>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Dziwne, widocznie tak sprawa ma się z tymi którzy wcześniej przeprowadzali wymianę dokumentów. Ja dziś na czacie otrzymałem zapewnienie, że do godz. 18 wszystko będzie sprawdzone i niestety nie jest. Czekam więc cierpliwie na wypłatę i więcej nie gram u nich bo to jakaś komedia. ????
Dziś sprawa została zakończona pozytywnie :]
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Zlecał ktoś z Was ostatnio na Skrill? Miałem przerwę w graniu u tego buka i chciałem spytać jak wygląda u nich czas realizacji na ten moment... Przed chwilą zleciłem wypłatę na Skrill, kiedy dojdzie?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Zlecał ktoś z Was ostatnio na Skrill? Miałem przerwę w graniu u tego buka i chciałem spytać jak wygląda u nich czas realizacji na ten moment... Przed chwilą zleciłem wypłatę na Skrill, kiedy dojdzie?
max się czeka 6 godzin.
myslę ze dziś wieczorem już będziesz miał wypłatę.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
U mnie gorzej, zlecilem o polnocy a jeszcze nie ma na koncie. A bardzo jest mi potrzebna, mega sie zawiodłem....
 
V 19

vicone

Użytkownik
Jest opcja w unibecie zatrzymać zleconą wypłatę kasy? Bo chcą weryfikacji wysłałem już 3raz Ale lipa to kasę bym zostawił jeśli tak to jak to zrobić
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
U tego bukmachera wypłaty idą albo kilka minut albo kilka godzin. Wygląda to tak jakby ludzie co zajmują się u nich wypłatami tylko w wybranych godzinach pracowali.
 
T 0

tommy94

Użytkownik
Witam.
Jak chcę wpłacić na konto unibet przez przelew bankowy, muszę dokonać przelewu krajowego czy przelewy zagranicznego ?
We wpisie do przelewu od Unibet jest podanych wiele danych takich jak numer : IBAN oraz BIC(SWIFT).
Ale do wypełnienia tych opcji niema nawet w przelewie krajowym.
I gdzie mam wpisać numer referencyjny ?
Pozdr.
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
Pytanie mam:
Czy jak raz zleciłem wypłatę to czy nie mogę za 1h zlecić kolejną ?
Po godzinie zlecam kolejną wypłatę i pojawia się infro: Sorry, the transaction cannot be completed. You have exceeded your allowed Skrill withdrawal frequency limit. WTF ??
za takie historie ode mnie ⛔
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Pytanie mam:
Czy jak raz zleciłem wypłatę to czy nie mogę za 1h zlecić kolejną ?

Po godzinie zlecam kolejną wypłatę i pojawia się infro: Sorry, the transaction cannot be completed. You have exceeded your allowed Skrill withdrawal frequency limit. WTF ??

za takie historie ode mnie ⛔
Z tego co wiem to raz na dobę można zlecić wypłatę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom