>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Birmingham, 15.06-21.06.2015

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Miejsce: BIRMINGHAM, GREAT BRITAIN
Data rozgrywania: 15.06.2015-21.06.2015
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: Premier
Pula Nagród: $665,900
Oficjalna strona turnieju: http://www.lta.org.uk/major-events/aegon-classic-birmingham/
Lista startowa: http://www.tennisforum.com/showthread.php?t=889665
Drabinka: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2015/1052/MDS.pdf
Plan gier: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2015/1052/OP.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/united-kingdom/wta-birmingham/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Larcher de Brito 1,66 Bet365 ✅ Zwycięstwo mimo tragicznej gry obu, gorąco Wam polecam grać przeciwko Zhang na Wimbledonie. Jej serwis to istny dramat i na trawie czuje się jak dziecko we mgle.

Portugalka jako beneficjentka wycofania się z turnieju Camili Giorgi dostaje dzis Lucky Loserkę, Saisai Zheng. Chinka w eliminacjach w godzine przegrala z Koukalovą, 1-6 1-6. Dziś zapowiada się na powtórkę. Nie dosc ze trawa to nie zywiol Chinki to dla Michelle to ulubiona nawierzchnia. To przeciez pogromczyni Marii Sharapovej z Wimbledonu 2013 i zawsze gdy nadchodza okolice czerwca i lipca to Portugalka olśniewa wynikami, oczywiscie jak na swoj poziom rozgrywek. Na trawie nie przegrywa z anonimowymi zawodniczkami, a jako ze otworzyla sie przed nia szansa gry z LL, to po prostu trzeba to wykorzystać.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Strycova 1,53 Bet365✅

Konsekwentnie przeciwko patologii Niculescu. Dziś Rumunka zagrała słabe spotkanie z młodą Konjuh i nie wygrała tytułu. Gdy tylko młoda się pozbierała i przyzwyczaiła do stylu gry Rumunki to wyglądało to łatwo na jej korzyść. Jutro dojdzie zmęczenie całą imprezą, nawet nie fizyczne, ale bardziej psychiczne.

Rywalka na dodatek trudniejsza, bo dla Strycovej trawa to ulubiona nawierzchnia. Rok temu pozegnala z Wimbledonu Karolinę Wozniacką. Grała już z Niculescu i sobie w większości przypadków radziła z jej stylem gry. Przypomnę z poprzedniego tematu, że Niculescu w całej karierze nie licząc tego tygodnia, wygrała na trawie 4 mecze.

Do króla WTA chodzi o mecze w drabinkach glownych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Begu 1,72 betclick

Grzechu bierze się za wta... no ale z braku królowej sportu coś trzeba brać, a dziwi mnie, że nikt nie wziął pod uwagę tego spotkania. Begu trzyma solidny poziom od Madrytu, przez Rzym i Paryż, widziałem kilka jej spotkań m. in. z Kvitovą i Kerber. Co mi się rzuca w oczy - trzyma swoje podanie, bardzo trudno jest ją przełamać, dysponuje dobrym serwisem, którym potrafi ustawić sobie wymianę, fajnie porusza się po korcie, rozrzuca rywalkę zmuszając do biegania. Z tego co widzę na grassie dużo się nie nagrała, ostatnio bodaj 3/14 na kolana nie rzuca, ale spójrzmy kogo ma dziś za rywalkę. Hantuchova ok, zazwyczaj miała tutaj dobre wyniki bodaj finał 2011, wygrana w 2013 ale ostatnie 2 lata to 2/6 na trawie a ten sezon to kompletna porażka. Zlała ją nawet ostatnio nasza Magda Linette, gdzie w cały meczu miała dwa dobre rozegrane gemy i to w 3cim secie, w którym i tak dała się 3 razy przełamać. Podanie w wykonaniu Danieli nie jest jakimś dużym zagrożeniem, więc Begu myślę nawet nie musi zagrać wybitnego spotkania, starczy że utrzyma swój solidny poziom a szanse na przełamanie powinny się szybko trafić.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Przypomnę z poprzedniego tematu, że Niculescu w całej karierze nie licząc tego tygodnia, wygrała na trawie 4 mecze.
http://www.tennisexplorer.com/player/niculescu/
still no value. hantuchova moze to wygrac nawet 2:0. nie ma value w tym zakladzie. begu na trawie to raczej dramat, a to ze daniela przegrala z linett to raczej nie sprawia ze ma przegrac z begu. przeciez ona dalej potrafi grac i jak ma dobry dzien to linie trafia kiedy chce. value na 2:0 dla danieli za drobne. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
still no value. hantuchova moze to wygrac nawet 2:0. nie ma value w tym zakladzie. begu na trawie to raczej dramat, a to ze daniela przegrala z linett to raczej nie sprawia ze ma przegrac z begu. przeciez ona dalej potrafi grac i jak ma dobry dzien to linie trafia kiedy chce. value na 2:0 dla danieli za drobne. GL
Wta wgl nie ogarniam ale tak sobie kminię po tym co widziałem i ostatniego grosza nie postawiłbym na Danielę. A tak sobie myślę, że na dobry dzień to jednak jakąś formę trzeba mieć, no ale idąc za narodowym wieszczem - we will say what time will tell.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Jak widzicie jutro Ivanovic może mnie ktoś utwierdzic w przekonaniu że warto grać na Portugalke której trawa to królestwo,?? Anka na trawie nigdy nie błyszcząca pozatym co to dla niej taki turniej o nic....kwestia ogrania także wchodzi w grę to będzie pierwszy mecz Ani na grassie.5 na Borito warto raczej
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Ganador, problem w tym ze MLDB gra fatalnie, z beznadziejną Zhang co druga pilka w plandekę. Jak juz cos grac to under gemowy, Ivanovic broni tu tytulu.

Pliskova 1,61 Bet365✅

Pliskova po nieudanym RG i porazce z Mitu wkracza na trawe, gdzie jej serwis powinien sprawiac rywalkom ogromne problemy. Za rywalke ma Brytyjke Johanne Kontę, ktora gdyby nie to ze jest Brytyjką i w kolko dostaje dzikie karty to na pewno tu by nie była. Kolejne marnowane szanse Konty, czy to w ITF czy w WTA i ta bajka trwa i trwa.

Tymbardziej niezrozumialy jest dla mnie kurs. Dla mnie powinno byc 1,2 maksymalnie. Wiadomo sensacje sie zdarzają, ale po takim kursie granie zdecydowanej faworytki jaka jest Pliskova to dobry pomysl. Pliskova wygrala dotychczasowe 2 mecze miedzy nimi, w tym jeden na trawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Doi-McHale 1,83✅

Cholernie nie lubię ruszać WTA, ale zwycięstwo Amerykanki wydaje mi się dość prawdopodobne. Doi oglądalem ostatnio w meczu z Mladenovic, grała to co potrafi, czyli trzymała piłke w korcie przebijając ja na drugą stronę i unikała prostych błędów jednoczesnie licząc na ue ze strony rywalki. Ta taktyka w meczu z Francuzką do pewnego momentu sie sprawdzała, ale gdy tylko Mladenovic sie ogarneła i zaczęła popełniać mniej błędów to pokonała Japonkę. Krótko mówiąc gra Japonki nie do końca sprawdza się na trawie. Mchale może nie jest w jakiejs wybitnej formie, ale na pewno posiada ona lepszy serwis i gra agresywniej od Doi. Wygrana nad Cornet z jednej strony robi wrażenie, z drugiej Alize nie może być wyznacznikiem dobrej formyh z uwagi na jej słaby sezon. Tak czy inaczej większe szanse daję w tym meczu Amerykance która potrafi zagrac dobre spotkanie i jeśli tylko będzie trafiać w kort to szala zwycięstwa powinna się przechylić na jej stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Kristina Mladenovic Eugenia Bouchard
GIENIA 1.83 William Hill
Analiza expressowa pisze z telefonu bardzo tego nie lubię.Do rzeczy Kanadyjka wkoncu musi wziąść się za siebie nie można w nieskończoność wszystkiego przegrywać,W RG odpadła właśnie z Krysia ale nie tragedii nie nie było to Francuska zagrała meksyk Zdominowała ginie od początku do konca, w hartegonbosh Ginie trafiła także nie fartownie gdyż musiała uznać wyższość tenisistce która posiada podobnie jak francuska armate w łapie Jarosławe shvedova spotkanie było dosyć wyrównane i już GIENIA pokazała się z całkiem niezłej.strony.Dzisiaj nie widzę jakoś kolejnej porażki z rzędu Gieni Wimbledon się zbliża gdo obrony 1300 punktów za finał gdzieś wypadałoby podszlifowac formę, Krysia nie należy do specjalnie uzdolnionych tenisistek w tourze ot jak ma dzień i humor trafia to jest dobrze a jak nie to lepiej nie oglądać...kurs dużo wyższy niż ostatnio na RG ja biorę i polecam niedowiarkom uwierzyć w Gwiazdę od Biebera GIENIA się rozkręca i dzisiaj będzie rewanż na ulubionej nawierzchni Kanadyjki.nie koniecznie Francuzki
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Lisicki 1.67 Pinnacle✅

Niemka wkracza do akcji na swojej ulubionej nawierzchni. Na pewno priorytetem jest dla Niej Wimbledon, ale myślę, że również na poważnie potraktuje turniej w Birmingham i będzie chciała się w pełni przygotować do zbliżającego się wielkimi krokami Wielkiego Szlema na kortach trawiastych. Myślę, że słaby okres Sabina ma już za sobą, bo po nieudanym początku sezonu, przyszły dobre wyniki jak np. 1/2 finału w Indian Wells, co można było uznać za niespodziankę. Nawet na mączce, gdzie zwykle gra wręcz fatalnie, bo to nie jest jej świat, ale potrafiła dojść do 3 rundy w Paryżu. Myślę, że może to być sezon, w którym będzie jedną z faworytek do wygrania Wimbledonu, a przynajmniej takie jest moje zdanie. Brak rytmu meczowego to może byc w tym przypadku jedyny mankament dla Niemki, ale myślę, że jest po sporej ilości treningów i wejdzie w mecz na pełnych obrotach. Bencic ma za sobą udany turniej w Holandii, gdzie dotarła do finału i przegrała dopiero z nieobliczalną Giorgi. Jednak Szwajcarce może brakować już pomału sił, bo prosto z Hertogenbosh udała się do Birmingham na kolejny turniej i rozegrała wczoraj dość ciężki mecz z weteranką Lucic-Baroni. Dzisiaj już nie będzie tak łatwo, trawa to świat Lisickiej, jest w dobrej formie, więc dla Bencic dzisiaj raczej zbyt wysokie progi, a Sabinka raczej nie odpuści.

Pliskova 1.67 Pinnacle✅


Tak jak wspomniał już Mirgosik - to jest lekka przesada z kursami na ten pojedynek. Pliskova dzięki Bogu mączkę ma już za sobą, gdzie serwis już nie sprawia rywalkom takiego problemu i duże znaczenie ma dobre poruszanie się po korcie, co u Pliskovej jest sporym problemem. Wracamy na trawę, więc na nawierzchnie szybką, czyli to co tygryski lubią najbardziej. W jakiej formie była Pliskova w tym roku, nie wliczając oczywiście Clayu, większość doskonale wie. Finał w Sydney i Dubaju, porażki tylko z zawodniczkami z top 15, pokonana m.in Azarenka czy Ivanovic. Widać, że Czeszka, jeśli tylko sprzyja jej nawierzchnia nie pozostawia złudzeń i pokonuje niżej notowane rywalki. Z całym szacunkiem do Brytyjki, ale Karolina to przynajmniej klasa wyżej. Konta coś pogrywa na trawie, pochodzi z Wielkiej Brytanii, więc to nie zaskoczenie, że preferuję trawę, ale na tym koniec. Po za tym grywa głównie ITF, a WTA kończy zwykle we wczesnych fazach. Może Pliskova długo wchodzić w ten mecz, bo to będzie jej pierwszy mecz na tej nawierzchni i miewa spore przestoje, ale jakoś nie wierzę, że wyjdzie na kort i odpuści - to nie jest w jej stylu. Widząc taki kurs nie można przejść obojętnie i trzeba grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Doi Misaki - McHale Christina @ 1.90 ⛔
bet dnia i nie wyobrazam sobie tutaj innego wyniku niz zwyciestwo Doi. Nie wiem czego sie Japonka ostatnio nawciagala, ale wskoczyla na taki poziom, na jaki nigdy bym nie pomyslal, ze ja stac. Kawal swietnej roboty odwalony i poki jest na fali zamierzam to wykorzystac typujac na nia. Trudno znalezc jakis jej slabszy mecz od ponad miesiaca. Gra rowno i wykorzystuje swoje atuty na maksimum. Mimo brakou warunkow fizycznych jej tenis na trawie sprawdza sie znakomicie. Gra z taka kontrolowana agresja i te jej bardzo plaskie uderzenia, szczegolnie backhand nie daja zadnych szans rywalka, bo pilka sie po nich praktycznie nie odbija. Forhend robi nie mniejsza robote, stosunkowo bezpieczny, a zarazem niszczcay rywalki, a w ostatnim czasie jest to tak pewne uderzenie i zaden kierunek nie stanowi dla Doi problemu. Ogolnie u Japonki wlasnie w ostatnim czasie widac ogromna pewnosc siebie, konsekwenxcje w grze i takie przekonanie, ze moze wszystko. Dzisiaj trafia na slabiutka rywalke. Mchale to jest mocno ograniczona zawodniczka, ktorej stylem gry jest tak na prawde brak stylu. Forma w tym sezonie beznadziejna, choc moze w ostatnim czasie poszla troche w gore to dalej nie ma sie czym zachwycac. O grze na trawie to nie ma ona zadnego pojecia. Takze na prawde nie widze tu zadnych atutow po stronie Ameykanki i ten kurs biore z wielka przyjemnoscia
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Lisicki-Bencic 1 @1.65
Calkiem spory ten kurs na Lisicki, chyba dlatego ze Belinda Bencic ma juz za soba praktyke meczowa na trawie i final w Hertogenbosch. N apewno mlodej Szwajcarce i zwyciezczyni juniorskiego Wimbledonu sprze dwoch lat talentu i umiejetnosci odmowic nie mozna, ale Lisicki jest wyrozniajaca sie zawodniczka wsrod pan na kortach Wimbledonskich i nie tylko od kilku sezonow. Oczywiscie Lisicki tez jest finalistak Wimbledonu, tyle ze seniorek. A ze od ubieglego roku turniej w Birmingaj zyskal range Premier i pula nagord wzrosla do 700 tysiecy, tym bardziej mobilizcja teoretycznie powinna byc wieksza. Lisicki triumfowala w Birminhgham jeszcze w 2011 roku, wiec na pewno narzekac na miejsce nie bedzie. Mimo braku tej praktyki u Niemnki to jednak widze faworytke w jej osobie i mysle, ze moze grac Lisicki o dobry wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
U 35

uku1982

Użytkownik
A.M. Garrigues/A. Parra-Santonja - S. Halep/H. Watson 1 @ 1.61
bet365 ⛔ I luv ya style
jesli Simona mysli o tytule w Birmingham, dzisiejszy debel bedzie lekkim treningiem przed ewentualnym maratonem(czw,pt,so,nd) do finalu
Hiszpankom powoli stuka 33, lepsze wyniki to juz tylko gra podwojna, zgranie jest, na pewno potraktuja to spotkanie o wiele powazniej
Watson pokaze sie jeszcze raz przed wlasna publicznoscia, ale sama meczu nie wygra
jeden z pewniejszych typow na dzis przy dobrym kursie
+ podbicie na dobrze ograne juz na trawie Amerykanki z Niemkami po tej samej stawce
R. Kops-Jones/A. Spears - J. Goerges/A. Groenefeld 1 @ 1.61 ✅
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Hantuchova Daniela - Larcher de Brito Michelle Typ: Larcher de Brito @ 2.33 Pinnacle ⛔
Portugalka już jako 16-latka była uważana za wielki talent. Czas jednak mija i wyników, jak nie było tak nie ma, zaś kibice pamiętają ją z przeraźliwych krzyków wydawanych w trakcie meczu. Tak na dobrą sprawę jedyną nawierzchnią, na której Michelle jeszcze sobie jakoś radzi jest trawa. W ostatnich dwóch latach zdarzyło się jej zagrać po sześć spotkań na Wimbledonie, co jednoznacznie przemawia za tym, iż gra na zielonym nie jest jej obca. Oczywiście jej dzisiejsza rywalka również sroce spod ogona nie wypadła, a w przeszłości wielokrotnie notowała bardzo przyzwoite wyniki, również na trawie. Sęk w tym, że Słowaczka powoli zbliża się już do końca kariery, zaś ostatnio bardzo mocno spuściła z tonu. Jak na razie ograła tu Erakovic i Begu, jednak Australijka w obecnym sezonie bardzo dołuje, zaś Begu trawę to widuje w weekendy podczas koszenia w przydomowym ogródku. Uważam, iż Portugalka dla której sezon na kortach trawiastych jest najważniejszym momentem w sezonie potwierdzi dobrą formę i odprawi Słowaczkę.
Carla Suarez Navarro - Svetlana Kuznetsova Typ: Kuznetsova @ 2.37 Pinnacle ⛔ Suarez Navarro gra sezon życia i co do tego pełna zgoda. Zresztą uwielbiam technikę Hiszpanki przez co na jej grę patrzy się z podobną przyjemnością, co w przypadku Rogera Federera. Tym niemniej jej styl oraz katastrofalnie słaby serwis nijak przystają do gry na trawiastych nawierzchniach. Najlepszym potwierdzeniem jest bilans Carli na trawiastych kortach 14/11. Jej rywalka choć ma już swoje lata i gra bardzo nierówno to nawierzchnię trawiastą zna znacznie lepiej 37/18. Co więcej h2h 3-2 na korzyść Rosjanki, podobnie jak znajomość kortów w Birmingham, gdzie Sveta rozegrała już dwa spotkania. W mojej ocenie Kuznetsova jest dobrze przygotowana do trudów sezonu i powinna wykorzystać swoje doświadczanie z kortów trawiastych i ograć Suarez Navarro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Barbora Strycova, po słabiutkim okresie na clayu, wraca na trawę, gdzie czuje się wyśmienicie. Warto przecież wspomnieć, że rok temu na grassie zaliczyła bilans 9/3, ba, to nie wszystko, dotarła nawet do ćwierćfinału Wimbledonu, ulegając dopiero Petrze Kvitovej - zwyciężczyni turnieju - pokonując po drodze m.in Caroline Wozniacki i Li Na. Barbora dobre warunki do gry na kortach trawiastych, chociaż nie jest wielkoludem, to z pewnością posiada uderzenie kończące, a spychając do defensywy Mladenovic może narobić jej sporo problemów. Jako, że jest zawodniczką niską także bardzo dobrze biega i w defensywie również radzi sobie co najmniej przyzwoicie.
Mladenovic mnie jakoś nie przekonuje. Pokonała w poprzedniej rundzie Bouchard... ale to nic nie znaczy. Żenie (znana jako Żenada) jest w tym sezonie w formie po prostu fatalnej i zamiast gry oraz poważnych treningów wybrała lans na instagramie. Kristina w meczu z Kanadyjką miała 56% pierwszego serwisu, co nie jest wynikiem przekonywującym i myślę, że Strycova będzie starała się wykorzystać każdy drugi serwis Francuzki, gdyż z drugiego wygrywa ledwie 53% piłek - w obu spotkaniach. Dla odróżnienia - Barbora z drugiego 79% i 67%.
Może nie jest to topowa forma Strycovej, podejrzewam, że jej najlepszą wersję zobaczymy na Wimbledonie, ale myślę, iż warto pograć na Czeszkę, która moim zdaniem na trawie ma więcej atutów od swojej dzisiejszej rywalki. Mladenovic jest bardzo chimeryczna, potrafi wyrzucać sporą ilość piłek. Jeśli pierwszy serwis będzie siedział na takim poziomie, jak z Bouchard, to Barbora ma szansę odesłać dzisiejszą rywalkę nawet w dwóch setach.
Aha, warto jeszcze zaznaczyć, że Strycova rok temu znalazła się tutaj w finale, ulegając dopiero Ivanovic - która, skądinąd , była w zupełnie innym stadium przygotowań do gry na trawie.
Barbora Strycova - Kristina Mladenovic 1 @ 1,8 (Bet365) 0:2 (6:7; 2:6) ⛔
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Haantuchova - Larcher de Brito
Dzisiejszyk meczyk w Brimingham wg mnie zapowiada się overowo. Portugalka sprawiła nie lada niespodziankę pokonując ubiegłoroczną triumfatorkę Annę Ivanovic, wygrywając 2:1, ostatni set, to tie-break i dobra postawa tenisistki pochodzącej z zachodniej części Europy.
Zagrała do tej pory 11 meczów na trawce, z czego większość wygrała. Dobrze czuje się w birmingham. Co więcej w dotychczasowych swoich meczach pewnie trzymała podanie.
Hantuchova w tym sezonie, 3 mecze na trawie. Pierwsze w tym roku spotkanie rozegran w Nottingham, porażka z Polką Magdą Linette.
W Birmigham wygrana z Begu 2:1 i walkower z Azarenką. Dzisiejszy typ trochę życzeniowy ale myślę, że Czeszka swoim doświadczeniem przechyli szalę na swoją korzyść. Set jest w jej zasięgu.
Hantuchova wybitnie słaby sezon w tym roku, liczę na jej dodatkową motywację.
Widzę tutaj wyrównane spotkanie, pewnie 3 set możemy ujrzeć.
W takim wypadku overek gemowy

over 21,5 Unibet ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Suarez Navarro C. - Pliskova Ka. kurs. 2.35
Hiszpanka to ambitna tenisistka i nie odpuści meczu. Ale myślę, że Pliskova poradzi sobie z nie ograną na trawie Carlą. W hiszpańskim tenisie nawierzchnia trawiasta to zagrożenie i nie za bardzo sobie na tej nawierzchni radzą, oczywiście są wyjątki - wiemy jakie.
Halep S. - Mladenović K. kurs: 3.50
Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz zawodniczek które spotkały sie tylko raz 2014. Simona która od tamtego roku zrobiła olbrzymi postęmp który widać w rankingu, w tym rooku rozegrała dopiero dwa mecze na trawie ale za to wygrane, widać że jest w formie ale jakiej przetestuje ją bardziej ograna na tej na wierzchni bo sześć spotkań i tu pokuszę się o niespodziankę postawie na Mladenović.
Nie będę charakteryzował tych czterech zawodniczek bo znamy je na wylot. - powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Suarez Navarro C. (Esp) - Pliskova Ka. (Cze)
Over 21.5 gema 1.91 Pinnacle⛔

Jakoś mi się nie widzi, aby to spotkanie było jednostronne i zakończyło się po dwóch, krótkich setach. Trochę dziwią Mnie też kursy wystawione w kierunku Czeszki, moim zdaniem jest to mecz 50/50. Na pewno Karolina na mączce nie miałaby nic do powiedzenia, na hardzie grały w tym roku już 3 razy i bilans 2:1 dla Hiszpanki. Dzisiaj szansa na wyrównanie bilansu dla Pliskovej i myślę, że nie jest bez szans, bo Suarez-Navarro na trawie raczej nie jest już tak groźną zawodniczką. Obydwie męczyły się tutaj w swoich pierwszych spotkaniach, ale nic dziwnego, bo to były ich pierwsze kroki na trawie w tym roku, już 2 runda pokazała, że obydwie są w bardzo dobrej formie i nie dały szans swoim rywalkom. Teraz stoczą bój o 1/2 finału i moim zdaniem zapowiada się ciężki i wyrównany pojedynek. Na pewno trochę lepiej na szybkich nawierzchniach czuje się lepiej Czeszka, to dla niej duży handicap, ale również Hiszpanka w ostatnim czasie pokazuje się z bardzo dobrej strony na hardzie, bo to przecież mistrzyni w swoim fachu w grze na mączce. Obydwie miewają przestoje w grze, zdarza to się u nich często, potrafią odpuścić seta, popełniają dużo błędów, po czym wracają na odpowiedni tor. Wydaję mi się, że tak może być i dzisiaj, losy pojedynku mogą rozstrzygnąć się w 3 secie, kto wygra, nie wiem, po takim kursie grałbym Pliskovą - serwis może tutaj być dla niej kluczowym argumentem. Na pewno Hiszpanka będzie dominowała w długich wymianach, a Czeszka raczej będzie chciała szybko kończyć, a jak to się skończy, zobaczymy. Myślę, że najrozsądniej zagrać over gemowy, lub nawet setowy.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Halep - Mladenovic
over 20,5 gema @ 1,89 Unibet ✅✅
Ćwierćfinał w Birmingham. Mladenovic wydaje mi się, że powinna dzisiaj nie odstawać w tym meczu, inaczej jak wskazują na to kursy, które faworyzują numer 3 kobiecego tenisa.
Dla Mladenovic to 2 turniej na trawie, po Hertogenbosch gdzie uległa Belindzie Bencic w 3 setach, po dosyć wyrównanym spotkaniu, przyszedł czas na brytyjskie Birmingham. W obecnym turnieju poczyna sobie dosyć dobrze. W 3 rozegranych przez nią meczach, linia 20,5 gema została pokryta we wszystkich.
Dzisiaj przyjdzie jej stoczyć pojedynek ze zdecydowanie lepszą tenisistką.
Halep 2 mecze na trawie w tym sezonie, nie pozostawiła złudzeń kto jest lepszy w rozegranych do tej pory meczach. 6:4, 6:2 z Broady i łatwe zwycięstwo z Koukalova.
Kurs na Halep w pojedynku z Mladenovic podobny jak z Koukalova, ale mecz powinien być wyrównany, bowiem Mladenovic to w tej chwili lepsza tenisistka aniżeli Klara. Czeszka połamała Rumunkę i miała kilka bp. W dzisiejszym meczu widzę podobne szanse dla Francuzki.
Możemy spodziewać się zaciętego meczu, nawet 3 setowego. W 2 również ta linia może zostać pokryta. 6:2, 7:6 np
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom