>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
A 0

aplet02

Użytkownik
wypłata z konta unibet
może ktoś miał podobny problem i odpowie mi jak można tę sprawę załatwić.
Grałem sobie na unibecie i wypłacałem aż do momentu kiedy wpłaciłem 4 koła i chciałem wypłacić 10 tyś. Przyszedł mail że potrzebne są dokumenty w celu weryfikacji. wysłałem im te dokumenty, i cisza, ciągle wypłacić kasy nie mogę. W międzyczasie na tym koncie zarobiłem jeszcze 40 tys i ta kasa wisi. Już 3 dzień mnie weryfikują, a ja odchodzę od zmysłów że mogą mi tej kasy nie wypłacić.
Nie wiem co robić, piszę do tego supportu ale oni odpisują mi standardowe formułki, jakby bali się zapytać tego wydziału finansowego co dalej.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Unibet to jeden z najbardziej &quot;bezpiecznych&quot; bukamcherów jeśli chodzi o Twoje środki.
Jeśli masz &quot;czyste sumienie&quot; to nie masz czym się przejmować.
A procedurę weryfikacji mają taką jak w sporej części buków. Nie weryfikują Ciebie dopóki nie chcesz wypłacić większej sumy.
Jeśli chcesz to możesz sobie zadzwonić na na infolinię. Być może to przyśpieszy sprawę, albo chociaż uspokoi Ciebie.
00 800 461 12 25
Z telefonu stacjonarnego oraz z komórki w sieci Orange za darmo ;)
Tyle, że rozmowa w języku angielskim. I jeśli nie zatrudnili kogoś nowego to ten pan ze Skandynawii mówi trochę marnym angielskim...
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Wiem,że czyta to forum także ktoś z unibetu,więc pozwoliłem sobie napisać. Dla mnie minusem (dość dużym) jest,że pieniądze można wypłacić tylko raz na 24h.(może jest ktoś mi w stanie to wytłumaczyć? ) (Jak grałem w firmie &quot;e&quot; to miałem możliwości wypłaty x razy + kasacji wypłaty) Tu tego nie ma (chociaż nie mówie,że się nie myle) Ogólnie bukmacher na wielki plus. Bardzo fajna grafika na stronie,żadnych problemów z wpłatami i wypłatami,chociaż na live policzyli mi 2 razy ten sam zakład ( tak jak w &quot;e&quot;) ale to chyba moja nadgorliwość,więc...
&quot;Będzie problem z wypłatą na konto ojca?&quot; pompon67 Według mnie powinien być problem skoro jesteś pełnoletni to konto w banku także powinieneś mieć :razz: ale to tylko moja opinia. Pisz do supportu.
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Kiedys wpłaciłem do Unibet pare złociszy przez MB, kasa pojawiła się na koncie gracza w ciągu kilku minut, w poniedziałek (18.01.2010) dokonałem kolejnego depo, tym razem poprzez Przelewy24. Po upływie 40 min i braku środków na koncie dzwonie do P24 z pytaniem o wpłate - pieniądze &quot;wyszły&quot; od nich o 19:00. Na stronie Unibet jest info, że po 19:00 przelewy i kontakt mailowy są ograniczone, myśle sobie, jutro z rana powinno być wszystko OK.
Niestety nie było i nie jest do tej pory.
Pomimo kontaktu przez infolinie, wysłania zrzutu ekranu z przelewem, dziennego pisania po dwa maile, kasy na koncie brak. Pani Aneta z BOK stwierdziła, że przekazała sprawe do działu finansowego, po dwóch dniach ciszy i moim kolejnym mailu dostaje taką oto odpowiedź:
&quot;Dziękuje za kontakt z Unibet. Uprzejmie informuję , że skierowałam ponownie sprawę do naszego Wydziału finansowego, w celu sprawdzenia i po uzyskaniu odpowiedzi skontaktuję się z Panem ponownie. Bardzo proszę o cierpliwość.&quot;
Ponownie??? To znaczy, że poprzednio ów dział nie mógł sobie poradzić z odnalezieniem mojego przelewu, że gdybym nie napisał kolejnego maila, to nie byłoby &quot;ponownie&quot; i moje pare stówek tkwiłoby zawieszone niewiadomo jak długo (zresztą wiszą ciągle)?
Wpłacałem i wypłacałem kase do i od wileu buków, ale takiego burdelu, olewactwa i niekompetencji jak w Unibet, to jeszcze nie widziałem.

W piątek jescze raz zadzwoniłem do P24 po dokładne info o moim przelewie, pani stwierdziła to, co poprzednio - przelew wyszedł od nich w poniedziałek o 19:00, była tak uprzejma, że obiecała wysłać monit do Unibet w/w sprawie. Po dwóch godzinach kasa wróciła... na MB.
Tak czy siak, ja firmie Unibet dziękuje za współprace mając o nich jak najgorszą opinie, wielki plus dla BOK P24.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
00 800 461 12 25
Z telefonu stacjonarnego oraz z komórki w sieci Orange za darmo ;)
Tyle, że rozmowa w języku angielskim. I jeśli nie zatrudnili kogoś nowego to ten pan ze Skandynawii mówi trochę marnym angielskim...
Mi policzyli. ;P

Poprosiłem o wypłatę z Unibetu po raz pierwszy 23.01. Rozumiem, że był weekend itd., ale wolałbym już mieć kasę na koncie. Wysłałem im skan dowodu, żeby nie było niedomówień i czekam...
Dodam, że wypłacam na MB.
 
M 0

mrfrog

Użytkownik
Witam.
Mam takie pytanie, otóż wpłaciłem kilka dni temu 300zł dostałem bonus 200zł ( przegrałem bonus 200zł ) i ostatnio zagrałem 2 razy za kwoty 300zł, 390zł i wygrałem oba zakłady i mam tam około 500zł na koncie. Dlaczego mogę wypłacić tylko około 100zł ?
Czy ktoś wie o co chodzi?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pewnie dlatego, że nie wykonałeś wystarczającego obrotu... Biorąc udział w promocji godzisz się na ich zasady.
Polecam zapoznać się z zasadami promocji.
 
M 0

mrfrog

Użytkownik
Vader niestety nie liczyłem na żadną promocję. Nawet nie było informacji na ich stronie o promocji. Wpłaciłem 300 i zobaczyłem 500 na koncie...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Vader niestety nie liczyłem na żadną promocję. Nawet nie było informacji na ich stronie o promocji. Wpłaciłem 300 i zobaczyłem 500 na koncie...
Wiem, że odkopuję ale tak na przyszłość...
Jeśli wpłacasz 300 &quot;i widzisz 500&quot; to zawsze oznacza, że dostałeś bonus. Jeśli się z tym zgadzasz - graj ale licz się z koniecznością obrotu.
Jeśli nie chcesz tej kasy - wystarczy zapytać. Buk bardzo szybko anuluje bonus.
Ty przegrałeś 2 stówy i dziwisz się, że musisz obracać a stawiając zakład &quot;przyjąłeś ich warunki&quot;.

Teraz też mógłbyś anulować bonus (odejmą Ci całą bonusową kwotę z konta) jednak gdy już jesteś w trakcie obracania to się to chyba mija z celem.
 
K 0

kubustrek

Użytkownik
witam wszystkich.w jaki sposob odblokowac konto na unibet??nie wchodziłem troche i mi zabloowali.napisali ze mam wysłac skany dowodu z obydwuch stron i jakies &#39;zrzuty ze stron na koncie w Moneybookers pokazujące profil konta&#39; niewiem o co chodzi. prosze o pomoc.dzieuje bardzo
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zastanawiam się dlaczego napisałeś post w temacie o bukmacherze bet at home...
Przecież problem dotyczy unibetu.
Czy to takie trudne wybrać odpowiedni dział do zadania pytania, nawet dla &quot;nowej&quot; osoby na forum?
Jak czegoś nie wiesz to unibet ma bezpłatną infolinię.
Poczytaj pierwszy post tego tematu-&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f117/informacje-o-unibet-20809.html#post531146
A jak nie dysponujesz telefonem, żeby do nich zadzwonić to wyślij im to czego chcą.
Zrób skany, wyślij nie powinno być problemu.
To porządny bukmacher. Nie sądzę aby chcieli Ci robić jakieś specjalne problemy.
Polecam rozejrzeć się po forum zanim się coś napisze. Teraz Twój post przeniosłem ale następnym razem go usunę zamiast przenosić i odpowiadać.
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
Witam ???? ja mam inny problem: wpłaciłem kasę do unibet przez MB ale nie dostałem bonusu(choć niektórzy dostali ???? ) po zaksięgowaniu kasy, na dole mi wyskoczyło info że bonus dostępny po spełnieniu warunków, lecz pani z unibet mówiła ze mi sie przywidziało i tyle, wiec wypłaciłem całą kasę . Następnie znów pani powiedziała że nie mogę wypłacić bo musze raz obrócić-chyba za póżno powiedziała bo kasa z konta unibet znikła a na koncie MB tez jej nie ma więc moje pytanie: czy ktoś wie gdzie może być teraz moja kasa? Z góry dzięki ,pozdrawiam ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
kasa z konta Unibet znikła a na koncie MB tez jej nie ma więc moje pytanie: czy ktoś wie gdzie może być teraz moja kasa? Z góry dzięki ,pozdrawiam:smile:
Pewnie &quot;jest w drodze&quot; na Twoje konto MB. Jak wpłaciłeś to musiałeś zrobić co najmniej jeden obrót sumą środków żeby wypłacić.
ile trwa weryfikacja konta od dnia kiedy dostali scany MB i dowodu osobistego??mowie o unibecie,i czy mozna wyplacic przez Unibet odrazu prosto na konto bankowe,a nie przez MB?HELP!!
Max. 2-3 dni.
Podobno można wypłacać na konto jak wpłacałeś przez MB.
 
travism 190

travism

Forum VIP
muszę bardzo pochwalić bukmachera Unibet ???? w środe wieczorem zlecenie wypłaty na konto ???? w piątek kasa na koncie sie zameldowała ???? wielki ✅ za to ????
 
K 0

kondzik

Użytkownik
Nie wiem o co chodzi, ale właśnie zleciłem wpłatę do unibetu (symboliczna dycha, żeby coś dzisiaj postawić dla emocji) wpłacałem przez p24, 15 min minęło, na stronie p24 wyskoczył komunikat, że transakcja nie została zrealizowana w pełni czy coś takiego i tyle kasy nie ma ani u buka ani w mBanku... sprawdziłem 2 razy czy wszystko poprawnie wypełniłem w danych przelewu i wszystko się zgadza, oczywiście ich śmieszny czat jest niedostępny, zresztą jeszcze mi się nie zdarzyło żeby był dostępny- żenada
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie wiem o co chodzi, ale właśnie zleciłem wpłatę do unibetu (symboliczna dycha, żeby coś dzisiaj postawić dla emocji) wpłacałem przez p24, 15 min minęło, na stronie p24 wyskoczył komunikat, że transakcja nie została zrealizowana w pełni czy coś takiego i tyle kasy nie ma ani u buka ani w mBanku... sprawdziłem 2 razy czy wszystko poprawnie wypełniłem w danych przelewu i wszystko się zgadza, oczywiście ich śmieszny czat jest niedostępny, zresztą jeszcze mi się nie zdarzyło żeby był dostępny- żenada
Chyba mało razy używałeś p24.
Wbrew pozorom zdarza sięto dość często.
Zadzwoń na infolinię przelewów a tam dowiesz się czy to błąd u nich czy w Unibecie.
Jeśli Przelewy nie odnotowały wpłaty będziesz musiał wysłać screena z potwierdzeniem przelewu (zamaż dane adresowe).
Jeśli to błąd Unibetu pewnie dostaniesz hasło i za pomocą przedpłaty dokonasz transferu środków na konto u buka ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom