>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Dubaj, Budapeszt - 17.02-24.02.2019

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Halep nigdy nie będzie pewniakiem do gry w dalszych rundach turniejów z prostej przyczyny - nie ma siły uderzeń. Do czołówki wta trafia coraz więcej zawodniczek na luzie strzelających mocnymi piłkami i takie zawodniczki jak Halep czy Svitolina muszą naprawdę dawać z siebie maksa żeby dojść daleko. Duże zmiany zachodzą w damskim tenisie i jestem prawie pewny że w ciągu roku lub dwóch lat ranking się bardzo zmieni
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kuzmova +1,5 seta @1,95 Lvbet⛔
Analiza prosta. Jeżeli Petra zagra to co w poprzednich dwóch meczach to o typ jestem spokojny. Petra mnóstwo błędów. Gra na jeden dwa strzały. Kuzmova dała już zarobić w meczu z Pera i fajnie tu wygląda. Ograła bertens i Kenin odwracając losy meczu. Doda jej to kopa i pewności siebie. Kvitova jakoś nie przekonuje. Strasznie nieregularna. Dziś może być inaczej Ale wątpię w to. Słowaczka agresywnie w wymianach a było widać wczoraj jakie kłopoty miała Kvitova z Brady. Liczę że Czeszka powtórzy przynajmniej jeden set z liczba 20ue.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Carla Suarez Navarro - Elina Svitolina
Ukrainka jest tutaj mocną faworytką. Jest wręcz stworzona do takich turniejów. Wczoraj zmiotła z kortu Muguruzę, a dziś z inną Hiszpanką zagra. Zupełnie inna gra, ale głównie chodzi o słabiutki serwis Carli, zwłaszcza ten drugi. Do tego nie gra nic specjalnego, wystarczy na nią konsekwentna gra na backhand, co pokazała wczoraj Mladenović. Francuzka przegrała jednak sama ze sobą.
Svitolina lepiej się porusza od Kiki, nie przegra w głowie i nie wyobrażam sobie, żeby tego pewnie nie wygrała.
Svitolina -4,5 gema @ 1,90 ✅
Pinn
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Kvitova - Hsieh 1 (-1.5) seta @1.75 ⛔

Dla Hsieh półfinał takiego turnieju to już spory suksec i spory zastrzyk gotówki. Ciężkie miała te spotkania z Kerber, i przede wszystkim dziś z Pliskovą, która miała praktycznie już mecz w kieszeni, ale jak wspominałem za babami nie nadążysz. Dużo wysiłku kosztowało tajwańską tenisistkę awans do półfinału i myślę, że na rozpędzającą się Kvitovą recepty nie znajdzie. Czeszka będzie unikała długich wymian i atakowała rywalkę, początek turnieju miała nieco ospały, ale z meczu na mecz jest zdecydowanie lepiej, myślę, że jutro pokaże już klasę jak podczas AO i Hsieh po prostu będzie bez szans. H2h 3:0, rywalka nawet bez seta i tak powinno zostać. Finał myślę, że ze Svitoliną i czekam na niego z utęsknieniem.
Kvitova + Svitolina @1.79 ⛔

I dokładam dwa &quot;pewniaki&quot;. Svitolina gra swoje, może tenis nie jest efektywny, ale bardzo skuteczny. Bencic dwa bardzo ciężkie mecze z faworytkami i to może być już za dużo, swoje zrobiła, a Ukrainka swoją skuteczną grą wypunktuje rywalkę.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Żeby była jasność, od teraz wszelkie hejty i ciągłe narzekanie na któregoś z userów zakończy się ostrzeżeniem i banem dla autora postu. Tutaj podajemy swoje własne analizy przed spotkaniem a nie narzekania, czy ktoś ma rangę czy jej nie ma. Więc skupcie się każdy na sobie i analizach, bo od tego jest ten dział. Koniec tego tematu, kolejne posty nie na temat będą nagradzane. Pozdrawiam wszystkich
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Hsieh +1,5 seta @2,05✅ fortuna :movember:
Hsieh doszła w Dubaju bardzo daleko. Mało kto się spodziewał że dojdzie do półfinału po drodze pokonując znakomite zawodniczki z czołówki. O ile wczorajszy mecz z Pliskova a zwłaszcza końcówkę trzeciego seta trudno wytłumaczyć o tyle pozostałe spotkania wygrała w sposób bezapelacyjny. Kvitova mnie nie przekonuje do końca. Mimo wczoraj łatwego zwycięstwa miała okresy przestoju. Dalej gra na jeden, dwa uderzenia. A w meczu z Tajwanka będzie musiała prowadzić grę. To Czeszka będzie musiała prowadzić grę i dyktować warunki na korcie. Hsieh będzie tylko starać się dostarczyć pilke na drugą stronę. Jest wybiegana i będzie walczyć o każda pilke do upadłego co przynieslo wczoraj pożądany efekt z Pliskova. To tylko tenis i to w wykonaniu Pan także przy dobrej dyspozycji Hsieh i gorszej Petry set spokojnie może powędrowac na konto zawodniczki z Azji.

Parmentier - Aleksandrova o20,5 @1,82 Lvbet
⛔???????????? nawet seta nie wytrzymała. Z 3:1 run 0:8 W gemach. Ostatecznie 3:6 2:6
We wczorajszym meczu tempa nie wytrzymała Rus. Aleksandrowa wygrała ostatnie 9 gemow w meczu i wybiła Holdnderce wygraną w tym meczu. O obu paniach już pisałem w tym tygodniu. Obie bardzo lubią warunki halowe. I to w takich turniejach trochę słabiej obsadzonych osiągają najlepsze rezultaty. Aleksandrowa mocny, nieprzyjemny serwis. Parmentier lubi po dobrym podaniu wybrać się do siatki. Szybkosciowo ustępuje trochę Rosjance Ale za to stara się grać dokładniej. Nie przegrała jeszcze w tym turnieju swojego podania w dwóch meczach co jak na rozgrywki kobiet może robić wrażenie. Dziś czeka ja trudne wyzwanie. Początkowo chciałem zagrać set dla Francuski po podobnym kursie jednak jest ryzyko że po wyrównanym pierwszym secie w drugim może pęknąć. Jak dla mnie obie zawodniczki to czołówka tego turnieju jeżeli chodzi o to co prezentują na korcie.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Bencic-Kvitova 1 ✅ &lt;jakby to powiedzial o typie na Bencic sz.p.Chomik, ktory przegrywa 9/10 typow byle ma kurs wywindowany: &quot;Bencic h...ja wygra&quot; - oczywiscie wulgaryzm napisal przez samo&quot;h&quot;, ale az takich wymagan nie miejmy&gt; :sarcastic: &lt;jutro znowu bede czytac o akcie masturbacji i przegranych zakladach po 1.3, bo bedzie udawac niewidomego, ale jakos to przeboleje ???? &gt;
Bencic gra znakomicie poki co, wiec czemu nie? Szwajcarka, ktorej mentorka przez bardzo dlugi czas byla Martina Hingis ograla w tym turnieju Halep i Svitoline i dzis koncowka tego meczu ze Svitolina to naprawde kawal swietnego tenisa z obydwu stron.
Kvitova ma bardzo udany rok i to jej trzeci final juz w tym roku, ale to ze Kvitova nie robi sobie przerw moze byc wlasnie zgubne. Nie martwilbym sie, ze Bencic bedzie pod presja, bo przeciez Szwajcarka juz ma wygrany Turniej Premier 5 na koncie w Toronto, gdzie bodajze 3 lub 4sezony temu pokonala wtedy w polfinale Serene Williams w 3 setach i w finale Simone Halep rowniez w 3 setach.
Sadze, ze przy tak wystawionych kursach jak najbardziej mozna sprobowac.
Pokonanie przez Bencic Sabalenki, gdzie bronila bodajze 5 czy 6 pilek meczowych, Halep oraz dzis Svitoliny, gdzie Ukrainka serwowala na mecz przy 5-4 w decydujacym secie to naprawde bardzo duzy wyczyn, a mam wrazenie ze przy tych kursach wiecej robi nazwisko Kvitovej niz dyspozycja zawodniczek i to Bencic miala trudniejsza droge do finalu. Gdy Bencic wygrywala turniej Premier w Toronto tez nikt jej nie faworyzowal w dwoch ostatnich pojedynkach, takze licze na podobny scenariusz. Kurs rzedu 2.9 na Bencic to chyba niezla propozycja do ataku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bencic +1,5 seta @1,81 ✅1xbet
Zgadzam się z dx2 że warto w tym finale uderzyć w kierunku Bencic która gra w Dubaju bardzo dobrze. Czeszka jak już wielokrotnie pisałem miewa przestoje które często kosztują ja porażkę w setach.
Bencic w meczu ze Svitolina zagrała pierwszy set genialnie trafiając praktycznie wszystko. Pozniej obniżyła loty i gdy wydawało się ze już jest po meczu znów zaczęła grać na wyższym poziomie i dało jej to wygraną. Spodziewałem się na finał kursu ok 2,4 na Szwajcarke a tu taka niespodzianka. Kvitova nie jest tak niezawodna jak w styczniu. Set dla Belindy jak najbardziej realny w tym finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Kvitova - Bencic
Dubai
Chciałem zagrać na asy Kvitovej over 4.5 ale kurs 1.55.
Myśle, ze Bencic ze 2 dorzuci a Petra zrobi jakieś 6.
Do gry over 6.5 asa w meczu po kursie 1.85 3/10 przy 3-2 mialy w sumie 6 asow i tak sie skonczylo ⛔
Dziwne, że nikt tego nie zaproponował, Bencic czesto gesto pozwala zawodniczkom asowac. Nawet Vogele w przegranym meczu 1-6 1-6 zrobiła 3 asy, jaki ma serwis Czeszka w porownaniu do Voegele, srednio w 3 ostatnich meczach dala przyasowac przeciwniczkom 7/8/8 razy. Dla mnie Petra swoje wyasuje, co by nie było ma potezniejszy serwis od swoich kolezanek, które się ostatnio mierzyly ze Szwajcarką. Poza tym mam wrażenie, żę jak Belinda widzi serwis który bedzie juz bardzo ciezko odebrac to zwyczajnie go odpuszcza..

dorzucam do tego Bencić over 4.5 DF-a kurs 1.79 2/10 caly 3 set bez DFa ⛔ skonczylo sie na 4
bedzie ryzykowała serwisem, nie bedzie jej na reke za bardzo jak Kvitova zacznie przejmować inicjatywe po słabym serwisie. Jak nawet na pierwszym tylko będzie ryzyko to na dwójce wszystko sie może zdarzyć.
Ostatnie 3 mecze Bencić 6/4/13 dfów, co prawda były grane 3 setówki ale dzis tez tego nie powinny zamknąć w 2 setach polecam typ czuje, że linie pokryje na &quot;letko&quot;
RusBet
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Kvitova - Bencic 1 ⛔
Petra gra troche niedbale. Gra na zasadzie &quot;I tak jestem lepsza, ale nie chce mi sie&quot;. I tak ma wiecej talentu od Bencic. Bencic dostala sie tak wysoko, bo nie popelnia bledow i gra skutecznym serwisem. Dobrze jednak wiemy, ze jak Kvitowa gra final, to go wygrywa. dx2 nie zgodze sie z Toba, zreszta zawsze wspierasz slabszego... Pozdrowienia dla zarobionych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom