>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
M 2

maxkabra

Użytkownik
Jakie formy wpłaty oferuje bukmacher Unibet?
1. Kartą: min. depozyt 40 zł, max. 2000 zł
2. Instant banking (Przelewy24): min. 1 EURO (lub równowartość), max. 10 000 EURO
3. Moneybookers: min. 40 zł, max. 35 000 zł
4. Telefonicznie kartą: min. 80 zł, max. 2000 zł (po polsku od godz. 10-18)
5. Tradycyjny przelew lub wpłata: konto w polskim banku, brak limitów
6. Neteller: min. 10 GBP, max. 15 000 GBP


to jak wkoncu jest z ta wplata przelewem bankowym? :p
 
giggsu 3

giggsu

Użytkownik
Czy Unibet pobiera jakies oplaty za dokonywanie wyplat na konto bankowe? Moze sa jakies limity dokonywanych przelewow za darmo w ciagu miesiaca, albo kwoty?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 40

kris_pl

Użytkownik
Mam pytanie: Jeżeli wyslalem wczoraj (sobota, ok. 13:30) przelewem pocztowym pieniadze (100 zl) do Unibet, to moge liczyć, że dojdą do środy lub czwartku (el. LE) ?? Ogólnie realizacja przelewu powinna trwać 3-4 dni - czyli pomijajac dzisiejszy wolny dzien (niedziela) powinny dojsc najpozniej ... akurat w środe badz czwartek.
Nigdzie nie znalazlem informacji o bonusach dla poczatkujacych, rozumiem, ze teraz takowych nie ma ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Cos sie zmienilo w unibet? Zawsze mozna bylo wplacac przez MB i wyplacac na konto bankowe. Teraz moja wyplata zostala cofnieta, i mail ze takie transakcje sa niemozliwe, a robilem tak wiele razy
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Witam, czy nadal istnieje próg minimalnej wpłaty na konto Unibet? i czy potrzebny jakiś skan dowodu czy cokolwiek do weryfikacji? Pozdrawiam
 
V 256

vernix

Użytkownik
Witam, czy nadal istnieje próg minimalnej wpłaty na konto Unibet? i czy potrzebny jakiś skan dowodu czy cokolwiek do weryfikacji? Pozdrawiam
Wystarczy wejść w &quot;Moje konto&quot; i kliknąć &quot;Porównaj sposoby depozytu&quot;:

Co do weryfikacji bywa różnie. Kolega wyżej dostał wypłaty bez weryfikacji, ja natomiast przy pierwszej wypłacie musiałem potwierdzić swoje dane ????
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Mam pytanie co do wypłaty:
Jeśli wpłacałem pierwszy depozyt z innego konta niż ostatnie moje wpłaty to na jakie wypłacić pieniądze?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Jak wypłacałeś już ,to na to samo konto,którego wcześniej użyłeś do wypłaty.
Wypłacić można tylko na konta czy to bankowe,czy inne,których posiadaczem jest osoba mająca konto gracza w Unibet.Muszę być te same dane.
Tak chyba jest nawet w regulaminie.Jeśli sie mylę to niech ktoś mnie poprawi.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Wystarczy wejść w &quot;Moje konto&quot; i kliknąć &quot;Porównaj sposoby depozytu&quot;:
rozumiem, że 2 dyszki to uniwersalne dla wszystkich? bowiem właśnie chcę tam założyć konto i chciałem wpłacić dwie dyszki tylko, a nie chcę zakładać konta i okaże się, ze 8 dych na wejście, a tyle mi szkoda wpłacać bo tylko jedną rzecz chcę tam na IO postawić bo kurs lepszy znacznie
????
proszę o odp. Pozdrawiam
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
rozumiem, że 2 dyszki to uniwersalne dla wszystkich? bowiem właśnie chcę tam założyć konto i chciałem wpłacić dwie dyszki tylko, a nie chcę zakładać konta i okaże się, ze 8 dych na wejście, a tyle mi szkoda wpłacać bo tylko jedną rzecz chcę tam na IO postawić bo kurs lepszy znacznie
????

proszę o odp. Pozdrawiam
Dla każdego inaczej. U mnie minimalna wpłata to 21zł, więc jak u Ciebie będzie tak samo to nie wpłacisz tam, nie ma bata. :?
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
No a jeśli chcę założyć sobie tam konto, to pierwsza wpłata ile będzie minimalna? jak sądzicie? Planuję wpłacić jednak 4 dychy, jak będzie trzeba 8 no to trudno - wpłacę, ale niechętnie ???? A ten bonus 50% stawki do zwrotu w razie przegranej nadal aktualny?
Pozdrawiam ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
No a jeśli chcę założyć sobie tam konto, to pierwsza wpłata ile będzie minimalna? jak sądzicie? Planuję wpłacić jednak 4 dychy, jak będzie trzeba 8 no to trudno - wpłacę, ale niechętnie ???? A ten bonus 50% stawki do zwrotu w razie przegranej nadal aktualny?
Pozdrawiam ????
Jak założysz konto to w pierwszych 3 dnia minimalna wpłata będzie między 21-27zł, po 4 dnia już 28-33zł...
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
a czy promocja 50% zwrotu z pierwszego zakładu aktualna z tamtego linku co na forum jest?
edit: już nieistotne, zarejestrowałem się dziś z linku promocyjnego.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Może lepiej napisać, chyba, że jest to pierwsza wypłata, więc może z reguły idzie ona dość długo. Zazwyczaj przelew dochodzi w przeciągu 2, 3 dni (roboczych).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom