>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Barcelona & Kopenhaga, 09-15.04.2012

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Arvidsson - P. Mayr-Achleitner - 2:0 (1,44) ⛔
bet365
Ciekawy kurs jak na pojedynek tych dwóch zawodniczek. Sofia w tym sezonie bardzo ładnie zaczeła występy na hali. Rozegrała ich do tej pory 5 w Memphis i wszystkie wygrała ogrywając w finale Erakovic w dwóch setach. Ostatnio miewała turbulenje na hardzie w USA jednak jestem pewien że Szwedka będzie szukała swoich szans w Kopenhadze mając w pamięci świetny turniej w Memphis. Jej dzisiejsza rywalka to zwykły pionek do zbicia na szachownicy. Nie obrażając Austriaczki ale ani nie gra z tenisistkami mocnymi ani nie prezentuje formy specjalnej. W tym sezonie nie rozegrała żadnego spotkana na hali a w ubiegłym seoznie ledwo dwa z czego jeden wygrała z drugi przegrała. . Ogólnie na hali posiada prawie najniższy stosunek zwycięstw. Rzadziej wygrywa tylko na hardzie. Oczywiście Szwedka może popełnić niewielki falstart na początku i stracić seta jednak bardziej prawdopodobny dla mnie jest tutaj wynik 2:0.
by scotratez
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Kopenhaga 16-30, 10.04.2012
Beck - Martic
typ; 2-0
4.00
Williamhill
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w Kopenhadze, kwalifikantka, Niemka, Annika Beck zagra z Chorwatka, Petra Martic. Bukmacherzy lekko faworyzuja Chorwatke, ja jednak mam nieco odmienne zdanie na temat tego spotkania. Martic gra w ostatnim czasie bardzo slabo. Zarowno w Indian Wells, jak i w Miami przegrywala w pierwszych rundach, w dwoch setach z Pironkova i Davis. Niemka natomiast to zawodniczka narazie cyklu ITF, ale uwazam, ze jeszcze kilka miesiecy i bedzie ona regularnie wystepowac w najwiekszych kobiecych turniejach. Osiemnastoletnia Niemka przeszla tutaj kwalifikacje, wygrala trzy spotkania, ma juz obycie z nawierzchnia kortu w Kopenhadze. Dzis mloda Niemka stoi przed znakomita okazja do osiagniecia drugiej rundy, gdyz naprzeciw niej stanie slaba w ostatnim czasie Chorwatka. Mysle, ze jesli Niemka zagra dzis na miare swoich mozliwosci ma ogromne szanse na awans do kolejnej rundy.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Zarowno w Indian Wells, jak i w Miami przegrywala w pierwszych rundach
Występ w Indian Wells porażka po podróży z azji 18h . Gdzie rozegrała 2 spotkania w niedziele ( kreczowała bo już nie miała sił 6 setów w jeden dzień w odstępie 3 h ) a we wtorek miała już spotkanie gdzie przybyła na turniej rano w poniedziałek
http://www.youtube.com/watch?v=eXla-K6-3dM
W Miami problemy żołądkowe gdzie dużo zawodników rezygnowało z turnieju
Więc nie chodziło o formę tylko o wypadki losowe
PS . NIe odbieraj to jako ataku , chciałem ci tylko zwrócić uwagę bo mogłem ominąć te fakty
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Pervak 1.35 !!!

Nie wiem o co chodzi z tym kursem, ale w chodzę w to w ciemno. Ksenia to ugruntowana solidna marka w tenisie WTA. Ostatnio fajne wyniki, jest w stanie zagrozić kazdej rakiecie w turze.

Konta to egzotyka. Jej wyniki są na poziomie jej rankingu...gra w tym turnieju i z tak notowaną wysoko zawodniczką to raczej dar losu i przygoda. Kurs wystawiony na Ksenie to prawdziwy skarb&gt; Mam nadzieję że nie będę musiał sypać głowy popiołem ale nie widzę innego wyniku jak zwycięstwo uroczej Ksenii.


Andre@
 
P 161

poozon

Użytkownik
Pewnie chodzi o to ,że Konta tutaj się dobrze czuje
Apr 9 2012 Copenhagen WTA Int&#39;l (DEN) Match Stats, Indoor Hard
Qualifying Rnd Def. Daria Gavrilova(346,-0.48) (RUS) 6-3 6-3
Qualifying R2 Def. Lenka Jurikova(241,-1.01) (SVK) 4-6 6-4 6-2
Qualifying R1 Def. (3)Kiki Bertens(138,0.74) (NED) 6-2 6-1
Jun 6 2011 Copenhagen WTA Int&#39;l (DEN) Match Stats, Indoor Hard
Round of 32 Lost to (4)Lucie Safarova(38,2.99) (CZE) 4-6 7-5 6-3
Qualifying Rnd Def. (8)Ahsha Rolle(274,0.34) (USA) 6-2 6-3
Qualifying R2 Def. (4)Mariya Koryttseva(186,1.14) (UKR) 6-3 3-0 ret.
Qualifying R1 Def. (WC)Mai Grage(930,-3.89) (DEN) 6-1 6-3
Przede wszystkim wrażenie robi spotkanie z Safarova , ktora na Deco Torf ma znajomite wyniki w 2011 roku
Oct 10 2011 Linz WTA Int&#39;l (AUT) Match Stats, Indoor Hard
Semi Final Lost to (7)Dominika Cibulkova(23,2.88) (SVK) 6-1 6-4
Quarter Final Def. (q)Sorana Cirstea(78,2.23) (ROU) 7-5 6-2
Round of 16 Def. Alberta Brianti(74,1.03) (ITA) 6-4 6-2
Round of 32 Def. Iveta Benesova(48,2.24) (CZE) 6-3 4-6 6-3
Jun 6 2011 Copenhagen WTA Int&#39;l (DEN) Match Stats, Indoor Hard, Seed
Final Lost to (1)Caroline Wozniacki(1,5.27) (DEN) 6-1 6-4
Semi Final Def. Petra Martic(112,1.79) (CRO) 1-6 6-4 6-2
Quarter Final Def. Shuai Zhang(86,1.15) (CHN) 4-6 6-0 7-6(5)
Round of 16 Def. Michaella Krajicek(163,1.21) (NED) 6-7(4) 6-4 6-2
Round of 32 Def. (q)Johanna Konta(335,0.15) (AUS) 4-6 7-5 6-3
PS . Ja jestem ciekawy tego spotkania
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
WTA Barcelona@Kopenhaga

Barthel-Brianti (k.twarde)
Jankovic-Robson (k.twarde)
Errani-Cabeza Candela (mączka)

1.35✅

Niemka po walce powinna pojść dalej w drabince. Rywalka nie jest az tak grozna. Gdyby grały na mączce to bym pasował, ale na twardych Mona jest o kilka klas lepsza...

Serbka ostatnio nieco w dołku, ale czas się odbić. Rywalka ku temu jak najlepsza. Laura mnie nigdy niczym specjalnie nie ujęła. Gra poprawnie ale na Jelene to za mało. Licze ze Serbka się nie zagotuje i pewnie wygra.

Włoszka i mączka, czego więcej wymagać? Sarra ostatnio mi się podoba, jej gra mnie bardzo przekonuje. Solidna i pewna. Po walce będzie win.

Trzy faworytki, oby nikt mnie nie zdenerwował, panie do boju!!! Nie stroić mi fochów, bez zadnych fanaberii, Czas PLN wyciągać od buków.


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 58

lgaw

Użytkownik
Barthel - Brianti under 18,5 (1.72)
betsson
Barthel jest o co najmniej klasę lepszą zawodniczką. Rozgrywa swój najlepszy sezon, Brianti wręcz przeciwnie - jej wyniki są poniżej oczekiwań, odnosi porażkę za porażką a styl w jakim to robi chluby jej nie przynosi. Po za turniejem w Memphis sezon bez jakichkolwiek sukcesów. Typ bardziej przeciw Włoszce niż za Niemką. Barthel potrafi być nie obliczalna, jednak na wpadkę z Brianti bym nie liczył.
Szanse oceniam na 65%, co daje value= 1,12
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Voegele 1.6 - Jovanovski
Betsafe
Szwajacarka w wysokiej formie, przeciwniczka w obecnym sezonie zupełnie się pogubiła, tylko na początku sezonu grała solidnie. Poźniej już tylko gorzej. Voegele z tygodnia na tydzien gra lepiej. Nie powinno dojść do żadnej niespodzianki
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Halep - R. Vinci - 1 (2,00) ✅
pinnacle
Pojedynek o niezwykle wyrównanych kursach. Simona Halep jak do tej pory spisuje się rewelacyjnie w tym sezonie jedak chciałbym zauważyć że w tym sezonie nic na cegle nie grała. Oprócz meczu ostatniego z S. Stephens. Roberta Vinci z kolei na przetarcie grała turniej na cegle w tym sezonie już w Acapulco gdzie doszła do półfinału. Oczywiście nawierzchnia nawierzchni nierówna więc takie porównania sensu do końca nie mają. W pierwszej rundzie Simona grała z bardzo niewygodną zawodniczką S. Stephens którą udało się pokonać w dwóch setach 6:4 6:4. Roberta Vinci tymczasem potrzebowała stracić całego seta aby wejść w mecz ponieważ w pozostałych dwóch setach rozgromiła rywalkę oddając tylko 2 gemy. Rywalka Włoszki przeżywa poważny kryzys ponieważ 11 spotkań z rzędu już przegrała i to z zawodniczkami o bardzo różnej dyspozycji. Patrząc na dyspozycję obecną obu Pań przechylałbym się w stronę Simony która zresztą bardzo lubi grać na cegle ponieważ ma najwyższy procent zwycięstw na tej nawierzchni. Jednak trzeba pamiętać że R. Vinci także dobrze sobie radzi na cegle. W ubiegłym roku wygrała aż 15 spotkań przegrywając jedynie 6. W dzisiejszym pojedynku kluczową rolę odegra zapewne dyspozycja dnia. Zawodniczki grały już ze sobą w tym roku na hali i górą była R. Vinci która pokonała S. Halep 6:4, 6:4. Oczekuje dzisiaj rewanżu.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
S. Halep - R. Vinci - 1 (2,00)
pinnacle

Pojedynek o niezwykle wyrównanych kursach. Simona Halep jak do tej pory spisuje się rewelacyjnie w tym sezonie jedak chciałbym zauważyć że w tym sezonie nic na cegle nie grała. Oprócz meczu ostatniego z S. Stephens. Roberta Vinci z kolei na przetarcie grała turniej na cegle w tym sezonie już w Acapulco gdzie doszła do półfinału. Oczywiście nawierzchnia nawierzchni nierówna więc takie porównania sensu do końca nie mają. W pierwszej rundzie Simona grała z bardzo niewygodną zawodniczką S. Stephens którą udało się pokonać w dwóch setach 6:4 6:4. Roberta Vinci tymczasem potrzebowała stracić całego seta aby wejść w mecz ponieważ w pozostałych dwóch setach rozgromiła rywalkę oddając tylko 2 gemy. Rywalka Włoszki przeżywa poważny kryzys ponieważ 11 spotkań z rzędu już przegrała i to z zawodniczkami o bardzo różnej dyspozycji. Patrząc na dyspozycję obecną obu Pań przechylałbym się w stronę Simony która zresztą bardzo lubi grać na cegle ponieważ ma najwyższy procent zwycięstw na tej nawierzchni. Jednak trzeba pamiętać że R. Vinci także dobrze sobie radzi na cegle. W ubiegłym roku wygrała aż 15 spotkań przegrywając jedynie 6. W dzisiejszym pojedynku kluczową rolę odegra zapewne dyspozycja dnia. Zawodniczki grały już ze sobą w tym roku na hali i górą była R. Vinci która pokonała S. Halep 6:4, 6:4. Oczekuje dzisiaj rewanżu.
by scotratez
wypadałoby jeszcze wspomnieć wyniki Vinci z poprzednich lat z tego turnieju. Grałą w tym turnieju 3 razy i nigdy nie przegrała wcześniej niż w ... finale. Także 3 starty - 3 finały - 2 wygrane. 2009 - winner 2010 - final 2011 - winner. H2H 1:0 na korzyść Włoszki, mecz z tego roku. Także myślę, że to są dużo bardziej poważne argumenty za tym aby grać na Vinci, niż analiza scotratez, który po prostu oczekuje rewanżu(tylko nie wiemy na jakiej podstawie)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Kopenhaga 16-00, 11.04.2012
Konta - Martic
typ; 2-0
5.0
Unibet
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju wta w Kopenhadze, Chorwatka Petra Martic spotka sie z Australijka, Kontą. Szczerze przyznam nie widziałem jeszcze Australijki w akcji, stawiam jednak konsekwentnie przeciw slabo grajacej Chorwatce. Petra Martic wygrala wczoraj spotkanie pierwszej rundy z mloda Niemka Beck, 6-4 6-4. Niemka miala jednak swoje szanse w tym meczu, nie jako jednak przestraszyla sie zwyciestwa nad bardziej utytulowana rywalka. Chorwatka jednak w ostatnim czasie gra po prostu fatalnie. Australijka przeszla bez problemow kwalifikacje tego turnieju, w pierwszej rundzie ograla Ksenie Pervak, ktora w ostatnim czasie prezentowala naprawde dobry, ciekawy tenis. To zwyciestwo zrobilo na mnie wrazenie, choc Pervak skreczowala w drugim secie. Mysle, ze kurs w tym spotkaniu nie jest adekwatny do szans na zwyciestwo w tym meczu. Jesli tylko Australijka nie przestraszy sie awansowac do kolejnej rundy, mysle, ze jest bardzo prawdopodobne, ze wygra dzisiejsze spotkanie bez wiekszych problemow.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
wypadałoby jeszcze wspomnieć wyniki Vinci z poprzednich lat z tego turnieju. Grałą w tym turnieju 3 razy i nigdy nie przegrała wcześniej niż w ... finale. Także 3 starty - 3 finały - 2 wygrane. 2009 - winner 2010 - final 2011 - winner. H2H 1:0 na korzyść Włoszki, mecz z tego roku. Także myślę, że to są dużo bardziej poważne argumenty za tym aby grać na Vinci, niż analiza scotratez, który po prostu oczekuje rewanżu(tylko nie wiemy na jakiej podstawie)
A no chociażby na podstawie formy o której wspomniałem że w moim mniemaniu Simona ma wyższą co się potwierdza, a kolega zapomniał o niej wspomnieć a zwrócił uwagę tylko na fragment w którym doszukuje się rewanżu. Btw. Kto że ktoś ileś tam razy był gdzieś tam nie oznacza że całe życie będzie wysoko gdzieś tam. Pozdrawiam.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Konta - Martic
Chorwatka jednak w ostatnim czasie gra po prostu fatalnie
Uparłeś się , że gra fatalnie a już ci pisałem
Występ w Indian Wells porażka po podróży z azji 18h . Gdzie rozegrała 2 spotkania w niedziele ( kreczowała bo już nie miała sił 6 setów w jeden dzień w odstępie 3 h ) a we wtorek miała już spotkanie gdzie przybyła na turniej rano w poniedziałek
W Miami problemy żołądkowe gdzie dużo zawodników rezygnowało z turnieju
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
O. Govortsova - L. Pous-Tio - 2 (1,75) ⛔
Pinnacle
Kolejny mecz o bardzo wyrównanych kursach i tutaj bym się kierował w stronę Hiszpanki. Nie oszukujmy się ale Oldze zupełnie wyjazd na jankeską ziemie nie wypalił. Zagrała chyba prawie we wszystkich możliwym tam turniejach i nigdzie dalej jak do drugiej rundy się nie przebiła. Z pewnością w Barcelonie będzie szukać pewnego rodzaju przełamania złych wyników, ale czy oby na pewno to wyjdzie Białorusince? W pierwszej rundzie uporała się z F. Schiavone 6:4 6:3 której nazwisko może i coś znaczyło kilka lat temu. Jednak w tym seoznie Włoszka jest cieniem samej siebie. Także wynik mnie specjalnie nie rusza. Hiszpanka z którą przyjdzie walczyć Oldze także udanego wyjazdu do USA nie może zaliczyć ale trzeba przyznać że miała bardziej wymagające przeciwniczki. Najpierw K. Zakopalova a potem V. King. Ktoś napisze złośliwie że czepiam się F. Schiavone a przecież Hiszpanka uległa w Melbourne Włoszce w dwóch setach. Zgadza się jednak był to pierwszy mecz Hiszpanki w nowym roku. Teraz Laura walczy na swojej ziemi na cegle na której odnosi dobre wyniki. Ma najwyższy procent zwycięstw na cegle. W pierwszej rundzie pokonała B. Zahlava-Strycova która także przeżywa kryzys. Jednak wynik mimo wszystko 6:2 6:1 budzi uznanie. Dziewczyny grały raz ze sobą i góra była w 2011 roku Olga. Spotkanie obyło się na hardzie. Dzisiaj grają na cegle i spodziewam się tutaj raczej przewagi Hiszpanki.
by scotratez
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Mam nadzieję, że tym razem będziesz potrafił odpowiedzieć przed rozpoczęciem meczu, a nie mądrzył się po zakończonym spotkaniu, bo to każdy potrafi.
Piszesz:
Nie oszukujmy się ale Oldze zupełnie wyjazd na jankeską ziemie nie wypalił. Zagrała chyba prawie we wszystkich możliwym tam turniejach i nigdzie dalej jak do drugiej rundy się nie przebiła.
Hiszpanka z którą przyjdzie walczyć Oldze także udanego wyjazdu do USA nie może zaliczyć ale trzeba przyznać że miała bardziej wymagające przeciwniczki. Najpierw K. Zakopalova a potem V. King.
I co z tego wynika, czy to ma niby przemawiać za Hiszpanką? Ja się zgadzam, że Govorotsova nie błyszczy formą, ale przynajmniej potrafi wygrywać mecze. Bilans w tym roku 11/7, co prawda ten plus nabity trochę dzięki wygraniu turnieju ITF, ale zwycięstwa to zwycięstwa. A jaki miała bilans Hiszpanka przed rozpoczęciem turnieju w Barcelonie? 0/3. Wow, super bilans.

Kolejne kwiatki:
W pierwszej rundzie uporała się z F. Schiavone 6:4 6:3 której nazwisko może i coś znaczyło kilka lat temu. Jednak w tym seoznie Włoszka jest cieniem samej siebie. Także wynik mnie specjalnie nie rusza.
W pierwszej rundzie pokonała B. Zahlava-Strycova która także przeżywa kryzys. Jednak wynik mimo wszystko 6:2 6:1 budzi uznanie.
Czyli zwycięstwo z klasową zawodniczką, co prawda pod formą, ***** dla ciebie znaczy, a wygrana z jakaś tam podrzędną zawodniczką z bilansem w tym roku 6/10 wywiera na tobie wrażenie. Wow, po prostu brak mi słów.

H2H też jak pisałeś 1:0 na korzyść Białorusinki.

Także ja się pytam co przemawia za tym, że wygra Hiszpanka, oprócz tego, że grają na clayu? Bo przedstawiasz nam tutaj nie wiadomo ile znaków, słów, zdań, z których kompletnie nic nie wynika. 0 argumentów.

I nie żebym negował ten typ, bo myślę, że Hiszpanka ma w tym meczu szansę. Tylko, że jakbym się nie znał i przeczytał twoją analizę i chciałbym zagrać ten typ, to po przeczytaniu, powiedziałbym okey, gość napisał, że niebo jest niebieskie, w lesie rosną drzewa, ale nadal nie wiem czemu w tym meczu ma wygrać Hiszpanka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
I nie żebym negował ten typ, bo myślę, że Hiszpanka ma w tym meczu szansę. Tylko, że jakbym się nie znał i przeczytał twoją analizę i chciałbym zagrać ten typ, to po przeczytaniu, powiedziałbym okey, gość napisał, że niebo jest niebieskie, w lesie rosną drzewa, ale nadal nie wiem czemu w tym meczu ma wygrać Hiszpanka.
To co napisałeś wcześniej nie musze komentować ponieważ przedstawiłeś swoje kontrargumenty, a prawda jest taka że na każdy typ można znaleźć argumenty przychylne i przeciwne nawet jeśli byłby to mecz Barcelony z Wisłą Kraków to można na upartego znaleźć plusy dla Krakowa.
Jeśli chodzi o ten fragment to w całej treści opisałem słabsze strony Olgi które zresztą ująłeś w cytat i one powinny przemawiać na jej niekorzyść
Jeżeli chodzi o korzyści dla Hiszpanki to napisałem że ma najwyższy wskaźnik zwycięstw właśnie na cegle i gra na swojej ziemi, a w pierwszej rundzie dosyć gładko ograła B. Zahlova-Strycova 6:1 6:2. Uważam że można to uznać to za niektóre z argumentów aby grać na Hiszpankę. Więc nie pisz że nie podaje ich. I nie odpowiadaj mi kontrargumentami na nie ponieważ tak jak napisałem wyżej na każde znaleźć można. Nie wiem czy zauważyłeś ale kursy na obie Panie są wyrównane więc argumenty w obie mańki łatwo znaleźć chociaż z tego co widzę kurs na Hiszpankę leci w dół. Typ albo Ci się podoba albo nie. Faktów nie zmieniam w tym co pisze a podaje to co jest.
Pozdrawiam

post do usunięcia
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
⛔⛔⛔⛔⛔Niculescu 1.35

Monika to moja ulubiona dziewczyna w turze. Wielu zapewne będzie kręcić nosem, ale mnie to nie rusza. Doskonale technicznie usposiobiona tenisistka. Uwielbiam jak zmienia style w grze. Te jej mieszanie w wymianach dla sporej częsci dziewczyn w turze to nielada wyzwanie. Zazwyczaj gra WTA opiera się na &quot;bum bum&quot; a Monika konsekwentnie pyka rózne rotacje -awansujące, wsteczne, boczne ...wysokie topspiny...nidgy niewiadomo czego mozna się spodziewać. Ostatnio Monika moze nie jest na fali ale Bojana to zawodniczka z którą mozna wygrać. Osobiscie nie jestem fanem Jovanowskiej. Jej tenis to głównie walenie i wypluwanie mocnych piłek z głębi kortu. Inna wersja tenisa to dla niej czarna magia. Po walce wydaje mi się że wygra Monika. Mozna na live pograć i na pewno będą momenty w meczu gdzie kurs podskoczy na 1.50-1.60 na Monike, konkludując-MOnika jest bardziej wszechstronna, lepiej wyszkolona technicznie. Jak patrze na gre Moniki to po kilku gemach zazwyczaj mozna zauważyć czy gra swój optymalny tenis czy będą męczarnie...oby Rumunka zagrała jak z nut, do BOJU!!!


Andre@
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Mógłbym napisać, że jesteś debilem, ale tego nie zrobię po pierwsze dlatego, że byłoby to obraźliwe i po drugie bo jesteś mistrzem w unikaniu odpowiedzi na pytania i w laniu wody, a to też trzeba umieć, no chyba, że robisz to nieświadomie myślą, że piszesz na temat, to wtedy to byłoby prawdą, ale na razie jeszcze tego nie wiem, więć powstrzymam się z osądem.
To co napisałeś wcześniej nie musze komentować ponieważ przedstawiłeś swoje kontrargumenty, a prawda jest taka że na każdy typ można znaleźć argumenty przychylne i przeciwne nawet jeśli byłby to mecz Barcelony z Wisłą Kraków to można na upartego znaleźć plusy dla Krakowa.
Ja nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Ja nie przedstawiłem żądnych kontrargumentów!!!!!! Ja tylko podsumowałem twoje słowa, w których nie ma żadnych argumentów na korzyść Hiszpanki.
Jeśli chodzi o ten fragment to w całej treści opisałem słabsze strony Olgi które zresztą ująłeś w cytat i one powinny przemawiać na jej niekorzyść
Co przemawia na niekorzyść Olgi? To, że wygrywa mecze?? Białorusinka ma w tym roku bilans 11/7, a Hiszpanka do turnieju w Barcelonie nie wygrała meczu i miała bilans 0:#, to co niby przemawia na korzyść Hiszpanki?? Powiedz mi co przemawia na korzyść Hiszpanki?
Jeżeli chodzi o korzyści dla Hiszpanki to napisałem że ma najwyższy wskaźnik zwycięstw właśnie na cegle i gra na swojej ziemi, a w pierwszej rundzie dosyć gładko ograła B. Zahlova-Strycova 6:1 6:2. Uważam że można to uznać to za niektóre z argumentów aby grać na Hiszpankę. Więc nie pisz że nie podaje ich. I nie odpowiadaj mi kontrargumentami na nie ponieważ tak jak napisałem wyżej na każde znaleźć można. Nie wiem czy zauważyłeś ale kursy na obie Panie są wyrównane więc argumenty w obie mańki łatwo znaleźć chociaż z tego co widzę kurs na Hiszpankę leci w dół. Typ albo Ci się podoba albo nie. Faktów nie zmieniam w tym co pisze a podaje to co jest.
Tak ja napisałem, to że gra na clayu to jest jedyny argument przemawiający za Hiszpanką w całym twoim tekście. JEDYNY. To ja się pytam po co piszesz 220 słów, jeśli jedyny argument za Hiszpanką możesz zawrzeć w jednym krótkim zdaniu. I jeszcze raz powtórzę. Nie piszę ŻADNYCH KONTRARGUMENTÓW. Ja tylko podsumowuje twoje słowa. Po co miałbym podawać kontrargumenty na typ z którym się zgadzam? Powoli naprawdę zaczynam mieć podejrzenia, że sam nie wiem co piszesz. To może na koniec mała propozycja, skoro pisanie z sensem sprawia ci trudności, po 5 postów wyżej masz swój tekst. Weź go skopiuj, i podkreśl w nim fragmenty, w których są argumenty na korzyść Hiszpanki. Tylko nie podkreślaj fragmentu gdzie piszesz o słabej formie Olgi, bo Hiszpanka jest w jeszze gorszej formie i to na pewno nie przemawia na jej korzyść. Nie podkreślaj też fragmentu, o wygranej z Zahlavova, bo ta formą nie błyszczy(co sam przyznałeś) i to dopiero 1 zwycięstwo Hiszpanki w sezonie, i Olga pokonała trudniejszą rywalkę. A w sumie to nie rób sobie kłopotu, sam mogę przeszukać ten tekst i poszukać wartościowych fragmentów. I co znalazłem? Dokładnie tyle:
Teraz Laura walczy na swojej ziemi na cegle na której odnosi dobre wyniki. Ma najwyższy procent zwycięstw na cegle.
2 krótkie zdania, ukryte gdzieś w środku tekstu. Także ponawiam pytanie. Po co napisałeś 220 słów, skoro wszystko co przemawia za Hiszpanką zmieściłeś w krótkich 2 zdaniach??
post do usunięcia
Do usunięcie to jest twoja śmieszna analiza.
Niculescu w tb z 3:6 wyciągnęła na 8:6 hahahaha nie ma to jak WTA
Co znowu z tym WTA???????????? Jakiś problem? Takie rzeczy dzieją się w ATP, w siatkówce, w NBA też odrabiają po 20 punktów w ostatnich 2 minutach, także przestanie narzekać na to WTA
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 58

lgaw

Użytkownik
Pous Tio (-1,5g) 1.8 - Govortsova
betsson
Lara gra na swojej ulubionej nawierzchni, na której zawsze odnosiła dobre wyniki. Olga na mączce nie jest tak pewna siebie. Ograła w R1 Schiavone, jednak włoszka w tym sezonie ewidentnie jest bez formy. Pous Tio jest na pewno regularniejszą zawodniczką od białorusinki i to powinno jej dać dziś zwycięstwo.
Szanse powodzenia typu oceniam na 60%, co daje value= 1.08
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom