>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wplata na bet365

W 9

walkernsp

Użytkownik
Ok, czyli jak laikowi wytlumaczcie ???? zakladam sobie konto na Skrillu, robie tam wplate z mbanku ( bez oplat ) i potem ze Skrilla puszczam na bet365 ? I wtedy zadnych prowizji ?
I pytanie, czy przy wyplacie tez mi cos potraca jak zrobie przelewy24 Skrill (mtransfer) ?
I dlaczego w dziale platnosci pisze ze operacja jest bezplatna ?;)
 
W 9

walkernsp

Użytkownik
Za samo konto skrill nic nie placisz. Za wyplate na konto bankowe jest 7zł z groszami. Za wplate 0,98% wplaty ale jesli wplacasz na buka z banku przez skrilla to nie naliczają żadnej opłaty. Czyli tak naprawde tylko wypłaty kosztuja te 7zł.
Co znaczy &quot;ale jesli wplacasz na buka z banku przez skrilla to nie naliczają żadnej opłaty&quot;
Rozumiem ze przelew24 (mtransfer) przez skrill to nie jest to co wyzej napisane ? Łopatologicznie bank -&gt; skrill ( 0 zl) -&gt; Bet365 ( 0 zł) ?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Wpłata z banku na moneybookers to prowizja 0.9%. Potem z moneybookers na buka i odwrotnie nie masz żadnych dodatkowych opłat.
Natomiast wpłata mtransfer, której pośrednikiem jest skrill ne kosztuje już ciebie nic. Tylko potem wypłata idzie na konto bankowe, a nie na skrilla.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
A z jakiegokolwiek innego banku da sie ominac ta prowizje ? Czy ona jest zawsze ?? ???? Nawet jak zrobie tak jak JonaszDT pisal ze najpierw na Skrilla ?

A jak jest z wyplatami ??
skrill właśnie zarabia na prowizjach i chyba nie ma innej możliwości na ominięcie tego. choć nie wiem czy czasami nie można zrobić czegoś takiego, że wbijasz na depozyt u buka, wybierasz skrill (nie masz tam wyskarczającej kwoty do pokrycia płatności) i cię przekierowuje na p24 via skrill. z tym że nie jestem do końca pewny czy nie pobiera tam tego 0,9%
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Chce też zaczerpnąć informacji. Założyłem konto na bet365. mam konto bankowe w Pko bp. Czy żeby wpłacić kase przez przelewy24( bo rozumiem, że to dobra forma płacenia?) to muszę założyc Skrill czy moneybokers? czy jak to wygląda?
I czy skrill pobiera prowizje jak sie tam wpłaca? Mam takie konto, że niby tranzakcje wszystkie sa za darmo.
 
W 9

walkernsp

Użytkownik
Ok , ktos mi powie czemu Skrill wola ode mnie oplate za wyplate od nich ? Bet365 przekazal wyplate do Skrilla i myslalem ze zadnej prowizji nie bedzie .. a tutaj suprise ...
Wplata prowizja, wyplata prowizja ... zajebiscie.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Wytlumaczy mi ktos jak zrobic wplate i wyplate bez prowizji ? Jest to mozliwe w Polsce w ogole ?
A co skril to niby organizacja charytatywna ? ogarnij się człowieku ;)
Jezeli 10 PLN prowizji to dla Cb taka duza oplata za wygode i bezpieczeństwo to trzeba było wpłacac i wypłacać bezposrednio z/na konto bankowe
 
W 9

walkernsp

Użytkownik
Tyle chcialem wiedziec.
Czyli wybralem szybsza metode ale platna, a moglem wziasc tansza i czekac i czekac.
10 zl wiadomo nie majatek, szkoda ze przy wyplacie trzeba poczekac na weryfikacje ????
Dziekuje za udzielenie odpowiedzi.
 
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
A ja się nie zgodzę z wami.
Prowizja zarówno dotycząca zasilenia skrilla za pomocą konta bankowego jak i prowizja od wypłaty NA konto bankowe wynosi 0, słownie - zero - złotych tudzież innej waluty jeśli posiadacie odznaczenie(?) poziom(?) przywilej(?) czy jak to nazwać, skrill vip.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
A ja się nie zgodzę z wami.
Prowizja zarówno dotycząca zasilenia skrilla za pomocą konta bankowego jak i prowizja od wypłaty NA konto bankowe wynosi 0, słownie - zero - złotych tudzież innej waluty jeśli posiadacie odznaczenie(?) poziom(?) przywilej(?) czy jak to nazwać, skrill vip.
&quot;Jak zostać Skrill VIP-em?
Program Skrill VIP jest dostępny dla każdego, kto dokonuje transakcji o wartości co najmniej 6 000 € w okresie trzech następujących po sobie miesięcy. Jeżeli dotyczy to również Ciebie – przyłącz się do nas już teraz&quot;
Za 6000 euro wpłaconych do bukmacherów dostajesz najniższy poziom VIPA. Myślisz że ludzi narzekających na to że prowizje typu 10-15zł są wysokie stać na to żeby obracać takimi sumami. Nie wątpie że są tacy ludzie którzy zarabiają po 20 tys miesięcznie, chodzą po supermarketach i szukają promocji żeby zaoszczędzić 5gr, ale to naprawdę są wyjątki. Co to kogo obchodzi że jakiś gościu który obraca setkami tysiącami złotych ma wypłaty z bankomatu za darmo. Takie porady to wiesz... Hehe rozwaliłeś mnie.. Gosciu pyta jak za darmo wypłacić ze skrilla bo mu szkoda 10zł a ty mu dowaliłeś żeby sobie VIPA wyrobił za ponad 20K pln. gdzie tu logika?
 
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
Po pierwsze primo, nie 6000euro do buka, tylko ogolnie transakcje zaliczajace sie do obrotu.
Po drugie primo, podalem alternatywe zeby nei placic prowizji.
Po trzecie primo ultimo, to wcale nie jest takie ciezkie obrot wyrobic, ja osobiscie mam srebrny poziom skrill vip, wiec wiem co pisze.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Po pierwsze primo, nie 6000euro do buka, tylko ogolnie transakcje zaliczajace sie do obrotu.
Po drugie primo, podalem alternatywe zeby nei placic prowizji.
Po trzecie primo ultimo, to wcale nie jest takie ciezkie obrot wyrobic, ja osobiscie mam srebrny poziom skrill vip, wiec wiem co pisze.
Powiem tak. Przeczytaj zasady uzyskania skrill VIPA.
2.1 Transakcje na rzecz partnerów handlowych Skrill o łącznej wartości przynajmniej 6 000 € (sześć tysięcy euro; „minimalny pułap transakcyjny”) w okresie trzech następujących po sobie miesięcy automatycznie kwalifikują Twoje konto Skrill do uzyskania statusu Skrill VIP („Status Skrill VIP”) i zostania użytkownikiem Skrill VIP („Użytkownik Skrill VIP”).
Zależy dla kogo jest łatwe do wyrobienia, na pewno nie dla większości użytkowników forum zadających tu takie pytania.
Pozatym pisałem do nich kiedyś i liczą się tylko i wyłącznie wpłaty na rzecz parterów handlowych, głownie kasyn. Nie wiem jak to wygląda jeżeli byś np wpłacił 6K euro do buka i wypłacił, możliwe że też byś dostał najniższy poziom. żadne przelewy między użytkownikami nie wliczają się do tego więc nie wiem skąd masz takie info jakiś lewy ten twój poziom ;)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Powiem tak. Przeczytaj zasady uzyskania skrill VIPA.
2.1 Transakcje na rzecz partnerów handlowych Skrill o łącznej wartości przynajmniej 6 000 € (sześć tysięcy euro; „minimalny pułap transakcyjny”) w okresie trzech następujących po sobie miesięcy automatycznie kwalifikują Twoje konto Skrill do uzyskania statusu Skrill VIP („Status Skrill VIP”) i zostania użytkownikiem Skrill VIP („Użytkownik Skrill VIP”).

Zależy dla kogo jest łatwe do wyrobienia, na pewno nie dla większości użytkowników forum zadających tu takie pytania.

Pozatym pisałem do nich kiedyś i liczą się tylko i wyłącznie wpłaty na rzecz parterów handlowych, głownie kasyn. Nie wiem jak to wygląda jeżeli byś np wpłacił 6K euro do buka i wypłacił, możliwe że też byś dostał najniższy poziom. żadne przelewy między użytkownikami nie wliczają się do tego więc nie wiem skąd masz takie info jakiś lewy ten twój poziom ;)
https://www.skrill.com/pl/vip/terms-and-conditions/

Całkiem możliwe że skrill sam nie wie co ma w regulaminie, użytkownicy wiedzą lepiej. Nic nie poradzisz.
 
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
Moj poziom nie jest lewy kolego, a partnerzy skrill to nie tylko i wylacznie buki i kasyna chodz przewazajacej ilosci okolo 95%.
Oczywiscie ze nie jest to ŁATWE, ja czegoś takiego nie napisałem, czytaj ze rozumieniem. Bo to że nie jest AŻ tak trudne jak może się wydawać nie znaczy że jest ŁATWE.
 
Do góry Bottom