>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Dubaj, Bogota & Memphis, 17-24.02.2013

Status
Zamknięty.
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Ja mimo wszystko wierzę w Stefie i tu nie chodzi tylko o sympatię ????
W hali jest groźna, świetnie wypadła w Paryżu w Bercy. To jej debiut w Memphis i uważam, że we wszystkich meczach zaprezentowała się bardzo dobrze. Przegrany set z Feuerstein usprawiedliwiam, bo Francuzka grała naprawdę świetnie. Szwajcarka w tym roku nie przegrywa ze słabeuszkami, zeszła jesień też bardzo dobra. Mam wrażenie, że w końcu po tenisowych perturbacjach Szwajcarka wkroczy na tenisowe salony. I nie jest to tylko życzenie, ale poparta statystykami i wygranymi meczami opinia.
Erakovic wygrywała ze Szwajcarką na kortach ziemnych, kiedy Stefie była w słabej formie. Teraz lepsza nawierzchnia dla Voegele + bardzo dobra forma.
Na dodatek po przejrzeniu historii Erakovic w Memphis stwierdzam, że zawsze miała szczęście w losowaniu w tym turnieju i stąd ten rekord. Potrafiła przegrywać sety z No name&#39;ami, a nawet przegrywać z Keothavong czy krzyczącą Michelle. Na pewno Memphis nie jest dla Erakovic jak AO dla Djokovicia ????
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Wozniacka - Kvitowa 1 2.40
Kvitowa się odradza, tak jak napisał Scotratez punktem przełomowym był mecz z Sereną. Gra lepiej w każdym elemencie i przede wszystkim wyraźnie zrzuciła kilka kilogramów. Coraz mniej Wielkiego Głoda na korcie a coraz więcej Mistrzyni Wimbledonu (wreszcie...). Dlaczego więc za Woźniacką? Dunka naprawdę w dobrej dyspozycji, podobnie jak Petra ustabilizowała formę i ewidentnie zmieniła styl gry. Aby nie cofać się daleko wstecz, we wczorajszym meczu z Bartoli widzieliśmy ultraofensywny, siłowy, grany na pełnym ryzyku tenis Korsykanki na który Caroline odpowiedziała tym samym. Podjęła rękawicę i wbrew temu co pisze z przyzwyczajenia większość forumowowiczów nie było baloników i przebijactwa tylko mordercze wymiany z końcowej linii z kilkoma kapitalnymi winnersami. Oczywiście nie oglądaliśmy i nie będziemy oglądać wielu D-shotów czy gry przy siatce, ale Dunka jest już gotowa do podjęcia walki z topowymi tenisistkami. Przestoje? Oczywiście - ale te Czeszce zdarzają się jeszcze większe (mecz z Ivanović). Serwis? Widać, ze Caro pracowała nad tym elementem, jest o niebo lepszy niż ostatnio, może nie punktowy, ale ustawiający wymianę i to dzięki niemu wiele akcji Woźniacka rozstrzyga na swoją korzyść. Serwis Petry też coraz lepszy ale, wracając do wczorajszego meczu - Bartoli - gdy trafiała, robiła to z ogromną siłą i Karolina dawała radę. A jak już odbierze pierwsze podanie to z każdym uderzeniem jej szanse w wymianie będą wzrastać. Kurs 2.40 (w Marathon jeszcze lepiej) warty ryzyka. Kvitowa nie dobiegnie do piłek które łapała Bartoli a Woźniacka może grać choćby 5 godzin...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Sara Errani (+5,5) - Petra Kvitova @1.83 (Pinnacle) ✅
Osobiście uważam ten kurs za sporą promocję. Wprawdzie Czeszka po znakomitym spotkaniu z Sereną w Doha złapała swój rytm, zaczęła grać to do czego nas przyzwyczaiła w poprzednich latach, to stawianie jej w roli aż tak zdecydowanej faworytki z Errani jest lekką przesadą. Petra oczywiście gra tutaj bardzo dobrze, bez straty seta eliminowała takie rywalki jak: Pavlyuchenkova, Ivanovic, Radwańska, Wozniacki. Te wyniki naprawdę robią wrażenie. Mimo wszystko jednak Petra nie ustrzegła się błędów, co widzieliśmy w ostatnich meczach. Atutami w spotkaniu z Włoszką będzie przede wszystkim serwis, siła uderzeń, bardzo dobry forehand. Errani zaś przeważa w elementach technicznych, grze pod siatką i jest przede wszystkim bardziej regularna. Petra potrafi popełniać bardzo dużo błędów, co przy dość regularnej grze Włoszki może skutkować dużą ilością błędów. Errani w tym sezonie szału nie robi, tutaj też nie gra niczego wielkiego, ale to co grała wystarczyło na Georges, Cirsteę, Petrovą i Vinci. Dziś w meczu półfinałowym tak naprawdę nie zagrała niczego wielkiego, duży udział w jej zwycięstwie miała słaba gra Roberty. Sądzę jednak, że jutro Sara będzie w stanie powalczyć z Petrą i wynik 6:4, 6:3 spokojnie może osiągnąć. Poza tym w grze Kvitovej dużo zależy od dyspozycji serwisowej i jeśli ten element nie będzie funkcjonował dobrze to szanse Włoszki się zwiększą.
 
M 837

marcios

Użytkownik
Errani z takim serwisem i balonami jakie gra nie ugra jutro więcej jak 3-4 gemy i szukanie na siłe grania coś w kierunku Errani bo a kurs ładny to głupota, nawet jeśli Kvitova popełni w ch... błędów to i tak to gładko wygra, skoro Isia i Caro wyglądały na kompletnie bezradne z bijąca bomby Petrą to mała Errani z swoimi balonami i serwisem lekkim jak juniorka tym bardziej, jak dla mnie 6-1 6-2 dla Petry
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Sara Errani - Petra Kvitova (-1,5 seta)⛔
kurs 1,58
unibet
Jak dla mnie typ do pobrania do dubelka za wysoką stawkę. Petra po prostu wraca do wysokiej formy, popełnia już mniej błędów, oczywiście jak to ma w zwyczaju traci koncentrację w meczu,ale nie na tak długo żeby pozwolić Errani wygrać seta. W zasadzie Errani nie ma czym odpowiedzieć Kvitovej. Jej &quot;balony&quot; będą atakowanej przez Kvitovą z dużą siłę. Włoszka co prawda potrafi się bronić ,ale siła ataku u Czeszki jest tak duża że nie będzie co &quot;zbierać&quot; Jedynym zagrożenie dla Petry jest ona sama, ale mam nadzieje że już się uporała ze swoją psychiką i jutro to udowodni. Ja osobiście nie kombinował bym jakieś handicapów w żadną ze stron.

Pomogłem? Kliknij dzięki! :smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
2 propozycje na dziś.
Sara Errani - Petra Kvitova 0-2 1,65 Bwin
Osobiście nie widze tutaj absolutnie żadnych szans dla Włoszki , samo bieganie może wystarczyć na zawodniczki techniczne typu Isia czy Vinci ale nie na wracającą do formy Kvitova . Kvitova sygnalizowała powrót do formy już na poprzednim turnieju gdzie odpadła dopiero z Williams po naprawde świetnym meczu. Wczoraj odprawiła lepszą i ładniejszą wersje Errani czyli Wozniacką. Karolina nie dała rady to i rycząca Włoszka tez nie da rady . To jest finał , Petra głodna zwycięstw, naprawde świetna gra , mocny serwis, bomby z głębi kortu w swoim stylu, wszystko funkcjonuje w jak najlepszym porządku. Szykuje się zdecydowanie pewny win Petry Kvitovej.
Jankovic - Knapp 1 1,3 Bwin
Również grałbym 2-0 dla Jeleny jednak znając Serbke i jej rozchwianą psychikę można się obawiać czy nie zacznie rzucać rakietą lub kłócić się z jakimś kibicem w związku z czym nie straci jakiegoś seta. Knapp pokonała wczoraj Arruabarrene jednak , hiszpanka była po takim maratonie meczowym że to raczej zmęczenie bardziej dało w kość niż Knapp zagrała jakos wybitnie. Nie ma sie co rozpisywać dalej . Jeśli Jankovic nie zacznie wydziwiać to zmiecie z kortu włoszke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Errani S. v Kvitova P. (-1.5) ⛔
1.66 Pinnacle Sports

Dziś o godzinie 16.00 odbyć się ma finał turnieju w Dubaju. Na przeciwko siebie staną - Włoszka, Sara Errani, numer 7 w rankingu WTA, która może się pochwalić w tym roku bilansem 12/5. ( Hard: 9/4) Z drugieh strony Czeszka - Petra Kvitova, która powoli zaczyna przypominać Królową Wimbledonu z 2011 roku. Bilans bezpośrednich pojedynków to 3-0 na korzyść Czeszki, na dodatek wszystkie mecze rozegrane w 2012 roku, każdy bez straty seta.

Myślę, że Kvitova szybko rozprawi się z Errani i wygra gładko 2-0 - bo chyba nie widzi nikt innego rozwiązania? Errani sama się dobije jeśli będzie zagrywać te charakterystyczne baloniki.


Ormaechea P. v Pereira T. ✅
1.78 Marathon Bet

Zapewnę nikt się nie spodziewał takiej pary półfinałowej, gdyż obie panie po drodze wyelminowały niezłe tenisistki. W przypadku 20-letniej Ormaechea&#39;i to: Schiavone, Torro-Flor. Jej starsza przeciwniczka w dobrym stylu uporała się z Cornet i Minellą. Za młodszą tenisistką może przemiawać fakt, że rozegrała trzy mecze mniej od rywalki (Pereira musiała przebrnąć przez kwalifikacje). Rok temu spotkały się tutaj i po trzy setowym boju wygrała Ormaechea. Liczę na ciekawe spotkanie i zwycięstwo reprezentantki Argentyny.


Lisicki S. v Erakovic M. 1.set: over 9.5
2.06 Fortuna

Finałowe spotkanie turnieju w Memphis. Kto wygra to spotkanie? Tego nie chcę kwestionować. Chcę Wam polecić linię gemową na pierwszy set. Dlaczego over 9.5?! Obie panie są już zmęczone więc nie będą się zbyt forsować przy serwisie przeciwniczki. Zauważyłem w grze Sabiny Lisicki, że przesypia początek meczu. Wczoraj tak było, w meczu z Keys również. W obu przypadkach się odrodziła i wygrała seta (7:6 z Keys, 7:5 z Rybarikovą). Zainteresował mnie kurs na tę linię więc pobieram i Wam też polecam!
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Widzę że większość zapatrzona jest w siłę Petry i ślepo ładuje w łatwą i pewną wygraną Kvitivej, ogarnijcie się trochę to finał. Głupoty piszecie że Sara jest bez formy etc. już Petrova według waszej opinii miała siłą wygrać z włoszką i co?? Errani gra dobrze technicznie i z głową, nie dość że trzyma podanie to i kontroluje servis rywalek, Vinci odprawiła z kwitkiem, Nadie także nie licząc drugiego seta (nie wiem co się tam stało) i resztę rywalek także. To jest finał i kursy moim zdaniem nieadekwatne, nie widzę łatwej wygranej Kvitovej i jak najbardziej pobieram dodatni hc na włoszkę +5,5. Siła to nie wszystko!!
GL!!
 
mouris 38

mouris

Użytkownik
Ja ostatnio śledzę głównie Wta Dubaj i Bogota. Moje spostrzeżenia na dzisiaj.
Errani- Kvitova kurs na Czeszke 1,22 to trochę ryzyko. Gładko i przyjemnie może nie być.
Kvitova gra konsekwentnie,ale chwilami się zacina, widziałem u niej zmęczenie. Errani owszem techniczny tenis ale mecze grała strasznie szarpane (tak jak z Cirsteą i Vinci) pozatym ma problem z udem. Może być 3 setówka. NO BET
P.Omaechea-Pereira powinna wygrać ten turniej.(jeżeli nie ona to.....Pereira) Serwis bardzo dobry , ale chwilami się dekoncentruje, ciężko też wchodzi w mecz. Brazylijka stanowi dla mnie znak zapytania, za krótko ją widziałem, żeby ją ocenić. Również może być 3 setówka w stronę Ormaechei.
Jankovic -Knapp. Jankovic gra dobrze, bez szału i tej iskierki, ale swoje. Powinna być dwu setówka dla niej. Knapp dopiero wczoraj ją widziałem z Arrunbareną. Bardzo słaby mecz w dwie strony dlatego Jelena(której nie jestem fanem) bez trudu z formą czy bez pokona Włoszkę.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Errani S. v Kvitova P. 2-6,6-1,1-6

1(+1.5sets) @ 2.30 Unibet✅
1 @ 4.33 Sportingbet⛔


Na przekór wszystkim &quot;znawcom&quot; zagram przeciwko Kvitovej. To jest finał i tak na prawdę wszystko jest możliwe. Errani nie przypadkowo znalazła się w decydującym o tytule etapie. Gra solidny tenis, bez większych problemów pokonywała rywalki, więc czemu dzisiaj miałaby doznać sromotnej porażki? Że niby Petra ma lepsze warunki fizyczne i wraca do formy? Fakt - pokonała stosunkowo lepsze tenisistki, czyli Radwańską i Woźniacką, jednak nie nazwałbym tego wielkim osiągnięciem. Oglądałem pojedynek z Isią i widać było jak na dłoni, że tej za bardzo się już nie chce grać lub po prostu nie ma siły. Mecz stał na niskim poziomie i obfitował w sporą ilość prostych błędów. Bardziej spragniona sukcesu była Kvitova i to ona okazała się lepsza. Domyślam się, że z Caroline było podobnie. Nie zapominajmy o tym jak bardzo Petra &quot;lubi&quot; strzelać focha, gdy coś się nie udaję, a wtedy jej gra wygląda tragicznie. Może taka sytuacja powtórzy się dzisiaj.. Liczę na dobry występ Włoszki, jej powtarzalność, dobrą grę, która w efekcie przyniesie jej zwycięstwo.

Gratulacje dla &quot;znawców&quot; co grali na wygraną Kvitovej w dwóch setach po oszałamiającym kursie 1.66 hahah
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Myślę, że jedyną podstawą do grania na Errani to.. gra przeciwko wszystkim. Śmieszą mnie wpisy śmiałków, którzy piszą o argumentach Errani. Jedynym jej argumentem może być słaba dyspozycja Petry.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Wszystko w tym meczu bedzie zalezec od petry granie w strone wloszki to ryzyko ,czeszka jest w gazie niesadze aby errani zdola ugrac chocby seta przy tak dobrej dyspozuycji Petry,czeszka kazda wolniejsza i krotsza pilke bedzie bombardowac,jesli uda sie errani rozrzucic Petre po korcie i zmusic ja do biegania ma szanse na jakies punkty osobiscie 0 2 dla Petry to najbardziej prawdopodobny schemat
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Wyniki Errani z zawodniczkami, ktore graja duzo silniej czyli Williams, Azarenka, Sharapova i Kvitova:

Errani-S.Williams 0-4

2012 USO 1-6 2-6
2009 Sydeny 1-6 2-6
2009 Dubai 6-4 2-6 0-6
2008 Rome 4-6 3-6
Errani-Sharapova 0:2
2012 FO 3-6 2-6
2012 Istanbul 3-6 2-6
Errani -Azarenka 1-5 (ostatnie 3 mecze)
2013 Doha 2-6 2-6
2011 Rome 1-6 2-6
2011 Marbella 2-6 1-6
Errani-Kvitova 0:3
2012 AO 4-6 4-6
2011 NewHaven 1-6 3-6
2011 Fed Cup 4-6 3-6
Ot taka ciekawostka. Najlepiej wyglada to z Kvitova jeszcze, wiec ogolnie nie polecam, chociaz bardzo cenie pracowitosc Wloszki na korcie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dzisiaj można ustrzelić super dubel z meczy WTA.. Kvitova dzisiaj absolutny pewniak 9/10, Ona będzie rozdawać karty, w obecnejj formie jest nie do zatrzyamania, no chyba, że pokazę gre jak jeszcze 2,3 tygodnie temu.

Jankovic 1.40✅ pinn

Dziwne, że taki duży kurs. Moze ze wzgledu na nazwisko, Knapp kilka tygodni temu jeszcze była w zuepłenie innym miejscu. Terz powoli wraca do setki, wykorzystała tutaj smieszną obsadne ma półfinał, ale teraz już czas zakończył udział w turnieju. Jelene, w słabszej formie od dawna, dlatego też nie chciała się bić z czołówka w Dubaju i Doha i uciekła na tenisowe peryferie, tutaj robi za gwiazde i wiadać jej to odpowiada. Dzisiaj na pewno najpowazniejszy sprawdzian, jednak Jelene wygra ten turniej, ale Knapp na pewno moze nawiązac walke i napsuć krwi...
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Errani S. v Kvitova P.

1(+1.5sets) @ 2.30 Unibet
1 @ 4.33 Sportingbet


Na przekór wszystkim &quot;znawcom&quot; zagram przeciwko Kvitovej. To jest finał i tak na prawdę wszystko jest możliwe. Errani nie przypadkowo znalazła się w decydującym o tytule etapie. Gra solidny tenis, bez większych problemów pokonywała rywalki, więc czemu dzisiaj miałaby doznać sromotnej porażki? Że niby Petra ma lepsze warunki fizyczne i wraca do formy? Fakt - pokonała stosunkowo lepsze tenisistki, czyli Radwańską i Woźniacką, jednak nie nazwałbym tego wielkim osiągnięciem. Oglądałem pojedynek z Isią i widać było jak na dłoni, że tej za bardzo się już nie chce grać lub po prostu nie ma siły. Mecz stał na niskim poziomie i obfitował w sporą ilość prostych błędów. Bardziej spragniona sukcesu była Kvitova i to ona okazała się lepsza. Domyślam się, że z Caroline było podobnie. Nie zapominajmy o tym jak bardzo Petra &quot;lubi&quot; strzelać focha, gdy coś się nie udaję, a wtedy jej gra wygląda tragicznie. Może taka sytuacja powtórzy się dzisiaj.. Liczę na dobry występ Włoszki, jej powtarzalność, dobrą grę, która w efekcie przyniesie jej zwycięstwo.
to ma być analiza? Napisz po prostu że typ na przekór wszystkim bo liczysz na cud i nie wiem po co ta zgryźliwość do ludzi - &quot;znawcy&quot;. Prawda jest taka że wszystkie argumenty stoją po stronie P. Kvitovej. Wczorajsze spotkanie Włoszek było meczem przyjaźni bo inaczej się tego nazwać nie dało. S. Errani ma problem z utrzymaniem własnego serwisu, jak Petra zacznie sypać bombami to Włoszka będzie mogła sobie makaron zamówić do hotelu i jak wróci z meczu będzie jeszcze ciepły bo mecz długo trwać nie będzie. Czeszka zmierza pewnie do zwycięstwa. Forma jest bardzo dobra.

S. Errani - P. Kvitova - 0:2 (1,66)⛔
bet365

by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Czyli handicap w dwóch tych meczach z Kvitovą by został pokryty. Kvitova może i jest bardzo silna, może ma serwis i potężny forehand, lecz nie jest tak regularna jak chociażby Azarenka i to będzie szansa dla Errani. Mówicie, że serwuje baloniki z tym, że return z Kvitovej z backhandu nie jest taki groźny jak z forehandu, a Włoszka ma tego świadomość i na stronie równowagi zapewne będzie serwować do środka, by Kvitova nie zdążyła obiec i strzelić forehandem. Na stronę przewagi pewnie wyrzucający do backhandu będzie minimalizował ryzyko bezpośredniego punktu z returnu, do tego BH Kvitovej to nie jest taka groźna broń jak FH i może popełniać błędy. Zgodzę się, że W TAKIEJ DYSPOZYCJI ma zdecydowanie więcej argumentów po swojej stronie, jednak te 7 gemów jest całkiem w zasięgu Errani, warunkiem będzie tu nie mocny, lecz mądry serwis i zmuszanie Petry do błędów, które ta lubi robić często. Oby zrobiła ich jak najwięcej bo to będzie klucz do sukcesu Włoszki.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
to ma być analiza? Napisz po prostu że typ na przekór wszystkim bo liczysz na cud i nie wiem po co ta zgryźliwość do ludzi - &quot;znawcy&quot;. Prawda jest taka że wszystkie argumenty stoją po stronie P. Kvitovej. Wczorajsze spotkanie Włoszek było meczem przyjaźni bo inaczej się tego nazwać nie dało. S. Errani ma problem z utrzymaniem własnego serwisu, jak Petra zacznie sypać bombami to Włoszka będzie mogła sobie makaron zamówić do hotelu i jak wróci z meczu będzie jeszcze ciepły bo mecz długo trwać nie będzie. Czeszka zmierza pewnie do zwycięstwa. Forma jest bardzo dobra.
S. Errani - P. Kvitova - 0:2 (1,66)
bet365
by scotratez
po co się chlopie wtrącasz do mojej analizy, już nie pamiętasz co było ze stephens jak ograła serene? najpierw mnie większość tłamsiła za mój typ, a potem wszyscy przepraszali,a ty byłeś pierwszy, więc po co powtarzasz swoje błedy?
teraz nazywasz to cud? jeszcze 2 tygodnie temu sam typowałeś przeciwko kvitovej, na jakimś mniejszym szczeblu, a tutaj jest finał!!
ty i te twoje analizy to o d..ę rozbić, patrzysz głównie na kursy i ostanie wyniki, a cała otoczka sportu dla ciebie nie istnieje, daruj sobie typowanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Mattek Sands/Mirza - Petrova/Srebotnik @ 3.00
Spotkaja sie 2 bardzo dobre pary deblowe i kompletnie nie rozumiem tych kursow i az tak faworyzowanie pary Petrova/Srobotnik. Mattek i Mirza swietnie sie tutaj spisuja , pokonaly 3 dobre pary deblowe po 2-0 bez wiekszych problemow. Petrova/Srebotnik z problemami i wlasciwie ich tu nie powinno byc bo z Kerber/Geroges przegrywaly w tb juz 0-4 i zanosilo sie na porazke ale niemki spartolily sprawe i przegraly 7 pkt z rzedu :lol Mattek i Mirza sa w dobrej formie i kurs jest mocno zawyzony na nich dlatego warto to zagrac ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Jak już tu wspomniano wszystko będzie zależało od dyspozycji dnia Kvitovej. Oglądałem mecz Erranie z Goerges i wyglądała ona w nim bardzo słabo. Nie chcę kłamać, ale w którymś momencie mignęła statystyk winnersów i Włoszka w pierwszym i drugim secie nie miała ich wcale (ale może się mylę, nie wiem gdzie sprawdzić staty z tego meczu) - jest to wynik jej defensywnego stylu gry (Kvitova już dwie takie panie dość gładko odprawiła z tego turnieju, choć Karola pokazała się nawet z ofensywnej strony w Dubaju). Zatem Errani może liczyć w ogromnej większości tylko na błędy Czeszki, które przy tym stylu gry na pewno będą. Pytani brzmi ile. Biorąc pod uwagę dość wyraźny wzrost formy (względem AO to po prostu wystrzał) pograłem ostrzej na 2:0 dla Kvitovej jak i handi -5.5.
P.S. Tenisem interesuję się od 1.5 roku także wybaczcie ewentualne laickie sposoby myślenia.
EDIT: @Ziarnoo nie zapominaj o kontuzji Williams w tamtym meczu, to jednak miało chyba decydujący wpływ na wynik spotkania (meczu nie oglądałem więc opieram się tylko na wypowiedziach innych).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nie wiem po co w ogole te spory na temat meczu Kvitovej z Errani. Czym Errani ma zaskoczyć Czeszke? Nie ma żadnych argumentów, kto gra Errani jest w błędzie wątpię czy uda jej się ugrać 5-6 gemów w tym meczu 2:0 dla Kvitovej która jest w mega gazie i wystrzela Errani ktora i tak już za daleko zaszła w tym turnieju.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom