>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 09.03-20.03.2016

Status
Zamknięty.
blog-tenisa 128

blog-tenisa

Użytkownik
Nie udzielam się na tym forum od dawna, ale jak czytam takie wypowiedzi to chrome sam mi się loguje na forum.

Kvitovej nie widziałeś
- ale już wiesz ze:
A. Jest w niesamowitej formie,
B. Gra jak mężczyzna
C. Wczoraj miała mecz sezonu
D. Będzie lamac Agnieszkę jak zapałkę.
Strach pomysleć jakie wnioski byś miał jakbyś jeszcze dodatkowo ten mecz ogladnal.
Jeśli twierdzisz, że Agnieszka gra jak 12latka to znaczy że nie znasz się na tenisie i to tak za grosz. Agnieszka gra obecnie najlepszy technicznie tenis w Tourze i to, że Ty chciałbyś żeby każda tenisistka waliła w piłkę jak łopatą to nic nie zmieni.
Kvitova jest była i będzie chimeryczna, większość zawodniczek ma z nią zagwarantowanego seta,l. Aga jest w formie, Jankovic wczoraj wyraźnie była zaskoczona jakością jej gry i nie ma co się dziwić.
I o to mi chodzilo! W koncu jakis dialog i rzeczowe odpowiedzi/argumenty
Pisze ze Kvitowej nie widzialem a tylko wpisy ze podniosla sie i zaczela grac mecz sezonu. O tej technice Radwanskiej tak nie koloryzuj. Najlepsza technika swiata ! ????? Tyle ze Ani Cibulkova ani Jankovic nie plakaly. Jelena lamala serwis Radwanskiej od tak ! Tyle ze sama ma problem ze swoja gra i tyle w temacie !
Jak Jankovic pokazala ze jak by miala mozg to by wygrala to Kvitowa jest bardzo blisko celu !
Korty sa bardzo wolne, wiec to moze pomoc Kvitowej, bo Isia nie moze wykorzystac sily rywali w kontrowaniu uderzenia
Plaskie zagrania . Bite z gory beda dzis bardzo skuteczne i zabojcze w wykonaniu Czeszki
Coraz bardziej upewniam sie w tym typie !
Nie widzialem Kvitowej, chyba tak samo jak Wy ! Ale widzialem Radwanska
Dodam ze Kvitowa jak Djoko ! Niby gra slabo odrabia straty! Ale jak zacznie grac w turnieju to takie Isie Pysie zamiata z kortu.
Powtarzam slyszalem ze Kvitowa niezle sie juz rozruszala. Taka byle jaka Jankovic lamala serw od tak Radwanskiej. Kvitowa bedzie dzis dominowac !
 
midel 189

midel

Użytkownik
I o to mi chodzilo! W koncu jakis dialog i rzeczowe odpowiedzi/argumenty

Pisze ze Kvitowej nie widzialem a tylko wpisy ze podniosla sie i zaczela grac mecz sezonu. O tej technice Radwanskiej tak nie koloryzuj. Najlepsza technika swiata ! ????? Tyle ze Ani Cibulkova ani Jankovic nie plakaly. Jelena lamala serwis Radwanskiej od tak ! Tyle ze sama ma problem ze swoja gra i tyle w temacie !
Jak Jankovic pokazala ze jak by miala mozg to by wygrala to Kvitowa jest bardzo blisko celu !
Korty sa bardzo wolne, wiec to moze pomoc Kvitowej, bo Isia nie moze wykorzystac sily rywali w kontrowaniu uderzenia
Plaskie zagrania . Bite z gory beda dzis bardzo skuteczne i zabojcze w wykonaniu Czeszki
Coraz bardziej upewniam sie w tym typie !
Nie widzialem Kvitowej, chyba tak samo jak Wy ! Ale widzialem Radwanska
Dodam ze Kvitowa jak Djoko ! Niby gra slabo odrabia straty! Ale jak zacznie grac w turnieju to takie Isie Pysie zamiata z kortu.
Powtarzam slyszalem ze Kvitowa niezle sie juz rozruszala. Taka byle jaka Jankovic lamala serw od tak Radwanskiej. Kvitowa bedzie dzis dominowac !
Skoro są wolne to łatwiej grać w obronie, a skoro łatwiej grać w obronie to Kvitova będzie musiała uderzyć 2-3 razy więcej w wymianie, żeby skończyć, jeżeli Kvitova musi uderzać 2-3 razy w wymianie to prawdopodobieństwo błędu jest z przedziału 80-100%
 
blog-tenisa 128

blog-tenisa

Użytkownik
Nie tak to dziala. Agnieszka na szybkich kortach dobrze sobie radzi, gra sila przeciwniczki ! Tu teggo nie ma, gra niby katowo i regularnie ale to zwykle przebijanie. Grajaca slabo Jankovic nie miala problemu z lamaniem Isi. Grajaca z gory na dol Petra nie potrzebuje az tak szybkich nawierzchni aby zamknac uderzenie z Isia. !
Dla mnie ta nawierzchnia to in + w graniu ma Czeszke. Lekko grajaca glownie w srodek Jankovic nawiazala walke. A Petra &quot;zamiecie&quot; z kortu Agnieszke.
Poprzednie przetarcia 2-1 w turnieju Czeszki to dobry prognostyk, dzis wszystko bedzie dzialac jak trzeba, a balonowo grajaca Isia bedzie przyjemnym i latwym kaskiem dla Petry Kvitowej
Polecam zdecydowanie
Petra Kvitowa win 2.80
Unibet
 
misieq12 0

misieq12

Użytkownik
Oglądałem obydwie panie na tym turnieju i wydaje mi się, że Agnieszka jest tutaj zdecydowaną faworytką. Jedyne czego jej brakuje to serwis poza tym świetna obrona. Nie zapominajmy również o tym, że Isia nie miała również problemów z przełamywaniem Jankovic. Jeśli chodzi o Kvitova, to nie pokazała ona nic wielkiego do tej pory, nie ukrywajmy gdyby nie &quot;pomoc&quot; Gibbs we wcześniejszym spotkaniu wynik mógłby być inny.
 
blog-tenisa 128

blog-tenisa

Użytkownik
Opisz mi gre Kvitowej prosze Cie bardzo
Serw, regularnosc, gra przy siatce, bieganie/poruszanie
W obronie, return, regularnosc ? Konczace uderzenia ? Niewymuszone bledy?
Plaska gre Czeszki z glebi kortu, wygrywajaca w ten sposob punkty, mialo cos takiego miejsce ?
Jankovic to sie sama lamala, grala baloony na srodek kortu, tego sie ogladac nie dalo !
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem Isia dziś jest faworytką i kurs nie wziął się z sufitu, złapała fajną formę, w obronie norma czyli ściana, kończyć trzeba na kilka razy do tego fajne kontry wyprowadza, gra mega regularna, rywalka się myli i punkty lecą, minus jak zawsze serwis.
Kvita wczoraj bez szału, gra poprawna, jak serwis siedział nie było co zbierać, minus jak zwykle regularność, jak jej z Agą wysiądzie podanie to nie ma szans Czeszka. Moim zdaniem kursy dobrane adekwatnie do formy zawodniczek i częstotliwości i serii błędów przez nie popełnianych.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Proszę o utemperowanie użytkownika Blog-Tenisa. Proponuje płatne typy: &quot;Jeden z lepszych analitykow nba i nie tylko. W Polsce, a takze Europie. 15 letnie doswiadczenie i &quot;zostawione odciski&quot; w USA, U.K. i Azjii
Zachecam do kontaktu, indywidualna obsluga klienta, zapewniam najwyzszy poziom wspolpracy i poufnosc. Preferuje kontakt tel. Aktualnie w Polsce.
Pozdrawiam&quot;
Do tego jak czytam Jego śmieszne analizy to jakaś tragedia. Jedynym Jego argumentem jest &quot;GRAĆ PRZECIWKO ISI!!111&quot; No proszę Cię.
A, co do dzisiejszego spotkania, twardo stawiam na naszą najlepszą polską rakietę.
@1,45 Bet365 Dlaczego? Drabinka to raz. Isia miała zdecydowanie trudniejsze rywalki Niculescu, Jelenę, która wczoraj postawiła dosyć twarde warunki, ale chyba psychika coś nie podziałała, bo mogła mając wystawione break pointy na tacy nie potrafiła tego wykorzystać. A Czeszka? Miała odpowiednio 95. 66. i 51. rakietę Świata. Zdecydowanie łatwiejsza droga do dzisiejszego ćwierćfinału IW, wiadomo ranking nie gra (vide ranking FIFA np.), ale jest to jednak swego rodzaju wyznacznik. Dlatego trzymam kciuki dzisiaj za Isię, która czaruje swoimi zagraniami na kortach w stylu &quot;shot of the year&quot; wg. WTA. ????
 
wiencon3 1

wiencon3

Użytkownik
Panie Blog-tenisa
Kvitowa gra bardzo nieregularnie coś w stylu wczoraj Janković i nasza Aga powinna sobie poradzić w tym meczu ponieważ w odróżnieniu do Petry gra cały mecz na równym wysokim poziomie ????

edit : kursy zaczynają rosnąć na Age :p
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zgodzę sie tutaj z jakże wielkim fachowcem blog-tenisa.Kursy zreszta na Kvitova spadają w dol.Nie grałem przeciwo Isi ale tu juz chyba warto.Na forum panuje sielanka i uwielbienie Isi pamiętam jak to samo działo sie przed meczem z piekna Carla.Jak się skończyło każdy pamięta Pisia została rozpruta.Moze tutaj tak nie będzie ale to będzie bardzo trudny pojedynek dla Radwańskiej.
Być może Isia zdobędzie po tym meczu kolejny tytuł zagrania roku być może nawę jej sukienka wygra w glosowaniu na najpiękniejszy strój WTA ale wystawiając takie kursy to ja wole iść w Czeszkę:
Kvitova
2.560
Pinnacle
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Z tym że Carla a Petra to zupełnie inne style gry, Radwańskiej zawsze z Hiszpanką się grało ciężko. Radwańska obecnie gra technicznie chyba najlepszy tenis w tourze, z tą obroną Isi i nieregularnością Kvitovej, Polka powinna ją zajechać. Kvitova bez formy, męczarnie z Kovinic i Larsson gdzie mogła spokojnie już wylecież z turnieju. Kvitova nie gra nic, bilans w tym roku 5/4 na hardzie, gdzie wygrane to w większości 3-setówki z zawodniczkami z miejsc powyżej 50-tego (nie licząc meczu ze Strycovą w Doha). Kvitova nie ma żadnych argumentów, zaznaczam - przy takiej dyspozycji Radwańskiej jak do tej pory. Bilans 16-2, większość przeciwniczek pozamiatana w 2 setach, to nie jest przypadek. Kvitova w tym sezonie to nie ta sama zawodniczka co kiedyś.
Radwańska @1.51 ónibet
Radwańska win 1 set @1.59
poniżej 26.5 gema @1.35
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Jak czytam, ze ktos tutaj pisze, ze wolna nawierzchnia to plus dla Kvitovej, to mnie krew zalewa. Przeciez Kvitova to typowe drewno, ktore ma serwis, a jak pileczka zaczyna wracac to sie robi problem. Radwanska jej gre zna na pamiec, razem duzo sparuja, Radwanska to co pokazuje ostatnio jest w bardzo wysokiej dyspozycji, zameczy rywalki swoja gra, przebijaniem, trzymaniem pilki, Radwanska to taki damski Djokovic, bardzo regularna, serwis moze nie jest jej bronia, ale sposob rozgrywania punktu, zmieniania rytmu, grania skrotow, czucie w rece to czyni ja jedna z najlepszych zawodniczek, ktora na pewno nie jest Kvitova. Tutaj bedzie 2-0 dla Agnieszki, wiec tak gramy bardzo mocno, a potem ksiegujemy. Potem podziekujecie za typ! :grin:

Radwanska - Kvitova 2-0 2,35 unibet ✅
Radwanska - Kvitova 1 1,51 unibet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
K 0

kaczkafb1

Użytkownik
A Radwańska w aspekcie sportowym jest na dzień dzisiejszy nie do złapania dla dochodzącej dopiero do jakiejś tam formy Kvitovej... Dziś szybkie 2-0 dla Agi i to jest najpewniejszy typ z kobiecego tenisa na dzis
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
N a r e ś c i e jakaś dyskusja - czego brakuje na tym forum. Wymiana zdań, a nie kłutnie i gryzmoły - szacunek dla kolegi i zawodników to podstawa BRAVO
Podłączając się do konwersy odnośnie meczu Agi z Perą, wykrzywiam usta i marszczę brwi. Aga pokazuje ostatnio wspaniały tenis, aż dłonie same składają się do oklasków. Aleeee widziałem mecze Petry iiii… na pewno nie będzie to spacerek dla „Psipsiułki” Petry. Czeszka pomału wraca do grania po choróbsku, teraz będzie miała odnośnik swojego przygotowania i w którym jest miejscu z swoją formą.
Koledzy powyżej już napisali wszystko i jedni i drudzy, Ci mają rację i Ci. A obraźliwymi tekstami powinien się zająć Adim.
Moim zdaniem wygra Petra.../ niestety i tak stawiam za 150zł+barca+Wawrinka+Legia – POWODZENIA
Buk: BWIN
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Opisz mi gre Kvitowej prosze Cie bardzo
Serw, regularnosc, gra przy siatce, bieganie/poruszanie
W obronie, return, regularnosc ? Konczace uderzenia ? Niewymuszone bledy?
Plaska gre Czeszki z glebi kortu, wygrywajaca w ten sposob punkty, mialo cos takiego miejsce ?
Jankovic to sie sama lamala, grala baloony na srodek kortu, tego sie ogladac nie dalo !
Tak wychwalasz tą Kvitową ale spójrz, że ona ma za dużo przestojów w grze. Z kim grała na tym turnieju? Kovinic, Larsson i Gibbs urywały jej seta więc to że seta straci z Agą to jest prawie pewne, a zwycięstwo na pewno bliżej w zasięgu krakowianki. Piszesz że Jankovic grało słabo i tego nie dało się oglądać...To gra Agnieszki doprowadziła do tego że Jelena tak grała nic innego. Wiadomo wszystko zweryfikuje boisko ale ja osobiście daję większe szanse Agnieszce. Pozdrawiam typerów!
Osobiście na ten mecz polecam typ na over 21 gemów, Unibet , 1.82 Unibet
 
blog-tenisa 128

blog-tenisa

Użytkownik
Jestem fanem gry przeciwko Isce ! Nr 1 w Polsce i nie tylko przeciwko tej &quot;malej krakowiance&quot;
Z kim jak z kim ale z Petra w to wchodze. Dzis juz nie widze przestojow w grze Czeszki i bedzie jej lezal tenis krakowianki. Czeszka dzis w gore tj lepiej zagra i z baloonowym tenisem Radwy nie bedzie miala problemu. Co ma gra Radwy jak Jelena przy swoim serwie grac nie umiala, dostawala balonki w lewo i prawo i robila po nich bledy,glupie bledy ! To z Kvitowa nie przejdzie ! To nie maszyny gra sie na fali i na wyzszej fali zagra Kvitowa dzis a Radwa duzy zjazd w dol !
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Jak Kvitova &quot;odpali&quot; to zmiecie Isię. Jak będzie grała tak jak ostatnio (ostatniego meczu nie widziałem) to przegra. Jak dla mnie no bet.
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Wszystkie typy na kvitova to powodzenia zycze. Ciagle 3 setowe pojedynki w dodatku jest bez trenera i wy tutaj myślicie ze wygra no powodzenia zycze
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
blog-tenisa 128

blog-tenisa

Użytkownik
Wazne nie usuwac !
@ jest to odpowiedz do Pana, ktorego post zostal skasowany
Dales argument ze cyt : &quot; Isia gra 30 wymian, jak z Jankovic i ze to sciana ! &quot;
Jakie wymiany, Jankovic balony na srodek grala !
I zadnych 30 wymian nie zagra tu ani Isia ani Kvitowa. Ze wzgledu na styl Kvitowej ! Tu tez nie bedzie zadnej sciany ze strony Radwanskiej
Albo ta sciana bedzie podziurawiona, albo nietknieta !
Rozumiesz ze mecz meczowi nie rowny i dzis sa inne style ! Jakis bezplciowy tenis Jankovic to nie tenis Kvitowej. Tego nie mozna tak porownywac i sie odnosic, trzeba potrafic wyciagnac odpowiednie wnioski i je odpowiednio wykorzystac !
Tyle w temacie
Isia vs Petra
@wyar
Nie pisalem ze sie porusza dobrze, a ze sie rozruszala w turnieju, robi sie hot ! O to chodzilo
A to ze nie potrafi biec do przodu itp to ja wiem. Moj pseudonim dla niej to &quot;czeska slonica&quot; Wiele razy ja widzialem i pamietam jak wczoraj final Wimbledonu Kvitowa-Sharapova. Ale Czeszka w tedy grala kazda pilke ! No jak Rafa Nadal na cegle za lepszych czasow !
Zapomnialem sie odniesc do twego pewnego rozumwania. Wolna nawierzchnia to + dla Radwanskiej.
Wcale ze nie. Na szybko jakis malolat moze tak rozumowac, ale nie profesjonalista
Isia najwieksze sukcesy na szybkich nawierzchniach , powod bo gra sila przeciwniczki i serw lepiej jej wychodzi. Gra sila przeciwniczki ! Rozumiesz?
To ze na cegle nie lubi/nie potrafi grac to inna ksiazka
Ta nawierzchnia nie jest asz tak wolna jak polna droga. Kvitowa z tego wycisnie co sie da i jej nie zaszkodzi ! To jest wiekszy problem Radwanskiej.
Ps nie czuj sie tak pewnie, za pewnie ...
 
W 181

wyar

Użytkownik
I o to mi chodzilo! W koncu jakis dialog i rzeczowe odpowiedzi/argumenty

Pisze ze Kvitowej nie widzialem a tylko wpisy ze podniosla sie i zaczela grac mecz sezonu. O tej technice Radwanskiej tak nie koloryzuj. Najlepsza technika swiata ! ????? Tyle ze Ani Cibulkova ani Jankovic nie plakaly. Jelena lamala serwis Radwanskiej od tak ! Tyle ze sama ma problem ze swoja gra i tyle w temacie !
Jak Jankovic pokazala ze jak by miala mozg to by wygrala to Kvitowa jest bardzo blisko celu !
Korty sa bardzo wolne, wiec to moze pomoc Kvitowej, bo Isia nie moze wykorzystac sily rywali w kontrowaniu uderzenia
Plaskie zagrania . Bite z gory beda dzis bardzo skuteczne i zabojcze w wykonaniu Czeszki
Coraz bardziej upewniam sie w tym typie !
Nie widzialem Kvitowej, chyba tak samo jak Wy ! Ale widzialem Radwanska
Dodam ze Kvitowa jak Djoko ! Niby gra slabo odrabia straty! Ale jak zacznie grac w turnieju to takie Isie Pysie zamiata z kortu.
Powtarzam slyszalem ze Kvitowa niezle sie juz rozruszala. Taka byle jaka Jankovic lamala serw od tak Radwanskiej. Kvitowa bedzie dzis dominowac !
Z jednej strony wszystkim z reguly zycze,zeby typy im wchodzily,z drugiej strony rece opadaja,jak sie czyta co piszesz...
Tak,Isia to najlepsza technika swiata,a przydomek Magician ma od srodowiska,a nie od fachowcow sprzed tv,ktorzy trzymali 5 razy rakiete w reku.To,ze jest lamana to nie jest zaden argument przeciw takiemu twierdzeniu.
Ja ogladam Kvitova (Radwanska tez) i konsekwentnie na nia stawiam,ale juz np. w meczu z Kovinic bylo blisko,by poleciala z turnieju (2 pilki).Isia podobnie w meczu z Cebula,ale klase rywalek trudno nawet porownac.
Petra gra b. nieregularnie w meczu,zrywami,czego raczej o Adze powiedziec nie mozna. Korty wolne,wiec oczywiscie faworyzuja Polke,a nie Czeszke,jak twierdzisz. Ogranie i wyniki w tym sezonie po stronie Agi.
Piszesz w innym poscie,ze Kvitova to dobre poruszanie sie - a Agnieszka bardzo dobre. Czeszka przy tym jest malo cierpliwa i potrafi byc nieregularna jak cholera,a konstrukcja psychiczna takze gorsza niz Radwy. Oczywiscie,jak ti u typowego ball bashera - jak zacznie wchodzic,to reka noga mozg na scianie. Ale IMO jeszcze nie teraz - dzisiaj widze wygrana Agnieszki,ktora na poczatku seoznu jest w super formie, wynik meczu z Suarez traktuje raczej jako wypadek przy pracy. Dzisiaj przy wysokiej temperaturze Agnieszka po prostu zagoni Petre.
Radwanska - Kvitova 1.5 typ 1 bet365 ✅

Dorzuce Pliskova - Kastakina. Rosjanka mloda,fajnie grajaca dziewczyna,dobrze trzyma pilke w korcie,niezle poruszanie sie,juz calkiem spory repertuar zagran,ma sporo atutow ale jeszcze brak doswiadczenia,a po stronie Czeszki wiadomo,potezny serwis i forehand,no i doswiadczenie wieksze.Tu juz nie ma zartow i mysle,ze nie bez znaczenia bedzie sfera mentalna - Daria tu takze ma sporo do wypracowania.
Pliskova - Kastakina 1.72 typ 1 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Jestem fanem gry przeciwko Isce ! Nr 1 w Polsce i nie tylko przeciwko tej &quot;malej krakowiance&quot;
Z kim jak z kim ale z Petra w to wchodze. Dzis juz nie widze przestojow w grze Czeszki i bedzie jej lezal tenis krakowianki. Czeszka dzis w gore tj lepiej zagra i z baloonowym tenisem Radwy nie bedzie miala problemu. Co ma gra Radwy jak Jelena przy swoim serwie grac nie umiala, dostawala balonki w lewo i prawo i robila po nich bledy,glupie bledy ! To z Kvitowa nie przejdzie ! To nie maszyny gra sie na fali i na wyzszej fali zagra Kvitowa dzis a Radwa duzy zjazd w dol !

Kolega jak tam Twoja Petra i jej tenis :razz: Zmiotła tą Age tak z kortu że aż mi over gemowy nie wszedł :razz: Następnym razem trochę więcej pokory i szacunku ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom