>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells - 07.03-18.03.2018

Status
Zamknięty.
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
J.Larsson-Ar.Rodionova 1 @1.35

Tylko tyle przychodzi mi do głowy. Larsson caly czas w grze, w miare dobrze grywala w Indian Wells (oczywiscie mam tu na mysli wygrywane pojedyncze mecze, bo ciezko sie spodziewac Szwedki w 1/8 czy cwiercfinale tak duzego turnieju). Sprobuje do kombinacji i tyle, bo ciezkie te losowanie mi sie wydaje do typowania. Zobaczymy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Teichmann-Wickmayer 2 @1.33

Jeszcze jeden taki kombinacyjny niezyciowy kurs bym wzial stad. O Teichmann ciezko mi cos powiedziec, kilka w miare dobrych wynikow w turniejach ITF, rozwija sie ta zawodniczka, ale tu jest turniej Masters Series.
Yanina Wickmayer moze rzadko pokazuje cos, ale ona raz-dwa razy w roku cos jeszcze odpali z dobra forma. Belgijka byla polfinalistka szlema swego czasu, a nie jest tez jakos wielce zaawanskwoana wiekowo zaowdniczka, bo ma 28 lat. Wickamayer w tym duecie IW-Miami akurat pokazuje sie przewaznie z dobrej strony i notowala tez tutaj bardzo dobre turnieje. Połfinal IW i cwiercfinal Miami na kartach przeszlosci i naprawde bardzo dobry bilans meczow tutaj w Indian Wells w swojej karierze, bo 11 wygranych i 8 porazek. Jesli wraca do gry i grala tutaj w tamtym tygodniu w turnieju ITF, wygrywajac jakies mecze, to wydaje mi sie moze byc tylko lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Azarenka-H.Watson 1 @1.55

Azarenke mimo wszytsko wypadaloby zagrac, mimo ze wraca po dluzszej przerwie. Tym razem to nie kontuzja, tylko przede wszystkim obowiazki macierzynskie sie odbiaja. Pora na powrot i wybor tego turnieju w IW nie dziwi. Finansowo jest praktycznie najwyzka polka skoro to turniej z serii Premier Mandatory i oczywiscie Azarenka moze pochwalic sie tutaj swietnymi wynikami, bo to turniej, ktory dwukrotnie wygrywala.
Niby niepewnosc jakas, ale jednak Azarenka to jedyna zawodniczka, ktora podejmowala rywalizacje z Serena Williams na dluzszym dystansie. Zreszta w tanmtym seoznie Azarenka wrocila na Wimbledon i grala bardzo dobrze, wiec tym razem powinno byc podobnie. Nie ma tutaj problemow z jakimis przystosowaniami, bo Azarenka od dawna mieszka w Stanach i tutaj to wydaje sie idelane miesjce na powrot. Na Heather Watson powinno wystarczyc. Brytyjka musialaby naprawde zagrac swietny mecz, a ze u Watson zdarza sie to raczej rzadko i dlugo trzeba czekac na te dobre okresy formy u niej, takze ten kurs na Azarenke wydaje mi sie niezly.
Jak rozlosuja kwalifikantow, to moze da sie jeszcze cos sklecic...
Vondrousova-Brengle 2 @2.1

Vondrousova wygrala turniej w tamtym roku, ale ostatnei miesiace slabo. Brengle wraca do dobrej forym, bardoz gladko w kwalifikacjach i tez. Troche sie dziwie, bo korty wolne, a Brengle na pewno lepiej gra wymiany i sila Vondorusovej to moze byc za malo. Brengle tez oczywiscie wieksze doswiadczenie z IW i Miami.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
T.Babos @2.1
T.Babos +4.5 @1.4 STS

Ja osobiście pograłem to handi na podbicie, stawiam na Babos z racji tego, że gra w tym sezonie bardzo odważnie i generalnie wydaje mi się solidniejsza. Belinda jest bardzo dobra, ale bardzo mało stabilna póki co, wiec to taki trochę typ na czucie, 3 sety tez prawdopodobne
Handi++ / czysto było blisko
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
a co powiecie na duet Lauren Davis 2.75 fortuna i Bacsinsky 2.2 fortuna.
Davies gra ze starsza juz Stosur, ktora nie gra juz nic od roku czy dwoch lat. Lauren sie dobrze pokazala na AO, walczac jak lew z Simona Halep i mogla by tam wygrac, gdyby nie bardziej waleczna rumunka. Lauren swietnie biega , mentalnosc ma dobra, a Samanta to juz cien siebie i nie te lata.
Bacsinsky powraca do tenisa, Wang to bardzo srednia polka tenisowa i latwiejszej rywalki na przelamanie miec szwajcarka nie bedzie .
Dobralbym jeszcze Krunic po 2.12 fortuna z Begu.
Obie nic nie graja, ale Begu to juz wgle dno ostatnio. Krunic czasem na wiekszym turnieju spina sie i potrafi odpalic. Na Begu powinno starczyc.
Wszystkie dostaly lanie 1:2. no i dzis Totki spalily sie .. lipny dzien jesli chodzi o typy.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Tez myślałem o Davis, ale generalnie nie licząc AO to ona właśnie ma umiejętności, ale gra zazwyczaj słabo i nie myśli. Dużo głupich błędów, serwis tez lipny, a Stosur jak trafia to ma dość solidny serwis, a na returnie nie zdziwię się jak obie będą lać na raz. Możesz próbować, ale to takie trochę wzięcie 50/50 po 2.7. Na jakieś ako bym jej nie wrzucil, ale np singla dubla jakiegoś takiego na farta jak najbardziej
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Babos ma wyniki, bo grała w szybkiej hali, gdzie czuje się bardzo dobrze, i gdzie jej ofensywny styl pasuje. Tutaj korty tradycyjnie wolne, i będzie trzeba więcej pobiegać, a tego już Węgierka nie lubi robić. Na wolnych nawierzchniach trudniej jej ustawić sobie wymianę jedną płaską bombą, takie piłki wracają, i Timea z czasem lawinowo je wyrzuca. Bencic jest tenisowo za dobra by tutaj przegrać.
Bencic 1,66
No i Kanepi, 1,6 z Narą to gruba przesada.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Babos ma wyniki, bo grała w szybkiej hali, gdzie czuje się bardzo dobrze, i gdzie jej ofensywny styl pasuje. Tutaj korty tradycyjnie wolne, i będzie trzeba więcej pobiegać, a tego już Węgierka nie lubi robić. Na wolnych nawierzchniach trudniej jej ustawić sobie wymianę jedną płaską bombą, takie piłki wracają, i Timea z czasem lawinowo je wyrzuca. Bencic jest tenisowo za dobra by tutaj przegrać.
Bencic 1,66✅
No i Kanepi✅, 1,6 z Narą to gruba przesada.
Nie że na luzie, ale oba siedzą.
Na dziś, Siniakova i Haddad Maia. co za głupie babsko, puścić seta z 4:0.
McHale to aktualnie nie jest poziom WTA, jest w beznadziejnej dyspozycji, i nie ma czym zaskoczyć młodej Czeszki. Siniakowa lepiej serwuje, bije mocniej, jest aktualnie regularniejsza, szkoda że nie gramy na mączce bo wchodziłbym w 2:0, a tak bez szaleństw, czysty win, po 1,46 Unibet.
Brazylijka z kolei ma świetne warunki, jest wszechstronna, i nie wiadomo czemu jest dogiem, z rywalką która od Igrzysk w Rio gra beznadziejnie.
El dubello Siniakova + Haddad Maia +1,5 seta
ako 2,1
głupie babsko, 4:0 i mało żeby wygrać seta

Jak ktoś lubi ryzyko to można śmiało na mecz dla młodej Brazylijki, do tego +5,5 gema na Day, i Buzuranescu nieźle wyglądają.
Aza niby dobrze na papierze wygląda, h2h jednostronne, do tego Brytyjka zbyt poważną zawodniczką nie jest, ale zbyt długa przerwa żeby jej zaufać. Przykład Szarapovej, która wróciła już dawno, a nie potrafi odnaleźć rytmu, skutecznie mnie przed graniem na Białorusinkę zniechęca.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Ja bym nie grał Buzarnescu, a wręcz przeciwnie, zagrałem na Brady, gra u siebie a ona potrafi wystrzelić z formą nagle jak w zeszłym roku, gdy docierała do czwartych rund US Open i AO. W tym jeszcze bez wygranej , ale moim zdaniem może się przełamać. Na Siniakovą rzeczywiście warto, fajny kurs w superofercie Fortuny 1.61,
Co myślicie o Makarovej z Flipkens? Rosjanka nie zachwyca w tym roku i kusi zagrać handicap seta na Flipkens, na którą często są tak wysokie kursy i daje radę, jak np. z Riske na AO czy ostatnio z Niculescu.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Ja osobiście nie ufam ani jednej, ani drugiej, mimo iż obie grają bardzo przyjemny dla oka tenis. Filipkens pod względem technicznym, estetycznym profesorka, ale to się nie przekłada na wyniki. Żaden wynik mnie tutaj nie zdziwi, ale na Rosjankę po tym kursie szkoda kasy. Jak już to faktycznie coś w stronę Belgijki.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A z kobiet na pewno Barthel z Cepede. 1.9 fortuna. 2:0.
Barthel ostatnio calkiem niezle pogrywa, ciekawy mecz z Isia i nie tylko. Cepede bez formy i nic nie pokazala od pol roku, jezeli niemka zagra na swoim poziomie bierze ten mecz.
Sasnowicz vs Linette. Sasno 1.68 fortuna. 2:1.
Sasnowicz potrafi powalczyc z kazda zawodniczka, jest lepsza tenisistka, nasza Madzia gra troche drewniany tenis no i jej wyniki bardzo kiepskie od pol roku. Sasno to bierze wg mnie.
Wichlantsev wyglada niezle po 2.08 fortuna z Zvonareva. 2:0.
Vera juz nie te lata, kwalifikacje przeszla ale Wichlantseva potrafi zagrac dobry mecz i nigdy w zyciu na Vere bym nie postawil grosza, pamietam jej mecz jak meczyla sie z jakas tam zawodniczka, potem tak jak dzis byla faworytka lekka a dostala lanie 0:2 wygrywajac pare gemow a grala z gorsza zawodniczka niz Wihlantseva.

Cornet vs Zuk. Cornet 1.5 fortuna. 0:2. no coz 1 byk.
Alize gra w kratke ale potrafi odpalic. Jest lepsza od Zuk a Zuk z Carla 2:6 2:6 ostatnio, nie przystoi. Zabiega ja Cornet wg mnie . Troche poplacze po korcie ale wyjdzie zwyciesko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Cornet vs Zuk. Cornet 1.5 fortuna.
Alize gra w kratke ale potrafi odpalic. Jest lepsza od Zuk a Zuk z Carla 2:6 2:6 ostatnio, nie przystoi. Zabiega ja Cornet wg mnie . Troche poplacze po korcie ale wyjdzie zwyciesko.
Co nie przystoi? 18latce przegrać z dziewczyną, która na ostatnim Szlemie była w ćwierćfinale, gdzie rzuciła rękawice późniejszej zwyciężczyni tego turnieju? Nie rób sobie jaj. Cornet nie dorasta Carli do pięt, wiecznie tylko beczy, i coś jej nie pasuje.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Witthoeft C. - Hsieh S.W.
Typ: 2 Kurs: 1.75
A co powiecie żeby pograć coś takiego?!
Hsieh już zdążyła zadomowić się na kortach IW.Grała już w challengerze i dodatkowo 2 mecz kwali tak więc korty ma obcykane.Dodatkowo wszyscy chyba pamiętamy jej występ na AO w którym całkiem fajnie pogrywała pokonując Muguruze,Radwańską i walczyła ostro z Kerber.Kurs fajny i myśle,że można spróbować zwłaszcza,że rywalka delikatnie mówiąc &quot;szału nie robi&quot;.
Zasadniczo początek sezonu marniutki i raczej małe szanse na poprawe sytuacji w starciu z Hsieh.
Jak dla mnie to Hsieh powinna zwyciężyć w tym pojedynku,a jak będzie ?!
Wynik: zwrot
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Kto miał Siniakova postawioną z McHale?
Niezła patologia praktycznie od początku do końca. Koniec końców wygrała w decydującym taju, ale jedna i druga poziom bardzo słaby.
Pisze to tylko dlatego, by przestrzec Was do stawiania Siniakova w meczu z Kasatkina.
Raczej Kasatkina to bierze na luzie ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Jutro Radwa z Osaka, jak to paniska widzicie ?
Jak Osace beda wchodzic petardy to to weźmie. Jednak lepsza tenisistka jest Aga i wszystko zalezy od tego jak zagra Aga. Ja jedna po takim kursie stawiam na Isie, tam gdzie kasa i duzy turniej Aga sie spina.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Radwańska Agnieszka - Naomi Osaka
Typ: 0-2 ✅✅
Kurs: 2,56
fortuna
Dzisiaj na twardych kortach Indian Wells w Kalifornii dojdzie do pojedynku naszej Agnieszki Radwańskiej z Japonką Naomi Osaką. Moim zdaniem popularna &quot;Isia&quot; niema szans w dzisiejszym meczu i zdecydowanie stawiam na rywalkę. Polka ostatnimi czasy nie zachwyca i dołuje w rankingu WTA. Obecnie jest na 32 miejscu jej rywalka zaś na 44 i powoli pnie się w górę. O Radwańskiej wiadomo już prawie wszystko, kilka zdań może teraz o Azjatce. W ostatnim pojedynku turnieju w USA rozprawiła się z Rosjanką Marią Szarapową 6-4, 6-4 gdzie oczywiście faworytką niebyła. Urodziła się ona w Osace i ma 20 lat. Jej rodzice to Japonka oraz Haitańczyk jak widać po jej ciemnej karnacji i japońskich rysach twarzy. Od niedawna trenerem jej jest Sasza Bain młody trener który był sparingpartnerem choć by dla takiej gwiazdy jak Williams. Zawodniczka ta bardzo mocno gra i umie prowadzić grę co będzie problemem dla Radwańskiej. Ja nie widzę żadnych szans dla Agnieszki i zdecydowanie idę w kierunku Naomi. Czasy dobrej gry Polki już bezpowrotnie minęły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
C 42

cinek-152813

Użytkownik
Co Ty czlowieku gadasz? Sharapova byla latwiejszym przeciwnikiem haha to mnie rozbawiles a co Twoim zdaniemcprezentuje ta Agniecha z Krakozji?? Bo nic o niej nie napisales zrozumiale bo nic nie mozna oprocz tego ze ma w d**** teraz gre w tenisa tylko zalezy jej na kasie z reklam i lapaniu tego co jeszcze jej zostalo chociarz coraz mniejctego jest. Mowisz ze kolega proponuje kurs 2.25 i wysmiewasz go? Moim zdaniem Osaka ktora gra prawie to u siebie i nie wywalila byle to kogo jak to miales namysli jest warta ryzyka. Po zmianie trenera cos w niech sie przelamalo (czego potrzebuje S Stephens) i wcale nie grala zle z rosjanka. A Ty co proponujesz? 2,15 na marna Agnieche? Haha ktora jak juz wspomnialem jest totalnym dnem i sie dawno sprzedala u bukow? Ludzie nie sluchajcie takich bredni kolega kolega nie ma wogole pojecia o tenisie i jego swiecie Twoj nick MACKOZKLANU mowi wszystko. Ja ide w strone Osaki 1.73.✅
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dzoana Konta vs Marketka Vondrousova
Nie trawie tej Brytyjki, oj nie trawie. W głowie to ma nie wiele, albo inaczej, jej tenis nie jest za bardzo skomplikowany. Jak jest jakiś opór z drugiej strony, to Konta każdy punkt rozgrywa na takim ciśnieniu, że głowa mała ! Nie widać u niej formy ostatnio i ja się dobrej gry w jej wykonaniu dziś nie spodziewam. Wszechstronna i utalentowana Vondrousova spokojnie to może połknąć do zera
Mój typ Marketa Vondrousova DW 2-0 @ 4.10 Unibet
Osaka i Konta to biora panowie. No chyba ze wylaczy sie mozg japonce . Konta przegrala ze swietna Kasatkina po 3godzinnym boju. Voundrosova to takie troche drewno, korty wolniejsze troszke i lepsza w wymianach bedzie Konta. Wczoraj z Isia zaryzykowalem ale Iska serio nic nie gra wiec nie dziwie sie,ze tylko 1.7 fortuna na Osake. Ogranie Sharapovej robi wrazenie, mimo,ze rosjana w rytmie nie jest. Sila fizyczna po stronie Osaki.
A Konta nie przegra z gorzej poruszajaca sie rywalka po korcie od niej. Konta 1.6 fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom