>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WIMBLEDON - typy i analizy!

Status
Zamknięty.
zludna 0

zludna

Forum VIP
Tsonga J.-W. - Lopez F.
Typ - Typ: 1 1,55


Oj Lopez i tak już za daleko zaszedł. Sezon beznadziejny nawet na clayu, tu w pierwszej rundzie bajka z dość anonimowym Goodall&#39;em, potem wymęczył weterana Tima Henmana [a przy okazji psychicznie Lucy]. Tsonga planowo, na trawie gubił tylko sety z Niemeyerem, Guccione i Cilicem. A Lopez na trawie nie gra tak dobrze, jak choćby dwaj ostatni. Fakt, żeby z Henmanem wygrać, musiał wzbić się na wyżyny, ale jego aktualna dyspozycja przy dyspozycji młodego Francuza, ginie w tle. Już dla Francuza może być trudniej, może więcej niż 3 sety, ale jest zdecydowanym faworytem i Lopez już niespodzianki nie sprawi.

Chakvetadze A. - Krajicek M.
Typ - Typ: 1 1,20


Udało się Miśce prowadzić z Anią w H2H, ale to było aż dwa lata temu, kiedy Ania nie grała na tym poziomie. Miśka w tym czasie cofnęła się, ewentualnie stanęła w miejscu, a Chaki to światowa czołówka, no może najbliższe zaplecze. O tym, co zrobiła w sHertogenbosh warto mówić, bo pokonanie w jednym turnieju młodej i utalentowanej Azarenki, weteranki Schaivone, w dwóch setach Hantuchovej, a potem największej rewelacji sezonu - Jeleny Jankovic, wzbudza podziw. W Wimbledonie na razie planowo, wszystko do przodu i łatwo. Miśka już w pierwszej rundzie przeżywała horror z Obziler, dlatego siostra zwycięzcy Wimbledonu, zakończy dziś swój udział w singlu.

Hingis M. - Granville L.
Typ - Typ: 1 1,20


Mówienie, że Hingis tu przegra jest co najmniej niepoważne. Fakt, w pierwszym meczu pomęczyła się z Cavaday, ale Brytyjka nie miała nic do stracenia, a dla Martiny to był pierwszy mecz po dłuższej nieobecności na kortach. Potem szybko rozprawiła się z Nakamurą, chociaż odważni typowali Japonkę. Tu też słyszę głosy, by typować przeciwko. Ale dlaczego? Może Hingis jakoś specjalnie trawy nie lubi, ale w końcu wygrywała ten turniej, zachodziła w nim całkiem daleko. Granville pokonała faworyzowaną Bammer, ale liczba błędów Austriaczki pokazuje, że to nie Amerykanka go wygrała, ale Bammer przegrała. Hingis zna takie zawodniczki, wie, jak z nimi grać.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Kuzniecowa, S - Radwanska, Agnieszka
Radwanska, Agnieszka + 1.5 seta
2.14


To taki sam handicap, jak w BaH, ale tam kurs na Agę niższy. Jeśli Kuza ma uczulenie na trawę, słabo grała z Vakulenko [mecz widziałam] i ponoć słabo z Mattek, to czemu Aga ma jej nie urwać seta? Na trawie grać lubi, o jej sukcesach nie trzeba pisać. Taki typ bezpieczniejszy zamiast czystej dwójki. Bo czy wygra, nie wiem, dla mnie to nie jest takie oczywiste, ale to, że będzie walczyła i seta urwie - bardzo, bardzo prawdopodobne.

Kiefer, N - Djokovic, N
KIEFER, N +2.5 seta
1.5


Innymi słowy, lepszy handicap niż w BaH. Djoko to od początku był mój pierwszy kandydat do odpadnięcia z wyżej rozstawionych, bo nawet zdawało się, że Delic może już go pożegnać, tymczasem Amerykanin tylko, a może aż urwał mu seta. Kiefer, jak większość Niemców lubi grać na trawie [to tak samo, jak Holendrzy, bo mają u siebie dobre ośrodki z kortami trawiastymi], dysponuje dobrym podaniem i od zawsze wolą walki. Set w zasięgu.

+ Black/Huber, Husarova/Shaughnessy, Molik/Santangelo
 
D 0

denas

Użytkownik
to ja sie pochwale swoim kuponikiem ????

http://forum.bukmacherskie.com/temat14485.htm


a tutaj screen



dodam jeszcze ze Haas rowniez wygral,wiec wczorajszy dzien u mnie na duzym plusie ???? polecam moj temat z typami ????










Zamieszczam ponieważ

Nic nie usunę i nie dam ostrzeżenia ale od teraz nie chwalcie się kuponami z kursami śmiesznie niskimi. Każdy kto ma kapitał może grać tzw. pewniaków i zarabiać na bukach. Jeżeli traficie jakąś niespodziankę z kursem powyżej 3, wtedy mozecie się pochwalić. Poza tym jest to temat przede wszystkim do typów i analiz więc nie podawajcie także suchych typów.


Uwazam ze trafiłem niezłe &quot;niespodzianki&quot;.Kto sie spodziewał przegranej Hingis i Blake&#39;a?
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Witam!

Spotkanie: Tomas Berdych - Hyung-Taik Lee
Typ: Hyung-Taik Lee +2.5 seta
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza: W 3 rundzie Wimbledonu mój ulubieniec Tomas Berdych spotka się z Koreańczykiem Lee. W h2h prowadzi Czech, ostatnio gładko wygrał na AO w 3 setach. Teraz będą grali na trawie, gdzie Koreańczyk gra bardzo przyzwoicie. W drodze do tego etapu rozgrywek na tym turnieju obaj stracili po 1 secie. Lee jest już chyba u schyłku kariery zawodniczej, ma 31 lat i to właśnie jego doświadczenie przemawia za tym oby postawić taki typ. Mimo iż Tomas jest na trawie bardzo dobry(ostatnio wygrany turniej w Halle, teraz dużo asów) w każdym jego spotkaniu dochodziło do tie-breaka i tutaj też upatruje szanse Koreańczyka. Całe spotkanie powinien wygrać Berdych jednak set jest do osiągnięcia przez Lee, a przy takim kursie warto zagrać.

Pozdrawiam!
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Wie moze ktos jaka jest pogoda w londynie? Bo mialy sie rozgrywac mecze a jak narazie nikt jeszcze nie gra. Zna ktos prognozy pogody na dzisiejszy dzien?
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Pada, pada, pada. Dzisiaj chyba nic się nie odbędzie. Niestety prognozy nie są optymistyczne. Wystarczy nawet na onecie luknąć pogodę w Londynie. Ma padać do wtorku, przynajmniej przelotnie niestety ????
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Today 13 / 20 Light rain shower

czyli przelotne opady dzisiaj, minimum temp. 13 - max. 20 a na nastepne dni tak sie kreuje pogoda na Wimbledonie

Tuesday 13 / 19 Light Rain
Wednesday 12 / 19 Light rain shower (Day)
Thursday 14 / 21 Light rain shower (Day)
Friday 13 / 22 Sunny (Day)
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Mauresmo A. - Vaidisova N.
Typ - Typ: 1 1,25


Mnie MoMo przekonuje i chyba wcześniejszymi pojedynkami i turniejem przekonała do siebie do końca. Otrząsnęła się po niepowodzeniach na kortach ziemnych. Niewiele brakło, by pokonała Henin. Tu w trzeciej rundzie zagrała dobre spotkanie z Santangelo, która wiadomo, jak gra... Czeszka nie zachwyca, ona zresztą miała przerwę przed RG, tam dotarła do 1/4, ale miała prościutką drabinkę, po drodze właściwie tylko Sammy Stosur. Potem w Eastbourne odpadła w dwóch setach z Henin, mecz bez historii. W Londynie na razie znów łatwa drabinka: Knapp, Pratt i Azarenka. H2H 2:2, ale oba przegrane przez Francuzkę mecze - 3 sety, jeden na ziemnych kortach, a drugi na dywanie. Momo na trawie grać bardzo lubi i broni punktów z zeszłego roku... i to całkiem sporej ilości.

Sharapova M. - Williams V.
Typ - Typ: 1 1,35


Hmm gdyby nie problemy Marysi z ramieniem, to byłby typ na 2:0. Nie lubię Rosjanki, co podkreślam, bo moje pochwały nie będą na wyrost. Venus od dłuższego czasu nie zachwyca, bo i nie osiąga niczego nadzwyczajnego - porażki z Kuznetsovą, Rezai, Jankovic przed Wimbledonem, a tu trzy sety z Kudryvatsevą i Morigami. Marysia na razie dość gładko z Chan, trawolubną Bremond i weteranką Sugiyamą. Już nie było tych problemów z podaniem, jak podczas RG, a przede wszystkim nie ma już takich wyraźnych dołów, mobilizuje się od razu po przełamaniach [pojedynczych!], sprawia o wiele lepsze wrażenie, niż w Paryżu, nie ma na twarzy miny typu &quot;czemu ja tu muszę grać?&quot;. Dodatkowo w tym sezonie Marysia wygrała już z Venus w jej ulubionym turnieju w Miami, 2-1 w setach. Trudno powiedzieć, ile setów będzie, ale całkiem możliwe, że dwa, bo Venus wcale nie wygląda na kogoś, kto mógłby się Rosjance przeciwstawić.
No i ogólnie nie widać tych problemów Rosjanki z ramieniem, czyli całkiem pozytywnie.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Dushevina V / Moodie W - Santangelo M / Aspelin S - 2 - 1.7

Typ dnia, w ostatnio modnym jetbullu po ładnym kursie. Mara odpadła z Mauresmo, ale jak zawsze pozostawiła po sobie bardzo korzystne wrażenie. Wczoraj ograła wraz z Molik siostry Bondarenko. Aspelin natomiast z ex-partnerem Melzera uległ parze ToJo/Pavel, nie było to wielką niespodzianką, ale mecz był bardzo wyrównany. Dushevina w singlu pokonała młodziutką Baszcinsky, a potem gładko przegrała z JuJu, w deblu pożegnała się szybko, już w pierwszej rundzie odpadając z Vaidisovą i Strycovą. Ogólnie trudno o niej mówić, jako o znakomitej deblistce, mimo wysokiego rankingu deblowego, wcale nie gra nadzwyczajnie, a wyniki najlepsze osiąga w mniejszych turniejach i często z pomocą partnerek, a co najważniejsze - odnosi sporo porażek w singlu, czasem nie kwalifikuje się do turnieju głównego, więc startuje w dużej ilości turniejów deblowych. Partner - Moodie, dobry deblista, choć ostatnio tak naprawdę bez fajerwerków, mocno spadł w rankingu, no i nie gra tak, jak przed dwoma laty, kiedy wygrywał Wimbledon z Huss&#39;em. Teoretycznie mecz powinien być wyrównany, ale... Mara traktuje tenis, jak zabawę, przyjemność, widać, że się tym bawi, szuka jakiś rozwiązań. Przede wszystkim umie grać przy siatce [choć to się nie sprawdzało w meczu z Momo, ale to troszkę co innego], ma bardzo dużo sprytu i popełnia bardzo mało błędów. Aspelin tylko jej pomoże. Dushevina w deblu jest o dwie klasy niżej od Włoszki i nawet trawolubny Moodie jej nie pomoże.
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Hmmm coś powiinni zrobić z tym turniejem !! To jest paranoja żeby turniej trwał i trwał !! ???? Jeszcze pare dni i będe miał kupke kuponów które nie doszły do skutku lub zostałe przerwane przez deszcz !! PARANOJA !!
 
D 0

dymek369

Użytkownik
Williams Venus - Sharapova Maria 2 1.40

Venus juz po wczorajszym meczu z japonka Akiko Morigami z ktoro po trudnej batali pokonala 2-1 wiec czuje sie zmeczona. Oraz doszly mnie glosy ze pod konice meczu doznala kontuzji co moze owocowac kreczem z Maria. Natomiast Sharapowva spokojnie pokonwala swoje rywalki nie oddajac seta ???? Moim zdaniempowinno byc 2:0 dla Marii :spokodfhgfh:
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Hmmm coś powiinni zrobić z tym turniejem !! To jest paranoja żeby turniej trwał i trwał !! ???? Jeszcze pare dni i będe miał kupke kuponów które nie doszły do skutku lub zostałe przerwane przez deszcz !! PARANOJA !!
Hmm ale co mają zrobić? Zadaszenie wiąże się z gruntowną przebudową, a nikt tego nie zrobi. Warunki atmosferyczne to nie jest rzecz na tyle przewidywalna, że mogą sobie poprzesuwać termin turnieju, zresztą data jest sztywna - 6 tygodni przed rozpoczęciem sierpnia [tzn.tak mniej więcej]. Poza tym turniej jest dla zawodników przede wszystkim, oni tam mają [oczywiście poza oczekującymi w pierwszej kolejności] tak umialny czas, że im się z Londynu wcale nie chce wyjeżdżać.
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Nadal sobie w kulki leci !! Jak dzisiaj przegra to mi padnie przynajmniej trzy kupony !! Czekam już tylko na niego ! A on męczy się w piątym secie !! Pacan i tyle !!
 
D 0

dymek369

Użytkownik
PO dlugim i trundym mecz R.Nadal pokonal Soderling R 3-2 (6-4 6-4 6-7 4-6 7-5) Ufff. mialem go na 2 czy 3 kuponach ale na szczescie wygral ???? Ale znowu zaczelo padac w Londynie :/
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Jajca !! Wkońcu troche szczęścia bo Nadal po 5 dniowej walce wygrał ale jak zwykle za długo dobrze być nie może noi pogoda tym razem jest głównym bohaterem turnieju !! ???? Jestem ciekawy kiedy to się skończy ?? Bo chyba nie w tym tygodniu !! A może ....
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Berdych, T - Björkman, J
( Ponad/Poniżej , Total games played in the first set )
Ponad 9.5 - 1.70


Obaj tenisiści swoją grę opierają przede wszystkim na własnym podaniu. Jak dla mnie będzie TB, szczególnie w pierwszym secie, gdzie Bjorkman będzie bardzo skory do walki, Berdych też. Początki z reguły są wyrównane. Więcej, niż jedno przełamanie nie padnie, a do tego całkiem możliwe, że będzie to 7-5, zresztą 10 gemów w meczu serwisantów jest dość łatwe.

Jużny, M - Nadal, R
( Handicap , Całkowita liczba wygranych setów )
JUŻNY, M
+2.5 seta - 1.28


Skoro Nadal męczył się z Sodą, to z Yozhny&#39;m też będzie. Szczególnie, że na trawie czuje się bardzo dobrze. Gram czystą dwójkę po kursie 2.7 w unibecie.

Federer, R - Ferrero, J-C
( Handicap , Całkowita liczba wygranych setów )
FEDERER, R
-2.5seta - 1.28


Oj Roger jest zdecydowanym królem trawy i przede wszystkim Ferrero nim nie jest. Proste, może ktoś będzie grać, że Ferrero urwie seta, ale miał &#39;urywać&#39; na mączce i tego nie zrobił. Hiszpana moc i potęga [haha, jak to brzmi] Szwajcara po prostu onieśmiela i nie ma takiej opcji, by Król nie wygrał 3-0.

Poza tym Hewitt, ale już mi się nie chce opisywać.
[może coś z debli dorzucę potem]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom