>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Hertogenbosch, Nottingham - 12.06-18.06.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: s-Hertogenbosch, Holandia
Data rozgrywania: 12.06.2017 - 18.06.2017
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://ricoh-open.nl/
Lista startowa: http://ricoh-open.nl/en/players/ladies/
Drabinka: http://ricoh-open.nl/en/draw/single-players-wta/
Plan gier: http://ricoh-open.nl/en/schedule/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/netherlands/wta-hertogenbosch/



Miejsce: Nottingham, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 12.06.2017 - 18.06.2017
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/major-events/aegon-open-nottingham/
Lista startowa: https://www.lta.org.uk/major-events/aegon-open-nottingham/aegon-open-nottingham-wta-entry-list/
Drabinka: http://www.oddsportal.com/tennis/united-kingdom/wta-nottingham/standings/pGjjbPkB/
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/united-kingdom/wta-nottingham/

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!​
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Yastremska - Larcher de Brito 2 @1.88 Fortuna
Zaczynamy sezon trawiasty od eliminacji w Nottingham i ulubionej części sezonu dla Larcher de Brito, która teraz praktycznie tylko na trawie zdobywa pkt do rankingu. Na początek turnieju rywalka jeszcze bardzo anonimowa, która dopiero wkracza do rywalizacji w zawodach rangi WTA, bo w Maju skończyła dopiero 17 lat. O doświadczeniu turniejowym nie ma co pisać, bo Portugalka bije swoją rywalkę o kilka klas, chociaż Ukrainka w tamtym roku osiągnęła finał juniorskiego Wimbledonu. Jednak widząc taki kurs na Larcher de Brito bez wahania stawiam na jej wygraną, bo praktycznie co roku przechodzi tutaj eliminacje, prezentując swój najlepszy tenis, który pozwala jej na trawie pokonywać m.in. Sharapovą bodajże 2-3 lata temu i sporo zawodniczek z top 50 rankingu. Nie ma co skreślać Ukrainki, szacunek na finał juniorskiego Wimbledonu, ale Portugalka to lepsza zawodniczka i nie pozwoli sobie na porażkę z mało doświadczoną i słabszą rywalką zwłaszcza na nawierzchni trawiastej
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Lepchenko - Giorgi 2 @1,58 Uni ✅

Giorgi na grassie czuje się lepiej i pewniej. Jej bilans na tej nawierzchni to 29/15. Lepchenko statystyki ma mocno niekorzystne - 12/25. Włoszka gra agresywnie, szybko kończy akcję. Mocny serwis, forhend i bum. Potrafi zagrać drop shota co na trawce jest jeszcze bardziej efektywne aniżeli na clayu. Pochodząca z Taszkientu, a reprezentująca USA Lepchenko woli dłużej rozgrywać piłki, nie szuka winnerów jak Giorgi. Camille to zwyciężczyni tego turnieju sprzed dwóch edycji, zatem dobrze czuje się na holenderskich kortach, jeśli tylko zagra swój tenis, będzie skutecznie returnować, powinna ograć Lepchenko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Lepchenko - Giorgi 2 @1,58 Uni

Giorgi na grassie czuje się lepiej i pewniej. Jej bilans na tej nawierzchni to 29/15. Lepchenko statystyki ma mocno niekorzystne - 12/25. Włoszka gra agresywnie, szybko kończy akcję. Mocny serwis, forhend i bum. Potrafi zagrać drop shota co na trawce jest jeszcze bardziej efektywne aniżeli na clayu. Pochodząca z Taszkientu, a reprezentująca USA Lepchenko woli dłużej rozgrywać piłki, nie szuka winnerów jak Giorgi. Camille to zwyciężczyni tego turnieju sprzed dwóch edycji, zatem dobrze czuje się na holenderskich kortach, jeśli tylko zagra swój tenis, będzie skutecznie returnować, powinna ograć Lepchenko.
Większych głupot nie czytałem. Zawsze Giorgi gra mocno i do przodu podejmując 100% ryzyko. Ona albo wygrywa punkt, albo robi niewymuszony błąd. To taka gra z zamkniętymi oczyma. Ona nie umie wyczekac, pomyśleć a tylko boom , boom
Ostatnie spotkania Giorgi to istna komedia. Jakby się dopalaczy najadla, kabaret i same błędy w komiczny sposób
Czy zmiana nawierzchni w pierwszym meczu na trawie cos pomoże? Zdecydowanie NIE!

Lepchenko nie jest &quot;rozgrywająca tenisistka&quot;. Co to za glupota, Lepchenko nie biega, a bazuje na mocnej budowie (180 cm oraz kawał baby) i silnej, dobrze ułożonej lewej ręce. Ona jest drewnem w porównaniu z Giorgi, ale ma tą przewagę ze coś planuje, myśli i ma już utarte swoje ofensywne zagrania, a Giorgi wszystko robi na palę. Lepchenko na tle &quot;umysłowo chorej&quot; Giorgi może czuc się jak profesor tenisa

Ze względu na własne i Lepchenko IQ biorę
Lepchenko wygra @ 2.30 ⛔
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Riske - Watson - typ 1 z kursem 1,70 w Totolotku ✅✅✅

Dla Amerykanki będzie to pierwszy mecz na trawie w tym sezonie. Brytyjka z kolei rozegrała dobry challenger w Surbition, gdzie przegrała dopiero w finale. To może wskazywać, że jest w dobrej formie, lecz czy na pewno? Patrząc na zawodniczki z którymi grała, nie miała z kim przegrać, aż do finału, gdzie grała ze Słowaczką, Rybarikovą. Ten mecz przegrała, a tak naprawdę to była jedyna zawodniczka, która mogła ją pokonać. Forma Watson niewiadoma, przynajmniej dla mnie.
Alison Riske w tym sezonie radzi sobie ze zmiennym szczęściem. Ten turniej jednak bardzo lubi. Przynajmniej na to wskazują wyniki jakie tutaj osiąga. W poprzednim sezonie dotarła do finału. Dwa lata temu przegrała w półfinale. Myślę, że w tym roku nie powinna odpaść już w pierwszej rundzie. Typ z takim kursem warty uwagi.


Yastremska - Rybarikova - typ: Pierwszy zawodnik nie wygra seta z kursem 1,55 w Totolotku ✅✅✅

Słowaczka w tym roku w bardzo dobrej formie. Na 20 rozegranych w tym roku meczów, wygrała 18. Wiadomo, że nie wszystkie na trawie, jednak sezon na tej nawierzchni rozpoczęła również świetnie. Wygrała challengera w Surbiton nie tracąc nawet seta. Pokonała tam między innymi zawsze groźną na trawie Rodine, solidną Dodin, czy też Diyas oraz tak jak wspominałem wyżej Watson. Z 18 tegorocznych wygranych, 17 zakończyło się w stosunku 2:0 Myślę, że z Ukrainka nie powinna sprawić większych problemów Rybarikovej i ta wygra bez straty seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Yastremska - Rybarikova - typ: Pierwszy zawodnik nie wygra seta z kursem 1,55 w Totolotku
Słowaczka w tym roku w bardzo dobrej formie. Na 20 rozegranych w tym roku meczów, wygrała 18. Wiadomo, że nie wszystkie na trawie, jednak sezon na tej nawierzchni rozpoczęła również świetnie. Wygrała challengera w Surbiton nie tracąc nawet seta. Pokonała tam między innymi zawsze groźną na trawie Rodine, solidną Dodin, czy też Diyas oraz tak jak wspominałem wyżej Watson. Z 18 tegorocznych wygranych, 17 zakończyło się w stosunku 2:0 Myślę, że z Ukrainka nie powinna sprawić większych problemów Rybarikovej i ta wygra bez straty seta.
Trzeba uważać na tą młodą Ukrainkę, sam osobiście typowałem porażkę tej zawodniczki w meczu eliminacyjnym, gdzie pokonała o dziwo bez problemu dobrze radzącą sobie na trawie Larcher de Brito, więc nie wykluczam, że jutro nie powalczy, i kurs na Rybarikova, która jest świeżo po zakończonym w niedziele turnieju, jest dla mnie nie do przyjęcia i bardziej skłaniałbym się nad pograniem w kierunku młodej, może pokryć ten hc +5.5 gema, czy ugrać tego seta.
Typ na Amerykankę jak najbardziej popieram!
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Alison Riske w tym sezonie radzi sobie ze zmiennym szczęściem. Ten turniej jednak bardzo lubi. Przynajmniej na to wskazują wyniki jakie tutaj osiąga. W poprzednim sezonie dotarła do finału. Dwa lata temu przegrała w półfinale. Myślę, że w tym roku nie powinna odpaść już w pierwszej rundzie. Typ z takim kursem warty uwagi.
Ostatnio ow uzytkownikowi &quot;pocisnalem&quot;, ze jego wpisy po meczach sa ...... warte, ale bardzo spodobalo mi sie to co napisal. Widac, ze nie jest to granie na hop-siup, takze dobrze sie czytalo.
Ten typ na Riske brzmi rozsadnie, mimo ze to mecz otwarcia. A wiec sprobuje podobnie
Riske-H.Watson 1 @1.75

Bardziej sceptyczny bylbym co do meczu Rybarikovej. Slowaczka na pewno lubi grac na trawie, a swego czasu zagrala nawet w finale juniorskiego Wimbledonu. Rybarikova wygrala w Surbiton, jak tutaj zaznaczono, tylko troche niepokoi mnie fakt, ze ona bedzie chciec zagrac w Birmingham, a z tamtym turniejem w Birmingham to ma bardzo mile wspomnienia, poniewaz go wygrywala wczesniej, a pieniadz tam tez wiekszy.
Niemniej jednak ranking trzeba odbudowac po bardzo dlugiej przerwie, wiec Rybarikova nie powinna kalkulowac, skoro wygrywa mecz za meczem w turniejach ITF.
W kazdym razie bardzo fajny wpis i zycze powidzenia, tylko nie pisz madrosci pomeczowych.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
frederer 104

frederer

Użytkownik
Spotkanie: Bertens K. - Petkovic A.
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bertens 20 rakieta świata, Petkovic 78, 1 runda Hertogenbosch.
Bertens gra w tym roku bardzo solidnie bilans ostatnich miesięcy na cegle to 16-5, Petkovic słabiutko 1-7.
Trawa to inna sprawa jednak trudno w tym upatrywać szans dla Petkovic. Która nigdy na niej nie błyszczała. Bertens dotarła tu 2 lata temu do półfinału, ma bardzo dobry serwis. Holenderka gra przed własną publicznością, powinna dodać jej energii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Godz: 15:00
Spotkanie: Riske A. - Watson H.
Typ: wygra 2-0 w setach Watson H.
Kurs: 3.60 ⛔


Widzę że nie tylko &quot;forumowe ameby&quot; grają na Riske bo zobaczyli że ona grała rok temu tutaj w finale. Kursy spadają ogólnie, a to oznacza że mój typ jest coraz więcej wart z minuty na minutę. Obserwowałem dość namiętnie ostatnio Riske, i to jest jedna wielka zenada. Ona potrafi grać tylko w jedno tempo, na tkzw jeden raz. To co grała na cegle to parodia tenisa, a wcześniej na hardzie tez już miała odpal. Wczorajszy mecz np Dodin z Linette pokazał że trudno tym drwalom tenisa się szybko przestawić. Gorzej Riske nie mogła trafić jak na Brytyjke. Watson zawsze szanowalem, choć ostatnio trochę schowała się w cień. Jej ostatni mecz jaki widziałem to na hardzie z Mladenovic. I to mi się podobało. Taka dobra we wszystkim. Jest siła, sprawność, potrafi szalęc na podaniu i miazdzyc na returnie. Ona ma więcej talentu od Riske. Skoro Watson ładnie się pokazała w jakims małym turnieju w U.K , a Riske podrewniala i dziś zaczyna grass tour to ja pobieram zdecydowanie Watson 2-0.

-----------------------

Wszyscy wiecznie piszą głupoty, tylko Ty zawsze masz racje. Skuteczność Twoją znamy, jest do wglądu. Skup się na swoich typach (bo nie idzie Ci za dobrze), a nie nazywaj ludzi &quot;forumowe ameby&quot;. Bardzo pasuje mi powiedzenie do Ciebie: &quot;Krowa co dużo muczy, mało mleka daje&quot;.

Weź się chłopie w garść. Skup się na sobie. Jak komentujesz kogoś typy to rób to z szacunkiem do innych. To już ostatnie oficjalne ostrzeżenie dla Ciebie. / noname007x
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
To już jest po prostu szczyt chamstwa i głupoty, że taki użytkownik jak &quot;chomik&quot; może sobie normalnie pisać na forum, a &quot;dx2&quot; ma bana. Przykro mi o tym pisać, ale poziom działu tenisowego to dno, a wszystko przez głupie decyzje z góry, które rozpoczęły się od wyrzucenia z grona moderatorów &quot;Roxi&quot; za głupi wpis po alkoholu..... Później pouciekało sporo znawców do nowo otwartego, konkurencyjnego forum, szczerze, kiedyś można było śledzić w dziale minimum 5 dobrze zorientowanych w temacie użytkowników, teraz to ciężko na prawdę o jednego.....Zwracam się teraz do Marcina, którego uważam za jedynego ogarniętego na tym forum z Adminów, żeby coś z tym bajzlem zrobił!

Żeby było jasne. Dx2 dostał bana, bo sam tego chciał. Dosłownie. /noname007x


Magda Linette 1.92 Fortuna

Kursy z ostatnich spotkań:

Dodin - Ahn (tydzień temu ITF na trawie) 1.49 - 2.34 (2:0 win Dodin)
Dodin - Linette ( wczorajszy pojedynek 1 rundy) 1.58 - 2.26 (2:0 Linette)

Więc skąd taki wysoki kurs na Magdę jutro? Przecież od pewnego czasu Polka jest w rytmie meczowym, w Paryżu zagrała bardzo dobry turniej, odpadła dopiero w 3 rundzie ze Svitolina po wyrównanym spotkaniu. Oczywiście mączka to inna nawierzchnia, ale Magda bardziej preferuje jednak szybkie nawierzchnie, więc i na trawie nie powinna mieć kłopotu z wygrywaniem spotkań i taki kurs to przesada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Panowie nie pozostaje nic innego jak wziąć sprawy w swoje ręce i rozkręcić dział :] Ci co sieją wiatr zaraz się znudzą, faktem jest, że kumaty ziomeczek dostał bana, a to zawsze obniża jakość, no ale cóż, dx2 forumek jest z Tobą!
Barty - Fett 1 @1,33 , Barty 2-0 @1,82 1xbet ✅ pięknie Ashleigh

Barty ze swoim stylem gry idealnie pasuje na grass. Dobry jak na standardy WTA serwis (zwłaszcza 2nd serve, z kickiem, trudny do skutecznego returnu), świetny forhend, którym Ashleigh potrafi przyspieszyć w niemal każdej sytuacji no i bekhendowy slice - na trawie to zagranie jest bardzo efektywne. Barty dobrze czuję się także przy siatce (w końcu jest znakomitą deblistką). Australijka to mistrzyni juniorskiego Wimbledonu, jako nastolatka uznana została za spory talencik, jednak wraz z sukcesami przyszły i gorsze chwile w życiu prywatnym, bowiem Ashleigh zmagała się z depresją, na szczęście to już temat zamknięty i młoda (rocznik 96) zawodniczka może skupić się tylko na tenisie.
Fett to rówieśniczka Barty, jednak sukcesami ustępuje zdecydowanie. W tym sezonie rozegrała swoje pierwsze mecze na trawie, w Nottingham przeszła kwale i pokonała Barthel, jednak wiadomo jak gra Niemka - jak nie ma dnia to przegra z każdą tenisistką. Jana nie wyróżnia się niczym szczególnym, solidnie wygląda bekhend, forhend często grany w jednym tempie, serwis bez historii. Pamiętam mecz z Hobart z Mertens, gdzie po pierwszym wyrównanym secie Chorwatka przestała grać, popełniała proste UE, widać, że nie jest jeszcze ograna na poziomie WTA. Wobec świetnej gry Barty na trawie polecam typ w jej stronę.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Rae/Robson-Jurak/Rodionova 2-1
Rae/Robson+1.5 seta 2.05 1xbet
✅✅✅
Rae zawsze kojarzy mi się właśnie z brytyjskimi turniejami na trawie. Oczywiście wcześniej pogrywała w parze ze Smith. W 2015 wspólnie zrobiły tutaj finał, a w ITFach właśnie w Nottingham potrafiły grać naprawdę nieźle. Tutaj Jocelyn występuje u boku Robson, czyli niespełnionego talentu brytyjskiego tenisa, aczkolwiek to rocznik &#39;94, więc jeszcze sporo przed nią. Laura fatalny bilans na trawie, jak i ogólnie w grach deblowych. Zobaczyłbym jednak, że między liniami deblowymi nie występowała tak wiele razy i nie biorę wszystkich wyników jeden do jednego. Tutaj Brytyjki miały zmienione rywalki w 1R, ale ogranie, nawet sklejonych w ostatniej chwili, Hsieh i Linette traktuję jako spory plus. Wprawdzie w końcówce mecz mógł pójść w obie strony, ale chociażby wzięcie pierwszego seta 6-2 jest dla mnie pozytywem w kwestii gry tej pary. Teraz zagrają z Jurak i Rodionovą, czyli deblem, który notował niezłe wyniki i przez to dziewczyny kontynuują wspólną grę. Niemniej jednak nie jest to absolutny top i zdarzają im się potknięcia ze słabszymi parami. Tutaj w 1R zagrały na styku z Kawą i Tinjić, czyli zawodniczkami, które z WTA nie mają nic wspólnego. Mecz meczowi nierówny, ale uważam, że skoro taką ogórkową parę stać było na podjęcie walki, to Jocelyn z Laurą tym bardziej mogą się tutaj postawić i jak tylko dostaną jakąś szansę, to spróbują ją wykorzystać. Nie wymagam tutaj ich triumfu, a wystarczy jedna partia, która i tak jest wyceniona wysoko, bo na ponad 2.00.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Mchale-Sakkari 2 Efortuna
Kursu Brak jeszcze
A oglądał ktoś Sakkari Cepelova bo chciałem dac na Sakkari widziałem trochę mecz Mchale dzisiaj i wczoraj.To powiem szczerze ze jak nie trafi pierwszym to często wali balona w drugim i juz w ostatnim meczu dalem na nią kase i na szczęście wygrala ale mogla przegrać.A Sakkari juz jest organa i dzisiaj Mchale grała okolo 1h30 min i ma okolo 20h na regeneracje.I czesto Mchale potrafi sie zapalic w srodku i nawet prowadzic w secie portafi przegrac sera np z Radwanska.Jak cos to niech ktos cos napisze o meczu Sakkari ????
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Sasnovich - Mladenovic 2 @1,29 ✅ , 0-2 @1,85. Uni ⛔
Kiki ma predyspozycje by wygrywać na zielonej nawierzchni. Potrafi zagrać volleya, drop shota, zagrać kątowo, zmienić tempo. Jeśli tylko podejdzie do meczu na sto pro, powinna wygrać. Sasnovich uderza mocno, płasko, jednak często ma przestoje. W pierwszym meczu ograła 6-3 6-4 Kalinskayą, Mladenovic 7-5 6-1 Ozaki.
Wiele osób niepotrzebnie się spina, wszędzie widzi ustawki, zapominając, że okres między szlemowy, po French Open, a przed Wimblem, wielu zawodników traktuje luźniej, by nie powiedzieć kompletnie olewająco. Kiki jednak broni punktów za ubiegłoroczny finał, więc motywację ma.
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Riske-Rybarikova 1,87 bwin✅✅

W tym meczu ide w kierunku slowaczki ktora zawsze bardzo dobrze prezentuje sie na trawie z uwagi na swoj styl gry, dobry serwis i czeste slajsy robia robote na trawie. Z tego co pamietam to alison w przeciwienstwie do magdy miala calkiem dobry poczatek sezonu na kortach twardych, potem troche sluch po niej zaginal z uwagi na maczke, ale na pewno bedzie tez szukac punktow w trawiastej czesci sezonu. Mimo tego rybarikova to jedna z grupy zawdniczek i zawodnikow ktorzy na trawie odpalaja i warto na nich stawiac. Kurs w mojej opinii soczysty i wart gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Cibulkova/Flipkens-Knoll/Vandeveghe 2-0
Knoll/Vandeveghe 1.78 1xbet
⛔
Spotkanie, w którym widzimy aż trzy singlistki i to do tego dwie, które były typowane tutaj do zajścia bardzo daleko. Jest jednak w ogóle inaczej i żadna z nich już nie występuje w grze pojedynczej, za to wszystkie znalazły się już w półfinale debla. Od razu powiem dlaczego idę w stronę Xenii oraz Coco. Mimo że żeński debel nie lubi aż tak ofensywnej gry i często między liniami deblowymi sprawdzają się przebijaczki, typu Errani/Vinci, to Knoll z Vandeveghe przekonują mnie tutaj. Obie mocno grające z tendencją do ofensywnych zagrań. Niezły serwis i szukanie uderzeń kończących. Prawa-lewa ręka, więc korzystne zestawienie. Amerykanka ma potencjał na top10, nie bez powodu przez pewien czas sama Martina nawiązała z nią współpracę. Xenia bardziej w drugim garniturze WTA, ale w tych mniejszych turniejach pokazywała się z dobrej strony. Co o ich rywalkach? Tutaj już bezsprzecznie można powiedzieć, że są to typowe singlowe tenisistki. Domi bardzo rzadko grywa debla, ale podobnie jak wspomniane zawodniczki cechuje się ofensywnym nastawieniem. Brakuje jej jednak wzrostu i zdecydowanie ogrania w szerszym korcie. Kirsten częściej bierze się za takie mecze, ale także jako dodatek. Tutaj udało im się wygrać dwa mecze. 1R to była formalność z no-name&#39;ami, a w ostatnim meczu sprawiły nie lada niespodziankę wyrzucając z turnieju Babos z Hlavackovą. Timea z Andreą pokazały ostatnio, że nie są w jakiejś wielkiej formie, więc takie potknięcie nie powinno być uznawana za super sensację. Myślę, że właśnie dzięki takiemu obrotowi spraw mamy tutaj dosyć wyrównane kursy, więc to prawie 1.8 na bardziej ograne w debla tenisistki jest według mnie ciekawą opcją.
 
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Barty - Konta 1 + 1,5 seta 1,53 unibet
Szukam w tym meczu niespodzianki. Barty solidna tenisistka mająca już za sobą problemy natury psychicznej (depresja). Wraca do tenisa i myślę że przezwyciężanie trudności wzmocniło ją jeszcze bardziej. Lubię grę Australijki jest twarda i ofensywna. Nie wiem czy na Kontę to wystarczy ale seta powinna ugrać. Do tego gra na trawie gdzie czuje się jak ryba w wodzie.
Konta w tym turnieju gra fajny precyzyjny tenis. Z Wickmayer zagrała po profesorsku ale liczę że Barty będzie bardziej regularna i silniejsza od Belgijki i postawi się Koncie...
 
T 12

tylkotenis92

Użytkownik
Konta - Barty @1.55 STS ✅
Brytyjka (właściwie to Węgierka) na trawie czuje się bardzo dobrze. Posiada przyzwoity serwis, forehand i backhand na solidnym poziomie, potrafi zmieniać tempo gry i do tego jest niesamowicie precyzyjna. Lubi ofensywny tenis, jednak w defensywie także potrafi dobrze zagrać. Największym problemem Johanny jest ona sama (psychika).
Barty na grassie gra swój najlepszy tenis, bardzo dobra przy siatce, świetne podanie, jednak poza tym nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Jeżeli ma dzień to jest w stanie nawiązać walkę z najlepszymi, jeżeli trafi się jej gorsza chwila potrafi się połamać do zera przez własne niewymuszone błędy. Tutaj na pewno będzie miała okazję do returnów, ale moim zdaniem bardziej będzie musiała uważać przy swoim serwisie.
Według mnie doświadczenie Konty wystarczy tutaj, żeby spokojnie zamknąć spotkanie na swoją korzyść, tym bardziej że grają w Nottingham, gdzie zawsze bardzo mocno wieje. To nie sprzyja tenisistkom, które biją na siłę, więc dodatkowy handicap (+publiczność) powinien być po stronie Johanny. Czy wygra w dwóch, czy w trzech setach, to zależy w głównej mierze od Barty i jej serwisu.
Gram to w AKO razem z:
Berdych @1.40 STS ⛔
Kubot/Melo @1.32 STS
RAZEM (po uwzględnieniu podatku): @2.52 ⛔
 
M 23

mambak

Użytkownik
Widział ktoś Tsurenko w akcji w tym turnieju?...idzie jak burza. Chce zagrać na Estonkę bo to co pogrywa to bajka ale nie widziałem Ukrainki i nie wiem czy rywalki spusiaczyły czy jest zwyczajnie w formie,...Coś ktoś??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom