>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Doha, Acapulco 21.02-27.02.2016

Status
Zamknięty.
T 54

tomaszkao

Użytkownik
Vinci -Kasatkina 1 1,5 Sport ingbet
Co by nie mowic Włoszka jest o klase lepsza zawodniczka niz rosjanka.Roberta w b dobrym stylu wygrala turniej sercu zimnej rosji by potem odpuscic turniej w dubaju i skupic sie na katarze ???? Wczoraj zmiotla Tsurenko dzis czas na Darie.Dla mnie bet dnia
Do teg dorzucam svete kuznetsova po kursie 1,4.Moze i jeszcze nie wrocila na swoje tory bo wczoraj bardziej julka przegrala mecz niz sveta wygrala ale mysle ze z kazdym meczem bedzie coraz lepiej.Nie wyobrazam sobie by dzis odpadla ;-)
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Rogers - Tatishvili 1 1.66 bet365 ✅
Rogers w tym roku zdecydowanie lepszy bilans (11-4) od Any (4-6), także forma zdecydowanie po stronie Amerykanki. Ostatni finał w Rio przegrany ze Schiavone, wcześniej 2 półfinały ITF. Z kolei Tatishvili jest w dużym dołku. porażki kolejno z Jabeur, Kingsley i Cepede. Warto wspomnieć, że Rogers również grała z Kingsley i Cepede w tych samych turniejach i je pokonała. Do tego bezpośredni bilans 2:0 na korzyść Shelby ( 6:4 6:3 4 miesięce temu)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
E.Bouchard - Allertova 2 bet365 2.20⛔⛔⛔⛔ (7:6 , 7:5)
Gienia młoda Kanadyjka chyba wszystkim znawcą tenisa znana stanie na przeciw Czeszce która jest mniej znana Denisa Alertova . Bouchard niby nawet przyzwoicie fajny turniej w Hobart a tak to przeciętnie jak na nią a zapowiadała się przecież dużo lepiej niż wskazuje jej ranking teraz zamiast się rozwijać chyba stanęła w miejscu , coraz więcej zawodniczek nawet z 50 + czyta jej gre i gra z powodzeniem . Denisa znów Czeszka naprawdę ostatnimi czasy &quot;Pepiki&quot; maja sporo dziewczyn w Tourze i to chyba nie przypadek widać że dobrze funkcjonuję Czeszka szkoła tenisa w wydaniu damskim . Jak ostatnimi czasy każda Czeszka jest grozna dla każdej zawodniczki z Touru potrafi wygrac z Svitoliną z Lisicki z Errani itd naprawdę jest grozna i trzeba brać na poważnie jej zwycięstwo w tym meczu . Mam wrażenie że Gienia to napompowany balon i zostanie niespełnionym talentem rzemieślniczka z Czech powinna sobie poradzić w tym spotkaniu . z Fartem !
Szkoda Czeszki miała 30 :0 w drugim secie może by doprowadziła do tie breaka nie udzwignęła ciężaru i przegrała ale powalczyła szkoda że nie pograłem na gemy w stronę Czeszki no ale mowi się trudno
Witam
Nie znam sie super na tenisie ale chce dzisiaj puścić taką tasiemkę.
Co sądzicie ? ktoś cos odradza?
Roberto Bautista-Agut - Simone Bolelli - 1 1,20
Kateryna Bondarenko - Agnieszka Radwańska - 1 1,14
Joao Sousa - Tomas Berdych 2 1,11
Rojer J-J / Tecau H - Garcia Lopez G / Troicki 1 1,25
Carla Suarez Navarro - Donna Vekic 1 1,25
Pospisil V / Zimonjic N - Chung H / Vesely J 1 1,30
Angelique Kerber - Saisai Zheng 1 1,14
AKO : 3,52
Ja bym nie ruszał Berdycha i to po takim kursie to może być strzał w stope on nie jest w takiej formie żeby był az takim faworytem zresztą Sousa jest nieobliczalny reszta na papierze wygląda okej no ale wiesz jak to jest czasami z faworytami
Vinci -Kasatkina 1 1,5 Sport ingbet
Co by nie mowic Włoszka jest o klase lepsza zawodniczka niz rosjanka.Roberta w b dobrym stylu wygrala turniej sercu zimnej rosji by potem odpuscic turniej w dubaju i skupic sie na katarze ???? Wczoraj zmiotla Tsurenko dzis czas na Darie.Dla mnie bet dnia
Do teg dorzucam svete kuznetsova po kursie 1,4.Moze i jeszcze nie wrocila na swoje tory bo wczoraj bardziej julka przegrala mecz niz sveta wygrala ale mysle ze z kazdym meczem bedzie coraz lepiej.Nie wyobrazam sobie by dzis odpadla ;-)
Zwycięzców się nie sądzi i mecz meczowi nie równy czuję że dziś Kasatkina zwycięży ????
D.Kasatkina - R Vinci 1 unibet 2.67 (6:2 , 4:6 , 6:7⛔⛔⛔⛔
D.kasatkina - R.Vinci +1.5 seta unibet 1.67 ✅✅✅✅
Młoda Rosjanka z Włoszką która zna tenis od A do Z od podszewki zmierzą się dziś w DOHA . Wiadomo że nie kwestionowaną faworytką jest Vinci i tego nie neguję ale z ta młoda Rosjanka trzeba się liczyć to nie będzie spacerek oj co to to nie a wręcz wyczuwam tu niespodziankę . Reasumując liczę dziś w DOHA na fajny pojedynek doświadczenia z młodością i że wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku młodość . Z Fartem
Dwa słowa co do meczu szkoda że Rosjanka nie wygrała miała 2 piłki meczowe przy swoim serwisie przy 5:4 potem przegrywa 6:5 broni 2 piłki meczowe potem w równowadze 3 ale niestety tie break niepowodzenie ... ale sacunek za walkę szkoda że nie wygrała napewno by ją to scaliło psychicznie
M.Gasaryan - A.Petkovic 2 Unibet 1.66✅✅✅✅(3:6 , 3:6)
Nie lubię grac Niemki ale uważam ten mecz za taki bet dnia i wchodzę w niego jak szpak w wiśnie i to grubo . Niemka jest czasami chimeryczna czasami popełnia sporo błędów ale pewnie gul jej skacze że rodaczka Kerber jest wyżej i tęż może pokazać że można cos wygrać Niemcom . Wiadomo to tylko z przymrużeniem oka ta rywalizacja Kerber-Petkovic zajmijmy się samym meczem , Rosjanka jest młoda ambitna zdolna nieobliczalna właśnie nieobliczalna to ma dwie strony nie sądzę że dziś sprosta Andrei , wiem że często odnosze sie w analizach do przeczucia ale w tym wypadku mam jakąś wewnętrzną pewność co do tego meczu że nawet nie to że Petkovic zwycięży czego jestem pewien ale że może i zdobędzie tytuł dawno niczego nie wygrała także może tym razem? Obie panie w poprzednich rundach wyeliminowały swoje przeciwniczki solidarnie po 2:0 ale mecz Ruski był dziwny bo hmmm Karolina była a tak naprawdę jak by jej nie było , zwycięzców się nie sądzi owszem ale dama z Czech pomogła w olbrzymim procencie w wygranej Rosjanki . Będzie to zapewne wyrównany mec o ile któraś sie nie spali , górą będzie dzis Niemka i tak też gram . Z fartem !
Tak jak przewidziałem Andrea zwyciężyła chociaż w 1 secie Rosjanka walczyła dzielnie to po wygraniu 1 seta już wszystko się rozplątało
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
WTA, Doha
13:55 Kvitova - Strycova 2 @2.37 Bet365 ⛔
e/ pierwszy set 3:5 (*40-A) i przegrała... Poźniej już głowa się zagotowała i bez pomysłu na gre
Gram tutaj na doga. W mojej opini kursy w tym spotkaniu powinny być 50/50, więc pobieram wyższy kurs. Kvitova obecnie mocno poza swoją czołową formą. W ostatnim meczu wygrała z Breangle pierwszego seta 6:0, żeby ostatecznie przegrać mecz. Takie rzeczy jednak świadczą o zniżce formy (ogladałem spotkanie i nie ma mowy o żadnej kontuzji), co z resztą pokazują jej ostatnie spotkania (Bilans W/L 1-4). Po drugiej stronie Strycova, która ma się nieźle i wydaje mi się, że spokojnie może tutaj powalczyć ze swoją rodaczką. Widze w tym kursie value.
Gavrilova vs Wozniacki 1 @ 2.6 pinnacle
Pisze po kursie jakim ja złapałem bo już tam chyba w dół poszły.
Po raz kolejny w stronę Rosjanki. Regularność,waleczność,szybkość i ciągła progresja w górę po drugiej stronie Woźniacki pani ciągła regresja. Karolina tenis rzuciła na drugi plan. NIe ma co się oszukiwać, ale ledwo co wygrała z Konjuh która jakby nie patrzeć to jednak jest sporo słabsza od pań typu Gavrilova i Bencic. Skupiła się na modzie i w sumie prezentuje się na prawdę dobrze. Do tego Dunka gra styl defensywny a dla Darii to to mi graj. Przypomnijmy sobie jej mecze z Kerber z tamtego roku gdzie Australijka była dużo słabsza niż teraz, a zawsze nawiązywała walke ba nawet podczas któregoś meczu doprowadziła Niemke do załamania psychicznego i płaczu, a Kerber to mistrzyni defensywy. Znacznie wyższy poziom niż Woźniacki. Lubie Dunke polskiego pochodzenia, ale Daria rozrzuci ją po korcie, a w dłuższych wymianach wyprowadzi ją z równowagi. Ktoś tam pisał o Errani ona już miała odpaść wcześnie w dubaju i wygrała turniej. Ktoś w tamtym temacie o dubaju napisał, że ma ona prawdopodobnie najlepszą kondycje w całym tourze kto wie czy się nie pomylił. Ten turniej pokaże. Warto poczekać do live i zobaczyć jak Babos strzela na returnie.
Podpisuje się po tym typem. Wczorajszy mecz Wozniacki to byłą mega porażka. Ile to piłek mieczowych wybroniła Konjuh, ile to Wozniacki dawała się łamać? Krótko mówiąc z taką grą, ciężko będzie jej cokolwiek zdziałać na tym turnieju. Obecnie kurs na Gavrilovą @2.37 w Bet365 ;)
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
WTA, Doha
13:55 Kvitova - Strycova 2 @2.37 Bet365

Gram tutaj na doga. W mojej opini kursy w tym spotkaniu powinny być 50/50, więc pobieram wyższy kurs. Kvitova obecnie mocno poza swoją czołową formą. W ostatnim meczu wygrała z Breangle pierwszego seta 6:0, żeby ostatecznie przegrać mecz. Takie rzeczy jednak świadczą o zniżce formy (ogladałem spotkanie i nie ma mowy o żadnej kontuzji), co z resztą pokazują jej ostatnie spotkania (Bilans W/L 1-4). Po drugiej stronie Strycova, która ma się nieźle i wydaje mi się, że spokojnie może tutaj powalczyć ze swoją rodaczką. Widze w tym kursie value.
Też tak uwazam tylko chyba poczekam jak się sytuacja rozwinie na live Barbora to solidna zawodniczka a Kvitova sami widzicie jedzie ostatnio na jakiś oparach na nazwisku tylko i wylącznie z nią się coś dzieję chyba nie dobrego ma gorszy okres ja delikatniej narazie wchodzę w set dla Czeszki .

C.Wozniacki - D.Garvilova 1 unibet 1.60✅✅✅✅(6:3 , 6:3)
Wiem wiem forma formą , argumentów za zwycięstwem Rosyjko-Australijki jest sporo i tego nie neguję ale po prostu nie widzi mi się przegrana Caroliny akurat w tym meczu no nie widzi . Wozniacki tylko w Auckland zagrała powiedzmy przyzwoicie chociaz rozstawa pozostaje tam wiele do życzenia reszta wystepów duużo dużo poniżej jej poziomu poniżej oczekiwanią wobec niej . Ale no panowie i panie patrzmy chłodnym wzrokiem to nowy turniej nowe nadzieje idzie jej jak po grudzie to fakt ale to sa kobiety one są zmienne , macie rację za atutami Darii ale wiem że to się nie sprawdzi tak przypuszczam . Powiem takie stwierdzenie że czuję że to będzie turniej Andrei Petkovic i Caroliny Wozniacki może na wyrost może nie to się okaże . Ja gram za grubo na Dunkę Polskiego pochodzenia , przyjąłem zalety i wady obydwóch do wiadomości ale znów to powiem jest coś takiego jak pewność siebie jak ja nie waham sie postawić zadnej złotówki na zwycięstwo Wozniacki i to robię . z Fartem !

Carolina w końcu wygrała dość pewnie to chyba ważna dla niej wygrana kontrolowała mecz może w końcu wejdzie na właściwe tory :cool:;)

J.Jankovic - M.Niculescu 2 unibet 2.33✅✅✅✅ (6:3 , 4:6 , 5:7)
J.Jankovic - M.Niculescu +1,5 Niculescu unibet 1,52
✅✅✅✅
Serbka niezwykle doświadczona może z mało przyjemną twarza ale jak to sie mówi każda kobieta jest ładna ???? , ale ona ma czasami problemy z utrzymaniem koncetracji utrzymaniem jakiegoś poziomu przez cały mecz ma duże wachania i dziś pewnie tez tak będzie . Rumunka nie lubię Rumunek które żebrzą z dziećmi na rękach lub chcą ci wcisnąc suepr zegarek z roleksa za 50 zł ale Monica jest niezwykle sympatyczna wydaje sie kobietą . Jest mocniejsza na Clayu co nie ulega wątpliwości ale na hardzie też pogrywa sobie śmiało pewnie i z powodzeniem . Co dodaje smaczku temu pojedynkowi to to że spotkały się dawno ostatni raz bo dawno 3 lata własnie w DOHA i padł tam wynik 6:4 , 6:1 własnie dla Rumunki ???? tutaj jestem podobnego zdania nie widzi mi się Serbka w tym spotkaniu jako zwycięzca mimo wszystko gram na młodszą za stawke 7/10 . Power z Fartem !

Odnośnie meczu to normalnie nienormalny mecz tenisa ale to jest WTA to trzeba poczuć i zrozumieć mimo wszystko szacunek dla Rumunki że gra dalej i pozwoliła dopisać plus ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Safarowa L. - Buyukakcay C. - DW 2:0 @ 1.90 - b365 ⛔ ⛔ ⛔ (ehh, znowu Turczynka wygrywa mecz który powinna lekko przegrać)
Mecz II rundy turnieju w Doha. Naprzeciwko siebie staną grająca pierwszy mecz w tym roku Czeszka Safarowa i grająca ostatnio koszmarnie Turczynka Buyukakcay. Jako że Safarowa ostatni raz grała pod koniec października, można nieco obawiać się jak będzie wyglądał jej powrót na korty. Można, ale ja swój typ opieram grając przeciwko Turczynce. Obserwowałem jej mecz z będącą w kiepskiej formie Czeszką Hradecką i szczerze mówiąc było to starcie dwóch kalek, gdyby zamiast Hradeckiej zagrała lepsza tenisistka to sądząc po ilości błędów i straconych podań Buyukakcay Turczynki w tym turnieju już by nie było (a i tak zdążyła stracić seta). Safarowa na pewno trenowała i jest świeża i wypoczęta, nie sądzę by oduczyła się grać w tenisa mimo przerwy. Jeśli podejdzie do meczu profesjonalnie, to sądzę że wygra zmiatając Turczynkę z kortu. Mój typ to 6-3, 6-2 dla Safarowej, co po kursie 1.90 wydaje się ciekawym pomysłem.
Miejmy nadzieję, że nie będzie tu kolejnego cyrku, jak np. w meczu Pelli z Thiemem, i wygra lepszy - a bez wątpienia za taką uważam Safarową.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Yulia Putintseva win @2,62 bet365⛔
Yulia Putintseva +3,5 @1,80 bet365⛔

Lekko można pacnąć zwycięstwo Juli, młoda zawodniczka z Kazachstanu zachwyca mnie swoją grą ! Lekkość jej gry jest takim poziomie że, z pewnością nie jest na straconej pozycji. Notuję ciekawe wyniki, potrafi zagrać wyrównane spotkanie z Venus czy ograć Wozniacką na AO. Tutaj wygrała z Schmiedlova, chociaż moim zdaniem nie była faworytką, pokazała tenis do jakiego przyzwyczaiła nas w tym roku. Ostatnio w Kaohsiung osiągnęła SF. Jej dzisiejsza rywalka Timea gra konkretną lipę! Ma ujemny bilans w tym roku, 2/5. W 1 meczu tutaj męczyła się z Mattek wygrywając w 3 setach.
Nie bd. tutaj się rozpisywać ale wiem na co stać Jullię, po za tym Timea wygrała wczoraj na farcie z Mattek która jest dużo gorszą zawodniczką od Putintsevej.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Nie bd. tutaj się rozpisywać ale wiem na co stać Jullię, po za tym Timea wygrała wczoraj na farcie z Mattek która jest dużo gorszą zawodniczką od Putintsevej.
Hmm Ja mam wlasnie odmienne zdanie odnosnie tego spotkania i w drodze wyjatku chyba pujde w Baczynski po fajnym kursie ,Szwajcarka w koncu sie odrodzi kwestia czasu mysle.Po czym wnioskujesz ze Mattek Sansd jest DUZO gorsza zawodniczka od Putinsevej ? Po rankingu czy po wynikach bo nie rozumie Amerykanka jest znakomita deblistka jak i singlistka na deblu ostatnimi czasy moze za bardzo sie skupiala z tad dosc kiepskie wyniki w singlu pozatym miala dosc dlugo przerwe spowodowana kontuzja,jeszcze nie raz Amerykanka zaskoczy obiecuje ???? Jesli chodzi o umiejetnosci czysto techniczne i doswiadczenie to Putinseva moze jedynie co jej torbe i reczniki nosic ,Kazaszka gdzies tam sie slizga,odpalila na AO dochodzac do 4 rundy ale prawda taka ze Caroline to przeszla sama siebie oddajac mecz ,grajac gorzej jak amatorka.Julia cos tam gra nie powiem ale bez fajerwerkow,nie widze specjalnie wielkiego potencjalu ot umiejetnosci w granicach 60 -100 rankingu tam gdzie jest obecnie, Mattek Sands byla nawet w pierwszej 30 jak sie nie myle.Radze smialo probowac grac w strone Bacsinkszky bo kurs jest warty ryzyka
Timea Bacsnkszky 1 .44
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Hmm zostaly 3 mecze:
Vesnina vs Halep
Hibino vs Muguruza
Wozniacki vs Gavrilova


Co do Gavrilowej dzis powinna ograc dunke, wiec typ machiavellego dobry wg mnie.
Czy Halep po 6 dniach przerwy potrenowala mocniej?? Jezeli nie, to dzis Vesnina wcale nie stoi na przegranej pozycji. halep mnostwo psuje ostatnio i jej gra taka jakas nieprzykladna, na polgwizdka, no ale ile mozna przegrywac wciaz ?? .. Hibino Muguruza, tutaj Muguruza naprawde w mega kiepskiej formie, caly czas ciezko oddycha hiszpanka, moze problemy z tarczyca, moze zaniedbala kondycje fizyczna, Hibino to przecietniaczka no ale jest japonka, a japonki male, zwinne,szybkie.. trzeba zostawic to spotkanie na lajfa jak i Vesniny.. A gavrilowa mozna brac odrazu, no chyba, ze zagra patologie jak z Ana.. Mysle, ze da rade z dunka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
G.Muguruza - N.Hibno +6.5 gema Nao unibet 1.58 10/10⛔⛔⛔????
+1.5 seta Nao unibet 2.85 7/10⛔⛔⛔????
Postanowiłem dac jeszcze jeden bet z turnieju w DOHA i wybrałem mecz Hiszpanki Muguruzy z zwinną Japonką Hibino . W poprzedniej rundzie zaryzykowałem na Japonkę i się opłaciło i ponownie wchodzę w nią w jej meczu nawet jak to dziwnie brzmi ???? . Hiszpanka jest oczywiscie bita faworytką ma argumenty po swojej stronie tylko zelży czy je wykorzysta o to jest pytanie . Będzie napewno grozna na returnie bo Japonka ma takie sobie to podanie ale Hibino powinna lepiej poruszac sie po korcie Japonki słyną z tego że są szybkie zwinne i mogą zagrozić nie jednej z topu mamy nawet przykład z przed chwili Kerber-Zhang łomot od Chinki ja idę tu delikatnie w gemy ale chyba pójdę w przynajmniej set dla &quot;skośnookiej&quot; i tak też stawiam . Comon Hibino . Z Fartem !

Japonka została przejechana jak walec no zdarza się szukałem w tym meczu value no ale się pomyliłem neistety ????
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Safarova vs Cagla Buyukakcay 2 @ 3.7 pinnacle ✅✅
Umiejętności rzecz jedna, a ogranie rzecz druga. To, że Safarova wygrała tu rok temu nic dziś nie znaczy. Nie grała od października. 0 ogrania. Na przeciwko turczynka znana głównie z itfów gdzie osiąga zawsze przyzwoite wyniki. Ten sezon jak na nią nie najgorzej tu z kimś wygra tu z kimś przegra grunt, że ciągle pierwsza setka rankingu. Poza Golubic, ale mniejsza w to. Szanse duże jak dla mnie. Wta to taki trochę cyrk na kółkach. Wszystko jest możliwe, a ogranie to bardzo ważna sprawa. W Atp mają problem by wrócić po przerwie to co dopiero tutaj. Oczywiście bez szaleństw ze stawką bo to mecz na dwa kije wróżony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
haha a mialem chwalic Halepowa na poczatku 2 seta jak wygrywala 3:0 ze jest w gazie i bedzie grozna a potem z 4:1 zjazd totalny w przepasci i ugrala jednego gema do konca meczu a Vesnina....11 Totalny cyrk cyrkow! Bravo Vesnina ladnie sie to ogladalo ,mecz na bardzo wysokim poziomie mimo wszystko
Gratulacje dla tych co grali przeciwko Simonie dzisiaj moga swietowac
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
D.Kovinc - T.Maria 2 unibet 2.14⛔????(7:6 , 6:2) No niestety, powalczyła Niemka przegrała seta i praktycznie oddała mecz szkoda by była szansa na większy zysk uratowała mnie shelby fritz i tursunov możee wygra teraz tak to bym stracił to co zainwestowałem w Niemkę a jestem nawet na plusie bo włożyłem 150 w niemkę a wyciągnąłem 215 z tych meczy Shelby Fritz , dziś przeplatane lepsze typy gorszymi żałuję że kasaktina nie wygrała i allertova wtedy było by super ale i tak ejst dobrze . Z Fartem ! ✅
O nie nie! ja nie przejde obok tego kursu obojętnie gra dziś Niemka która na co dzień mieszka w USA doświadczona bo 28 letnia zajmująca 90 pozycję w WTA ,to taka bardziej tenisistka pomiędzy poziomem WTA a ITF ale potrafi odpalić z grubej rury to jest naprawde ważny turniej nawierzchnia jest szybka czego chcieć więcej . Na przeciw stanie Danka ale nie ta która znam z telewizji żona Tateusza Norka tylko Danka Kovinc 21 letnia dziewczyna pochodząca z Czarnogóry i mieszkająca tam na co dzień zajmująca 46 Miejsce w WTA . Tatjana operuję jednoręcznym backhendem i może to być klucz do dzisiejszego spotkania . Cieszę się że grają na hardzie i to bardzo szybkim bo tutaj Niemka ma duże szanse nawet bardzo duże Danka to woli &quot;mączke&quot; bez dwóch zdań . Panie spotkały sie w Miami na twardej nie cały rok temu i co ? i 2:0! bingo Niemka na tej błyskawicznej nawierzchni błyskawicznie powinna się rozprawić z niską Danką i zamelduję się w następnej rundzie gram stawką czyli na bogato 10/10 . Z Fartem !

Rogers - Tatishvili DW 2:1 unibet 4.40
⛔/✅Taki minuso Plus typ na dokladny wynik nie wszedł ale oczywiście miałem też pograny czysty win Shelby
No i kolejny mecz pod lupę będącą w formie Rogers a bardzo mało ostatnio grającą Tatishvili . Kurs na zwycięstwo seta mnie nie zadowala więc idę dalej i gram DW bo wiem że Rogers to wygra tylko nie będzie tak łatwo . Czuję że będzie tu 3 setówka ale wyjdzie z niej zwycięsko Rogers obie naprawde sa na podobnym poziomie zaważą detale a w kobiecym tenisie często oglądamy 3-setówki . Z Fartem !

haha a mialem chwalic Halepowa na poczatku 2 seta jak wygrywala 3:0 ze jest w gazie i bedzie grozna a potem z 4:1 zjazd totalny w przepasci i ugrala jednego gema do konca meczu a Vesnina....11 Totalny cyrk cyrkow! Bravo Vesnina ladnie sie to ogladalo ,mecz na bardzo wysokim poziomie mimo wszystko
Gratulacje dla tych co grali przeciwko Simonie dzisiaj moga swietowac
Jestem zaskoczony tym co zagrała Halep tez uważałem że doprowadzi do remisu a tu zonk . Czeszka też dostaje narazie lekcje od Turczynki WTA się bardzo scaliło widac to po wynikach każda może przysłowiowo &quot;pierdolnąc w łeb&quot; każdą . Dziś Karole polecam gram ostro za 300 jak na mnie dużo plus debel Karola + Gilardo i te typy co podaję w temacie ????
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
co myslicie o graniu w strone niculescu?dzis nie widzialem jej meczu ale patrze ze duzo :grin: gemow przy swoim serwisie stracila.Agi mecz widzialem i tez nie bylem zachwycony,miala problem z 1 serwisem.I na jutro jesli beda w miare sensowne kursy to polecam grac w strone muguruzy
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
co myslicie o graniu w strone niculescu?dzis nie widzialem jej meczu ale patrze ze duzo :grin: gemow przy swoim serwisie stracila.Agi mecz widzialem i tez nie bylem zachwycony,miala problem z 1 serwisem.I na jutro jesli beda w miare sensowne kursy to polecam grac w strone muguruzy
No witam ???? :cool: Aga może stracić z nią seta oczywiście nie patrz na to że dużo podań swoich traciła to WTA ???? to był dziwny a przecież leciwa Serbka dobrze returnuję dlatego Monica też traciła podanie . Bardzo fanie wygląda Petković plus Carla ale nią jest różnie ale uważam że jutro win Wozniacki też powinna sobie poradzić będzie ciekawie jednym słowem ????

Jeśli cię interesuje zagraj na nockę te typy z Acapulco daje za nie głowe no może jak się boisz daj Rogers✅ win✅ nie dokladny wynik plus do tego Tursunov✅✅ z Acapulko i liczymy dolary ????
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
Poczekam na live bo jakos ta rogers mi nie odpowiada,moze byc walek tak jak z vinci w dubaju czy garcia w doha ze odpusci sobie ;-) napewno z meskiego wchodze we fritza,To jest prospekt jankesow i daje sobie glowe uciac ze z pomoca francuza czy bez sobie i tak z nim poradzi ;-)na meczu grotha nie ma kamer wiec tez czekam na live i moze zarobie cos jak wczoraj z youngiem.U Fritz widać że na dobre wychodzą treningi z keiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Poczekam na live bo jakos ta rogers mi nie odpowiada,moze byc walek tak jak z vinci w dubaju czy garcia w doha ze odpusci sobie ;-) napewno z meskiego wchodze we fritza,To jest prospekt jankesow i daje sobie glowe uciac ze z pomoca francuza czy bez sobie i tak z nim poradzi ;-)na meczu grotha nie ma kamer wiec tez czekam na live i moze zarobie cos jak wczoraj z youngiem
Pewnie jak coś czekaj na live Fritz ciekawie wygląda ale nie zapominajmy że Jeremy to bardzo doświadczony gracz ja bym tego nie ruszał . Co do Shelby myślę że straci seta ale nie przegra dlatego gram dokładny wynik . Z Vinci nie było wałka koniec końców wygrała ale tak jak pisałem Rosjanka jest grozna i o mały włos nie wygrała spotkania z Włoszką typ był już na granicy , a bet na Niemke Tatjane z Acapulco według mnie to jeszcze lepszy niż z Petkovic Wozniacki i Niculescu gdzie grałem dość grubo ;):cool:
Pewnie posty jak by co do usunięcia ????
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Oglądał ktoś z Was ostatnie mecze Vesniny i mógłby co nieco powiedzieć o jej grze? Kusi mnie żeby jeszcze raz spróbować przeciwko Woźniackiej.
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Oglądał ktoś z Was ostatnie mecze Vesniny i mógłby co nieco powiedzieć o jej grze? Kusi mnie żeby jeszcze raz spróbować przeciwko Woźniackiej.
Ja oglądałem dziś ją z Halep i wyglądała dobrze ona jest grozna to fakt szczególnie na tym turnieju ale halep powinna wyrownać stan spotkania ale włączyła tryb &quot;ameby umysłowej&quot; , myślę że można pograc maks na gemy lub że pyknie seta Wozniacka to ejdnak Wozniacka dzis zagrala dobrze skazywana była na porazkę wygląda dość dobrze to można powiedzieć co zaskakuję bo bardziej znana jest z dobrego debla ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom