>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Dubaj, Bogota & Memphis, 17-24.02.2013

Status
Zamknięty.
pancio 153

pancio

Użytkownik
Kvitova vs Wozniacki 1 (1.61) Bet365

Witam, na jutro proponuje mecz Kvitovej z Wozniacki. Jak dla mnie wręcz wymarzony kurs oczywiście na Kvitova, bo jeśli ktoś dzisiaj widział obydwa mecze tych pań wie, że jutro wygra Kvitova. Wozniacki męczyła się z słabo grająca Bartoli, natomiast Kvitova według w żadnym momencie tego meczu nie była zagrożona przez naszą Radwańska, naprawdę szło dzisiaj zarobić ładne pieniążki na Kviovej, bynajmniej ja tak zrobiłem. Jak dla mnie duża pomyłka buków, więc tylko grać. Mogę jeszcze dodać że Wozniacki wygrała dzięki przebijaniu piłki na druga stronę, natomiast Kvitova grała bardzo ofensywnie, kończąc wile piłek. Powodzenia
nie widziałem , meczu Dunki , ale oglądałem mecz z przemęczona Radwańską gdzie Kvitova jak i Aga nie mogły wygrać swojego podania. I widać było że Aga szybko się poddała. A widziałem wcześniejsze mecze Dunki i było widac dobrą forme , ja może zaryzykuje za drobne Wozniacki.

Kvitova : Wozniacki 2 @2.5 bet365
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Jak odejść to tylko z hukiem..
Hmm.. Już prawie dwa lata jak Funt tu z różną częstotliwością i skutecznością zabawia..
Postać dość kontrowersyjna.. Jak i jego propozycje tenisowe..

Z racji tego, że z różnych sobie tylko znanych powodów ogranicza swoją aktywność to na zakończenie (przynajmniej do turnieju w Birminghan) chciałby zaproponować ciekawe typki na dziś w Bogocie..


M.Torro-Flor vs P.Ormaechea ???? Set Betting: 0 - 2 @ 3.60 ✅ 0:2

T.Pereira vs M.Minella ???? Set Betting: 0 - 2 @ 4.00 ⛔ 2:0

Florida Panthers @ Pittsburgh Penguins. Handicap Betting: Pittsburgh Penguins (-1.5) @ 2.34 ✅

Kurs: 33.696




Funt gra przeciw Torro Zorro?.. Hehe.. Czasy się zmieniają i on sam też.. ;)
Pokrótce o tym dlaczego go Bóg opuścił? ????
Otóż turniej w Bogocie to festiwal podwójnych błędów serwisowych i przełamań..
Maria Teresa zgodnie z planem przebrnęła dwie pierwsze rundy wygrywając w dwóch setach (✅ ✅ ).. Niestety styl w jakim dokonała pozostawia bardzo wiele do życzenia.. Serwuje jak za karę.. Drugi serwis o ile nie wpada w siatkę lub out to jak &quot;..ja się położę, a Ty kopnij mnie w głowę..&quot; Skuteczność znacznie poniżej 40 %..
W meczu z Johansson w 11 swoich gemach dała się przełamać 6 razy.. Plus 8 podwójnych błędów.. (Przeciwniczka 19 DF i zaledwie 3 razy utrzymała serwis na 10)..
Zaglądnijmy rundę wcześniej..
Rus.. Ta to była gigantka.. 23 DF i żadnego asa..Drugi serwis 22%..
Maria Teresa wyserwowała tylko 4 podwójne..w 10 gemach 4 razy nie utrzymała serwisu, no i drugi to ledwie 35%..
W tych dwóch meczach Torro Zorro nie zabłysnęła żadnym asem..
Rywalki w tych meczach w fenomenalny sposób dostosowywały się do poziomu Hiszpanki.. Ona grała źle, a one 3 razy gorzej..
Dziś już będzie inaczej..
I to nawet nie dlatego że to właśnie Argentynka przerwała tą niesamowitą passę 37 wygranych na clayu Torro w zeszłym tygodniu (6:3,7:6)..
Ale dlatego, że Ormaechea ma te atuty, których Hiszpance brakuje w tym roku..
Paula mecz ze Schiavone rozgrywała na raty przez dwa dni.. Pierwszy set to dominacja Włoszki i szybkie 6:2.. Później Argentynka &quot;się otrzepała&quot; i wygrała dwa kolejne 6:3,7:6..
O klasie Schiavone przekonywać nie trzeba, bo mimo wieku to wciąż waleczna zawodniczka z Top 50 (obecnie 53)..
W tych dwóch ostatnich setach Ormaechea popełniła tylko po jednym podwójnym i tylko po razie została przełamana..Ma bardzo mocny serwis i to jest jej broń w pojedynku z Torro Flor.. Znacznie łatwiej jest jej utrzymać własny serwis, a to już potężna zaliczka.. Złamać Hiszpankę po dwa razy w secie to minimum, nie dać się połamać więcej niż raz na set to założenie bardzo realne..
I tym właśnie kieruje się Funt, odstawiając osobistą sympatię do Marii Teresy..
Dała zarobić mnóstwo razy, na pewno jeszcze nie raz pomoże.. Ale nie dziś.. Przynajmniej nie w ten sposób co wcześniej..

Planowo od początku do końca

********

No i czas na Mandy..
Z góry należy zaznaczyć, że względy estetyczne nie są przy tym typie w żaden sposób brane pod uwagę..

No więc..Co przemawia za ta panienką?..
Regularność..Zarówno pierwszy jak i drugi serwis na solidnym kobiecym poziomie..Nie świruje z asami jak Serena Williams ale też nie daje się poniewierać przy drugim, jak żeby daleko nie szukać wczoraj nasza Agnieszka lub wyżej wspomniana Maria Teresa..
To, że Pereira pyknęła Alize Cornet to Funta zupełnie nie rusza, bo Francuzka to obok Jeleny Migreny największa hipochondryczka, która wiecznie ciągnie nosem, której wszystko przeszkadza, włącznie z sędziną na stołku..Że o latających satelitach nie wspomnimy..
Cornet popełniła 16 podwójnych błędów i dała się 7 razy przełamać w 16 gemach..Litości!!! Numer 36 kobiecego tenisa..W trzecim secie przegranym 2:6 aż 5 podwójnych i drugi serwis na poziomie 27%, przy braku asów nie dawał jej najmniejszych szans..
Przegrała na życzenie..
Pereira zagrała ot tak sobie..Na miarę możliwości numeru 156.. Pięć podwójnych i dwa asy..Nie poraża ale i też nie zachwyca..
Sytuacja z drugim serwisem już jest mniej kolorowa..Zaledwie 16 piłek wygranych na 41..(39 %)..
Mandy Minella potrafi mocno zreturnować krótszy serwis..No i jak już zostało napomknięte sama włada znacznie lepszym..
Kurs nieporozumienie..Albo Funt ma jakieś zwidy..
Nie ma nawet jednego logicznego argumentu przemawiającego za Brazylijką..Przecież ona w kwalifikacjach męczyła się w trzech setach z...UWAGA!..nr 804 kobiecego tenisa..Amerykanką o której nigdy nie słyszeliśmy i prawdopodobnie nie usłyszymy..(Echeverria)..Ten mecz mógł się skończyć przegraną Brazylijki 0:2..
A to, ze cos tam grywa w ITFach i tu ograła dziewczyny z drugiej setki, to nie powód by ja faworyzować w meczu z..



I tu już*
względy estetyczne biorą górę.. ????

Kim jest ten gość?



MM i regularność?.. Na pewno nie w tym spotkaniu.. O ile pierwszy serwis był OK (18/28-64%) o tyle przy drugim już masakra.. Wygrała zaledwie 5 pkt z 25 rozegranych..Wynik 1:6,2:6 jest niestety jak najbardziej sprawiedliwy..Brawa dla Brazylijki, choć to zapewne jeden z jej nielicznych epizodów w cyklu WTA..Trochę szkoda, że nie grał Funt undera.. Ale te klapki na oczach.. ;)

Aha.. Jeszcze jedno.. To jest kozacka wersja betów na te mecze.. Dwa razy pewniej wyglądają kursy na czysty win.. 2,15 na Ormaechea i 2,35 na Mandy..
no i Pingiwny -1.. Co w triplu dało kurs 10,3

Żeby nie być gołosłownym i odbieranym jako kogucik co to szuka mega sensacji..W załączniku skan..20 GBP = ok 100 PLN..To nie majątek i można spróbować..


Nic to.. Funtowi już w drogę.. Przynajmniej do czerwcowego turnieju w Birmingham postara się już tu nie zakłócać spokoju, choć dział przeglądać będzie regularnie..
Pzdr i powodzenia..
Kuba (Funt)
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Wątpie. Chyba nie wziąłeś pod uwagę tego, że dla jednej i drugiej takie kary (50 - 100 tys dolarów) to tyle co nic.
Powinni im odjąć po kilkaset punktów w rankingu, to zapewne byłaby większa kara, za odstawianie takich szopek.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
To może i ja coś zaproponuję ????
Minella 2,25 Bet365
Mandy bardzo dobrze gra w tym turnieju, dwa pierwsze mecze wygrane łatwo, w tym z dobrze zapowiadającą się młodą węgierską gwiazdeczką Timeą Babos. Patrząc na statystyki spotkań Luksemburgi widać, że Mandy gra solidnie, dobry pierwszy serwis, mało szans na przełamania, mało podwójnych błędów.
Rywalka z Brazylii, Pereira jest poza 150 rankingu, ma 24 lata i przeglądając jej statystyki z ubiegłych lat nie umiała ogrywać zawodniczek z pierwszej setki, mimo że gra już w rozgrywkach od 3-4 lat. Tu trafiło jej się zwycięstwo z Cornet, która rozmienia swoją karierę na drobne.
Po takim meczu myślę, że brazylijka będzie jeszcze w szoku po największym dla niej sukcesie i nie będzie mogła się w pełni skoncentrować na następny mecz. Taki syndrom wielkiego zwycięstwa, szczególnie znany podczas turniejów Wielkiego Szlema np Rosol po zwycięstwie z Nadalem (oczywiście porównanie w odpowiednich proporcjach ????
Mandy ma dziś sporą szansę na półfinał i dla mnie ona jest faworytką, bo doświadczenie, bo lepsze wyniki, bo mniejsze zmęczenie turniejowe. Liczę na śliczną Luksemburgę ????
Voegele 1,8 Bet365
Stefie to jedna z moich ulubionych zawodniczek, liczę, że to będzie w końcu rok mądrze grającej Szwajcarki ???? Stefie zaimponowała mi wczoraj łatwym zwycięstwem z Watson, nawet pamiętając o gorszej formie Brytyjki. Wcześniej ograna po ciężkiej batalii Feuerstein, która była tu w dobrej dyspozycji (ograła np Puig w kwalifikacjach)
Erakovic ograła Hampton i tu wielkie brawa, wcześniej 3 setówki z Arvidsson i z Beck. Marina w złej formie nie jest, ale ja ciągle wierzę jak w zawiszę w mądrość i chłodną głowę Stefie oraz przełamanie złego h2h 0-2 ????

Taki zakład wam proponuję, ako 4,05, może w końcu się uda, bo przez ostatnie dni wybieram zawsze jakąś czarną owcę co psuje mi zakład ???? Pora tę serię zakończyć! Jak się nie uda to przerwa do Roland Garros, mam nadzieję, że dziś kontuzji nie doznam i nie wypadnę z gry na kilka miesięcy jak wspomniany Rafael Nadal ????
Na kursy już nie patrzę, bo jak przeczytałem w mądrym podpisie jednego z forumowiczów, dziś zwycięstwa faworytek są niespodziankami ????
Edit: To jak funt się pochwalił to ja też ???? Dziś albo wóz albo przewóz!
Jednak przewóz, Mandy zawiodła na całej linii, do zobaczenia na Roland Garros!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina - WTA Bogota
Spotkanie - Torro Flor - Ormaechea
Typ - Ormaechea
Kurs. 2.20
Bukmacher. William Hill
Mecz ćwierćfinałowy turnieju w Bogocie spotykają się dwie młode zawodniczki rocznik 1992 specjalizujące się w grze na kortach ziemnych dotyczy to zwłaszcza Hiszpanki Torro Flor która jest prawdziwą królową Turniejów ITF 11 wygranych turniejów w tym 7 w 2012 roku . Zawodniczka z Hiszpanii obecnie zajmuje 98 miejsce w rankingu i wyprzedza Ormaechea o 100 miejsc w rankingu. Jednak moim zdaniem to Argentynka jest lepsza zawodniczką co udowadnia ostatnio dobrą grą półfinał w Cali gdzie pokonała w I rundzie dzisiejszą rywalkę 6-3 7-6. W Bogocie Argentynka pokonała już Bratchikową i Schiavone ,której to zawodniczki przedstawiać nie trzeba.Argentynka jest mocna psychicznie co pokazała wczoraj ze Schiavone przegrywała w decydujacym secie 5-6 jednak odłamała Włoszkę i wygrała po tie breaku.Zalety młodej Argentynki to niezły serwis i mocna gra z głębi kortu. Moim zdaniem dziś wygra Ormaechea ,która ma szanse już niedługo na pierwszą setkę. Natomiast Torro Flor to będzie raczej zawodniczka turniejów ITF i moim zdaniem potencjał gry nie pozwoli jej na więcej. Serwis przeciętny gra może solidna jednak moim zdaniem Argentynka to zawodniczka dużo lepsza i powinna dziś wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
P. Kvitova - C. Wozniack i - 1 (1,53)✅
Bet365
Przy tak grającej Czeszce nie pozostaje nic innego jak typować na jej win z Wozniacka która miałem okazje ostatnio oglądać. Ktoś napisał że Agnieszka zagrała słabo, zgadza się Polka nie zagrała wielkiego meczu, ewidentnie widać już u niej zmęczenie ale to co zrobiła Petra Kvitova to z całym szacunkiem i nieźle grająca Wozniacka sobie nie poradzi. Chociaż po wczorajszym spotkaniu Dunki to nie wiem czy jej gra wyglądała nawet nieźle.. C. Wozniacka w przepięknym stylu przegrała wygranego pierwszego seta. Wozniacka ma problemy z podaniem. Czeszka z całą pewnością to wykorzysta. Jeżeli Petra będzie strzelać takie petrady jak wczoraj Agnieszce a przede wszystkim będzie trafiać to nie ma możliwości aby C. Wozniacka wygrała ten mecz. Petra oczywiście także popełnia błędy i to zazwyczaj przy banalnych piłkach gdzie stoi pod siatką i nie trafia np. smeczem w kort, mam wrażenie że P. Kvitovą bardzo odmieniło spotkanie z S. Williams. Nabrała pewności i widać inną jakość gry. Jak Czeszka zagra swoje jest nie do zatrzymania, a prawda jest taka że Wozniacka nie ma nic do zaproponowania oprócz przebijania piłek na drugą stronę.
by ѕcøtrateɀ
 
M 11

mg87

Użytkownik
Możliwe że ten typ wejdzie , ale jak można pisać że Torro pozostanie zawodniczką ITF-ów?
PRzecież to dziewczyna młoda z ogromnym potencjałem , wygrywała te ITF ale pokonała tam też pare ciekawych nazwisc:
Pous Tio 6-7 6-4 6-2
Parra 6-3 6-1
Cadantu 6-3 6-2
Malek 6-0 6-0
Strycova 6-3 6-1
Arrurabarrera 6-2 6-2
Mrdeza 6-3 6-0
Flipkens 6-1 6-1
Castano 6-2 6-3
Takie wyniki robią wrażenie i to nie małe. Więc ona osiągnie sporo na szczeblu WTA , jej gra także może robić spore wrażenie.
Typu nie neguję , ale pisanie że nic nie ugra to trochę przesada. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 0

lucky2

Użytkownik
To może i ja coś zaproponuję ????
Minella 2,25 Bet365
Mandy bardzo dobrze gra w tym turnieju, dwa pierwsze mecze wygrane łatwo, w tym z dobrze zapowiadającą się młodą węgierską gwiazdeczką Timeą Babos. Patrząc na statystyki spotkań Luksemburgi widać, że Mandy gra solidnie, dobry pierwszy serwis, mało szans na przełamania, mało podwójnych błędów.
Rywalka z Brazylii, Pereira jest poza 150 rankingu, ma 24 lata i przeglądając jej statystyki z ubiegłych lat nie umiała ogrywać zawodniczek z pierwszej setki, mimo że gra już w rozgrywkach od 3-4 lat. Tu trafiło jej się zwycięstwo z Cornet, która rozmienia swoją karierę na drobne.
Po takim meczu myślę, że brazylijka będzie jeszcze w szoku po największym dla niej sukcesie i nie będzie mogła się w pełni skoncentrować na następny mecz. Taki syndrom wielkiego zwycięstwa, szczególnie znany podczas turniejów Wielkiego Szlema np Rosol po zwycięstwie z Nadalem (oczywiście porównanie w odpowiednich proporcjach ????
Mandy ma dziś sporą szansę na półfinał i dla mnie ona jest faworytką, bo doświadczenie, bo lepsze wyniki, bo mniejsze zmęczenie turniejowe. Liczę na śliczną Luksemburgę ????
Voegele 1,8 Bet365
Stefie to jedna z moich ulubionych zawodniczek, liczę, że to będzie w końcu rok mądrze grającej Szwajcarki ???? Stefie zaimponowała mi wczoraj łatwym zwycięstwem z Watson, nawet pamiętając o gorszej formie Brytyjki. Wcześniej ograna po ciężkiej batalii Feuerstein, która była tu w dobrej dyspozycji (ograła np Puig w kwalifikacjach)
Erakovic ograła Hampton i tu wielkie brawa, wcześniej 3 setówki z Arvidsson i z Beck. Marina w złej formie nie jest, ale ja ciągle wierzę jak w zawiszę w mądrość i chłodną głowę Stefie oraz przełamanie złego h2h 0-2 ????

Taki zakład wam proponuję, ako 4,05, może w końcu się uda, bo przez ostatnie dni wybieram zawsze jakąś czarną owcę co psuje mi zakład ???? Pora tę serię zakończyć! Jak się nie uda to przerwa do Roland Garros, mam nadzieję, że dziś kontuzji nie doznam i nie wypadnę z gry na kilka miesięcy jak wspomniany Rafael Nadal ????
Na kursy już nie patrzę, bo jak przeczytałem w mądrym podpisie jednego z forumowiczów, dziś zwycięstwa faworytek są niespodziankami ????
Edit: To jak funt się pochwalił to ja też ???? Dziś albo wóz albo przewóz!
Muszę się nie zgodzić co do pierwszego typu. Argumentacja jest , ok (prawie), ale Pereira gra dobrze na tym turnieju . Zwyciestwo z Cornet to nie byl przypadek, a i korty ziemne tez przypadaja jej do gustu ;) Minella radzi sobie na nich troche gorzej. Nie zapominaj tez ze o 21:30 Minella gra Debla ;P Jak grac to na Pereire albo wcale, no chyba ze za drobne ;)
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Gdyby grała debla na początek to w porządku, ale tak to całe siły na pokład w singiel. Potem z radości po wygranej może debla puścić.
Funt już pisał o tym: Pereira męczyła się z 800 zawodniczką rankingu, na tych jak piszesz lubianych kortach ziemnych, wygrywała jakieś malutkie itf pokonując zawodniczki, których nawet nazwisk nie kojarzę. Ogranie Cornet nie robi na mnie żadnego wrażenia. Francuzka nie raz tak puszczała mniejsze imprezy i odbierała startowe. Przyjechała pozwiedzać Kolumbię i poznać przystojniaków w Bogocie, a słaba brazylijka na tym skorzystała.
To nie jest ani młoda zawodniczka, ani z potencjałem, bez wyników, taka journey-woman, która mimo, że nie jest wielką tenisistką, ma niezłe zarobki, zwiedza świat - żyć nie umierać ????
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Kolego: Lucky2
Tylko co Cornet grała w tym meczu jedno wielkie siano 16 podwójnych błędów.Cornet swój talent rozproszyłą juz rok temu.
 
pele_ 268

pele_

Użytkownik
Co sądzicie o Errani - Vinci ? Warto postawić na Errani ? Trochę niespodzianka, że obie Włoszki w półfinale. Ostatnie 4 pojedynki bezpośrednie wygrywała Errani, Vinci swoje lata też już ma. Kursy bardzo wyrównane, jednak jak dla mnie minimalną faworytką jest Errani.
 
M 0

mondigo

Użytkownik
ja stawiam na Errani ogólnie bardzie za mną przemawia Kursy co prawda wyrównane i na pewno dyspozycja dnia tez nie pozostanie bez znaczenia heade to head ostatnio na Errani nie widzę powodów aby tej passy nie potrzymać aczkolwiek parę nazwiski Vinci w tym turnieju odprawiła
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
S.Errani - R.Vinci
liczba minut over 99,5⛔
kurs: 1,87
unibet
Jak dla mnie bardzo fajny typ do dubelka po fajnym kursie. Obie panie bardzo dobrze się znają, grają razem w deblu, jedna jak i druga bardzo dobrze grają w defensywie, podania nie maja jakiegoś atomowego. Myślę że w meczu będą często długie wymiany, co będzie sprzyjać długości trwania meczu. W tym spotkaniu zdecydowanego faworyta nie widzę, mecz będzie w moim odczuciu bardzo zacięty. Liczę że nie skończy się w dwóch setach. Typ ma szanse powodzenia nawet przy dwóch zaciętych setach.Ja to zagrałem w dubelku razem z win Kwitova. Ako 2,84

Pomogłem? Kliknij dzięki! :smile:
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Errani - R. Vinci - 2 (1,83)⛔
Bet365

Bardzo ciężko stwierdzić kto ten pojedynek wygra, chociażby dlatego że obie włoszki są jak papużki nierozłączki i mogą nawet się dogadać w sprawie wyniku. Wcale tego bym nie wykluczał. Jednak jeśli zagrają bez żadnych skrupułów górą według mnie powinna być R. Vinci która ostatnio imponuje dobrą formą. W meczu z S. Stosur grając w upale bardzo dzielnie trzymała swoje podanie. U Sary wygląda to o wiele gorzej. N. Petrova zagrała piach. Masę piłek wyrzucała. Sama Sara popełniała proste błędy w wymianach i pakowała piłki w siatkę. Na chwilę obecną według mnie w lepszej dyspozycji jest R. Vinci, chociażby dlatego że jest bardziej regularna w podaniu własnym i wymianach, o technice nie wspomnę ponieważ tu też górą jest R. Vinci. Pytanie też jak psychika obu Pań zadziała na myśl że grają ze sobą. Faworytką jednak według mnie jest Roberta. Osobiście bym ten pojedynek odpuścił - ze względu na dobre, wręcz siostrzane relację obu dziewczyn.

by ѕcøtrateɀ
 
midel 189

midel

Użytkownik
S. Errani - R. Vinci - 2 (1,83)
Bet365

Bardzo ciężko stwierdzić kto ten pojedynek wygra, chociażby dlatego że obie włoszki są jak papużki nierozłączki i mogą nawet się dogadać w sprawie wyniku. Wcale tego bym nie wykluczał. Jednak jeśli zagrają bez żadnych skrupułów górą według mnie powinna być R. Vinci która ostatnio imponuje dobrą formą. W meczu z S. Stosur grając w upale bardzo dzielnie trzymała swoje podanie. U Sary wygląda to o wiele gorzej. N. Petrova zagrała piach. Masę piłek wyrzucała. Sama Sara popełniała proste błędy w wymianach i pakowała piłki w siatkę. Na chwilę obecną według mnie w lepszej dyspozycji jest R. Vinci, chociażby dlatego że jest bardziej regularna w podaniu własnym i wymianach, o technice nie wspomnę ponieważ tu też górą jest R. Vinci. Pytanie też jak psychika obu Pań zadziała na myśl że grają ze sobą. Faworytką jednak według mnie jest Roberta. Osobiście bym ten pojedynek odpuścił - ze względu na dobre, wręcz siostrzane relację obu dziewczyn.

by ѕcøtrateɀ
Podobnie było na US Open - Vinci wydawała się być w dużo lepszej formie. Niestety, wygrała Errani w dwóch setach. Osobiście odradzam ruszanie tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kretos 7,3K

kretos

Użytkownik
Podobnie było na US Open - Vinci wydawała się być w dużo lepszej formie. Niestety, wygrała Errani w dwóch setach. Osobiście odradzam ruszanie tego meczu.
Porównywanie USO do Dubaju nie ma mniejszego sensu, inna ranga turnieju. W tym meczu upatrywał bym wygrana Roberty tylko pod względem tego, ze Sara broni punkty za finał z Acapulco i może chcieć odpocząć.

Vinci Win @2 BF
 
L 0

lucky2

Użytkownik
@Mirgosik
@Taktyk
Ok, zdanie mamy oddzielne. Ja postawilem na Pereire w Double, zobaczymy co z tego bedzie, jesli mi nie wejdzie to wtedy przyznam Wam racje ;)
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Możliwe że ten typ wejdzie , ale jak można pisać że Torro pozostanie zawodniczką ITF-ów?
PRzecież to dziewczyna młoda z ogromnym potencjałem , wygrywała te ITF ale pokonała tam też pare ciekawych nazwisc:
Pous Tio 6-7 6-4 6-2
Parra 6-3 6-1
Cadantu 6-3 6-2
Malek 6-0 6-0
Strycova 6-3 6-1
Arrurabarrera 6-2 6-2
Mrdeza 6-3 6-0
Flipkens 6-1 6-1
Castano 6-2 6-3
Takie wyniki robią wrażenie i to nie małe. Więc ona osiągnie sporo na szczeblu WTA , jej gra także może robić spore wrażenie.
Typu nie neguję , ale pisanie że nic nie ugra to trochę przesada. Powodzenia
Rzeczywiście może zbyt wcześnie przekreśliłem Hiszpankę ale mam wrażenie ,że jednak wyżej niż 50 miejsce w rankingu nie wskoczy. Natomiast u Argentynki widzę większy potencjał
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
To może i ja coś zaproponuję ????

Minella 2,25 Bet365

Voegele 1,8 Bet365

Stefie to jedna z moich ulubionych zawodniczek, liczę, że to będzie w końcu rok mądrze grającej Szwajcarki ???? Stefie zaimponowała mi wczoraj łatwym zwycięstwem z Watson, nawet pamiętając o gorszej formie Brytyjki. Wcześniej ograna po ciężkiej batalii Feuerstein, która była tu w dobrej dyspozycji (ograła np Puig w kwalifikacjach)

Erakovic ograła Hampton i tu wielkie brawa, wcześniej 3 setówki z Arvidsson i z Beck. Marina w złej formie nie jest, ale ja ciągle wierzę jak w zawiszę w mądrość i chłodną głowę Stefie oraz przełamanie złego h2h 0-2 ????
Typ na Mandy popieram, ale typ na Voegele jest moim zdaniem bardzo śliski. Erakovic broni tutaj punktów za finał i naprawdę dobrze jej się tu gra nie od dziś. Sympatie powinieneś odłożyć na bok. Typ na pewno nie do dubla, ja sam grałbym na Erakovic, ale dziś już władowałem sporo w inne wydarzenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom