>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
K 0

kubaa007

Użytkownik
Witajcie. Jak dotąd stawiałem u bukmachera stacjonarnego- milenium. Chciałbym rozpocząć granie w internecie i padło na unibet.
Konto internetowe (mbank) mam od niedawna, z przelewami nie mam za dużo do czynienia więc mam pytanie. Unibet życzy sobie, aby podać numer referencyjny transakcji. Gdzie mam go wpisać? W tytuł przelewu? No i co z pozostałym danymi: co wpisać w adres(ulica) skoro jest podane tylko &quot;Eartporth plc, Warsaw&quot; no i nazwa banku

Dziękuje z góry za pomoc
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witajcie. Jak dotąd stawiałem u bukmachera stacjonarnego- milenium. Chciałbym rozpocząć granie w internecie i padło na unibet.
Konto internetowe (mbank) mam od niedawna, z przelewami nie mam za dużo do czynienia więc mam pytanie. Unibet życzy sobie, aby podać numer referencyjny transakcji. Gdzie mam go wpisać? W tytuł przelewu? No i co z pozostałym danymi: co wpisać w adres(ulica) skoro jest podane tylko &quot;Eartporth plc, Warsaw&quot; no i nazwa banku
Dziękuje z góry za pomoc
Skorzystaj z przelewów24. Dużo lepsze rozwiązanie niż tradycyjny przelew ????
Cały proces trwa kilka minut. Pieniądze powinny byc u buka po kwadransie - zazwyczaj są natychmiast.
Same plusy ;)
 
N 6

nunsan

Użytkownik
Witam. Mam mały problem z weryfikacją konta. Chcą ode mnie skan dowodu i jakiś opłacany rachunek, co jeśli mieszkam z rodzicami i nie opłacam rachunków. Może miał ktoś podobną sytuację?? Co mam im innego wysłać?? Chce wypłacić na moneybookers
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Chce przelać pieniądze na Unibet poprzez Internet. Potrzebne mi są jednak takie dane jak: dokładny adres ( ulica, miejscowość, kod pocztowy ). Na stronie nie moge tego znaleźć. Napisałem wiadomośc do BOK, ale na razie bez odpowiedzi. Orientuje się ktoś gdzie te dane mogą być ?

Co wpisujemy &quot;Tytułem&quot; ? Numer Referencyjny, Numer Konta ?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Podają tylko takie Dane jak:
Właściciel konta
Nazwa banku (skrót)
Konto
Numer konta
IBAN
BIC (SWIFT)
Numer referencyjny

Przelewając przez Neta potrzebuje jeszcze tych co wcześniej wymieniłem
 
K 0

korasek25

Użytkownik
Witam moze mi ktos pomoze przelalem pieniadze do Unibetu. Odbiorca w przelewie jest DIALCOM24 czy wszystko jest ok? czekam pol godziny i narazie nic nie przyszlo nie jestem pewien cyz czegos nie skopalem
Prosze o odpowiedz
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam moze mi ktos pomoze przelalem pieniadze do Unibetu. Odbiorca w przelewie jest DIALCOM24 czy wszystko jest ok? czekam pol godziny i narazie nic nie przyszlo nie jestem pewien cyz czegos nie skopalem
Prosze o odpowiedz
Korzystałeś z przelewów 24? Jeśli tak to pół godziny to za długo.
Zrobiłeś wszystko, tak jak było opisane?
Podałeś w tytule numer p24-XXX-XXX?
Jeśli nie popełniłeś żadnego błędy, całkiem możliwe, że problemy mają przelewy24 lub Unibet.
Radzę zadzwonić na infolinię przelewów (do znalezienia na ich stronie) i dowiedzieć się o co chodzi.
Być może poproszą o przesłqnie screenu z potwierdzeniem przelewu a jeśli u nich wszystko zostało zrobione poprawnie - pomogą Ci zainterweniować w Unibecie ????

edit: Teraz zauważyłem, że to problem sprzed 2 dni :|
 
forin 450

forin

Użytkownik
dzisiaj wpłaciłem pieniadze do Unibet i dostałem takiego maila
Zgodnie z procedurami bezpieczeństwa transakcji finansowych na koncie Unibet oraz na podstawie Ustawy o Grach przez Internet możesz zostać poproszony o przesłanie dokumentów w celu weryfikacji konta gracza takich jak: dowód osobisty, karta kredytowa, wyciąg z konta bankowego lub potwierdzenie miejsca zamieszkania. Weryfikacja konta odbywa się głównie w związku ze zleconą wypłatą na osobiste konto bankowe. W celu uzyskania większych informacji na ten temat, bardzo prosimy o kontakt za pomocą jednego z oferowanych przez nas sposobów ( email, telefon lub LIVE czat). Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.
i mam pytanie jeżeli wypłace na MB to nie beda żadali skanu? bo wypłacałem w zime i wtedy nie chcieli skanu ale tez wtedy nie dostałem takiego meila po depozycie
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie ma to reguły. Tak jak pisze w tym mailu, możesz (ale nie musisz) zostać poproszony o dokumenty.
Jako, że to 2 twoja wypłata myślę, że nie zostaniesz o to proszony, ale ręki uciąć sobie nie dam ;)
W zakładach sportowych mogą grać tylko osoby, które ukończyły 18 rok życia ;)
 
C 0

cieslakasia

Użytkownik
Ja nie polecam tego bukmachera. Założyłam konto, wpłaciłam kase, wygrałam i wypłaciłam. Kasa doszła. Jednak poraz drugi gdy chciałam wypłacić pieniądze (37 tyś zł) zarządzano odemnie dokumentów. Wysłałam im skan dowodu osobistego, kopie w .pdf wpłaty depozyti i kopie tez w .pdf mojego rachunku bankowego. Dokumenty nie zostały zaakceptowane i zostałam poproszona o inny dokument. Wysłałam im skan legitymacji studenckiej oraz skan potwierdzenia z banku że posiadam rachunek bankowy. Oczekuję na weryfikację ponad tydzień. Dla mnie to przesada. Specjalnie tak robią żeby nie wypłacić środków i szukają dziury w całym.

środki wypłacili, ale konto zablokowali ????
 
M 3

mariomatt

Użytkownik
Nie czesto gram u tego buka wiec chciałem wiedzieć. Dziwna sytuacja ,dopiero jak napisałem do nich mejla około 16 dostałem po 17 odpowiedź ,że o 12:04 wysłali pieniadze na konto bankowe. Po 19 pieniadze zaksiegowane przez mbank. Dzieki za odpowiedź.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Tak, potwierdzam ????
W niedzielę późnym wieczorem zleciłem wypłatę, w poniedziałek wczesnym rankiem dostałem emaila od nich, że wysyłają, a dziś kasa na koncie bankowym ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom