>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Brisbane, Auckland, Shenzhen

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Podsumowanie Auckland/Brisbane 2014

1# Venus Williams - Andrea Hlaveckova - 1 (1,30) 8/10 ✅
2# Angelique Kerber - Anastasia Pavlyuchenkova - 1 (1,44) 6/10 ZWROT
3# Venus Williams - Jamie Hampton - 1 (1,53) 6/10 ZWROT
4# Serena Williams - Maria Sharapova - 2:0 (1,40) 4/10 ✅
5# Serena Williams - Victoria Azarenka - 1 (1,21) 10/10 ✅
6# Venus Williams - Ana Ivanovic - 1 (2,32) 4/10 ⛔

suma stawek: 38
zysk jednostkowy: 2,1
yield: 5,53% ✅
---------------------------------------​


#5​

10/10

WTA - Auckland/Brisbane
Serena Williams - Victoria Azarenka
Serena Williams (1,21) ✅ Pinnacle Sports


Pobieram kurs teraz, ponieważ na pewno zejdzie w dół. Różnica między Serena Williams a kuśtykającą Victoria Azarenka jest widoczna. Białorusinka nie może się pozbierać od długiego czasu i jak widać przerwa świąteczna wiele nie wniosła do jej gry. Victoria oczywiście poradziła sobie z Jelena Jankovic jednak podanie Victorii pozostawia wiele do życzenia. Mam wrażenie że Azarenka zapomniała jak się serwuje. Masa błędów podwójnych, wyrzuconych piłek. To nie jest ta Victoria co dwa lata temu a nawet ta z początku roku 2013 roku. Serena Williams zagrała z Sharapova według zaleceń. Jeżeli zagra równie solidnie jutro odprawi Victorie i wcale się nie zdziwię jak w dwóch setach. Nie wyobrażam sobie naprawdę innego wyniku jak zwycięstwo Amerykanki, zwłaszcza że Serena broni tutaj punktów a spotkania z Azarenką zawsze ją mobilizują.




http://www.oddsportal.com/tennis/australia/wta-brisbane-2014/williams-serena-sharapova-maria-4jSYArDg/#cs;2



#6​

4/10

WTA - Auckland/Brisbane
Venus Williams - Ana Ivanovic
Venus Williams (2,32)⛔ Pinnacle Sports


Ten kurs to nieporozumienie. Zgadzam się z Ganador1988. Jeżeli miałbym wystawić kurs wyglądałby on 1,83-1,83. Taka jest prawda. Jeżeli przeanalizujemy umiejętności obu Pań, formę i do tego aspekt psychiczny wcale Ivanovic taką faworytką nie jest. Oczywiście forma stoi po stronie Serbki tutaj bezapelacyjnie jest faworytką. Widziałem jej dzisiejsze spotkanie z K. Flipkens i trzeba pochwalić Ane za utrzymywanie swojego podania, asy, i regularność. Jednak jeżeli zajrzymy to sfery mentalnej obu zawodniczek faworytką jest Venus Williams. Nie będę wyliczał ile to razy widziałem Ane przegrywającą wygrane mecze, ile o razy Ana przegrywała gemy seriami po dobrej grze. Ile to razy już mówiłem o słabej głowie Any i ile razy to mówili wszyscy tutaj inni. Dobrze wiemy że Serbka mentalnie jest gąbką która nasiąka bardzo szybko jak jej coś nie wychodzi. Dlaczego o tym piszę teraz? W meczu z Flipkens Ana zdemolowała Belgijkę w pierwszym secie. Kirsten nie miała nic do powiedzenia, ale trzeba przyznać pomysłu na grę nie miała także. Serwis dno, return jeszcze większe dno. W drugim secie jej gra się lekko poprawiła i to wystarczyło na Ane. Serbka nie potrafiła przełamać Belgijki. Wystarczył jeden słabszy moment w końcówce spotkania a nawet chociażby w tibreaku i Serbka miałaby trzeci set do grania. Mecz wisiał w drugim secie na włosku. A trzeba jasno powiedzieć Flipkens nie porywa. Gra kombinacyjnie coś tam próbuje, czasami wyjdzie jej efektowne zagranie ale ogólnie jej gra w tym turnieju jest słaba. Ma problemy z czuciem kortu. Wyrzuca dużo piłek za końcową linie, pierwsze podanie nie siedzi, return słaby. Venus miała jeden dzień odpoczynku. Jak jeden z kolegów powiedział widać że się stara w tym turnieju. Uważam, że jeżeli Venus będzie serwować nieźle to wystarczy to na rozregulowanie gry i wprowadzenie niepewności w wielkim planie na mecz Any Ivanovic. A jeżeli Venus będzie serwować jak w Tokio to Ana opuści kort już nawet po 2 setach. Venus ma groźny return i dobry serwis. Ana ma dobry serwis i i niezły return jeżeli w głowie panuje harmonia. Finał to podwyższone emocje, i uważam że jeżeli Venus będzie naciskać na Ane, (a powinna) Serbka się pogubi i mecz się zrobi 50/50 a nawet z przewagą Amerykanki. Spróbować należy.

http://www.oddsportal.com/tennis/new-zealand/wta-auckland-2014/williams-venus-ivanovic-ana-t2Q4b9NA/
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
A Ja tutaj nie zgodzę się z kolegami odnośnie finału w Auckland i stawiam na zwycięstwo Serbki. Mimo tego, iż Amerykanka jest na poczatku sezonu w formie, rozgrywa tutaj dobry turniej, to według Mnie za mało na Ivanovic, która jest po prostu w gazie, odprawia z kwitkiem każdą kolejną rywalkę i nie tracąc przy tym nawet seta. Zgodzę się z tym, że piękna Ana potrafi przegrać już wygrany mecz, jej psychika jest słabsza od Venus, jednak nie sądzę, że po tak dobrych spotkaniach w tym turnieju, jutro zobaczymy zupełnie inną zawodniczkę, która się pogubi i przegra spotkanie. Wychodzi jej niemal wszystko, dobry return, bardzo dobry serwis, którym wygrywa niemal wszystkie swoje gemy. Zapowiada się jutro bardzo ciekawe spotkanie, jednak myślę, że puchar za zwycięstwo w całym turnieju wzniesie jutro Serbka.

Ivanovic 1.70 Pinnacle Sports✅


Jeśli chodzi o Finał w Brisbane to zgodzę się z &quot;Scotratezem&quot; i myślę, że Amerykanka odprawi jutro z kwitkiem Białorusinkę w 2 szybkich setach. GL.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
A Ja tutaj nie zgodzę się z kolegami odnośnie finału w Auckland i stawiam na zwycięstwo Serbki. Mimo tego, iż Amerykanka jest na poczatku sezonu w formie, rozgrywa tutaj dobry turniej, to według Mnie za mało na Ivanovic, która jest po prostu w gazie, odprawia z kwitkiem każdą kolejną rywalkę i nie tracąc przy tym nawet seta. Zgodzę się z tym, że piękna Ana potrafi przegrać już wygrany mecz, jej psychika jest słabsza od Venus, jednak nie sądzę, że po tak dobrych spotkaniach w tym turnieju, jutro zobaczymy zupełnie inną zawodniczkę, która się pogubi i przegra spotkanie. Wychodzi jej niemal wszystko, dobry return, bardzo dobry serwis, którym wygrywa niemal wszystkie swoje gemy. Zapowiada się jutro bardzo ciekawe spotkanie, jednak myślę, że puchar za zwycięstwo w całym turnieju wzniesie jutro Serbka.
Ivanovic 1.70 Pinnacle Sports
Warto dodać, że ich H2H to 8:1 dla Venus! Ostatni raz Ana wygrała z Amerykanką...w 2008r. Teraz niech każdy sobie odpowie po której stronie leży value ;)
 
W 181

wyar

Użytkownik
Ja pojde po najprostszej linii oporu


S.Williams - V.Azarenka +5.5 gema typ 2 kurs 1.72 ✅

Wcale nie uwazam,by Azarenka grala w meczu z Jankovic tragicznie,no,moze poza 1 setem,a w ogole argument o serwisie Azarenki jest imo zupelnie nietrafiony. Viktoria,tak jak kazda tenisistka na poczatku sezonu ma wahniecia formy,ale juz to,co pokazala w 2 i 3 secie meczu z Jelena to byla naprawde stara,dobra Vika. Spojrzmy na ten mecz,1 set to 1 podanie na poziomie 73%,a punkty uzyskane z niego to tylko 38%,co swiadczy o slabym podaniu,jak i o fatalnej grze z glebi kortu. Ale juz 2 i 3 set to znaczaca poprawa,dosc powiedziec,ze w 3 secie Bialorusinka miala 65 % 1 serwisu, punkty po nim to...75% ! Moim zdaniem,kiedy zlapala rytm,to Jankovic,poza pojedynczymi wymianami,niewiele miala do powiedzenia na korcie,o czym niekoniecznie swiadczyl wynik,ale na pewno jej zachowanie w trakcie przerw,kiedy prosila o coaching advice,i pytala nowego rumunskiego trenera,co ma robic.

Staty Sereny w meczu z Szara wcale nie przedstawiaja sie jakos imponujaco,ba,wrecz moim zdaniem duzo gorzej,niz w meczu polfinalowym swojej rywalki. Co wiecej,Serena w calym,2-setowym spotkaniu miala 7 podwojnych,a Vika 7 w 3 setach. nie ma tu wiec zadnej roznicy,a jesli,to minimalna na korzysc Azy.

Viktoria znaczaco poprawila swoja gre w polfinale ,i moim zdaniem to oznacza,ze wcale nie stoi tu na straconej pozycji. Jasne,staje naprzeciw najlepszej tenisistki na swiecie,tu bez watpliwosci,ale ten mecz bedzie i ja mobilizowal. Jesli zagra na poziomie 2 i 3 seta z meczu z Jankovic,to zadnego blowout&#39;u nie bedzie. A mysle,ze sprawi troszke klopotow Serenie,i moze nawet urwac seta. Dla mnie wiec ten kurs jest przestrzelony.
Tak czy siak powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
A Ja tutaj nie zgodzę się z kolegami odnośnie finału w Auckland i stawiam na zwycięstwo Serbki. Mimo tego, iż Amerykanka jest na poczatku sezonu w formie, rozgrywa tutaj dobry turniej, to według Mnie za mało na Ivanovic, która jest po prostu w gazie, odprawia z kwitkiem każdą kolejną rywalkę i nie tracąc przy tym nawet seta. Zgodzę się z tym, że piękna Ana potrafi przegrać już wygrany mecz, jej psychika jest słabsza od Venus, jednak nie sądzę, że po tak dobrych spotkaniach w tym turnieju, jutro zobaczymy zupełnie inną zawodniczkę, która się pogubi i przegra spotkanie. Wychodzi jej niemal wszystko, dobry return, bardzo dobry serwis, którym wygrywa niemal wszystkie swoje gemy. Zapowiada się jutro bardzo ciekawe spotkanie, jednak myślę, że puchar za zwycięstwo w całym turnieju wzniesie jutro Serbka.
Ania w gazie długo już jest i co z tego tylko jak trafi na tenisitke która postawi wiekszy opór jest wyżej rankingowo zaczynaja sie schody. Osobiście nigdy bym nie zaryzykował złotówki stawiając na Serbke po tak żałosnym kursie mając świadomość iż Ania potrafi czesto kabaret odstawiać na korcie...postawiłem ostatnio przekornie na nią grosze gdy grała z Halep w finale po kursie 2,75 uwazając to za value,bo z pewnoscia było i nigdy wiecej nie popełnie tego błedu.Kolega Scotratez bardzo ładnie opisał fenomen tej pani w analizie i zdanie cytat .Ana ma dobry serwis i niezły return jeżeli w głowie panuje harmonia.Tak jest.Prawdziwe wyzwanie czeka ją z silnie bombardujaca i grajacą Amerykanka która nie przebiera specjalnie w środkach i nie puszcza baloników jak Flipkens czy wcześniejsze rywalki Serbki.Amerykanka tego nie musi wygrać,Serbce wypadałoby wkońcu coś wygrać,presja jakaś jest ,uraz po ostatnim feralnym finale w Sofi napewno jeszcze w podświadomosci pozostał.Nie obejdzie sie bez wielu zwrotow akcji z pewnościa emocji nie zabraknie niech wygra lepsza poprostu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom