>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Minimalna wpłata : 40 zł
Maksymalna wpłata :35 tysięcy
Minimalna wypłata : 60zł
Maksymalna wypłata :6 tysięcy zł (3 zlecenia dziennie)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
czy jeżeli wypłacasz pieniądze z buka to bukmacher wysyła maila z potwierdzeniem gdy pieniądze są już wypłacone na konto?
Zależy jaki bukmacher. Musisz konkretnie podać o jakiego buka Ci chodzi. Np. bwin wysyła takie maile.
 
M 0

mario19911

Użytkownik
Może mi ktoś napisać wszystkie dane dotyczące przelewu w Bet365 (adres nazwa banku, tytuł przelewu). Pieniądze chcę wysłać z poczty. Nie mogę się na konto zalogować dlatego nie mogę sprawdzic. Z góry dzięki za pomoc.
 
M 0

m4rian

Użytkownik
1. Jest jakaś firma gdzie mogę założyć konto SMS&#39;em ?
2. Jaka jest minimalna wpłata i wypłata w bet365 ?
 
F 0

fiflak

Użytkownik
Jezeli mam konto w BAH i wchodze tam w WPLATY to moge tam zaplacic karta kredytowa nie majac zadnych kont interntowych? Jest to 100% bezpieczne bo mama sie obawia ze ktos moze miec do tego wgląd. Licze na odp.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
jestem poczatkujacy w graniu w internecie w jakims buku np bwin niech mi ktos wytlumaczy jak obstawiam mecz za minimalna wstawke 2 zl to jak to wyglada,?? podajesz konto swoje i ci pobiera 2 zl czy wiecej bo ja mam w mBanku konto?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
jestem poczatkujacy w graniu w internecie w jakims buku np bwin niech mi ktos wytlumaczy jak obstawiam mecz za minimalna wstawke 2 zl to jak to wyglada,?? podajesz konto swoje i ci pobiera 2 zl czy wiecej bo ja mam w mBanku konto?
Zakładasz konto u danego buka, wpłacasz kasę do tego buka z konta bankowego. I dalej już masz środki na koncie u buka do Twojej dyscpozycji. Sam grasz za ile chcesz i co chcesz.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
Zakładasz konto u danego buka, wpłacasz kasę do tego buka z konta bankowego. I dalej już masz środki na koncie u buka do Twojej dyscpozycji. Sam grasz za ile chcesz i co chcesz.
aha dzieki mam nadzieje ze nie pobieraja zadnego podatku ani i jest podobnie jak w parwdziwych wygrasz np 40zl rowno to ci tyle wplacaja i wszystko tylko jeszcze zastanawiam sie u jakiego buka grac gdzie mi sie oplaci najwiecej zyskac mage bo te bonusy sa to zabardzo niewiem na jakim buku lepiej wyjde na poczatek??
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
mam nowe pytanie nie dawno poczytalem o dwoch bukow to mi zaskoczylo jeden z kilka problemow promocji ten najwazniejszy to szukam buka ktory ma bonus jakis dobry bonus za przynajmniej 10zl albo mniej im lepiej bo znam narazie tylko jeden buk bet365 ktory ma oplacalny bonus od 10zl dypozytu szukam jeszcze innych moze ktos z was zna oczywiscie z wysokimi kursami i wiele dyscyplin sportowych jeszcze w tym buku 365 to mnie denerwuje zeby korzystac z bonusu to trzeba obstawiac powyzej 1.50 kurs zakladu i jeszcze doczytalem sie ze po 6 wplat dypozytu moga mi wyplacic kase niewiem czy dobrze zrozumialem ze chodzi im ze od 1 wygranego kuponu mi kasy nie wyplaca i nie bede mogl ta kase na konto bankowe przelac :/??
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
po 6 obrotach po kursie 1.50 możesz wypłacić pieniądze, kurs 1.50 to i tak bardzo korzystna oferta podług innych bukmacherów. Tak chyba tylko bet365 ma od 10 zł bonus warto dodać że spełnia wymagania jesli chodzi o kursy i liczbe rozmaitych dyscyplin.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
po 6 obrotach po kursie 1.50 możesz wypłacić pieniądze.
troche tego nie rozumiem a niechcem sie mylic ze po minimum 6 meczow obstawie za minimum 1.50 kurs.?? czy ze 6 kuponow obstawie wtedy bede mogl wyplacic na swoje konto bankowe?? troche jasniej mozna
 
A 23

adam2173

Użytkownik
6 obrotów - czyli 6 razy musisz postawić tyle ile wpłaciłeś + bonus jaki dostałeś.
Np. :
wpłaciłeś 10 zł, dostałeś tyle samo bonus.
Musisz postawić łącznie 120 zł (6 x 20 zł )
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
aha to jak przeleje z konta bankowego 10zl czyli wplata i dostane bonus 120zl czyli razem 130zl, i np obstawiam po 2 zlote i obstawie 6 takich kuponow to nie dostane pieniedzy??, musze caly bonus obstawic 120zl tak jak pisales ze np po 20 zlotych i wtedy bede mogl odebrac tak?? a 10 zl zostaje na czysto czy jak? moge obstawic wiecej takich kuponow po pare zlotych asz wyczerpie bonus 120zl a po bonusie jak juz to zrobie to potem znow mam wplacic np 10zl dypozytu i wtedy normalnie bede gral za kazdy kupon wygrany bede mogl odebrac kase w kazdej chwili? mowie nadal o buku bet365
 
G 46

ghs

Użytkownik
Zacznijmy od tego, że aby grać w tym buku musisz mieć 18 lat, a idę o każde pieniądze, że trochę Ci do tego wieku brakuje. I nie piszę tego, by Cię obrazić, ale uświadomić, że bukmacher poprosi o skan Twojego dowodu - bez niego nie wypłaci ci kasy.
 
Do góry Bottom