>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Mundialu - dyskusje ogólne o składach, informacje, pytania...

Status
Zamknięty.
P 95

piotrek_

Forum VIP
W poniedziałek odbędzie się zdecydowanie ważny mecz dla ekipy z Hiszpanii w meczu z Hondurasem. Del Bosque podczas wywiadu stwierdził , że wyjdą na ten mecz zdecydowanie ofensywnie. Od początku meczu obok Davida Villi w ataku można się spodziewać Torresa a nawet Fabregasa . Tak, trener Hiszpanów zdecydowanie potwierdza doniesienia o tym , że Torres powrócił już do pełni zdrowia i szansa jego występu w całym meczu rośnie z dnia na dzień. W ostatnim meczu ze Szwajcarią Torres wszedł na boisko w 61 min ale na niewiele się to niestety zdało. Od pierwszych minut możemy się również spodziewać na boisku Carlosa Marcheny.
Trener podkreślił, że teraz ich zadaniem będzie strzelić bramkę jak najszybciej aby potem nie być swiadkiem kolejnej nieprzyjemnej niespodzianki. Dodał, że jego zespół będzie starał się grać dokładniej, bardziej kombinacyjnie i przede wszystkim skutecznie. Zespół ostatnio po porażce ze Szwajcarią trenował w trudniejszych warunkach przy bardzo niskiej temperaturze co było akurat częścią planów Del Bosque. Takie treningi przeprowadzono kilkakrotnie i każdy trwał dokładnie godzinę.
marca.com
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Czy to prawda że kilku zawodników z Korei Północnej uciekło ? Doszły mnie takie słuchy, ale nie wiem czy to prawda.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tak czy inaczej FIFA nie miała wyjście musiała zdementować pogłoski, nawet jeśli zawodnicy faktycznie by uciekli, zobaczymy w kolejnym meczu ilu ich bedzie ;)
 
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
FIFA zmienia przepis o żółtych kartkach. Gwiazdy zagrają w finale


FiFA zmieniła reguły pauzowania za żółte kartki, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo absencji największych gwiazd mistrzostw w finale zaplanowanym na 11. lipca.

Michael Ballack w 2002 roku, Alessandro Costacurta w 1994 roku, Claudio Caniggia w roku 1990 - to tylko trzy z wielu gwiazd piłki nożnej, które opuściły finał mistrzostw świata przez przekroczenie limitu otrzymanych żółtych kartek.

Dlatego szefostwo FIFA podjęło decyzję o amnestii dla piłkarzy, którzy otrzymali kary indywidualne od początku pierwszej rundy mistrzostw, aż do ćwierćfinału rozgrywek.

To oznacza, że piłkarze mogą opuścić finał mundialu tylko w przypadku, gdy zarobią oni dwie żółte kartki w 1/4 i w 1/2 finału, oraz oczywiście czerwoną w półfinale mistrzostw.

- Przekaz FIFY jest jasny. Chcemy dać szansę najlepszym piłkarzom świata, by ci pokazali swoją klasę w finale mundialu - mówi rzecznik związku Marius Schneider. - Pierwsze pomysły na tego typu traktowanie &quot;kartkowiczów&quot; powstały już w 2002 roku, kiedy Michael Ballack musiał oglądać finał z trybun - zakończył Schneider.

źrodło: PAP
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Czy to prawda że kilku zawodników z Korei Północnej uciekło ? Doszły mnie takie słuchy, ale nie wiem czy to prawda.
Jutro się przekonamy ile ich będzie siedzieć na ławce. Swoją drogą, ja się im nie dziwię, jeśli to prawda.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Urugwaj fakt remis ich satysfakcjonuje ale nie sądzę aby satysfakcjonował i Meksyk. Nikt nie chce trafić na Argentynę w 1/8. Granie na remis w przypadku Urugwaju może być niebezpieczne , bo może się skończyć przypadkową bramką w końcówce meczu. Ja tam uważam że i Meksyk i Urugwaj wyjdą na boisko po 3pkt.
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Urugwaj fakt remis ich satysfakcjonuje ale nie sądzę aby satysfakcjonował i Meksyk. Nikt nie chce trafić na Argentynę w 1/8. Granie na remis w przypadku Urugwaju może być niebezpieczne , bo może się skończyć przypadkową bramką w końcówce meczu. Ja tam uważam że i Meksyk i Urugwaj wyjdą na boisko po 3pkt.
Ja napewno nie postawię na remis, na zwycięstwo Urugwaju bądź Meksyku są wysokie kursy...
Jest sens grać 2 kupony, jeden na Meksyk 3.50 a drugi na Urugwaj 3.95 ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zawsze jest sens. Ja np nie wierzę że się &quot; zgadają&quot; na ten remis i to jeszcze w przypadku gdy ta cała sprawa jest tak nadmuchana. A kursy bardzo dobre.
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Zawsze jest sens. Ja np nie wierzę że się &quot; zgadają&quot; na ten remis i to jeszcze w przypadku gdy ta cała sprawa jest tak nadmuchana. A kursy bardzo dobre.
Doszedłem do wniosku, że można zagrać za małą stawkę. W końcu nikt nie chciałby trafić na Argentynę...
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Zakaz wuwuzeli

Z obawą przed rozprzestrzenieniem się wuwuzeli w Niemczech piłkarski klub 2. Bundesligi Arminia Bielefeld zabronił już teraz kibicom wnoszenia głośnej trąbki na teren stadionu.

&quot;Dotychczasowe mecze na mundialu pokazały, że takie dźwięki to nic dobrego. Na pewno nie ułatwiają gry zawodnikom, a naukowe badania potwierdziły, że mogą nawet doprowadzić do wady słuchu. Wuwuzela nie pasuje do piłki nożnej i nie chcemy jej na naszym obiekcie&quot; - powiedział dyrektor Arminii Ralf Schnitzmeier.
Głośne i niekoniecznie przyjemne dla ucha dźwięki podłużnych, plastikowych trąbek dały się we znaki kibicom i piłkarzom z całego świata podczas ubiegłorocznego Pucharu Konfederacji. Szybko zrozumiano skąd wzięła się nazwa. &quot;Wuwuzela&quot; w języku zulu oznacza bowiem &quot;robić hałas&quot;.
Wiele stacji telewizyjnych transmitujących spotkania z RPA zainwestowało nawet w specjalne filtry zagłuszające nieprzyjemne dźwięki.


źródło: sports.pl


 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
MŚ: gigantyczne zyski bukmacherów

Z remisu Anglików z niżej notowaną Algierią (0:0) w grupie C piłkarskich mistrzostw świata w RPA cieszyli się na Wyspach Brytyjskich tylko... bukmacherzy. Sensacyjny wynik przyniósł im rekordowy zysk w wysokości 10 milionów funtów.

Zdecydowana większość grających obstawiała wysokie zwycięstwo Anglii.

&quot;Zakłady na to spotkanie zarobiły fortunę. To najprawdopodobniej najwyższy zysk w historii meczów piłkarskiej reprezentacji Anglii&quot; - poinformowała firma William Hill.


Słaba - jak na razie - postawa Anglików wpłynęła na zmiany kursów zakładów na zwycięzcę turnieju w RPA. Argentyna i Brazylia to obecnie faworyci, więc za postawienie na te ekipy można wygrać najmniej w przypadku ich sukcesu. Znacznie więcej zarobić mogą ci, którzy typować będą zespoły Hiszpanii, Anglii i Niemiec - pod warunkiem sukcesu tych reprezentacji.

onet.pl
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
MŚ 2010: Wybuchł wielki bunt piłkarzy

To największe pasmo skandali tegorocznego mundialu. Reprezentacja Francji w rozsypce. Anelka nazwał selekcjonera Domenecha &quot;sk...&quot;, a po wyrzuceniu Anelki z kadry piłkarze reprezentacji Francji odmówili treningu.

Piłkarze reprezentacji Francji odmówili wczoraj udziału w treningu. W ten sposób zaprotestowali przeciw usunięciu Nicolasa Anelki z reprezentacji. 31-letni napastnik w przerwie meczu z Meksykiem (0:2) nazwał selekcjonera Raymonda Domenecha „sk...&quot;.


- Wszyscy zawodnicy bez wyjątku wyrażają sprzeciw wobec decyzji o usunięciu z kadry Nicolasa Anelki - głosi komunikat zbuntowanych piłkarzy.

Kadrowicze wczoraj o 16 wyszli na boisko, gdzie miały się odbyć normalne zajęcia. Na murawie spędzili zaledwie kilka minut. Kapitan drużyny Evra pokłócił się z trenerem odpowiedzialnym za przygotowanie fizyczne Robertem Duverne&#39;m. Musiał rozdzielać ich Domenech, bo inaczej mogło dojść do rękoczynów.

Dymisja dyrektora

Następnie zawodnicy wrócili do autokaru, który przywiózł ich na zajęcia. Podobno nie chcieli wpuścić do niego selekcjonera. Ten jednak ostatecznie wszedł do pojazdu i przez ponad 20 minut rozmawiał z graczami. Scysję obserwowało 250 dziennikarzy. Protest wyglądał na dobrze zaplanowany. To wyraźny sprzeciw nie tylko wobec federacji, ale i demonstracja braku zaufania do Domenecha.

Bunt miał już pierwsze konsekwencje. Dyrektor FFF (Francuska Federacja Futbolu), który stał na czele delegacji na mundial, Jean-Louis Valentin zaprotestował wobec ich decyzji, rezygnując z funkcji. - To skandal, że oni nie chcą trenować. To wstyd. Jak dla mnie to już koniec. Odchodzę z federacji. Jestem zdegustowany ich zachowaniem - zapowiedział człowiek numer dwa we francuskiej federacji.

Także prezes związku Jean-Pierre Escalettes nie krył oburzenia zachowaniem zawodników. - Jesteśmy skonsternowani postawą piłkarzy protestującym przeciw - ich zdaniem - niesprawiedliwej decyzji o wykluczeniu z reprezentacji Nicolasa Anelki. Wbrew temu co myślą, ta decyzja została podjęta po długiej rozmowie z samym zainteresowanym i w obecności kapitana zespołu (Patrice&#39;a Evry - przyp. red.). Zostaje mi tylko przeprosić za ich zachowanie - komentował.

Kto donosi?

Afera wybuchła w sobotę po tym jak dziennik sportowy L&#39;Equipe ujawnił, co działo się w szatni podczas czwartkowego meczu. - Va te faire enculer, sale fils de puta - czyli &quot;pierd... się w dup..., skur..&quot;. Te słowa wybite na okładce sobotniego wydania tej gazety wstrząsnęły całą Francją.

O tym, że atmosfera w kadrze jest zła, wiadomo było od dawna, ale chyba nikt nie sądził, że czołowy kadrowicz może tak znieważyć selekcjonera. Incydent musiał wpłynąć na postawę piłkarzy, bo do przerwy grali przeciętnie, a w drugiej połowie już fatalnie. To wtedy stracili obie bramki. Piłkarze starają się znaleźć winnego przecieku. Gdy Evra starł się z Duverne&#39;em, pojawiły się plotki, że to właśnie ten członek sztabu Domenecha opowiedział dziennikarzom, co działo się w szatni. - To nie on jest donosicielem. Mamy do niego zaufanie - powiedział jednak Evra. A już jutro Francja zmierzy się z RPA. O ile piłkarze wyjdą na boisko...

źródło: sports.pl
 
M 4

mariuszxxx6

Użytkownik
Orientuje się może ktoś co do dzisiejszego składu Argentyny? Najbardziej interesuje mnie tu linia obrony. Maradona mówił może coś na ten temat?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom