>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Doha, Acapulco 21.02-27.02.2016

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Carla 3.62
Bet at home
Jest to moj pozegnalny ostatni typ na forum.
Agnieszce pasowal styl Roberty. Obie graja ladnie dla oka i duszy. Czas na rewanz za styczen. Hiszpanka gra defensywe i jest konsekwentna. Mecz po 50% dla kazdej. Carla wedlug mnie jutro wygra z Agnieszka. Polka moze byc zmeczona i nie wiem czy powtorzy kolejny taki dobry mecz jak dzis? Carla w styczniu nie miala sil w ich ostatnim spotkaniu. Jutro wedlug mnie mecz bedzie wygladal innaczej. Stawiam na Hiszpanke.
Powodzenia dla wszystkich. Ja ostatecznie rezygnuje z forum.
Andre@
Podzielam w/w opinię, a ze swojej strony pragnę dodać, że Carla nie gra tutaj jakiegoś wspaniałego tenisa po prostu gra bardzo konsekwentnie i powtarzalnie do znudzenia. Obawiam się o kondycję fizyczną Agnieszki - trzeba będzie dużo, dużo biegać, a Isia tego bardzo nie lubi...
Kurs @3,4 też jest zachęcający do zagrania na Hiszpankę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Obawiam się o kondycję fizyczną Agnieszki - trzeba będzie dużo, dużo biegać, a Isia tego bardzo nie lubi... Kurs @3,4 też jest zachęcający do zagrania na Hiszpankę
Bzdury jakich mało, Isia nie lubi biegać? Przecież ona w defensywie wyczynia cuda, i praktycznie w każdym spotkaniu musi się bronić przed atakami rywalek.
 
chalek66 99

chalek66

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Carla Suarez Navarro DW: 2:1 @3,75
H2H zdecydowanie na korzyść Agnieszki bo to aż 4:1. Trzy ostatnie mecze kończyły się trzema setami, z czego dwa wygrała Polka, jeden Hiszpanka. Co do formy obu pań. Carla rozgrywa przyzwoity turniej, wyeliminowała w końcu rewelacje turnieju Vesnine. Agnieszka wygrała wczoraj z Robertą Vinci, która w ostatnich tygodniach dobrze sobie radziła. I to właśnie skupie się na Polce. Zarówno w meczu z Niculescu i Vinci Aga wchodziła dosyć długo w mecz, aż w końcu odpaliła. Rumunka nie potrafiła tego wykorzystać, natomiast Włoszka jak najbardziej. I właśnie tutaj upatruje DW bo Carla tez kelnerką nie jest i widzę tutaj zwycięstwo Polki 2:1.
Kasatkina/Vesnina - Chan/Chan 1 @2,25
Wczoraj doszło do niecodziennej sytuacji w kobiecym deblu, czyli najlepsza para, która jest praktycznie nie do pokonania przegrała właśnie z parą Kasatkina/Vesnina. Widziałem jeden mecz tej pary i wydaje mi się, że Vesnina skorzysta na zmianie partnerki, bo widać, że lepiej się dogaduje z Kasatkiną niż Makarovą. Na przeciwko też wyśmienita para deblistek czyli Chan/Chan. Ale pokonanie Hingis/Mirza musi dać wielkiego kopa i dodać pewności siebie. Także dzisiaj gramy na Rosjanki ;)
Proszę dodać bukmachera./Macko18
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Jako że mamy bardzo ubogą ofertę u naszych &quot;niesfornych&quot; dziewczyn wybrałem tylko parć spotkań na dzisiejszy dzień idę dziś bardziej w ATP także zaczynamy

WTA DOHA
????A.Radwańska - Carla Suarez Carla Suarez +1.5 seta unibet 1.93✅✅✅✅
????A.Radwańska - Carla Suarez 2 unibet 3.60✅✅✅✅
H2H owszem niekorzystne dla Hiszpanki tylko jakbyśmy się zgłębili w nie głębiej zobaczymy że trzy pierwsze zwycięstwa naszej zawodniczki to kolejno rok 2009 toronto , 2010 feed cup , 2012 US Open wtedy Agnieszka była inną tenisistką Carla również wszystko się zmieniło począwszy od nich po nawet sprzęt do grania w tenisa . Ja patrzę bliżej i wychodzi H2H 1:1 2015 Carla wygrywa w Miami 2:1 Agnieszka ostatnio 2:0 na AO . Tak jak wspominałem nie warto ufać do końca Polce mimo że gra dobrze to ma wahania, teraz ma jeszcze lepszą tenisistkę przeciwko sobie niż Vinci bo jest to Carla która mimo swojego śmiesznego wyglądu gra wybornie i warto jej w tym meczu zaufać .
Podsumuję Carla w tym turnieju ma bardziej wymagające przeciwniczki na rozkładzie które ogrywała łatwo 2:0 i to nie przypadkowo niż Agnieszka, dla Radwańskiej to będzie prawdziwy sprawdzian siły i myślę że go obleje ufam Hiszpance i wchodzę w główny zakład że zwycięży seta a gdy to zrobi nie da sobie wyszarpać zwycięstwa i tak też gram przewiduję 2:0 dla Carli .

PS. Uratowało mnie tylko to że zrobiłem transfer na Bet 365 i tam zagrałem typy na Petke Akurat i Nicka bo w unibecie nie ma zwrotów przy kreczu , było gorąco
????J.Ostapenko - A.Petkovic 2 unibet 1.48Krecz PETKOVIC .ZWROT
????J.Ostapenko - APetkovic DW 0:2 unibet 2.25Krecz PETKOVIC ZWROT
Naprawdę warto grać na Niemke w tym turnieju chyba się sami o tym przekonaliście gra wybornie i na pewno zamelduję się w Finale w Doha . Jelena mimo respektu do niej i szacunku co wykonała w tym turnieju nie ma już dużych szans wręcz najmniejszych w starci z tak dysponowaną Andrea . Podsumuję kurs na zwycięstwo jest do grania 1.48 w unibet nie jest duży ale przyzwoity i to mój główny zakład i gram go za stawke + ale idę też dalej i typuję że Andrea odprawi rywalkę w dwóch setach i melduję się w finale .

WTA Acapulco

????D.Cibulkova - McHale ????McHale +1.5 seta unibet 1.72⛔
????D.Cibulkova - ????McHale 2 unibet 2.95
⛔
Mamy półfinał i tam Słowaczka zmierzy się z moją faworytką do wygrania tego turnieju Amerykanką Cristiną McHale . Dominika jest jak rosyjska ruletka i to pokazała na tym turnieju od rozgromienia przez walkower na męczarniach z Larsson kończąc . Uważam że to powinien być mimo wszystko półfinał Azarenka-McHale bo Cibulkova na niego kompletnie nie zasługuję jest tu przypadkiem bo tak się ułożyło pod nią akurat . McHale jest w formię i jest w gazie to czuć na kilometr powinna poradzić sobię z Dominiką ale napewno nie bedzie to łatwy mecz . H2H na korzyść Cibulkovej ale dwa mecze grały w 2011-2012 roku tam McHale potrafiła w jednym pojedynku urwać seta , a teraz sedno pod ten tym panie spotkały się w 2014 roku własnie na turnieju w Acapulco wygrała Dominika 2:1 ale potrzebowała aż na to 2 godziny i 56 minut . Podsumuję ten typ McHale po tym co pokazuję na tym turnieju uważam że wygra to spotkanie z Dominiką która nie jest w stabilnej formie na ten czas , mój główny bet to set który jestem pewien że zostanie pokryty ale idę z przekonaniem w zwycięstwo McHale ufam jej na tym turnieju od początku to jej turniej i nie zmieni tego Słowaczka McHale win .

Niestety Cristina chyba nie wytrzymała wagi spotkania ... szkoda bo wydawał się fajny typ niestety niepowodzenie , liczę bardzo n Y.Wickemayer że zagra w finale i odprawi Słowaczkę :cool:
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Jako że mamy bardzo ubogą ofertę u naszych &quot;niesfornych&quot; dziewczyn wybrałem tylko parć spotkań na dzisiejszy dzień idę dziś bardziej w ATP także zaczynamy

WTA DOHA
????A.Radwańska - Carla Suarez Carla Suarez +1.5 seta unibet 1.93
????A.Radwańska - Carla Suarez 2 unibet 3.60
H2H owszem niekorzystne dla Hiszpanki tylko jakbyśmy się zgłębili w nie głębiej zobaczymy że trzy pierwsze zwycięstwa naszej zawodniczki to kolejno rok 2009 toronto , 2010 feed cup , 2012 US Open wtedy Agnieszka była inną tenisistką Carla również wszystko się zmieniło począwszy od nich po nawet sprzęt do grania w tenisa . Ja patrzę bliżej i wychodzi H2H 1:1 2015 Carla wygrywa w Miami 2:1 Agnieszka ostatnio 2:0 na AO . Tak jak wspominałem nie warto ufać do końca Polce mimo że gra dobrze to ma wahania, teraz ma jeszcze lepszą tenisistkę przeciwko sobie niż Vinci bo jest to Carla która mimo swojego śmiesznego wyglądu gra wybornie i warto jej w tym meczu zaufać .
Podsumuję Carla w tym turnieju ma bardziej wymagające przeciwniczki na rozkładzie które ogrywała łatwo 2:0 i to nie przypadkowo niż Agnieszka, dla Radwańskiej to będzie prawdziwy sprawdzian siły i myślę że go obleje ufam Hiszpance i wchodzę w główny zakład że zwycięży seta a gdy to zrobi nie da sobie wyszarpać zwycięstwa i tak też gram przewiduję 2:0 dla Carli .

????J.Ostapenko - A.Petkovic 2 unibet 1.48
????J.Ostapenko - APetkovic DW 0:2 unibet 2.25
Naprawdę warto grać na Niemke w tym turnieju chyba się sami o tym przekonaliście gra wybornie i na pewno zamelduję się w Finale w Doha . Jelena mimo respektu do niej i szacunku co wykonała w tym turnieju nie ma już dużych szans wręcz najmniejszych w starci z tak dysponowaną Andrea . Podsumuję kurs na zwycięstwo jest do grania 1.48 w unibet nie jest duży ale przyzwoity i to mój główny zakład i gram go za stawke + ale idę też dalej i typuję że Andrea odprawi rywalkę w dwóch setach i melduję się w finale .

WTA Acapulco

????D.Cibulkova - McHale McHale +1.5 seta unibet 1.72
????D.Cibulkova - McHale 2 unibet 2.95

Mamy półfinał i tam Słowaczka zmierzy się z moją faworytką do wygrania tego turnieju Amerykanką Cristiną McHale . Dominika jest jak rosyjska ruletka i to pokazała na tym turnieju od rozgromienia przez walkower na męczarniach z Larsson kończąc . Uważam że to powinien być mimo wszystko półfinał Azarenka-McHale bo Cibulkova na niego kompletnie nie zasługuję jest tu przypadkiem bo tak się ułożyło pod nią akurat . McHale jest w formię i jest w gazie to czuć na kilometr powinna poradzić sobię z Dominiką ale napewno nie bedzie to łatwy mecz . H2H na korzyść Cibulkovej ale dwa mecze grały w 2011-2012 roku tam McHale potrafiła w jednym pojedynku urwać seta , a teraz sedno pod ten tym panie spotkały się w 2014 roku własnie na turnieju w Acapulco wygrała Dominika 2:1 ale potrzebowała aż na to 2 godziny i 56 minut . Podsumuję ten typ McHale po tym co pokazuję na tym turnieju uważam że wygra to spotkanie z Dominiką która nie jest w stabilnej formie na ten czas , mój główny bet to set który jestem pewien że zostanie pokryty ale idę z przekonaniem w zwycięstwo McHale ufam jej na tym turnieju od początku to jej turniej i nie zmieni tego Słowaczka McHale win .
Większych bzdur odnośnie meczu Radwanskiej nie słyszałem. Po pierwsze popracuj nad interpunkcja, bo nikt nie rozumie co piszesz. Nie warto ufać Polce? Co za bzdury wyssane z palca, Vinci jest gorsza zawodniczką od Hiszpanki??? Hehe wolne żarty, obejrzyj sobie może jeszcze raz dokładnie wczorajszy mecz, Szwajcarka bez formy po kontuzji, Vesnina pomału wraca ale nie na rywalizacje z zawodniczkach z topu. Chciałbym zobaczyć jak Carla gra z Niculescu czy Vinci - ciekawe czy jednoręczny Backhand by wystarczył. Polka długo wchodzi w mecz, stąd może stracić tego seta, ale to dzisiaj Carla musi przejąć pałeczkę i grać w ofensywie, a jak Isia gra w obronie i przy siatce to przekonaliśmy się wczoraj. Grasz na siłe przeciwko Radwanskiej od początku, myślałem, że dasz sobie spokój po meczu z Vinci , ale najwyraźniej nie widziałeś meczu. Skończ z tymi bzdurami i najpierw popracuj nad pisownią małolacie....
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Faktycznie, ubogo dzisiaj, ale idzie wynaleźć kilka ciekawych typów.
Radwańska - Navarro
powyżej 20.5 gema @ 1.90 B365
⛔ kto mógł przewidzieć że Isia okaże się aż taką pisią ????
Czy tylko mi wydaje się, że Agnieszka zaczyna grać dopiero od 2 seta? Nie wiem, czy to kwestia dochodzenia do formy po AO, czy braku koncentracji, ale i w meczu z Niculescu, i w meczu z Vinci Aga włączyła wyższy bieg dopiero w drugiej partii. Nie zdziwię się, jak będzie tak również dzisiaj. Gram powyżej 20.5 gema, kurs fajny, na spacerek się nie zanosi, Carla na bank nie odpuści.
Dla ryzykantów Carla po 3.75 na B365 - w WTA często dochodzi do niespodzianek, a ja nie rozumiem dlaczego na finał buki powystawiały na Agę kursy po ~1.30. Dla mnie co najwyżej ten mecz jest 60:40 na korzyść Agi. Ktoś pamięta, jakie były kursy na Williams i Kerber w finale AO? ;)
Cibulkova - McHale
McHale @ 3.00 B365

Cibulkova ma manierę wywalenia z turnieju paru dobrych zawodniczek a potem zebrania bęcków w najmniej oczekiwanym momencie. Miała farta z Azarenką, z Larsson męczyła się niemiłosiernie. W tamtym tygodniu rozwaliła Wozniacki, by potem dostać łomot od chyba Kasatskinej, McHale ma ostatnio wzwyżkę formy, nie zdziwię się jak Cebulka odpadnie po dwóch setach. Na Pewno nie zagrałbym Cibulkovej po tak śmiesznym kursie.
Powodzenia wszystkim na piąteczek, wreszcie weekendzik ????
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Większych bzdur odnośnie meczu Radwanskiej nie słyszałem. Po pierwsze popracuj nad interpunkcja, bo nikt nie rozumie co piszesz. Nie warto ufać Polce? Co za bzdury wyssane z palca, Vinci jest gorsza zawodniczką od Hiszpanki??? Hehe wolne żarty, obejrzyj sobie może jeszcze raz dokładnie wczorajszy mecz, Szwajcarka bez formy po kontuzji, Vesnina pomału wraca ale nie na rywalizacje z zawodniczkach z topu. Chciałbym zobaczyć jak Carla gra z Niculescu czy Vinci - ciekawe czy jednoręczny Backhand by wystarczył. Polka długo wchodzi w mecz, stąd może stracić tego seta, ale to dzisiaj Carla musi przejąć pałeczkę i grać w ofensywie, a jak Isia gra w obronie i przy siatce to przekonaliśmy się wczoraj. Grasz na siłe przeciwko Radwanskiej od początku, myślałem, że dasz sobie spokój po meczu z Vinci , ale najwyraźniej nie widziałeś meczu. Skończ z tymi bzdurami i najpierw popracuj nad pisownią małolacie....
Masz inne zdanie i tyle mecz meczowi nie jest równy powinieneś to wiedzieć , nie obchodzi mnie w tym momencie jak Carla by zagrała z Niculescu czy Vinci bo mecz jest pomiędzy Radwańską a Suarez jakbyś nie zauważył. Zwycięzców się nie sądzi powinieneś być tego świadomy, a ty chcesz chyba wmówić ludzią że Carla to wygrała tylko dlatego że Baczyński to grała w tym meczu na wózku a Vesina tylko z jedną ręką dlatego wygrała. Doceniam Radwańską nie znalazła się tu przypadkowo ale i Carla również się tu przypadkowo nie znalazła , nie gram nic na siłę to moje przekonanie, przyjmuję twoje zdanie ale się z nim nie zgadzam i gram na Hiszpankę moge ? Mogę i skończ pajacowac i mnie wyzywać od małolatów bo nie wierzę w twoją Agnieszkę i ci gul skoczył najwyrazniej , nie nie warto ufać Polce tak uważam i nie musisz się zgadzać ze mną nie potrzebuję tego , wyżej cenię umiejętności Carli min za jednoręczny backhand niż Vinci mogę? Też mogę . Gram na set dla Hiszpanki i na mecz i zobaczymy kto miał rację . Tyle z Mojej strony .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Większych bzdur odnośnie meczu Radwanskiej nie słyszałem. Po pierwsze popracuj nad interpunkcja, bo nikt nie rozumie co piszesz. Nie warto ufać Polce? Co za bzdury wyssane z palca, Vinci jest gorsza zawodniczką od Hiszpanki??? Hehe wolne żarty, obejrzyj sobie może jeszcze raz dokładnie wczorajszy mecz, Szwajcarka bez formy po kontuzji, Vesnina pomału wraca ale nie na rywalizacje z zawodniczkach z topu. Chciałbym zobaczyć jak Carla gra z Niculescu czy Vinci - ciekawe czy jednoręczny Backhand by wystarczył. Polka długo wchodzi w mecz, stąd może stracić tego seta, ale to dzisiaj Carla musi przejąć pałeczkę i grać w ofensywie, a jak Isia gra w obronie i przy siatce to przekonaliśmy się wczoraj. Grasz na siłe przeciwko Radwanskiej od początku, myślałem, że dasz sobie spokój po meczu z Vinci , ale najwyraźniej nie widziałeś meczu. Skończ z tymi bzdurami i najpierw popracuj nad pisownią małolacie....
Tarki, zluzuj majty, od kiedy to lata na karku decydują o randze typera? Myślałem że plusy i minusy na kuponach. Ale do rzeczy.
Dlaczego każesz wszystkim ufać Radwańskiej? Od początku jej kariery pamiętam, że mecze kapitalne przeplatała z zupełnie niewyjaśnionymi wtopami. Czy to wina Lotnika że buki powystawiały kursy 73-27 na Agę? Według mnie Radwańska nie jest w top formie, może grać lepiej i pokazał to chociażby mecz z Niculescu. Wczoraj Vinci też seta jej urwała. Nikt nie każe grać nikomu czystej Carli, ale handi +1.5 seta może wejść, kurs nie jest zły - czemu nie? Ja na B365 nie mam takich setowych handi, ale gram over gemowy, bo uważam że będzie w tym meczu walka. Jak to u Pań. Mecz rozstrzygnie kto miał rację, ale analiza to wypadkowa różnych argumentów, jeśli uważasz że Aga jest taka zajebista, to zagraj na 2:0, albo na 1 po kursie 1.30 za grubszą kasę. Tylko żebyś się nie dziwił jak nasza Isia znowu dostanie downa w dniu ważnego meczu i przegra, już nie takie faworytki po śmiesznych kursikach dostawały łomot, ot przykład Williams w AO gdzie Kerber na którą był kurs ponad 5 bodajże powiozła niezwyciężoną Amerykankę.
Każda taktyka jest dobra jeśli daje zarobić. Wczoraj te +1.5 seta w meczu Vinci mu weszło, to idzie tym samym tropem dzisiaj. Nie zgadzasz się - napisz swój punkt widzenia, każdy wybierze co uważa za bardziej racjonalne. Ale krzykami i wyzwiskami na pewno ani nikogo nie przekonasz, ani też nie zyskasz chwały, ja mam 2 lata mniej od Lotnika, a to mnie się wydaje, że to właśnie Ty zachowałeś się jak małolat, bo starszak powinien przynajmniej kulturę i spokój zachować, pokazać klasę, a nie przez internety piórka stroszyć.
Wyluzujcie chłopaki, nie ma się co spinać. Ja nie jestem po żadnej ze stron, ale uważam że takie jazdy są bez sensu. Jak mu wejdzie Carla, to się każdy zdziwi. Jak nie wejdzie, to jeszcze Ci Lotnik repa da ;) Ważne żeby każdy grał swoje przekonanie po atrakcyjnych kursach i wygrywał kasę. W WTA często wchodzą wyższe kursy, więc może jest w tym metoda ????
Apeluję o spokój Panowie. Szanujmy się.
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
Panowie w zyciu nie lokujcie kasy w McHale .SLedzilem jej wczorajszy mecz i w zyciu takiej patologii nie widzialem.w 2 secie miec 5-4 swoj serwis i przerznac seta to trzeba sie postarac.Chorwatka byla jeszcze zalosniejsza i to chyba tylko uratowalo amerykanke.Cibulkova po 1 secie sie ogarnela w miare i dyktowala warunki i mysle ze dzis nie zrobi takiej patoli jak wczoraj Lucic

edit

Chodziło mi kolegi sympatyczny ze mchale już miała mecz i to zmarnowala
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Nooo serwis w kobiecym w tenisie to taki atut ze nie wiem ???? I patrzac ze w tym meczu bylo 15 przelaman to rzeczywiscie polamanie sie przy 5-4 bylo czyms nadzwyczajnym ????

Wyjątkowo zostawię ten post. Rzeczywiście irracjonalnym jest powyższe stwierdzenie kolegi, że oddanie podania u kobiet jest czymś nadzwyczajnym. /Kuchcik
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Radwańska(-3,5g) - Suarez Navarro 1 1,66 MarathonBet - 5j
Agnieszka jak dla mnie jest tu konkretną faworytką w tym i widzę jej znaczną przewagę w tym starciu. O serwisie niewiele powiem, jak Aga trafi 1 to będzie wygrywać, drugi może być różnie, lecz Carla jak dla mnie nie jest typową &quot;kilerką&quot; i nie będzie zabijać tego serwisu. W wymianach oczywiście lepsza Polka, wystarczy spojrzeć na wczorajszy mecz z Vinci i jedynie Hiszpanka ma groźny backhand, lecz Agnieszka jest na tyle inteligentną zawodniczką, że doskonale będzie wiedzieć gdzie i jak ma zagrać, by niwelować to zagrożenie.
W tym roku Panie już grały ze sobą, wtedy gładko wygrała Polka 6:1 | 6:3 na Australian Open. Dziś może tak łatwo nie będzie, aczkolwiek nie będzie jakoś ciężko. Aga do tej pary grała średniawo, wczoraj odpaliła, więc weźmie ten turniej, natomiast Hiszpanka jeszcze bez słabszego meczu, a jak wiemy zdarzają jej się takie dość często i pewne jej przestoje w grze i masa ue momentami sprawią, że Polka aż tak trudno mieć nie będzie.
 
piopul 57

piopul

Użytkownik
A. Radwańska v Suarez Navarro @ 3.75 bet365
Po takim kursie to aż żal nie grać Hiszpanki, pomimo, że to wg mnie ona jest tutaj faworytką. Samymi umiejętnościami nie dorównuje Polce, ale Agnieszka na wymianach za linii nie będzie miała zbyt dużej przewagi, ona gra znakomicie przy siatce, a mocne uderzenia Hiszpanki będą spychały Agę do defensywy. Jeśli tylko Carla zachowa silną wolę i nie będzie się podpalać, wyrzucać piłki na aut to wydaje mi się, że powinna to wygrać. Ma za sobą dwa gładkie zwycięstwa, wczoraj Aga się nabiegała. Jeżeli Carla wygra pierwszego seta, to jeszcze nic nie jest przesądzone, bo tak jak wczoraj pisałem odnośnie Agi, że może przegrać z Vinci pierwszego seta, tak też się stało, najwyraźniej musiała rozpracować rywalkę, proste. Dodajmy też, że Vinci i Aga grają zbliżony tenis, dlatego było wczoraj tyle breakpointów i przełamań. Aga nie potrafi solidnie returnować, jest drobniejsza, ona jest lepsza do gry kombinacyjnej, sama wczoraj przyznała, że mecze z Vinci to wisienka na torcie w ich wykonaniu, bo obie uwielbiają finezyjną grę. Oczywiście serwis tutaj nie będzie miał większego znaczenia przy obu stronach, jednakże ważne będą returny Agnieszki, bo ona samą grą z końcowej linii sama się wymęczy. Jak kibicowałem Polce, no i oczywiście fajnie by było gdyby wygrała, ale po takim kursie nawet nie chce ryzykować, tak teraz wydaje mi się, że może jej braknąć powera, a z Suarez takie zagrania jak wczoraj z Vinci to może i będą się zdarzać, ale tylko sporadycznie. Agnieszka według mnie nie będzie miała wielu szans na dojście do siatki, mam tu głównie na oku potężny zarówno FH jak i BH Hiszpanki. No i tak jak pisałem, jeśli Carla wygra pierwszego seta, to jak wiadomo, kobiecy tenis jest pełen niespodzianek, nic nie jest przesądzone, aczkolwiek mam przeczucie, że nie zmarnowałaby takiej szansy i poszłaby za ciosem. Mecz startuje za 20 minut, także pora przybić się do fotela i kibicować. Udanych typów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Nigdy bym nie przypuszczal ze bede czekal z niecierpliwoscia na kolejny mecz w wykonaniu Radwanskiej kiedys to bylo tylko przezucanie pilki przez srodek kortu nuda i jeszcze raz nuda,teraz to jest jak ogladanie dobrego filmu badz spektaklu .Sztuka i mistrzostwo w jednym.Na naszych oczach wyrosl nam geniusz tenisowy bo inaczej tego nie mozna nazawac.Fenomen szkoda tylko ze tenis Radwanskiej zostaje zabity przez cyborgi pokroju Williams Sharapova,Kvitova.Przyjdzie jeszcze moment Wielkiej Chwaly sprawiedliwosc musi byc na tym swiecie ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Na podstawie którego rankingu rozstawia się babki w Doha? Co ten ranking obejmuje?
Na podstawie rankingu WTA z dnia 11.01.2016r.

// Tarki taki znawca wyszedł z Ciebie właśnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
WTA DOHA
????S.Stephens - Y.Wickemeyer Y.Wickemayer +1.5 seta unibet 1.70⛔⛔
????S.Stephens - Y.Wickemeyer 2 unibet 2.90⛔⛔
Dziś w Acapulco już będzie poważna gra bo mamy półfinały . Na przeciw siebie staną
Belgijka mająca 26 lat i zajmująca 54 lokatę i czarnoskóra tenisistka z Ameryki młoda utalentowana Sloana Stephens . Co mogę powiedzieć o Belgijce jest to zawodniczka za dobra na ITF i czasami za słaba na WTA , w rozgrywkach ITF jest bardzo doświadczona wygrywa dużo turnieji , szczególnie na hardzie . Ona jest wręcz stworzona do hardu i tu osiąga najlepsze wyniki , mierzy 182 cm wzrostu podanie też ma przyzwoite czego chcieć więcej . Jej droga w tym turnieju jest wyboista ale ładnie sobie radzi , pokonanie groznej zawodniczki gospodarzy Rodrigez , pokonanie Monici Puig, oglądałem kawełek meczu wyglądała bardzo przyzwoicie , wreszcie chyba największe zaskoczenie pokonanie faworyzowanej Ruski w 2 setach , nie widziałem statystyk ale 1 serwis na poziomie 67 % , 6 asów , dobry return robią wrażenie . Sloane fantastyczny występw Aucland , pokonanie tam Wozniacki , J Goerges , N.Broady robi wrażenie , ale potem się zesrało przysłowiowo wyszystko , odpadnięcie z AO z Chinką i zero gry , tutaj odprawiła z kwitkiem Olge Białorusinkę co sezon ma mizerny , wręcz dramatyczny , L Corico po 3 setach , i Japonkę Naomi ale ona powoli traci formę co widać więc to nie zaskoczenie . Podsumuję ten mecz z formą u Belgijki jest dobrze , u Amerykanki również nie najgorzej ale ide w bet po tym co widzę na tym turnieju w Belgijkę , panie spotkały sie raz w Miami gdzie górą była &quot;Czarnulka&quot; czas na rewanż . Wchodzę z stawką + na set Unibet 1.70 + Set dla Wickemayer i to główny bet na ten mecz który polecam i jestem go pewien , i wchodzę delikatniej za 80-100 zł w jej zwycięstwo po kursie który podałem do konkursu . Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Carla 3.62 2010-2016 Naprawdę piękny i wspaniały czas. Zabawa w WTA to naprawdę fajna zabawa! Wszystkim zycze powodzenia i sportowej pokory! Bet at home Jest to moj pozegnalny ostatni typ na forum. Agnieszce pasowal styl Roberty. Obie graja ladnie dla oka i duszy. Czas na rewanz za styczen. Hiszpanka gra defensywe i jest konsekwentna. Mecz po 50% dla kazdej. Carla wedlug mnie jutro wygra z Agnieszka. Polka moze byc zmeczona i nie wiem czy powtorzy kolejny taki dobry mecz jak dzis? Carla w styczniu nie miala sil w ich ostatnim spotkaniu. Jutro wedlug mnie mecz bedzie wygladal innaczej. Stawiam na Hiszpanke. Powodzenia dla wszystkich. Ja ostatecznie rezygnuje z forum. Andre@
No to gratulacje. Jeszcze pewnie cos tam od Ciebie kiedys przeczytamy w przyslosci jednak podejrzewam, ale wyglada ze nie predko. Dobremu typerowi zawsze nalezy sie slowo uznania.
To sie nazywa pozegnac z klasa. Pozdrowienia.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Ostapenko @3.05 ónibet
Piękny prezent od bukmacherów dzisiaj mamy. Kurs ponad 3?! Nie chcę moim głównym argumentem czynić H2H, ale muszę o tym wspomnieć, bo to że młoda Jelena po prostu ROZWALIŁA Carlę na Wimbledonie kilka miesięcy temu jest dość istotne. Mój najważniejszy argument przemawiający na zwycięstwo młodej to przede wszystkim jej psychika. Mimo że ma 18 lat jest niesamowicie odporna psychicznie, to nie jest zawodniczka typu Gavrilova np. Ona nawet jak będzie przegrywała z Carlą 0-6, 0-5 to będzie walczyła do końca i ma szansę wygrać. Nie ma w niej żadnej tremy czy strachu. Ok, a teraz parę argumentów sportowych. Jelena gra bardzo mocno, kątowo, rozrzuca rywalki po korcie. Ok zdarza jej się wyrzucać, a Carla po pierwsze jest w gazie a po drugie swoim jednoręcznym BH potrafi siać spustoszenie. Dlatego nie twierdzę że to będzie mecz 6-2, 6-1 dla Ostapenko. Zapewne będzie wyrównany, ale jak dla mnie Jelena Ostapenko wyjdzie z niego zwycięsko, a kurs 3.05 tylko zachęca to gry. Moim zdaniem nie warto grać +1.5 seta na Ostapenko. Jak już ma wygrać jednego seta to przecież zdecydowanie powalczy o mecz, a kurs dużo dużo lepszy.
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Niestety wczoraj typ i na Mchale że ugra seta , i na Yanine były żałosne , niepowodzenie , &quot;niesforne&quot; dziewczyny zwiodły , a są już finały więc oferta jest gorzej niż uboga , idę w kwalifikację które odbywają się w Monterey , ale też wybieram dwa bety z finałów .

WTA DOHA FINAŁ
????J.Ostapenko - Carla Suarez 2 unibet 1.37✅✅✅✅
????J.Ostapenko - Carla Suarez over 20,5 unibet 1.80
✅✅✅✅
Ostatni epizod w DOHA przed nami . Finał dość niespodziewany ale wiadomo że to ukochane WTA i tu wszystko się może zdarzyć . Łotyszka gra na razie nadspodziewanie dobrze w Katarze , pokonała dużo lepsze zawodniczki od siebie i to się ceni ,forma jest nie ma się co oszukiwać . Carla no to wiadomo.. idzie tu jak burza pokonuje rywalki konsekwentnie 2:0 , Hiszpanka mimo sporo sukcesów walczy dopiero o 2 czy 3 już nie pamiętam triumf na głównym szczeblu WTA i uważam że go nie zmarnuje . Jak ja widzę ten mecz ? No bezsprzecznie idę w stronę Carli Suarez ,jest wypoczęta na tym turnieju , trafia co ma trafiać , niepokoi mnie to u Łotyszki żeby udzwignęła ciężar gatunkowy meczu , z Petką dostawała już 1:5 i gdyby nie problemy zdrowotne Niemki mogło by to się skończyć pogromem , mam nadzieję że wyciągnie wnioski i powalczy w tym meczu co zwiastuję , że granica gemów 20,5 zostanie pokryta , Carla pokrywała tą granice w meczach z Vekić i Vesiną , czyli teoretycznie słabszymi rywalkami niż Baczyński i Radwańska , liczę że tak będzie i tym razem , wyczuwam w tym meczu tie break ale nigdy nie gram takich zakładów. Carla to wygra bez wątpienia i tak też gram , ale gram też over gemowy gdzie kurs jest smakowity i warty gry .


WTA ACAPULCO FINAŁ
????D.Cibulkova - S.Stephens 2 unibet 1.62✅✅✅✅
????D.Cibulkova - S.Stephens DW 0:2 unibet 2.60
⛔⛔⛔⛔
Po tym co widziałem wczoraj to jedno mogę powiedzieć .. &quot;Czarnulka&quot; pobiera trofeum w Acapulco bez dwóch zdań , zmiotła Yanine z kortów chociaż szedłem w stronę Belgijki na set to się zawiodłem , Sloana świetna w wymianach , 1 serwisem trafiała 70 % a skuteczność fantastyczna 84 % punktów po 1 serwisie , nie mogła tego nie wygrać . Dominikę też oglądałem , zwycięzców się nie sądzi ale McHale widać było w tym meczu zmęczenie tym turniejem ewidentnie , grała 3 ciężkie mecze 3 setowe wcześniej no i zabrakło &quot;powera&quot; . H2H jest remisowe w 2012 w Brisbane wygrała &quot;Czarnulka&quot; 2:0 , w Toronto 2015 wygrała 2:0 Cibulkova . Po tym co widziałem wchodzę w zakład na Amerykankę , Dominika nie wygląda dobrze , co prawie wykorzystała Szwedka tylko też nie wytrzymała miała medicala itd , nie wygląda dobrze ale jest w Finale to tylko w WTA . Podsumuję ten mecz Amerykanka wystrzeliła z formą , ma lepsze podanie niż Słowaczka , fajnie returnuje , na ten moment u Dominiki widzę spore wahania zle wejdzie w mecz i pozamiatane , typuję tutaj gładkie zwycięstwo Sloane , nie sądzę że zagrają 3 sety to będzie mecz do jednej bramki , w tej formie uważam że będzie strzelać wyłącznie Amerykanka , pobieram fajny na nią kurs na zwycięstwo 1.62 co polecam , a że ja jestem odważny gram DW będzie pogrom bez dwóch zdań .

&quot;Czekoladka&quot; MIAŁA WIELKĄ SZANSE WYGRAĆ TO SPOTKANIE W 2 SETACH , MIAŁA PIŁKĘ NA PROWADZENIE 4:1 W DRUGIM SECIE , POTEM ZŁAPAŁA PRZESTÓJ , MECZ WALKI , NIE BYŁO POGROMU , ALE OSTATECZNIE WYSZŁA Z NIEGO ZWYCIĘSKO STEPHENS .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom