>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wokół Mundialu - dyskusje ogólne o składach, informacje, pytania...

Status
Zamknięty.
Z 0

z.g.

Użytkownik
Fakty historyczne statystyczne:
1. Nikt z Europy nie zdobył poza Starym Kontynentem mistrzostwa. Więc to skreśla drużyny Europejskie.
2. Kto wygrał puchar konfederacji to później nie wygrał Mundialu.Więc to skreśla Brazylię.
3. Gospodarz mundialu zawsze wychodził z grupy.
4. Jest to pierwszy mundial w Afryce.
Na to wychodzi ,że kto ma zdobyć to trofeum ? Argentyna jest za słaba ,Paragwaj ? Chile ? A może to właśnie Meksyk zdobęcie ,chociaż grubo wąptię. Na pewno będzie ciekawie.
 
1 0

123owca321

Użytkownik
Obrońca Liverpoolu Martin Skrtel jest gotowy do gry. Obrońca reprezentacji Słowacji zdążył na czas wyleczyć kontuzjowaną kostkę i będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na pierwszy grupowy mecz naszych południowych sąsiadów z Nową Zelandią.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Robben ma być gotowy na mecz z Danią wg Goal.com
Robben nie zagra z Danią. Właśnie oglądałem studio w holenderskiej telewizji i powiedzieli, że Robben na pewno nie zagra z Danią. Jego miejsce zajmie najprawdopodobniej VdV lub Kuyt.
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
Wg fizjoterapeuty Oranje Arjen jest już zdrów i powinien grać, ale jak wiadomo decyzja należy do van Marwijka. To że będzie gotowy nie równa się z tym że zagra, być może będzie tak jak mówisz.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja jeszcze mam takie pytanie. Nie denerwują was te vuvuzele ? kurde jak zaczną oni tym trąbić o komentatora nie słychać. jak oglądałem mecz otwarcia to tak jak bym oglądał jakiś mecz z Primery Division bo tam też trąbki są bardzo popularne. Nie mniej jednak wolał bym aby doping ograniczał się do śpiewów itp.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
ja jeszcze mam takie pytanie. Nie denerwują was te vuvuzele ? kurde jak zaczną oni tym trąbić o komentatora nie słychać. jak oglądałem mecz otwarcia to tak jak bym oglądał jakiś mecz z Primery Division bo tam też trąbki są bardzo popularne. Nie mniej jednak wolał bym aby doping ograniczał się do śpiewów itp.
No pewnie, że denerwują, ale co zrobisz - wuwuzele są związane z kulturą Afryki i trzeba będzie jakoś się do tego przyzwyczaić albo oglądać bez głosu w akcie desperacji ????
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Wg fizjoterapeuty Oranje Arjen jest już zdrów i powinien grać, ale jak wiadomo decyzja należy do van Marwijka. To że będzie gotowy nie równa się z tym że zagra, być może będzie tak jak mówisz.
Też słyszałem, że fizjoterapeuta wspominał, że Arjen będzie gotowy na mecz grupowy. Lecz to jest pewne, że nie wystąpi z Danią. 11-stka Holandii na mecz z Danią będzie wyglądać najprawdopodobniej tak:
Stekelenburg; Van Bronckhorst, Heitinga, Mathijsen, Van der Wiel; Van Bommel, De Jong; Van der Vaart, Sneijder, Kuyt; Van Persie
Jest to jedenastka, która grała w jednej drużynie na wczorajszym sparingu. Wszyscy w koło (oprócz trenera, ale to oczywiste) mówią o tym, że Arjen nie zagra. Bo jaki sens miała by jego gra już w pierwszym meczu po takich problemach skoro można go zastąpić VdV, Affelayem czy choćby Eljero? ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Fakty historyczne statystyczne:
1. Nikt z Europy nie zdobył poza Starym Kontynentem mistrzostwa. Więc to skreśla drużyny Europejskie.
2. Kto wygrał puchar konfederacji to później nie wygrał Mundialu.Więc to skreśla Brazylię.
3. Gospodarz mundialu zawsze wychodził z grupy.
4. Jest to pierwszy mundial w Afryce.
Na to wychodzi ,że kto ma zdobyć to trofeum ? Argentyna jest za słaba ,Paragwaj ? Chile ? A może to właśnie Meksyk zdobęcie ,chociaż grubo wąptię. Na pewno będzie ciekawie.
każda passa musi zostać prędzej czy później przełamana ;) więc to nie skreślana nikogo :grin:
 
danon 0

danon

Użytkownik
fakt, wuwuzele wkurzają na maxa... szczególnie w meczu otwarcia ledwo można było usłyszeć szpaka [lubański mało spał chyba w nocy i nadrabiał].

jak dla mnie przez wuwuzele mundial nie ma tej szczególnej atmosfery mistrzostw [ktoś może powiedzieć że to właśnie jest oryginalność Afryki, oryginalność czy prostota?]. Przecież integralną częścią futbolu są przyśpiewki kibiców a nie jednostajny huk przez 90 minut... czy oni nie mają żadnych stadionowych piosenek?

wyłączenie głosu wbrew pozorom nie jest takim złym pomysłem i myślę że każdy kibic przynajmniej raz to zrobi na tym turnieju...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
fakt że te wuwuzele wkurzają ale coraz mniej tego na meczach. Wczoraj w meczu anglików trochę słychać było w tle ale głównie przeważał doping. W meczach drużyn Europejskich ,czyli teoretycznie tych ciekawszych wuwuzele powinny być tylko małym dodatkiem bo w Europie doping to przede wszystkim śpiewy i okrzyki więc tego Europejczycy będą się trzymać.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Według mnie prawdziwy kibic powinien przestać przypieprzać się do tych wuwuzeli i zrozumieć że to jest element kibicowania w tym kraju , cieszcie się tym piłkarskim świętem a nie doczepiacie się do byle bzdur.
Mi tam te trąbki zupełnie nie przeszkadzają , widać przynajmniej że kibice dobrze się bawią i cieszą się meczami , poza tym staram się raczej nie zwracać uwagi na takie bzdety tylko oglądam to co dzieje się na murawie a dzieje się jak narazie sporo.
 
danon 0

danon

Użytkownik
Prawdziwy kibic nie nawala w jakąś tubę przez 90 minut, tylko żywo reaguje na boiskowe sytuacje. To nie jest ELEMENT kibicowania w tym kraju, bo oprócz tego nie ma chyba nic więcej. Przecież w kulturze afrykańskiej śpiewy i tańce zajmują ważne miejsce więc np to powinniśmy widzieć na stadionach.
Ale najważniejsze są mecze, a te są naprawdę niezłe. Jedynych gwizdów na nudną grę [we wczorajszym meczu Anglików] nie widzieliśmy przez usterkę techniczną ????
 
T 9

theart

Użytkownik
Według mnie prawdziwy kibic powinien przestać przypieprzać się do tych wuwuzeli i zrozumieć że to jest element kibicowania w tym kraju , cieszcie się tym piłkarskim świętem a nie doczepiacie się do byle bzdur.
Mi tam te trąbki zupełnie nie przeszkadzają , widać przynajmniej że kibice dobrze się bawią i cieszą się meczami , poza tym staram się raczej nie zwracać uwagi na takie bzdety tylko oglądam to co dzieje się na murawie a dzieje się jak narazie sporo.

A co jak kibice lubiliby naparzać w gwizdki całe mecze, też uznałbyś to za element kibicowania. Te wuwuzele nie na darmo miały być wykluczone z asortymentu stadionu.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Według mnie prawdziwy kibic powinien przestać przypieprzać się do tych wuwuzeli i zrozumieć że to jest element kibicowania w tym kraju , cieszcie się tym piłkarskim świętem a nie doczepiacie się do byle bzdur.
Mi tam te trąbki zupełnie nie przeszkadzają , widać przynajmniej że kibice dobrze się bawią i cieszą się meczami , poza tym staram się raczej nie zwracać uwagi na takie bzdety tylko oglądam to co dzieje się na murawie a dzieje się jak narazie sporo.
weź Ty się trochę ogarnij. Ktoś coś napisze nie po Twojej myśli to zaraz bulwers i jeszcze fochy zacznij walić. Każdy ma prawo do swojego zdania ( Twoje też szanuje ) ale nie musisz zaraz tak się bulwersować że przywalamy się do tych wuwuzeli.

Prawdziwy kibic nie nawala w jakąś tubę przez 90 minut, tylko żywo reaguje na boiskowe sytuacje. To nie jest ELEMENT kibicowania w tym kraju, bo oprócz tego nie ma chyba nic więcej. Przecież w kulturze afrykańskiej śpiewy i tańce zajmują ważne miejsce więc np to powinniśmy widzieć na stadionach.
Ale najważniejsze są mecze, a te są naprawdę niezłe. Jedynych gwizdów na nudną grę [we wczorajszym meczu Anglików] nie widzieliśmy przez usterkę techniczną ????
Nic tylko podpisać się pod tym postem czym się da. Mi Afryka kojarzyła się głównie z tańcami , śpiewami itp ale widzę że pod względem kibicowania turniej stoii na niskim poziomie.
 
horus 129

horus

Użytkownik
Jestem cholernie rozczarowany tymi pierwszymi dniami Mundialu. 9 bramek w 7 meczach... przecież w naszej krajowej Ekstraklasie więcej już pada... Żeby te mecze chociaż atrakcyjne były, a bramki nie padały, a to same nudy i jakaś lepsza gra jedynie momentami... na razie żadne spotkanie nie było na jakimś wielkim poziomie. Oczekiwałem dużo więcej, pozostaje miec nadzieję, że będzie lepiej...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom