>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Doha, Acapulco 21.02-27.02.2016

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Janković - Cepelova(+5,5g) 2 1,50 Pinnacle - 4j⛔
Janković - Cepelova 2 3,72 MarathonBet - 2j
⛔
Jelena w tym sezonie nie gra nic nadzwyczajnego, szybko się potrafi zagotować i wtedy wyrzuca jak leci. Przeciwko Cepelovej nie powinno jej się łatwo grać, Cepelova dość regularna, potrafi grać kąśliwe piłki i tutaj wyczuwam jej główną broń. Poza tym Słowaczka w formie, od początku roku gra naprawdę solidnie i mocne rywalki nie miały z nią łątwego zadania. Handicap troszkę mocniej, win mniejszą stawką, ale oba typy naprawdę realne. Warto!
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
K.Mladenovic - B.Strycova 2 Unibet kurs 2.04✅✅✅✅ (3:6 , 4:6)
Francuska to takie koło fortuny potrafi przejść koło meczu a potrafi też odprawić z kwitkiem najlepsze , początek sezonu no taki sobie przeplata mecze lepsze słabszymi po prostu jej nie ufam ona nie ma psychiki ciężko też wskazać w tym momencie dziewczyne co posiada chłodną głowe ale Francuska zdecydowanie jej nie ma ,jak nie idzie to się poddaje . Czeszka dobry występ w Dubaju niezły na AO ona jest grozna dla każdej zawodniczki z Touru nie uważam że zabraknie jej paliwa i odpadnie w 1 rundzie że Kristina jest świeższa kursy na Czeszkę dziwnie rosną co mnie bardzo cieszy i pobieram ten kurs Czeszka sobie poradzi nie mam co do tego wątpliwości warto bo kursy fajne Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Wozniacki potrzebuje aż 9 piłek meczowych i to przy swoim servisie żeby skończyć mecz z Konjuh hehe to tylko w WTA normalnie ???? a o mało co by doprowadziła do ti breaka Chorwatka hehe ???? w następnej rundzie czeka już Garvilova będzie fajny mecz i po tym co widzę to faworytką nie może być Dunka z Polskimi korzeniami ale pewnie będzie więc warto będzie pograc młoda panne Darie ????
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
Panocki oplaca sie lapac jutro Gienie Bouchard?W sportingbecie jest 1,50 .Dzis czeszka pokonala svitoline ale powiedzmy sobie szczerze ,pd ilus meczy ukraince nie siedzi kompletnie serwis i czesto swoje podania traci.Kanadyjka orłem serwisu tez nie jest i pewnie bedzie mnostwo przelaman ale mysle ze jednak roznica klas zrobi swoje
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
S.Kuznietsova-J.Goerges 1 unibet 2.15 ✅✅✅✅ (6:3 , 6:3)
Widziałem że skłaniacie się tutaj bardziej ku Niemce ale ja mam zgoła odmienne zdanie wiem że zagrała fatalnie ostatni mecz w Dubaju z przeciwniczką ale dam sobie rękę i głowę uciąć że &quot;kacapka&quot; nie da sie upokożyć ponownie Niemce i dziś wygra. To stara wyga Sowiecka, ma dziwne odchyły czasami jak to Ruska może dostała w Dubaju &quot;cioty&quot; i dlatego tak zle zagrała możemy tylko gdybać ale ja uważam nic dwa razy się nie zdarza i dziś zwycięzy to spotkanie każda passa się kiedyś kończy i dni z miesiączką również ???? . Historia pojedynków też jest dziwna naprzemiennie wygrywają raz Ruska raz Niemka ostatni ich pojedynek zwycięzyła Niemka więc teraz czas na Ruskę jak się bawić to się bawić wchodzę w ten zakład grubo i mam nadzieję że się nie zwiodę analiza dalsza jest zbędna mam po prostu czuja na to spotkanie ???? powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Panocki oplaca sie lapac jutro Gienie Bouchard?W sportingbecie jest 1,50 .Dzis czeszka pokonala svitoline ale powiedzmy sobie szczerze ,pd ilus meczy ukraince nie siedzi kompletnie serwis i czesto swoje podania traci.Kanadyjka orłem serwisu tez nie jest i pewnie bedzie mnostwo przelaman ale mysle ze jednak roznica klas zrobi swoje
Ja osobiscie bym tego nie grał ona z Łotyszka Sevastovą już obroniła 2 piłki meczowe przegrywała w 3 secie już 4:0 wygraną zawdzięcza praktycznie temu ze Łotyszka sie spaliła psychicznie, Alletrova to solidna zawodniczka ja bym grał Czeszkę lub że przynajmniej wygra seta . Był boom na Bouchard ale sodówka widocznie jej odbiła do głowy za dużo kwitu zarobiła imprezy chyba sa wazniejsze i obniżyła loty to tylko nazwisko i bukmacherzy ja faworyzują ja ci polecam set dla Czeszki lub na bogato win Czeszki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
S.Kuznietsova-J.Goerges 1 unibet 2.15
Widziałem że skłaniacie się tutaj bardziej ku Niemce ale ja mam zgoła odmienne zdanie wiem że zagrała fatalnie ostatni mecz w Dubaju z przeciwniczką ale dam sobie rękę i głowę uciąć że &quot;kacapka&quot; nie da sie upokożyć ponownie Niemce i dziś wygra. To stara wyga Sowiecka, ma dziwne odchyły czasami jak to Ruska może dostała w Dubaju &quot;cioty&quot; i dlatego tak zle zagrała możemy tylko gdybać ale ja uważam nic dwa razy się nie zdarza i dziś zwycięzy to spotkanie każda passa się kiedyś kończy i dni z miesiączką również ???? . Historia pojedynków też jest dziwna naprzemiennie wygrywają raz Ruska raz Niemka ostatni ich pojedynek zwycięzyła Niemka więc teraz czas na Ruskę jak się bawić to się bawić wchodzę w ten zakład grubo i mam nadzieję że się nie zwiodę analiza dalsza jest zbędna mam po prostu czuja na to spotkanie ???? powodzenia
!
Analiza po której chce się płakać. 0 arugmentów ani w jedną stronę ani w drugą. Rosjanka drogi panie już podczas fed cupu była w fatalnej formie. Jej styl przebijania leży goerges bardzo bo ta ma kończące uderzenie i jest w lepszej kondycji. Jakbyś oglądał chociaż jeden mecz Kuznetsovej to byś widział, że nie wytrzymuje ona ostatnio pojedynków kondycyjnie i poruszą się na korcie tragicznie, a 4/5 prób kończenia przez nią piłek leży w siatce. Stara wyga? Śmieszne określenie jak na Wta bo tutaj to właśnie młode trzeba stawiać wyżej niż stare. No chyba, że naprzeciw pani Vinci to tam trzeba ostrożnie. Na ten moment Rosjanka nie ma po swojej stronie, żadnych argumentów, a pisanie czegoś na siłę i mówienie głupot przeszkadza tylko użytkownikom, którzy szukają tutaj by znaleźć na prawdę jakiś wartościowy typ poparty rzetelnymi argumentami tyle ode mnie i mam prośbę by nie usuwać tego posta. Bo jest ostatnio jakiś wysyp new acc znawców a skuteczność ich typów pozostawia wiele do życzenia. Na forum powoli zlatuje się gimbaza &quot;ta wygra bo tamta wygrała ostatnio&quot; oczywiście ma to tak ogromne znaczenie, że wszystkie mecze tenisa tak wyglądają.
W sumie to dodam jeszcze na kogo warto zwracać uwagę skoro przybywają osoby i kto daje tu zarobić.Shakal,Tarki,Macko,Macias00,Saltan
Jeżeli ktoś chce stale poprawiać skuteczność typów i wyłapywać co ma największe znaczenie to analizowanie ich analiz (masło maślane trochę) ogromnie pomaga się rozwinąć w aspekcie obstawiania tenisa. W ciągu paru miesięcy jak się wszystko notuje można zauważyć w swoich funduszach jak i skutecznościach ogromny progres.
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Analiza po której chce się płakać. 0 arugmentów ani w jedną stronę ani w drugą. Rosjanka drogi panie już podczas fed cupu była w fatalnej formie. Jej styl przebijania leży goerges bardzo bo ta ma kończące uderzenie i jest w lepszej kondycji. Jakbyś oglądał chociaż jeden mecz Kuznetsovej to byś widział, że nie wytrzymuje ona ostatnio pojedynków kondycyjnie i poruszą się na korcie tragicznie, a 4/5 prób kończenia przez nią piłek leży w siatce. Stara wyga? Śmieszne określenie jak na Wta bo tutaj to właśnie młode trzeba stawiać wyżej niż stare. No chyba, że naprzeciw pani Vinci to tam trzeba ostrożnie. Na ten moment Rosjanka nie ma po swojej stronie, żadnych argumentów, a pisanie czegoś na siłę i mówienie głupot przeszkadza tylko użytkownikom, którzy szukają tutaj by znaleźć na prawdę jakiś wartościowy typ poparty rzetelnymi argumentami tyle ode mnie i mam prośbę by nie usuwać tego posta. Bo jest ostatnio jakiś wysyp new acc znawców a skuteczność ich typów pozostawia wiele do życzenia. Na forum powoli zlatuje się gimbaza &quot;ta wygra bo tamta wygrała ostatnio&quot; oczywiście ma to tak ogromne znaczenie, że wszystkie mecze tenisa tak wyglądają.
Hmmm nie jestem żadną gimbazą i jestem w bumacherce nie od dziś także darował byś sobie te porównania i uszczypliwości , czasami przeczucie w bukmacherce jest bardzo ważne zresztą powinieneś to wiedzieć jesli podajesz typy , przecież ja ci nie każe tego grać po prostu dzielę sie swoim typem które gram w rzeczywistości i opinią , może nie jest złożona i poparta milionem argumentów w czym masz rację ale czasami nie mam czasu na pisanie do każdego meczu tomu analiz dlatego jest szybko i zwięzle nie jestem mądrą głową ale o skuteczność się nie martw boisko zweryfikuje wszystko . Pozdrawiam ????
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
ja zrobilem cashback bo czulem ze ta wariatka przerznie i zainwestowalem w :
Akumulator
S. Kuźniecowa 1.909


M. Baghdatis 2.25
Wygrany

Stawka: 145,00 PLN
Wygrana 622,84 PLN
na bagiete dalem live w 2 secie ze wygra 2 seta ????

ps ,jestem ciekaw jak beda wygladac kursy na babos w meczu z errani.jesli sara zagra tak jak dzis to nie ma szans najmniejszych.Babos sledzilem relacje live bo nie bylo kamer ,do momentu przelamania w 2 secie szlo jej jak po grudzie.Mysle ze Wegierka nie jest na straconej pozycji
To ładnie ja miałem też pograć &quot;bagiete&quot; ale jakoś mnie nie przekonywał a tu proszę gładko 2:0 , tez jestem ciekaw napewno Sara bd faworytką z włoszką jest o tyle problem że ona się rozkręca z meczu na mecz niby początki ma cięzkie a zachodzi daleko ciężko za nią trafić i to jest mylące że koniec końców potrafi wyjsc z opresji. na jutro sie szykuję fajny mecz Czeszek Gasparyan ciekawie wyglada Vekic może urwie przynajmniej seta Carli może młoda Kasatkina trzeba bedzie przemysleć co warto zagrać jest z czego wybierac i u panow i u pan
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
u czeszek to mysle ze kvitova w koncu ogarnie swoje problemy i wygra ale kurs pewnie bedzie nieadekwatnyCo do meczu gasparyan to jakos nie widze tego zeby niemka ograla rosjanke.Gasparyan ma wielki potencjal,u siebie spalila sie w meczu z ivanovic a tu napewno nie jest na straconej pozycji;-)moze wejde w jakies hendi przeciwko kerber
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Tenis - Doha WTA 19:40
Swietłana Kuzniecowa - Julia Goerges 2 Expekt 1.72 ⛔
Panowie i Panie, krótko bo mecz zaraz się zaczyna .
O dyspozycji Rosjanki napisali koledzy wyżej, natomiast co do Niemki to ostatni mecz ze Strycova od połowy 2 seta to jeden wielki dramat. Miałą 3 :1 w drugim i serwowała no i stało się coś niewytłumaczalnego na korcie bo przegrała ten mecz i to w fatalnym stylu. Mimo to idę w stronę Georges bo u Rosjanki nie możemy mówić nawet o &quot;formie&quot; . Przypomnę tym co zapomnieli, że 15.02 tego roku obie Panie spotkały się w 1/16 finału w Dubaiu i zakonczyło się to miazgą 6:0 6:1 w wykonaniu Niemki - Mecz trwał całe 56 minut. Także tydzień temu Rosjanka nie pokazała nic, jak będzie za chwilę, zobaczymy. Dodatkowo gram dokładny wynik 2:0 dla Niemki 2.60 Expekt! Powodzenia !
*Mecz przesunięty na 20
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
u zeszek to mysle ze Kvitova w końcu ogarnie swoje problemy i wygra ale kurs pewnie bedzie nieadekwatnyCo do meczu Gasparyan to jakoś nie widze tego żeby Niemka ograla rosjanke.Gasparyan ma wielki potencjal,u siebie spalila sie w meczu z ivanovic a tu napewno nie jest na straconej pozycji;-)moze wejde w jakies hendi przeciwko kerber
Ja jeszcze nad tym nie myślę czekam na mecz Ruski ???? , ale wstępnie gram Alletrova win + że wygra set , Daria Garvilova , Strycova set , Vekic set , plus wiem ze nie w temacie bo jest o WTA ale Vesely win lub tylko set Kyrgios , i ciekawie wyglada dziś Gimeno Travel w Sao Paulo .
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Tak tak Lotnik1991 masz rację, zależy to od tego jak skończy się wcześniejsze spotkanie. Chcę się odnieść jeszcze do @Machiavelli Cieszymy się, że Twoje notatki i wiedza dają Ci duży &quot;progres&quot;, ale czy to upoważnia Cię to hejtowania innych opinii? Od tego jest forum- każdy pisze swoje typy i niekoniecznie musisz się z nimi zgadzać. Ja np. nie zgadzam się z typem co do meczu Rosjanki z Niemką i napisałem dlaczego bez żadnych aluzji kierowanych w czyjąś stronę, zanotuj to sobie - to będzie progres ;) !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 54

tomaszkao

Użytkownik
jest tez taka mozliwosc ze ruska poprostu po przerznieciu seta 1 odpuscila mecz i na tym turnieju sie skupila ;-) Strycova z kozlova w rosji tez w smieszny sposob dostala baty po czym pojechala bez formy i osiagnela final.Errani byla w dole po przegraniu paru meczy z rzedu jedzie i wygrywa turniej ;-) Lotnik mysle ze Borna wraca na swoje tory i pepika zjedzie ;-)
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Tak tak Lotnik1991 masz rację, zależy to od tego jak skończy się wcześniejsze spotkanie. Chcę się odnieść jeszcze do @Machiavelli Cieszymy się, że Twoje notatki i wiedza dają Ci duży &quot;progres&quot;, ale czy to upoważnia Cię to hejtowania innych opinii? Od tego jest forum- każdy pisze swoje typy i niekoniecznie musisz się z nimi zgadzać. Ja np. nie zgadzam się z typem co do meczu Rosjanki z Niemką i napisałem dlaczego bez żadnych aluzji kierowanych w czyjąś stronę, zanotuj to sobie - to będzie progres ;) !
W 100 % cie popieram Forhend39 każdy gra według własnego uznania to nie wyścig szczurów jednego przekona analiza Forehend39 drugiego użytkownika przekona analiza napisana przez TomaszKao i nie mam zamiaru nikomu ubliżać że stawia inaczej niż ja nazywać go &quot;gimbaza&quot; czy innym gniotem , jeśli jesteś taką mądrą głowa to czemu nie siedzisz na Majorce i nie popijasz drinków ? Robisz jakąś liste użytkowników którym można ufać i grac ich typy zaraz zrobisz liste &quot;gimbazy&quot; ludzie przeglądający to forum sami wybiorą komu zaufać a komu nie i twoje wywody były zbędne , gramy do jednej bramki czyli chcemy zarobići ograć bukmachera a ty próbujesz stanąć na piedestale tego forum i umoralniać analizy użytkowników gdy sa złe twoim zdaniem lub sprzeczne z twoim typem prawdopodobnie owszem można się wtrącić i to zrobiłeś ale to że inaczej gram niż ty nie oznacza że moesz mi ubliżać . Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 54

tomaszkao

Użytkownik
ja nie umiem pisac analiz ???? wierze w teorie spiskowe i uwazam ze nie ma co pisac o zaletach i wadach zawodniczek skoro wychodza na kort i wszystkie analizy za i przeciw okazuja sie smieszne bo idzie patologie ogladac
wystawili juz kurs na babos 2,45 errani 1,5 .z miejsca wchodze w to bo wloszka kolejnego meczu walki moze kondycyjnie nie wytzrymac.Babos to kawal kobiety i serwis pszczolki sary moze skonczyc sie tak jak w meczu z shvedova bombowym returnem
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
ja nie umiem pisac analiz ???? wierze w teorie spiskowe i uwazam ze nie ma co pisac o zaletach i wadach zawodniczek skoro wychodza na kort i wszystkie analizy za i przeciw okazuja sie smieszne bo idzie patologie ogladac
wystawili juz kurs na babos 2,45 errani 1,5 .z miejsca wchodze w to bo wloszka kolejnego meczu walki moze kondycyjnie nie wytzrymac.Babos to kawal kobiety i serwis pszczolki sary moze skonczyc sie tak jak w meczu z shvedova bombowym returnem
ja bym był ostrożny co do tego meczu może lepiej cos pograc na live Errani jest nieprzewidywalna ale to nie clay wiec hmmm tez może zaufam Węgierce , analiza jest czasami wazne ale t tylko takie gdybanie choć czsami ktoś jest w tym dobry ???? a w jakim bukmacherze grasz ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
To nie jest forum kłotni.. machiavelli dzis niezle trafil z typami.. lotnik1991, twoja intuicja co do Sviety narazie wchodzi 4:3 i serwis ruskiej damy .. Dajcie se po lisciu i szluuz.. Jutro Sousa vs Berdych , kursy rosna, fatalna forma Sousy, ale Berdych juz swoje lata ma a Sousa czasem potrafi wypalic.. jeden z tych swirow.. Dla odwaznych cos w strone Sousy, jakis secik cos .. ????
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Gavrilova vs Wozniacki 1 @ 2.6 pinnacle ⛔ Coś dziwnego się dzieje z Darią. Porażka z Aną w dziwnym stylu. Teraz z Karoliną też jakoś dziwnie. Pomysły dropshotów gdzie to nie pasuje do niej wcale wszystko w siatkę. Brak trzymania piłki w korcie. Duży regres formy mam nadzieję że szybko sie to zmieni.
Pisze po kursie jakim ja złapałem bo już tam chyba w dół poszły.
Po raz kolejny w stronę Rosjanki. Regularność,waleczność,szybkość i ciągła progresja w górę po drugiej stronie Woźniacki pani ciągła regresja. Karolina tenis rzuciła na drugi plan. NIe ma co się oszukiwać, ale ledwo co wygrała z Konjuh która jakby nie patrzeć to jednak jest sporo słabsza od pań typu Gavrilova i Bencic. Skupiła się na modzie i w sumie prezentuje się na prawdę dobrze. Do tego Dunka gra styl defensywny a dla Darii to to mi graj. Przypomnijmy sobie jej mecze z Kerber z tamtego roku gdzie Australijka była dużo słabsza niż teraz, a zawsze nawiązywała walke ba nawet podczas któregoś meczu doprowadziła Niemke do załamania psychicznego i płaczu, a Kerber to mistrzyni defensywy. Znacznie wyższy poziom niż Woźniacki. Lubie Dunke polskiego pochodzenia, ale Daria rozrzuci ją po korcie, a w dłuższych wymianach wyprowadzi ją z równowagi. Ktoś tam pisał o Errani ona już miała odpaść wcześnie w dubaju i wygrała turniej. Ktoś w tamtym temacie o dubaju napisał, że ma ona prawdopodobnie najlepszą kondycje w całym tourze kto wie czy się nie pomylił. Ten turniej pokaże. Warto poczekać do live i zobaczyć jak Babos strzela na returnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
M.Sakkari - J.Larsson 1 unibet 2.80⛔⛔⛔⛔ (2:6 ,3:6)????
Młoda 20 letnia Greczynka wchodząca w poważny tenis sklasyfikowana na 132 pozycji w rankingu WTA zmierzy się z Szwedką sklasyfikowaną na 59 miejscu Johanna Larsson.
Greczynka niespełna rok temu zaczęła zawodostwo a już jest 132 to naprawdę bardzo utalentowana i zdolna dziewczyna grająca przeważnie z oburęcznego backhendu . Maria w tym roku występuję z średnim szczęsciem ale na AO zaszła bardzo daleko dopiero przegrała z grającą jednoręcznym backhendem Hiszpanką Carlą Suarez ale powalczyła tam przegrała 2:1 . Szwedka to bardziej mi się kojarzy z kortami ziemnymi niż szybkimi nawierzchniami ale wiadomo trzeba się przystosować do każdych warunków Szwedka zanotowała bardzo dobry wynik w Horbat gdzie dopiero odpadła z Alize Cornet tak to niezwykle przeciętne występy . Jak ja widzę to spotkanie ? Nawierzchnia w Meksyku w Acapulco jest bardzo szybka ,jedna z szybszych jak nie najszybsza a Johanna preferuję bardziej wolne nawierzchnie bo nie ma uderzenia kończącego , wiadomo to nie jest jakiś duży wyznacznik ale jednak , liczę też na aklimatyzację Greczynki zagrała już dwa mecze w kwalifikacjach dwa mecze grała z Azjatkami niezwykle wymagającymi na kortach twardych zagrała jeden tie break a w pozostałych trzech setach demolowała rywalki 6:0 6:1 6:2 . Gram z przekonaniem na Greczynkę i liczę że sobię poradzi z bardziej doświadczoną i utytułowaną przeciwniczką to naprawdę dobry typ warto go zagrać .
Bukmacherski gwałt większej żenady to ja ostatnio nie widziałem szkoda słów dobrze że nie po grane za wysoką stawkę zawiodłem się na Greczynce przepraszam za ten typ bo to kompletny nie wypał jedziemy dalej z turniejem w Doha bo Meksyk jest dziwny ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom