>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Brisbane, Shenzhen & Auckland, 30.12.2012-05.01.2013

Status
Zamknięty.
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
???? Bardzo ciekawie wyglada drabinka 1 rundy w Birsbane mysle ze sporo niespodzianek sie szykuje, w 1 rundzie bardzo interesujace spotkanie pomiedzy grajaca u siebie australijka Stosur i szwedka -Arvidson osobiscie zarezykuje i postawie na szwedke grajaca ostatnio bardzo solidny i przyzwoity tenis szczegolnie w ostatnich miesiacach,stosur nikomu nie trzeba szczegolnie przedstawiac ale...no wlasnie potrafi wygrac bardzo latwo i szybko z zawodniczkami z czolowki jak i przegrac z kretesem z zawodniczkami nizszymi rankingowo ,pozatym presja grania przy swojej publicznosci miewala z tym problemy czesto i gesto w przeszlosci,kolejna sprawa stosur znana jest glownie z mocnego i szybkiego serwisu a ostatnio ciezko u niej taki zobaczyc w jej spotkaniach. Kurs na szwedke oscyluje wokol 4,00 i ciagle spada dziwne wkoncu stosur to solidna czolowka i gra u siebie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Stosur końcówkę miała bardzo słabą, począwszy od Osaki i kończąc na żenującej grze w Istanbule, gdzie została wciśnięta za Kvitovą. W ogóle poprzedni sezon w jej wykonaniu był bardzo słaby, kompromitacja na AO i na Wimbledonie, żadnego turnieju nie wygrała. Zdecydowanie lepszy 2011 rok w jej wykonaniu i jeżeli nie wróci do tamtej formy to nie widzę jej nawet w 10 w tym sezonie. Typ na Arvidsson ✅ jak najbardziej popieram i sam będę grał na Szwedkę, która w ostatnich miesiącach była po prostu lepszą zawodniczką i myślę, że da radę to wygrać, chyba że Stosur zdążyła wrócic do swojego grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
co myslicie o typie na lisicki :]gra o 3 z safarova,czekam na powrot formy u sabinki bo to jedna z moich ulubionych tenisistek ,safarova hmm przekonam sie na live jak nie bedzie szlo na poczatku to nie bede spodziewal sie fajerwerkow w jej grze slaba glowka niestety :razz:
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Eugenie Bouchard - Elena Vesnina @ 2.52
Widzę w tym typie value. Vesnina dużo bardziej doświadczona zawodniczka, ale jakos ostatnio nie potrafi się odnaleźć. Nigdy nie była jakąs gwiazdą ale potrafiła solidnością wygrywać mecze, a teraz tej regularności i knsekwencji w jej grze niema. Ostatnie 2 sezony bardzo słabiutkie. Bouchard dopiero zaczyna swoją karierę. Powoli, małymi kroczkami próbuje swoich sił w kwalifikacjach i główych turniejach WTA. Na razie bez żadnych wielkich wyników, ale kilka fajnych meczy już orzegrała, m.in w Montrealu gdzie bardzo mocno walczyła z Na Li. Zawodniczka z dobrym serwisem, regularną, ofensywną grą z linii końcowej. Jeśli dalej będzie się tak rozwijać to szybko powinna przebić się do TOP100.
Myślę, że warto też spróbować Bertens lub jak kto woli przeciwko Kuznetsovej. Sveta nie grała od Wimbledonu gdzie odpadła w 1 rundzie. Przez drugą część sezonu leczyła kontuzję kolana, a i pierwsza cześć sezonu też nie należała do najlepszych. To nie jest już ta sama zawodniczka co kilka lat temu, gdzie była w ścisłej czołówce i biegała niezmordowana do każdej piłki i jeszcze potrafiła ją odegrać w niesamowity sposób. Ciekaw jestem jaki będzie ten sezon dla Rosjanki, ale raczej nie przewiduję jakiś większych sukcesów. Bertens to z kolei młoda utalentowana Holenderka. Bombardująca przede wszystkim serwisem i forhandem. W zeszłym sezonie wygrała swój pierwszy turniej WTA i w tym sezonie powinna pójść za ciosem i na stałe zadomowic się w pierwszej 50 rankingu.
KiKi Bertens - Kuznetsova Svetlana @ 2.85
// Pierwsze spotkanie na żenującym poziomie. Vesnina leci w następnej rundzie z taką grą. Bertens z Kuzntesova bardzo ciekawe spotkanie ze spora ilością bardzo fajnych wymian, choć i sporo błędów też się nazbierało. Dramaturgi było sporo, ale zakończyło się pomyślnie.
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Greta Arn wygra 2-0 @ 2.5 Bet365 ⛔
Spodziewam się tutaj może nie łatwej, ale pewnej przeprawy Węgierki. Arn jest doświadczona, ma plan na mecz. Nie ma problemów z wygrywaniem gemów po swoim podaniu. Ma przewagę fizyczną nad dzisiejszą rywalką i to musi wystarczyć. Właściwie Tajka nie ma jej czym zagrozić. Jej podanie jest zbyt słabe. Lepiej radzi sobie na returnie, ale tak jak pisałem Arn dobrze serwuje, więc koło się zamyka.
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Nie doszukiwałbym się zwycięztwa Arvidsson nad SS, po pierwsze dobra końcówka sezonu Sofi dziś nie powinna mieć przełożenia ponieważ...nie grają w hali. Nie od dziś wiadomo że szwedka jest kotem na tej nawierzchni, hard to już inna bajka. Po drugie SS zeszły sezon zaczeła od kontuzji stąd mega słabe występy i szybki zjazd z AO. Po trzecie jakie znaczenie ma to co było w zeszłym sezonie? Według mnie nie ma to żadnego znaczenia na co można przytoczyć przykłady Younga czy Sevastovej. Sezon dopiero się zaczął i jedyną miarodajną oceną są tegoroczne pojedynki.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja miałem odpuśić początek sezonu. Ale jakos 1.35 na Stosur nie mogę odpuśić. Samantha w AO nic nie osiaga od lat.... No ale może w tym roku pokaże na co ją stać na trochę mniejszym turnieju. Czuje, że solidnie jest przygotowana, i chce tutaj powalczyć, pozniej kilka nid luzu i AO, i tam pokaże, rodaką co potrafi. Szwedka jasne, dolidna w każdym elemencie, Ale jak Stosur zagra na swoim poziomie, swietny kisck serwis, mega FH, nie bedzie głupich błędów. To lekko Szwedke rostrzela... mecz dnia jutro, publika itp. Stawiam pierwszy bet w tym roku pewnie na Australijke. Vamos!
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Bouchard - Vesnina
Typ: Vesnina @ 1,60
✅
Na szybko, bo zaraz, więc tak. Vesnina zdecydowanie bardziej doświadczona zawodniczka niż Kanadyjka Bouchard, która dopiero zaczyna powoli grę w main tourze. Rosjanka na pewno jest tu faworytką, umiejętności lepsze niż rywalka, choć może ostatnimi czasy tego nie pokazywało, mimo to jeszcze w tym roku doszła do półfinału Beijing i Budapeszt, pokonała między innymi Venus Williams na Wimbledonie. Osiągnięcia znacznie, ale to znacznie lepsze niż Bouchard. Kurs nie jest rewelacyjny na zwycięstwo Rosjanki, ale jest spokojnie do gry i gram!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
S. Stephens - D. Cibulkova @2.50 - Bet365
Wynik: 6:2, 6:3 ✅
Amerykanka to młodziutka zawodniczka, na razie głównie ogrywa się w Futuresach, natomiast duże wrażenie zrobiła na mnie podczas tegorocznego US Open, gdzie grała naprawdę wyśmienicie, świetny, mocny forehand, potężny serwis to jej spore atuty. Cibulkova bardzo chimeryczna, ma częste przestoje na korcie, chociaż nie ulega wątpliwości, że jest bardziej doświadczona i ograna. Liczę jednak na bombowe uderzenia Amerykanki i dobrze funkcjonujący serwis, które dla tej zawodniczki są kluczem do zwycięstwa.
 
N 23

nekar

Użytkownik
Stosur po operacji na stawie skokowym miała tylko tydzień ostrego treningu przed turniejem w Brisbane. Wg jej trenera Davida Taylora Sam czuje się dobrze. Jednak powiedział jej że nie musi wygrać tego turnieju, ma tylko próbować zagrać dobry mecz.
Zatem Arvidsson +4.5 gema 1.91 fortuna ✅Arvidsson w dwóch setach 76,75
n.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Kvitova Petra -Pavlyuchenkova Anastasia @ 3.15
Pavluchenkova wielki talentz ogromnym potencjałem,jak wejdzie w swój rytm to jest nie do zatrzymania. Niestety nie zawsze spisuje się na miarę swoich możliwości. Zeszłego sezonu nie może zaliczyć do udanych, miała tam ogromne problemy z serwisem, co mecz próbowała pobić rekord w ilośc DF. Jednak teraz jest nowy sezon, trzeba zapomnieć o tym co było i zacząć grać to co się potrafi, a Rosjanka potrafi na prawdę wiele. Oglądałem jej mecz w poprzedniej rundzie z Hradecką i zagrała tam na prawdę świetnie, bardzo dobrze radziła sobie z atomowym serwisem Czeszki, sam też dobrze serwowała, w wymianach dominowała. Także, liczę, że to będzie przełomowy sezon dla Anastazji. Kvitova to nieodgadniona zawodcznika, raz gra rewelacyjnie, innym razem psuje praktycznie wszystko, ale ostatnio raczej jest w tym drugim nastroju. W Czeskiej lidze słąbiutkie 2 mecze, w Brisbane w 1 rundzie też mecz raczej na minus, mimo zwycięstwa. I jeśli nie poprawi zancząco swojej gry, to Pavluchenkova będzie potrafiłą wykorzystać wszystkie słabości Czeszki i taki kurs to dla mnie value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Robson L. - Niculescu M. @1.45 - BAH ⛔
Laura w ostatnim sezonie pokazała się naprawdę z dobrej strony, wyrzuciła między innymi Na Li z US Open, gdzie zagrała naprawdę dobre spotkanie. Ponadto dobre wyniki w turniejach WTA. Niculescu zaś grała głównie w Futuresach (wygrała 16 turniejów), gdzie nie miała możliwości nabierania takiego doświadczenia jak Laura. Wprawdzie w niektórych turniejach WTA Rumunka osiągała dobre rezultaty tak jak np. w Luksemburgu, jednak mimo wszystko Laura grała więcej i pokonywała naprawdę dobre rywalki. Brytyjka dysponuje bardzo mocnym serwisem, dobrze uderza forehandem. Posiada naprawdę duże możliwości, potrafi potężnie huknąć swoją lewą ręką, mimo tak młodego wieku jest w stanie wygrywać z takimi zawodniczkami jak Niculescu. Myślę, że spokojnie powinna dzisiaj dać radę i przejść do następnej rundy.

Errani S. - Hantuchova D. @1.40 ⛔ Wynik: 6:4, 1:6, 5:7
Włoszka zrobiła ogromny postęp i w tym roku w grze singlowej osiągnęła bardzo dobre wyniki, m.in. finał Rolanda Garrosa, półfinał US Open, ćwierćfinał w AO to naprawdę przyzwoite wyniki. Ponadto 6 turniejów wygranych, co pozwoliło jej zająć 6 miejsce w rankingu na koniec 2012 roku. Daniela umiejętności naprawdę ma duże umiejętności, nie można jej tego odmówić, jednak ostatni rok to bardzo przeciętna gra Słowaczki, o ile początek roku był całkiem niezły to już później było tylko gorzej począwszy od Indian Wells po Sofię. Nie widzę dzisiaj innego rozstrzygnięcia jak zwycięstwo Sary i po takim kursie śmiało to gram.
Errani x Robson @2.03 - BAH
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
S. Stephens - D. Cibulkova @2.50 - Bet365

Wynik: 6:2, 6:3 ✅
Gratuluję typu, ale z tym fragmentem nikt się zgodzić nie może:

Amerykanka to młodziutka zawodniczka, na razie głównie ogrywa się w Futuresach,
Ostatni challenger w którym grała Stephens miał miejsce latem 2011 roku...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Robson L. - Niculescu M. @1.45 - BAH ⛔
Laura w ostatnim sezonie pokazała się naprawdę z dobrej strony, wyrzuciła między innymi Na Li z US Open, gdzie zagrała naprawdę dobre spotkanie. Ponadto dobre wyniki w turniejach WTA. Niculescu zaś grała głównie w Futuresach (wygrała 16 turniejów), gdzie nie miała możliwości nabierania takiego doświadczenia jak Laura. Wprawdzie w niektórych turniejach WTA Rumunka osiągała dobre rezultaty tak jak np. w Luksemburgu, jednak mimo wszystko Laura grała więcej i pokonywała naprawdę dobre rywalki. Brytyjka dysponuje bardzo mocnym serwisem, dobrze uderza forehandem. Posiada naprawdę duże możliwości, potrafi potężnie huknąć swoją lewą ręką, mimo tak młodego wieku jest w stanie wygrywać z takimi zawodniczkami jak Niculescu. Myślę, że spokojnie powinna dzisiaj dać radę i przejść do następnej rundy.

Errani S. - Hantuchova D. @1.40 ⛔ Wynik: 6:4, 1:6, 5:7
Włoszka zrobiła ogromny postęp i w tym roku w grze singlowej osiągnęła bardzo dobre wyniki, m.in. finał Rolanda Garrosa, półfinał US Open, ćwierćfinał w AO to naprawdę przyzwoite wyniki. Ponadto 6 turniejów wygranych, co pozwoliło jej zająć 6 miejsce w rankingu na koniec 2012 roku. Daniela umiejętności naprawdę ma duże umiejętności, nie można jej tego odmówić, jednak ostatni rok to bardzo przeciętna gra Słowaczki, o ile początek roku był całkiem niezły to już później było tylko gorzej począwszy od Indian Wells po Sofię. Nie widzę dzisiaj innego rozstrzygnięcia jak zwycięstwo Sary i po takim kursie śmiało to gram.
Errani x Robson @2.03 - BAH
Nie dziwię się,że oba typy nie weszły. Kursy w tenisie na poziomie 1.4 jest bardzo trudno trafić. Ja sam kiedy zaczynałem typować tenis grałem takie kursy i dziwiłem się dlaczego nie wchodzą. Teraz gdy poznałem specyfikę tej dyscypliny zawsze wolę grac kurs 2.7lub 2.8 niż 1.4. Ja osobiscie zagrałem Hantuchowa po 2.8 ponieważ potrafi grać w tenisa a Errani miała rewelacyjny sezon i może się już nie powtórzyć. Hantuchowa w formie potrafi wygrać z każdą zawodniczką. Mom zdaniem szanse na wygraną były 50-50 tym bardziej,że to początek sezonu i nie wiadomo kto jest w jakiej formie. Dlatego z tenisem należy ostrożnie bardziej się przyglądać niż obstawiać. Jak obstawiać to próbować szukać niespodzianek
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Nie dziwię się,że oba typy nie weszły. Kursy w tenisie na poziomie 1.4 jest bardzo trudno trafić.
Może nie do końca jest tak jak mówisz, bo grając same underdogi w tenisie też ciężko by było o dobry zarobek. Sam czasami lubię pograć przeciw faworytowi, szczególnie w WTA, jednak akurat w tych meczach się po prostu pomyliłem, stawiając na faworytów. Ty mówisz, że trafić kurs na poziomie 1.40 jest ciężko, moim zdaniem nie masz racji, chyba że mówisz tylko i wyłącznie o kobiecym tenisie, gdzie rzeczywiście jest więcej niespodzianek niż w męskim. Mimo wszystko na Hantuchovą nie postawiłbym nawet freebeta w tym meczu, jeśli rzeczywiście trafiłeś to propsy. Ja może nie mam aż tak obszernej wiedzy na temat kobiecego tenisa, dlatego nie dostrzegłem żadnych argumentów przemawiających za Danielą, skoro Tobie się to udało to gratuluję.
Po prostu tym razem źle typowałem i tyle, Tobie się udało wczoraj trafić Hantuchovą, mi się udało trafić Stephens i Arvidsson. Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli ;) Pozdrawiam.

Stephens - Arvidsson @1.70 (Bah) ✅
Po raz kolejny zaufam Amerykance. O jej talencie i nieprzeciętnych umiejętnościach pisałem przed meczem z Cibulkovą, także nie ma sensu tego powtarzać. Jeśli chodzi o Szwedkę to mecz ze Stosur wprawdzie wygrała, jednak Australijka zagrała kompletne dno i to w głównej mierze przyczyniło się do porażki. Nie umniejszam oczywiście osiągnięciu Szwedki, jednak obiektywnie patrząc na tamto spotkanie to trzeba się zgodzić, z tym że Samanta tamtego dnia była w fatalnej dyspozycji, popełniła masę błędów, wyrzucała bardzo dużo prostych piłek w aut. Arvidsson nie zagrała jakiegoś niesamowitego meczu, mało wygrywających piłek, na Stosur wystarczyło tylko dokładne przebijanie na drugą stronę, bo tamta sobie kompletnie nie radziła. Nie wiem natomiast jak wyglądała gra Stephens natomiast ze statystyk wynikało, że dobrze funkcjonował 1 serwis, bodajże około 80%, co jest jej główną bronią. H2H dla Szwedki, ale grały w 2011 roku na mączce, teraz Amerykanka jest mocniejsza zarówno psychicznie jak i fizycznie i myślę, że przejdzie to następnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bsk 184

bsk

Użytkownik
Nie dziwię się,że oba typy nie weszły. Kursy w tenisie na poziomie 1.4 jest bardzo trudno trafić. Ja sam kiedy zaczynałem typować tenis grałem takie kursy i dziwiłem się dlaczego nie wchodzą. Teraz gdy poznałem specyfikę tej dyscypliny zawsze wolę grac kurs 2.7lub 2.8 niż 1.4. Ja osobiscie zagrałem Hantuchowa po 2.8 ponieważ potrafi grać w tenisa a Errani miała rewelacyjny sezon i może się już nie powtórzyć. Hantuchowa w formie potrafi wygrać z każdą zawodniczką. Mom zdaniem szanse na wygraną były 50-50 tym bardziej,że to początek sezonu i nie wiadomo kto jest w jakiej formie. Dlatego z tenisem należy ostrożnie bardziej się przyglądać niż obstawiać. Jak obstawiać to próbować szukać niespodzianek
Ja tam się z tym co piszesz absolutnie zgadzam jeśli chodzi o kobiecy tenis, ale po pierwsze zawsze trzeba wskazać konkretne typy, gdzie kursy na faworytów są zaniżone a po drugie teraz jak piszesz PO meczu, to tak jakby niesmak.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Vesnina Elena - Shvedova Yaroslava @ 1.60
Przeciwko Rosjance grałem już w 1 rundzie i dzisiaj będę kontynuował grę przeciwko Vesninie, tym bardziej po tym co zobaczyłem w tej 1 rundzie. Spotkanie na maksymalnie żenującym poziomie. Błąd za błędem z obu stron, wymiany z 3 lub więcej uderzeniami można było policzyć na palcach 1 ręki. Straszne problemy z serwisem, break za breakiem. Z taką grą Elena nie ma czego szukać w meczu 2 rundy. Shvedova to jest klasowa rywalka. Świetny ostatni sezon, ten tez zaczeła od dobrego meczu w 1 rundzie. Jest to już doświadczona zawodniczka, z dobrym serwisem, potrafiąca narzucić swój styl gry i zdominować grę na korcie i nie powinna mieć problemów, aby wykonać to w meczu ze słabą Vesniną.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Może nie do końca jest tak jak mówisz, bo grając same underdogi w tenisie też ciężko by było o dobry zarobek. Sam czasami lubię pograć przeciw faworytowi, szczególnie w WTA, jednak akurat w tych meczach się po prostu pomyliłem, stawiając na faworytów. Ty mówisz, że trafić kurs na poziomie 1.40 jest ciężko, moim zdaniem nie masz racji, chyba że mówisz tylko i wyłącznie o kobiecym tenisie, gdzie rzeczywiście jest więcej niespodzianek niż w męskim. Mimo wszystko na Hantuchovą nie postawiłbym nawet freebeta w tym meczu, jeśli rzeczywiście trafiłeś to propsy. Ja może nie mam aż tak obszernej wiedzy na temat kobiecego tenisa, dlatego nie dostrzegłem żadnych argumentów przemawiających za Danielą, skoro Tobie się to udało to gratuluję.
Po prostu tym razem źle typowałem i tyle, Tobie się udało wczoraj trafić Hantuchovą, mi się udało trafić Stephens i Arvidsson. Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli ;) Pozdrawiam.
Może niepotrzebnie się wymądrzałem i krytykowałem twoje typy zawsze jednak boje się kursow 1.4 -1.5 dlatego gram raczej w druga stronę. Dziś jednak skuszę się na Lopeza po 1.5. Widzę że masz pojęcie o tenisie tak więc jak Cię obraziłem to przepraszam.

Stephens - Arvidsson @1.70 (Bah)
Po raz kolejny zaufam Amerykance. O jej talencie i nieprzeciętnych umiejętnościach pisałem przed meczem z Cibulkovą, także nie ma sensu tego powtarzać. Jeśli chodzi o Szwedkę to mecz ze Stosur wprawdzie wygrała, jednak Australijka zagrała kompletne dno i to w głównej mierze przyczyniło się do porażki. Nie umniejszam oczywiście osiągnięciu Szwedki, jednak obiektywnie patrząc na tamto spotkanie to trzeba się zgodzić, z tym że Samanta tamtego dnia była w fatalnej dyspozycji, popełniła masę błędów, wyrzucała bardzo dużo prostych piłek w aut. Arvidsson nie zagrała jakiegoś niesamowitego meczu, mało wygrywających piłek, na Stosur wystarczyło tylko dokładne przebijanie na drugą stronę, bo tamta sobie kompletnie nie radziła. Nie wiem natomiast jak wyglądała gra Stephens natomiast ze statystyk wynikało, że dobrze funkcjonował 1 serwis, bodajże około 80%, co jest jej główną bronią. H2H dla Szwedki, ale grały w 2011 roku na mączce, teraz Amerykanka jest mocniejsza zarówno psychicznie jak i fizycznie i myślę, że przejdzie to następnej rundy.
Bardzo podoba mi sie Twój typ na Stephens. Uwazam że może to być najlepsza z Amerykanek po odejściu sióstr Williams. Jedyny mankament zawodniczki to skromne warunki fizyczne 170 wzrost 61 kg waga. Jednak nasza Isia też ma warunki jakie ma a w światowym tenisie bardzo wysoko.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Pauline Parmentier - Kirsten Flipkens

Francuzka łatwo i przyjemnie pokonała zawsze groźną McHale, a Belgijka księżniczkę Voskoboevą po trzech setach.
Parmentier, jak większość Francuzek specjalizuje się w grze na ziemii, mimo to na hardzie też sobie bardzo dobrze radzi. Jej rywalka lubi grać na twardej nawierzchni, ale mimo wszystko moim zdaniem woli mączkę. Parmentier bardzo solidna, bez żadnych atomowych uderzeń, zimna głowa, nie napala się, więc te backhandowe slajsy ze strony Flipkens Francuzka będzie najzwyklej przebijać, czekając na lepszy moment do ataku.

Belgijka posiada bardzo dobry serwis, co przy jej wzroście jej pewnego rodzaju ewenementem. W wymianie raczej spokojna, tak jak wspomniałem backhand słaby, slajsowany. Jest regularna i to jest jej plus. Gra dosyć kombinacyjnie.

Spodziewam się długich wymian, bo zawodniczki nie są nastawione ofensywnie. Kilka punktów zapewne zdobędą serwisem(raczej Flipkens zapisze ich więcej na swoim koncie), jednak wymiana będzie przebiegała spokojnie i wygra ta zawodniczka, która popełni mniej błędów.
Nie widzę tutaj przewagi żadnej zawodniczki, więc nie rozumiem faworyzowania Belgijki, bo Francuzka także końcówkę sezonu miała udaną.

[email protected], Unibet

Dlaczego księżniczkę Voskoboevą? Co ona taka lalka? Nie ponimaju, dla mnie już większa Rawdwańska co dmucha w palce i płacze.... ocb? z tą księżniczką?
Ano księżniczka. Jak chce to gra, jak nie chce to nie gra. Tu sobie skreczuje, a to tam.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Dlaczego księżniczkę Voskoboevą? Co ona taka lalka? Nie ponimaju, dla mnie już większa Rawdwańska co dmucha w palce i płacze.... ocb? z tą księżniczką?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom