>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Dubaj, Bogota & Memphis, 17-24.02.2013

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Dubai Duty Free Tennis Championships
Miejsce: Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
Data: 18.02.2013-23.02.2013
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $2,000,000
Oficjalna strona: http://www.dubaidutyfreetennischampionships.com/

Copa Claro Colsanitas
Miejsce: Bogota (Kolumbia)
Data: 18.02.2013-24.02.2013
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: $235,000
Oficjalna strona: http://www.copaclarocolsanitas.com/

U.S. National Indoor Tennis Championships
Miejsce: Memphis (USA)
Data: 17.02.2013-23.02.2013
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Indoor Hard
Pula nagród: $235,000
Oficjalna strona: http://www.memphistennis.com/home


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Ch. Mchale - K. Nara - 1 (1,30)⛔
Bet365

Amerykanka nie powinna mieć problemów z przejściem tej rywalki, która ostatnio po trzech setach rywalizacji ograła dość niespodziewanie K. Pliskova która niestety w tym roku jest własnym cieniem. Amerykanka ograła w ostatnim turnieju gładko Dushevine i Safarova. Porażkę z V. Azarenka można wybaczyć chociaż styl w jakim przegrała już mnie, dlatego bez kombinacji w tym typie na sety. Po prostu win Amerykanki.
U. Radwańska - A. Amanmuradova - 2 (2,75)⛔
Bet365

Tutaj nie ma sensu się bawić w kurs 1,40 na Polkę i jej nieobliczalny tenis. Polka ma potężne problemy z własnym podaniem. O ile return idzie jej nieźle o tyle masa punktów idzie na stratę razem z gemami przy własnym podaniu. Polka w efektowny sposób przegrała drugi set z poprzednią rywalką. W decydujących momentach nie umiała utrzymać własnego podania z rywalką którą powinna wbić trybuny jeżeli pokonuje się R. Vinci. Tak jednak nie jest. Następna rywalka tymczasem jest mocniejszego kalibru i osiąga niezłe rezultaty. W Fed Cupie wygrała wszystkie trzy mecze między innymi pokonując Y. Shedova. Ten turniej jednak należy z przymrużeniem oka traktować, więc lecimy wcześniej. W Pattya pokonała dwie rywalki i uległa w pierwszej rundzie po walce z M. Kirielnko 3:6 5:7. W tym turnieju rozjechała M. Elena-Camerin 6:3, 6:0. Rywalka jednak ma już 30 lat na karku i bez rezultatów więc nie ma się za bardzo czym zachwycać, co nie zmienia faktu że Urszula ma problemy z dosłownie każdym, i nie ma już na to wpływ ranking. Po takim kursie warto spróbować zwłaszcza że dziewczyny grały dwukrotnie ze sobą i nigdy to nie były łatwe spotkania.

by ѕcøtrateɀ​
 
K 18

koptek

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Dubai (ZEA) - Kwalifikacje, twarda

Radwanska U. (Pol) - Amanmuradova A. (Uzb)

Typ ???? W 0:2(dla Amanmuradova A. (Uzb))

Kurs:4.33

Buk:bet365



Dzisiaj o godz. 9:30 zmierzą się ze sobą Radwanska U. (Pol) i Amanmuradova A. (Uzb).Dla obu zawodniczek w tym momencie gra się tak samo_Ostatni mecz rozegrany Radwanska U. (Pol) - Amanmuradova A. (Uzb) zkończył się zwycięsko dla Radwanska U. (Pol) wynikiem 2:1,to był dla niej ciężki mecz ale wygrała.Radwanska U. (Pol) zajmuje 37 miejsce w rankingu a Amanmuradova A. (Uzb) 153.

Więcej argumentów przemawia za wygraną Radwanska U. (Pol).Jednak ten pojedynek skończy się inaczej,wygraną Amanmuradova A.(Uzb) 2:0.Amanmuradova A. (Uzb) dzisiaj będzie chciała się odegrać za ostatni stoczony pojedynek i to w dobrym stylu.Jest to druga runda kwalifikacyjna.
 
W 181

wyar

Użytkownik
Typ na Amanmuradova Scotrateza w pelni popieram. Wczoraj Ulka to co zagrala serwisem z Beygelzimer wolalo o pomste do nieba,ponadto bodaj w 3 secie (poprawcie mnie,jesli sie myle) przyjmowala pomoc medyczna - moze byl to wybieg,a moze rzeczywiscie ma jakies problemy. Warto to wykorzystac.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
WTA Tour - Memphis
8.Pervak - Davis 2 (2.06)✅

Myślę, że to najlepszy bet dzisiejszych meczów WTA. Będąca w formie Lauren spotka się z Ksenią Pervak, która w tym roku nie grała jeszcze na indyku. Amerykanka na tej nawierzchni rozegrała 5 meczy i z każdego wychodziła zwycięsko. Przeciwniczek zbyt ciężkich nie miała ale sam fakt, że grała na tej nawierzchni będzie jej atutem. Pervak ostatni mecz z przeciwniczką z TOP 200 WTA rozegrała ponad miesiąc temu. Mierzyła się z Heather Watson, która zwyciężyła po trzysetowym pojedynku. Obie zawodniczki są na podobnym poziomie ale myślę, ze rozegranie tych pięciu meczy na nawierzchni na której rozegrają dzisiejsze spotkanie będzie przemawiać za Lauren Davis.


Jeśli pomogłem w doborze typów - kliknij dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mouris 38

mouris

Użytkownik
WTA Memphis
Foretz Gacon - Rybarikova DW: 0:2 @1,83 bet365
Pierwsza runda turnieju Słowaczka powinna się uporać ze starszą Francuzką w dwóch setach. Obie zawodniczki grały trzy razy zawsze wygrywała Rybarikova ostatnie spotkanie w dwóch setach w ubiegłym roku również w hali. ostatnio Rybarikova grałą w Paryżu, gdzie skreczowała z Errani w 1/16, wcześniej od kwalifikacji wygrała 4 spotkania. Foretz z kolei odpadła w kwalifikacjach z Vogele w dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Wozniacki - L. Safarova - 1 (1,25)✅
bet365
C. Wozniacki - L. Safarova 2:0 (1,66)✅
Bet365

L. Safarova gra mizernie. Miałem okazje oglądać jej ostatnie spotkanie między innymi z Danillidou. I jednym słowem - makarba, jeżeli chodzi o poziom meczu. Nie wyobrażam sobie po prostu że C. Wozniacka może ten mecz przegrać. Dunka pomimo porażki z Polką gra zdecydowanie regularniej od Czeszki a przede wszystkim w wymianach na pewno ma nad Lucie w tej chwili przewagę. Czeszka nie wytrzymuje obecnie zbyt długich wymian i piłki często wywala w siną dal. Serwis wygląda lepiej ale bez rewelacji, zdarzają się asy, ale tak naprawdę podanie funkcjonuje dopiero jak są breaki dla rywalek. Lucie często komplikuje sobie gemy przy swoim podaniu. Dunka poprawiła się w tym roku więc mecz raczej powinien być do jednej bramki.
D. Cibulkova - N. Petrova - 1 (2.00)⛔
Bet365
Jak dla mnie bardzo dobry typ na przełamanie złych wyników Słowaczki. Jak dotąd odpuściła sobie Dohe po Fed Cupie w którym złapała kontuzję i przygotowywała pewnie formę na Dubaj, ponieważ dobre wyniki są jej potrzebne w tej chwili od zaraz. Słowaczka zajmuje 15 miejsce w rankingu i czas zdobywać punkty. Okazja jest niezła ponieważ N. Petrova nie gra w tej chwili tego co grała w ubiegłym roku. Jej forma jest poniżej oczekiwań. Owszem pograła na 3 sety z P. Kvitova ale to spotkanie to był kabaret, wcześniej na 3 sety męczyła się z Tajwanką która powinna Rosjankę ograć. Z pewnością w deblu radzi sobie lepiej teraz N. Petrova i niech tak pozostanie. Kurs na Słowaczkę atrakcyjny zwłaszcza że w H2H na hardach zawsze górą była Słowaczka. Ostatnio grały ze sobą na hardzie w 2012 roku i wówczas Cibulkova ograła Petrova 7-6, 6-1. Nie będzie to łatwe spotkanie ale oczekuje może nie powrotu Dominiki ale przynajmniej zwycięstwa w pierwszej rundzie. Rywalka jest do ugryzienia.

by ѕcøtrateɀ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
WTA Tour - Dubai
???? Lepchenko V. - Hsieh S.W 1:6 3:6 ✅
2,80 Pinnacle Sports

Pierwsza runda turnieju w Dubaju i od razu spotkanie dwóch zawodniczek z TOP 25. Ja typuję zwycięstwo Chinki, która początku sezonu nie można uznać do udanych. Od początku roku rozegrała siedem spotkań z tego wygrała tylko dwa. Lepszym bilansem nie może popisać się amerykanka, która w w sześciu spotkaniach górą była po trzech. Ona jednak wygrywała z silniejszymi rywalkami. Podczas Pucharu Federacji najpierw pokonała kontuzjowaną Vinci a następnego dnia rozbiła siódmą rakietę WTA - Sarę Errani. Lepchenko podczas meczu pierwszej rundy w Doha kreczowała. Powodem poddania miały być problemy oddechowe. Jak wiemy ZEA i Katar nie różnią się zbyt klimatem więc jeśli amerykanka faktycznie miała problemy to teraz również będzie je miała. Chinka musi się przełamać i myślę, że stanie się to dziś.


Przydatna analiza? Skorzystałeś z typu? Jeśli na jedno z pytań odpowiadasz TAK! Kliknij +dzięki!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
P 160

peter42

Użytkownik
Erakovic-Beck 4-6,7-6,6-4
typ Erakovic +2,5g
kurs 1.83 Bet365


Nowozelandka jak i Niemka nie zaczeły tego roku jakos rewelacyjnie,ale to ta pierwsza zostawila po sobie lepsze wrazenie. Niemka w Pattaya City przegrala z zawodniczka gospodarzy z ktorą poradzila sobie w dwoch setach Erakovic. Faworytka bukmacherow jest Annika pewnie przez wystepy w hali w zeszłym roku gdzie miala bilans 32/6 ale jak dla mnie nie ogrywala nikogo z wyzszej pólki tylko zawodniczki grajace zazwyczaj tylko w itf.Erakovic broni tutaj punktow za finał wiec napewno ltanio skóry nie sprzeda zwlaszcza młodej Niemce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Także moją uwagę zwrócił ten mecz.

Erakovic vs Beck
Typ:1 ✅✅✅ e:two:1
Pinnacle
2,37

Kolega wyżej dobrze opisał sytuację. Ja dorzucę tylko,że Beck słabiej zaczęła ten rok (2/3) w porównaniu z Nowozelandką (5/5). Ostatnio Niemka przegrała 6:3, 6:3 w Pattaya z Tajką (kurs na Tajkę był 6 zeta!), z którą 3 dni później Erakovic wygrała 2:0. Erakovic na tm samym turnieju odpadła z Lisicką po trzy setowym spotkaniu, a poza tym w tym roku grała więcej spotkań i do tego z lepszymi zawodniczkami. Moim zdaniem 60/40, więc warto próbować na Erakovic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Kirsten Flipkens - Shahar Peer 2(+1.5sets) @ 2.75 Betsson
W pierwszej rundzie halowego turnieju w Memphis Kirsten Flipkens, która zajmuje 34. pozycję w rankingu WTA zagra z Shahar Peer, która okupuje 114. miejsce. Belgijka jest zdecydowaną faworytką bukmacherów za sprawą dobrych występów w tym sezonie. Ćwierćfinał w Auckland, półfinał w Hobart czy 1/16 Australian Open to niezłe wyniki, jednak nie zapominajmy, że Kirsten w swej karierze nie grała na takim poziomie. Tak wysokie miejsce w rankingu zawdzięcza głównie dobrym występom w 2012 roku w ITF-ach. Trudno ocenić jej formę na podstawię kilku styczniowych pojedynków. Sądzę, że trafiła na rywalki, które nie były w najlepszej dyspozycji na początku sezonu. Jeśli chodzi o Peer to Izraelka póki co nie zachwyciła w tym roku. Widzę, jednak pewien progres, gdyż z meczu na mecz wyniki są co raz lepsze. Uważam, że w Memphis Shahar pokaże dobry tenis, jak za swoich najlepszych lat. W roku 2007 dostała się do pólfinału a 2008 to już finał. Mam nadzieję, że jej doświadczenie odegra decydującą rolę i nawet jeśli nie wygra, uda się urwać seta Belgijce.
__________________
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Cabeza C. -Duque M. 2 @1.65
Wedlug mnie to wygra Kolumbijka. Kolumbijka ma talent, mimo ze ostatnie sezony na pewno nie sa takie jak sobie zyczyla. Zreszta Duque Marino juz ten turniej wygrala kilka lat wstecz, a wciaz dosc mloda zawodniczka z niej. Swego czasu finalista juniorskiego French Open. Cabeza sie rozwinela niewatpliwie na przestrzeni ostatnich sezonow, ale to jest wciaz zawodniczka na dorobku. Duque Marino jest jednak lepsza przebijaczka, a ze jestesmy w Kolumbii to te poludniowoamerykanskie kliamty jak dotad duzo bardziej sluza Kolumbijce niz wojaze po Europie. Rok temu Duque byla w cwiercfinale w Bogocie, a grala niezbyt dobrze na poczatku seoznu. Teraz gra lepiej, wiec wynik tez moze byc lepszy, chociaz w 2 rundzie czekac bedzie prawdopodobnie Jelena Jankovic.
Wozniacki-Safarova 1 @1.25
Łozniaki wygra, bo w tej chwili Safarova nie jest w stanie zagrac na takim poziomie meczu jaki Caro grala z nasza Agnieszka i tyle, wiec do jakiejs kombinacji w sam raz.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Goerges--Erani /2/1,61
Jeden z moich typow na jutrzejsze przedpoludnie kurs fajny ,faworytka jest wloszka ale wedlug mnie Errani ja wymeczy samymi wymianami ,goerges ma problemy z zawodniczkami grajacymi tenis defensywny spodziewam sie wielu bledow po stronie Juli jak w kazdym jej meczu kurs od wczoraj spadl z 3 do 2 Dziwi mnie ten fakt.Ogladalem mecz Errani z Azarenka i grala naprawde na wysokim poziomie wiec wydaje mi sie ze niemka jej nie powinna zagrozic

Cibulkova--Petrova/1/2,2

Obie panie nie przekonuja mnie swoja gra w tym roku ale wybieram lepsze zlo i stawiam na slowaczke ,rosjanka daleka od swojej optymalnej formy bardzo daleka...udowodnila to w meczu z Kvitova ,gubi sie w wymianach i jest bardzo nieregularna.Dominika jesli bedzie miala dobry dzien i kontuzja nie bedzie jej dolegala jest w stanie wygrac
U.Radwanska-J.Zheng/2/2,1
Bardzo ciesze sie ze Ula pokonala w Doha po dlugiej batali wloszke Roberte Vinci i przypomina sobie jak sie gra w tenisa ale jedna jaskolka wiosny nie czyni i mysle ze chinka to zbyt wysokie progi jak na jedna z naszych gorszych siostr Radwanskich,spodziewam sie latwej wygranej chinki ale zycze powodzenia polce
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Mecz Errani i Cebuli jak dla mnie 50/50 i łapałbym wyższe kursy imo bo wszystkie 4 bez jakiejś formy to Zheng bym odpuścił albo zagrał na Ulkę.Słabszej Radwańskiej nie lubie,nie przekonują mnie jej wyniki i nawet jeśli ograłaby nawet Williams albo Azarenkę to i tak by mnie nie przekonała ale co Zheng zagrała piach w meczu z Rodionovą week ago to masakra jakaś.Austriaczka nic wielkiego nie grała a Chinka dłuższych wymiana nie wytrzymywała,serwis bez szału,słaby rzekłbym i nie warto w nią ładować kapusty wg mnie;)
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Mecz Errani i Cebuli jak dla mnie 50/50 i łapałbym wyższe kursy imo bo wszystkie 4 bez jakiejś formy to Zheng bym odpuścił albo zagrał na Ulkę.Słabszej Radwańskiej nie lubie,nie przekonują mnie jej wyniki i nawet jeśli ograłaby nawet Williams albo Azarenkę to i tak by mnie nie przekonała ale co Zheng zagrała piach w meczu z Rodionovą week ago to masakra jakaś.Austriaczka nic wielkiego nie grała a Chinka dłuższych wymiana nie wytrzymywała,serwis bez szału,słaby rzekłbym i nie warto w nią ładować kapusty wg mnie;)
to co by Cię przekonało? Zwycięstwo z Federerem? ????

Chinka jest ostatnio miękka jak faja, a Radwanska coś tam gra, więc raczej w stronę Polki, jednak mimo wszystko szukałbym innego spotkania do postawienia.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Mecz Errani i Cebuli jak dla mnie 50/50 i łapałbym wyższe kursy imo bo wszystkie 4 bez jakiejś formy to Zheng bym odpuścił albo zagrał na Ulkę.Słabszej Radwańskiej nie lubie,nie przekonują mnie jej wyniki i nawet jeśli ograłaby nawet Williams albo Azarenkę to i tak by mnie nie przekonała ale co Zheng zagrała piach w meczu z Rodionovą week ago to masakra jakaś.Austriaczka nic wielkiego nie grała a Chinka dłuższych wymiana nie wytrzymywała,serwis bez szału,słaby rzekłbym i nie warto w nią ładować kapusty wg mnie;)
Anastasia Rodionova to Australijka przyjacielu..
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Goerges--Erani /2/1,61
Jeden z moich typow na jutrzejsze przedpoludnie kurs fajny ,faworytka jest wloszka ale wedlug mnie Errani ja wymeczy samymi wymianami ,goerges ma problemy z zawodniczkami grajacymi tenis defensywny spodziewam sie wielu bledow po stronie Juli jak w kazdym jej meczu kurs od wczoraj spadl z 3 do 2 Dziwi mnie ten fakt.Ogladalem mecz Errani z Azarenka i grala naprawde na wysokim poziomie wiec wydaje mi sie ze niemka jej nie powinna zagrozic
Kursy na niemke lecą w dół bo Goerges broni punktów z finału z poprzedniego roku w tym turnieju...ale również mnie jakoś ona nieprzekonuje...
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
A.Rus vs M.Torro-Flor ???? M.Torro-Flor wygra 2:0 @ 2.08 ✅ 4:6,3:6



No nareszcie Matka Teresa albo jak kto woli Torro Zorro wraca do piaskownicy..
Kurs na dwa sety dla Hiszpanki imponujący i chyba tylko dlatego tak wysoki, że w swoim ubiegłotygodniowym debiucie na tej nawierzchni uległa Argentynce Ormaechea 3:6,6:7..
Ale jak to zwykła mawiać babcia Funta.. Pierwsze śliwki robaczywki.. I tym razem już powinno pójść gładko..
Kim jest ta Hiszpanka?.. A to taki Rafael Nadal w spódnicy na poziomie ITF..
Zaglądnijmy jej w papiery.. Weźmy pod lupę ostatnich 37 meczy na clay, nie licząc tego ostatniego o którym już wspomnieliśmy..
I spróbujmy poszukać jakiejś porażki..UPSS..
Nie ma nic..
W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W
6 wygranych turniejów po kolei..
A co jest jeszcze bardzie niezwykłe, to w tych 37 meczach tylko 7 razy grała trzy sety..
Większość partii wygrywa do 1,2,3 sporadycznie trafia się 7:5 lub TB..(w 9 setach nie oddała rywalce ani jednego gema)

••••••••••••••

S.Lisicki vs M.Keys ???? Keys, Madison @ 2.00 ⛔ 7:5,6:3



Hmm.. Po co Sabine poleciała do tych Stanów?..Chyba tylko ona sama wie..Przecież to turnieje w hali, a tam to już dawno nie błyszczała..
Keys przeszła przez kwalifikacje bijąc w dwóch setach amerykańskie koleżanki Glatch i Burdette..
Bez zbędnego rozpisywania..Na tą chwilę i na turniej w Stanach Zjednoczonych w hali faworytką w tej parze na pewno nie jest Niemka..Madison Keys już przez niektórych jest przyrównywana do Sereny Williams..(Madison w niedzielę skończyła 18 lat)..
Od października ubiegłego roku Keys zagrała w hali 7 spotkań i wszystkie wygrane..
Lisicki zaledwie dwa, i obydwa w plecy..
Keys przed AO w Sydney doszła do ćwierćfinału, gdzie uległa Na Li w trzech setach, a na samym Australian Open w trzeciej rundzie uznała wyższość A Kerber..
Lisicki co prawda w lutym zaliczyła finał w Pattaya, ale w styczniu w Australii konczyła w pierwszej rundzie..
Dziś mogą być 3 sety.. Może być TB.. Ale w następnej rundzie powinna się zameldować ta bardziej opalona.. ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 26

krzysgd

Użytkownik
Petra Kvitova - Daniela Hantuchova : 1 - 1,27 +
Roberta Vinci - Svetlana Kuznetsova : 2 - 1,38 -
Arantxa Rus - Maria Teresa Torro-Flor : 2 - 1,44 +
AKO 2,52 ⛔
----------------------------------------------
1 - Trochę się boję o Kwitową (co jej do głowy może strzelić),
2 - Vinci w tym sezonie mocno zdołowała, w przeciwieństwie do Swiety,
3 - Mecz z Bogoty dokładnie opisał Funt, przychylam się
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Radwańska U. v Zheng J 2:6 6:2 5:7 ✅ Jezusie kochany, myślałem, że na zawał zejdę..
2.26 Pinnacle Sports

Dla mnie kpiną są kursy na to spotkanie. Gdzie Radwańska tutaj faworytem? Przepraszam bardzo ale jak dla mnie to Chinka jest minimalnym faworytem. Jedno jest pewne: po obu paniach nie przewidzimy czego możemy się spodziewać. Bilanse obu tenisistek w tym sezonie wspaniałe nie są ale zachowują plus. Radwańska rozegrała piętnaście spotkań z tego wygrała osiem a jej chińska przeciwniczka rozegrała dziesięć batalii - zwycięsko wyszła z sześciu. Polka wygrywała m.in z Robertą Vinci. Zheng może się pochwalić pokonaniem Samanty Stosur. Myślę, że można tutaj zagrać jeszcze jakąś linię gemową, zdecydowanie padnie tutaj wynik over 20.✅ Plusem dla Zheng będzie myśl, że kiedyś spotkała się z Radwańską na hardzie i ją sromotnie pokonała, polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom