>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wniosek o zbanowanie

Status
Zamknięty.
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
ta, ale powinien byc jakis poziom na forum... ile taki czlowiek moze miec lat???? ze takie pw wypisuje... a modzik Tedziu tez mi daje ostrzezenia za nic
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ta, ale powinien byc jakis poziom na forum... ile taki czlowiek moze miec lat???? ze takie pw wypisuje... a modzik Tedziu tez mi daje ostrzezenia za nic
Tak poziom trzymamy, bo forum jest publiczne i ogólnodostępne.
PW jak nazwa wskazuje jest prywatną częścią forum, przeznaczoną dla użytkowników. Jeżeli wiadomość PW nie działa źle na rzecz forum, admini, modzi i osoby trzecie nie ingerują w Wasze rozmowy.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Nie neguję tej polityki, ale z drugiej strony jak się dostaje stek wulgarnych wyzwisk, to trochę dziwnie.
 
B 0

balu

Użytkownik
Tak poziom trzymamy, bo forum jest publiczne i ogólnodostępne.
PW jak nazwa wskazuje jest prywatną częścią forum, przeznaczoną dla użytkowników. Jeżeli wiadomość PW nie działa źle na rzecz forum, admini, modzi i osoby trzecie nie ingerują w Wasze rozmowy.
Prywatna część forum? Dobre sobie haha.. Czemu nie ma oficjalnie powiedziane, że mod team i admini mają dostęp do PW użytkowników?
Moim zdaniem to przesada dlaczego ktoś może czytać moje jak to nazwałeś &quot;prywatne&quot; wiadomości..?
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
to forum nie ma poziomu ???? tylko zal odchodzic przy takim stazu ????
ty ku**o co latasz po modach dz**o pi***a
szmaciarzu je***y , zebym mogl cie spotkac kiedys to tak ci n**e ze cie koledzy nie poznaja kur**ie j*ny

oto nastepne pw ???? anapolona
Vader // trochę zmodyfikowałem to...
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Prywatna część forum? Dobre sobie haha.. Czemu nie ma oficjalnie powiedziane, że mod team i admini mają dostęp do PW użytkowników?
Moim zdaniem to przesada dlaczego ktoś może czytać moje jak to nazwałeś &quot;prywatne&quot; wiadomości..?
ani modzi ani modTeam nie mają dostepu do prywatnych wiadomosci
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Prywatna część forum? Dobre sobie haha.. Czemu nie ma oficjalnie powiedziane, że mod team i admini mają dostęp do PW użytkowników?
Moim zdaniem to przesada dlaczego ktoś może czytać moje jak to nazwałeś &quot;prywatne&quot; wiadomości..?
A dla mnie jest przesadą, że ostatnio w tym dziale udzielają się ludzie kótrzy dopiero co się zarejestrowali jak niejaki @ricardo oliviera albo Ty, który to jest dopiero Twój drugi post a już myślisz, że wszystko wiesz...
Pozdrawiam nowych userów którzy już wszystko o forum doskonale wiedzą :spokodfhgfh:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
PW jak sama nazwa wskazuje jest wiadomością ,,prywatną&#39;&#39; skierowaną właśnie do ciebie i bardzo sie ciesze że administracja nie kiwa palcem w tym kierunku sam mialem kilka spinek z tym gościem jednak potrafiliśmy w miare kulturalny sposób załatwić sprawe zresztą anapolon z pewnością nie wybiera sobie ofiary i nie wypisuje takich rzeczy bez powodu musi być coś na rzeczy
Zachowujecie sie jak małe dzieci które lecą z każdą skargą do mamy

co obniża poziom forum ?? chyba te wszystkie pretensje w dziale administracji po za tym wszystko wydaje sie być ok ;)

to forum powinno miec jakies ograniczenia wiekowe bo naprawde żal z niektórymi swiat im sie wali bo usłyszeli słowo KURWA !!!!!
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
ale nie wazne, koniec off topu, widac dziecinne zachowanie jest tolerowane na forum, takie jak anapolona...bo jaki dojrzaly czlowiek wypisuje takie teksty ...
ani nie są konstruktywne, nie posiadaja sensu i maja na celu tylko obraze... typowy 12 latek, pamietam czasy kiedy to anapolon walil bez sensu teksty, zeby sobie licznik nabic i uwaza sie teraz za niewiadomo kogo...
nie mialbym nic przeciwko tym pw, gdybym nie dostal bezsensownego ostrzezenia od teda, ze niby obrazilem szanownego pana anapolona...
ale taki jest dzisiejszy swiat, chamstwo jakby z chlewa wyszedl, co ja mowie, świnie chociaz sa bardziej kulturalne...
powiedzial ktos, ze to nie szkodzi forum, 10 takich anapolonow juz potrafi zepsuc atmosfere...nie zdziwilbym sie gdyby to byl 12 latek w dresiku
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
rom778

Dołączył: 12.11.2007
Posty: 1

darmowa kasa oraz nagrody
Witaj, mam dla Ciebie ciekawą stronke w której sie obstawia mecze i na której można wygrać zupełnie za darmo bardzo wiele cennych nagród rzeczowych (aparaty, konsole play station itd) oraz nagrody gwarantowane (koszulki, czapki, gry itd). Jeśli Ci sie powiedzie i dobrze wytypujesz pare meczy wygrasz kase na buka w necie, lub jeśli zaprosisz znajomych do zabawy (za każdą osobe dostajesz pieniądze). Serdecznie zachęcam do rejestracji oraz probowania swoich sił powodzenia
kliknij tutaj
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ramzi, chyba zapomniałeś o starych czasach, zbanowanym koncie, założeniu własnego forum hazardowego i późniejszym powrocie tutaj, jakby nigdy nic... więc sobie daruj hasełka, że przez długi staż nie chcesz odchodzić z forum.
Twoim tokiem rozumowania to za chwile będziemy banować za rozmowy e-mail czy rozmowy na gg użytkowników forum, bo osoba X ma u nas konto i mnie obraża...
To co publicznie jest pisane na forum musi być zgodne z regulaminem, gdyż to wpływa na poziom merytoryczny forum, a nie jakieś prywatne pogaduszki.
Ty dostałeś ostrzeżenie, gdyż regulamin forum jasno mówi, iż do innego usera podchodzimy z odpowiednim szacunkiem (ponownie napiszę publicznie, czyli wypowiedzi czytane przez osoby trzecie), tak aby nie demoralizowały dzieci i młodzież ;). Takie pogaduszki w &quot;4 oczy&quot; nie wpływają negatywnie na społeczność forum (no chyba, że tak jak Ty ujawniasz swoją prywatną korespondencje do publicznej dostępności).
Więc panowie wrzucie na luz i nie narzekajcie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie może ja się wypowiem co do wspominanych PW wiadomości nigdy nikt nie miał wejścia do waszych skrzynek NIKT:!: Nawet Marcin , czy Moderatorzy to wasza PW sprawa co tak trzy miecie. I z kim się wyklinacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom