>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Brisbane, Auckland, Shenzhen

Status
Zamknięty.
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Brisbane International

Category: Premier
Place: Brisbane, Australia
Date: 30.12.2013-05.01.2014
Surface: Hard
Prize Money: $1,000,000
Official Site: http://www.brisbaneinternational.com.au/

ASB Classic


Category: International
Place: Auckland, New Zeland
Date: 30.12.2013-04.01.2014
Surface: Hard
Prize Money: $250,000
Official Site: http://www.festivaloftennis.co.nz/asbclassic/

Shenzhen Open

Category: International
Place: Shenzhen, China
Date: 29.12.2013-04.01.2014
Surface: Hard
Prize Money: $500,000
Official Site: http://www.shenzhenopentennis.com/2014/chs/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Bertens K. v Kovinic D. ✅
1,38 Marathon
Pierwsza runda kwalifikacji do turnieju w Auckland, mecz Kiki Bertens po bardzo długim okresie przerwy, Holenderka nie grała od US Open. 2013 rok, był dla Kiki słaby i po prostu przedwcześnie go zakończyła, teraz ranking to koniec pierwszej setki i niestety trzeba na turnieje przyjeżdżać kilka dni wcześniej. A żeby nie spaść w rankingu jeszcze niżej Bertens musiała tutaj przylecieć ponieważ broni punktów za zeszłoroczny ćwierćfinał. Z drugiej strony siatki, młoda Danka Kovinic, która plasuje się w drugiej połowie drugiej setki rankingu. Jak na razie na swoim koncie nie ma jakichś występów w turniejach rangi WTA, solidna zawodniczka na poziomie ITF. Kurs, do tego meczu wydaję się być odpowiedni a bardzo pewnym typem będzie zagranie na Kiki, która po słabym sezonie, spadła nisko w rankingu, jednak wierzę, że te cztery miesiące treningów przyniosą nam zawodniczkę z sezonu 2012.
???? Buyakakcay C. v Barty A. ✅
1,42 Marathon
Swój typ kieruję w stronę faworyzowanej Australijki, która według mnie pod koniec zaczynającego się sezonu będzie już zawodniczką pierwszej setki. Niesamowity potencjał tej siedemnastolatki, osiągała już finał turnieju wielkoszlemowego w deblu. Raz to mało powiedziane, trzy razy w zeszłym roku była w finale, niestety bez zwycięstwa, jednak doświadczenie jak na taką młodą zawodniczkę jest niebywale duże. Jej rywalką będzie Turczynka Buyakakcay, która w swojej karierze za dużo już nie zmieni, można ją nazwać przeciętną zawodniczką, walczącą raz za jakiś czas o dobry wynik w ITF. Na kwalifikacje do większych turniejów jeździ rzadko, bez żadnych wyników. Barty zawodniczka z młodego, niezwykle uzdolnionego pokolenia australijskiego tenisa powinna dzisiaj sobie bezproblemowo poradzić ze starszą rywalką. Gra u siebie no i zaczyna ten sezon z nadzieją na dobre wyniki, powoli będzie zaczynać wchodzić do pierwszej setki i do końca sezonu 100 jest nie do nie osiągnięcia. Poziom sportowy zdecydowanie większy po stronie Ashley, powinien być spacerek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Dushevina -Duval✅✅
Typ: 2
Kurs: 2.25 bet365


To koniec sezonu więc ze stawkami na mecze trzeba ostrożnie grać. Ja osobiście gram na Amerykanke. Jakoś sobie nie wyobrażam żeby miała utalentowana młoda dziewczyna odpaść w pierwszym meczu kwalifikacji. Od długiego czasu oglądam jej mecze i ta dziewczyna potrafi sprawić kłopoty zawodniczkom dużo wyżej w rankingu niż Ruska która ostatnio zalicza wtopy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Gajdasova-Lucic 1 1.8 Marathonbet ✅
Obie panie nie grały oficjalnego meczu przez cały listopad i prawie cały grudzień. Gajdasova wiadomo żeby nie kontuzje mogła by dalej być w top30, a może 20. Lucic niczym szczególnym nie zachwyca, od września grała mało i to tułała się po futuresach, wygrywając jeden z nich, tak to pierwsza, druga runda i dowidzenia. Gajdasova ostatni turniej może zaliczyć do udanych, 2 listopada dotarła do półfinału słabo obsadzonego turnieju w Nanjing. W półfinale porażka z Moritą. Wcześniej nie grała od Miami. Wierzę że szlifowała formę i że jeszcze nam pokaże coś ciekawego, tym bardziej że gra tutaj u siebie. W tamtym roku pokonała tu w pierwszej rundzie Vinci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Gajdasova-Lucic 1 1.8 Marathonbet
Obie panie nie grały oficjalnego meczu przez cały listopad i prawie cały grudzień. Gajdasova wiadomo żeby nie kontuzje mogła by dalej być w top30, a może 20. Lucic niczym szczególnym nie zachwyca, od września grała mało i to tułała się po futuresach, wygrywając jeden z nich, tak to pierwsza, druga runda i dowidzenia. Gajdasova ostatni turniej może zaliczyć do udanych, 2 listopada dotarła do półfinału słabo obsadzonego turnieju w Nanjing. W półfinale porażka z Moritą. Wcześniej nie grała od Miami. Wierzę że szlifowała formę i że jeszcze nam pokaże coś ciekawego, tym bardziej że gra tutaj u siebie. W tamtym roku pokonała tu w pierwszej rundzie Vinci.
Gajdosova grała niedawno w turnieju o dzika kartę na AO. Przegrała w drugim meczu z Patterson.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Minella - Watson over 21,5g @ 1,97 ✅
Marathonbet

Tutaj mamy spotkanie dwóch zawodniczek, które mają możliwości grania fajnego tenisa do przodu, lecz są bardzo nieregularne i to uświadamia mi granie tutaj overka. Obie mają momenty dobrej gry i słabości, dlatego też widzę tutaj 3 sety do dwóch, może trzech gemów. Obie raczej bez znaczących sukcesów, szanse 50/50, ale overek wydaje mi się pewny i myślę, że warto zagrać troszeczkę mocniej.
Piter - Panova 1 @ 1,75 ⛔
Pinnacle

Kasia Piter w niezłym stylu zakończyła taki &quot;poważny&quot; ubiegły sezon, wszyscy zapewne pamiętają jej dobry występ w Luksemburgu, a sama grająca jest pełna pozytywu na kolejny sezon i myślę, że tutaj sobie poradzi z Panovą. Panovą, która nie pokazywała nic ciekawego w poprzednim sezonie i nie sądzę, by była tutaj przeszkodą nie do przeskoczenia dla naszej tenisistki. Kaśka już nie może doczekać się meczu i wyjdzie na pewno mega zmotywowana. Kurs wydaje się dobry jeszcze, ale myślę, że jeszcze spadnie, jak ktoś ma grać to teraz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Piter K. v Panova A. ✅
2,30 Marathon

Ja nie zgodzę się z kolegą wyżej i twierdzę, że ten kurs 2,30 to jest lekka przesada, Kasia Piter po kilku wynikach w końcówce sezonu zyskała renomę wśród sympatyków tenisa, jednak tak na prawdę nikt nie wie czy to nie były przelotne sukcesy i czy po przerwie będzie się prezentowała na podobnym poziomie. W zeszłym sezonie grała przede wszystkim w ITFach, więc wyniki w tych turniejach nam nie pomogą, Kasi opisywać nie trzeba, dobra końcówka sezonu, jednak tak jak mówię, jest to dla mnie za mało aby już stawiać ją w pozycji faworytki ( dość zdecydowane) w pojedynku z Rosjanką Panovą, która na korcie ma wystarczająco dużo argumentów by wygrać z Polką. IMO jakieś małe value na Panovą jest, o niczym niepokojącym nie wiem, więc spróbować trzeba bo na prawdę nie rozumiem stawiania Polki, której udały się dwa czy trzy turnieje w końcówce sezonu w lepszej sytuacji. Tak samo muszę się tutaj odnieść do wypowiedzi kolegi niżej, który piszę, że Panova nie prezentowała dobrego tenisa. Owszem, świetnie nie grała ale powiedz mi gdzie ten świetny tenis u Piter? Chyba nie oceniasz tego po turniejach w końcówce i po wynikach w ITF? Tam Alexandra też odnosiła dobre wyniki, jednak rywalki obu byłytakiego słabego poziomu, że nie warto wspominać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
D 319

defox

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą. Piter na chwilę obecną to jest jedna wielka niewiadoma. Trzeba dziewczynę trochę poobserwować. Jej sukcesy w końcówce sezonu budzą podziw ale z sukcesami u takich zawodniczek bywa tak że są tylko chwilowe. Ta przerwa mogła wybić Piter z rytmu i możliwe że o podonbną dyspozycję będzie trudniej. Panova ma czym postraszyć także zalecam ostrożność a jak grać to przeciwko Polce.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Gajdasova 1.53 BEt365 ✅
Wczoraj się udało, więc idę i dzisiaj w stronę zawodniczki gospodyń. Pereira słaby bilans na twardych nawierzchniach, wczoraj pokonała Brengle, ale ja stawiam na doświadczoną, odradzającą się Australijkę. Szczerze? ciężko tutaj o jakieś powazniejsze argumenty.
po za tym myślę że można zagrać na :Hradecka 1.4 bet365 ✅
Pozdrawiam i życzę samych trafionych typów.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Bertens K. v Duval V. ✅
1,71 Marathon
Po raz drugi w tym turnieju gram na Holenderkę Kiki Bertens, dzisiaj rywalka trudniejsza, jednak również zdecydowanie do pokonania. Przypomnę jeszcze raz, nie ma co patrzeć na ten mecz przez pryzmat meczy Kiki w zeszłym sezonie i jej rankingu, który IMO i tak nie wygląda źle po odpuszczeniu końcówki sezonu ( lub jak kto woli kontuzji). Z drugiej strony nadzieja Stanów Zjednoczonych, Viki Duval, zawodniczka, której sytuacja wygląda podobnie jak naszej Kasi Piter. Mega niespodzianka na US Open, gdzie pokonała Sam Stosur, następnie jeden udany ITF i to byłoby na tyle. Według mnie Victoria jest przeceniana w tym meczu, kurs na nią jest zadziwiająco niski. Wczoraj Kiki pokonała zdolną Kovinic w dwóch setach a Duval wygrała z cieniującą Verą Dusheviną po trzy setowym boju. Tak jak pisałem wczoraj Bertens broni punktów za ubiegłoroczny ćwierćfinał więc ma o co walczyć. Warsztat ma na pewno lepszy od Amerykanki, jedyne czego się boję to długiego meczu, którego Kiki może nie wytrzymać. Długo nie grała, przed kontuzją narzekała na nadmiar kilogramów i nie wiadomo jak to będzie wyglądać od strony kondycyjnej. IMO ryzyko odpowiednie do kursy, które oferują nam bukmacherzy.
???? Gajdosova J. v Pereira T. (+4) ⛔
1,94 Marathon
Co do tego meczu to nie zgodzę się z kolegą Seboafc. Zacznijmy od początku - piszesz o odradzającej się Gajdosovej, po czym to stwierdzasz? Po zwycięstwie z Lucic-Baroni czy po półfinale jakiegoś azjatyckiego Challengera. Nie oszukujmy się, że to są jakieś argumenty aby od razu ufać Jarmile. Druga rzecz, która mnie razi w tej analizie to pisanie o fatalnym bilansie Pereiry na kortach twardych. Owszem, zeszły rok to bilans 0/7, jednak wystarczy zaglądnąć kto był rywalkami Brazylijki.
No nie wiem, może ja się mylę ale z kim z tych zawodniczek miała wygrać? Dobra Tatiana Malek była do ogrania, dalej? Duval zagrała turniej życia na Flashing Meadows. Teliana z Wickmayer walczyła, z Bouchard podobnie, nie ma czego się wstydzić i warto spojrzeć na wyniki na betonie we wcześniejszych latach i nie wygląda on źle - 43/36. Podsumowując wszystko, nie ufałbym Australijce, nie ufałbym. Kurs na czysty win Pereiry mnie bardzo kusi, jednak tą cząsteczkę niepewności mam, bo to jednak Gajdosova. Pobieram handi, gdyż myślę, że set dla Brazylijki jest na wyciągnięcie ręki. Wczoraj Teliana po pasjonującym pierwszym secie, wygranym w tiebreaku do dwunastu rozniosła w drugim Amerykankę Brengle, nie dając jej wygrać gema. Kurs był w granicach @ 3,00. Nie doceniają bukmacherzy Pereiry.
???? Barty A. v Glushko J. ⛔
2,16 Marathon
Dzisiaj już nie ufam Ashleigh, jak wczoraj rywalką była przeciętna Turczynka, tak dzisiaj zadanie nie będzie łatwe ( jak się wczoraj okazało pokonanie reprezentantki Turcji przysporzyło Barty wiele problemów). Barty wczoraj zagrała bardzo słabe spotkanie, drugi set, praktycznie wygrany trzeci wygrany z kłopotami, zaskakująco słabo to wyglądało punkt za punkt, szkoda tylko, że nie ma dostępu do statystyk bo bardzo mnie one ciekawią. Rywalką dziś będzie Julia Glushko, która według oddsmakerów nie jest faworytką tego meczu. Jak dla mnie kursy powinny być dokładnie odwrotne. W tym meczu za Barty przemawiają tylko ściany, nic więcej mnie nie przekonuje. Forma? Wczoraj pokazała, że jeszcze najlepiej nie jest. U Glushko sytuacja zupełnie inna, pokonała zawsze groźną, młodą Kazaszkę Putintsevę. Mecz bez historii. Argumentem, który mnie najbardziej przekonuje jest nawierzchnia, która bardzo pasuje Izraelce. To właśnie na hardzie była o krok od czwartej rundy US Open a tydzień wcześniej wygrywała seta z Samanthą Stosur. Na hardzie gra najwięcej, tam w jej grze jest najwięcej atutów. Może to być ciężkie spotkanie, jak dla mnie to 60/40, co w WTA oznacza, że może wydarzyć się wszystko. Glushko jednak po wynikach a przede wszystkim wczorajszych meczach bardziej mnie przekonuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Scheepers - Watson 1 @ 2,37⛔
Bet365

W tym meczu wcale nie widzę przeszkód by grać na tenisistkę z RPA, wczoraj dość łatwo poradziła sobie z Zanevską, a dziś rywalka będzie nieco trudniejsza, lecz jak już wspominałem bardzo nieregularna i to jest główna szansa Scheepers. Watson wczoraj nie zachwyciła zbytnio, dwa wyrównane sety z Minellą w czasie bliskim dwóch godzin. Mecz troszkę dziwny, jedna i druga zdobywały gemy i je traciły, typowe WTA, Heather nigdy mi nie imponowała i nie sądzę, że kiedyś to uczyni. Szanse oceniam jako 50/50, więc wchodzę w &quot;jedynkę&quot; i czekam na miłe zakończenie.
 
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Rezai-Ishizu 1 @1.5
Tak naprawde to granie jakichkolwiek meczow na tym etapie jest chyba tak madre jak woda w klozecie. Skad taki typ sie zatem wyksztaltowal. Dlugo by pisac. Aravane Rezai swietna tenisista, ktorej kariera zalamal sie z powodu pozasportowych, a mianowicie kolejny przypadek gdzie rodzina chciala zbytnio ingerowac w zycie prywatne zawodniczki. Zreszta o czym ja tutaj mowie, starczy powiedziec ze Aru wygrala w swojej karierze tak duzy turniej jak Masters Series w Madrycie, zeby pokazac jak dobra mogla byc.
Ostatnie sezony Francuzka to cien zawodniczki sprzed lat, cos tam grywala bez wynikow wiekszych, pozniej przerwy i tak w kolko. Czytalem jednak niedawno, ze Rezai ma zamiar wystartowac w kwalifikacjach do Australian Open (z dobrym wynikiem jak przypuszczam). I tutaj przechodzimy wlasnie do aspektow historycznych, bo to w Auckland zaczynala sie swietnie zapowaidajaca kariera Rezai. Francuzka byla tutaj w przeszlosci finalistka, polfinalistka, a gdy nie szlo to i tak udawalo sie sie kwalifikowac. Rezai zawsze miala duzo sympatii dla tego turnieju, wiec zaczac mozna wlasnie od takich miejsc. W przyszlym tygodniu, jezeli Francuzka chce wystartowac w kwalifkacjach AO, to zbyt duzo grania nie bedzie w turniejach kalendarzowych. Japonka Ishizu ograla tutaj Sache Jones po dlugim meczu. Oczywiscie przy dlugim trzysetowym wyniku, nasuwa sie pytanie czy mecz byl tak dobry czy slaby. Nie wiadomo. Niemniej jednak patrzac w statystyki pierwszego meczu z rodaczka Feuerstein to wyglada to naprawde fajnie od strony Rezai, wiec dzisiaj tez mozna sprobowac dac sznase Francuzce. Sympatia dla turnieju, prawdopodbnie dobre checi na jakis lepszy wynik w koncu, w koncu talent do niesamowitych uderzen, a wiec Rezai na poczatek moze taki typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Rogers 1.53 bet365⛔ - jestem zażenowany... Estonka 12/12 pierwszego podania... Rogers 0/6 drugiego to są jakieś jaja? nie no... nie róbmy jaj, Estonka to nie Serena Williams chyba do cholery!
Stawiam tutaj na bardziej doświadczoną Amerykankę, która w tamtym sezonie a jeszcze w tym roku osiągała fajne wyniki na swoim podwórku w turniejach rangi ITF, dziewczyna ma papiery na granie i w 2014 roku powinna wbić się do pierwszej setki rankingu. Jej rywalka to też młoda zdolna Estonka z rocznika 95, wczoraj uporała się z rodaczką Rogers, pokonała Nicole Gibbs. Śledziłem przebieg tamtego meczu i powiem szczerze że wszystkie gemy były zacięte, wynik mógłbyć zupełnie inny. Rogers pokonała Cohen 6-2,6-4. Kontaveit to młoda zdolna zawodniczka, spore sukcesy w turniejach rangi ITF jednak, jednak mam przeczucie że wygra Rogers.
Rezai 1.48 Pinnacle sport ⛔
Zgadzam się z przedmówcą. patrząc na staty Japonki z wczorajszego meczu odnoszę wrażenie że będzie miała problem z utrzymaniem swojego podania. Francuzka powinna to ogarnąć.
i uważam że można dać teżFishman kurs w Pinnacle w granicach 1.47
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Widzę, że dziś wszyscy mamy podobny tok rozumowania, zarówno Rezai jak i Rogers do gry, miałem opisywać co nieco, ale nie ma sensu, kursy przyjemnie. Dubelek z tego wychodzi całkiem niezły a obie wymienione zawodniczki są zdecydowanymi faworytkami w swoich meczach.
Watson - Gajdosova over 21,5g @ 1,91⛔
MarathonBet

Po raz kolejny taki zakład w meczu Watson, zawodniczka ta już w dwóch pierwszych meczach zaliczyła 2 wyrównane mecze i sądzę, że tu będzie podobnie, gdyż rywalka do najsłabszych niech należy, a wręcz przeciwnie, spisuje się całkiem nieźle. O Watson pisałem już dwukrotnie jak z nią jest i to wszystko było widać w tych meczach, nieregularna, natomiast jej rywalka może mniej groźna, za to bardziej potrafi utrzymać wymianę od Watson. Po wyrównanym meczu Gajdosova pokonała Lucić, następnie gładko przejechała się po zawodniczce z Brazylii, więc nie jest w tym meczu na przegranej pozycji. Mecz zapowiada się wyrównanie, niby faworytką jest Brytyjka, lecz sądzę, że tym razem polegnie i zobaczymy 3 setowe zwycięstwo gospodyni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Bertens K. v Barty A. ⛔ kurestwo
1,63 Marathon
Ciężko się piszę trzecią z rzędu analizę do jednej tenisistki, no ale z drugiej strony cieszę się, że bukmacherzy mnie zadowalają kursami i chce się to pisać. Po raz kolejny wydaje mi się, że Kiki powinna bez problemowo zwyciężyć, pierwsze dwa mecze to spacerki, wczoraj bardzo dobra gra, świetnie funkcjonował serwis, który bezpośrednio dał aż pięć punktów. Rywalką Holenderki będzie młoda Australijka, która też już gościła w moich analizach w ciągu ostatnich dni. Barty to młoda, perspektywiczna zawodniczka, jednak w tej chwili słabsza od Kiki Bertens. Wczoraj Kiki mierzyła się z zawodniczką według mnie lepszą od Ashleigh przynajmniej w ciągu ostatnich miesięcy, a wynik wszyscy znamy. Kiki wraca po kontuzji, ranking nie zadowala, punkty za ćwierćfinał trzeba obronić, wyniki są dobre no i dziś rywalka, która również nie powinna zagrozić, jednak gra u siebie więc trzeba zachować ostrożność. Może być ciekawe spotkanie, jeśli Barty stanie na wysokości zadania. Jak pisałem we wcześniejszych analizach, można bać się długiego meczu, którego Kiki może nie wytrzymać, poza tym jestem pełny optymizmu. Organizatorzy rozpieszczają nas i będziemy mogli obejrzeć transmisję z tego meczu. Żyć, nie umierać..
???? Date Krumm K. v Rogowska O. ✅
1,533 Marathon
Pierwsza runda turnieju w Brisbane, pojedynek wszystkim znanej Japonki Date Krumm z przeciętną Australijską tenisistką Olivią Rogowską, która otrzymała dziką kartę na występ w turnieju głównym. Rogowska w tourze jest just długo, jednak no w wieku dwudziestu trzech lat nie może się niczym szczycić. Gra tylko w turniejach ITF, co roku dostaje dziką kartę w Brisbane i zgodnie kończy poczynania na pierwszej rundzie. Kimiko nadal się dzielnie trzyma w pierwszej setce, owszem podczas &quot;sezonu ogórkowego&quot; słabe wyniki, nie chcę jej usprawiedliwiać no ale w jej wieku zmęczenie mogło doskwierać. Rywalka dzisiaj spokojnie do pokonania, tak jak pisałem wcześniej, przeciętna zawodniczka turniejów ITF, w zeszłym sezonie kilka finałów ale poza domem bardzo kiepskie wyniki. Dzisiaj nawet ściany mogą nie pomóc, Kimiko to nie zawodniczki pokroju Adamczak czy Rodionovej. Myślę, że po takim kursie warto spróbować, również będziemy mieli podgląd na żywo do meczu. Date Krumm na hardzie gra świetnie.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
To i ja może coś napiszę.
Najpierw to gram to co Maders - znaczy się Klimko Date Krumm, gra Olgi jest bardzo płaska i nie należy ona do najsilniejszych zawodniczek na korcie, swoje podanie jest w stanie stracić, a i zaplecze w postaci beckhendu, dropów czy returnu jak na takie ogranie jest na dość przeciętnym poziomie.
Krumm miała sporo kreczy pod koniec sezonu - było to po prostu spowodowane już przemęczeniem, ale pamiętam jej jedno z ostatnich spotkań - znaczy się z Marią Kirlienko i tam przegoniła ją jakby to ona miała te 10lat mniej. Bardzo dobry, bezbłędny tenis w którym po prostu było widać długoletnie doświadczenie. Tutaj mamy początek sezonu i nie wydaje mi się, że babcia przyszła tutaj tylko po wpisowe za 1r, w optymalnej formie powinna poradzić sobie dość łatwo, ale nie gram DW bo kurs jest nieopłacalny.
Date-Krumm K. - Rogowska O. wygra Date-Krumm K. @1.50 MarathonBet ✅
Drugi typ jaki mnie się ukształtował w głowie to Radwańska z Gienką. Całe spotkanie Bouchard wyglądało dość dziwnie, bo do 6gema 1seta to ona była tą na korcie która pokazywała iż jest w stanie zrobić wszystko. Po czym jeden bład i mamy całkiem inną sytuację. Przy drugim secie znowu wraca Bouchard z pierwszych 6gemów, a Stosur nie wie co się dzieje. 3ci set pokazywał obraz jednego przełamania i tak się stało. Gienka zrobiła to na zawołanie by swym podaniem zakończyć spotkanie. Trochę dziwne, bo Samantha sama liczyła na coś podobnego, bo obie wygrywały dość gładko swe podania nie próbując już w ogóle utrudniać gry przeciwniczce. I tutaj widzę spore szanse Agnieszki, bo nie ma ona tak mocnego serwisu może jak Stosur, ale nie jest to szybki kort, a jej monotematyczna gra może wykończyć Bouchard, bo zmęczenie u niej było widać już w niedobieganiu do może cięzkich technicznie piłek, ale nie mocnych siłowo od Stosur. Co do późniejszego spotkania to deblem się nie ma co sugerować, bo tam dobrze się zabawili grą i przegrali co do poziomu..
Radwanska A. - Bouchard E. wygra Radwańska A. @ 1.31 MarathonBet ✅
Co do Razei, gram ją również ale że przedmówcy rzekli słowem (Dx2 zrobił to bardzo dobrze) to nie widze sensu powielania jego słów/zdań.
Rezai A. - Ishizu S. wygra Rezai A. @ 1.36 MarathonBet ⛔
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Schiavone F./Suarez Navarro C. - Mladenovic K./Voskoboeva G. @1,62 Williamhill ✅
No to sezon debelkowy czas zacząć, najwyższa pora, do cholery, bo cały miesiąc czekałem. ???? Ale do rzeczy:
Mamy tu do czynienia z klasyczną sytuacją - panie Mladenović i Voskoboeva to są deblistki, które sporo razem pogrywały w zeszłym sezonie i osiągały przyzwoite wyniki. Francuzka tak swoją drogą to jest wschodząca gwiazdka w kobiecym tenisie i oczekiwania w kraju wobec niej są wysokie. A że już zaczęła je powoli spełniać, to tylko się cieszyć. Pani Schiavone to ja odnoszę wrażenie w niektórych meczach, że jest po drugiej stronie rzeki i moment odstawienia przez nią rakiety na dobre zbliża się wręcz nieubłagalnie. Hiszpanka zaś dobrze się trzyma i robi momentami zaskakujące wyniki, ale tu w tej parze ma dobrą hamulcową, która powinna ją pociągnąć w dół. Niby jakieś tam statystyki podają, że Hiszpanka z Włoszką grały razem w Bastad, ale to były zamierzchłe czasy (2009 rok), więc kto by się tam przejmował... Z racji początku sezonu stawka rekreacyjna. Powodzenia! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
????Kumkhum vs Friedsam |1| kurs:1,45⛔
Druga i zarazem decydująca runda kwalifikacji do głównego turnieju rangi WTA w Shenzhen.Według mnie faworytką tego pojedynku jest Kumkhum.Myślę,że umiejętności są po jej stronie,miała bardzo udaną końcówkę zeszłego sezonu gdzie wygrała 9 z 10 ostatnich spotkań.Friedsam grywa praktycznie tylko w turniejach rangi ITF,Kumkhum pojawia się dość regularnie w turniejach rangi WTA.Szczególnie dobrze czuje się w klimatach azjatyckich,grywa w turniejach przeważnie na tym kontynencie i nie wypada najgorzej.Rozgrywa mecze z lepszymi przeciwniczkami niż Niemka,która z nikim poważnym nie grała.Myślę,że celem reprezentantki Tajlandii jest awans do głównej drabinki,a okazja do tego bdb.W pierwszej rundzie kwali Kumkhum gładko pokonała w 2 setach Chinkę Wang,podczas gdy Friedsam męczyła się z niżej notowaną reprezentantką Chin,wygrywając mecz dopiero po 3 setach i spędzając na korcie prawie 2,5 h,o godzinę więcej od Kumkhum co również jakieś znaczenie w ich jutrzejszej rywalizacji może mieć.Typ więc kieruje w stronę Kumkhum.
Bukmacher:STS
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik


#1​

8/10

WTA - Auckland/Brisbane
Venus Williams - Andrea Hlaveckova
Venus Williams (1,30)✅ Bwin



Witajcie drodzy koledzy, zacznę sezon jednak już lekko przed Nowym Rokiem, a to za sprawą już zaczynającego się sezonu. Wybrałem na noc tylko to spotkanie chociaż śmiało można byłoby się pokusić o kilka jeszcze innych. Kursy jednak mnie satysfakcjonują na Venus Williams. No jasne że są niskie, ale szczerze mogłyby być jeszcze niższe. Dałbym coś góra 1,10 na ten mecz. Hlaveckova? Ja nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem dobry mecz w wykonaniu tej dziewczyny. Zdecydowanie lepiej jej gra wygląda już w deblu. Venus w ubiegłym sezonie zaskoczyła mnie swoją dyspozycją serwisową pod koniec roku w Tokio. Grała wtedy na hardzie i mam nadzieję że coś z tego serwisu zostanie i tutaj w Auckland. Czeszka rok temu poległa tutaj w pierwszym meczu z J. Hampton. Nic zupełnie nie broni. Przyjechała zapewne szukać formy której jak na razie nie widać. Venus przyzwoicie sobie radziła &quot;ostatnio&quot; w Australii, rzecz jasna odpadała szybko, forma była słaba. Jednak wiele się zmieniło od tamtych czasów. Poza tym nawet w słabej formie jest według mnie faworytką z A. Hlaveckova. A osobiście uważam, że coś z gry z Tokio na pewno zostało u Amerykanki, która chce wrócić do dobrej gry w tenisa, chociaż nie sądzę aby powróciła do swoich dobrych lat, w każdym razie życzę jej tego. Amerykanka powinna osiągnąć przewagę nad Czeszką przede wszystkim serwisem i siłą. Regularność zagrań podejrzewam, że u obu Pań nie będzie powalać. Typ jak najbardziej do gry.


http://www.oddsportal.com/tennis/new-zealand/wta-auckland-2014/hlavackova-andrea-williams-venus-zkeCFv0g/
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Jankovic - Schiavone
Typ: 2 ⛔
Kurs: 4.33 bet365

Ja w tym spotkaniu będe szukać niespodzianki. Kurs na Włoszke wyśmienity i warto podjąć ryzyko. Ostatnie spotkanie dziewczyn właśnie w Australi w Brisbane i wygrana Włoszki to dlaczego nie miała by tego powtórzyć tym bardziej że Jelenie nie zabardzo leży ten turniej a konkretnie chodzi o warunki atmosferyczne. Jest tam cholernie gorąco a ona tego nie trawi.
&quot;I arrived in Queensland before Christmas to practice in the heat, preparing for conditions like we are forecast to experience at the Brisbane International in the next few days.
When someone told me it is supposed to be 37C, my reaction was, ``Oh, my God&#39;&#39; and I laughed.
That&#39;s seriously hot. If you get to play on one of the show courts at this tournament there is a roof overhead, that&#39;s one thing to take into account.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom