>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Doha, Acapulco 21.02-27.02.2016

Status
Zamknięty.
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Miejsce: Doha, Qatar
Data rozgrywania: 21.02.2016 - 27.02.2016
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula Nagród: $731,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.qatartennis.org/tournamen...open-2015.html
Lista Startowa: Turniej i kwalifikacje
Drabinka: Singlowa / Deblowa
Plan gier: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2016/1003/OP.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/qatar/wta-doha/

Miejsce: Acapulco, Mexico
Data rozgrywania: 22.02.2015 - 27.02.2015
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula Nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.abiertomexicanodetenis.com/en/
Lista Startowa: Turniej i kwalifikacje
Drabinka: Singlowa / Deblowa
Plan gier: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2016/1002/OP.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/mexico/wta-acapulco/
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Broady N. 1.60 STS
Moja faworytka robi cały czas ogromne postępy. W takim tempie wróżę jej szybko top 50 na liście WTA. Jej tenis jest na wyższym pułapie do tenisa Vesniny. Rosjanka w singlu gra bardzo nierówno. Broady obecnie gra bardzo dobrze i pewnie.

A.
 
K 165

karol666

Użytkownik
Broady N. 1.60 STS

Moja faworytka robi cały czas ogromne postępy. W takim tempie wróżę jej szybko top 50 na liście WTA. Jej tenis jest na wyższym pułapie do tenisa Vesniny. Rosjanka w singlu gra bardzo nierówno. Broady obecnie gra bardzo dobrze i pewnie.


A.
Jednak dzisiaj Vesnina poziom wyżej. Patrząc na statystyki, to Broady na returnie nie istniała
 
piopul 57

piopul

Użytkownik
S. Zheng v V. Lepchenko @ 2.10 bet365
Dla mnie mecz godny zaryzykowania tym bardziej, że obie Panie spotkały się ze sobą zaledwie 5 dni temu i górą była Chinka. W mojej ocenie Lepchenko póki co jest w poszukiwaniu formy, ogromne problemy z serwisem i przy returnie mogą mieć duży wpływ na rezultat spotkania. Gdyby kursy były odwrotnie nawet bym nie ruszał tego meczu, ale z uwagi na to, że Chinka w tym roku nie najgorzej sobie poczyna i jest póki co świeża, uważam, że powinna pokonać swoją rywalkę w dwóch setach.

U. Radwańska v R. Hogenkamp @ 2.25 bet365
W tym starciu jestem ewidentnie za Holenderką, w pucharze Davisa w meczu z Kuznetsovą zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Jej niezwykle silna fizyczne i utytułowana rywalka może i nie zachwycała grą i trochę pomogła w zwycięstwie, to wola walki i sam styl gry oraz liczne skróty, którymi deprymowała Svietlanę były kapitalne. Urszula to dla mnie tenisistka żyjąca bardziej mediami niż samym sportem. Ona nie jest w pełni profesjonalna, a przez to, że jej siostra jest w czołówce rankingu chyba źle wpływa na jej indywidualne postępy. Jej rywalką będzie dziś Holenderka, która jest ewidentnie w gazie, nie spodziewam się tu łatwego meczu, ale jeżeli Hogenkamp zagra swój tenis to powinna się stety lub nie, rozprawić z Polką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 54

tomaszkao

Użytkownik
w sumie tez myslalem nad Hogenkamp ale wczoraj miala maly problem ze swoimi gemami ;-) Ulka w sumie nie lepsza wiec moze poczekam na live i cos wylapie.To samo z vekic bo dla mnie jest kiepska rzemieslniczka po tym jak na ost turnieju w decydujacym secie z 5-2 przegraja seta ????
Ja jutro wchodze w Babos.w Rosji wypadla calkiem przyzwoicie,jakby zachowala chlodna glowe to by odprawila z kwitkiem Vinci.Brengle mnie nie przekonuje.Pokonala kvitova a w zasadzie czeszka przegrala sama ze soba wygrany mecz(dzieki za pozbawienie mnie 700 zl !) Potem z Errani zagrala zenade ,dno i 2 metry mulu.Mysle ze jak jutro Babos nie dostanie choroby glowy to na spokojnie powinna wygrac;-)
Babos-Brengle 1 2 zl S PORTINGBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
A.Schmiedlova - Y.Putinaseva - 2 Bet365 Kurs 2.10✅ (2:6 , 4:6)
O 18:15 zmierzą się w DOHA Słowaczka Anna Schmiedlova 29 rakieta WTA z Yulią Putinasevą pochodzącą z Kazachstanu zajmującą 57 pozycję . Słowaczka ten początek roku słaby tylko zwyciężyła dwu krotnie z Timea Baczynski w Sydney i w Feed Cup ograła Rodinę oba pojedynki konczyły się w trzech setach w pozostałych dostawała srogie lanie , to jest utalentowana dziewczyna potrafi wygrac z Radwańską Wozniacki itd ale no formy się nie oszuka i nie przychodzi od tak trzeba przełknąć gorycz porażki i uważam że tym razem będzie podobnie bo po przeciwnej stronie siatki stanie Yulia która gra lepiej niz wskazuje na to ranking grała łącznie 4 turnieje w Aucland odpadla w 1 rundzie potem Sydney gdzie odpadła po drugim meczu z Puig nastepnie niezły wystep na AO gdzie wyeliminowała Wozniacki i odpadła w 3 meczu z nieobliczalną Rosjanką Gasparyan jej ostatni turniej w Tajwanie gdzie dopiero odpadła z starsza siostrą Viliams Venus także jak widzimy jest dość przyzwoicie . Reasumując Anna jest faworytką tylko i wyłącznie ze względu na ranking bo gra w tym roku wielki piach ranking nie gra w kobiecym tenisie tutaj każda może wygrac z każdą panie spotkały się raz ale to była odległa historia w Australii i wygrała Yulia gładko 2:0 liczę dziś że powtórzy wynik na kortach w DOHA. Comon Putinaseva ! ????

tak jak przewidziałem łatwe zwycięstwo Putinasevy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Gavrilova D. - Doi M. 2 - k. 2.0 (Bwin)
Garcia C. - Vesnina E. 2:0 k. 1,80 (Bwin)
Ten dubelek postawiłem za skromna stówkę i mam obawy tylko co do Doi aby nie oddała jednego seta ale niech tam. Napisze jak ja to widzę.
Daria ostatni mecz grała z Serbką z którą przegrała sromotnie bo 6:1/6:0 i było u niej widać brak ogrania i to może być główny elementem w którym postawie czyste win na nie faworyzowaną przez buków Doi. Oglądałem ją z Vanessą i musze powiedzieć, że mi się podobała, była walka i determinacja u tej dziewczyny.
A co do meczu Francuzki z Rosjanką ich h2h to 0:1(2013r) na korzyść Rosjanki, ale to było daffffno i nie biorę tego pod uwagę. Francuzka jest ostatnio w grze i gra naprawdę dobrze. Widać, że ma parcie na jakiś finał w turnieju. Ma za sobą prę udanych meczy z klasowymi zawodniczkami, a odpadła dopiero ze Strycovą w 1/2 finału Dubaiu po mecz walki, Styrycova była faworytką w finale, ale zmęczona po meczu z Caroliną przegrała z Sarą Errani gładko 2:0 (6:2 6:0)
– Powodzenia Jak pomogłem to wiesz co…
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Gavrilova vs Doi 1 @ 1.8 pinnacle ✅✅

Oczywiście w stronę Darii. Nie ma wątpliwości kto ma większe umiejętności i kto jest na korcie prawdziwym walczakiem. Mecz z Aną pokazał sporo mankamentów, ale miała tydzień by to poprawić. Ona trochę w tamtym meczu nie wiedziała jak grać bo Ana miała mecz konia i wchodziło jej dosłownie wszystko. Przykry to był obrazek do patrzenia, ale takie mecze zdarzają się każdej kobiecie w Wta nawet Serenie W, że nic nie idzie. Doi nie dorównuje w żadnym elemencie dla Rosjanki (aktualnie Australijki). Będzie walka będą się łamać. Gavrilova w następnej rundzie ląduje.

Garcia vs Vesnina 3.7 pinnacle ✅✅✅✅

Po pierwsze półfinał w dubaju w Garcii. Po drugie kontuzja stopy. Gratuluje odwagi w stawianiu na nią. Po drugiej stronie Rosjanka, która bez problemu potrafi ogrywać młokoski i często jest niedoceniana. Kurs od razu rzucił mi się w oczy i szkoda tego nie pograć bo jak dla mnie to na prawdę gruba przesada i liczę tu na niespodziankę. Nawet umiejętnościami Francuzka nie odbiega tak daleko od Vesniny.

Co jeszcze ciekawie na dziś wygląda to na pewno Babos,Pironkova, i Flipkens która jak zachowa chłodą głowe to wyrzuci pania serwis i druga piłka kończąca albo przegrywajaca. No i warto chyba jeszcze pograć Konjuh bo Woźniacka jest ostatnio bardziej zajęta zdjęciami dla magazynów niż grą w tenisa, ale tu raczej bym myślał o +1.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Daria Gavrilova – Misaki Doi
Typ: Gavrilova ✅
Kurs: 1,81 (Pinnacle)
Stawka: 3/10

Daria Gavrilova w poprzednim tygodniu zbytnio się nie popisała dostając lanie od Any Ivanović i wygrywając zaledwie jeden gem. Oglądałem tamten mecz i po prostu Daria była bezradna, gdyż Serbka grała znakomicie. Dziś jednak nowy tydzień, nowe nadzieje i na pewno trochę poprawiła swoją grę.
Rywalką Australijki będzie Japonka Misaki Doi, która miała piłkę meczową w starciu z Kerber podczas Australian Open, jednak tam Doi zagrała prawdopodobnie swój mecz życia, a mimo to przegrała, a więc tournee po Australii zakończyłą bez zwycięstwa. Po tym pojechała do Azji, tam zagrała niskiej rangi turniej przegrywając w finale z Venus Williams, jednak po drodze nie pokonując nikogo pokroju dzisiejszej rywalki.
Jeśli chodzi o samą grę to Gavrilova lepiej serwuje, potrafi kończyć wymiany dość mocno zarówno z forehandu jak i backhandu, co sprawia, że jest niezwykle groźna. Japonka biega, przebija, ale czy to wystarczy? Jak dla mnie nie ma argumentów w tym starciu i jedynie wygrać może jeśli trafi na zły dzień rywalki.
Ciekawostką jest, że obie tenisistki spotkały się dwa lata temu i wtedy wygrała Daria po takim samym kursie jak dziś, jak nie mniejszym, a od tego czasu zrobiła przecież znaczny progres, co daje do zrozumienia, że kurs na jej wygraną w tym meczu daje spore value. Warto zagrać ten bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
S.Lisicki - M.Niculescu 2 Unibet 1.87✅✅✅✅(2:6 , 2:6)
Dziś w Doha zaczyna się kolejny dzień zmagań 1 rundy a w nim wziąłem do analizy dość ciekawy mecz z udziałem niby pół Polki bo stąd pochodzi pół Niemki krzyżówki jakieś :grin: ale sympatycznej Sabine Lisicki zajmującej 32 pozycję w rankingu a Rumunką nie taką która stoi przy drodze i żebrze przy drodze lecz profesjonalnie grającą w tenisa i osiągającą dość dobre wyniki zajmującą 37 pozycję Monica Niculescu. Co mogę powiedzieć o Sabinie ? To to że to jedna wielka nie wiadoma po US Open miała ponad 3 miesiące bez grania potem wystąpiła w Pucharze Hopmana gdzie dostała od każdej przeciwniczki lanie chociaż śmigus dyngus dopiero obchodzimy w tym roku 28 marca to &quot;krzyżówka&quot; zaczęła świętowac wcześniej , pózniej jest podobnie Sydney pokonanie w 1 rundzie Hercog odpadnięcie z Svetłaną , AO wygrana z Cetkovską porażka z Allertovą i tak oto mamy obraz że Sabina wygrała tylko 2 mecze w 2016 roku co zwiastuje problemu i w pojedynku z Rumunką . Rumunka powiedzmy hmmm niewiele lepiej ale jednak lepiej Shenzen 2 runda , Hobart 2 runda , AO 2 runda , 2 mecze w feed cup , Petersburg 2 runda bilans w tym roku na 10 meczy 5 wygrała coś czuję że dziś podtrzyma swoją tendencję i odpadnie standardowo w 2 rundzie :smile:. Historia spotkań też jest na remis 2:2 Rumunka dziś przeważy to na swoją korzyść da rade ???? . Idąc do podsumowania typu Sabina wiadomo jest dobra potrafi odpalic nawet na wielkim szlemie ale niepokoi to że mało gra ,słabo gra, praktycznie od zakończenia US Open 2015 to na pewno wpłynie na jej postawę niewątpliwie , Rumunka ma swoje wady jak każda Rumunka :grin: ale jednak widzę tutaj jej zwycięstwo ,to będzie wyrównany mecz na 90 % 3 setowy Sabina często nie wytrzymuje presji popełnia seriami błędy a patrząc ostatnio na jej dyspozycję i to jaki ma rozbrat z tenisem profesjonalnym jestem o tym przekonany w tym meczu Także COMON Monica ! :smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Coco - K.Filipkens 1 unibet 1.50✅✅✅✅ 2:0 (7:5 , 6:2)
Tak na szybko CoCo podoba mi sie gra tej zawodniczki w Dubaju pokazała się lepiej bo poczatek sezonu taki przecietny K.FIlipkens fantastyczny poczatek sezonu wystep w Auckland potem druga runda w AO i odpadniecie z Muruguza tutaj juz 2 mecze kwalifikacji gram na Coco bo widzę że jej forma zwyżkuję i powinna sobie poradzić z Belgijką .
Y.Shvedova-M.Hibino 2 bet365 3.40✅✅✅✅ 1:2 (3:6 , 7:6 , 3:6)
Nie rozumiem tych kursów myślałem że będa w okolicach 1.50 do 2.50 a przy takim kursie warto zaryzykować na małą Japonkę sezon ma mocno sredni tylko dobry wystep w Auckland Shvedova jest po fantastycznym turnieju w Dubaju teraz przenosi sie do Doha liczę tu na niespodziankę z strony Japonki Comon Hibino ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
S.Lisicki - M.Niculescu 2 Unibet 1.87

Dziś w Doha zaczyna się kolejny dzień zmagań 1 rundy a w nim wziąłem do analizy dość ciekawy mecz z udziałem niby pół Polki bo stąd pochodzi pół Niemki krzyżówki jakieś :grin: ale sympatycznej Sabine Lisicki zajmującej 32 pozycję w rankingu a Rumunką nie taką która stoi przy drodze i żebrze przy drodze lecz profesjonalnie grającą w tenisa i osiągającą dość dobre wyniki zajmującą 37 pozycję Monica Niculescu. Co mogę powiedzieć o Sabinie ? To to że to jedna wielka nie wiadoma po US Open miała ponad 3 miesiące bez grania potem wystąpiła w Pucharze Hopmana gdzie dostała od każdej przeciwniczki lanie chociaż śmigus dyngus dopiero obchodzimy w tym roku 28 marca to &quot;krzyżówka&quot; zaczęła świętowac wcześniej , pózniej jest podobnie Sydney pokonanie w 1 rundzie Hercog odpadnięcie z Svetłaną , AO wygrana z Cetkovską porażka z Allertovą i tak oto mamy obraz że Sabina wygrała tylko 2 mecze w 2016 roku co zwiastuje problemu i w pojedynku z Rumunką . Rumunka powiedzmy hmmm niewiele lepiej ale jednak lepiej Shenzen 2 runda , Hobart 2 runda , AO 2 runda , 2 mecze w feed cup , Petersburg 2 runda bilans w tym roku na 10 meczy 5 wygrała coś czuję że dziś podtrzyma swoją tendencję i odpadnie standardowo w 2 rundzie :smile:. Historia spotkań też jest na remis 2:2 Rumunka dziś przeważy to na swoją korzyść da rade ???? . Idąc do podsumowania typu Sabina wiadomo jest dobra potrafi odpalic nawet na wielkim szlemie ale niepokoi to że mało gra ,słabo gra, praktycznie od zakończenia US Open 2015 to na pewno wpłynie na jej postawę niewątpliwie , Rumunka ma swoje wady jak każda Rumunka :grin: ale jednak widzę tutaj jej zwycięstwo ,to będzie wyrównany mecz na 90 % 3 setowy Sabina często nie wytrzymuje presji popełnia seriami błędy a patrząc ostatnio na jej dyspozycję i to jaki ma rozbrat z tenisem profesjonalnym jestem o tym przekonany w tym meczu Także COMON Monica ! :smile:
Rozpisałeś się na pół strony, ale nic ciekawego o grze Rumunki nie usłyszeliśmy, tylko same statystyki. Ciekawe czy w ogóle widziałeś kiedyś w akcji Rumunkę i jej styl gry? Niemka niby nic nie grała ostatnio, bardzo malo na korcie, ale może wszystko po to, aby przygotować swoją szczytową formę na turnieje w Indian Wells czy Miami, gdzie rok temu grała bardzo dobrze. Więcej szczegółów podawaj, a nie jakieś pierdoły i przypuszczenia. Jak gra Lisicka na hardzie to każdy dobrze wie, potrafi wygrać z każdym...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
WTA Doha:
Svetlana Kuznetsova - Julia Goerges 2 1,78 Betsson
Svete oglądałem w ostatnich meczach i to co prezentuje to jednym słowem dramat. Skompromitowała się dwukrotnie w Fed Cupie dostając dwa razy bęcki od holenderek zajmujących miejsca poza pierwszą setką rankingu. w zeszłym tygodniu została zmieciona z kortu przez swoją dzisiejszą rywalkę 0:6 1:6. Nie wydaje mi się żeby przez tydzień mogła nastąpić aż tak wielka zmiana w jej grze że nagle przestanie popełniać tyle błedów. Ugranie 5 gemów będzie dla niej sukcesem. A Julka jak to Julka raz wygrywa raz przegrywa ale nie ma szans na to żeby po zeszłotygodniowej masakrze w ich bezpośrednim starciu dziś miało się coś zmienić. dla mnie typ 10/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 319

defox

Użytkownik
WTA Doha:
Svetlana Kuznetsova - Julia Goerges 2 1,78 Betsson

Svete oglądałem w ostatnich meczach i to co prezentuje to jednym słowem dramat. Skompromitowała się dwukrotnie w Fed Cupie dostając dwa razy bęcki od holenderek zajmujących miejsca poza pierwszą setką rankingu. w zeszłym tygodniu została zmieciona z kortu przez swoją dzisiejszą rywalkę 0:6 1:6. Nie wydaje mi się żeby przez tydzień mogła nastąpić aż tak wielka zmiana w jej grze że nagle przestanie popełniać tyle błedów. Ugranie 5 gemów będzie dla niej sukcesem. A Julka jak to Julka raz wygrywa raz przegrywa ale nie ma szans na to żeby po zeszłotygodniowej masakrze w ich bezpośrednim starciu dziś miało się coś zmienić. dla mnie typ 10/10
dramat to byl tu
http://www.flashscore.pl/mecz/UeU1bJOL/#przebieg-meczu;1
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Rozpisałeś się na pół strony, ale nic ciekawego o grze Rumunki nie usłyszeliśmy, tylko same statystyki. Ciekawe czy w ogóle widziałeś kiedyś w akcji Rumunkę i jej styl gry? Niemka niby nic nie grała ostatnio, bardzo malo na korcie, ale może wszystko po to, aby przygotować swoją szczytową formę na turnieje w Indian Wells czy Miami, gdzie rok temu grała bardzo dobrze. Więcej szczegółów podawaj, a nie jakieś pierdoły i przypuszczenia. Jak gra Lisicka na hardzie to każdy dobrze wie, potrafi wygrać z każdym...
Oczywiście że widziałem nie raz Rumunkę i nie dwa wiadomo nie jestem w stanie śledzić wszystkich meczy w tym roku kalendarzowym na żywo jej nie widziałem akurat, masz rację co do tego że za mało wspomniałem o Monice w analizie i przyznaję ci rację bardzo dziękuje za uwagę . Analiza jest po to żeby przypuszczać opierać się o statystyki aktualną formę jakieś zakulisowe niuanse wszystko to ma znaczenie , obstawiam nie od dziś i jestem tego świadomy że ta analiza może tobie nie wystarczyć i przyjmuję to do wiadomości . Co do Sabiny oczywiście się zgadzam że ona odpala w 2-3 zawodach z bardzo dobrą formą i pewnie na to liczy i w tym sezonie ale tu jest turniej w DOHA a nie turne po USA więc może być jeszcze róznie . Sam pewnie dobrze wiesz że teoretycznie Serena to Maszynka w damskim tenisie i jest cieżko osiągalna a reszta stawki jest dość wyrownana i każda dziewczyna nawet z rankingu 70+ może wygrać z kimś z 1 10 i nie będzie sensacji . Monika owszem czuję się lepiej na Clayu ale widzę tutaj jej szanse w słabościach Sabiny grały z sobą parokrotnie zawsze mecze były wyrównane ty razem zapewne tez tak będzie , reprezentują na tę chwilę zbliżony poziom ale gram na Monice z względów które zaprezentowałem w swojej krótkiej analizie ???? . Dziękuje za zwrócenie uwagi ogrywajmy buki bo to jest najważniejsze ????
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Dokladnie podpisuje sie...Po tym co zobaczylem w tym meczu wychodze z tego biznesu ,zreszta osotnio posatwilem jakies pieniadze z pol roku temu,to co sie dzieje w tych turniejach to jest jakis cyrk na kolkach wystarczy spojrzec na zawodniczki z czolowki Pliskova,Muguruza,Halep,Kvitova,Sharapova,Makarova,Wozniacki no i Ivanovic przyjezdzaja na turnieje jakby ktos im kazal ,graja jakby ktos im kazal a potem zastawiaja sie kontuzjami a prawda jest taka ze od nadmaru kasy i blichtru poprzewracalo sie w lbach
Goerges przeszla sama siebie w tym meczu pierwszy set Czeszka nie miala nic do powiedzenia 2 set 3:0 i totalny zjazd,nagle zapomina jak sie gra w tenisa i przegrywa 10 gemow z rzedu PARODIA Wczoraj Pliskova sie skompromitowala ,dzisiaj Svitolina i Garcia to wbrew jakiejkolwiek logice a i jeszcze dodam ze czym bardziej sie sledzi i analizuje tym gorzej sie na tym wychodzi bo trzeba by bylo przed kazdym meczem zrobic przeswietlenie mozgu i zrobic sesje terapeutyczna z kazda tenisitstka a i jeszcze sprawdzic czy przypadkiem nie ma TYCH dni !
Zreszta po forum i typach widac ze wiekszosc juz odpuszcza bo to co te paniusie odpierdzielaja to glowa mala ,ja gram w tenisa amatorsko od 5 lat a pokonalbym nie jedna ZAWODOWA tenisitke ktora nie potrafi przebic pilke slajsem albo nie chce sie jej przebiec z lewej do prawej
O i Wozniacki tradycyjnie i konsekwentnie BYWA na turniejach ,pol roku bez formy i sprzedawanie meczy z tatusiem a potem w drugiej polowie sie budzi i nagle dojdzie do finalu US OPEN hahahahah ????
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Errani również się nie popisuje. Zawodniczki które grały dobrze w Dubaju odpadają w 1 rundzie. To samo było z Vinci i Bencic po finale z St. Petersburga, porażka w 1 rundzie w poprzednim tygodniu.
Zagrałbym na Mladenovic ze Strycovą. Ale ona jest tak nieprzewidywalna jak żadna inna zawodniczka
 
champion 896

champion

Użytkownik
Goerges ogra Kuzniecową nawet z formą z ostatnich gemów ze Strycową.Dostaje najlepszą przeciwniczke do odbudowy po zeszłotygodniowym wpierdolu.Kuzniecowa i jej poruszanie nie wróżą nic dobrego,staram się przytoczyć jakiś jej atut i co... nii ma:grin:/ kurs 2.4 to nie jest ale 1.7 i tak dobrze.Różne cuda się dzieją ale wg stanu aktualnej wiedzy warto na Goerges
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Panowie teraz nie ma co się ekscytować żadna zawodniczka z topu nie potrafi utrzymać formy stawka się ewidentnie wyrównała wygra turniej a zaraz odpadnie z jakąś dziewczyną co wygrała kwalifikacje dlatego WTA jest z jednej strony ciekawe do obstawiania i trzeba mieć po prostu szczęscie i chłodną głowe do stawiania kobiet bo czasami sa takie cyrki że głowa mała mecz meczowi nie równy dlatego historia pojedynków ostatni turniej nie jest wyznacznikiem jak widac niczego bo wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie ????
 
champion 896

champion

Użytkownik
Errani również się nie popisuje. Zawodniczki które grały dobrze w Dubaju odpadają w 1 rundzie. To samo było z Vinci i Bencic po finale z St. Petersburga, porażka w 1 rundzie w poprzednim tygodniu
MAM swoją teorię-siły są ograniczone(takie założenie )
okoliczności są takie że struktura wypłat to odwrócona piramida za 1.miejsce największa część tortu.pay jumpy(skoki wypłat) są ogromne w ostatnich rundach(półfinał, finał)
więc nie opłaca się ciągnąć ostatkiem sił po 2 rundach(mowa o gwiazdach bo dla większości to za 2 rundę jest najlepsza wypłata w życiu)
niedobrze mi jak piszecie że finałów się nie gra: wta dubaj 2.miejsce 250kdolców 1.miejsce ponad 400k, odpuścisz mecz o 150tyś dolarów?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom