>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

majorcom 0

majorcom

Użytkownik
tak przeciez jak nie wygram i strace 10zl z konta to znow moge wplacic i dalej grac kupony po 2 zlote. Jak np. wygram jeden kupon np jakies 30zl to mi doplacaja do tych 8zl ktore mi zostalo?? i bede mial 38zl? czy musze wczystko obrocic cala 10 zeby mi wyplacili kase?? bez zadnego bonusu bo ja niemam ochoty w bonusy bawic sie
 
K 1

krasnalts

Użytkownik
Cześć, jestem tu nowy i mam parę pytań.
Nie jestem pełnoletni, ale mam konto w banku. Czy w Expektcie chcą skan dowodu przy pierwszej wpłacie, czy w jakiś inny sposób? Niespecjalnie mogę wypłacać kasę do konto rodzica, bo oboje nie sa zbyt entuzjastycznie nastawieni do buków. czy bukmacherzy chcą wyłacznie skan dowodu jak się wysyła kasę na inne dane niż się podało w rejestracji, czy nawet jak się zarejestruję na moje dane (takie same które mam w banku)? Może inaczej: który z tych buków jest najlepszy : proszę mieć to na uwadze żeby nie chcieli ode mnie skanu dowodu. Myślałem nad BAH, Betgun, Expekt i bet365 z tym że w Expekcie chcą chyba skan dowodu, a co do bet365 nie jest napisane. Jak jest teraz?
 
ester 87

ester

Użytkownik
Jedynie bah Cię ratuje. Nie wiem czy w każdym przypadku, ale generalnie nie żądają dowodu przy wypłatach. Oni chętnie zbierają małolatów w nadziei, że ci nie potrafią jeszcze rozsądnie grać i utopią co nieco kasy. Strategia ogólnie sprawdza się bardzo dobrze patrząc na wyniki buka, zobaczymy jak będzie w twoim przypadku ????
 
P 1

premi

Użytkownik
W bet365 na 100% będą chcieli skanu dowodu co do expekt to nie wiem bo wypłacałem raz i była to mała suma (u nich jestem na ⛔ , w betgun nie mam konta, ale mogę polecić na 100% BAH wypłacałem wielokrotnie i nigdy nie chcieli żadnego skanu (no i jeżeli jesteś początkującym graczem przez neta to chyba nie ma lepszej firmy dla początkujących). Nie wiem na ile to ważne ale wszystkie wypłaty były na MB a buki często przez nich weryfikują dane właściciela konta także uważaj...
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Mam pytanie co do wplat pieniedzy kartą kredytową. Chce wplacic pieniadze do Bah, jednak zastanawiam sie czy banki za taka tranzakcje naliczają sobie oprocentowanie, tak jakby płaciło się w sklepie za zakupy, cz tak jakby wyplacało się pieniadze z bankomatu.

Bo jak wiadomo jest duza roznica w przypadku posiadania karty kredytowej, gdzie w przypadku tylko placenia karta kredytowa w sklepie itp. gdzie zachodza tranzakcje bezgotówkowe czyli oprocentowanie tak zaciagnietej &quot; pożyczki &quot; zaczyna sie dopiero po otrzymaniu wyciagu, czy może traktowane jest to jako operacja wyplaty pieniedzy z bankomatu, gdzie jestesmy fizycznymi posiadaczami pewnej gotówki, a co za tym idzie oprocentowanie narasta od dnia pobrania danej kwoty.

Nie chce wbić się na minę i dowiedziec sie po fakcie, wiec jakby któryś z uzykowników mial jakies doswiadczenia w tej sprawie to bardzo prosze o info.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Kwestia bardzo indywidualna, zależy od buka i banku. Najprościej byłoby spróbować wpłacić drobną kwotę i sprawdzić.
 
amelkamelka_ 17

amelkamelka_

Użytkownik
Ja juz raz wplacalam z karty i zostala mi pobrana prowizja z konta teraz robie wplate przelewem bankowym 24h lub UKASH.UKASH mozna kupic w internecie i wplacic u buka i odrazu pieniadze sa na twoim koncie u buka.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
czy jest jakis buk w ktorym nie ma minimalnej kwoty ktora mozna wplacic przez MB?
pare bukow ma min wplaty 10pln a ja na mb mam troche mniej ;/
znacie takiego buka?
 
flex 0

flex

Użytkownik
Nie mam konta bankowego (zupełnie jak Jarek K. ;) ). Nie mam też zamiaru prosić o skorzystanie z konta kogokolwiek. Jest jakaś szansa na grę przez internetowego buka? (wpłaty, wypłaty)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jeżeli jesteś niepełnoletni to u bukmachera nie założysz konta na prawdziwe dane, jak postanowisz na fikcyjne to pieniedzy nie wypłacisz, bo zwerifikują cię przy potencjalnej wypłacie.
Jezeli skonczyles 18 lat to polecam konto w Mbank które możesz załozyc nie wychodząc z domu a począwszy od jego załozenia az do zakonczenia umowy nie placisz dosłownie ani grosza i już masz problem z głowy
 
K 0

kacper323

Użytkownik
Wiadomo jest komus cos na temat zmiany minimalnych kwot wplat i wyplat w sportingbecie? slyszalem na ostatnio na pokerze ze progi maja sie zmienic, nigdzie nie moge znalezc info na ten temat moze ktos sie orientuje lepiej niz ja?
 
V 0

vip_madame

Użytkownik
Mam teraz taki problem zarejestrowalam sie juz unibecie i dostalam dane do wplaty ale tego jest duzo i niedwiadomo o co chodzi,
Gdzie mam wpisac jakis numer IBAN na przelewie tam niem ma miejsca,jest tam tez ,,Warsaw,, gdzie mam to na druczku wpisac.dalej jakis numer referencyjny,gdzie mam to wpisac ,jest jeszcze jakis numer BIC (SWIFT) gdzie ja mam go
Wpisac ,jak tam nie ma tylu rubryk.prosze pomzcie mi z tym bo az mi sie plakac chce.chce to dobrze pisac aby kasy nie stracic,kurcze jakie to skomplikowane,pomozcie,bardzo prosze.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jeżeli masz konto w polskim banku to BIC i IBAN są Ci nie potrzebne.
Do przelewu potrzebne Ci jest:
Właściciel konta: Earthport Plc
Numer konta: 78154000172001390003910001
Numer referencyjny: 123123123123 - ten numer wpisujesz w tytule przelewu, oczywiście na stronie masz swój indywidualny

Na drugi raz nie pisz dwóch takich samych postów w różnych tematach.
 
V 0

vip_madame

Użytkownik
A te ,,Konto Warsaw,, to tez na pewno nie trzeba wpisywac?
Dziekuje Ci bardzo za pomoc i innym wszystkim co mi pomogli tez dziekuje.
Pozdrawiam
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
To prawdopodobnie możesz wpisać jako adres właściciela konta, ale jak nie wpiszesz to i tak dojdzie, zresztą tak samo jak przy standardowym przelewie, adres nie jest wymagany.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Żeby przelew doszedł, to wystarczy tylko poprawny numer konta bankowego. W nim są już zawarte informacje jaki to bank i do kogo należy konto. A dane odbiorcy, tj nazwa banku i oddział to możesz wpisać ale nie musisz.
 
Do góry Bottom