>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Mundialu - dyskusje ogólne o składach, informacje, pytania...

Status
Zamknięty.
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Jestem cholernie rozczarowany tymi pierwszymi dniami Mundialu. 7 bramek w 9 meczach... przecież w naszej krajowej Ekstraklasie więcej już pada... Żeby te mecze chociaż atrakcyjne były, a bramki nie padały, a to same nudy i jakaś lepsza gra jedynie momentami... na razie żadne spotkanie nie było na jakimś wielkim poziomie. Oczekiwałem dużo więcej, pozostaje miec nadzieję, że będzie lepiej...
mam podobne odczucia, ale również nadzieję, że zaczną się mecze wysokich lotów, na razie chłopaki może się boją, wstydzą, ale lada dzień, mam głębokie przekonanie, zobaczymy kilka naprawdę dobrych spotkań, i przede wszystkim jakiś over 2,5 (niech bogowie mają w opiece tych, którzy grają progresję na over) ;)
 
T 9

theart

Użytkownik
(niech bogowie mają w opiece tych, którzy grają progresję na over) ;)
A psychiatra tych, którzy w ogóle grają progresje ;)
Moim zdaniem mecze które się odbyły są ostrożne, choć Anglicy z Hamerykańcami czy choćby Korea pokazali ładny futbol. Zespoły afrykańskie są zwyczajnie słabe (widzieliśmy to podczas Pucharu Narodów) a średniaki europejskie antytechniczni ;) Za to szkopy zrobią miazgę z kangurzycy.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Wydaje mi się, że w drugiej kolejce będzie padało już więcej goli. Wiele trenerów/drużyn wychodzi z założenia; byle nie przegrać pierwszego meczu. Po pierwszej kolejce sytuacja w grupach będzie już dość jasna, a wtedy niektóre drużyny będą musiały zacząć grać ofensywniejszy futbol, co za tym idzie... odkrycie się. Po cichu liczę na to, że te mistrzostwa się jeszcze rozkręcą. A jeszcze coś; mega kij w d... wszystkim trębaczom ! :p
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wydaje mi się, że w drugiej kolejce będzie padało już więcej goli. Wiele trenerów/drużyn wychodzi z założenia; byle nie przegrać pierwszego meczu. Po pierwszej kolejce sytuacja w grupach będzie już dość jasna, a wtedy niektóre drużyny będą musiały zacząć grać ofensywniejszy futbol, co za tym idzie... odkrycie się. Po cichu liczę na to, że te mistrzostwa się jeszcze rozkręcą. A jeszcze coś; mega kij w d... wszystkim trębaczom ! :p
Zgadzam się z Tobą - od drugiej kolejki zaczną się wysokie wyniki w RPA, bo zaczną się mecze o wszystko i wogóle. Choćby mecz Serbii z Niemcami - niezależnie od wyniku dzisiejszego meczu Niemców, Serbia będzie musiała zagrać odważny futbol, bo ten mecz będą musieli wygrać chcąc awansować ???? A szanse na overy jeszcze są w pierwszej kolejce - WKS - Portugalia, czy jutrzejszy Holandia - Dania, choć tu może się skończyć skromnym 1:0 dla Holendrów.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
To oczywiste, że na początku wszystkie drużyny grają asekuracyjnie, bo mają po prostu bardzo dużo do stracenia. Zaczną się kolejne kolejki, a i bramek przybędzie. Drużyny które przegrały pierwsze spotkania nie będą miały nic do stracenia i na pewno zaatakują, a to szansa na kontrataki z których pada największa ilość bramek. Po za tym dopiero przed nami debiut najbardziej ofensywnych ekip: Holandii, Kamerunu, Brazylii, Portugalii, WKSu, Chile, czy Hiszpanii. Po za tym uważam, że mimo niewielkiej ilości bramek widzieliśmy już przynajmniej dwa bardzo dobre mecze, w których nie brakowało ciekawych akcji, czy pięknych bramek. Chodzi mi o spotkania RPA - Meksyk i Argentyna - Nigeria. Okey, możemy marudzić, bo w tych meczach padły 3 gole, ale za to jakie to były gole? A po za nimi nie brakowało zwrotów akcji i fantastycznych interwencji golkiperów. Nie mamy na co narzekać!
 
danon 0

danon

Użytkownik
zaczynają się dublować posty, ale nikt nic nowego nie wymyśli. Rzeczywiście wszyscy grają na &quot;aby nie przegrać pierwszego meczu&quot;, więc nie ma co marudzić tylko oglądać, wyciągać wnioski i w drugiej kolejce stuknąć buki na ładna kaskę.
PS. szwaby pokazały jak się podaje prostopadłe piłki i gra klepy na połowie przeciwnika. Niestety ale wyglądało to naprawdę ładnie
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Przewidywane składy na mecz Holandia - Dania:
Holandia: Stekelenburg, Van der Wiel, Heitinga, Mathijsen, Van Bronkchorst, de Jong, Van Bommel, Kuyt, Sneijder, Van der Vaart, Van Persie
Dania: Sorensen, Kvist, Kroldrup, Agger, Jacobsen, C.Poulsen, Jorgensen, J.Poulsen, Rommedahl, Tommason, Gronkjear

źródło: livescore.com
 
S 0

skyline-

Użytkownik
@danon
Niestety, jak niestety, ja tam ciesze się z wygranej Niemców, to im kibicowałem w tym spotkaniu, nie koniecznie z tego względu, że na nich postawiłem.
Skład Holandii faktycznie bombowy, jestem ciekawy, co pokażą w dzisiejszym meczu, ale wszystko zapowiada się bardzo ciekawie, tak więc czekamy do 13;30 i oglądamy ???? . Ciekawią mnie też dwa mecze - RPA vs Urugwaj i Grecja vs Nigeria. Jednak myśląc czysto logicznie, no i patrząc na ostatnią grę tych krajów stwierdzam, że Nigeria i Urugwaj powinny poradzić sobie z przeciwnikiem. RPA gra na własnym podwórku, więc tanio skóry nie sprzeda, ale co tam ???? .
 
T 9

theart

Użytkownik
Statystyki meczowe (dokładne)
Hej, czy zna ktoś WWW gdzie są dokładne statystyki meczowe, wraz z ilością doliczanych minut do poszczególnych połów, ilością fauli, rzutów z autu, rzutów bramkowych, rożnych, kartek w przedziałach czasowych.

Interesuje mnie też by było napisane kto sędziował i kto będzie sędziował mecze.

PS. Jeśli inny dział to proszę przenieść.
 
T 9

theart

Użytkownik
Fajny link choć trochę by się więcej przydało szczegółowiej, może ktoś robi konkretnie pod bukmacherke (minutowo 10-19.59, 20-29.59, 30-39.59, ilosc minut doliczanych, ilosc autów, rzutów bramkowych, wszystko co buk oferuje)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak widać wuwuzele denerwują nie tylko kibiców :|
Kapitan Trójkolorowych - Patrice Evra przyznaje, że doping kibiców podczas tegorocznego mundialu jest straszny. Chodzi tu głównie o wuwuzele.
Po rozczarowującym wyniku w meczu z Urugwajem Evra przyznaje, że ciężko się wyspać, jeśli wszędzie słychać dźwięki wuwuzeli.
- Nie możemy spać przez wuwuzele. Ludzie zaczynają na nich grać już o 6 nad ranem. Z ich powodu nie słyszymy się nawzajem na boisku - powiedział 29-letni obrońca.
źródło : devilpage.pl
 
karateka 0

karateka

Użytkownik
Kurde te mistrzostwa są słabe, chyba najsłabsze jakie pamiętam. Naprawdę bardzo bym chciał żeby się to zmieniło bo na razie jest padaka (sorry wyjatki to mecze Argentyna - Nigeria, Honduras - Chile). Duzo &quot;dziwnych&quot; meczy - nie jeden dwa tylko prawie wszystkie. Organizacyjnie też ponoć nie powalają na kolana. No i te pier..... wuwuzele. Aż odechciewa się tego oglądać - jedno wielkie buczenie. Nie słychać dopingu, reakcji trybun a to zabija urok futbolu. Z pogodą to też chyba nie tak - praktycznie w wiekszości krajów, które grają na Mundialu jest teraz w miarę ciepło a w RPA wieczorem jest czasem 2-3 stopnie. Mecze o 13:30 widać wyczerpujące na maksa - pogoda. Chyba wybór afrykańskiego kraju na organiztora nie było najlepszym rozwiązaniem.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Trzeba tylko wierzyć w to że I runda była tylko rundą rozpoznawczą i tak na prawdę turniej się rozpocznie tak na prawdę dziś ...ale znowu ciężko się łudzić. Wiele meczów zakończyło się remisem które tak na prawde przy remisie i w tej kolejce drużyny nie wyklucza z walki o awans. Ehh faktycznie te mistrzostwa nie są za ciekawe. I jeszcze ta ofera z Jaboulani
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Pozostaje nam tylko czekać na dzisiejszy mesz RPA-Urugwaj i liczyć na dobrą grę obu zespołów. Myślę, że zapowiada się ciekawy mecz.
 
zyzo 0

zyzo

Użytkownik
Jak widać wuwuzele denerwują nie tylko kibiców :|

źródło : devilpage.pl
Napewno te wuwuzele w jakims stopniu powoduja ta nieskutecznosc u zespolow ciezko podejmowac decyzje w takim hałasie tym bardziej w meczach o taką stawke
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom