>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Charleston, Monterrey 31.03-06.04.2014

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Monterrey (Meksyk), twarda

&amp;


Wozniacki C. (Den) - Ivanovic A. (Srb)

Typ: Ivanovic 2.20 Bet365✅


Idziemy za ciosem. Cóż za emocje zafundowały Nam Petkovic z Bouchard i ku mojemu szczęściu zwyciężyła Niemka. W tym przypadku gram podobnie. Również spotkanie 50/50, ale znowu troszeczkę zadziwiły Mnie kursy wystawione na ten pojedynek i faworyzowanie Dunki polskiego pochodzenia. Może i Ana nie jest w najwyższej formie i zdarzają się jej przestoje w grze, co widać podczas tego turnieju, ale na pewno stać ją na lepszą grę i podjęcie walki z Karoliną, która jest zawodniczką do ogrania. Do gry Wozniackiej nie można mieć większych zastrzeżeń, ogrywa zawodniczki niżej notowane, ale jak już trafi na rywalkę zajmującą podobno lokatę w rankingu lub będącą w gazie to nie ma nic do powodzenia. Myślę, że gdyby dziewczyny grały na początku roku w Melbourne, gdzie Serbka grała przede wszystkim lepiej, bukmacherzy nie mieli by problemu z wytypowaniem faworytki tego spotkania. Tutaj w Meksyku Ana nie gra tak jak w Australii, ale jest zawodniczką nieobliczalną, i wierzę, że przypomni sobie dobre momenty z Melbourne i pokona Wozniacką, która nie jest w jakimś niesamowitym gazie. Myślę, że znowu będziemy świadkami 3 setów, ale mam nadzieję, żę po raz kolejny górą będzie moja zawodniczka. I to by było na tyle, lecę świętować zwycięstwo Petkovic i nie wiem, czy będę już w stanie obejrzeć spotkanie wyżej wymienionych zawodniczek ???? Oby do przodu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina :Tenis WTA
Godzina :19.00
Spotkanie :Cepelova - Petkovic Typ : Cepelova
Kurs :3.36 Bukmacher : Pinnacle

Mecz finałowy turnieju w Charleston na zielonej mączce ktoa z ziemnymi kortami europejskimi niewiele ma wspólnego. Nawierzchnia ta jest bardzo szybka jak na kort ziemny. Bukmacherzy wciąż nie doceniają młodej Słowaczki mimo pokonania Sereny Williams. Faworyzowanie Petkovic to lekka przesada Niemka jest faworytką , ale oprócz tego turnieju nie widziałem Petki w formie od dawna. Tutaj gra bardzo dobrze , ale czy koniecznie musi dziś wygrać. Moim zdaniem kursy bardzo zawyżone może to będzie pierwsze zwyciestwo Słowaczki w turnieju WTA i początek kariery.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Charleston (USA), ziemna

&amp;


Cepelova J. (Svk) - Petkovic A. (Ger)

Typ: Petkovic 1.38 Pinnacle Sports✅

Chyba nikogo nie zdziwi mój typ skierowany na zwycięstwo Niemki w tym spotkaniu i zarówno całym turnieju. Kto oglądał poczynania Petkovic w Charleston ten wie, że mógłbym zakończyć analizę na jednym zdaniu. Nie zgodzę się tutaj z przedmówcą i moim zdaniem po tym co zobaczyliśmy w wykonaniu Niemki w całym turnieju, począwszy od spotkania z Lisicką, do wczorajszego genialnego starcia z Bouchard ( to powinien być finał) nie mam dzisiaj najmniejszych wątpliwości, i szanując również dokonania Słowaczki podczas tych zawodów, ale to Petkovic będzie wznosiła puchar za zwycięstwo w tym turnieju i sądzę, że prezentując taką grę jak w poprzednich spotkaniach, zakończy ten mecz w 2 setach. Przede wszystkim doświadczenie po stronie Niemki, kolega napisał, że oprócz tego turnieju Petka nic szczególnego nie grała, to samo możemy napisać o Cepelovej, która nic szczególnego nie pokazywała od początku sezonu do momentu zawodów w Charleston. Nie możemy również porównywać rywalek, jakie musiały pokonać po drodze. Oczywiście duży szacunek dla Słowaczki za wyeliminowanie Williams, ale nie jest to też maszynka do wygrywania każdego starcia i przytrafiają się jej momenty słabości. Ponadto wyeliminowanie takich zawodniczek jak Bencic czy Hantuchova w porównaniu do Safarovej czy Bouchard to już moim zdaniem trochę wyższy poziom, z którymi Słowaczka miałaby spory problem, żeby coś ugrać. Petkovic w Charleston przypomina mi wyczyny Pironkovej w Sydney, czy też Muguruzy w Hobart, które niespodziewanie okazały się najlepsze podczas tych zawodów. Podobnie będzie w tym przypadku, i moim zdaniem szkoda pieniędzy na szukanie niespodzianki w tym spotkaniu i po prostu warto dostawić Niemkę do kombinacji lub też zaryzykować nad jakimś hc gemowym. Powodzenia!
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Charleston (USA), ziemna
&amp;

Cepelova J. (Svk) - Petkovic A. (Ger)
Typ: Petkovic 1.38 Pinnacle Sports
Chyba nikogo nie zdziwi mój typ skierowany na zwycięstwo Niemki w tym spotkaniu i zarówno całym turnieju. Kto oglądał poczynania Petkovic w Charleston ten wie, że mógłbym zakończyć analizę na jednym zdaniu. Nie zgodzę się tutaj z przedmówcą i moim zdaniem po tym co zobaczyliśmy w wykonaniu Niemki w całym turnieju, począwszy od spotkania z Lisicką, do wczorajszego genialnego starcia z Bouchard ( to powinien być finał) nie mam dzisiaj najmniejszych wątpliwości, i szanując również dokonania Słowaczki podczas tych zawodów, ale to Petkovic będzie wznosiła puchar za zwycięstwo w tym turnieju i sądzę, że prezentując taką grę jak w poprzednich spotkaniach, zakończy ten mecz w 2 setach. Przede wszystkim doświadczenie po stronie Niemki, kolega napisał, że oprócz tego turnieju Petka nic szczególnego nie grała, to samo możemy napisać o Cepelovej, która nic szczególnego nie pokazywała od początku sezonu do momentu zawodów w Charleston. Nie możemy również porównywać rywalek, jakie musiały pokonać po drodze. Oczywiście duży szacunek dla Słowaczki za wyeliminowanie Williams, ale nie jest to też maszynka do wygrywania każdego starcia i przytrafiają się jej momenty słabości. Ponadto wyeliminowanie takich zawodniczek jak Bencic czy Hantuchova w porównaniu do Safarovej czy Bouchard to już moim zdaniem trochę wyższy poziom, z którymi Słowaczka miałaby spory problem, żeby coś ugrać. Petkovic w Charleston przypomina mi wyczyny Pironkovej w Sydney, czy też Muguruzy w Hobart, które niespodziewanie okazały się najlepsze podczas tych zawodów. Podobnie będzie w tym przypadku, i moim zdaniem szkoda pieniędzy na szukanie niespodzianki w tym spotkaniu i po prostu warto dostawić Niemkę do kombinacji lub też zaryzykować nad jakimś hc gemowym. Powodzenia!

Uważam również ,że Petkovic jest faworytką , ale po takim kursie wolę zagrać na Cepelovą. W tenisie każdy kurs powyżej 1.3 juz jest &quot;podejrzany&quot; dlatego ja zawsze biorę kurs ponad 3 zamiast 1.3. Tenis to specyficzna dyscyplina moim zdaniem szanse na wygrana Słowaczki są wcale niemałe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 30

scuni

Użytkownik
Witam. Cepelova v Petkovic. Obie prezentują się b.dobrze w tym turnieju. Poroponuję over gemowy ponad 21.5 plus drugi finał Jaksic v Ivanowic również over ponad 19,5 . Jaksic powinna ugrać 8 gemów.Oba mecze stawka 2.64/1 SkyBet . Mój pierwszy post :grin: mam nadzieje, że nie ostatni. powodzenia
 
thecopro 157

thecopro

Użytkownik
Cepelova Jana - Petkovic Andrea
Petkovic rzeczywiście wydaję się być faworytką, ale kursy nie rozpieszczają i są według mnie nieco zaniżone - gdyby oscylowały w granicach 1.60 to z pewnością zagrałbym w jej kierunku. Obie Panie prezentują się na tym turnieju znakomicie, wygrywały z tenisistkami światowej klasy. Dzisiaj będzie decydować lepsza dyspozycyjność dnia. Dwa ostatnie mecze z udziałem Petkovic pokazały, że ma ona momentami duże przestoje (łatwo oddała w obu tych meczach sety po 6-1) i właśnie tutaj dopatruję się szansy na wygranie przynajmniej jednego seta dla Cepelovej. A kursy na ten zakład są całkiem przyzwoite. Słowaczka gra równo i dość stabilnie od dłuższego czasu i myślę, że jest obecnie w optymalnej formie by utrzeć Niemce nosa. Mecz na pewno wart obejrzenia. Powodzenia!
Pinnacle:
Cepelova Jana +1.5 seta - 1.80
 
goralzywiec13 172

goralzywiec13

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Charleston (USA), ziemna

&amp;


Cepelova J. (Svk) - Petkovic A. (Ger)

Typ: Petkovic 1.38 Pinnacle Sports

Chyba nikogo nie zdziwi mój typ skierowany na zwycięstwo Niemki w tym spotkaniu i zarówno całym turnieju. Kto oglądał poczynania Petkovic w Charleston ten wie, że mógłbym zakończyć analizę na jednym zdaniu. Nie zgodzę się tutaj z przedmówcą i moim zdaniem po tym co zobaczyliśmy w wykonaniu Niemki w całym turnieju, począwszy od spotkania z Lisicką, do wczorajszego genialnego starcia z Bouchard ( to powinien być finał) nie mam dzisiaj najmniejszych wątpliwości, i szanując również dokonania Słowaczki podczas tych zawodów, ale to Petkovic będzie wznosiła puchar za zwycięstwo w tym turnieju i sądzę, że prezentując taką grę jak w poprzednich spotkaniach, zakończy ten mecz w 2 setach. Przede wszystkim doświadczenie po stronie Niemki, kolega napisał, że oprócz tego turnieju Petka nic szczególnego nie grała, to samo możemy napisać o Cepelovej, która nic szczególnego nie pokazywała od początku sezonu do momentu zawodów w Charleston. Nie możemy również porównywać rywalek, jakie musiały pokonać po drodze. Oczywiście duży szacunek dla Słowaczki za wyeliminowanie Williams, ale nie jest to też maszynka do wygrywania każdego starcia i przytrafiają się jej momenty słabości. Ponadto wyeliminowanie takich zawodniczek jak Bencic czy Hantuchova w porównaniu do Safarovej czy Bouchard to już moim zdaniem trochę wyższy poziom, z którymi Słowaczka miałaby spory problem, żeby coś ugrać. Petkovic w Charleston przypomina mi wyczyny Pironkovej w Sydney, czy też Muguruzy w Hobart, które niespodziewanie okazały się najlepsze podczas tych zawodów. Podobnie będzie w tym przypadku, i moim zdaniem szkoda pieniędzy na szukanie niespodzianki w tym spotkaniu i po prostu warto dostawić Niemkę do kombinacji lub też zaryzykować nad jakimś hc gemowym. Powodzenia!

Wedlug mnie nie oplaca sie grac takich kursow tak jak wyzej kolega napisal bo to narazanie siebie na strate pieneidzy po tak malym kursie a szanse sa 40% do 60% weic nie taka kolosalna roznica, po drugie ogladalem ostatni mecz petkovic i w pierwszym secie nic nie pokazala, buchard jechala z nia na korcie jak ze szamta wiec nei wiem jak ona zachwyca w kazdym meczu ???? ostatni mecz to byla przepychanka tylko ! ???? w ostatnim secie pozdrawiam !
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Wedlug mnie nie oplaca sie grac takich kursow tak jak wyzej kolega napisal bo to narazanie siebie na strate pieneidzy po tak malym kursie a szanse sa 40% do 60% weic nie taka kolosalna roznica, po drugie ogladalem ostatni mecz petkovic i w pierwszym secie nic nie pokazala, buchard jechala z nia na korcie jak ze szamta wiec nei wiem jak ona zachwyca w kazdym meczu ostatni mecz to byla przepychanka tylko ! w ostatnim secie pozdrawiam !
Widac że kolega ma mało wspólnego z tenisem że takie brednie wypisuje Petkovic nic nie grała w 1 secie ? hehe Bouchard grała w jakby była w amoku,trafiała w same linie aż byłem w szoku z jaka precyzja można trafiać, myśle ze nawet sama williams nie miała by zawiele do powiedzenia gdyby grała z Kanadyjka,Petkovic wygrała przegany mecz,wspieła sie na wyżyny swoich umiejetności i pokonała świetnie dysponowana Kanadyjke.Ostatni mecz to była przepychanka tylko-dałes czadu ???? wiele wymian było naprawde na wysokim poziomie dawno takiego meczu nie wiedziałem w tenisie kobiecym- prosze cie nie kompromituj takimi tekstami. Osobiście nie dziwie sie że jest tak niski kurs na Petkovic ale itak warto zaryzykować,jeśli zagra tak jak z Bouchard to nie wiem co musiałoby sie stać aby to przegrała.

Petko 2;0 1.83 bet365✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom