>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wniosek o zbanowanie

Status
Zamknięty.
maska87 0

maska87

Użytkownik
Proszę o ostrzeżenie: LUKSUSq powód:

kurde kazdy stawiał na tego federera .... ja tez postawiłem i co ? lipa.... 2-0 przegrywa juz :. wrrr straciłem 300zł :/ wrrrrr
Typy dnia 6 lipca.

Proszę o zbanowanie: szczotka8 powód:

no ja tez 300zł w plecy szmata jebana w dupe pierdolona masówka jak huj byla na niego i mend wtopi!!!
Typy dnia 6 lipca.

Wierzę, że administracja / moderatorzy posłuchają mojej prośby. Takie posty nie powinny być tolerowane.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Hawok - dostał już parę ostrzeżeń za głupie posty, które trafiają w innych użytkowników, nazywając userów leszczami i debilami, dalej pisze posty, które są dziecinne, mnie wulgarne, ale wyglądają jakby je pisał 12 latek...
Damianinho czy jakoś coś w tym stylu, napisał 20 parę postów w temacie o jednej promocji, ewidentny nabijacz głupich postów w stylu &quot;właśnie się zarejestrowałem&quot; albo &quot;co czeba zrobić rzeby&quot; - orty specjalnie zrobione

Zwróćcie uwagę na tych userów...
 
depee 0

depee

Użytkownik
Nieprzeczytane Dzisiaj, 13:37 #2
extratyper11

Dołączył: 09.07.2008
Posty: 23

Witaj!
Zapraszam Cię na profesjonalną stronę z typami XXXX
Za typy płacisz tylko wtedy kiedy są trafne!
Pozdrawiam
Vader // Po sprawie...
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
ja dostalem bardzo niemile pw, zawierajace wiele slow obrazliwych (czemu nie ma mozliwosci zglaszanai PW?)
TOMCIOOMEN witam
chyba cię coś porypało jak założe nastepny temat i widze kto pisze bez sensu właśnie ,wiec daruj sobie to co piszesz bo sam piszesz bez sensu ,moze masz złom i nikt niechce go kupić wiec poszukaj innego dostawce a nie będziesz mi tu pierdzielil o jakis zapałkach dzieciaku ,pisz sobie lepiej u siebie ze masz zlom ale nikt nieche kupić go ,jak niewiesz to wogole kurna mać niepisz nic na ten temat proste i nie wnerwiaj ludzi wogole ,chyba ze jak chcesz to niema sprawy zobaczymy kto kogo wnerwi szczegolnie o zapalkach bo tu kurwa nie miałeś tyle nawet wiec nie pierdol mi żadnych głupot kurwwa mać ,idz ze swoim zlomem lepiej w pizdu!! i bedzie najlepiej
TO TYLE I NAWET NIE ODPISUJ BO NIEMAM ZAMIARU CZYTAC TWOICH PORYPANYCH IDIOTYCZNYCH BZDUR KURWA MAĆ

zrobcie cos z tym
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
ja dostalem bardzo niemile pw, zawierajace wiele slow obrazliwych (czemu nie ma mozliwosci zglaszanai PW?)

TOMCIOOMEN witam
chyba cię coś porypało jak założe nastepny temat i widze kto pisze bez sensu właśnie ,wiec daruj sobie to co piszesz bo sam piszesz bez sensu ,moze masz złom i nikt niechce go kupić wiec poszukaj innego dostawce a nie będziesz mi tu pierdzielil o jakis zapałkach dzieciaku ,pisz sobie lepiej u siebie ze masz zlom ale nikt nieche kupić go ,jak niewiesz to wogole kurna mać niepisz nic na ten temat proste i nie wnerwiaj ludzi wogole ,chyba ze jak chcesz to niema sprawy zobaczymy kto kogo wnerwi szczegolnie o zapalkach bo tu kurwa nie miałeś tyle nawet wiec nie pierdol mi żadnych głupot kurwwa mać ,idz ze swoim zlomem lepiej w pizdu!! i bedzie najlepiej
TO TYLE I NAWET NIE ODPISUJ BO NIEMAM ZAMIARU CZYTAC TWOICH PORYPANYCH IDIOTYCZNYCH BZDUR KURWA MAĆ



zrobcie cos z tym

to jest wiadomosc pw wiec nie powinienes miec pretensji , a tak apropo to tomcio napisal prawde
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jemjgourt to PW nie jest az tak strasznie wulgarne, a po2 za PW nie karzemy chyba ze spam ktos rozsyla. Ja ci sie nie podoba to masz taka opcje &#39;ignoruj usera&#39;. Tyle w tym temacie.
troche to dziecinne ze wklejasz PW, sama nazwa wskazuje ze to prywatna wiadomosc.
 
cziken26 0

cziken26

Użytkownik
ja dostalem bardzo niemile pw, zawierajace wiele slow obrazliwych (czemu nie ma mozliwosci zglaszanai PW?)
TOMCIOOMEN witam
chyba cię coś porypało jak założe nastepny temat i widze kto pisze bez sensu właśnie ,wiec daruj sobie to co piszesz bo sam piszesz bez sensu ,moze masz złom i nikt niechce go kupić wiec poszukaj innego dostawce a nie będziesz mi tu pierdzielil o jakis zapałkach dzieciaku ,pisz sobie lepiej u siebie ze masz zlom ale nikt nieche kupić go ,jak niewiesz to wogole kurna mać niepisz nic na ten temat proste i nie wnerwiaj ludzi wogole ,chyba ze jak chcesz to niema sprawy zobaczymy kto kogo wnerwi szczegolnie o zapalkach bo tu kurwa nie miałeś tyle nawet wiec nie pierdol mi żadnych głupot kurwwa mać ,idz ze swoim zlomem lepiej w pizdu!! i bedzie najlepiej
TO TYLE I NAWET NIE ODPISUJ BO NIEMAM ZAMIARU CZYTAC TWOICH PORYPANYCH IDIOTYCZNYCH BZDUR KURWA MAĆ

zrobcie cos z tym
A ja to widzę tak to pisanie na PW do siebie przez was, już troszkę trwało i napewno obydwaj jesteście winni bo wnioskuje z tego, że sobie ubliżaliście i wyzywaliście, np. rozsyłanie tekstów typu &quot;złomy&quot;. Dlatego na twoim miejscu nawet bym tego tutaj nie wklejał tylko ignorował tego usera co by napewno załatwiło twój problem. A po drugie trochę winy jest także po twojej stronie i postanowiłeś się odgryźć mu i zgłosić to bo kolesiowi troszkę puściły nerwy.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Ted no fakt ze PW, ale jakbym napisal zapewne do Ciebie i CIe na PW wyzwal bys nic niezrobil i olal to?
Cziken26 nigdy do niego pw nie napisalem, zawsze mu do tematu pisalem ;]
i to nie zlomy tylko zapalki zbiera ;]
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ale jemjogurt ma racje do do tomciomena ...to jest oszust i tyle ...szkoda ze nie mam archiwum z gg bo bym wam pokazal co on pisal ...ze ci co czytaja jego temat to frajerzy ze mysla ze za tyle gra itp wrzucal na innych ...zlodziej bo pozyczyl pol koku temu 40zł i nie oddal bo nie ma 40 zł. on prowadzil sobie zeszyt gdzie wpisywal aby stan konta a nigdy nie wkleil screena ... nie sory ! wkleil kilka wteyd co mial moja kase ... i inne glupie rzeczy pisal ...
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
A jest wogóle sens dalej ciągnąc ten temat? Tomcioomen zrezygnował z podawania typów. Już minęło kilka dni i nie powrócił (wiem, wiem ciężko w to uwierzyc ;) ale to fakt). A to że nie oddał Wam kasy to nauczka dla Was i dla innych osób by nie pożyczac nikomu pieniędzy (chyba, że faktycznie macie zaufanie do kogoś).
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Możecie już skończyć te dyskusje bo i tak nic nie wnoszą.
Tomcio nie dostanie żadnej kartki za wiadomość PW. Wiadomość ta jest prywatna. A Wy dalej się rozwodzicie...
Co do osoby Tomcia to były już prowokacje ze strony innych userów aby go zbanować. Wysyłano mi podrobione screeny jakoby Tomcio rozsyłał spam na PW. Później w tym dziale także założył ktoś temat aby dać mu bana i pokazał sfałszowane screeny. Ludzka głupota nie zna granic.
Jeśli Tomcio budzi takie negatywne odczucia za to, że prowadzi temat to Wasz problem. Tak samo jak pożyczaliście mu pieniądze.
 
cziken26 0

cziken26

Użytkownik
Proszę o zbanowanie tego oto użytkownika :!:
darekssml

Dołączył: 22.07.2008
Posty: 3

Witam!
Posiadam obecnie zaufane informacje o wynikach spotkań w piłce nożnej. Zainteresowanych współpracą proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów. Mój numer gg: XXXX oraz e-mail: XXXX
Chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi :!:
Aha dodam jeszcze że to było napisane w typach dnia jako jeden z typów dnia i jeszcze do tego post pod postem :-?
Z góry dziękuje za zbanowanie, bo takich użytkowników napewno to forum nie potrzebuje :!:
Vader // Masz rację. Takich nie potrzebuje :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom