>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Dubaj, Bogota & Memphis, 17-24.02.2013

Status
Zamknięty.
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Ja się nie zgadzam z typem Funta na Madison. Myślę, że faworytką jest Sabina i to ona wygra to spotkanie. Chwalisz tak Keys, że fantastycznie gra na hali ale sprawdź z kim grała te mecze. Lisicki w Pattaya grała dobre zawody i dopiero w finale przegrała z Kirilenko 1:2. Doświadczenie będzie górą, młoda się spali przy własnej publicznością.

???? Lisicki S. v Keys M. 7:5 6:3 ✅
2.04 Pinnacle Sports
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wozniacki 1.25 9/10✅

Nie lubie takich kursów w meczach pań, ale Karolina naprawdę mnie przekonała w ostatnich tygodniach. W zeszłym tygodniu grała bardzo dobrze. Widać, że wraca do dawnej formy. Przegrała dopiero z naszą Aga, a ten mecz równie dobrze mógł puść w drugą strone. Dunka sama chyba nie wie jak przegrała tego drugiego seta, a w trzeciej parti wszystko sie mogło zdarzyć... W takiej formie nie ma mowy żeby odpadła w 1r, stać ja tutaj na kolejny dobry wynik. Czeszka wiadomo, swoją pozycje ma, ale nie widze jej w starciu z zawodniczkami z topu, z w takiej formie Karo na pewno jest. Nie wiem czy bedą gładke dwa sety, ale porażka Dunki będzie sensacją, na która bym dzisiaj nie liczył...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Stosur- Makarova 1 1,62 bwin 6:3,6:1
Odnośnie Stosur można wiele pisać, że ma słabą głowe i duze umiejetnosci, z tego co zauwazylem odkad wyjechala z &quot;domu&quot; to forma delikatnie wzrasta. Jesli chodzi o Makarova to ostatnio była w conajmniej sredniej formie a na dodatek ma problemy ze stopa, w takim wypadku nawet niezle umiejetnosci i serwis to moze byc za mało na Sam, ktora ograla wlasnie rosjanke 2 razy na hardzie i raz przegrana na nawierzchni gdzie Stosur Sobie kompletnie nie radzi czyli na trawie.
Polceam zagrac u buka gdzie krecz to wygrana.

Arantxa Rus - Maria-Teresa Toro-Flor 1 2,75 bet365 4:6,3:6
Z przyjemnościa zagram przeciwko Funtowi, ktory jak zwykle dokladnie przedsatwil analize za co dziekujemy mu. Natomiast troche nie docenia holenderki,ktora dotarla w 2012 roku do 4 rundy FO majac na rozkladzie Goerges,dopiero ja powstrzymala niezle grajaca kanepi, z tego co zauwazylem to ulubiona nawierzchnia Rus to wlasnie Clay, caly sezon wiosenny grala w zawodach WTA, z zawodniczkami z top 100, natomiast jesli chodzi o hiszpanke to mialem przyjemnosc ogladac ja w FED Cup gdzie wygrala,natomiast wielkiego wrazenia na mnie nie zrobila. Mocno bije i malo bledow,natomiast nie wiem co to da na tle zawodniczki z top 100, bo takich na rozkladzie hiszpanka ma niewiele,w 2012 roku zaledwie jedna ( Anastasia Rodionova (AUS) 93 6-2 6-3)ktora glownie gra na hardzie....
co innego jest grac w turniejach rangi ITF a WTA. Wiec dla mnie to zadna zacheta,a zagranie na Rus wydaje sie byc niezlym value.
dziewczyny graly ze soba raz 4 lata temu
2009
MARBELLA
MARBELLA, SPAIN
R32 CLAY
Arantxa Rus
4-6 6-2 6-0
Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Sabine Lisicki - Madison Keys ✅
Typ: Sabine Lisicki; @2,00
Bet365

Po takim kursie na pewno warto spróbować na Niemkę, która nie jest tenisistką gorszą od Amerykanki. Lisicki miała fatalny koniec ubiegłego sezonu (mecz z Mayr w Linz to był jakaś komedia), jednak początek tego roku wydaje się być niezły - finał w Pattaya napawa optymizmem, choć nie pokonała tam nikogo wielkiego, ale same zwycięstwa dodały jej pewności, ponieważ dawno nie wygrała tylu meczów pod rząd. Niemka w hali powinna czuć się dobrze. Jej przeciwniczka to młoda, zdolna Amerykanka, która w tym roku pokazała się już z bardzo dobrej strony. Keys nie ma za wielu meczów rozegranych w hali do tej pory (oczywiście także z racji wieku). Jak dla mnie szanse 55/45 na korzyść Lisicki, także z racji doświadczenia. Podsumowując, typuję wygraną Niemki w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Davis L. v Rybarikova M. 6:7 2:6 ⛔
1.90 Pinnacle Sports

Ja nadal konsekwentnie na tenisistkę gospodarzy, na indyku nie przegrała jeszcze meczu, sześć wygrała. Rybarikova nie może się niczym w tym sezonie popisać, chyba, że wygraną z słabiutką w 2013 roku Niemką - Julią Georges. Bilans Davis w tym sezonie to 11/3. Przeciwniczka może pochwalić się bilansem 5/3. Młoda Lauren jest w gazie i na pewno nigdzie nie zagra lepiej jak na kortach w Stanach Zjednoczonych. Szczerze myślałem, że złapie jakiś wyższy kurs ale bukmacherzy orientują się w sytuacji, polecam!
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Dwa typy z Bogoty, przypadkowo oba przeciwko Włoszkom -
Panova A. (Rus) - Pennetta F. (Ita) 2,15 Pinnacle
Dla Włoszki będzie to pierwszy mecz od... 9 sierpnia, kiedy skreczowała w meczu z Scheepers. Panova w zeszłym roku grała w finale tego turnieju, tak więc broni sporej ilości punktów do rankingu - o jej motywację można być więc spokojnym. Rosjanka grała w zeszłym tygodniu w kolumbijskim Cali, gdzie odniosła dwa zwycięstwa. Aklimatyzacja i ogranie z całą pewnością są jej atutami w tym pojedynku. Moim zdaniem Pennetta nie tak szybko wróci w tym roku do swojej optymalnej formy, jej przerwa była naprawdę dosyć długa. Podsumowując, wszystko przemawia w tym meczu za Panovą, polecam ten typ po naprawdę dobrym kursie.

Fichman S. (Can) - Schiavone F. (Ita) 2,39 Pinnacle ⛔ 6:4 4:6 4:6
33-letnia Włoszka zbliża się po mału do sportowej emerytury - na 15 ostatnich spotkań wygrała zaledwie 2. Na mączce nie grała od ponad pół roku, w przeciwieństwie do swojej 10 lat młodszej rywalki z Kanady. Sharon Fichman rozegrała już w tym roku 14 meczów na tej nawierzchni, odnosząc 12 zwycięstw. Rywalki może nie były z najwyższej półki, jednak bilans robi wrażenie. Po takim kursie na pewno warto pograć na wygraną Kanadyjki.
 
mouris 38

mouris

Użytkownik
Obejrzałem mecz słabszej Radwańskiej z Zheng- dramat! Dla mnie dobrze, bo grałem Zheng.
Co do Radwańskiej: Gorąca głowa, frustratka. Powinna sobie wziąć do serca dewizę, że nie należy się kopać z koniem. Potrafiła w trzecim secie wyrównać z 5-2 dla Chinki żeby przegrać 7-5. Momentami grała mądrze tak jak w drugim secie bardziej techniczny tenis. Niestety częściej wchodziła w długie wymiany co było wodą na młyn dla Azjatki. Zheng, grała słabo ale na Ulę starczyło.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Oglądał ktoś mecz Radwańska - Zheng? Działy się tam jakieś dziwne rzeczy? Ja śledziłem mecz na livescore ale potrafię stwierdzić, że obie zawodniczki miały dwie twarze. Tak jakby na baterie grały. Zheng ładuje punktów aż do stanu 5:2 w trzecim secie. Nagle ktoś jej odcina prąd lub wyciąga baterie. Potem show Radwańskiej, która doprowadza do stanu 5:5. Fata morgana - tym razem baterie przestają działać u Polki. Następnie dopływ prądu u Zheng i wygrana 7:5. Na prawdę nie ma co zazdrościć wygranej, tyle nerwów, masakra. Na szczęście udał się typ na zwyciężczynie meczu jak i sugestia zagrania na over 20.5 Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Oglądał ktoś mecz Radwańska - Zheng? Działy się tam jakieś dziwne rzeczy? Ja śledziłem mecz na livescore ale potrafię stwierdzić, że obie zawodniczki miały dwie twarze. Tak jakby na baterie grały. Zheng ładuje punktów aż do stanu 5:2 w trzecim secie. Nagle ktoś jej odcina prąd lub wyciąga baterie. Potem show Radwańskiej, która doprowadza do stanu 5:5. Fata morgana - tym razem baterie przestają działać u Polki. Następnie dopływ prądu u Zheng i wygrana 7:5. Na prawdę nie ma co zazdrościć wygranej, tyle nerwów, masakra. Na szczęście udał się typ na zwyciężczynie meczu jak i sugestia zagrania na over 20.5 Pozdrawiam!
Jak to u pań, przestoje a to jednej a to drugiej. Pierwszy set Ula przespała. W drugim grała bardzo dobrze, za to Zheng popełniała sporo błędów. Koncówka 3 seta to była wyrównana walka.
Ale czy to tenis czy siatkówka to u kobiet prawie są zawsze przestoje w grze, Serena chyba jako jedyna rzadko je miewa :razz:
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Tak jak koledzy wyżej zauważyli mecz Urszuli Radwańskiej z J. Zheng stał na bardzo niskim poziomie. Podziwiam że Chinka przy stanie 5:2 nie umiała skończyć meczu. Festiwal przełamań. Wozniacka jutro może nie zniszczy Chinki ale w dwóch setach powinna odprawić J. Zheng która ma problemy z regularnością, a przede wszystkim z własnym podaniem. Poziom obu Pań na chwilę obecną jest odmienny. Wozniacka gra co raz lepiej, a przede wszystkim równo.
J. Zheng - C. Wozniacki - 0:2 (1,66)✅
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 228,5K

dx2

Użytkownik
Twierdzenie, ze mecz Uli Radwanskiej z Zheng stal na niskim poziomie jest karygodne. Mecz byl naprawde dobry i bylo tutaj wszystko od wielu dlugich urozmaiconych wymian, biegania po niesamowita dramaturgie. Mam wrazenie, ze wiekszosc to co najwyzej ograniczyla sie do obejrzenia livescore&#39; a, a nie meczu. Nawet komentator bardzo chwalil poziom meczu, ale pewnie on tez byl osamotniony (jak zwykle). Poza tym stasznie nie rozumiem stalej krytyki Uli Radwanskiej. Oczywiscie jej wyniki niejednokrotnie sa rozczarowujace, ale Urszula od conamniej 2 tygodni gra bardzo dobrze. Przeciez on na przestrzeni dwoch tygodni ugrala 3 runde w takich duzych turniejach jak w Dausze, gdzie pokonala m.in. Vinci, a przegrala dopiero z Serena Williams w meczu ktory wygrac nie mogla. Akurat to, ze tutaj i Zheng i U.Radwanska przebrnely kwalifikacje do tak prestizowego turnieju jak w Dubaiu, gdzie w drabince sa przy takiej obsadzie tylko 32 miejsca to jest dobry wyczyn. Alez oczywiscie Ula gra slabo, a zastanowcie sie jak ostatnio wychodzicie grajac przeciwko Polce, bo ona miala juz przegrac nie tylko z Vinci, a nawet Amanmuradova juz podobno. A ze wczoraj przegrala? A czy to jakas hanba przegrac z Zheng, zawodniczka ktora juz tyle razy dobrze grala w Dubaiu i ktora byla dwukrotnie polfinalistaka wielkich szlemow ?
Najbardziej rozwalajace jest natomiast stwierdzenie, ze mecz byl slaby bo ... bylo duzo przelaman... Rece opadaja. Jezeli ktos gra dobrze w tenisa, a nie mloci serwem, to w kobiecym tenisie przelamac jest po prostu latwiej niz utrzymac podanie, wiec te przelamania beda, sa i beda.
Prosze mi powiedziec ile bylo przelaman w meczu Wozniackiej z Agnieszka Radwanska... Sporo, a czy mecz byl slaby? Ile bylo przelaman w finale AO Azarenka-Li i czy mecz byl slaby ? Od razu przypomnialo mi sie stwierdzenie do meczu Bertens-Errani, gdzie Holenderka miala wygrac bo Errani zagrala dzien wczesniej slabo z Suarez N. ...poniewaz bylo duzo przelaman. Rece opadaja.
Wracajac natomaist do meczu Wozniacki z Zheng. Ja bardzo doeceniam rosnaca dyspozycje Wozniackiej. o czym dobitnie swiadczy fakt, ze Wozniacki potrafila podjac walke z Agnieszka Radwanska, ale nie piszmy bzdur o slabym poziomie meczu Uli z Chinka, bo to jest wrecz jakas profanacja. Oczywiscie duzo tez jest racji w tym, ze ani Chinka, ani Polka nie potrafia zamknac meczu, co w starciu z Wozniacki, ktora juz nawet w Dubaju triumfowala faworytka nie czynia. Czy zyskujaca forme Wozniacki moze wygrac 2:0 ? Jasne, ze moze. Nawet kursy mowia same za siebie, ale bedzie to tez calkiem inny mecz od tego Dunki z Safarova.
P.S. Jest to moje subiektywne zdanie, ktore nie ma na celu obrazenie nikogo i nikt nie musi sie z nim zgadzac. Dziekuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Dziś w Dubaju widzę kilka smakowitych ,,kąsków&quot;, które moim zdaniem zakończą się zwycięstwami moich faworytek ????
Pierwszy mecz to Kerber-Vinci. Widzę tu zwycięstwo Niemki. Wiem, wiem, Andżie wypadła fatalnie tydzień temu w Doha, ale po prostu nie wierzę by Kerber tak poległa po raz kolejny. Na pewno będzie chciała odkupić winy z Doha, a rywalka do tego bardzo dobra. Vinci zawodzi na całej linii, bo co innego można powiedzieć o porażkach z U. Radwańską czy E.Vesniną? Mam wrażenie, że interesuje ją tylko debel i od niedawna bycie trenerem Errani. Nigdy nie ceniłem Włoszki, a w połączeniu z jej fatalną formą i chęcią odkupienia win przez Kerber nie widzę innego scenariusza niż zwycięstwo Kerber.
Kerber 1,66 Bet365
Drugi mecz to Ivanovic-Kvitova. Ivanovic już od czterech lat odbija się od lepszych, a często i gorszych jak od ściany. Zaczęło się od US Open 2008 i porażki z Julie Coin (189 w rankingu) oraz wymownego płaczu, gdy Ana schodziła z Arthur Ashe Stadium. Potem już nigdy nie było tak dobrze i jestem pewien, że wielkie czasy Serbki nie wrócą.
Co do Kvitovej to przed zeszłym piątkiem nie grała dobrze. Jednak mam wrażenie, że mecz z Sereną, mimo iż przegrany to zbudował Czeszkę, grała tak jak na Wimbledonie 2011, teraz to potwierdziła gładziutkim meczem z Hantuchovą. H2H co prawda 1-4, ale najważniejszy mecz z AO dla Czeszki wygrany gładko, pomimo słabej gry wtedy na RLA w australijski poranek.
Kvitova 1,36 Bet365
I ostatni mecz czyli Woźniacka-Zheng, Karolina ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji, powraca regularność ze złotych czasów Dunki, a Zheng? To dla mnie jedna z największych zagadek WTA, potrafi grać z Sereną na śmierć i życie na Wimbledonie, wygrywać z Ivanovic na Wimbledonie 2008 oddając jej 3-4 gemy czy ogrywać Stosur na AO. Z drugiej strony oddawane bez walki mecze z Azarenką w Nowym Jorku czy np tydzień temu z Rodionovą.
Liczę, że dziś Chinka nie będzie miała szalonego dnia, zwłaszcza, że do szaleństw jej bardzo daleko co pokazał wczorajszy mecz ????
Woźniacka 1,2 Bet365
Do tego jeszcze turniejowa 1 i 3 z Marsylii czyli Berdych i Tsonga ????
Zobaczymy co z tego małego szaleństwa będzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lothar 251

lothar

Użytkownik
Kvitova - Ivanovic TYP 2 , 2.70, bet365 ⛔ po raz kolejny nie brakło dużo... , jutro Kvitova z Radwańską więc może pakować walizki już dzisiaj ????

Właściwie to nie rozumiem, aż takiej dużej różnicy w kursach w tym meczu. Po raz kolejny próbuję przeciwko Kvitovej, argumenty cały czas takie same, jak w poprzednich postach ( nie chcę się powtarzać bo zaraz będą komentarze, że nie obiektywny jestem). Co ciekawe, Czeszka jakby na złość w ostatnich meczach zaczęła coś grać: urwała seta Serenie, wczoraj gładko z Hantuchovą, trzyma serwis, ale UE nadal są. Dziś spotka się z Aną Ivanovic, zawodniczką która mimo wielkiego talentu tenisowego, gra tak naprawdę przeciętnie (wygrywa w pierwszych rundach z zawodniczkami niżej sklasyfikowanymi, z którymi powinna wygrywać, w QF trafia na jakąś Radwańską czy inną zawodniczkę z topu do której nie potrafi się &quot;dobrać&quot; i jedzie do domu). Serbka ma dobry serwis i bardzo dobry forehand którym cały czas szuka piłek kończących, co się wiąże z tym stylem gry -popełnia też błędy. Myślę, że Kvitova jest w zasięgu Serbki. Stawka rekreacyjna.

Mirgosik;3408456]Dziś w Dubaju widzę kilka smakowitych ,,kąsków&quot;, które moim zdaniem zakończą się zwycięstwami moich faworytek ????

Pierwszy mecz to Kerber-Vinci. Widzę tu zwycięstwo Niemki. Wiem, wiem, Andżie wypadła fatalnie tydzień temu w Doha, ale po prostu nie wierzę by Kerber tak poległa po raz kolejny. Na pewno będzie chciała odkupić winy z Doha, a rywalka do tego bardzo dobra. Vinci zawodzi na całej linii, bo co innego można powiedzieć o porażkach z U. Radwańską czy E.Vesniną? Mam wrażenie, że interesuje ją tylko debel i od niedawna bycie trenerem Errani. Nigdy nie ceniłem Włoszki, a w połączeniu z jej fatalną formą i chęcią odkupienia win przez Kerber nie widzę innego scenariusza niż zwycięstwo Kerber.

Kerber 1,66 Bet365
Przestrzegam przed graniem Kerber, ostatni mecz karygodny, to co Niemka wyprawiała na korcie w meczu z Barthel woła o pomstę do nieba. Zero zaangażowania, zero gry , NIC. Jej głowa nie pracuje jak powinna, dopóki poprawa w grze się nie pojawi, ja omijam ją szerokim łukiem. Vinci ✅

co do pozostałych typów, to Kerber-Ivanovic, opisałem wyżej, Woźniacka✅ dobry typ ale mały kurs niestety.

pozdrawiam
 
mouris 38

mouris

Użytkownik
Ja z kolei uważam, że dzisiaj może być jakaś niespodzianka:p

Pierwszy typ:
Suarez Navarro C-Petrova N. 1@3,0 bet365⛔
Pierwotnie Petrova miała grać z Azarenką, ale Ta się wycofała.
Panie grały ze sobą dwa razy raz dawno temu na clayu wygrała Petrova a w tym
roku w Fed wygrała Hiszpanka, która debiutuje w turnieju w Dubaju. Dla Pietrovej to czwarty raz, poprzednio każdą przygodę kończyła na 1 rundzie: 2006:Kirilenko; 2008:Srebotnik; 2010:Vogele. Widziałem kawałek meczu z Cibulkovą-&quot;szału nie było, dupy nie urywa&quot; jak mówi mój przyjaciel. Jedynym znakiem zapytania może być postawa Hiszpanki, której nie widziałem.
Ewentualnie proszę o opinie co do Jej osoby

Drugi typ:
Zehng-Woźniacki1 bet365 5,0⛔
Pierwotnie miałem grać DW:zero:2 Dla Woźniackiej. Wczoraj oglądałem mecz Chinki i pisałem, że nie zagrała(dla mnie) nic nadzwyczajnego i, że na młodszą Radwańską starczyło(która nie grała źle ale ma zbyt gorącą głowę i za mało myśli.). Woźniacką widziałem w kilku meczach, w momencie kilku złych wyborów czy dobrej gry przeciwniczki pojawiają się u niej nerwy... a w tedy wbiega tata na ratunek.
Bilans bezpośrednich spotkań 3-1 dla Chinki. Woźniacki w tym roku wygrała z: Safarova,Barthel,Cirstea, Tsurenko,Lisicki, U. Radwańska. Przegrała dwa razy z Kuznetsova , Pervak i Agą Radwańską. Więc jakoś ja w niej przestałem widzieć faworytkę z takim kursem, za duże ryzyko. Fakt, że Chinka może być zmęczona po 3 setówce z wczoraj, i Carolina gładko wygra, ale obarczone jest to dużym ryzykiem
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Ja z kolei uważam, że dzisiaj może być jakaś niespodzianka:p

Pierwszy typ:
Suarez Navarro C-Petrova N. 1@3,0 bet365
Pierwotnie Petrova miała grać z Azarenką, ale Ta się wycofała.
Panie grały ze sobą dwa razy raz dawno temu na clayu wygrała Petrova a w tym
roku w Fed wygrała Hiszpanka, która debiutuje w turnieju w Dubaju. Dla Pietrovej to czwarty raz, poprzednio każdą przygodę kończyła na 1 rundzie: 2006:Kirilenko; 2008:Srebotnik; 2010:Vogele. Widziałem kawałek meczu z Cibulkovą-&quot;szału nie było, dupy nie urywa&quot; jak mówi mój przyjaciel. Jedynym znakiem zapytania może być postawa Hiszpanki, której nie widziałem.
Ewentualnie proszę o opinie co do Jej osoby
Hiszpanka w eliminacjach solidnie, 2 mecze wygrane gładko, niezły sezon do tej pory. Więc jeśli niespodzianka ma być to właśnie tu, z nierówną Petrovą.

Ja dziś poszedłem inną drogą, liczę, że z Karoliną się mylisz;)

Pozdrowienia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Ooo nie granie na Ivanovic dziś to samobójstwo! Oglądałeś jej cały mecz z Pavlychenkova? Nie zagrała nic co by mnie zachwyciło, chyba tylko ogromna ilość błędów Rosjanki sprawiła, że Ana jest dalej. Sama popełniała dużo błędów, za dużo. Mało uderzeń kończących, ogólnie mecz na wysokim poziomie to nie był i już w trakcie meczu pomyślałem, że jak uda się Serbce wygrać to gram przeciwko. Patrzę, że w drabince będzie Kvitova (w poniedziałek tuż po meczu Ivanovic patrzyłem) no i sobie myślę, że jak będzie chociaż z 1.25 to zagram w jakimś dublu bo mocnego singla w WTA się nie ładuje. Patrzę dziś rano a tu 1.48 na Czeszke, która jest wyraźnie w formie. Byle jaka zawodniczka nie walczyła by z Williams do samego końca o wygraną i przegrała po dobrym meczu 1:2. W pierwszej rundzie pewna wygrana i pewny dobry serwis w przeciwieństwie do pięknej Any. Dla mnie zdecydowanie Kvitova
Kvitova 1.48 Pinnacle 8/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
V 3

volleyfan

Użytkownik
Witam. Mam pytanie,a zarazem wielką prośbę odnośnie statystyk każdego spotkania. Dokładnie chodzi mi o Winnersy i niewymuszone błędy. Ja zazwyczaj jak sprawdzam na live score większości turniejów to tam są zawsze % wygrywających pierwszych drugich podań jak i przełamania ale nigdy nie ma wygrywających piłek i niewymuszonych błędów...Jak mógł by mi ktoś podać link do takich statystyk był bym bardzo wdzięczny. POZDRAWIAM
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
WTA Tour - Dubai, Bogota
???? Stosur S. v Hsieh S.W (+1.5) ⛔
2.15 Fortuna
Każdy wie jak gra Samanta w 2013 roku. Nikt nie wie czego można się po niej spodziewać. Wczoraj pokonała Makarową, która nie wątpliwie ma problemy zdrowotne. Gładkie dwa sety i żegnamy Rosjankę. Chinka swój mecz rozgrywała w poniedziałek i miała jeden dzień dłużej na odpoczynek. Hsieh pokonała obywatelkę USA - Varvarę Lepchenko. Myślę, że dziś szansę są 50/50. Żadna z pań nie jest na straconej pozycji tak więc wierzę, że Su-Wei wygra chociażby jednego seta.
???? Pereira T. v Cornet A. DW 0:2
2.05 Fortuna
Pojedynek Brazylijsko-Szwedzki. Faworytką trzydziesta szósta rakieta rankingu WTA - Alize Cornet, młodsza od swojej rywalki Telianny Pereira (WTA 156) o dwa lata. Myślę, że Cornet upora się ze starszą Brazylijką w dwóch setach. Pereira może się pochwalić dobrym bilansem na clay&#39;u w tym sezonie ponieważ wygrała sześć spotkań a przegrała tylko jedno. Cornet rozegrała jedno spotkanie w Bogocie z młodą Ukrainką - Eliną Svitoliną (87 WTA). Wygrała w dwóch setach. Przeciwniczką Pereiry w pierwszej rundzie była doświadczona Austriaczka Yvonne Meusburger (144 WTA), którą pokonała 2:0. Wcześniej rozegrała trzy spotkania w kwalifikacjach gdzie straciła tylko jednego seta. Można być pod wrażeniem gry Brazylijki ale ja myślę, że dziś będziemy zachwycać się tylko Szwedką.
???? Kerber A. v Vinci R. ✅
2.47 Pinnacle Sports
Mecz w którym spotkają się dwie zawodniczki, które nie mogą pochwalić się wynikami w 2013 roku. Angelique Kerber w jedenastu meczach cztery razy musiała uznawać wyższość rywalki. Podobny bilans ma Włoszka - Roberta Vinci, która rozegrała dwanaście meczy i wygrała siedem z nich. Atutem Vinci może być to, że rozegrała w tym sezonie więcej meczy. Kerber od 20 stycznia włącznie rozegrała tylko dwa mecze, dwa przegrane. Myślę, że będzie to wyrównany mecz, który rozstrzygnie się na korzyść doświadczonej Włoszki - Roberty Vinci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Twierdzenie, ze mecz Uli Radwanskiej z Zheng stal na niskim poziomie jest karygodne. Mecz byl naprawde dobry i bylo tutaj wszystko od wielu dlugich urozmaiconych wymian, biegania po niesamowita dramaturgie. Mam wrazenie, ze wiekszosc to co najwyzej ograniczyla sie do obejrzenia livescore&#39; a, a nie meczu. Nawet komentator bardzo chwalil poziom meczu, ale pewnie on tez byl osamotniony (jak zwykle). Poza tym stasznie nie rozumiem stalej krytyki Uli Radwanskiej. Oczywiscie jej wyniki niejednokrotnie sa rozczarowujace, ale Urszula od conamniej 2 tygodni gra bardzo dobrze. Przeciez on na przestrzeni dwoch tygodni ugrala 3 runde w takich duzych turniejach jak w Dausze, gdzie pokonala m.in. Vinci, a przegrala dopiero z Serena Williams w meczu ktory wygrac nie mogla. Akurat to, ze tutaj i Zheng i U.Radwanska przebrnely kwalifikacje do tak prestizowego turnieju jak w Dubaiu, gdzie w drabince sa przy takiej obsadzie tylko 32 miejsca to jest dobry wyczyn. Alez oczywiscie Ula gra slabo, a zastanowcie sie jak ostatnio wychodzicie grajac przeciwko Polce, bo ona miala juz przegrac nie tylko z Vinci, a nawet Amanmuradova juz podobno. A ze wczoraj przegrala? A czy to jakas hanba przegrac z Zheng, zawodniczka ktora juz tyle razy dobrze grala w Dubaiu i ktora byla dwukrotnie polfinalistaka wielkich szlemow ?
Najbardziej rozwalajace jest natomiast stwierdzenie, ze mecz byl slaby bo ... bylo duzo przelaman... Rece opadaja. Jezeli ktos gra dobrze w tenisa, a nie mloci serwem, to w kobiecym tenisie przelamac jest po prostu latwiej niz utrzymac podanie, wiec te przelamania beda, sa i beda.
Prosze mi powiedziec ile bylo przelaman w meczu Wozniackiej z Agnieszka Radwanska... Sporo, a czy mecz byl slaby? Ile bylo przelaman w finale AO Azarenka-Li i czy mecz byl slaby ? Od razu przypomnialo mi sie stwierdzenie do meczu Bertens-Errani, gdzie Holenderka miala wygrac bo Errani zagrala dzien wczesniej slabo z Suarez N. ...poniewaz bylo duzo przelaman. Rece opadaja.
Wracajac natomaist do meczu Wozniacki z Zheng. Ja bardzo doeceniam rosnaca dyspozycje Wozniackiej. o czym dobitnie swiadczy fakt, ze Wozniacki potrafila podjac walke z Agnieszka Radwanska, ale nie piszmy bzdur o slabym poziomie meczu Uli z Chinka, bo to jest wrecz jakas profanacja. Oczywiscie duzo tez jest racji w tym, ze ani Chinka, ani Polka nie potrafia zamknac meczu, co w starciu z Wozniacki, ktora juz nawet w Dubaju triumfowala faworytka nie czynia. Czy zyskujaca forme Wozniacki moze wygrac 2:0 ? Jasne, ze moze. Nawet kursy mowia same za siebie, ale bedzie to tez calkiem inny mecz od tego Dunki z Safarova.
P.S. Jest to moje subiektywne zdanie, ktore nie ma na celu obrazenie nikogo i nikt nie musi sie z nim zgadzac. Dziekuje.
Całkowicie się z Tobą zgadzam. Oglądałem mecz i czytając pierwsze posty na temat tego meczu zastanawiałem się czy oglądalem to samo spotkanie. Mecz stał na fajnym poziomie ;)A co do meczu Dunko-Polki gdyby Safarovej weszlo pare piłek więcej to moglo byc roznie w 2 secie ;) Zheng jest dosc regularna i zeby Karolina skonczyla akcje to musi na nią zapracować a nie jak w meczu ze slabiutka Czeszka...pare uderzen i UE ;)
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
???? Babos T. - Minella M. 2 @1,82 (Fortuna).
20.02.2013 / 16:30 // Bogota.
Nie bede sie duzo rozpisywał ,bo nie ma sensu. Ogladalem wczorajszy mecz Babos z Hiszpanką i stracilem na tym ponad 2 godziny...lepiej moglem pograć w szachy. To co grała Babos to jakas masakra , wiele DF ,co chwile siatka , co chwila przełamanie..typowy babski tenis ,a ogladac sie tego nie da niestety. Minella to bardziej ,ze tak powiem &quot;ogarnięta zawodniczka&quot; , trzyma serwis na poziomie powyzej 65 %. W 1 rundzie łatwo ograła nienajgorzej grajaca Malek. Ogladalem obydwa mecze i jestem pewien ze forma Minelli jest o niebo wyzsza ,wiec dziwie sie skad az taki kurs na nią. Polecam ????
dla odwazniejszych i dla tych co maja opcje handi gemowego w tym meczu ,polecam -2,5 gema Minella,kurs na pewno powyzej 2,00 :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom