>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Win by emdex

emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Leszcz
Leszcze, nie leszcze. W tamtej kolejce położyli Stal, bądź co bądź 3cią drużynę zeszłego sezonu w obcej hali.
Człowieku, nie porównuj gówna do miodu.
W 4 kwarcie gdy po serii 7:0 AZS wyszli na prowadzenie to dostali zaraz serie 13:0, ogólnie kończąc 11 pkt w plecy. W tym meczu gdyby nie brak konsekwencji gości to lekko pokrywają 25 conajmniej handicapu.
Od niechcenia wygrali to spotkanie, na moje nieszczescie...nie zmienia to jednak w zaden sposób opini na temat AZS.
 
tyrion-l 64

tyrion-l

Użytkownik
S
Człowieku, nie porównuj gówna do miodu.
W 4 kwarcie gdy po serii 7:0 AZS wyszli na prowadzenie to dostali zaraz serie 13:0, ogólnie kończąc 11 pkt w plecy. W tym meczu gdyby nie brak konsekwencji gości to lekko pokrywają 25 conajmniej handicapu.
Od niechcenia wygrali to spotkanie, na moje nieszczescie...nie zmienia to jednak w zaden sposób opini na temat AZS.
Szanuję Cie za typy, ale ten ból dupy i wieczna chęć ostatniego słowa są irytujące. Czy ktoś kiedykolwiek zdołał przekonać Cie do swojego zdania?
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
S

Szanuję Cie za typy, ale ten ból dupy i wieczna chęć ostatniego słowa są irytujące. Czy ktoś kiedykolwiek zdołał przekonać Cie do swojego zdania?
Oczywiście że tak, nawet Ty jesteś w stanie, logicznymi argumentami....i ból dupy to chyba mało adekwatne stwierdzenie do sytuacji. Irytujące są zagrania takich gości jak Kkkkrawczenko, ciężko nie odpisać na takie mało sensowne komenatrze .
 
C 42

cravchenko

Użytkownik
Oczywiście że tak, nawet Ty jesteś w stanie, logicznymi argumentami....i ból dupy to chyba mało adekwatne stwierdzenie do sytuacji. Irytujące są zagrania takich gości jak Kkkkrawczenko, ciężko nie odpisać na takie mało sensowne komenatrze .
Ok. W takim razie jak już robimy tutaj mały raban, to uargumentuj dlaczego mój komentarz był mało sensowny? Skoro Koszalin wygrał w Ostrowie, to można by wnioskować że coś się zadziało z drużyną i będą w następnym meczu walczyć o kolejną czy to ze Stelmetem, czy z Anwilem. Po takim meczu na pewno wzrosło morale, zwłaszcza że wygrana przyszła dość w kuriozalnych okolicznościach. Dlatego granie takiego wysokiego handicapu jak -17,5 w meczu wyjazdowym, to według mnie nie był dobry pomysł. Anwil zresztą też ostatnio stracił moc, a zwłaszcza ich lider Ivan Almeida.
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Ok. W takim razie jak już robimy tutaj mały raban, to uargumentuj dlaczego mój komentarz był mało sensowny? Skoro Koszalin wygrał w Ostrowie, to można by wnioskować że coś się zadziało z drużyną i będą w następnym meczu walczyć o kolejną czy to ze Stelmetem, czy z Anwilem. Po takim meczu na pewno wzrosło morale, zwłaszcza że wygrana przyszła dość w kuriozalnych okolicznościach. Dlatego granie takiego wysokiego handicapu jak -17,5 w meczu wyjazdowym, to według mnie nie był dobry typ. Anwil zresztą też ostatnio stracił moc, a zwłaszcza ich lider Ivan Almeida.
Ok, masz racje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Mocne rozczarowanie na Filipinach...ale po meczu mocno się zastanowilem i sprawdził ostatnio edycję pucharowa...nie był jednak dobry tym, wyciagane wnioski to podstawa.... ????
#480
*Koszykówka - Euroliga - 18:00

Chimki Moskwa - Real Madryt // over 162,5✅
Buk: forbet
Kurs: 1,70
+
*Koszykówka - Euroliga - 18:30

Anadolu Efes - Crvena Zvezda // 1kw under 39,5⛔
Buk: forbet
Kurs: 1,85

AKO: 3,14
STAWKA: 3000 zł
EWG: 8302 zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#484
*Koszykówka - NBA - LIVE

New York - New Orleans // New Orleans win✅
Buk: forbet
Kurs: 2,75

Czy pokryją w tym momencie 9pkt handi, trudne ale nie nierealne. A że wierzę w samą wygraną to trzeba pograć, kurs dobry.

STAWKA: 5000 zł
EWG: 12 100zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#489
*Koszykówka - NBA - 20:00

Washington - Milwaukee // Milwaukee win
Buk: Fortuna
Kurs: 2,53

+
*Koszykówka - NBA - 21:00

Brooklyn - New York // Brooklyn win
Buk: Fortuna
Kurs: 1,63

AKO: 3,15
STAWKA: 3000 zł
EWG: 10 956 zł

#490
*Koszykówka - Polska - 19:00

Legia - Czarni Słupsk // HT/FT - Czarni/Czarni
Buk: Fortuna
Kurs: 3,30

STAWKA: 5000 zł
EWG: 14 520 zł
......;)
LEGIA - CZARNI....gracze Słupska wyszli w ogóle na parkiet?
 
Do góry Bottom