku i znim przegrywał ???? moze teraz pojdzie za ciosem i namiesza w tej czolowce, czemu nie?
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Panowie, jak z was tacy znawcy a mniemam, ze tak wlasnie jest to zamiast dyskutowac o zwyciezcy wimbledonu moze najpierw podawajcie swoje typy na kwale bo co do Nadala i reszty to jeszcze przyjdzie czas na takowa dyskusje ...
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nadal moim zdaniem może pożegnać się z turniejem już w pierwszym tygodniu, jestem przekonany, że dalej jak ćwierćfinał nie zajdzie. Murray to jest śmieszny zawodnik i on jeszcze długo nie wygra Wielkiego Szlema (być może nigdy, czego mu życzę ???? ). Djoko gra strasznie w kratkę i niestety potrafi przegrać ze średniakami. Mimo, że jest moim ulubionym zawodnikiem to nie sądzę, aby wygrał w tym roku Wimbledon. Faworytem jest niewątpliwie Federer, który wrócił do formy, ale moim zdaniem ma godnego siebie rywala i jest nim Del Potro. Argentyńczyk gra kapitalnie z głębi kortu, potrafi ruszyć do siatki, wychodzi z opresji serwisem (średnia z pierwszego serwisu na RG ponad 200km/h). W ostatnim meczu pokazał, że jest w stanie wygrać również z Federerem. Trzeba pamiętać o Roddicku, Blake&#39;u i Karloviciu. ???? Tsonga, Soda itd. to zawodnicy, którzy potrafią raz na jakiś czas się pokazać, ale do grona faworytów ich nie zaliczam, bo mogą dojść do półfinału, a mogą odpaść w 1. rundzie.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jak dla mnie to Blake i Karlovic mogą odpaść w pierwszej rundzie, zresztą obaj polegli w Paryżu właśnie w pierwszych swoich pojedynkach. A wymienianie gościa, któremu nawet 55 asów nie jest w stanie pomóc w wygraniu spotkania to dla mnie absurd ????
 
fuhrer69 0

fuhrer69

Użytkownik
wie ktoś może jakim cudem S. Stakhovsky przegrał ze Stoppini ? oO
Może miał jakis uraz ? bo pierwszy set gładko wygrany 6-2, w drugim prowadzenie 2-1 i przy własnym serwisie 40-0 i nagle przegranie gema serwującego i kolejne 4 gemy z rzędu. Coś chyba nie tak z nim było :-?
I kupon poszedł do kosza:cry:
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jak dla mnie to Blake i Karlovic mogą odpaść w pierwszej rundzie, zresztą obaj polegli w Paryżu właśnie w pierwszych swoich pojedynkach. A wymienianie gościa, któremu nawet 55 asów nie jest w stanie pomóc w wygraniu spotkania to dla mnie absurd ????
Znajdź zawodnika co zaserwuje 55 asów w jednym meczu na cegle ???? Na trawie Karlović jest dla każdego groźnym rywalem, czy ci się to podoba, czy nie.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jaką w tym roku mieliśmy cegłę w Paryżu wie każdy - asy wchodziły jak oszalałe, we wcześniejsych edycjach turnieju było z tym trochę gorzej.

A co do Ivo Karlovica to wcale nie uważam go za groźnego przeciwnika, jeśli rozważamy o graczach z najwyższej półki. W Wielkim Szlemie gramy przecież Best of Five, a więc prawdopodobieństwo wystąpienia problemów z serwisem są dużo większe w każdym meczu. I to właśnie powoduje, że Ivo tylko raz grał w 4 rundzie GS i raczej tego wyniku już raczej nie poprawi.
 
shatan 0

shatan

Użytkownik
Ja w turnieju liczę na dwóch zawodników. Oczywiście pierwszym jest Wielki Roger, marzy mi się powtórka finału zeszlorocznego, pięciosetówka i zwycięstwo Fedexa;) Forma jest, głowa też zdaje się zaczęla znowu pracować jak na zawodowca przystało. Czekamy Mistrzu:spokodfhgfh:

Drugi to Roddick. Oczywiście, trudno będzie o osiągnięcie spektakularnego wyniku, nie znam drabinki. Jednak jeśli kontuzja nie przeszkodzi, nie będzie wojen z liniowymi, to mam nadzieję na ładny rezultat:spokodfhgfh:

Dla mnie największą niewiadomą jest Murray. W ostatnim sezonie zanotował chyba największy progres z czołówki, utrzymuje stabilną formę. Jednak presja, ogromne ciśnienie na jedynej nadziei Brytyjczyków na tryumf może go zgnieść i uniemożliwić grę na normalnym poziomie. To już na pewno nie jest ten Andy, który jak tylko jest faworytem gotuje dreszczowce, ale ciężko jest mi go sobie wyobrazić z pucharem, czy choćby pateną (?) za drugie miejsce.

Zobaczymy, największe tenisowe święto odpalamy za tydzień:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom