>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wróciłem...

snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Arantxa Andrady - Margarita Lazareva
typ: 1
kurs: 17
stawka: 25 pln
ew: 425 pln⛔⛔⛔
buk: bet365:

Zakład LIVE
Pazerny dwa razy traci :-( moglem grac na wygrana w pierwszym secie.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Tutaj będę podawał typy o dużych kursach. Zobaczymy czy po jakimś okresie, będę na plusie.
Raonic M. (Can)-Ramos-Vinolas A. (Esp)
typ: 2
kurs: 10
stawka: 1 j
buk: bet365
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Podbeskidzie - Legia
typ: over 2.5
kurs: 2.00
stawka: 100 pln
ew: 200 pln
buk: bet365
Ja wstrzymam się z graniem na Legię dopóki nie zobaczę, że przypominają drużynę z poprzedniej rundy. Czekam na dobrą grę, a dzisiejszy gospodarz spotkania to trudny przeciwnik. Podbeskidzie ma o co walczyć i na pewno nie odpuszczą dzisiejszego spotkania. Pamiętam poprzednie spotkanie obu ekip i to właśnie talent Wolskiego dał Legii 3 punkty. Teraz Legia ma dobry, wyrównany skład, ale jeszcze to nie wygląda tak jak kibice tego oczekują. Spodziewam się ofensywnej piłki, bo obie drużyny będą chciały narzucić swój styl gry. Zarówno jedna jak i druga drużna musi wygrać, więc over 2,5 gola jak najbardziej do grania, tym bardziej, że Legia w tej rundzie popełnia dużo błędów w obronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Polonia - Wisła
typ: X2
kurs: 1.80
stawka: 100 pln
ew: 180 pln ✅✅✅
buk: bet365
:grin:
Tak więc spodziewam się wyrównanego meczu i wydaje mi się, że Wisła jest wstanie wywieźć chociaż 1 punkt z Konwiktorskiej, natomiast w Polonii również nie będą płakać ze straconych punktów, patrząc na sytuację w jakich Czarne koszule się znajdują.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
TYP: Over 2,5
kurs: 2.25
stawka: 100 pln
ew: 225 pln ⛔⛔⛔
buk: Bet365

Dzisiaj pod lupę biorę mecz w Białymstoku. O Polonii pisałem już tydzień temu, więc nie ma co się więcej rozpisywać. Od poprzedniego tygodnia nic się nie zmieniło, choć postawa w meczu z Wisłą mi się podoba. Trener Stokowiec odwala tam kawał dobrej roboty. W porównaniu do Hajty można stwierdzić, że Tomasz trener Jagi nie nadaje się według mnie na prowadzenie żadnego zespołu. Chce żeby jego zespół grał ofensywnie z polotem, ale jak na razie wszystko wygląda inaczej. Jaga ma potencjał, ma w zespole kilku klasowych zawodników, którzy mogą grać na wyższym poziomie i oczekuje się od nich zdecydowanie więcej. Bardzo dużo popełniają błędów w obronie, środek pola nie współpracuje z obrońcami, co stwarza drużynie przeciwnej na dobrze przeprowadzone kontrataki. Polonia jeśli zagra tak jak w Poznaniu, to wierzę, że stać ich na strzelenie bramki, ale problemy jakie ma drużyna Stokowca może spowodować, że będą więcej tracić , a Jaga ma naprawdę kim postraszyć. Tak więc podsumowując spodziewam się otwartej, ofensywnej piłki w wykonaniu gospodarzy i kilka groźnych akcji z kontry gości, co za tym idzie mam nadzieję, że zobaczymy kilka bramek w Białymstoku.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Aston Villa - QPR.
typ: X2
kurs: 1.57
stawka: 100 pln
ew: 157 pln
buk: bet365
QPR traci tylko 4 punkty do bezpiecznego miejsca, a już jutro zmierzy się w kolejnym spotkaniu o 6 punktów z Aston Villą. Jeśli Harry Redknapp chce QPR utrzymać w premiership musi mecz na Villa Park wygrać. Mając taki skład jest wstanie wyciągnąć drużynę z końca tabeli. Zaufam umiejętnością trenera, które według mnie wiedział co robi wchodząc do tego tonącego statku w listopadzie ubiegłego roku. Sprowadzenie zimą Samby, Remy, Townsend oraz Jenas&#39;a pokazuję, że QPR jeszcze się nie poddało.
 
Do góry Bottom