>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WIMBLEDON - typy i analizy!

Status
Zamknięty.
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Cilic M. - Simon G &lt;1&gt; 1,60

Jutro dojdzie do ciekawego spotkania Chorwata Cilicia z Francuzem Simonem. Zaczne od Cilicia, ktory wiadac ze ma duzy talent. Ma zaledwie 18 lat, a duze juz umiejetnosci. Dotychczas startowal głownie w turniejach nizszej rangi i niedawno wygrał 2 w Casablance i Rijeku. Ostatnio pokazał,ze jest juz w stanie wygrywac z najlepszymi podczas turnieju na trawiatych kortach w Londynie, gdzie dotarł do 1/4 po drodze eliminujac m. in. Henmana i Tsonge. Jesli chodzi o Simona jego tegoroczne wystepy na trawie wygladaly dosyc marnie w niemieckim Halle odpadl juz w 1 rundzie z Baghdatisem, a w Nottingham juz w 2 rundzie z Karloviciem. Francuz mi jakos nie pasuje do gry na trawie i jutro mysle, ze nie da rady mlodemu Chorwatowi.

Monfils G. - Johansson T. &lt;1&gt; 1,45

Kolejne spotkanie odbedzie sie pomiedzy Francuzem Monfilsem a Szwedem Johanssonem. Zaczne od tego, ze obaj zanotowali słabe wystepy w turniejach poprzedzajacych Wimbledon, Monfils w Londynie dotarl do 2 rundy i odpadł z Mirnym, potem w Hertogenbosch w 1 rundzie odpadl z Ljubicicem. Podobnie słabo Szwed w Londynie przegrał juz w rundzie z Del Potro potem w Nottingham tez w 1 rundzie z Clementem. Jak dla mnie Johansson najwieksze sukcesy ma juz za soba, bo trzeba wspomniec, ze w 2005 roku dotarl do 1/2 Wimbledonu, ale z tej wielkiej formy pozostaly tylko wspomnienia. Dokladnie juz od 2 lat nie przeszedl przez 1 runde w zadnym turnieju na trawie. Francuz w 2005 roku zanotawał swoj najlepszy wystep na Wimbledonie docierajac do 3 rundy.Jutro stawiam na młodosc i jednak duzo aktualnie wyzsza forme Monfilsa.
 
kuki1986 0

kuki1986

Użytkownik
z tym urazem tursunowa to na 100% pewne??? niestety zanim przeczytałem posta z tą informacją postawiłem m.in. na niego??
 
S 269

sztywny

Użytkownik
z tym urazem tursunowa to na 100% pewne??? niestety zanim przeczytałem posta z tą informacją postawiłem m.in. na niego??
takie info jest pewne na jakies 10% wiec sie nie przejmuj..wszyscy pamietaja chyba rzekoma kontuzje Kima w meczu z Capdevillle i wiemy jak to sie skonczylo

pozdro
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jutro naparawde kilka super spotkań...Co do kontuzji to dowiedziałem sie o niej z kilku zrodeł wiec jest raczej sprawdzona. Sztywny nie mam pojecia co Ty za przykład podałes. Jakis dziwny mecz i odrazu myslisz, ze wszytskie info o kontuzjach to sciemna?! Ale naprawde jak ktos zagrał na ten mecz niech nie płacze,jak cos mu dolega to na mecz dostanie takie srodki przeciwbolowe ze nie bedzie problemu. To jest Wimbledon tu sie gra na 100% zejdzie z kortu dopiero jak nie bedzie mogł ruszac reką :mrgreen:

Delic A. - Dlouhy L. 1.65

Naprawde dobry typ! Czech poza pierwsza setka teraz praktycznie gra jedynie w chalangerach co prawda co jakis czas z jakimiś wynikami, ale jak juz to na clay&#39;u. Wiadomo ziema a trawa to jak niebo i piekło :mrgreen: Delic to ogromny talent mnie sie w góre w rankingu, znakomity serwis oraz FH. Bedzie za szubki dla Dlouhy, który niech sie skupi na challangerach, w zeszłym roku II runda grał naprawde niezle pokonał Serre4-6 6-3 6-4 7-5 przegrał dopiero z rewelacja turnieju- Bjorkmanem 3-6 4-6 6-4 6-1 4-6 widocznie był w dobrej formie, teraz po pierwszym meczu jedzie do domu!

Nieminen J. - Russell M. 1.20

Fin b. uniwersalny zawodnik, zawodnik tego kalibru nie moze pozwolic sobie na porazke w I rundzie. Russel to solidny zawodnik na pewno powalczy, jest dobrze silny serwis na pewno b. ułatwi mu sprawe i przyniesie kilka punktów, ale poza walka nie ma na co liczyc ;-)

Santangelo M. - Morita A. 1.25

Mara to taki typowy średniak, nie wygrywa turnieji ale i nie odpada w I czy II rundach. Naprawde można na nią liczyc, Morita naprawde nie ma tutaj szans. Lubie gre Włoszki, stac ja tutaj na naprawde dobry wystep a Morita to dobra rozgrzewka :-?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Sztywny miał racje z tym spotkaniem kima ,bo sam o tym słyszałem.Takie sytuacje są rózne bo czasem jak są za bardzo popularne i o nich duzo ludzi wie to czesto uciekają.
Sorki za ot.
 
L 0

loocek

Użytkownik
No jak narazie jak na pewnego fawroyta Tursunov nie leci łatwo z ALmagro bo jest 6-5 i serwuje Almagro. Szkoda że mecz przerwano bo może odnowiłą by mu się zupełnie kontuzja, a tak...
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
5-5 w 5 secie, nie ma tie-breaka tylko gramy na przewagi 2 gemów. Henman wczoraj zmarnował 4 piłki setowe :zoltakartka: i dziś jakby Moya wygrał to bym się nie zdziwił. Ja jednak mam na Tima na kuponie i trzymam za niego kciuki. Od serwisu zacznie Henman.
 
L 0

leon90

Użytkownik
A dzisiaj zaczną te mecze które były zaplanowane na dzisiaj czy te które zostały wczoraj przerwane? O ktorej zaczynają?
 
L 0

leon90

Użytkownik
Henman wyjdzie na kort po Amelie Mauresmo. A nie wiecie co będą pokazywać na Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra? Wczoraj pokazywali Henmana to mam nadzieje że dzisiaj dokończą, ale nie wiem
 
arkadius86 826

arkadius86

Użytkownik
Polsat Sport będzie dzisiaj pokazywał mecze:

Jamea Jackson (USA) - Amelie Mauresmo (FRA)[4]
Carlos Moya (ESP)[25] - Tim Henman (GBR),
Mardy Fish (USA)- Rafael Nadal (ESP)[2]
Potito Starace (ITA) - Novak Djokovic (SRB)[4]

A Polsat Sport Extra:

James Blake (USA)[9] - Igor Andreev (RUS)
Lleyton Hewitt (AUS)[16] - Richard Bloomfield (GBR)
Yung-Jan Chan (TPE) - Maria Sharapova (RUS)[2]
Svetlana Kuznetsova (RUS)[5] - Julia Vakulenko (UKR)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom