>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon - kwalifikacje i dyskusja ogólna

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jesli ktos wymienia Karlovica, najwieksze tenisowe drewno potrafiace tylko serwowac i przebijac pilki( co niestety wystarcza czasem i do wygrywania ) do dojscia daleko w wielkim szlemie, to nie ma w ogole o czym z taka osoba rozmawiac ... ten chorwacki pajac moze sobie dojsc do 2 rundy max 3 jesli po drodze bedzie mial jakis laikow
 
S 0

sts5

Użytkownik
moze karlovic to drewno ale ciezko sie z takimi gra co wala po klikanascie, kilkadziesiat asow na mecz, dasz sie przelamac i juz praktycznie po secie, jeszcze teraz na trawie bedzie wiecej asow. Wiem bo sam gram w tenis. Karlovic to drewno ale zajsc moze daleko. wiec roy nie wymadrzaj sie. kazdy ma swoje zdanie i trzeba je uszanowac.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jesli ktos wymienia Karlovica, najwieksze tenisowe drewno potrafiace tylko serwowac i przebijac pilki( co niestety wystarcza czasem i do wygrywania ) do dojscia daleko w wielkim szlemie, to nie ma w ogole o czym z taka osoba rozmawiac ... ten chorwacki pajac moze sobie dojsc do 2 rundy max 3 jesli po drodze bedzie mial jakis laikow
To drewno i pajac ma na rozkładzie Federera, Nadala, Djokovicia. Według mnie jest dużo groźniejszym zawodnikiem niż wasz ulubieniec Soda, co mu wyszedł jeden turniej w życiu i już go wiele osób stawia za faworyta ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
To drewno i pajac ma na rozkładzie Federera, Nadala, Djokovicia. Według mnie jest dużo groźniejszym zawodnikiem niż wasz ulubieniec Soda, co mu wyszedł jeden turniej w życiu i już go wiele osób stawia za faworyta ????
Ja tam Sody nie lubie i bylem pewien, ze od Feda dostanie ostre baty i sie nie mylilem ale na pewno Soderling jest zdecydowanie lepszy od Drewna bo ma czym postarszyc, a Karlovic to TYLKO serwis i nic pozatym, przebije 2 pilki i wali w siatke - taki wlasnie jest Karlovic.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jesli ktos wymienia Karlovica, najwieksze tenisowe drewno potrafiace tylko serwowac i przebijac pilki( co niestety wystarcza czasem i do wygrywania ) do dojscia daleko w wielkim szlemie, to nie ma w ogole o czym z taka osoba rozmawiac ... ten chorwacki pajac moze sobie dojsc do 2 rundy max 3 jesli po drodze bedzie mial jakis laikow
roY, odezwałeś się po latach to nie wyzywaj mi w dziale zawodników od pajaców, bo generalnie należy się za to warn. Karlovic drewno i pajac...hmmm...serw to taki sam element tenisowego rzemiosła jak każdy inny. Czemu więc ma tego nie wykorzystywać, skoro opanował go do perfekcji? A że jest mniej sprawny ( bo broń Boże nie jest drewniany )? To nie dziwne, że szybciej do piłki boega Oliver Rochus z 1.60 cm niż gośc o wzroście 2.09. Jemu jest o wiele trudniej odbijać niskie piłki. Za to przy siatce mało kto gra tak jak on. Nazywanie go pajacem pokazuje, że pojęcie o tenisie masz marne. Każdy zawodnik straszy tym, czym potrafi najlepiej i jemu za jego umiejętności należy się szacunek.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Jesli ktos wymienia Karlovica, najwieksze tenisowe drewno potrafiace tylko serwowac i przebijac pilki( co niestety wystarcza czasem i do wygrywania ) do dojscia daleko w wielkim szlemie, to nie ma w ogole o czym z taka osoba rozmawiac ... ten chorwacki pajac moze sobie dojsc do 2 rundy max 3 jesli po drodze bedzie mial jakis laikow
1. Przestań pluć tu żółcią, widzę, że Dr Ivo kilka razy już zepsuł Ci kupony ????
2. Każdy, kto uważa tego zawodnika za &#39;drewno&#39; nie ma pojęcia o tenisie. Tym samym niech zostawi swoje żałosne opinie dla siebie ????
3. Serwis to połowa sukcesu w ATP w dzisiejszych czasach :-|
4. Wą ????
Ja tam Sody nie lubie i bylem pewien, ze od Feda dostanie ostre baty i sie nie mylilem ale na pewno Soderling jest zdecydowanie lepszy od Drewna bo ma czym postarszyc, a Karlovic to TYLKO serwis i nic pozatym, przebije 2 pilki i wali w siatke - taki wlasnie jest Karlovic.
Czym postraszyć? Tym, że się zajechał na Rolandzie i ledwo żyje? ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Może jakieś typki na kwale. Nie ma kursów jeszcze, ale coś już można wybrać.
Najpierw spotkanie, które wczoraj się nie odbyło z powodów rain delaya.
Taylor Dent - Oliver Rochus 1 @ 2.13
Ogromny kurs na tego świetnego Amerykańskiego zawodnika, grającego jakże efektowny tenis. Taylor ma opanowany do perfekcji styl serv &amp; volley, który na trafie jest potwornie groźną bronią. Wiadomo, nie jest w tej formie co przed kontuzją, ale nie stracił swoich największych atutów. Oliver Rochus to całkowicie inny zawodnik. Malutki, dużo biegający, z marnym serwem. Mimo to na turnieju w Haale pokazał się z bardzo dobrej strony, a na trawie nie łatwo jest powalczyć z jego warunkami fizycznymi. Uważam, że był to jednorazowy wyskok i Oliver nie powtórzy już tak dobrej gry na Wimbledonie. Oczywiście stawka na to spotkanie nie może być wysoka, ale kurs taki, że nie można go ominąć.
Bernard Tomic - Juan Pablo Brzezicki 1 - peFFka że szok:|
Bernard, najmłodszy w historii zwycięzca juniorskiego AO, w tym roku grał tam w drugiej rundzie. Co jeszcze ważniejsze, na juniorskim Wimbledonie był w półfinale. Szybkie nawierzchnie zdecydowanie mu odpowiadają. Urodzony 1992 roku chłopak to mega talent. Bardzo dobre warunki fizyczne ( 190 cm, 77 kg ), niezły serw...wiadomo, młodziutki jest, to jeszcze zdarzają się wahania formy. Wczoraj jednak wykazał się dojrzałością i opanowaniem, wygrywając w dwóch tie-breakach z solidnym Bogomolovem. Brzezicki to tenisista zupełnie nie na tą nawierzchnię. Solidny z głębi, przebija jednak bardzo niegroźne piłki, dysponuje marnym serwem...na Alvareza o podobnej charakterystyce to wystarczyło. Na zupełnie inaczej grającego Tomicia z pewnością będzie to za mało.

Prakash Amritraj - Danaiel Cox 1

Pewnie będzie niziutki kurs, ale spotkanie baaaaardzo pewne. Cox to niespełniony trochę talent brytyjskiego tenisa. 19-latek nie osiąga żadnych wartych odnotowania wyników, praktycznie nie walczy już o profesjonalną karierę. Z doświadczonym, grającym bardzo efektownie Hindusem jest bez szans. Prakash ( ulubieniec Rox ) z grassem jest za pan brat, zawsze robi solidne wyniki na tej nawierzchni. Prognozuję to 2:0 dla Amritraja, bezstresowe kompletnie.
 
P 0

pavlinho

Gość
Na tennisie znam się jako tako ale wpadł mi w oko mecz Horacio Zeballos - Roger-Vasselin Edouard. Zeballos na grassie w tym roku 1/2, Vasselin 4/2, Zeballos odpada w tych &quot;lepszych&quot; turniejach w pierwszych rundach, jest to zawodnik na clay, Vasselin dochodzi do drugich rund, wydaje się być ostatnio w lepszej formie. Co zauważyłem Vasselin trochę ciężko wchodzi w mecz często przegrywając pierwsze sety by potem wygrać mecz. Obaj panowie spotkali się w Bordeaux i górą był Vasselin wygrywając 2-1 (4-6 6-3 7-5) i dodając jeszcze że było to na clayu czyli na kortach gdzie Zeballos w tym sezonie głównie wygrywał mecze. Bukmacherzy kursu jeszcze nie wystawili ale liczę na 1.5. H2H 3-0 dla Vesselina, co myślicie o tym meczu?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Na tennisie znam się jako tako ale wpadł mi w oko mecz Horacio Zeballos - Roger-Vasselin Edouard. Zeballos na grassie w tym roku 1/2, Vasselin 4/2, Zeballos odpada w tych &quot;lepszych&quot; turniejach w pierwszych rundach, jest to zawodnik na clay, Vasselin dochodzi do drugich rund, wydaje się być ostatnio w lepszej formie. Co zauważyłem Vasselin trochę ciężko wchodzi w mecz często przegrywając pierwsze sety by potem wygrać mecz. Obaj panowie spotkali się w Bordeaux i górą był Vasselin wygrywając 2-1 (4-6 6-3 7-5) i dodając jeszcze że było to na clayu czyli na kortach gdzie Zeballos w tym sezonie głównie wygrywał mecze. Bukmacherzy kursu jeszcze nie wystawili ale liczę na 1.5. H2H 3-0 dla Vesselina, co myślicie o tym meczu?
Jakoś mi to spotkanie umknęło, a typ wydaje się całkiem niezły. Zeballosa niestety zupełnie nie znam ze stylu gry, ale to raczej solidny clay-courter,, niż zawodnik na szybkie korty ( chociaż challengera na hardzie wygrał:p ) Na trawie bilans 1:3, jeśli trafia na zawodnika który ma pojęcie o szybkiej nawierzchni to jest mu już wybitnie trudno coś ugrać. Roger Vasselin to solidny, bardzo uniwersalny tenisista. 26-latek z Francji rok w roku osiąga niezłe wyniki na grassie, w tym roku ma już na rozkłądzie Gillesa Mullera, który z pewnością serwował trudniejsze piłki niż będzie to czynił Zeballos. Myślę że można spróbować pocisnąć Rogera-Vasselina.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Jeśli chodzi i Karlovica to chyba zapomnieliście ,że ten gość nigdy nie wygrał 5 setowego spotkania.Szanuję tego zawodnika gdyż sam odbijam w tenisa i wiem jak trudno jest serwować z taką regularnością jak Chorwat.I jeszcze jedna sprawa dotycząca zwycięzcy Wimbledonu.Wg mnie wygra Roger ale jest jedna rzecz o której zapominacie wszyscy ,a mianowicie rola zawodników ,,starej szkoły&#39;&#39; którzy mogą ostro namieszać.Wg mnie zawodnicy tacy jak Stepanek czy Safin są w stanie pokonać na trawie każdego mając swój dzień.Również Leyton nie wydaje mi się być na straconej pozycjii no i mój ulubieniec Haas.Lodra również jest bardzo groźnym grajkiem,tak samo jak każdy tak zwany ,,big server&#39;&#39;.Wszyscy Ci zawodnicy są w stanie zagrać swój turniej życia tutaj tak jak zrobił to Soderling w Paryżu czy Muller w zeszłorocznym US Open.Trawa to jest tak specyficzna nawierzchnia,że dyspozycja dnia bardzo może zadecydować.Wg mnie Murray nie wygra tego turnieju,tak samo Nadal.Murray ponieważ on nie jest wg mnie jeszcze gotowy aby zagrać równo cały turniej gdzie gra się do 3 wygranych setów.No i konkurencja bardzo silna.A Rafa nie wygra z tego samoego powodu dlaczego w zeszłym roku nie wygrał Roger,czyli będąc na szczycie przytrafił mu się słabszy okres gry,zmęczenie ,a żeby sobie z tym radzić potrzeba czasu co widać na przykładzie Fedexa.
Pozdrawiam
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Nadal nie wygra Wimbledonu. Hiszpan ma poważne problemy zdrowotne. Nie jest w pełni sprawny fizycznie, ma problemy z kolanami. Zanim coś napiszesz poczytaj na temat aktualnej dyspozycji zawodników lub zapytaj znawców tej dziedziny.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Co do szans to właśnie skończył się mecz Becker - Verdasco. Hiszpan po raz kolejny przegrał z dużo niżej notowanym przeciwnikiem i moje słowa ( pisałem, że pewnie wygra H&#39;bosh) okazały się być nic nie warte. Ogólnie w Holandii z panów jest Ferrer i Baghdatis, który może odrodzi się przed samym Wimbledonem?

Co do zawodników, którzy mogą sprawić kilka niespodzianek w Londynie - Guillermo Garcia Lopez od pewnego czasu radzi sobie nieźle, może przejść nawet 2,3 rundy.

Oli - ja również uważam, że Ivo Karlovic to &quot;drewno&quot;. Zawodnik ten owszem, prezentuje poza serwisem całkiem porządną grę przy siatce, woleje, ale widać te atuty również nie wystarczają i jego wyniki są mało zadowalające. Dla mnie Chorwat to najbardziej kalecząca tenis postać ATP, zdecydowanie najmniej ciekawie grający gracz touru.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Z mojej strony finał dla Federera, 3-1 w finale z Murrayem i co najważniejsze powrót na miejsce, które się Szwajcarowi należy z urzędu - nr 1 w rankingu ATP, wybiegając trochę dalej w przyszłość widzę 5-setową walkę Fedexa z Murrayem o tytuł Pana na Flushing Meadows ( nie mam pojęcia, przez kogo wygraną) i zakończenie kariery przez Rogera i kilkuletnią hegemonię właśnie Szkota ( ostatnie uświadomiłem sobie, że będę zmuszony go polubić:p)
Koniec kariery Rogera ?? Na pewno nie teraz on sam powiedział ze bedzie grał conajmniej do IO w Londynie.

Co do Wimbledonu moim faworytem jest oczywiscie Roger,zwycięstwo w RG z pewnoscia go podbudowało byc moze wreszcie odnajdzie swoja dawna forme bo jego ostatnie wystepy sa dalekie od doskonalosci no ale na trawie na pewno pokaże sie z swietnej strony.A kto poza Szwajcarem ?? Na pewno Murray zrobi wszystko zeby wygrac i ma ogromne szanse na finał,gra bardzo dobrze i bedzie miał za sobą publicznosc.Poza tym Roddick,zawsze swietnie czujacy sie na trawie i jesli tylko zdrowie dopisze to moze powaznie powalczyc o koncowe zwyciestwo.Mam rowniez nadzieje ze daleko dojda Tsonga i Cilic.Francuz ostatnio w słabej formie ale jak juz ktos wczesniej pisał zawodnik o jego paremetrach fizycznych jest stworzony do gry na trawie wiec moze wreszcie sie obudzi i bedziemy mieli powtórke z AO 08.Co do dyskusji na temat Karlovica nie wiem jak mozna nazwac tego zawodnika drewniakiem.Może nie porusza sie tak szybko jak niektórzy zawodnicy ale uniemożliwia mu to jego wzrost.Na trawie gra bardzo dobrze i mysle ze stac go na dojscie chociazby do ćwierćfinału,wszystko wyjdzie w praniu.Haas może byc czarnym koniem tego turnieju widac ze Niemiec w zyciowej formie i z niecierpliwoscia czekam na to jak mu wyjdzie ten turniej.

Blake,Nadal i Soderling.Tych zawodników w ogóle nie biore pod uwage jesli chodzi o koncowe zwyciestwo.Blake juz od dawna bez formy i gra padake.Nadal o ile w ogóle zagra na pewno nie bedzie w pełni zdrowia,a patrzac na jego ostatnia forme daje mu góra ćwierćfinał.Soderling zawodnik jednego turnieju 3-4 runda.

To tyle z mojej strony.Pozdrawiam wszystkich fanów tenisa ????
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Według mnie duże szanse na wygraną w tegorocznym turnieju wimbledońskim mają tylko dwaj zawodnicy: Roger Federer oraz Andrew Murray. Właśnie ich widzę w finale. Maksymalnie półfinał osiągnie Juan Martin Del Potro i świetnie ostatnio grający Tommy Haas. Nie liczyłbym w żadnym razie na Rafę Nadala, a tym bardziej na Nole &quot;UdawanaKontuzja&quot; Djokovicia. Ćwierćfinał mogą osiągnąć spokojnie Francuzi Tsonga i Monfils, Jankes Roddick i Chilijczyk Gonzalez. Na Blake&#39;a, Karlovicia, Mahut&#39;a, Cilicia, Kohlschreibera i Soderlinga można spokojnie stawiać w pierwszych dwóch rundach, potem może być gorzej. Czarnym koniem może okazać się Benjamin Becker, który ostatnio prezentuje się doskonale.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Podkreślę jeszcze raz, że żeby wygrać turniej Wielkiego Szlema to trzeba mieć głowę na karku i myśleć, dlatego Murray nie spełnia tych kryteriów i przez długi czas nie wygra turnieju tej rangi. Kursy na Del Potro (38 w Unibecie) przy kursach na Murraya są śmieszne, biorąc pod uwagę wspaniałą formę Del Potro, który pokazał ostatnio, że ma szanse nawet z Federerem. Czekam na drabinkę, wtedy dużo się wyjaśni.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Oli - ja również uważam, że Ivo Karlovic to &quot;drewno&quot;. Zawodnik ten owszem, prezentuje poza serwisem całkiem porządną grę przy siatce, woleje, ale widać te atuty również nie wystarczają i jego wyniki są mało zadowalające. Dla mnie Chorwat to najbardziej kalecząca tenis postać ATP, zdecydowanie najmniej ciekawie grający gracz touru.
Pokonał Djoka, Sodę, Feda, Koliego, Verdasco, Monfilsa i Robredo w ciągu ostatniego roku. Mało zadowalające? Jak wyobrażasz sobie strategię dwumetrowca? Że będzie biegał jak Alberto Martin po końcowej przez 6h i grał pod górę? ???? Nie wmówisz mi, że któregoś z wyżej wymienionych Panów można pokonać zaledwie serwisem i &#39;&#39;całkiem niezłą siatką&#39;&#39; :-| JAk gra Isner? Jak gra Norman? To jest proste jak konstrukcja cepa :-| Jesteś zbyt wysoki - skracasz wymiany. Sam o tym wiem, bo też do niskich nie należę. Co do nudy, to większość ludzi nudzą serwismeni. Wielu nudzą też ceglarze(jak wspomniany Martin). Ciężko dogodzić każdemu, ale w TOP50 singla widzę tylko trzech osobników z lepszym wolejem od Dr Ivo ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Federer i kto jeszcze ? Tsonga ? Juan Martin ? Tak z ciekawości pytam :p
Moim zdaniem Kohschreiber, F.Lopez , Santoro , Clement, Kiefer, Stepanek i to tak na szybkiego. Volley Karlovica to zabijanie pilkek ktore sa prawie trupami , z trudnymi minieciami sobie nie radzi. Volley to ma Santoro , mial Henman przed laty. Karlovic to drewniak i znajac zycie z kim by nie gral odpadnie w 1 rundzie grajac 5 setów i serwujac 1643 asy . Panowie jak widzicie mozliwosc powrotu Rogera na 1 miejsce w rankingu po Wimbledonie? Ja mysle ze przy dobrym losowaniu Rafa moze poleciec szybko a Roger i tak zdecydowanie wygra w tym roku ???? :jezora:
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Moim zdaniem Kohschreiber, F.Lopez , Santoro , Clement, Kiefer, Stepanek i to tak na szybkiego. Volley Karlovica to zabijanie pilkek ktore sa prawie trupami , z trudnymi minieciami sobie nie radzi. Volley to ma Santoro , mial Henman przed laty. Karlovic to drewniak i znajac zycie z kim by nie gral odpadnie w 1 rundzie grajac 5 setów i serwujac 1643 asy . Panowie jak widzicie mozliwosc powrotu Rogera na 1 miejsce w rankingu po Wimbledonie? Ja mysle ze przy dobrym losowaniu Rafa moze poleciec szybko a Roger i tak zdecydowanie wygra w tym roku ???? :jezora:
Kohlschreiber i Lopez? Nie ma mowy. Kończymy ten temat, bo nie słychać ani jednego racjonalnego argumentu na potwierdzenie &#39;&#39;drewniaka&#39;&#39;. Isner to też drewniak, tak?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom