>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Win by emdex

emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#15
SIATKÓWKA- Polska -19:00
Espadon Szczecin - Kielce
Typ: DW 3:1 Espadon
Kurs: 3,05
Buk: fortuna

⛔
Typ racjonalny. Zdecydowanym faworytem są gospodarze, posiadają zdecydowanie lepszą ekipę od Kielczan, ale aktualnie jest jeden problem, ta gra sie nie do konca zasklepia. Dobre sety przeplatane dużo gorszymi, widac to po wynikach, w szczególności u siebie.
Szczecinianie powinni wygrać to spotkanie bez wiekszych problemów, ale myślę że przy tak nieregularnej dyspozycji gdzieś ten set na konto Kielczan wpadnie, wiecej nie powinni osiągnąć w tym spotkaniu.
STAWKA: 150 zł
EWK: 402 zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#16
Koszykówka - Francja - 20:45
Antibes - Pau Orthez
Typ: Orthez win
Kurs: 1,54
Buk: fortuna

⛔
Po prostu jest to drużyna lepsza i ten mecz powinna wygrać, bez watpienia.
+
Koszykówka - Adriatycka- 21:00
Mornar KK - Igokea
Typ: (-3,5 )Igokea win
Kurs: 3,45
Buk: fortuna
⛔
Miałem to spotkanie podać w typach dnia, goście są zdecydowanie konkretniejsza ekipa, mieli lekki dolek ale dziś ten mecz myślę ze wygrają w cuglach.

AKO: 5,31
STAWKA: 200zł
EWK: 934 zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
13.11.2017
KUPONY: 15,16
⛔ 350
✅KUPON: 12,13,14
Wygrana: 2003 zł
Zysk: 1053
Suma: ✅ 703


Końcówka rozczarowujaca, jednak nie psuje to wyniku końcowego.
Za kilkanascie minut coś na NBA ????
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#17
Koszykówka - NBA - 01:00
Washington Wizards - Sacramento Kings
Typ: (-16,5) Wizards win
Kurs: 2,97
Buk: fortuna

✅
Ryzykowny tylko trochę w tym meczu jest ten handicap. Pobieram najwyższy jaki jest, bo widzę że Czarodzieje łapią rytm. Nie ma kontuzji, poza Mackiem, ale to raczej nie problem.
Sacramento cieniutkie, aktualnie jedyne co są w stanie ugrać to u siebie...nie powinni być w stanie nawet zagrozić gospodarza w tym spotkaniu.
Pogramy trochę odważniej.
STAWKA: 400 zł
EWK: 1045 zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#18
Koszykówka - Korea - 11:00
KCC Egis - Dongbu Promy
Typ: Dongbu win
Kurs: 2,50
Buk: forbet
⛔
KCC Egis jak dla mnie ostatnio aż za dobrze grają, nawet ja się przejechałem na meczu z Anyang. 5-1 w ostatnich 6 meczach.
Dziś jednak przyjdzie im grać z ekipą Dongbu Promy, ostatnio dwie wygrane i myślę że dorzuca kolejną. Kurs przede wszystkim zachęcający.
STAWKA: 250 zł
EWK: 550 zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#19
Koszykówka - Euroliga - 20:45
Unicaja - Zalgiris
Typ: under 151,5 pkt
Kurs: 1,80
Buk: fortuna

⛔
+

Koszykówka - LM - 18:00

Banvit - Estudiantes
Typ: under 156,5 pkt
Kurs: 1,71
Buk: fortuna

⛔

W obu przypadkach dość istotne spotkania dla wszystkich ekip. W Eurolidze Unicaja ostatnio na plus i zbliża się do strefy play-off, a tam aktualnie na 6 miejscu po 6 kolejkach Litwini. Jest to jeszcze wczesny etap rozgrywek, ale jak i Malaga taki Kowno zdaje sobie sprawę że takie mecze trzeba wygrywać. Każda z tych drużyn gdy trzeba to potrafi postawić mocne warunki w obronie, i tak właśnie powinno wyglądać to spotkanie.
Jeśli chodzi o pojedynek w LM to sytuacja ma się podobnie, z tym że tu szybciej dojdzie do rozstrzygniec w grupach a Banvit i Estudiantes to rywale do awansu. W szczególności Turcy potrafią zagrać bardzo underowo, chociażby z Rosą 48:49.
Tymbardziej Turka bedzie zależeć na wygranej po porażce w Polsce, a to skłania do myslenia o niskim wyniku.

AKO: 3,08
STAWKA: 300 zł
EWK: 813 zł

 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#20
Koszykówka - Brazylia - 23:00
Vasco - Pinheiros
Typ: Pinheiros win
Kurs: 2,80
Buk: fortuna

✅
Dziwne te mecze w dniu dzisiejszym.
Szansa na poprawę humoru za niecałą godzinę w lidze Brazylijskiej. Początek sezonu, dopiero 3 kolejka ale goście wyglądają znakomicie. Ograli faworyzowane Flamengo 80-74, a później rozbili w pył Olimpie 106-70. Vasco wygrana i przegrana ze słabym Minas.
Warte ryzyka.
STAWKA: 350 zł
EWK: 862 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
14.11.2017
KUPONY: 18,19
⛔ 550 zł
✅KUPON: 17,20
Wygrana: 1907 zł
Zysk: 1157

Suma: ✅ 607

Pięknie kończymy dzionek. Pinheiros bardzo zasłużone zwycięstwo, kilka ciezszych momentów było, ale generalnie mecz kontrolowany.
Zaraz coś na NBA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#21
Koszykówka - NBA - 01:30
Brooklyn Nets - Boston Celtics
Typ: HT/FT - Brooklyn/Boston
Kurs: 4,70
Buk: forbet
⛔

Nie wiedziałem jak ugryźć to spotkanie, na poczatku chciałem pograć ns Netsow, jednak brak Russella będzie istotny, więc może zabraknąć argumentow gospodarzą.
Jednak Celci grają za dwa dni z Warriors, i na to warto zwrócić uwagę. Myślę że Celci będą chcieli dość oszczędnie przejść to spotkanie, logicznie więc myśląc pieresza połowa może być na pół gwizdka a Brooklyn bedzie mocno walczyć, jednak w efekcie koncowy brak Russella bedzie istotny, Celci dokreca śrubę i wyjdą obronną ręką.
Taki o scenariusz przewiduję.
STAWKA: 150 zł
EWK: 620 zł

 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Remis...trochę nie fart...Myślę że scenariusz się sprawdzi, pomijając tą dwójkę Bostonu w końcówce 2 kwarty
#21
Koszykówka - NBA - 01:30
Brooklyn Nets - Boston Celtics
Typ: HT/FT - Brooklyn/Boston
Kurs: 4,70
Buk: forbet

Nie wiedziałem jak ugryźć to spotkanie, na poczatku chciałem pograć ns Netsow, jednak brak Russella będzie istotny, więc może zabraknąć argumentow gospodarzą.
Jednak Celci grają za dwa dni z Warriors, i na to warto zwrócić uwagę. Myślę że Celci będą chcieli dość oszczędnie przejść to spotkanie, logicznie więc myśląc pieresza połowa może być na pół gwizdka a Brooklyn bedzie mocno walczyć, jednak w efekcie koncowy brak Russella bedzie istotny, Celci dokreca śrubę i wyjdą obronną ręką.
Taki o scenariusz przewiduję.
STAWKA: 150 zł
EWK: 620 zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#22
Koszykówka - Korea - 11:00
LG Sakers - Incheon
Typ: LG Sakers win
Kurs: 3,20
Buk: forBet
⛔
Spróbuje my ponownie Koreański kosz, który ostatnio mi nie leży.
Gospodarze mocno niedoceniani przez bukmacherów, a u siebie prezentują przecież przyzwoicie, wygrali 3 z 5 spotkań, przegrywając tylko z Egis i Seoul Knights, czyli z bardzo mocnymi ekipami patrząc na aktualny etap rozgrywek.
Gość zaś mieli piękna serie wygranych która przerwał KCC Egis, trzeba jednak wspomnieć że Incheon miał serię opartą tylko na meczach we własnej hali, jeśli chodzi o delegacje to już nie przedstawia się tak kolorowo, mianowicie 2-3.
Przy takim kursie grzech nie zagrać na gospodarzy którzy z pewnością u siebie są groźni dla każdej drużyny w lidze.
STAWKA: 250 zł
EWK: 704 zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Nie mam czasu wiec typ bez analiz czy informacji
#23
Koszykówka - Polska- 18:30

AZS Koszalin - Gliwice
Typ: (+7,5) Gliwice win
Kurs: 1,55
Buk: fortuna

✅

+
Koszykówka - Eurocup - 18:00
Tofas - Ulm
Typ: over 166,5 pkt
Kurs: 1,66
Buk: fortuna

✅
+
Koszykówka - LM - 18:00
Pinar - E.Krasnojarsk
Typ: (+9,5) Enisey win
Kurs: 1,79

Buk: Fortuna
⛔

AKO: 4,61
STAWKA: 300 zł
EWK: 1217 zł


#24
Koszykówka - LM - 18:00
Pinar - E.Krasnojarsk
Typ: Enisey win
Kurs: 4,25

Buk: Fortuna
⛔

STAWKA: 150zł
EWK: 561 zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#25
Koszykówka - Eurocup - 20:30
Bilbao - Lietuvos Rytas
Typ: (-2,5) Rytas win
Kurs: 2,66
Buk: fortuna

✅

Albo do przodu albo w plecy grubo....

STAWKA: 1000 zł
EWK: 2340 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
15.11.2017
KUPONY: 21,22,23,24
⛔ 850 zł
✅KUPON: 25
Wygrana: 2340
Zysk: 1340

Suma: ✅ 490

To był ciężki dzień, nie do końca przemyslane te mecze, nie wszystkie podane...z braku czasu dziś...ale AS w rękawie zostawiony na koniec. I jesteśmy na plus.
????
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#26
Koszykówka - NBA - 02:00
Milwaukee Bucks - Detroit Pistons
Typ: Milwaukee Bucks win
Kurs: 1,51
Buk: Fortuna
✅
Czas na rewanż za mecz z przed kilkunastu dni gdzie Bucks polegli z Detroit.
Teraz są w gazie, ograli miedzy innymi Memphis czy Spurs. Myślę że dziś uporaja się i z Detroit.
+
Koszykówka - NBA - 02:00
Oklahoma - Chicago
Typ: 1HT (+7,5) Chicago win
Kurs: 1,85
Buk: Fortuna
⛔
Typ raczej z rozsądku. Gra Thunder oczywiscie jeszcze pozostawia wiele do zyczenia, potencjał ogromny i wyglada to coraz lepiej. Dziś jednak prawdopodobnie bez Carmelo, i myślę że to będzie problem dla gospodarzy, w szczególności w dwóch pierwszych kwartach. Tu spodziewam się jeszcze mocnego oporu ze strony Byków.
AKO: 2,79
STAWKA: 250 zł
EWK: 613 zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Przeliczałem swój aktualny Yield, co dało mi możliwość sprawdzenia ilości typów. Ostatni kupon był dokładnie 50 zakładem w temacie, także od tej liczby kolejno będę numerował zakłady.
Co do samego Yieldu...50 zakładów jest jakąś ilością, ale nie do końca miarodajną.
Aktualnie mój Yield wynosi 24,78%.
Wynik co by nie mówić, kapitalny!
Jednak, dajmy temu czas, zobaczym jak to będzie się klarowac na przestrzeni następnych tygodni, czy miesięcy.
Dla przypomnienia wszystkim zoorientowanym i tym nie posiadającym takowej wiedzy, Yieldem na poziomie 5-15% mogła się szczycić tylko bardzo dobrzy typerzy! Utrzymywać sie powyżej 15...tylko wybitni...a podobno powyżej 20...NIERALNE.
Zobaczymy gdzie będę się znajdował za jakiś czas.
Powodzenia wszystkim dziś, obyscie zarobili na moich typach ????
#51
Koszykówka - Korea - 11:00
KCC Egis - Seoul Knights
Typ: (-3,5) Seoul win
Kurs: 2,15
Buk: forBet

Zaczeliśmy dobrze w dniu dzisiejszym w kierunku aziatyckim i sprobuje przeciągnąć dobrą passę w Korei.
Dziś spotykają się dwie ekipy notujące w ostatnim czasie najlepsze serie w lidze.
Szukałem ostatnio przegranej KCC z marnym skutkiem, jednak dziś nic chyba nie uchroni tej drużyny przed porażką z liderem. Ostatni Seoul trochę męczył się z Mobis, ale myślę że grali dość oszczednie przed trudniejszym meczem. Poza tym podejrzewam że gracze Egis nie wytrzymają psychocznie i w glowach mogą przegrać to spotkanie.
Ja widzę tu jednego faworyta, te 4 punkty myślę że bardzo realnie.
STAWKA: 300 zł
EWK: 567zł

Niemożliwa jest drużyna Egis.
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#52
Koszykówka - Euroliga - 19:00
Zalgiris - Baskonia
Typ: (-4,5) Baskonia win
Kurs: 2,65
Buk: forbet
✅
Moim skromnym zdaniem Litwini mają 2 nieszczescia w tym spotkaniu. Po pierwsze we wtorek w Maladze odbyło się z ich udziałem bardzo wyczerpujące spotkanie, Zalgiris wyszedł zwycięsko z potyczki z Unicaja, ale była potrzebna do tego dogrywka. Podejrzewam że mocno odczuli to spotkanie gracze Kowna.
Po drugie trafią dziś na rywala który się obudził po bardzo słabym starcie. To gracze Laboral zrobili z Realem, niesamowite...deklasacja 105 -75.
Tak naprawdę od meczu z Panathinaikosem coś się zmieniło na lepsze.
Jeśli dziś Baskonczycy wejdą na ten poziom co z Realem, to Litwini pomimo swietnej dyspozycji w tym sezonie, ale jednak po bardzo ciężkim meczu w Hiszpani, zwyczajnie nie sprostają Vitorii.
Tak dla ciekawostki, to będzie w tym sezonie 3 starcie Zalgirisu z Hiszpańską drużyną, narazie bilans 1-1, lanie od Realu 66-87 i wspomniana Malaga 85-83 (72-72).
Jak widać trudno im się gra akurat z tymi druzynami, po dzisiejszym dniu bilans powinien wynosić 1-2.
STAWKA: 300 zł
EWK: 699 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#53
Siatkówka - Finlandia - 17:30
Lakkapaa - VaLePa
Typ: Lakkapa win
Kurs: 2,99
Buk: fortuna
✅

Bądźmy realistami, 12.11 mecz z Budziejowicami i 5 setow, wczoraj mecz Etta przegrany 3:1 i dziś graja kolejne spotkanie? Nie pojmuje. Lakkappa 5 kolejnych wygranych, liczę na kolejne...chociaż, to goście oczywiscie są lepszą druzyna. Ale jak dla mnie zbyt napiety terminarz.
STAWKA: 150 zł
EWK : 394 zł
#54
Koszykówka - Euroliga - 19:00
Zalgiris - Baskonia
Typ: (+4,5) Baskonia win
Kurs: 1,62
Buk: Fortuna
✅

+
Koszykówka - Euroliga - 21:00
Real - Unicaja
Typ: (-8,5) Real win
Kurs: 1,88
Buk: Fortuna
✅

AKO: 3,05
STAWKA: 400 zł
EWK: 1073 zł

 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Do góry Bottom