>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wplata na bet365

Z 0

zlatanacm

Użytkownik
Witam. Jestem zielony, dopiero zaczynam gre na internetowych bukach. Czy moge przelac kase na konto bet365 bezposrednio z np. mbanku ? I czy wyplaty zalozmy tez na mbank musze wykonywac obowiazkowo przez portfele internetowe czy moge bezposrednio na konto ?
 
M 0

mazur02

Użytkownik
jasne, że możesz bezpośrednio, ale wiąże się to z dodatkowymi opłatami za przelew, ponieważ bet365 nie posiada konta w polskim banku
 
jozefek 4

jozefek

Użytkownik
to ja rowniez zapytam , czy mozliwe jest przesylanie pieniedzy poprzez PRZELEWY24?
jezeli tak to czy naliczana jest jakas dodatkowa oplata?
to znaczy jezeli wplacam 200 zl to zostanie mi potracone za jakis przelew miedzynarodowy itp?
 
jozefek 4

jozefek

Użytkownik
nie wiem czy to ma jakies znacznie ,ale na betclicku zawsze robie przelewy poprzez przelewy24 i nigdy nie mialem tam konta ani na jakims skrillu ,wiec nie wiem o co chodzi

orientujesz sie moze czy majac 2 paysafecard po 100 zlotych moge je oba wplacic na konto i dostane 200 zlotych czy tez jakies potracenie nastapi za przelew miedzynarodowy?
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Poprostu musisz zalozyc konto na skrill. Pozniej z przelewy24 twoja kasa trafia na skrilla i automatycznie do bet365.
Bet taka metode stosuje bo nie ma konta w polskim banku prawdopodobnie. I z tego buka wszystkie wyplaty ida na skrill wiec trzeba otem konto zweryfikowac bo nie wyplacisz kasy ze skrilla.
o paysafecard nie mam zielonego pojecia.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Wpłacając do bet365 przez paysafecard nie płacisz żadnych opłat. Z takimi spotkałem się w unibet ( 3% ale jest to napisane przy wpłacie) i w bah bo oni to jakoś przewalutowują na € a potem znowu na PLN pomimo tego, że wpłacasz złotówki na konto w złotych. PS paysafecard to po prostu doładowanie a nie przelew, ale potem będziesz mógł wypłacić jedynie na konto bankowe z bet365
 
jozefek 4

jozefek

Użytkownik
to konto bankowe oczywiscie ja sam podaje rozumiem
i mam jeszcze jedno pytanie bo na bet365 caly czas w celu weryfikacji placza o paszport, wyslalem im scany dowodu osobistego i prawa jazdy ale wedlug nich dokumentem tozsamosci jest TYLKO PASZPORT
czy te mongoly nie sa wstanie sobie wyobrazic ze nie kazdy wyrabia paszport a prawo jazdy lub dowod osobisty to tak samo wazne dokumenty?
ktos mial z nimi juz taki problem?

jeszcze jedno bardzo wazne pytanie , to konto skrill jest darmowe w uzytkowaniu nie liczac oplat od wyplat i wplat?
nie musze nic placic jak bedze konto lezalo odlogiem ?
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Za samo konto skrill nic nie placisz. Za wyplate na konto bankowe jest 7zł z groszami. Za wplate 0,98% wplaty ale jesli wplacasz na buka z banku przez skrilla to nie naliczają żadnej opłaty. Czyli tak naprawde tylko wypłaty kosztuja te 7zł.
A co do weryfikacji na bet365 to nie wiem czemu od ciebie chca paszport, ja nawet takiego dokumentu nie posiadam i zweryfikowali mi bez wolania o paszport zwyklym skanem dowodu osobistego.
 
jozefek 4

jozefek

Użytkownik
dobra ostatnie pytanie , jak chce otrzymac bonus to mam najpierw zrobic depozyt powiedzmy 200 zlotych a pozniej ten kod z maila gdzies wpisac po wplaceniu depozytu?
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Tak, otrzymasz kod i wpisujesz go w depozyt/oferty i tam masz miejsce na kod.
2. Gdy otworzysz konto, to otrzymasz od nas 10-cyfrowy kod oferty kończący się na NCDBP, który zostanie wysłany na Twój e-mail. Aby ubiegać się o swój bonus, po prostu dokonaj depozytu, odwiedź stronę Wpisz kod oferty w strefie Użytkownicy i wpisz kod oferty.
 
S 0

sbl

Użytkownik
Z bonusów bet365 korzystałem już kilka razy, jednak pierwszy raz widzę coś takiego:

Dziękujemy za ubieganie się o 100% bonus w bet365. Aby móc wykorzystać swój bonus, musisz postawić za swój kwalifikujący się depozyt jeden raz na wybrany przez Ciebie rynek i sport. Pamiętaj, że będziesz musiał obrócić depozytem i bonusem trzy razy, aby wypłacić środki. Skontaktujemy się z Tobą, gdy warunki te zostaną spełnione.
Dotyczy to całości kwoty depozytu ?!
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Po prostu najpierw grasz zakłady za depozyt...
Przykład : bonus 100% do 200pln
-wpłacasz 200pln
-grasz za 200pln po minimalnym kursie określonym w regulaminie (może być 1 zakład za 200pln, 100zakładów po 2pln itd)
-dostajesz bonus 200pln
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Spotkaliście się z jakimiś problemami po wpłacie kartą u tego buka? Czy jest to bezpieczne?
Rzadko lub nigdy słyszałem aby ktoś zgłaszał problemy z wpłatą kartą. Czy to bezpieczne? Nie wiem co masz na myśli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

przem10

Użytkownik
Też przyłączam się do pytania czy bezpieczne jest wpłacanie i wypłacanie pieniędzy przez kartę debetową, trzeba podać kilka informacji z karty.
 
Do góry Bottom